Polski Związek Tenisa Stołowego

Zmiana przynależności klubowej

Wybrany sezon jest porównywany z poprzednim.
Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Data LO Nr LO Nowy klub Woj. Poprz. klub Woj.
1 1224 GRZESIAK Arkadiusz 1972 2024-02-19 12476 LUKS Gryfice ZPM LUKS Fala Trzebiatów ZPM
2 709 KULCZYCKI Szymon 1979 2024-02-13 12413 Griffin's-Spin Szczecin ZPM MLKS Budowlani Lubsko LBU
3 1529 ZALEWSKA Wioletta 1983 2024-02-12 12412 GLKS Jaworzyna Śląska DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
4 57126 ZAJĄC Szymon 2008 2024-02-06 12383 KS Górnik Polkowice DŚL LZS SKS Raszówka DŚL
5 48115 MURASICKI Igor 2007 2024-01-31 12348 KS Campeones Wąchock ŚWI UKS Return Piaseczno MAZ
6 47931 LIBERACKI Artur 1974 2024-01-31 12347 LKS Promień Mońki PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
7 7879 MAZUR Grzegorz 1976 2024-01-16 12243 Quo Vadis Zabrze ŚLS STS Żernica ŚLS
8 56183 YEHORKIN Paweł 1984 2024-01-09 12215 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
9 33155 FABIŚ Adrian 1998 2024-01-08 12202 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS AKS Mikołów ŚLS
10 46546 SKORUPSKA Weronika 2006 2023-12-29 12169 Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU Bocian Słońsk-Kołczyn LBU
11 8920 MAZURYK Paweł 1983 2023-12-29 12151 KS ATS Stargard ZPM Griffins Spin Szczecin ZPM
12 26573 PIĄTKOWSKI Karol 1993 2023-12-28 12149 KS LZS Fala Świekatowo KPM GOKSiR Pruszcz KPM
13 56684 ŁOCHOWSKA Otylia 2007 2023-12-27 12146 Pełcz Górki Noteckie LBU UKS Lider Milicz DŚL
14 32339 SKRZYPEK Grzegorz 1996 2023-12-27 12145 UKS Zarabie Myślenice MŁP Polonia Wilczkowice MŁP
15 365 WOJTAS Tomasz 1983 2023-12-15 12137 PKS Porta Kraków MŁP MKS Radość Gorlice MŁP
16 38019 SUŁEK Zuzanna 2003 2023-12-15 12133 MKTS Sparta Złotów WLP LKTS Luboń WLP
17 8595 WOJDYŁA Damian 1991 2023-12-14 12126 TG Sokół Dynów PKR Golden Masters Korczyna PKR
18 17994 BURGER Dariusz 1994 2023-12-08 12101 MGLKS Odra Oława DŚL LKS Orzeł Lizawice DŚL
19 61029 DYDEK Jacek 1974 2023-11-29 12010 LKS Parnas Stara Wieś PKR SKT Sanok PKR
20 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 2023-11-23 11944 UKS Sokolik Niemodlin OPO KS Bronowianka Kraków MŁP
21 33819 DANAJ Natalia 2000 2023-11-21 11931 Miasto Soli Wieliczka MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
22 63116 GRZYWACZEWSKI Paweł 2006 2023-11-20 11928 KTS Wolbromek DŚL GOKSiR Dobromierz DŚL
23 1693 SZANDAŁA Bogusław 1980 2023-11-16 11912 MGLKS Odra Oława DŚL LKS Orzeł Lizawice DŚL
24 3558 JANICKI Piotr 1990 2023-11-16 11904 MKTS Opalenica WLP niestow. woj. WLP WLP
25 6469 BEJMAN Robert 1982 2023-11-14 11871 LKS Kłos Olkusz MŁP UKS Ikar Mierzęcice ŚLS
26 43348 SEMPRYK Robert 1974 2023-11-13 11860 ULKS Ślęża Wiry DŚL AKS Strzegom DŚL
27 463 KORZEC Przemysław 1975 2023-11-10 11688 AZS UJD Częstochowa ŚLS KS Spin Częstochowa ŚLS
28 20784 JAŚKIEWICZ Czesław 1963 2023-11-09 11686 UKS Ludwikowice DŚL niestow. woj. DŚL DŚL
29 38178 ZALEWSKI Andrzej 1975 2023-11-07 11593 UKS Impuls Kłodzko DŚL ULKS Ciechów DŚL
30 34411 STĄPOR Rafał 1999 2023-11-02 11528 TG Sokół Dynów PKR KTS Krościenko Wyżne PKR
31 1538 NOWAK Gracjan 1980 2023-11-02 11527 TG Sokół Dynów PKR KTS Tarnobrzeg PKR
32 41427 GOLDA Marcin 2006 2023-11-02 11526 GUKS Lider Gaszowice ŚLS Politechnika Rzeszów PKR
33 63398 SZULCHAN Julian 2004 2023-11-02 11524 KTS Gliwice ŚLS UKS Wiking Rychnowy POM
34 62322 LVOVA Karyna 2004 2023-10-31 11455 Chrobry Międzyzdroje ZPM STS Połczyn-Zdrój ZPM
35 43522 MITAK Bartosz 1999 2023-10-30 11449 KTSK Luzino POM ISS Start Wejherowo POM
36 62666 SZKUTNIK Krzysztof 1992 2023-10-27 11409 LKS Bóbr Bobrowice LBU Tęcza Krosno Odrzańskie LBU
37 4634 CICHACKI Janusz 1970 2023-10-27 11406 MKS TS Warta Oborniki WLP UKS Nałęcz Ostroróg WLP
38 8390 DRZYZGA Adam 1975 2023-10-26 11368 LKS Kłos Olkusz MŁP UKS Ikar Mierzęcice ŚLS
39 63119 SIEMIATYCKI Szymon 2003 2023-10-25 11353 LZS TS Zaręba DŚL LZS Włosień DŚL
40 34934 MIERZWA Bartłomiej 1997 2023-10-25 11331 LKS Orzeł Kozy ŚLS KS Backhand Andrychów MŁP
41 7931 DORSZ Jacek 1975 2023-10-24 11249 AKS Mikołów ŚLS KTS Lędziny ŚLS
42 27934 KRUPA Cezary 1992 2023-10-20 11215 LKS Victoria Nidek MŁP Victoria Spytkowice MŁP
43 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 2023-10-20 11205 Politechnika Rzeszów PKR KS Nagórzany PKR
44 10617 KASPEROWICZ Jerzy 1969 2023-10-17 11153 LUKS Mańkowice OPO AZS PWSZ Nysa OPO
45 9211 KOŹLUK Andrzej 1961 2023-10-17 11152 LKS Młodość Rudno ŚLS Quo Vadis Zabrze ŚLS
46 26235 GRZELAK Krystian 1997 2023-10-16 11128 EKS Mlexer Elbląg WMZ KS AZS AWFiS Gdańsk POM
47 28441 BORKOWSKA Dorota 1968 2023-10-12 11079 Victoria Jelcz-Laskowice DŚL Griffins Spin Szczecin ZPM
48 44855 MAŁYSZEK Maciej 2005 2023-10-12 11078 Heksa Niedrzwica Duża LLS SL Kalina Salos Lublin LLS
49 60186 CHRĄCHOL Maja 2016 2023-10-12 11077 MKS Wolavia Wołów DŚL MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL
50 54531 KOŁOS Filip 2012 2023-10-12 11069 niestowarz. MŁP MŁP UKS Rokicie Szczytniki MŁP
51 636 PIETRUSEWICZ Roman 1960 2023-10-10 11041 Kłodawka Gorzów Wlkp. LBU Pełcz Górki Noteckie LBU
52 6502 HUMENIUK Łukasz 1985 2023-10-05 10962 KTS Gliwice ŚLS LKS Wilki Wilcza ŚLS
53 63316 BARTOSZEWICZ Michał 1981 2023-10-05 10961 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
54 32145 SZYMCZAK Julia 2000 2023-10-05 10954 MLUKS Orlik Kcynia KPM Warmia Lidzbark Warm. WMZ
55 6603 GOLEMA Marcin 1975 2023-10-05 10953 WKSN Świt Wrocław DŚL GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL
56 7597 BEDNARZ Wojciech 1962 2023-10-05 10948 Start Gorzów Wlkp. LBU Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU
57 9849 MAJCZAK Marek 1976 2023-10-04 10916 UKSTS Sparta Lubań DŚL LZS Henryków DŚL
58 42989 KŁUDKOWSKI Bartosz 2003 2023-10-04 10914 Victoria Jelcz-Laskowice DŚL UKS Teja Łęknica LBU
59 58428 STOPKA Łukasz 1987 2023-10-03 10879 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
60 5798 KAPŁON Andrzej 1972 2023-09-30 10803 UKS SP Golina Wielka WLP MKS Wolavia Wołów DŚL
61 46126 ŁĘCZYCKI Mariusz 1974 2023-09-29 10774 Quo Vadis Zabrze ŚLS TTS Polonia Bytom ŚLS
62 60437 DYLLONG Paweł 1989 2023-09-29 10760 Warta Kostrzyn n. Odrą LBU Bocian Słońsk-Kołczyn LBU
63 7820 RZĄSA Dorota 1993 2023-09-29 10759 LZS Kąkolówka PKR Politechnika Rzeszów PKR
64 3305 BRONHARD Dariusz 1975 2023-09-29 10758 LZS Kąkolówka PKR Politechnika Rzeszów PKR
65 37871 WŁODARCZYK Tomasz 1992 2023-09-28 10699 MLKS Wola Sernicka LLS KS Cisowianka Drzewce LLS
66 42365 MARZEC Dawid 2003 2023-09-28 10698 MLKS Wola Sernicka LLS MKS STS Lubartów LLS
67 11657 ŚWIDERSKI Mateusz 1990 2023-09-28 10696 ULKS Victoria Jedlińsk MAZ KTS Pirania Radzymin MAZ
68 63326 WRZECIONO Andrzej 1978 2023-09-27 10657 Jedynka Wisła ŚLS UKS Wisła ŚLS
69 43959 SEKLECKI Radosław 1972 2023-09-27 10656 Jedynka Wisła ŚLS UKS Wisła ŚLS
70 43955 MINGE Andrzej 1959 2023-09-27 10654 Jedynka Wisła ŚLS UKS Wisła ŚLS
71 48432 LEGIERSKI Marek 1979 2023-09-27 10653 Jedynka Wisła ŚLS UKS Wisła ŚLS
72 43956 BUJOK Andrzej 1973 2023-09-27 10650 Jedynka Wisła ŚLS UKS Wisła ŚLS
73 58283 ŻOŁĄDEK Paweł 1983 2023-09-27 10634 LKS Strażak Mikołów ŚLS AKS Mikołów ŚLS
74 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 2023-09-27 10631 LKS Strażak Mikołów ŚLS AKS Mikołów ŚLS
75 39119 GATNER Patryk 1999 2023-09-27 10617 LKS Strażak Mikołów ŚLS AKS Mikołów ŚLS
76 43544 WĄSEK Józef 1945 2023-09-27 10598 TPTS Aquarius Rzeszów PKR Politechnika Rzeszów PKR
77 44429 SZOSTOK Sebastian 2002 2023-09-27 10592 Talent Cieszyn ŚLS MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
78 46643 CHRĄCHOL Marika 2010 2023-09-26 10581 niestowarz. DŚL DŚL MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL
79 870 WENC Maciej 1986 2023-09-26 10574 Orły Temidy Domaradz PKR Golden Masters Korczyna PKR
80 47619 SŁOTA Jakub 2000 2023-09-26 10573 Orły Temidy Domaradz PKR KTS Brzozów PKR
81 62259 PIŃCZAK Lena 2012 2023-09-25 10567 LKS Iskra Janczewo LBU KS Kłodawka LBU
82 64512 PIŃCZAK Aleksandra 2014 2023-09-25 10566 LKS Iskra Janczewo LBU KS Kłodawka LBU
83 62249 TURTOŃ Marcin 1984 2023-09-25 10565 LKS Iskra Janczewo LBU KS Kłodawka LBU
84 62252 PIŃCZAK Piotr 1986 2023-09-25 10564 LKS Iskra Janczewo LBU KS Kłodawka LBU
85 36984 ZIMOŃ Sylwester 1995 2023-09-22 10547 ULKS Moszczenica ŁDZ LKS Koluszki ŁDZ
86 27017 ŻUKOWSKI Paweł 1988 2023-09-22 10491 SKTS Sokółka PDL LKS Pogranicze Kuźnica PDL
87 25460 STODOLNY Sławomir 1967 2023-09-22 10477 GLKS Świdnica DŚL ULKS Ślęża Wiry DŚL
88 19030 PATRYS Marcin 1991 2023-09-22 10470 LUKS MGOKSiR Korfantów OPO LUKS Mańkowice OPO
89 36829 KANIA Przemysław 1988 2023-09-22 10437 KSTS Podmokle Wielkie LBU ZKS Zielona Góra LBU
90 41363 WIĘCŁAWSKA Kinga 2004 2023-09-21 10412 UMLKS Radomsko ŁDZ ULKS Kusy Łobudzice ŁDZ
91 47202 PIETRASZ Tomasz 1978 2023-09-21 10403 LKS Parnas Stara Wieś PKR Orły Temidy Domaradz PKR
92 35691 BARSKA Beata 1972 2023-09-21 10396 LKS Parnas Stara Wieś PKR KTS Brzozów PKR
93 53669 DRĄG Arkadiusz 1975 2023-09-21 10395 LZS Zorza Mozów LBU ZKS Zielona Góra LBU
94 37471 KRAŚ Piotr 1977 2023-09-21 10346 Błyskawica Leśniówka PKR Strażak Niżna Łąka PKR
95 30456 DROBEK Kamil 1988 2023-09-21 10342 Błyskawica Leśniówka PKR KSTS Krosno PKR
96 50144 POLAK Tomasz 2007 2023-09-21 10310 UKSTS Kiełczów DŚL KU AZS UE Wrocław DŚL
97 894 JARKOWSKI Marcin 1975 2023-09-20 10267 MUKS Piłeczka Pisz WMZ LKS Pogranicze Kuźnica PDL
98 31375 KOŁODZIEJCZYK Jacek 1994 2023-09-20 10251 KS Drzewce LLS KS CKFiS Bełżyce LLS
99 47491 WIKTOR Julia 2008 2023-09-20 10247 ATS Bingo Ropczyce PKR KS Bronowianka Kraków MŁP
100 952 NADROWSKI Robert 1975 2023-09-20 10237 GZ LZS Lubawa WMZ Olimpia-Unia Grudziądz KPM
101 59634 BORKOWSKI Szymon 1986 2023-09-20 10232 GZ LZS Lubawa WMZ GKS Grunwald WMZ
102 8653 WIDYŃSKI Janusz 1963 2023-09-20 10184 MLKS Wola Sernicka LLS KS Ogniwo Chełm LLS
103 48269 SYNEJKO Wiesław 1974 2023-09-20 10177 KS Olimpijczyk Łagów LBU Postomia Sulęcin-Kołczyn LBU
104 7349 GRABOŃ Rafał 1982 2023-09-20 10176 SKT Sanok PKR LKS Turze Pole PKR
105 49370 CZEKAŃSKI Jerzy 1975 2023-09-20 10172 UKS Iskra Iskrzynia PKR KTS Krościenko Wyżne PKR
106 50293 MACHELA Maciej 1982 2023-09-20 10164 Lechia Ołdrzychowice Kł. DŚL UKS Impuls Kłodzko DŚL
107 50294 BYSTRZYCKI Tomasz 1984 2023-09-20 10163 Lechia Ołdrzychowice Kł. DŚL UKS Impuls Kłodzko DŚL
108 42972 STACHERA Tomasz 1989 2023-09-20 10148 KS Świt Działoszyce ŚWI UKS Orlęta Bilcza ŚWI
109 8428 MATLĄG Łukasz 1990 2023-09-19 10092 MLKS Budowlani Lubsko LBU ULKS Uczniak Szprotawa LBU
110 37415 GARLIK Piotr 2000 2023-09-19 10034 KS Pogoń Mogilno KPM MLKS Piast Kruszwica KPM
111 9754 JURZAK Łukasz 1983 2023-09-19 10032 MKS Skawa Wadowice MŁP LKS Victoria Nidek MŁP
112 54113 PRACHARCZYK Krystian 1986 2023-09-18 10009 LKS Orawa Jabłonka MŁP Czarni Czarny Dunajec MŁP
113 410 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974 2023-09-18 10000 UKS Ludwikowice DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
114 10438 BORSZOWSKI Paweł 1972 2023-09-18 9987 UKS Ludwikowice DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
115 341 DUDEK Radosław 1979 2023-09-18 9980 UKS Królewski Biecz MŁP LUKS Skrzyszów MŁP
116 29771 BARBACHOWSKI Jacek 1998 2023-09-18 9940 OKTS Orneta WMZ Ostródzianka Ostróda WMZ
117 1309 GRZYBOWSKI Michał 1983 2023-09-16 9879 GULKS Żak-Iskra Kotuń MAZ MKS Pogoń Siedlce MAZ
118 55587 STRZESAK Mateusz 1989 2023-09-15 9823 GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL WKSN Świt Wrocław DŚL
119 44584 ŚWISTUŃ Maciej 2003 2023-09-15 9817 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
120 10297 PONIEDZIAŁEK Sławomir 1971 2023-09-15 9816 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
121 8324 PONIEDZIAŁEK Artur 1975 2023-09-15 9815 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
122 32130 POKORSKI Rafał 1984 2023-09-15 9814 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
123 9354 MOLENDA Michał 1992 2023-09-15 9813 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
124 20397 KRASNOWSKI Łukasz 1993 2023-09-15 9812 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
125 35542 KOWALIK Michał 1999 2023-09-15 9811 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
126 63489 KAMROWSKI Robert 1999 2023-09-15 9810 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
127 19937 GASSEM Arkadiusz 1970 2023-09-15 9809 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
128 63490 DARIA Kołodziej 1990 2023-09-15 9808 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
129 24192 CHŁOPEK Artur 1970 2023-09-15 9807 MKS Cargovia Kargowa LBU Stow. Smolno Wielkie LBU
130 31819 PALECZNY Łukasz 1995 2023-09-15 9803 UKS SP1 Leżajsk PKR UKS ATS Tyczyn PKR
131 63419 WIERZBICKI Sławomir 1988 2023-09-15 9790 GLKS Świdnica DŚL Topspin Dzierżoniów DŚL
132 63468 KLUSKA Janusz 1962 2023-09-15 9728 KTS Jelenia Góra DŚL UKS Maraton Pisarzowice DŚL
133 61369 MŁODZIK Tymoteusz 2010 2023-09-15 9680 KS Elta Łódź ŁDZ TG Sokół Zgierz ŁDZ
134 52408 GIERLACH Miłosz 2006 2023-09-15 9679 KTS Krościenko Wyżne PKR Orły Temidy Domaradz PKR
135 52407 GIERLACH Igor 2009 2023-09-15 9678 KTS Krościenko Wyżne PKR Orły Temidy Domaradz PKR
136 55806 SZPANKOWSKA Iga 2012 2023-09-15 9672 KS Campeones Wąchock ŚWI UKS Meteor Wąchock ŚWI
137 55675 STODULSKI Jan 2012 2023-09-15 9671 KS Campeones Wąchock ŚWI UKS Meteor Wąchock ŚWI
138 60716 KARYKOWSKI Kacper 2013 2023-09-15 9670 KS Campeones Wąchock ŚWI UKS Meteor Wąchock ŚWI
139 31830 GOLIMOWSKI Tomasz 1992 2023-09-15 9667 LUKS Serock KPM KWTS Gwiazda Bukowiec KPM
140 42551 SUM Grzegorz 1974 2023-09-14 9617 GKS Górnik Grabownica PKR KTS Brzozów PKR
141 14742 STANKIEWICZ Łukasz 1982 2023-09-14 9616 GKS Górnik Grabownica PKR LKS Turze Pole PKR
142 21424 ŁUKASZEWSKI Łukasz 1984 2023-09-14 9613 GKS Górnik Grabownica PKR LKS Turze Pole PKR
143 26572 PIĄTKOWSKI Tomasz 1972 2023-09-14 9553 KS LZS Fala Świekatowo KPM GOKSiR Pruszcz KPM
144 53894 KOŁDUN Marcin 1981 2023-09-14 9552 KS LZS Fala Świekatowo KPM GOKSiR Pruszcz KPM
145 31729 TRAWICKI Daniel 1998 2023-09-14 9526 KS LZS Orzeł Platerówka DŚL ULKS Ciechów DŚL
146 31728 TRAWICKI Damian 1998 2023-09-14 9525 KS LZS Orzeł Platerówka DŚL LZSTS Zaręba DŚL
147 31734 ŚWIEŻAK Dawid 1997 2023-09-14 9523 KS LZS Orzeł Platerówka DŚL UKSTS Sparta Lubań DŚL
148 44589 ZYCH Jacek 1970 2023-09-14 9513 GKS Myśliwiec Gostycyn KPM KWTS Gwiazda Bukowiec KPM
149 44837 CZEKAŃSKI Paweł 2005 2023-09-14 9509 KSTS Krosno PKR KTS Krościenko Wyżne PKR
150 9288 KOSTYSZAK Stanisław 1966 2023-09-13 9465 Postomia Sulęcin-Kołczyn LBU KS Olimpijczyk Łagów LBU
151 44742 NOWICKI Marek 1975 2023-09-13 9453 PKS Porta Kraków MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
152 33437 GÓRKA Andrzej 1992 2023-09-13 9432 SLSOS Salos Rumia POM Małe Trójmiasto Rumia POM
153 27177 OPYD Artur 1996 2023-09-13 9421 KS Szczawa MŁP KS Backhand Andrychów MŁP
154 4153 KONIECZNY Tomasz 1987 2023-09-13 9419 KS Szczawa MŁP KS Backhand Andrychów MŁP
155 38596 JEDYNAK Damian 1989 2023-09-13 9404 MGTS Działoszyce ŚWI Polonia Wilczkowice MŁP
156 54901 KŁĘBEK Krystian 2008 2023-09-13 9394 MGTS Działoszyce ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
157 50486 MICHALSKI Wieńczysław 1972 2023-09-13 9382 KofT Przeźmierowo WLP UKS Przeźmierowo WLP
158 47852 KURZAWSKI Robert 1974 2023-09-13 9381 KofT Przeźmierowo WLP UKS Przeźmierowo WLP
159 6335 BRZOSTOWICZ Marcin 1983 2023-09-13 9378 KofT Przeźmierowo WLP UKS Przeźmierowo WLP
160 57332 KALETA Alan 2007 2023-09-13 9375 KofT Przeźmierowo WLP STS Gamaja Rogoźno WLP
161 37712 HAZNAR Sebastian 1996 2023-09-13 9371 Ursus ZOKiR Złotoryja DŚL KTS Legnica DŚL
162 57254 WASZKOWIAK Alan 2006 2023-09-13 9370 WKS MOSiR Syców DŚL LKTS Zenit Międzybórz DŚL
163 62963 ŚNIATAŁA Kacper 2009 2023-09-13 9369 WKS MOSiR Syców DŚL LKTS Zenit Międzybórz DŚL
164 62962 KONICKI Kacper 2008 2023-09-13 9368 WKS MOSiR Syców DŚL LKTS Zenit Międzybórz DŚL
165 2334 POTRYKUS Wojciech 1959 2023-09-13 9365 LKS Echo Biesowice POM LKS Pogoń Lębork POM
166 17093 MIKULICZ Adam 1980 2023-09-13 9343 UKS Żak Gierałtowiec DŚL KTS Legnica DŚL
167 26470 WALISZEWSKI Adam 1993 2023-09-13 9337 KS Krotosz Krotoszyn WLP Biały Orzeł Koźmin Wlkp. WLP
168 65048 KOZICA Arkadiusz 1989 2023-09-13 9329 KS Krotosz Krotoszyn WLP Olimpijczyk Pakosław WLP
169 53878 OTULAK Marcin 1984 2023-09-13 9308 LZS Zorza Mozów LBU ZKS Zielona Góra LBU
170 10534 BEDNARSKI Damian 1986 2023-09-13 9299 MKS Nysa Kłodzko DŚL KS Ajde Oleśnica DŚL
171 35778 TARNACKI Kacper 2003 2023-09-13 9288 UKS TS Ósemka Białystok PDL KU AZS ANS Łomża PDL
172 30367 SEROKA Szymon 2001 2023-09-13 9287 SKT Sanok PKR Politechnika Rzeszów PKR
173 872 MACIEJEWSKI Bogdan 1984 2023-09-13 9286 SKT Sanok PKR Golden Masters Korczyna PKR
174 28523 KAPIK Krzysztof 1999 2023-09-13 9285 SKT Sanok PKR Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS
175 49681 ŻAROWSKA Sonia 2003 2023-09-13 9283 SLJ Łużna MŁP UKS Sęp Wilczyska MŁP
176 770 WOŹNIAK Dominik 1989 2023-09-13 9282 SLJ Łużna MŁP UKS Sęp Wilczyska MŁP
177 63202 LEŚNIAK Rafał 1968 2023-09-13 9281 SLJ Łużna MŁP UKS Sęp Wilczyska MŁP
178 41546 KANTOR Michał 1989 2023-09-13 9280 SLJ Łużna MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
179 9331 GŁÓWCZYK Jan 1972 2023-09-13 9279 SLJ Łużna MŁP MKS Radość Gorlice MŁP
180 41980 CZABAŃSKA Anna 2007 2023-09-12 9217 niestowarz. ŁDZ ŁDZ ULKS Moszczenica ŁDZ
181 57102 KULAS Dawid 2006 2023-09-12 9214 GKTS Gdańsk POM TTS Skarszewy POM
182 6672 SOBKOWIAK Tomasz 1974 2023-09-12 9201 ULKS ŻOK Żmigród DŚL LZS Trzebnica DŚL
183 62605 TOMCZAK Gabriel 2012 2023-09-12 9182 UKS Dojlidy Białystok PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
184 62606 TOMCZAK Hubert 2015 2023-09-12 9177 UKS Dojlidy Białystok PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
185 61759 POKRZYWA Wojciech 2013 2023-09-11 9141 KS Campeones Wąchock ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
186 61755 POKRZYWA Gabriela 2010 2023-09-11 9140 KS Campeones Wąchock ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
187 61756 MILASZKIEWICZ Oliwia 2010 2023-09-11 9139 KS Campeones Wąchock ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
188 918 GARBINO Piotr 1993 2023-09-11 9132 Tęcza Nowa Wieś Lęb. POM LKS Echo Biesowice POM
189 62815 WILK Leszek 1973 2023-09-11 9101 KS GOK Trzydnik Duży LLS Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR
190 59837 TETLA Tomasz 1979 2023-09-11 9100 KS GOK Trzydnik Duży LLS Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR
191 39768 JEŻ Grzegorz 1976 2023-09-11 9094 KS GOK Trzydnik Duży LLS AKS Strzegom DŚL
192 34844 ZALEWSKI Krzysztof 1994 2023-09-11 9050 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
193 44216 PARTYKA Ryszard 1976 2023-09-11 9049 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Polonia Wilczkowice MŁP
194 46118 NAŁÓDKA Dariusz 1969 2023-09-11 9048 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
195 26183 KUTYŁA Dawid 1991 2023-09-11 9047 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
196 46288 KUC Leszek 1970 2023-09-11 9046 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
197 47439 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 2023-09-11 9045 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
198 42385 BOCHENEK Dariusz 1967 2023-09-11 9044 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
199 64431 STYRCZULA Marek 1983 2023-09-11 9020 UKS Truchcik Libusza MŁP UKS Królewski Biecz MŁP
200 8916 WITKOWSKA-KRAWCZYK Wioleta 1990 2023-09-11 9006 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS Chrobry Międzyzdroje ZPM
201 48656 KOWAL Edward 1977 2023-09-11 9003 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS KTS Lędziny ŚLS
202 30155 KORTHALS Hieronim 1974 2023-09-11 8997 UKS Wieża Połchowo POM KTSK Luzino POM
203 49290 KARKOSZKA Jakub 2011 2023-09-11 8974 LZS Olszowa WLP UKS Piast Ostrzeszów WLP
204 2479 KLUCZEWSKI Robert 1961 2023-09-10 8930 LZS Noteć Dziembowo WLP PKS Michał Krostkowo WLP
205 34803 STECYSZYN Jakub 2003 2023-09-09 8927 UKS Olesno MŁP Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
206 248 HADUCH Mariusz 1966 2023-09-09 8907 Golden Masters Korczyna PKR Strażak Niżna Łąka PKR
207 54139 KARWASIŃSKI Szymon 2006 2023-09-09 8898 LKS Vocovia Wokowice MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
208 54140 KARWASIŃSKI Dominik 2009 2023-09-09 8897 LKS Vocovia Wokowice MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
209 13968 PRUSIŃSKA Hanna 1988 2023-09-09 8895 UKS GOK Zduny ŁDZ Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ
210 16994 BRODZKI Maciej 1991 2023-09-09 8888 UKS GOK Zduny ŁDZ IKS Start Zduńska Wola ŁDZ
211 44351 BORKOWSKI Radosław 1984 2023-09-09 8887 UKS GOK Zduny ŁDZ MUKS Gąbin MAZ
212 55978 ZAMELSKA Julia 2011 2023-09-09 8870 KS Polonia Śmigiel WLP GLKS Orlęta Czacz WLP
213 64560 CHMIELEWSKI Stanisław 2010 2023-09-08 8850 CKS Helios Czempiń WLP GLKS Orlęta Czacz WLP
214 321 MŁYNARSKI-OSITEK Filip 1978 2023-09-08 8816 KS Pogoń Mogilno KPM IKS Start Zduńska Wola ŁDZ
215 32317 DEPTA Andrzej 1970 2023-09-08 8795 GLKS Świdnica DŚL AKS Strzegom DŚL
216 59471 MARCZAK Sebastian 2008 2023-09-08 8794 Orzeł Wysocko Wielkie WLP LZS Olszowa WLP
217 34254 WIECHEĆ Adrian 2001 2023-09-08 8793 TRS Siła Ustroń ŚLS Talent Cieszyn ŚLS
218 55441 SKRABKA Dariusz 1982 2023-09-08 8792 TRS Siła Ustroń ŚLS UKS Wisła ŚLS
219 43954 SIEDLACZEK Andrzej 1952 2023-09-08 8791 TRS Siła Ustroń ŚLS Lesznianka Leszna G. ŚLS
220 6177 NOWAKOWSKI Witold 1962 2023-09-08 8790 TRS Siła Ustroń ŚLS LKS Pogórze ŚLS
221 2789 MROWCA Michał 1988 2023-09-08 8789 TRS Siła Ustroń ŚLS Talent Cieszyn ŚLS
222 48721 ROMANOWSKA Lena 2010 2023-09-08 8770 KS Sygnał Lublin LLS KS Ogniwo Chełm LLS
223 30594 JANKOWSKI Dawid 1992 2023-09-08 8734 KS Pogoń Mogilno KPM MLKS Piast Kruszwica KPM
224 42422 CICHOŃSKI Kamil 2006 2023-09-08 8732 SKS Luks Nysa OPO AZS PWSZ Nysa OPO
225 29109 ZAJĄC Kacper 2000 2023-09-08 8707 Młodzik-Z. Oł. Bystrzyca DŚL Victoria Jelcz-Laskowice DŚL
226 5889 MALINOWSKI Radosław 1981 2023-09-08 8700 Młodzik-Z. Oł. Bystrzyca DŚL Victoria Jelcz-Laskowice DŚL
227 37359 KRZYWNIAK Jakub 2002 2023-09-08 8697 Młodzik-Z. Oł. Bystrzyca DŚL KTS Wolbromek DŚL
228 27774 KASENBERG Magdalena 1997 2023-09-08 8691 Młodzik-Z. Oł. Bystrzyca DŚL WKSN Świt Wrocław DŚL
229 30651 ŚLIWIŃSKI Karol 1998 2023-09-08 8665 AZS Kraków MŁP LUKS Skrzyszów MŁP
230 16791 NIEMIEC Rafał 1995 2023-09-08 8664 AZS Kraków MŁP Orion Branda Bukowice DŚL
231 42050 WIERZBICKI Marek 1994 2023-09-08 8659 UKS Wola Osowińska LLS ATS Akanza Lublin LLS
232 36660 KRUKAR Piotr 2003 2023-09-08 8641 SKT Sanok PKR KSTS Krosno PKR
233 496 KOŁACIŃSKI Piotr 1979 2023-09-08 8628 LKTS Luboń WLP EKS Mlexer Elbląg WMZ
234 24312 KOZUBEK Wojciech 1993 2023-09-08 8623 KS Zryw Chrząstowice OPO LZS Victoria Chróścice OPO
235 43036 KAWICKA Lena 2008 2023-09-08 8602 GOKiS Kleszczewo WLP SKTS Rataje 50 Poznań WLP
236 61773 SOMPOLSKI Norbert 2005 2023-09-08 8575 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
237 61785 ZIELIŃSKI Tomasz 1992 2023-09-08 8574 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
238 61784 ŚLEDZIŃSKI Paweł 1979 2023-09-08 8572 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
239 61783 SOŁTYSIŃSKI Radosław 1986 2023-09-08 8570 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
240 61782 SĘDZIAK Tomasz 1985 2023-09-08 8569 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
241 61781 ROSIŃSKI Maciej 1979 2023-09-08 8568 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
242 61780 RENKAS Krzysztof 1988 2023-09-08 8567 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
243 61779 PRAŻANOWSKI Mariusz 1983 2023-09-08 8566 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
244 61778 NOWAK Błażej 1994 2023-09-08 8565 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
245 61777 NADOLNY Marcin 1977 2023-09-08 8564 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
246 61776 JUNKIERT Tomasz 1975 2023-09-08 8563 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
247 61774 CZERNICKI Tadeusz 1961 2023-09-08 8562 SZR Drużyna B Brdów WLP KTS Kujawy Borowe WLP
248 65045 ŚWIDEREK Tymoteusz 2007 2023-09-08 8554 ULKS Vis Wiskitki MAZ niestow. woj. MAZ MAZ
249 39811 SKUPNIEWICZ Rafał 1981 2023-09-08 8545 Olimpijczyk Pakosław WLP Biały Orzeł Koźmin Wlkp. WLP
250 48351 KOBOSZ Paweł 1974 2023-09-08 8532 Uniwersytet Rzeszów PKR Politechnika Rzeszów PKR
251 45120 STALA Sylwia 2006 2023-09-08 8525 KTS Sandomierz ŚWI KS Campeones Wąchock ŚWI
252 1646 MYRMUS Aneta 1981 2023-09-08 8512 UKS Energia Siewierz ŚLS Grom Złota Dama Poczesna ŚLS
253 64735 OGORZAŁEK Witold 2016 2023-09-08 8503 Salos Połczyn-Zdrój ZPM STS Połczyn-Zdrój ZPM
254 52383 OGORZAŁEK Cezary 2011 2023-09-08 8502 Salos Połczyn-Zdrój ZPM STS Połczyn-Zdrój ZPM
255 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 2023-09-07 8475 KS AZS UWM Olsztyn WMZ KS Bronowianka Kraków MŁP
256 24652 PAWLAS Przemysław 1980 2023-09-07 8473 UKS Dystans Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
257 63482 KAZNOWSKI Paweł 1990 2023-09-07 8472 UKS Dystans Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
258 46493 KARPIŃSKI Michał 1978 2023-09-07 8471 UKS Dystans Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
259 12066 BARANOWSKI Mariusz 1969 2023-09-07 8470 UKS Dystans Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
260 8634 WIDYŃSKI Paweł 1988 2023-09-07 8459 MKS Lubartów LLS KS Ogniwo Chełm LLS
261 6301 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 2023-09-07 8418 KS Bronowianka Kraków MŁP UKS Olesno MŁP
262 32051 CHRZĄSZCZ Wojciech 2000 2023-09-07 8411 OKTS Orneta WMZ EKS Mlexer Elbląg WMZ
263 57850 BUCZYŃSKI Krzysztof 1977 2023-09-07 8410 OKTS Orneta WMZ EKS Mlexer Elbląg WMZ
264 49701 WIENCEK Oliwia 2011 2023-09-07 8405 MUKS Start Nadarzyn MAZ UKS Return Piaseczno MAZ
265 17501 MARKOWSKI Michał 1987 2023-09-07 8374 MKS Pułtusk MAZ UKS Orlęta Bilcza ŚWI
266 54626 BUBIK Bogusław 1984 2023-09-07 8370 MKS Pułtusk MAZ ULKS Macovia Maków Maz. MAZ
267 50369 KUJAWIAK Kuba 2002 2023-09-07 8354 UKS Tymianka Stary Gózd MAZ ULKS Victoria Jedlińsk MAZ
268 28809 BOLEWICZ Denis 1998 2023-09-07 8280 LKS Błękitni Niechłód WLP KS Dąbcze WLP
269 34951 GUTOWSKA Justyna 2001 2023-09-07 8268 MUKS Start Nadarzyn MAZ KU AZS ANS Łomża PDL
270 61398 KOSHELIEVA Yeva 2015 2023-09-07 8217 CKiS Skawina MŁP KS Bronowianka Kraków MŁP
271 61397 KOSHELIEVA Kira 2015 2023-09-07 8216 CKiS Skawina MŁP KS Bronowianka Kraków MŁP
272 61242 SIĄKOWSKI Dominik 2011 2023-09-07 8190 KofT Przeźmierowo WLP UKS Przeźmierowo WLP
273 41109 ROGOZIŃSKI Szymon 2005 2023-09-07 8152 SKS Luks Nysa OPO AZS PWSZ Nysa OPO
274 54649 SZAFRAŃSKI Jacek 1973 2023-09-07 8139 SZJ Zgoda Janik ŚWI MKS Alit Ożarów ŚWI
275 44809 PODSIADŁO Robert 1970 2023-09-07 8138 SZJ Zgoda Janik ŚWI Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR
276 47176 PODSIADŁO Andrzej 1979 2023-09-07 8137 SZJ Zgoda Janik ŚWI MKS Alit Ożarów ŚWI
277 65362 TRZESZKOWSKI Tymoteusz 2010 2023-09-07 8080 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
278 65361 TRZESZKOWSKI Samuel 2012 2023-09-07 8079 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
279 61347 PAWLAK Antoni 2008 2023-09-07 8078 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
280 32164 OKUNIEWICZ Artur 1973 2023-09-07 8063 LZS TS Zaręba DŚL Błękitni Krzewie Wielkie DŚL
281 32187 LESZCZYŃSKI Roman 1956 2023-09-07 8061 LZS TS Zaręba DŚL LZS Włosień DŚL
282 21093 ISAŃSKA Aleksandra 1994 2023-09-07 8057 LZS TS Zaręba DŚL KTS Jelenia Góra DŚL
283 42042 DĄBRZAŁ Zuzanna 2006 2023-09-07 7943 IKTS Noteć Inowrocław KPM Maximus Broker Toruń KPM
284 60108 PUŁAWSKA Helena 2012 2023-09-07 7942 UKS Spartakus Otyń LBU ZKS Zielona Góra LBU
285 56219 PUŁAWSKA Amelia 2011 2023-09-07 7941 UKS Spartakus Otyń LBU ZKS Zielona Góra LBU
286 61183 PERNAK Marcin 1989 2023-09-07 7931 ULKS ŻOK Żmigród DŚL Olimpijczyk Pakosław WLP
287 59299 GŁOWACZ Łukasz 1990 2023-09-07 7927 ULKS ŻOK Żmigród DŚL Olimpijczyk Pakosław WLP
288 42950 GAJKOWSKI Mateusz 1998 2023-09-07 7926 ULKS ŻOK Żmigród DŚL LZS Sparta Grębocice DŚL
289 61182 BERUS Bartosz 1989 2023-09-07 7922 ULKS ŻOK Żmigród DŚL Olimpijczyk Pakosław WLP
290 33272 MAKAJEW Maciej 1997 2023-09-07 7899 KS Viret CMC Zawiercie ŚLS Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU
291 45257 WOJDAL Olga 2005 2023-09-07 7893 KS Bronowianka Kraków MŁP Orzeł Wysocko Wielkie WLP
292 54870 SERAFIN Gabriela 2006 2023-09-07 7884 ULKS Victoria Jedlińsk MAZ IKTS Broń Radom MAZ
293 53678 MIERZYŃSKI Paweł 1978 2023-09-07 7874 ULKS Victoria Jedlińsk MAZ KTS Skarżysko-Kamienna ŚWI
294 40160 NAKONIECZNA Oliwia 2003 2023-09-07 7852 MRKS Gdańsk POM MTS Kwidzyn POM
295 28576 STADNIK Maciej 1995 2023-09-07 7851 UKST Victoria Chojna ZPM Griffins Spin Szczecin ZPM
296 6346 GŁOWIŃSKI Andrzej 1976 2023-09-07 7820 UKS Słowian Mrowino WLP PKS Michał Krostkowo WLP
297 45200 KRÓLIKOWSKI Dariusz 1966 2023-09-07 7817 Czerwionka-Leszczyny ŚLS LKS Wilki Wilcza ŚLS
298 6306 OSPALSKI Łukasz 1989 2023-09-07 7798 KRS Fairplayce Poznań WLP SKF MKTS Opalenica WLP
299 18344 MOSKWA Martyna 1994 2023-09-07 7797 KRS Fairplayce Poznań WLP Griffins Spin Szczecin ZPM
300 26733 KRZYŚKA Agnieszka 1996 2023-09-07 7793 KRS Fairplayce Poznań WLP KS Stella Gniezno WLP
301 50482 KAMIŃSKI Sebastian 1974 2023-09-07 7788 KRS Fairplayce Poznań WLP Dżentelmeni Poznań WLP
302 2285 ROK Tomasz 1983 2023-09-07 7765 UKSTS Sparta Lubań DŚL LZSTS Zaręba DŚL
303 38267 PASTERNAK Przemysław 1990 2023-09-07 7763 UKSTS Sparta Lubań DŚL Błękitni Krzewie Wielkie DŚL
304 61191 WIKTOREK Marcin 2012 2023-09-07 7760 UKS Rokicie Szczytniki MŁP UKS Płomień Limanowa MŁP
305 54032 SYKTUS Maciej 2011 2023-09-07 7759 UKS Rokicie Szczytniki MŁP UKS Płomień Limanowa MŁP
306 54024 SYKTUS Jan 2007 2023-09-07 7758 UKS Rokicie Szczytniki MŁP UKS Płomień Limanowa MŁP
307 57839 LUTYŃSKI Filip 2008 2023-09-07 7719 Griffin's-Spin Szczecin ZPM UKS Iskra Łasko ZPM
308 37499 KLIMEK Piotr 2004 2023-09-07 7717 KS AZS Wrocław DŚL LKTS Zenit Międzybórz DŚL
309 52366 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005 2023-09-07 7713 KTS Wolbromek DŚL LZS Płomień Makowice DŚL
310 61355 SIWEK Oliwier 2012 2023-09-07 7706 MKS Lewart Lubartów LLS UKS Dystans Niedźwiada LLS
311 55028 GOZDAL Jakub 2011 2023-09-07 7693 MKS Lewart Lubartów LLS UKS Dystans Niedźwiada LLS
312 49464 ZGIERSKI Andrzej 1971 2023-09-07 7684 MKS Lewart Lubartów LLS KTS Topspin Kurów LLS
313 45684 CEBRAT Jarosław 1993 2023-09-06 7654 KS Sparta Nakło KPM UKS WDK Paterek KPM
314 12840 PIETRZAK Mariola 1989 2023-09-06 7653 niestowarz. MAZ MAZ Kuźnia Stare Babice MAZ
315 29202 KUKKUK Adam 1999 2023-09-06 7636 UKS Champion Police ZPM UKS Trzynastka Szczecin ZPM
316 47610 WROTNIAK Julia 2010 2023-09-06 7608 LZS Kąkolówka PKR Politechnika Rzeszów PKR
317 44687 BRODA Klaudia 2003 2023-09-06 7607 LZS Kąkolówka PKR KSTS Krosno PKR
318 38477 RYŚ Paweł 1999 2023-09-06 7605 KS Gorce Nowy Targ MŁP ULKS Moszczenica ŁDZ
319 49064 MUSIAŁ Sebastian 2010 2023-09-06 7587 Politechnika Rzeszów PKR ULKS Moszczenica ŁDZ
320 119 GÓRAK Daniel 1983 2023-09-06 7577 KUKS Remus Kościerzyna POM UKS Dojlidy Białystok PDL
321 27217 KLECZKO Dariusz 1995 2023-09-06 7574 Brain&Body Zrecze Duże ŚWI AZS UŚ Katowice ŚLS
322 43893 WYDMUCH Karol 1998 2023-09-06 7571 AZS UJD Częstochowa ŚLS KS Spin Częstochowa ŚLS
323 55760 PAWŁOWSKA Melania 1970 2023-09-06 7565 UKS Prus Żary LBU UKTS Olimpia Lubsko LBU
324 48258 KORKUŚ Krzysztof 1979 2023-09-06 7561 UKS Prus Żary LBU UKS Teja Łęknica LBU
325 55701 GRZEBYK Sławomir 1960 2023-09-06 7560 UKS Prus Żary LBU UKTS Olimpia Lubsko LBU
326 62617 WITKOWSKI Krzysztof 1972 2023-09-06 7530 SKTS Rataje 50 Poznań WLP UKS Przeźmierowo WLP
327 49071 PAJORSKI Mateusz 2009 2023-09-06 7500 AZS Kraków MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
328 46963 KANOWNIK Kajetan 2008 2023-09-06 7497 AZS Kraków MŁP MOKSiR Czchów MŁP
329 10345 NOWAK Michał 1985 2023-09-06 7480 niestowarz. WLP WLP UKS Przeźmierowo WLP
330 52145 PASZKIEWICZ Błażej 2011 2023-09-05 7477 niestowarz. DŚL DŚL LZS Włosień DŚL
331 35120 WOJDA Leszek 1973 2023-09-05 7476 niestowarz. WMZ WMZ KS Kijowianka Kije LBU
332 27371 MAJCHER Michał 2000 2023-09-05 7426 LKS Kańczuga PKR UKS ATS Tyczyn PKR
333 36553 REPKE Mateusz 2001 2023-09-05 7345 IKRTS Józefów MAZ UKS Dojlidy Białystok PDL
334 12323 CZURYŁOWICZ Krzysztof 1985 2023-09-05 7338 IKRTS Józefów MAZ SRS Łomna MAZ
335 222 LUBAŚ Sebastian 1980 2023-09-05 7263 Meble Anders Żywiec ŚLS KTS Gliwice ŚLS
336 27228 SOWA Bartosz 1994 2023-09-05 7251 AZS UŚ Katowice ŚLS LKS Kłos Olkusz MŁP
337 29921 NOWAK Jakub 2001 2023-09-05 7249 AZS UŚ Katowice ŚLS LKS Kłos Olkusz MŁP
338 35193 DZIĘGIEL Michał 1976 2023-09-05 7245 AZS UŚ Katowice ŚLS KTS Lędziny ŚLS
339 35573 ENGLOT Bartłomiej 1999 2023-09-05 7236 LKS Wisła Rząska MŁP LKS Strażak Bratkówka PKR
340 63560 MAŁYSKA Bartosz 1996 2023-09-05 7233 WKSN Świt Wrocław DŚL KS AZS AWF Wrocław DŚL
341 45144 MATROS Izabela 2007 2023-09-05 7229 LZS Victoria Chróścice OPO ZKS Zielona Góra LBU
342 23468 SUCHODOLSKI Zbigniew 1962 2023-09-05 7224 ULKTS Pszczyna ŚLS LKS Rój Żory ŚLS
343 54911 WOCH Angelika 2005 2023-09-05 7209 ULKTS Pszczyna ŚLS Meble Anders Żywiec ŚLS
344 44117 SKRZYPEK Adrian 2003 2023-09-05 7200 TG Sokół Brzesko MŁP Polonia Wilczkowice MŁP
345 35855 MARTYKA Kamil 1991 2023-09-05 7195 TG Sokół Brzesko MŁP UKS Jordan Zakliczyn MŁP
346 28330 WIŚNIEWSKI Maciej 1996 2023-09-05 7126 LKTS Luboń WLP Tęcza Budki Piaseckie MAZ
347 42673 RUDZKI Mikołaj 2005 2023-09-05 7111 LKTS Luboń WLP Wielkopolska Komorniki WLP
348 53592 SKRZECZKOWSKI Antoni 2010 2023-09-05 7053 UKS Return Piaseczno MAZ MKS Mazovia Mińsk Maz. MAZ
349 6779 SAWCZAK Miłosz 1973 2023-09-05 7015 UKS Płomień Limanowa MŁP KS Campeones Wąchock ŚWI
350 44488 KURDZIEL Mikołaj 2000 2023-09-05 6959 LKS Kłos Olkusz MŁP TKS Opoka Trzebinia MŁP
351 61233 WŁODARCZYK Adam 2011 2023-09-05 6957 LUKS Gryfice ZPM LUKS Fala Trzebiatów ZPM
352 59123 POKORSKI Paweł 2007 2023-09-05 6955 LUKS Gryfice ZPM Chrobry Międzyzdroje ZPM
353 23159 ASZYJCZYK Jacek 1990 2023-09-05 6906 Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU UKS Witniczanin Witnica LBU
354 25892 MACIASZEK Piotr 1993 2023-09-05 6869 GKTS Gdańsk POM Krajna Sępólno Kraj. KPM
355 47136 ZAJDA Tomasz 1977 2023-09-05 6868 GLKS Drużbice ŁDZ ULKS Moszczenica ŁDZ
356 64165 NOWAK Dominik 2010 2023-09-05 6846 TTS Polonia Bytom ŚLS UKS Feniks Pyskowice ŚLS
357 64278 ROWIŃSKI Wiktor 2012 2023-09-05 6845 KS ATS Nadarzyn MAZ MUKS Start Nadarzyn MAZ
358 60943 AVETISYAN Kamo 2010 2023-09-05 6844 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
359 65364 NAPIÓRKOWSKA Maria 2017 2023-09-05 6843 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
360 5767 JAROSIK Michał 1988 2023-09-05 6761 KS AZS AWF Wrocław DŚL LKTS Zenit Międzybórz DŚL
361 29497 KUBIC Marcin 1996 2023-09-05 6574 MKS Centrum Kraków MŁP Warmia Lidzbark Warm. WMZ
362 37276 ŻYTKO Mariusz 1973 2023-09-05 6557 Koszalinianin Koszalin ZPM Darz Bór Karnieszewice ZPM
363 48277 BABIAK Filip 2010 2023-09-05 6556 Fiber Nowogród Bobrz. LBU ŻSTS Żagań LBU
364 60735 BABIAK Emanuel 1980 2023-09-05 6546 Fiber Nowogród Bobrz. LBU ŻSTS Żagań LBU
365 62892 SMOCZYŃSKI Szymon 2010 2023-09-05 6544 Lesznianka Leszna G. ŚLS Talent Cieszyn ŚLS
366 52270 BANASZKIEWICZ Mirosław 1963 2023-09-04 6508 SKC Wojcieszyce LBU UKS Witniczanin Witnica LBU
367 47554 SZWEDO Jacek 1968 2023-09-04 6505 MKS TS Mielec PKR Astoria Wadowice Górne PKR
368 30110 BARA Dariusz 1993 2023-09-04 6488 PKS Bartek Dębowiec PKR Brzostowianka Brzostek PKR
369 7200 KARWOWSKI Kajetan 1988 2023-09-04 6472 UKS Przeźmierowo WLP Gildia TS Wiry WLP
370 45355 KARKOSZKA Jagoda 2009 2023-09-04 6460 LZS Olszowa WLP UKS Piast Ostrzeszów WLP
371 62999 GORAL Emilia 2013 2023-09-04 6456 Kłos Wola Skromowska LLS UKS Dystans Niedźwiada LLS
372 54456 KUCHARSKI Franciszek 2009 2023-09-04 6455 LKS Odra Głoska DŚL UKS Lider Milicz DŚL
373 28323 MAĆKOWSKI Nikodem 1998 2023-09-04 6446 KS Polonia Śmigiel WLP LKS Błękitni Niechłód WLP
374 29270 GIERACH Katarzyna 2000 2023-09-04 6441 KS Polonia Śmigiel WLP Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ
375 15799 WOJEWODA Jakub 1993 2023-09-04 6423 KS ATS Stargard ZPM UKS Champion Police ZPM
376 35433 WĘGOROWSKI Maciej 1999 2023-09-04 6421 KS ATS Stargard ZPM UKS Trzynastka Szczecin ZPM
377 22834 KUKKUK Mateusz 1994 2023-09-04 6416 KS ATS Stargard ZPM UKS Trzynastka Szczecin ZPM
378 2427 IWANIUCH Rafał 1987 2023-09-04 6402 Golden Masters Korczyna PKR SKT Sanok PKR
379 15534 DROŻDŻ Dariusz 1993 2023-09-04 6401 Golden Masters Korczyna PKR UKS ATS Tyczyn PKR
380 32843 BOŻEK Patryk 1999 2023-09-04 6396 ATS FS Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
381 55979 GOŁDYKA Marcin 1983 2023-09-04 6382 KS Ogniwo Rogoźna Żory ŚLS Czerwionka-Leszczyny ŚLS
382 23839 BADURA Jarosław 1992 2023-09-04 6379 KS Ogniwo Rogoźna Żory ŚLS LKS Rój Żory ŚLS
383 59781 ŻÓŁKIEWSKI Hubert 2012 2023-09-04 6377 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ LKS Lotos Jabłonna MAZ
384 12579 MOCZKO Mateusz 1990 2023-09-04 6368 KS AZS AWF Wrocław DŚL UKSTS Kiełczów DŚL
385 53018 PACHOLSKI Piotr 1969 2023-09-01 6295 WKSN Świt Wrocław DŚL WZSN Start Wrocław DŚL
386 54409 CIEŚLAK Andrzej 1952 2023-09-01 6290 WKSN Świt Wrocław DŚL WZSN Start Wrocław DŚL
387 49613 OSTROWSKI Artur 2005 2023-09-01 6279 UKS Olesno MŁP UKS Sokół Żabno MŁP
388 62110 CICH Gabriela 2009 2023-09-01 6278 UKS Olesno MŁP UKS Sokół Żabno MŁP
389 30445 DUDZIAK Damian 1995 2023-09-01 6264 UKS Zarabie Myślenice MŁP Polonia Wilczkowice MŁP
390 17270 KOWALCZYK Piotr 1979 2023-09-01 6183 ULKS Moszczenica ŁDZ ULKS Kusy Łobudzice ŁDZ
391 45349 STAWOWCZYK Szymon 2002 2023-09-01 6173 KTS Gryf Szczecinek ZPM STLA Szczecinek ZPM
392 18571 RADZIŃSKI Mariusz 1976 2023-09-01 6170 KTS Gryf Szczecinek ZPM STLA Szczecinek ZPM
393 41600 RADZIŃSKI Adam 1977 2023-09-01 6169 KTS Gryf Szczecinek ZPM STLA Szczecinek ZPM
394 499 PURLIS Sylwia 1988 2023-09-01 6168 KTS Gryf Szczecinek ZPM STLA Szczecinek ZPM
395 10197 MYSŁOWSKI Andrzej 1965 2023-09-01 6167 KTS Gryf Szczecinek ZPM STLA Szczecinek ZPM
396 28866 LEWANDOWSKI Patryk 1995 2023-09-01 6164 KTS Gryf Szczecinek ZPM Technik Świdwin ZPM
397 48011 BARNAŚ Emil 1959 2023-09-01 6158 KTS Gryf Szczecinek ZPM STLA Szczecinek ZPM
398 62789 FRANCZAK Oliwia 2013 2023-09-01 6111 LUKS Skrzyszów MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
399 54654 CHŁOPEK Błażej 2006 2023-09-01 6109 LUKS Skrzyszów MŁP UKS Fortem Pawęzów MŁP
400 32360 ZIÓŁEK Krzysztof 1962 2023-09-01 6094 GUKS Orzeł Siedlin MAZ Kuźnia Stare Babice MAZ
401 14018 WOŁEJNIO Sebastian 1971 2023-09-01 6038 MKTS Opalenica WLP Jeziorak Międzychód WLP
402 18662 TOMCZAK Janusz 1959 2023-09-01 6035 MKTS Opalenica WLP SKTS Rataje 50 Poznań WLP
403 9510 DORSZ Adam 1990 2023-09-01 5950 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
404 52917 GBIORCZYK Adam 2009 2023-09-01 5948 UKS Orlęta Bilcza ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
405 35303 KOŁEK Maciej 2004 2023-09-01 5947 UKS Orlęta Bilcza ŚWI KSTS Krosno PKR
406 41448 NIEDŹWIECKA Dominika 2004 2023-09-01 5945 LZS Żywocice OPO Lupus Kabaty Warszawa MAZ
407 47135 ZAJDA Szymon 2006 2023-09-01 5944 GLKS Drużbice ŁDZ ULKS Moszczenica ŁDZ
408 58243 ZAJDA Miłosz 2014 2023-09-01 5943 GLKS Drużbice ŁDZ ULKS Moszczenica ŁDZ
409 53143 ZAJDA Mikołaj 2011 2023-09-01 5942 GLKS Drużbice ŁDZ ULKS Moszczenica ŁDZ
410 59117 GAWROŃSKI Kacper 2007 2023-09-01 5903 UKS Feniks Pyskowice ŚLS MTS Kwidzyn POM
411 14541 DOROSŁAWSKI Dariusz 1974 2023-09-01 5891 UKS Feniks Pyskowice ŚLS LKS Naprzód Świbie ŚLS
412 41772 KOS Kamil 2007 2023-09-01 5884 KS Polonia Kielce ŚWI Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR
413 38096 ZAPAŁA Krzysztof 2001 2023-09-01 5883 KS Polonia Kielce ŚWI LUKS Radość Porzecze ŚWI
414 57099 WIEKIERA Arkadiusz 1999 2023-09-01 5882 KS Polonia Kielce ŚWI KS Piotrkowice ŚWI
415 62214 VALOIS DA SILVA Kayque Vinicius 1999 2023-09-01 5881 KS Polonia Kielce ŚWI UKS Orlęta Bilcza ŚWI
416 12934 SZOSTAK Michał 1986 2023-09-01 5880 KS Polonia Kielce ŚWI KTS Skarżysko-Kamienna ŚWI
417 5056 PYZIK Marek 1958 2023-09-01 5879 KS Polonia Kielce ŚWI UKS Orlęta Bilcza ŚWI
418 42962 ŁYSAKOWSKI Michał 2004 2023-09-01 5878 KS Polonia Kielce ŚWI MUKS Jedynka Pszów ŚLS
419 4897 KURZAK Bronisław 1947 2023-09-01 5877 KS Polonia Kielce ŚWI UKS Orlęta Bilcza ŚWI
420 43569 KOS Paweł 1977 2023-09-01 5876 KS Polonia Kielce ŚWI Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR
421 54399 JHA Prashant 1991 2023-09-01 5875 KS Polonia Kielce ŚWI Golden Masters Korczyna PKR
422 38115 GUZY Karol 1999 2023-09-01 5874 KS Polonia Kielce ŚWI UKS Orlęta Bilcza ŚWI
423 38094 CIOSEK Szymon 2001 2023-09-01 5873 KS Polonia Kielce ŚWI LUKS Radość Porzecze ŚWI
424 39345 KONDEJ Paweł 2001 2023-09-01 5872 KSTS Krosno PKR Golden Masters Korczyna PKR
425 45489 PLUTA Andrzej 1966 2023-09-01 5838 MUKS Gąbin MAZ UKS Sanniki MAZ
426 45490 MARKOWSKI Andrzej 1974 2023-09-01 5836 MUKS Gąbin MAZ UKS Sanniki MAZ
427 50230 KURAS Konrad 1970 2023-09-01 5833 MUKS Gąbin MAZ UKS Sanniki MAZ
428 41381 PALLACH Karol 1987 2023-09-01 5815 KUKS Remus Kościerzyna POM ISS Start Wejherowo POM
429 45708 MADEJ Zuzanna 2004 2023-09-01 5804 MLUKS Orlik Kcynia KPM Dekorglass Działdowo WMZ
430 50721 FIGURSKI Paweł 1971 2023-09-01 5803 KS Zjednoczeni Bulkowo MAZ UKS Grot Mała Wieś MAZ
431 61957 ROGACKA Wiktoria 2014 2023-09-01 5757 WKS MOSiR Syców DŚL UKS Lider Milicz DŚL
432 26693 SALA Paweł 1986 2023-09-01 5747 KN Nowy Dwór Gdański POM KUKS Remus Kościerzyna POM
433 11787 KASZUBA Grzegorz 1973 2023-09-01 5735 STS Słubice LBU Spójnia Ośno Lubuskie LBU
434 8043 DZIWOSZ Jakub 1990 2023-09-01 5734 STS Słubice LBU Bocian Słońsk-Kołczyn LBU
435 62348 DZIWOSZ Zuzanna 2013 2023-09-01 5733 STS Słubice LBU Bocian Słońsk-Kołczyn LBU
436 54752 SZERER Kacper 2014 2023-09-01 5707 LKS Odra Głoska DŚL MKS Wolavia Wołów DŚL
437 43747 STASZCZYK Jakub 2008 2023-09-01 5706 LKS Odra Głoska DŚL MKS Wolavia Wołów DŚL
438 50562 PROŚNIEWSKI Adam 2010 2023-09-01 5704 LKS Odra Głoska DŚL MKS Wolavia Wołów DŚL
439 62401 MISZTOWT Melchior 2008 2023-09-01 5701 LKS Odra Głoska DŚL LZS Tęcza Pisarzowice DŚL
440 62579 PRASONGPOL Nawachet 2006 2023-09-01 5682 LKS Odra Głoska DŚL KTS Wolbromek DŚL
441 4664 ZDZIENICKI Kamil 1987 2023-09-01 5680 UKS TS Ósemka Białystok PDL UKS Dojlidy Białystok PDL
442 1440 CHMIEL Piotr 1986 2023-09-01 5677 UKS TS Ósemka Białystok PDL Ostródzianka Ostróda WMZ
443 50742 TWORKOWSKI Szymon 2011 2023-09-01 5672 UKS TS Ósemka Białystok PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
444 50741 TWORKOWSKI Dawid 2008 2023-09-01 5671 UKS TS Ósemka Białystok PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
445 51076 BOŻYK Gabriela 2010 2023-09-01 5650 UKS TS Ósemka Białystok PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
446 49780 KOWALSKA Wiktoria 2007 2023-09-01 5600 MLUKS Orlik Kcynia KPM Dekorglass Działdowo WMZ
447 49781 KOWALSKA Julia 2009 2023-09-01 5599 MLUKS Orlik Kcynia KPM Dekorglass Działdowo WMZ
448 35312 ŚLIWIŃSKI Marcin 1994 2023-09-01 5587 UKS OSiR Brodnica KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
449 35852 GARYCKI Adrian 1996 2023-08-31 5560 Miasto Soli Wieliczka MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
450 51687 SALETNIK Jakub 2008 2023-08-31 5558 Miasto Soli Wieliczka MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
451 1437 CHMIEL Paweł 1986 2023-08-31 5537 GKTS Wiązowna MAZ KS Polonia Kielce ŚWI
452 62898 MACIEJEWSKI Łukasz 2011 2023-08-31 5520 GUKS Byczyna OPO LZS Olszowa WLP
453 26661 MATYS Adam 1965 2023-08-31 5512 GUKS Byczyna OPO UKS Lotnik Olesno OPO
454 33875 KOPANISZEN Daniel 1977 2023-08-31 5511 GUKS Byczyna OPO UKS Lotnik Olesno OPO
455 23883 KAMIŃSKI Andrzej 1955 2023-08-31 5394 LZS Tęcza Pisarzowice DŚL WZSN Start Wrocław DŚL
456 41577 MĄDRY Michał 2005 2023-08-31 5372 UKS Piast Ostrzeszów WLP UKS Żaki Taczanów WLP
457 54200 ZIĘTY Krzysztof 1976 2023-08-31 5334 AKS Mikołów ŚLS KTS Lędziny ŚLS
458 4649 MARKEWKA Robert 1982 2023-08-31 5331 AKS Mikołów ŚLS KTS Lędziny ŚLS
459 52433 WIŚNIEWSKI Rafał 1988 2023-08-31 5327 UKS Olimpia Krasnosielc MAZ ULKS Macovia Maków Maz. MAZ
460 64485 SZEWCZAK Adrian 1998 2023-08-31 5326 UKS Olimpia Krasnosielc MAZ ULKS Macovia Maków Maz. MAZ
461 54627 CHRZANOWSKI Wojciech 1966 2023-08-31 5324 UKS Olimpia Krasnosielc MAZ ULKS Macovia Maków Maz. MAZ
462 63455 SIEMIENIUK Melania 2008 2023-08-31 5317 KS Bronowianka Kraków MŁP FCIS Kraków MŁP
463 62847 PROTSENKO Tymofii 2005 2023-08-31 5316 KS Bronowianka Kraków MŁP KU AZS UE Wrocław DŚL
464 49492 PILCH Mikołaj 2011 2023-08-31 5315 KS Bronowianka Kraków MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
465 49073 PILCH Aleksander 2008 2023-08-31 5314 KS Bronowianka Kraków MŁP UKS Olesno MŁP
466 20095 KACZOR Jan 1996 2023-08-31 5304 KS Bronowianka Kraków MŁP LUKS Skrzyszów MŁP
467 25974 WARPAS Jakub 1993 2023-08-31 5282 KTS Kozienice MAZ UKS Orlęta Bilcza ŚWI
468 7786 KALITA Artur 1970 2023-08-31 5272 KTS Kozienice MAZ IKS Start Zduńska Wola ŁDZ
469 46100 WYCICHOWSKA Agata 2000 2023-08-31 5170 MKS Emdek Bydgoszcz KPM Energa KTS Toruń KPM
470 24506 SUCHOMSKA Barbara 1995 2023-08-31 5166 MKS Emdek Bydgoszcz KPM LUKS Kusy Laskowice KPM
471 22192 BORSZOWSKA Alicja 1999 2023-08-31 5154 MKS Emdek Bydgoszcz KPM LUKS Kusy Laskowice KPM
472 5 LICA Marcin 1979 2023-08-31 5102 GLKS Cis Cekcyn KPM Krajna Sępólno Kraj. KPM
473 8839 LEPAK Bartosz 1989 2023-08-31 5101 GLKS Cis Cekcyn KPM Krajna Sępólno Kraj. KPM
474 47556 ENGLOT Mateusz 2008 2023-08-31 5078 UKS MOSiR Dukla PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
475 34556 CHOJNACKI Jakub 1999 2023-08-31 5038 Tęcza Budki Piaseckie MAZ Dekorglass Działdowo WMZ
476 46207 KOMOROWSKI Damian 1994 2023-08-31 5023 WKS MOSiR Sochaczew MAZ MKS Górnik Wierzbinek WLP
477 46723 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 2023-08-31 4971 ULKS Lachowice MŁP KS Gorce Nowy Targ MŁP
478 54638 SIKOŃ Mateusz 2005 2023-08-31 4965 UKS Jordan Zakliczyn MŁP MOKSiR Czchów MŁP
479 48492 GRZESZYK Konrad 2007 2023-08-31 4929 UATS Batimex Pruszków MAZ Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
480 63318 OGŁAZA Robert 1978 2023-08-31 4928 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
481 26523 MARCINIAK Damian 1995 2023-08-31 4917 Tajfun Ostrów Wlkp. WLP Energa KTS Toruń KPM
482 33341 MARCHLEWSKI Kacper 2003 2023-08-31 4916 Tajfun Ostrów Wlkp. WLP Maximus Broker Toruń KPM
483 62736 WRZOSKIEWICZ Tomasz 1974 2023-08-31 4900 UKS Orlęta Bilcza ŚWI KS Piotrkowice ŚWI
484 61751 GBIORCZYK Sebastian 1978 2023-08-31 4886 UKS Orlęta Bilcza ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
485 4902 BOKSA Wojciech 1987 2023-08-31 4882 UKS Orlęta Bilcza ŚWI UATS Batimex Pruszków MAZ
486 53885 SZTOLSZTENER Jan 2008 2023-08-31 4833 Rembertów Warszawa MAZ LKS Lotos Jabłonna MAZ
487 29675 SZALIŃSKI Mikołaj 2000 2023-08-31 4832 Rembertów Warszawa MAZ LUKS Skrzyszów MŁP
488 240 ZAWADZKI Marcin 1973 2023-08-30 4825 Kłodawka Gorzów Wlkp. LBU STS Słubice LBU
489 40730 ZAWADZKI Konrad 2004 2023-08-30 4824 Kłodawka Gorzów Wlkp. LBU UKS Dojlidy Białystok PDL
490 47497 RĘKAWIECKI Paweł 1987 2023-08-30 4821 Kłodawka Gorzów Wlkp. LBU Jeziorak Międzychód WLP
491 43304 CZARNAK Robert 1980 2023-08-30 4813 Kłodawka Gorzów Wlkp. LBU STS Dębno ZPM
492 63040 KEDZIA Hanna 2009 2023-08-30 4806 Kłodawka Gorzów Wlkp. LBU UKS Witniczanin Witnica LBU
493 343 SZCZĘSNOWICZ Adam 1977 2023-08-30 4799 MOSiR Łaziska Górne ŚLS KTS Lędziny ŚLS
494 58824 DROZD Natalia 2016 2023-08-30 4763 UKS Radunia Tąpadła DŚL KU AZS UE Wrocław DŚL
495 32271 POŁOSZCZAŃSKI Dawid 1998 2023-08-30 4731 KTS Lew Głubczyce OPO LZS Kujakowice OPO
496 37670 MALECHA Maciej 2001 2023-08-30 4730 KTS Lew Głubczyce OPO LZS Kujakowice OPO
497 22544 BERNACKI Łukasz 1993 2023-08-30 4727 KTS Lew Głubczyce OPO LZS Kujakowice OPO
498 16427 TUREK Patryk 1991 2023-08-30 4723 SRS Łomna MAZ Politechnika Warszawa MAZ
499 33057 SZCZEPAŃSKI Mateusz 2004 2023-08-30 4722 SRS Łomna MAZ KS Legion Skierniewice ŁDZ
500 16424 ROSZUK Jan 1992 2023-08-30 4721 SRS Łomna MAZ Politechnika Warszawa MAZ
501 9511 KAJFASZ Marek 1989 2023-08-30 4720 SRS Łomna MAZ Politechnika Warszawa MAZ
502 39046 JASTRZĘBSKI Franciszek 1997 2023-08-30 4719 SRS Łomna MAZ Politechnika Warszawa MAZ
503 38627 GRABARSKI Wojciech 2004 2023-08-30 4718 SRS Łomna MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
504 60905 SAJDAK Piotr 2006 2023-08-30 4717 KS Elta Łódź ŁDZ TG Sokół Zgierz ŁDZ
505 26718 SOWIŃSKI Andrzej 1995 2023-08-30 4711 Małe Trójmiasto Rumia POM TUKS Leo Trąbki Małe POM
506 14766 GODLEWSKI Rafał 1984 2023-08-30 4699 Małe Trójmiasto Rumia POM ISS Start Wejherowo POM
507 11613 KOZANOWSKI Mateusz 1990 2023-08-30 4622 SRS Łomna MAZ KTS Pirania Radzymin MAZ
508 34461 KRASUCKI Maciej 1998 2023-08-30 4612 Kłos Wola Skromowska LLS ATS Akanza Lublin LLS
509 43890 BICHTA Andrzej 1966 2023-08-30 4611 Kłos Wola Skromowska LLS KTS Topspin Kurów LLS
510 46305 CZAJKA Dawid 2008 2023-08-30 4606 Kłos Wola Skromowska LLS SL Kalina Salos Lublin LLS
511 53646 CZAJKA Angelika 2012 2023-08-30 4605 Kłos Wola Skromowska LLS SL Kalina Salos Lublin LLS
512 47799 WOJTYŃSKI Kamil 1997 2023-08-30 4604 AICR Warszawa MAZ KTS Pirania Radzymin MAZ
513 62000 CUDNY Krzysztof 1967 2023-08-30 4595 AICR Warszawa MAZ KTS Pirania Radzymin MAZ
514 32364 BEZIUK Elżbieta 1969 2023-08-30 4594 AICR Warszawa MAZ LKS Ryś Laski MAZ
515 63102 KLIMA Patrycja 2009 2023-08-30 4587 GZ LZS Zakrzów OPO MMKS Kędzierzyn-Koźle OPO
516 61733 KAPIJ Michał 2010 2023-08-30 4586 GZ LZS Zakrzów OPO KTS Lew Głubczyce OPO
517 56745 KAMIŃSKA Amelia 2007 2023-08-30 4585 GZ LZS Zakrzów OPO MMKS Kędzierzyn-Koźle OPO
518 23657 ŻABIŃSKI Marcin 1990 2023-08-30 4544 Wicher Lisiec Wielki WLP Tęcza Budki Piaseckie MAZ
519 18171 KORYCKI Michał 1993 2023-08-30 4536 Wicher Lisiec Wielki WLP LUKS Skrzyszów MŁP
520 49330 PTASZKOWSKI Arkadiusz 1973 2023-08-30 4455 LKS Echo Biesowice POM LKS Granit Koczała POM
521 35622 TROCHIM Marcin 1985 2023-08-30 4431 LKS Tur Turze Rogi LLS UKS Wola Osowińska LLS
522 54336 WIECZOREK Jakub 2006 2023-08-30 4425 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ LKS Lotos Jabłonna MAZ
523 20948 DUBNIAK Tomasz 1993 2023-08-30 4346 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ IKRTS Józefów MAZ
524 25865 JĘDRZEJEWSKA Anna 1996 2023-08-30 4336 KS Stella Gniezno WLP KS Pogoń Mogilno KPM
525 55949 GETNER Jan 2011 2023-08-30 4320 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
526 29609 PĄCZKIEWICZ Miłosz 1994 2023-08-30 4315 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
527 2346 KUBIK Konrad 1978 2023-08-30 4312 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
528 28790 KIEŁBIK Michał 1984 2023-08-30 4311 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
529 49891 GORGOL Radosław 1990 2023-08-30 4309 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ KS CKFiS Bełżyce LLS
530 38633 BOGACKA Aleksandra 2001 2023-08-30 4306 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
531 45937 ZATYKA Magdalena 2008 2023-08-30 4291 Rembertów Warszawa MAZ IKRTS Józefów MAZ
532 46773 BABIAK Oliwier 2008 2023-08-30 4283 KU AZS UZ Zielona Góra LBU ŻSTS Żagań LBU
533 39247 STEINHOFF Bogumił 1991 2023-08-30 4257 UKS Bociek Wojnarowa MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
534 36737 OBRZUT Tomasz 1972 2023-08-30 4256 UKS Bociek Wojnarowa MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
535 39248 ŁUKASIK Andrzej 1971 2023-08-30 4255 UKS Bociek Wojnarowa MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
536 33833 ŁATKA Tomasz 1972 2023-08-30 4254 UKS Bociek Wojnarowa MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
537 52019 WĄS Bartłomiej 2004 2023-08-30 4239 LKS Victoria Nidek MŁP KS Podwawelski Kraków MŁP
538 26017 MUCHA Daniel 1990 2023-08-30 4235 LKS Victoria Nidek MŁP Victoria Spytkowice MŁP
539 46959 GAJDA Rafał 2000 2023-08-30 4233 LKS Victoria Nidek MŁP KS Podwawelski Kraków MŁP
540 42227 FILEK Maciej 2000 2023-08-30 4232 LKS Victoria Nidek MŁP MKS Skawa Wadowice MŁP
541 21859 SAMULAK Kamil 1990 2023-08-30 4214 IKTS Broń Radom MAZ LUKS Kowala MAZ
542 24082 LEGAT Mateusz 1992 2023-08-30 4209 IKTS Broń Radom MAZ UKS Orlęta Bilcza ŚWI
543 18655 OSTROWSKI Dawid 1979 2023-08-30 4206 UKS Sokół Żabno MŁP LUKS Skrzyszów MŁP
544 45395 KRAWIEC Kamil 2000 2023-08-30 4203 UKS Sokół Żabno MŁP LZS Mędrzechów MŁP
545 42554 KOŁWZAN Piotr 1999 2023-08-30 4156 UKS Junior Miastko POM Darz Bór Karnieszewice ZPM
546 29617 WITKOWSKI Damian 1993 2023-08-30 4112 UKS Sanniki MAZ MUKS Gąbin MAZ
547 11653 CIECHOMSKI Adam 1985 2023-08-30 4106 UKS Sanniki MAZ MUKS Gąbin MAZ
548 49266 ŚWIĄTEK Maja 2008 2023-08-30 4101 UKS Olesno MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
549 51948 ŚWIĄTEK Emilia 2011 2023-08-30 4100 UKS Olesno MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
550 49265 MILÓWKA Julia 2008 2023-08-30 4099 UKS Olesno MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
551 48548 PIETRZAK Jakub 2004 2023-08-29 4013 KS Elta Łódź ŁDZ niestow. woj. ŁDZ ŁDZ
552 9836 MATCZAK Sławomir 1968 2023-08-29 4012 KS Elta Łódź ŁDZ SKTS Rataje 50 Poznań WLP
553 46504 KOWALCZYK Maja 2004 2023-08-29 4009 KS Elta Łódź ŁDZ MKS Jedynka Łódź ŁDZ
554 59513 MIKOŁAJEWSKI Jarosław 1967 2023-08-29 3996 KS TS Chojnice POM UKS Wiking Rychnowy POM
555 50386 GLANER Wojciech 2001 2023-08-29 3993 KS TS Chojnice POM UKS Wiking Rychnowy POM
556 59933 DREJER Michał 1978 2023-08-29 3992 KS TS Chojnice POM UKS Wiking Rychnowy POM
557 56376 OLCZAK Mariusz 1977 2023-08-29 3983 LKS Jutrzenka Bychlew ŁDZ Włókniarz Pabianice ŁDZ
558 32690 KOZERA Paweł 1996 2023-08-29 3967 KS Energetyk Łódź ŁDZ GUKS Gorzkowice ŁDZ
559 51274 DOŁŻYCKA Lena 2009 2023-08-29 3961 Pionier Średnia Wieś PKR Krzemień Ustrzyki Dolne PKR
560 47565 ŚMIGIELSKI Adam 1979 2023-08-29 3917 Wielkopolska Komorniki WLP CKS Helios Czempiń WLP
561 555 SZCZEŚNIAK Joanna 1982 2023-08-29 3916 Wielkopolska Komorniki WLP UKS Nałęcz Ostroróg WLP
562 7455 GUHS Tomasz 1990 2023-08-29 3903 Wielkopolska Komorniki WLP GKTS Krajna Złotów WLP
563 33032 PŁASKONKA Barbara 1998 2023-08-29 3894 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
564 61867 PETRUCHOK Valentyn 2005 2023-08-29 3876 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ KS Spójnia Warszawa MAZ
565 63875 WIETESKA Szymon 2011 2023-08-29 3842 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
566 63876 WIETESKA Maksymilian 2014 2023-08-29 3841 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
567 60942 SARNIAK Mateusz 2010 2023-08-29 3840 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
568 65363 NAPIÓRKOWSKA Anna 2011 2023-08-29 3839 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
569 64830 MORAIKO Artem 2010 2023-08-29 3838 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
570 38623 KOSTECKI Adam 2006 2023-08-29 3837 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
571 47811 KLINOWSKI Paweł 2008 2023-08-29 3836 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
572 47810 KLINOWSKI Marek 2009 2023-08-29 3835 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
573 44083 FRANKOWSKI Filip 2007 2023-08-29 3834 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
574 40911 TRZASKOWSKI Tomasz 2004 2023-08-29 3833 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
575 38635 STANISZ Artur 2002 2023-08-29 3832 KS ATS Nadarzyn MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
576 1343 ROGOWSKI Kamil 1983 2023-08-29 3831 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
577 36865 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 2023-08-29 3830 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
578 40912 NAWARSKI Maksymilian 2004 2023-08-29 3829 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
579 10110 NAPIÓRKOWSKI Piotr 1972 2023-08-29 3828 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
580 18180 KOSTRO Bartosz 1993 2023-08-29 3827 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
581 38622 KOSTECKI Filip 2004 2023-08-29 3826 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
582 24852 BOROWSKI Dominik 1998 2023-08-29 3825 KS ATS Nadarzyn MAZ KS Nadarzyn MAZ
583 27519 JÓŹWIAK Dawid 1999 2023-08-29 3813 MKS Wolavia Wołów DŚL LKS Błękitni Niechłód WLP
584 9913 ŚCIBLAK Marcin 1993 2023-08-29 3744 MRKS Gdańsk POM KS Pogoń Mogilno KPM
585 1192 LEMAŃSKI Paweł 1983 2023-08-29 3741 MRKS Gdańsk POM Małe Trójmiasto Rumia POM
586 50409 STYCZYŃSKI Artur 1969 2023-08-29 3726 LKS Ryś Laski MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
587 59791 PASTER Yuliia 1996 2023-08-29 3718 LKS Ryś Laski MAZ Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ
588 31276 MUSIAŁ Sebastian 2000 2023-08-29 3717 LKS Ryś Laski MAZ UKS Return Piaseczno MAZ
589 61977 KOCOŃ Marta 1991 2023-08-29 3710 UKS 96 Sucha Koszal. ZPM Darz Bór Karnieszewice ZPM
590 43477 SKIBA Emilia 2007 2023-08-29 3674 LZS Kąkolówka PKR KSTS Krosno PKR
591 37408 PRZYBYŁ Michał 2004 2023-08-29 3579 LKS Biała Rawska ŁDZ KS Energetyk Łódź ŁDZ
592 1077 SALECKI Krzysztof 1977 2023-08-29 3574 Heksa Niedrzwica Duża LLS UKS Żaczek Fajsławice LLS
593 49217 FRANCZAK Roksana 2010 2023-08-29 3566 Heksa Niedrzwica Duża LLS UKS Optima Zamość LLS
594 11689 MIKOŁAJEWICZ Sławomir 1987 2023-08-29 3562 ATS FS Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
595 12215 KWAPISZ Damian 1985 2023-08-29 3559 ATS FS Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
596 48158 KUBKOWSKI Krzysztof 1976 2023-08-29 3558 ATS FS Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
597 48157 JASTRZĘBOWSKI Radosław 1982 2023-08-29 3556 ATS FS Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
598 48162 BORUCKI Marcin 1980 2023-08-29 3554 ATS FS Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
599 3030 WOJEWÓDKA Michał 1974 2023-08-29 3552 LUKS Kusy Laskowice KPM KWTS Gwiazda Bukowiec KPM
600 4099 WASILEWSKI Adam 1987 2023-08-29 3551 LUKS Kusy Laskowice KPM KWTS Gwiazda Bukowiec KPM
601 7473 RAKOWICZ Maciej 1978 2023-08-29 3550 LUKS Kusy Laskowice KPM KWTS Gwiazda Bukowiec KPM
602 24502 OTTO Jakub 1995 2023-08-29 3549 LUKS Kusy Laskowice KPM KWTS Gwiazda Bukowiec KPM
603 18265 GAJEWSKI Filip 1995 2023-08-29 3548 LUKS Kusy Laskowice KPM LUKS Straszyn POM
604 62250 KOWALCZYK Mateusz 1991 2023-08-29 3533 Bocian Słońsk-Kołczyn LBU KS Kłodawka LBU
605 59378 WYDMUCH Mateusz 2008 2023-08-29 3460 AZS UJD Częstochowa ŚLS KS Spin Częstochowa ŚLS
606 59377 WYDMUCH Łukasz 2008 2023-08-29 3458 AZS UJD Częstochowa ŚLS KS Spin Częstochowa ŚLS
607 60745 WOŹNIAK Daniel 2007 2023-08-29 3457 AZS UJD Częstochowa ŚLS KS Spin Częstochowa ŚLS
608 59379 ULATOWSKI Kacper 2009 2023-08-29 3456 AZS UJD Częstochowa ŚLS KS Spin Częstochowa ŚLS
609 40340 GÓRSKA Aleksandra 2000 2023-08-29 3435 AZS UJD Częstochowa ŚLS KS Polonia Kielce ŚWI
610 21757 TWARDOWSKI Szymon 1997 2023-08-29 3432 RLKTS Ochman Raszków WLP KS Mysław Mysłowice ŚLS
611 35263 RADŁO Szymon 2001 2023-08-29 3431 RLKTS Ochman Raszków WLP KTS Gliwice ŚLS
612 62091 ŹDZIEBŁOWSKI Łukasz 1989 2023-08-29 3420 ŻTMS Baszta Żnin KPM MLKS Piast Kruszwica KPM
613 26808 LEWANDOWSKI Mateusz 1991 2023-08-29 3376 KS Zjednoczeni Bulkowo MAZ GUKS Orzeł Siedlin MAZ
614 31334 JEZIAK Mariusz 1991 2023-08-29 3375 KS Zjednoczeni Bulkowo MAZ GUKS Orzeł Siedlin MAZ
615 21970 POKUSIŃSKI Rafał 1974 2023-08-28 3361 UKS Prosna Grabów WLP UKS Piast Ostrzeszów WLP
616 38261 GALEJ Grzegorz 1977 2023-08-28 3345 Jawor Jawornik Polski PKR UKS ATS Tyczyn PKR
617 425 BACHTA Janusz 1961 2023-08-28 3342 Jawor Jawornik Polski PKR KS Nagórzany PKR
618 43298 PYRA Kacper 2002 2023-08-28 3331 Koszalinianin Koszalin ZPM Darz Bór Karnieszewice ZPM
619 37485 WIERZBICKI Tomasz 2000 2023-08-28 3328 KofT Przeźmierowo WLP UKS Przeźmierowo WLP
620 37484 WIERZBICKI Radosław 2000 2023-08-28 3327 KofT Przeźmierowo WLP UKS Przeźmierowo WLP
621 46140 WIELAND Paweł 1979 2023-08-28 3326 KofT Przeźmierowo WLP SKTS Rataje 50 Poznań WLP
622 2056 POLUS Bartosz 1985 2023-08-28 3325 KofT Przeźmierowo WLP UKS Przeźmierowo WLP
623 10263 OLĘDROWICZ Jakub 1990 2023-08-28 3323 KofT Przeźmierowo WLP MKS TS Warta Oborniki WLP
624 4785 KAMIŃSKI Piotr 1980 2023-08-28 3322 KofT Przeźmierowo WLP SKTS Rataje 50 Poznań WLP
625 26393 DZIDA Karol 1995 2023-08-28 3321 KofT Przeźmierowo WLP LKS Błękitni Niechłód WLP
626 37807 BUDZYŃSKI Jakub 2003 2023-08-28 3320 KofT Przeźmierowo WLP LKS Błękitni Niechłód WLP
627 54982 ZAREMBA Marcin 1979 2023-08-28 3318 Olimpia-Unia Grudziądz KPM GLKS GOK Rogóźno KPM
628 58003 JĘDRZEJEWSKA Wiktoria 2004 2023-08-28 3313 Olimpia-Unia Grudziądz KPM MRKS Gdańsk POM
629 63312 SZLACHTA Józef 1958 2023-08-28 3279 UKS Kępa Dębica PKR KS Nagórzany PKR
630 8094 MYŚLIWIEC Tomasz 1985 2023-08-28 3250 Bez Spiny Wołczkowo ZPM UKS Champion Police ZPM
631 26407 KUCHARZYK Adrian 1996 2023-08-28 3249 Bez Spiny Wołczkowo ZPM UKS Champion Police ZPM
632 8311 KOWALSKI Michał 1992 2023-08-28 3248 Bez Spiny Wołczkowo ZPM UKS Champion Police ZPM
633 31278 KORZENIOWSKA Paulina 1998 2023-08-28 3247 Bez Spiny Wołczkowo ZPM UKS Champion Police ZPM
634 31277 KORZENIOWSKA Patrycja 1998 2023-08-28 3246 Bez Spiny Wołczkowo ZPM UKS Champion Police ZPM
635 44061 JURKIEWICZ Marcin 1977 2023-08-28 3244 Bez Spiny Wołczkowo ZPM UKS Champion Police ZPM
636 43413 NOSIADEK Jakub 2007 2023-08-28 3208 KS Naprzód Borucin ŚLS AKS Mikołów ŚLS
637 54934 KOCIUBA Paweł 1973 2023-08-28 3141 STS Dębno ZPM UKS Trzynastka Szczecin ZPM
638 46772 KOCIUBA Marcin 2002 2023-08-28 3140 STS Dębno ZPM UKS Trzynastka Szczecin ZPM
639 44853 SKAWIŃSKA Liwia 2010 2023-08-28 3044 KS AZS Wrocław DŚL MKS Wolavia Wołów DŚL
640 61542 ROGAN Antonina 2013 2023-08-28 3042 KS AZS Wrocław DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
641 53504 SZYNKOWSKI Leszek 1971 2023-08-28 3004 LKS Błękitni Korytów MAZ MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ
642 36106 WIŚNIEWSKI Artur 1978 2023-08-28 3003 LKS Błękitni Korytów MAZ Puma Puszcza Mariańska MAZ
643 41908 MAJCHRZAK Paweł 1976 2023-08-28 3002 LKS Błękitni Korytów MAZ Puma Puszcza Mariańska MAZ
644 41913 WÓJCICKI Miłosz 1999 2023-08-28 3000 LKS Błękitni Korytów MAZ ULKS Vis Wiskitki MAZ
645 43971 ODOLCZYK Michał 1989 2023-08-28 2999 LKS Błękitni Korytów MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
646 39428 SZCZERBA Damian 2001 2023-08-28 2960 Technik Świdwin ZPM UKS Champion Police ZPM
647 15465 MISIUKIEWICZ Arkadiusz 1992 2023-08-28 2958 Technik Świdwin ZPM LKS Mewa Resko ZPM
648 59661 OGRODNIK Sabina 1983 2023-08-28 2940 STS Brynica OPO LZS Victoria Chróścice OPO
649 51720 OGRODNIK Olivier 2012 2023-08-28 2935 STS Brynica OPO LZS Victoria Chróścice OPO
650 51718 OGRODNIK Nikola 2010 2023-08-28 2934 STS Brynica OPO LZS Victoria Chróścice OPO
651 53968 MICHNO Mateusz 2009 2023-08-28 2933 STS Brynica OPO LZS Victoria Chróścice OPO
652 63900 ŁASKAWSKA Julia 2011 2023-08-28 2932 STS Brynica OPO LZS Victoria Chróścice OPO
653 30465 WOŁOWIECKI Robert 1998 2023-08-28 2923 KS Podwawelski Kraków MŁP ISS Start Wejherowo POM
654 30198 OSTANEK Michał 1998 2023-08-28 2921 KS Podwawelski Kraków MŁP KS Backhand Andrychów MŁP
655 47057 TUREK Oliwier 2009 2023-08-28 2881 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS UKTS Sokół Orzesze ŚLS
656 2117 DUDZIŃSKI Mariusz 1987 2023-08-26 2862 UKS Daniszyn WLP Orzeł Wysocko Wielkie WLP
657 2271 BARTOSZ Robert 1981 2023-08-26 2861 UKS Daniszyn WLP PKS Piast Poniec WLP
658 16923 TOBIASZ Wojciech 1992 2023-08-26 2842 GK-Logistics Bodzanów OPO LZS Żywocice OPO
659 175 UTYLSKI Rafał 1983 2023-08-25 2807 KS Nowa Era Toruń KPM KS Pogoń Mogilno KPM
660 33486 URBAN Wojciech 1999 2023-08-25 2747 KTS Grześkowiak Kórnik WLP SKF MKTS Opalenica WLP
661 52584 ZARZYCKA Maja 2009 2023-08-24 2661 MUKS Start Nadarzyn MAZ Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ
662 45040 WOŹNIAK Agnieszka 1982 2023-08-24 2660 PTG Sokół Tarnów MŁP KS Start Nowy Sącz MŁP
663 49820 ŁĄCKI Piotr 2010 2023-08-23 2631 Bogoria Grodzisk Maz. MAZ Energa KTS Toruń KPM
664 15145 KOTWICA Dawid 1988 2023-08-23 2629 niestowarz. ŚLS ŚLS LKS Strażak Mikołów ŚLS
665 47160 WSZOŁEK Weronika 2010 2023-08-23 2619 RKS Cukrownik Chybie ŚLS Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS
666 21434 ZAREMBA Robert 1989 2023-08-23 2402 UKS Cebulka Warzyce PKR Strażak Niżna Łąka PKR
667 41078 WICKOWSKI Konrad 1998 2023-08-23 2399 UKS Cebulka Warzyce PKR Golden Masters Korczyna PKR
668 35127 OLCZAK Kacper 2000 2023-08-23 2393 UKS Return Piaseczno MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
669 36921 ŚNIEŻEK Wiesław 1972 2023-08-23 2377 Orły Temidy Domaradz PKR KTS Wola Komborska PKR
670 52916 ŻMIJEWSKI Michał 2007 2023-08-23 2368 KS Campeones Wąchock ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
671 59577 ZAJĄC Jakub 2010 2023-08-23 2366 KS Campeones Wąchock ŚWI MGTS Działoszyce ŚWI
672 49591 MICHTA Mateusz 2006 2023-08-23 2362 KS Campeones Wąchock ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
673 46034 BAJER Emilia 2005 2023-08-23 2359 KS Campeones Wąchock ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
674 34944 STĄPÓR Dawid 1998 2023-08-23 2356 KS Campeones Wąchock ŚWI Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
675 38146 KUKAWKA Miłosz 2004 2023-08-23 2350 KS Campeones Wąchock ŚWI PRS Fairplayce Poznań WLP
676 28538 WERNER Jakub 2000 2023-08-23 2333 KTS Wolbromek DŚL UKS Piast Ostrzeszów WLP
677 42374 STODOLICA Mikołaj 2004 2023-08-23 2332 KTS Wolbromek DŚL UKSTS Kiełczów DŚL
678 31287 DOMAŃSKA Agata 1999 2023-08-23 2317 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS KS Dąbcze WLP
679 44578 WAROWNA Maja 2008 2023-08-23 2316 UKS Dynamo Gózd LLS STS Rebel Łaskarzew MAZ
680 247 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 2023-08-23 2305 MKS Radość Gorlice MŁP UKS Fortem Pawęzów MŁP
681 26852 PIETRUSZKA Sławomir 1992 2023-08-23 2304 MKS Radość Gorlice MŁP Golden Masters Korczyna PKR
682 35217 GAŁUSZKA Mateusz 1980 2023-08-23 2298 MKS Radość Gorlice MŁP UKS Olesno MŁP
683 39665 GLICA Rafał 2001 2023-08-23 2284 MLKS Piast Kruszwica KPM Tajfun Ostrów Wlkp. WLP
684 12739 RAKOWSKI Tomasz 1994 2023-08-23 2275 STS Słubice LBU ZKS Zielona Góra LBU
685 27284 ORACZ Łukasz 1997 2023-08-23 2257 LKS Bełchatów ŁDZ GLKS Szczerców ŁDZ
686 27317 MOLKA Bartłomiej 1997 2023-08-23 2256 LKS Bełchatów ŁDZ UMLKS Radomsko ŁDZ
687 44219 WALKIEWICZ Tomasz 1989 2023-08-23 2238 Budowlani Góra Kalwaria MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
688 12433 STANISZEWSKI Marek 1986 2023-08-23 2236 Budowlani Góra Kalwaria MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
689 13466 PACZUŁA Michał 1988 2023-08-23 2233 Budowlani Góra Kalwaria MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
690 49218 BODZON Hubert 1989 2023-08-23 2230 Budowlani Góra Kalwaria MAZ KTS Pirania Radzymin MAZ
691 58088 SZCZEPANIK Włodzimierz 1958 2023-08-23 2207 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
692 49456 RADKO Grzegorz 1974 2023-08-23 2206 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
693 38808 MILEWSKI Zdzisław 1965 2023-08-23 2205 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
694 23212 MELCZYK Marian 1952 2023-08-23 2204 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
695 23213 ŁYSAK Franciszek 1958 2023-08-23 2203 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
696 51824 LENARTOWICZ Józef 1968 2023-08-23 2202 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
697 23215 JANUSZKO Sylwester 1971 2023-08-23 2201 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
698 57151 HANC Damian 1992 2023-08-23 2200 Ciężkowianka Jaworzno ŚLS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS
699 46717 BODZIONY Mateusz 1989 2023-08-23 2169 Polonia Wilczkowice MŁP KS Podwawelski Kraków MŁP
700 51911 PIOTROWSKA Sylwia 2010 2023-08-22 2161 LKS Piotrowice MŁP Victoria Spytkowice MŁP
701 60565 PIOTROWSKA Patrycja 2006 2023-08-22 2160 LKS Piotrowice MŁP Victoria Spytkowice MŁP
702 51910 NOWORYTA Łucja 2010 2023-08-22 2159 LKS Piotrowice MŁP Victoria Spytkowice MŁP
703 60564 KUŚPIK Kacper 2010 2023-08-22 2158 LKS Piotrowice MŁP Victoria Spytkowice MŁP
704 10244 GUSS Sebastian 1993 2023-08-22 2124 PKS Michał Krostkowo WLP GKTS Krajna Złotów WLP
705 62106 ROMAŃSKI Janko 2015 2023-08-22 2122 Chrobry Międzyzdroje ZPM LUKS Fala Trzebiatów ZPM
706 54387 ROMAŃSKA Nela 2013 2023-08-22 2115 Chrobry Międzyzdroje ZPM LUKS Fala Trzebiatów ZPM
707 49393 ŁUKOWSKA Maja 2007 2023-08-22 2108 Chrobry Międzyzdroje ZPM KS Bronowianka Kraków MŁP
708 24005 WIERZBICKI Krzysztof 1956 2023-08-22 2098 Chrobry Międzyzdroje ZPM MKS Flota Świnoujście ZPM
709 45916 WAWRZYCKI Kamil 2001 2023-08-22 2097 Chrobry Międzyzdroje ZPM MKS Flota Świnoujście ZPM
710 10185 SAK Paweł 1983 2023-08-22 2096 Chrobry Międzyzdroje ZPM MKS Flota Świnoujście ZPM
711 1650 ŁOPATOWSKI Marcin 1976 2023-08-21 2067 Kuźnia Stare Babice MAZ Politechnika Warszawa MAZ
712 6035 DĘBSKI Kamil 1989 2023-08-21 2060 Kuźnia Stare Babice MAZ Politechnika Warszawa MAZ
713 21307 WINNICKI Damian 1993 2023-08-21 2035 UPKS Błękitni Leopoldów LLS KS Legion Skierniewice ŁDZ
714 24793 PERZANOWSKI Mateusz 1992 2023-08-21 2034 UPKS Błękitni Leopoldów LLS KS Legion Skierniewice ŁDZ
715 34302 MATEUSIAK Krystian 1971 2023-08-21 2033 UPKS Błękitni Leopoldów LLS UKS Wola Osowińska LLS
716 29056 GŁUSZEK Wojciech 1996 2023-08-21 2010 UKS GOSDiM Turawa OPO LZS Kujakowice OPO
717 31963 BIELECKI Grzegorz 1962 2023-08-21 2008 UKS GOSDiM Turawa OPO UKS Lotnik Olesno OPO
718 16800 WŁADYKA Albert 1992 2023-08-21 2004 LKS Turze Pole PKR KTS Brzozów PKR
719 27333 SZCZUREK Adrian 1998 2023-08-21 2003 LKS Turze Pole PKR KTS Krościenko Wyżne PKR
720 16801 SIEŃCZAK Kamil 1991 2023-08-21 2002 LKS Turze Pole PKR KTS Brzozów PKR
721 63920 MAŁKIEWICZ Edwin 1998 2023-08-21 1995 KTS Złotoria KPM AZS Włocławek KPM
722 55726 LEWANDOWSKI Grzegorz 1964 2023-08-21 1994 KTS Złotoria KPM TG Sokół Gniewkowo KPM
723 23992 GÓRSKI Krzysztof 1968 2023-08-21 1993 KTS Złotoria KPM GOKSiR Pruszcz KPM
724 50852 KOPER Łukasz 2008 2023-08-21 1974 Griffin's-Spin Szczecin ZPM Koszalinianin Koszalin ZPM
725 45591 SZYMIK Jakub 2009 2023-08-18 1932 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS KS Mysław Mysłowice ŚLS
726 51734 KRAWCZYK Leon 2011 2023-08-18 1921 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS UKS Sokolik Niemodlin OPO
727 46333 KAŁUŻA Tomasz 2009 2023-08-18 1917 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS UKTS Sokół Orzesze ŚLS
728 52002 KAŁUŻA Aleksandra 2013 2023-08-18 1916 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS UKTS Sokół Orzesze ŚLS
729 9905 DYKOWSKI Mateusz 1994 2023-08-18 1874 KS Pogoń Mogilno KPM MRKS Gdańsk POM
730 29847 SMOLUK Kamil 1997 2023-08-17 1857 Pingpong Club Poznań WLP KTS Nowy Dwór Maz. MAZ
731 34745 NOWAK Grzegorz 1997 2023-08-17 1856 Pingpong Club Poznań WLP LKTS Luboń WLP
732 62060 KLUJ Dominika 1982 2023-08-17 1855 Pingpong Club Poznań WLP UKS Nałęcz Ostroróg WLP
733 51103 GNIZA Paweł 2008 2023-08-17 1853 Pingpong Club Poznań WLP UKS Przeźmierowo WLP
734 3371 WIECZERZAK Jacek 1966 2023-08-17 1790 Szaniec Świecie n. Osą KPM Tajfun Ostrów Wlkp. WLP
735 35663 GÓRSKI Przemysław 1978 2023-08-17 1785 Szaniec Świecie n. Osą KPM UKS Olimpia Gniew POM
736 48241 BERKA Ryszard 1972 2023-08-17 1780 Szaniec Świecie n. Osą KPM Krajna Sępólno Kraj. KPM
737 11105 SURMACZ Bogusław 1975 2023-08-17 1776 UKS Iskra Iskrzynia PKR KTS Brzozów PKR
738 62398 MOLINSKYI Viktor 2002 2023-08-17 1711 LKS Gwiazda Skrzyszów ŚLS KS Ogniwo Rogoźna Żory ŚLS
739 23794 JEMILIANOWICZ Sebastian 1997 2023-08-17 1708 LKS Gwiazda Skrzyszów ŚLS MUKS Jedynka Pszów ŚLS
740 43523 SZAREK Marcin 1986 2023-08-17 1699 LKS Uran Łukowica MŁP KS Szczawa MŁP
741 48598 JANIKOWSKI Sławomir 1984 2023-08-17 1692 LKS Uran Łukowica MŁP KS Szczawa MŁP
742 20599 SZYMANEK Bartłomiej 1993 2023-08-17 1686 LUKS Chełmno KPM Energa KTS Toruń KPM
743 37192 MIKA Kamil 1999 2023-08-17 1656 Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS UKS Ikar Mierzęcice ŚLS
744 37549 GRUCA Szymon 1995 2023-08-17 1649 Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS AZS UŚ Katowice ŚLS
745 10741 CIOCH Błażej 1987 2023-08-17 1647 Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
746 55759 KIERSNOWSKA Malwina 2013 2023-08-17 1630 UKS Dynamo Gózd LLS UKS Return Piaseczno MAZ
747 59833 KIERSNOWSKA Marcelina 2015 2023-08-17 1615 UKS Dynamo Gózd LLS UKS Return Piaseczno MAZ
748 43003 MACIĄG Dominik 2003 2023-08-17 1586 Politechnika Lublin LLS ATS Akanza Lublin LLS
749 45968 PLIS Jan 2005 2023-08-17 1585 Politechnika Lublin LLS KS CKFiS Bełżyce LLS
750 54463 CYRANKIEWICZ Olaf 2012 2023-08-17 1584 Politechnika Lublin LLS ATS Akanza Lublin LLS
751 1533 WŁODYKA Paweł 1983 2023-08-16 1577 ŁNS Jarosław PKR Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
752 13344 SPYCHAŁA Joanna 1992 2023-08-16 1576 LKTS Luboń WLP PRS Fairplayce Poznań WLP
753 32735 WŁOSZEK Sylwester 1999 2023-08-16 1559 KS Polonia Kielce ŚWI SMS Włodawa LLS
754 37022 WARPAS Błażej 2001 2023-08-16 1557 KS Polonia Kielce ŚWI SMS Włodawa LLS
755 32049 URBANOWICZ Kamil 1999 2023-08-16 1556 KS Polonia Kielce ŚWI KS AZS UWM Olsztyn WMZ
756 47268 ROKITA Gracjan 1989 2023-08-16 1553 KS Polonia Kielce ŚWI KTS Skarżysko-Kamienna ŚWI
757 35831 NOWAK Emil 2001 2023-08-16 1550 KS Polonia Kielce ŚWI SMS Włodawa LLS
758 36419 KUŹMICZ Jakub 2000 2023-08-16 1546 KS Polonia Kielce ŚWI Ostródzianka Ostróda WMZ
759 24444 BUĆKO Damian 1992 2023-08-16 1540 KS Polonia Kielce ŚWI KTS Skarżysko-Kamienna ŚWI
760 42849 JADAM Dawid 2007 2023-08-16 1534 KS Polonia Kielce ŚWI PKS Kolping Jarosław PKR
761 574 KOSOWSKI Jakub 1982 2023-08-16 1521 BKS Stal Bielsko-Biała ŚLS KS Dąbcze WLP
762 324 MARCHLEWSKI Marcin 1978 2023-08-16 1506 Maximus Broker Toruń KPM Darz Bór Karnieszewice ZPM
763 33288 LIS Martyna 2002 2023-08-16 1505 Maximus Broker Toruń KPM Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
764 45889 SZESZKO Karol 2008 2023-08-16 1492 Maximus Broker Toruń KPM UKS Białobrzegi PDL
765 48446 MIKULSKA Kinga 2008 2023-08-16 1489 Maximus Broker Toruń KPM ULKS Moszczenica ŁDZ
766 42432 DURALAK Daria 2004 2023-08-16 1452 KS AZS UWM Olsztyn WMZ MUKS Start Nadarzyn MAZ
767 36104 MIASTOWSKI Maksymilian 2003 2023-08-16 1446 Darz Bór Karnieszewice ZPM KS AZS AWFiS Gdańsk POM
768 30666 ŁEBEK Alicja 1999 2023-08-16 1441 AZS UJD Częstochowa ŚLS KTS Gliwice ŚLS
769 56030 ŚMIŻEWSKA Monika 1992 2023-08-16 1433 PKS Piast Poniec WLP KS Dąbcze WLP
770 2305 CHWASTYNIAK Wojciech 1985 2023-08-16 1425 PKS Piast Poniec WLP LKS Błękitni Niechłód WLP
771 954 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 2023-08-16 1400 UKS Tęcza Łupawa POM KUKS Remus Kościerzyna POM
772 38815 KUZIEMKOWSKI Krystian 1996 2023-08-16 1399 UKS Tęcza Łupawa POM KUKS Remus Kościerzyna POM
773 59899 WENC Jan 2014 2023-08-16 1392 GLKS Orlęta Krosnowice DŚL MKS Nysa Kłodzko DŚL
774 44442 SŁAWACKI Adam 2007 2023-08-16 1364 TTS Polonia Bytom ŚLS MUKS Jedynka Pszów ŚLS
775 20945 ZATÓWKA Patryk 1997 2023-08-16 1358 TTS Polonia Bytom ŚLS UKS Dojlidy Białystok PDL
776 59273 BAEK Kwangil 1993 2023-08-16 1356 TTS Polonia Bytom ŚLS UKS Olesno MŁP
777 24089 JAROCKI Łukasz 1996 2023-08-16 1351 Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU ATS Akanza Lublin LLS
778 32657 CZERWIŃSKI Bartosz 2001 2023-08-16 1350 Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU Energa KTS Toruń KPM
779 57713 JAROSZEWSKI Piotr 1991 2023-08-16 1330 ULKS Kazanów MAZ UKS Return Piaseczno MAZ
780 55482 PORĘBA Wiktoria 2013 2023-08-16 1316 Politechnika Rzeszów PKR UKS Wielopole Skrz. PKR
781 53185 KOBOSZ Łucja 2011 2023-08-16 1306 KTS Tarnobrzeg PKR Politechnika Rzeszów PKR
782 46234 ŁAKOMA Maja 2009 2023-08-16 1294 UKS Dojlidy Białystok PDL Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
783 49463 KARCZMARZ Maria 2009 2023-08-16 1291 UKS Dojlidy Białystok PDL Lewart AGS Lubartów LLS
784 21076 WĘDERLICH Damian 1998 2023-08-16 1285 UKS Dojlidy Białystok PDL Energa KTS Toruń KPM
785 10124 WANG Zeng Yi 1983 2023-08-16 1284 UKS Dojlidy Białystok PDL KS AZS AWFiS Gdańsk POM
786 51451 MACHI Asuka 1994 2023-08-16 1282 UKS Dojlidy Białystok PDL Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
787 1883 PEREK Jakub 1986 2023-08-16 1262 UKS Olesno MŁP TTS Polonia Bytom ŚLS
788 29861 GALUS Mateusz 2001 2023-08-16 1251 UKS Olesno MŁP LUKS Skrzyszów MŁP
789 24073 FOLWARSKI Jakub 1996 2023-08-16 1250 UKS Olesno MŁP AUKS Trefl Zamość LLS
790 31977 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 2023-08-16 1246 UKS Olesno MŁP UKS Sokół Żabno MŁP
791 1263 ZHAO Xia 1983 2023-08-16 1245 ATS Akanza Lublin LLS KS Bronowianka Kraków MŁP
792 31250 WITKOWSKI Jakub 2001 2023-08-16 1244 ATS Akanza Lublin LLS LKS Odra Głoska DŚL
793 35147 WIĘCKOWSKA Julia 2002 2023-08-16 1243 ATS Akanza Lublin LLS Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
794 1962 SMĘTEK Marta 1986 2023-08-16 1240 ATS Akanza Lublin LLS KS Bronowianka Kraków MŁP
795 1869 KICIAK Bartosz 1986 2023-08-16 1238 ATS Akanza Lublin LLS MKS STS Lubartów LLS
796 18980 GALAS Michał 1995 2023-08-16 1234 ATS Akanza Lublin LLS LKS Odra Głoska DŚL
797 30565 ŻUK Arkadiusz 1999 2023-08-16 1231 BKS Stal Bielsko-Biała ŚLS Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
798 9705 PODSIADŁO Maciej 1989 2023-08-16 1230 BKS Stal Bielsko-Biała ŚLS Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS
799 30933 OSTACHOWSKI Piotr 2003 2023-08-16 1229 BKS Stal Bielsko-Biała ŚLS BISTS Bielsko-Biała ŚLS
800 38394 KOLASA Szymon 2003 2023-08-16 1228 BKS Stal Bielsko-Biała ŚLS Politechnika Rzeszów PKR
801 43875 BARTKIEWICZ Julia 2007 2023-08-16 1220 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ UKS Dojlidy Białystok PDL
802 19724 SAŁACIŃSKI Przemysław 1992 2023-08-16 1215 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
803 38248 PIEGZA Adrian 2000 2023-08-16 1214 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ KS Backhand Andrychów MŁP
804 31684 MIKLASZEWSKA Maja 2001 2023-08-16 1210 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ Energa KTS Toruń KPM
805 25299 KNYSZEWSKA Paulina 1997 2023-08-16 1209 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ Chrobry Międzyzdroje ZPM
806 3442 JANCZEWSKI Grzegorz 1986 2023-08-16 1205 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ IKS Start Zduńska Wola ŁDZ
807 31521 BRZĘCZEK Eliza 2000 2023-08-16 1203 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ
808 56159 TABASZEWSKA Małgorzata 1986 2023-08-16 1201 PTG Sokół Tarnów MŁP KS Start Nowy Sącz MŁP
809 53787 ZALEWSKA Julia 2011 2023-08-16 1190 KS AZS Wrocław DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
810 61413 SKULSKA Amalia Sophie 2007 2023-08-16 1170 KTS Gliwice ŚLS KS AZS AWFiS Gdańsk POM
811 54305 ŻYNDA Szymon 1998 2023-08-14 1136 KUKS Remus Kościerzyna POM LKS Granit Koczała POM
812 28394 SILUTA Jacek 1980 2023-08-14 1130 KUKS Remus Kościerzyna POM LKS Echo Biesowice POM
813 43529 BOBEK Gracjan 1979 2023-08-14 1126 KUKS Remus Kościerzyna POM LKS Echo Biesowice POM
814 46796 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 2023-08-14 1115 KS AZS Wrocław DŚL MKS Wolavia Wołów DŚL
815 582 WOŚ Alan 1984 2023-08-14 1107 UKS Top Solec Kujawski KPM Małe Trójmiasto Rumia POM
816 52591 PARK Jeongwoo 1997 2023-08-14 1097 Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI Olimpia-Unia Grudziądz KPM
817 55250 ZIELNIK Aleksander 2010 2023-08-14 1088 Politechnika Rzeszów PKR ATS Bingo Ropczyce PKR
818 49144 WOJTYŁA Maja 2010 2023-08-14 1087 Politechnika Rzeszów PKR MKS Wolavia Wołów DŚL
819 55683 WANIELISTA Miłosz 2009 2023-08-14 1084 Politechnika Rzeszów PKR SKT Sanok PKR
820 61898 SHYSHKIN Kostiantyn 2010 2023-08-14 1081 Politechnika Rzeszów PKR KTS Tarnobrzeg PKR
821 61899 SHYSHKIN Artem 2014 2023-08-14 1080 Politechnika Rzeszów PKR KTS Tarnobrzeg PKR
822 62318 SHULEPOV Dmytro 2010 2023-08-14 1079 Politechnika Rzeszów PKR KTS Tarnobrzeg PKR
823 49490 HUBKA Jakub 2011 2023-08-14 1071 Politechnika Rzeszów PKR LZS Kąkolówka PKR
824 61091 DUDEK Szymon 2012 2023-08-14 1064 Politechnika Rzeszów PKR KTS Tarnobrzeg PKR
825 30084 WALASZEK Przemysław 2000 2023-08-14 1056 Politechnika Rzeszów PKR AUKS Trefl Zamość LLS
826 49680 ADAMCZYK Natasza 2010 2023-08-12 1026 Bogoria Grodzisk Maz. MAZ LKTS Luboń WLP
827 23836 MURAWSKI Michał 1995 2023-08-12 1025 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS KS Gwiazda Bydgoszcz KPM
828 12461 LITWINIUK Marcin 1990 2023-08-12 1024 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS ATS Akanza Lublin LLS
829 427 KACZMAREK Krzysztof 1971 2023-08-12 1023 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL
830 306 DANIEL Artur 1982 2023-08-12 1022 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS KS AZS AWFiS Gdańsk POM
831 45705 KOSTYK Kamil 2006 2023-08-11 1018 KS AZS AWFiS Gdańsk POM LKTS Luboń WLP
832 14747 NADOLSKI Łukasz 1993 2023-08-11 1008 KS AZS AWFiS Gdańsk POM UKS Piast Ostrzeszów WLP
833 33371 KUCHARSKI Maciej 1999 2023-08-11 1005 KS AZS AWFiS Gdańsk POM Małe Trójmiasto Rumia POM
834 61730 KIM Donghyun 1994 2023-08-11 1001 KS AZS AWFiS Gdańsk POM Energa KTS Toruń KPM
835 16203 KAPROŃ Łukasz 1993 2023-08-11 1000 KS AZS AWFiS Gdańsk POM LKS Pogoń Lębork POM
836 18307 LEBRECHT Bartosz 1996 2023-08-11 951 KS Spójnia Warszawa MAZ IKRTS Józefów MAZ
837 52678 JASIK Paweł 1982 2023-08-11 950 KS Spójnia Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
838 37817 CZERNECKI Robert 2003 2023-08-11 948 KS Spójnia Warszawa MAZ Ostródzianka Ostróda WMZ
839 24070 MICHALCZYK Jakub 1998 2023-08-11 934 KS Spektrum Słopnice MŁP UKS Płomień Limanowa MŁP
840 32729 KOSMAL Dawid 2004 2023-08-11 931 KS Spektrum Słopnice MŁP UKS Płomień Limanowa MŁP
841 54025 UBIK Jarosław 2008 2023-08-11 922 KS Spektrum Słopnice MŁP UKS Płomień Limanowa MŁP
842 33388 WIŚNIEWSKI Karol 2000 2023-08-11 903 GMKS Strzelec Frysztak PKR Golden Masters Korczyna PKR
843 31468 TABOR Krzysztof 1974 2023-08-11 891 KT Rockets Wiśniowa MŁP KS Spektrum Słopnice MŁP
844 30683 ZANDECKI Jan 2001 2023-08-11 886 LKS Pogoń Lębork POM Olimpia-Unia Grudziądz KPM
845 37615 RUSIECKI Krzysztof 1974 2023-08-11 875 Griffin's-Spin Szczecin ZPM SL Salos Szczecin ZPM
846 11802 RUDOMINA Kamil 1992 2023-08-11 874 Griffin's-Spin Szczecin ZPM UKS Champion Police ZPM
847 15802 KILJANEK Kamil 1994 2023-08-11 867 Griffin's-Spin Szczecin ZPM UKS Champion Police ZPM
848 61839 KAO Cheng-Jui 2004 2023-08-10 854 KS Gwiazda Bydgoszcz KPM UKS Olesno MŁP
849 49202 STANIOWSKI Stanisław 2008 2023-08-10 835 ZKS Zielona Góra LBU LKS Odra Głoska DŚL
850 49203 STANIOWSKI Dawid 2010 2023-08-10 834 ZKS Zielona Góra LBU LKS Odra Głoska DŚL
851 55449 PUZIO Lena 2011 2023-08-10 833 ZKS Zielona Góra LBU UKTS Olimpia Lubsko LBU
852 42168 MICHNA Samuel 2009 2023-08-10 832 ZKS Zielona Góra LBU UKS Lis Sierakowice POM
853 52635 MATKOWSKI Piotr 2011 2023-08-10 831 ZKS Zielona Góra LBU LKTS Luboń WLP
854 49512 GROBELNA Marlena 2010 2023-08-10 830 ZKS Zielona Góra LBU UKS Witniczanin Witnica LBU
855 49511 GROBELNA Lena 2010 2023-08-10 829 ZKS Zielona Góra LBU UKS Witniczanin Witnica LBU
856 47418 PIECOWSKI Szymon 2011 2023-08-10 810 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS KTS Gliwice ŚLS
857 41497 PIECOWSKI Miłosz 2006 2023-08-10 809 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS KTS Gliwice ŚLS
858 63204 KUŚNIEREK Nadia 2005 2023-08-10 808 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS GUKS Lider Gaszowice ŚLS
859 35679 KLUSZEWSKA Milena 2002 2023-08-10 800 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS Energa KTS Toruń KPM
860 4875 SIKORSKA Magdalena 1986 2023-08-10 793 SKTS Sochaczew MAZ KU AZS ANS Łomża PDL
861 61890 PILAWKA Marcin 1986 2023-08-10 735 LZS Odra Kąty Opolskie OPO KS Zryw Chrząstowice OPO
862 34280 SOKOŁOWSKI Łukasz 2002 2023-08-10 680 Ostródzianka Ostróda WMZ Olimpia-Unia Grudziądz KPM
863 25545 WIERZBICKA Dagmara 1997 2023-08-10 671 Politechnika Lublin LLS ATS Akanza Lublin LLS
864 13770 KUSIŃSKA Klaudia 1993 2023-08-10 665 Politechnika Lublin LLS MUKS Start Nadarzyn MAZ
865 31404 DOMAGALSKI Cezary 1994 2023-08-10 662 Politechnika Lublin LLS UPKS Błękitni Leopoldów LLS
866 34640 ZDROJEWSKA Emilia 2002 2023-08-10 626 KTSK Luzino POM KS Stella Gniezno WLP
867 38607 TALAR Wiktor 2003 2023-08-09 604 LKS Gorzyce Małe WLP UKS Żaki Taczanów WLP
868 43514 RAJKOWSKA Sylwia 2006 2023-08-09 588 MRKS Gdańsk POM Olimpijczyk Jeżewo MAZ
869 42048 ŁUKASZEWSKI Mikołaj 2006 2023-08-09 587 MRKS Gdańsk POM KS Gwiazda Bydgoszcz KPM
870 12715 MOLĘDA Jan 1959 2023-08-09 576 LUKS Kowala MAZ KTS Kozienice MAZ
871 40042 MATYJEK Karol 2004 2023-08-09 570 Dekorglass Działdowo WMZ KS Spójnia Warszawa MAZ
872 424 SZAFRANEK Piotr 1973 2023-08-09 555 Olimpia-Unia Grudziądz KPM KSTS Krosno PKR
873 1530 MAĆKOWIAK Wojciech 1982 2023-08-09 553 Olimpia-Unia Grudziądz KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
874 47441 PERZ Izabela 2008 2023-08-09 536 KS Bronowianka Kraków MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
875 43608 GAJ Milena 2008 2023-08-09 535 KS Bronowianka Kraków MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
876 15888 MARUSZAK Piotr 1995 2023-08-09 533 LUKS Chełmno KPM MRKS Gdańsk POM
877 47994 PILARSKA Weronika 2009 2023-08-09 530 LUKS Chełmno KPM LUKS Kusy Laskowice KPM
878 23675 ŻOŁYNIAK Hubert 1996 2023-08-09 458 MKS Skawa Wadowice MŁP KS Szówsko PKR
879 38419 SZTWIERTNIA Ilona 2004 2023-08-09 426 KS Heros Kraków MŁP SKTS Sochaczew MAZ
880 16603 GĄSIOR Kamil 1990 2023-08-09 416 Top Bolesławiec DŚL Olimpia-Unia Grudziądz KPM
881 17071 ŚLIFIRCZYK Katarzyna 1993 2023-08-09 339 KS AZS UWM Olsztyn WMZ MUKS Start Nadarzyn MAZ
882 30830 PĘK Karolina 1998 2023-08-09 334 KS AZS UWM Olsztyn WMZ KS Dąbcze WLP
883 39201 JARKOWSKA Aleksandra 2003 2023-08-09 327 KS AZS UWM Olsztyn WMZ Energa KTS Toruń KPM
884 44209 BRUD Szymon 2006 2023-08-08 322 ŁNS Jarosław PKR Politechnika Rzeszów PKR
885 62539 ROUINTANESFAHANI Mohamadali 1994 2023-08-08 319 ŁNS Jarosław PKR Golden Masters Korczyna PKR
886 251 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 2023-08-08 318 ŁNS Jarosław PKR Politechnika Rzeszów PKR
887 61742 KIZUKURI Yuto 1999 2023-08-08 317 ŁNS Jarosław PKR Dekorglass Działdowo WMZ
888 61799 SAKANE Shodai 1997 2023-08-08 264 AUKS Trefl Zamość LLS KS AZS AWFiS Gdańsk POM
889 1428 LEWANDOWSKI Tomasz 1985 2023-08-08 262 AUKS Trefl Zamość LLS UKS Dojlidy Białystok PDL
890 63832 BIELERZEWSKI Wojciech 2011 2023-08-07 228 UKS Lider Milicz DŚL Olimpijczyk Pakosław WLP
891 5169 TOKARZ Adam 1964 2023-08-07 219 UKS Sęp Wilczyska MŁP MKS Radość Gorlice MŁP
892 44929 MODRZEJEWSKI Szymon 2001 2023-08-04 200 SMS Włodawa LLS Politechnika Lublin LLS
893 12322 CZURYŁOWICZ Tomasz 1984 2023-08-04 198 SMS Włodawa LLS KS Ogniwo Chełm LLS
894 31812 BAJKO Kamil 1999 2023-08-04 197 SMS Włodawa LLS Politechnika Lublin LLS
895 43876 OSIŃSKA Oliwia 2007 2023-08-04 193 KS Bronowianka Kraków MŁP ZKS Zielona Góra LBU
896 52097 ILCEWICZ Wiktoria 2011 2023-08-04 192 KS Bronowianka Kraków MŁP Krajna Sępólno Kraj. KPM
897 49535 BYRTEK Emilia 2009 2023-08-04 191 KS Bronowianka Kraków MŁP MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
898 24304 JAROCKI Maciej 1992 2023-08-03 139 TG Sokół Brwinów MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
899 25367 GALUS Katarzyna 1998 2023-08-03 133 KS Bronowianka Kraków MŁP Politechnika Rzeszów PKR
900 36165 SAWCZAK Miłosz 2005 2023-08-03 95 Energa KTS Toruń KPM Politechnika Rzeszów PKR
901 10126 WITKOWSKI Antoni 1994 2023-08-03 88 Energa KTS Toruń KPM KS Polonia Kielce ŚWI
902 19648 PALACZ Katarzyna 1994 2023-08-03 84 Energa KTS Toruń KPM KS Stella Gniezno WLP
903 416 ADAMIAK Grzegorz 1971 2023-08-03 76 Energa KTS Toruń KPM UKS Piast Ostrzeszów WLP
904 23844 WIĘCEK Adrian 1995 2023-08-03 73 UKS Piast Ostrzeszów WLP BISTS Bielsko-Biała ŚLS
905 25737 NALEPA Kamil 1999 2023-08-03 70 UKS Piast Ostrzeszów WLP ZKS Zielona Góra LBU
906 5220 KRZYŻANOWSKI Michał 1986 2023-08-03 69 UKS Piast Ostrzeszów WLP Maximus Broker Toruń KPM
907 2628 KOSZYK Bogusław 1987 2023-08-02 35 Kłodawka Gorzów Wlkp. LBU STS Słubice LBU
908 38866 TROCHIMIUK Katarzyna 2002 2023-08-02 14 KS Dąbcze WLP Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
909 27151 STACHECKA Paulina 1998 2023-08-02 13 KS Dąbcze WLP Chrobry Międzyzdroje ZPM
910 37952 SCHWARZ Sławomir 1981 2023-08-02 12 KS Dąbcze WLP CKS Helios Czempiń WLP