Polski Związek Tenisa Stołowego

Zmiana przynależności klubowej

Wybrany sezon jest porównywany z poprzednim.
Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Data LO Nr LO Nowy klub Woj. Poprz. klub Woj.
1 13458 TOMZIK Piotr 1958 2022-10-04 10375 LKS Pogórze ŚLS UKS Sportowa 1 Skoczów ŚLS
2 8572 LISOWSKI Maciej 1970 2022-10-04 10356 ŻTMS Baszta KPM LUKS Kołaczkowo KPM
3 22244 DZIEDZIC Marcin 1995 2022-10-02 10303 Brzostowianka Brzostek PKR UKS Kępa Dębica PKR
4 13173 FLOREK Grzegorz 1991 2022-10-02 10298 Brzostowianka Brzostek PKR UKS Kępa Dębica PKR
5 14018 WOŁEJNIO Sebastian 1971 2022-09-30 10296 Jeziorak Międzychód WLP SKF MKTS Opalenica WLP
6 47497 RĘKAWIECKI Paweł 1987 2022-09-30 10294 Jeziorak Międzychód WLP KS Lubikowo LBU
7 60161 NAWROCKI Marek 1975 2022-09-30 10283 Gildia TS Wiry WLP KTS Czapury WLP
8 18853 ŁUSZCZ Andrzej 1975 2022-09-30 10231 Grot Michał Werbkowice LLS Sokół Mech. Tomaszów Lub. LLS
9 10737 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 2022-09-30 10229 Grot Michał Werbkowice LLS KSGCH Kłos Chełm LLS
10 55714 KOZIK Oskar 2000 2022-09-29 10197 LZS Sparta Grębocice DŚL GUKS Sokół Jerzmanowa DŚL
11 11907 SZUBA Wiesław 1959 2022-09-28 10138 LZS Henryków DŚL UKS TS Sparta Lubań DŚL
12 9849 MAJCZAK Marek 1976 2022-09-28 10137 LZS Henryków DŚL UKS TS Sparta Lubań DŚL
13 9848 KWIATKOWSKI Jan 1972 2022-09-28 10136 LZS Henryków DŚL UKS TS Sparta Lubań DŚL
14 26208 BIAŁEK Bartłomiej 1993 2022-09-28 10134 LZS Henryków DŚL UKS TS Sparta Lubań DŚL
15 7117 BIAŁEK Andrzej 1965 2022-09-28 10133 LZS Henryków DŚL UKS TS Sparta Lubań DŚL
16 24653 OLEK Krzysztof 1979 2022-09-28 10131 UKS Wola Osowińska LLS Kłos Wola Skromowska LLS
17 34460 DREWIENKOWSKI Radosław 1999 2022-09-28 10129 UKS Wola Osowińska LLS Kłos Wola Skromowska LLS
18 56585 WENTA Kacper 2013 2022-09-27 10123 UKS Lis Sierakowice POM GKTS Gdańsk POM
19 47941 JANKOWSKA Julia 2006 2022-09-27 10076 MLKS Czarni Olecko WMZ UKS Gołdap Zdrój WMZ
20 29393 MOSZCZYŃSKI Krzysztof 1965 2022-09-27 10067 UMKTS Lob Dęblin LLS KTS Topspin Kurów LLS
21 24652 PAWLAS Przemysław 1980 2022-09-27 10039 MKS STS Lubartów LLS UKS Niemce LLS
22 17994 BURGER Dariusz 1994 2022-09-23 9967 LKS Orzeł Lizawice DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
23 57785 KLEIN Andrzej 1966 2022-09-23 9966 LKS Rój Żory ŚLS MUKS Czerwionka ŚLS
24 53018 PACHOLSKI Piotr 1969 2022-09-23 9949 WZSN Start Wrocław DŚL Hasta La Vista Wrocław DŚL
25 54409 CIEŚLAK Andrzej 1952 2022-09-23 9944 WZSN Start Wrocław DŚL WKSN Świt Wrocław DŚL
26 53144 MOTYKA Paweł 1988 2022-09-23 9917 SKT Sanok PKR GKS Górnik Grabownica PKR
27 2427 IWANIUCH Rafał 1987 2022-09-23 9912 SKT Sanok PKR UKS MOSiR Dukla PKR
28 61588 FILAK Gabriel 2010 2022-09-23 9868 KTS Krościenko Wyżne PKR KSTS Krosno PKR
29 61056 BOGUCKI Karol 2011 2022-09-23 9842 ULKS Ślęża Wiry DŚL UKS Radunia Tąpadła DŚL
30 48423 DZIOBEK Michał 1987 2022-09-23 9826 ULKS Ślęża Wiry DŚL MKS Orzeł Wałbrzych DŚL
31 48422 DZIOBEK Krzysztof 1966 2022-09-23 9825 ULKS Ślęża Wiry DŚL MKS Orzeł Wałbrzych DŚL
32 7990 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 2022-09-23 9819 UKS Orły Zakopane MŁP UKS Zarabie Myślenice MŁP
33 23236 ŁOPATECKI Damian 1989 2022-09-22 9788 UKS 5 Brzeg Dolny DŚL MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL
34 34995 ZDUŃSKI Henryk 1953 2022-09-22 9780 Sokół Dąbrówka Wlkp. LBU Jofrakuda Świebodzin LBU
35 50565 SOKOŁOWSKI Mirosław 1976 2022-09-22 9767 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
36 39163 RADŁO Sławomir 1966 2022-09-22 9766 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
37 46092 PIEKARCZYK Tomasz 1976 2022-09-22 9765 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
38 50313 PASIŃSKI Adam 1975 2022-09-22 9764 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
39 41740 MAKSELON Adam 1972 2022-09-22 9763 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
40 50269 MACHAŁ Grzegorz 1982 2022-09-22 9762 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
41 50270 ŁAGOWSKI Piotr 1972 2022-09-22 9761 KTS Gliwice ŚLS ATS Ligota Łabędzka ŚLS
42 312 MAKOWSKI Tomasz 1982 2022-09-22 9731 UKS GOK Zduny ŁDZ LKS Biała Rawska ŁDZ
43 24914 MIELCAREK Paulina 1992 2022-09-21 9654 UKS Maraton Moskurnia WLP Orzeł Wysocko Wielkie WLP
44 43890 BICHTA Andrzej 1966 2022-09-21 9624 KTS Topspin Kurów LLS UKS Niemce LLS
45 24642 KOWALIK Jakub 1990 2022-09-21 9620 MLKS Wola Sernicka LLS MKS STS Lubartów LLS
46 33774 GĄSIOREK Piotr 1970 2022-09-21 9608 UKS SP1 Leżajsk PKR Jofrakuda Świebodzin LBU
47 30882 PAJĄCZKOWSKI Jarosław 1962 2022-09-20 9561 UKS Wisła ŚLS UKS Sportowa 1 Skoczów ŚLS
48 39131 GĄSIOR Oliwia 2007 2022-09-20 9548 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS KTS Gliwice ŚLS
49 650 FLAUMENHAFT Jacek 1976 2022-09-20 9539 UKS ATS Tyczyn PKR LUKS Skrzyszów MŁP
50 27735 ŻAMOJDA Andrzej 1962 2022-09-20 9526 Tajfun Ligota Łabędzka ŚLS UKS Feniks Pyskowice ŚLS
51 52034 GRZANKA Daniel 1978 2022-09-20 9457 AZS Włocławek KPM KS Gotyk Toruń KPM
52 27698 DUSZA Mirosław 1966 2022-09-20 9448 Jastrząb Boguszów-Gorce DŚL MKS Orzeł Wałbrzych DŚL
53 55689 BARTKOWSKI Bolesław 1965 2022-09-20 9432 KS Nagórzany PKR TG Sokół Sanok PKR
54 16810 SIEWIERSKI Grzegorz 1982 2022-09-20 9403 PKS Bartek Dębowiec PKR UKS Cebulka Warzyce PKR
55 1596 DĘBIEC Jerzy 1961 2022-09-20 9398 PKS Bartek Dębowiec PKR UKS Cebulka Warzyce PKR
56 15488 DĘBIEC Damian 1987 2022-09-20 9397 PKS Bartek Dębowiec PKR UKS Cebulka Warzyce PKR
57 10863 DOBROWOLSKI Maciej 1975 2022-09-18 9326 KU AZS PWSiP Łomża PDL UKS ATS Białystok PDL
58 47733 KOZERSKI Michał 2007 2022-09-16 9296 KU AZS UE Wrocław DŚL GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL
59 50995 DĄBROWSKI Jacek 1970 2022-09-16 9275 LKS Gołuchów WLP KTS Kalisz WLP
60 40327 PACEK Zbigniew 1962 2022-09-16 9269 KS Campeones Wąchock ŚWI KTS Skarżysko-Kamienna ŚWI
61 1215 GOSTÓŁ Michał 1987 2022-09-16 9244 GZLZS Lubawa WMZ Szaniec Świecie n. Osą KPM
62 27813 NOWAK Marek 1960 2022-09-16 9195 UKS Prus Żary LBU ULKS Uczniak Szprotawa LBU
63 50161 BAJUR Dariusz 1968 2022-09-16 9179 MGTS Działoszyce ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
64 59577 ZAJĄC Jakub 2010 2022-09-16 9178 MGTS Działoszyce ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
65 7306 SIKORA Fabian 1985 2022-09-16 9177 MGTS Działoszyce ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
66 54898 KAŁWA Grzegorz 1990 2022-09-16 9176 MGTS Działoszyce ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
67 50162 BANASZEK Mariusz 1965 2022-09-16 9175 MGTS Działoszyce ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
68 3353 ROKITOWSKI Łukasz 1980 2022-09-16 9170 LZS Noteć Dziembowo WLP KTS Noteć Czarnków WLP
69 52699 NOWICKI Jakub 1971 2022-09-16 9168 LZS Noteć Dziembowo WLP KTS Noteć Czarnków WLP
70 26732 GÓRZNY Daniel 1971 2022-09-16 9167 LZS Noteć Dziembowo WLP KTS Noteć Czarnków WLP
71 47592 KUKLA Karol 2009 2022-09-16 9162 UKS SP Korzeniów PKR UKS Kępa Dębica PKR
72 49811 KUKLA Amelia 2008 2022-09-16 9161 UKS SP Korzeniów PKR UKS Kępa Dębica PKR
73 45882 SKRZYPCZAK Artur 1989 2022-09-16 9145 MLKS Budowlani Lubsko LBU UKTS Olimpia Lubsko LBU
74 15001 MUSIELAK Dariusz 1974 2022-09-16 9144 MLKS Budowlani Lubsko LBU UKS Prus Żary LBU
75 54405 ŻMUD Tobiasz 1995 2022-09-16 9136 Wratislavia Wrocław DŚL WKSN Świt Wrocław DŚL
76 37907 CHUDZIK Łukasz 1995 2022-09-15 9109 KS Cisowianka Drzewce LLS KTS Topspin Kurów LLS
77 13506 PIETRZAK Henryk 1947 2022-09-15 9102 LKS Pogórze ŚLS UKS Sportowa 1 Skoczów ŚLS
78 7853 IHAS Jerzy 1972 2022-09-15 9099 LKS Pogórze ŚLS RKS Cukrownik Chybie ŚLS
79 37712 HAZNAR Sebastian 1996 2022-09-15 9070 KTS Legnica DŚL UKS Żak Gierałtowiec DŚL
80 43402 DEKA Jan 1951 2022-09-15 9060 MLKS Budowlani Lubsko LBU UKS Prus Żary LBU
81 26693 SALA Paweł 1986 2022-09-15 9050 KUKS Remus Kościerzyna POM Power Zone Krynica Mor. POM
82 49648 ZIELIŃSKI Patryk 2002 2022-09-15 9024 AKS Strzegom DŚL GLKS Jaworzyna Śląska DŚL
83 10595 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 2022-09-15 9023 AKS Strzegom DŚL MKS Orzeł Wałbrzych DŚL
84 43348 SEMPRYK Robert 1974 2022-09-15 9020 AKS Strzegom DŚL MKS Orzeł Wałbrzych DŚL
85 10486 KORUS Marcin 1986 2022-09-15 9016 AKS Strzegom DŚL KTS Wolbromek DŚL
86 51646 DEPTA Andrzej 1970 2022-09-15 9013 AKS Strzegom DŚL GLKS Jaworzyna Śląska DŚL
87 49681 ŻAROWSKA Sonia 2003 2022-09-15 9001 UKS Sęp Wilczyska MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
88 770 WOŹNIAK Dominik 1989 2022-09-15 8999 UKS Sęp Wilczyska MŁP MKS Radość Gorlice MŁP
89 36740 RYBOWICZ Rafał 1991 2022-09-15 8998 UKS Sęp Wilczyska MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
90 47168 PLICHTA Józef 1965 2022-09-15 8997 UKS Sęp Wilczyska MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
91 894 JARKOWSKI Marcin 1975 2022-09-15 8964 LKS Pogranicze Kuźnica PDL UKS Dojlidy Białystok PDL
92 24180 DYNIAK Ryszard 1958 2022-09-15 8942 Mlux Piotrków Tryb. ŁDZ LKS Omega Kleszczów ŁDZ
93 47554 SZWEDO Jacek 1968 2022-09-14 8864 Astoria Wadowice Górne PKR UKS Kępa Dębica PKR
94 6724 MOTYKA Jerzy 1961 2022-09-14 8848 MKS Nysa Kłodzko DŚL UKS Impuls Kłodzko DŚL
95 4536 WARDZYŃSKI Marian 1973 2022-09-14 8834 Baczyński Biała Podl. LLS UKS Wola Osowińska LLS
96 59835 SOBCZYK Sebastian 2003 2022-09-14 8811 KS GOK Trzydnik Duży LLS Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR
97 59836 BEDNARZ Jacek 1988 2022-09-14 8804 KS GOK Trzydnik Duży LLS Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR
98 32187 LESZCZYŃSKI Roman 1956 2022-09-13 8695 LZS Włosień DŚL LZS TS Zaręba DŚL
99 31266 DAWID Leon 1954 2022-09-13 8674 GOKSiR Dobromierz DŚL UKS Radunia Tąpadła DŚL
100 15145 KOTWICA Dawid 1988 2022-09-13 8636 LKS Strażak Mikołów ŚLS UKS Orlęta Bilcza ŚWI
101 45521 GAZDA Mateusz 1997 2022-09-13 8633 LKS Strażak Mikołów ŚLS S. Siemianowice Śl. ŚLS
102 38897 KOWALCZYK Marek 1973 2022-09-13 8602 UKST Victoria Chojna ZPM Warta Kostrzyn n. Odrą LBU
103 34288 OCHOCKI Dawid 1990 2022-09-13 8593 MUKS Gąbin MAZ UKS Sanniki MAZ
104 44351 BORKOWSKI Radosław 1984 2022-09-13 8583 MUKS Gąbin MAZ UKS GOK Zduny ŁDZ
105 48951 MALEC Martyna 2010 2022-09-13 8577 MLUKS Wakmet Bodzanów OPO SKS Luks Nysa OPO
106 50175 SMOLIŃSKI Damian 1988 2022-09-13 8575 LKS Mewa Resko ZPM Griffins Spin Szczecin ZPM
107 28772 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 2022-09-13 8566 Turbacz Mszana Dolna MŁP LKS Dobrzanka Dobra MŁP
108 43916 SZPROCH Wojciech 2002 2022-09-12 8519 KS Podwawelski Kraków MŁP STS Gmina Strzelce Op. OPO
109 9383 SOBKOWSKI Krzysztof 1970 2022-09-12 8512 GUKS Sokół Jerzmanowa DŚL Jofrakuda Świebodzin LBU
110 29603 ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000 2022-09-12 8503 MLUKS Nadwiślanin Płock MAZ UKS Sanniki MAZ
111 31059 CHOJNACKI Piotr 1974 2022-09-10 8495 STS Czapla Czaplinek ZPM ZTTS Złocieniec ZPM
112 1554 RUI FANG Dong 1975 2022-09-10 8483 KS AZS UWM Olsztyn WMZ AUKS Trefl Zamość LLS
113 45297 RYBACKI Aleksander 2005 2022-09-10 8481 MKS Emdek Bydgoszcz KPM KS Gwiazda Bydgoszcz KPM
114 31734 ŚWIEŻAK Dawid 1997 2022-09-10 8459 UKSTS Sparta Lubań DŚL LZS TS Zaręba DŚL
115 36807 SZKLANY Hubert 1999 2022-09-10 8456 UKSTS Sparta Lubań DŚL LZS TS Zaręba DŚL
116 5791 BATÓG Tomasz 1975 2022-09-10 8452 UKSTS Sparta Lubań DŚL LZS Włosień DŚL
117 12980 KIEJDA Patryk 1994 2022-09-10 8418 KS Polonia Kielce ŚWI UKS Orzeł Prusice DŚL
118 42688 TRYBAŁA Szymon 2008 2022-09-10 8414 KU AZS UE Wrocław DŚL LKS Odra Głoska DŚL
119 25575 SPUREK Marcin 1996 2022-09-10 8411 IKS AWF Warszawa MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
120 50288 SPILASZEK Krystian 1982 2022-09-10 8410 IKS AWF Warszawa MAZ ATS Warszawa MAZ
121 21842 WOJTASZCZYK Tomasz 1974 2022-09-09 8400 UKS Energia Siewierz ŚLS KS Viret CMC Zawiercie ŚLS
122 1194 PURAT Grzegorz 1984 2022-09-09 8342 Spójnia Ośno Lubuskie LBU Pełcz Górki Noteckie LBU
123 11787 KASZUBA Grzegorz 1973 2022-09-09 8336 Spójnia Ośno Lubuskie LBU KS Olimpijczyk Łagów LBU
124 49512 GROBELNA Marlena 2010 2022-09-09 8327 UKS Witniczanin Witnica LBU Bocian Słońsk-Kołczyn LBU
125 49511 GROBELNA Lena 2010 2022-09-09 8326 UKS Witniczanin Witnica LBU Bocian Słońsk-Kołczyn LBU
126 45200 KRÓLIKOWSKI Dariusz 1966 2022-09-09 8304 LKS Wilki Wilcza ŚLS MUKS Czerwionka ŚLS
127 14040 OWSIANNY Jarosław 1969 2022-09-09 8253 LKS Burza Drzeczkowo WLP KS Dąbcze WLP
128 61018 BORZĘCKI Jan 2015 2022-09-09 8213 UKS DYSTANS Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
129 61355 SIWEK Oliwier 2012 2022-09-09 8212 UKS DYSTANS Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
130 55030 LIPSKI Albert 2011 2022-09-09 8211 UKS DYSTANS Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
131 55028 GOZDAL Jakub 2011 2022-09-09 8210 UKS DYSTANS Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
132 61017 BORZĘCKA Antonina 2013 2022-09-09 8209 UKS DYSTANS Niedźwiada LLS MKS STS Lubartów LLS
133 41448 NIEDŹWIECKA Dominika 2004 2022-09-09 8197 Lupus Kabaty Warszawa MAZ STS Gmina Strzelce Op. OPO
134 44300 KOSZOWSKA Olga 2003 2022-09-09 8180 Lupus Kabaty Warszawa MAZ Bielany 273 Warszawa MAZ
135 9510 DORSZ Adam 1990 2022-09-09 8176 Lupus Kabaty Warszawa MAZ Politechnika Warszawa MAZ
136 568 CZERNIAWSKI Marcin 1982 2022-09-09 8162 STS Czapla Czaplinek ZPM ZTTS Złocieniec ZPM
137 10142 TOKARSKI Michał 1990 2022-09-09 8123 KU AZS SGH Warszawa MAZ UKS 14 Ursus Warszawa MAZ
138 2061 FORTUNKO Tomasz 1987 2022-09-09 8103 KS AZS AWF Wrocław DŚL UKS Radunia Tąpadła DŚL
139 1442 TKACZYK Łukasz 1985 2022-09-09 8096 SRS Łomna MAZ KU AZS SGH Warszawa MAZ
140 46083 NGUYEN Nhat Nam 1982 2022-09-09 8087 SRS Łomna MAZ Kuźnia Stare Babice MAZ
141 11552 BALAK Marian 1970 2022-09-09 8073 SRS Łomna MAZ IKRTS Józefów MAZ
142 28394 SILUTA Jacek 1980 2022-09-09 8055 LKS Echo Biesowice POM UKS Juvenia Półczno POM
143 2773 AWCHIMIENI Karol 1987 2022-09-09 8049 LKS Echo Biesowice POM UKS Tęcza Łupawa POM
144 38159 NOWAK Paweł 2004 2022-09-09 8024 Błyskawica Leśniówka PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
145 49850 ZUBRYCKI Olga 2009 2022-09-09 8015 UKS Dojlidy Białystok PDL niestow. woj. PDL PDL
146 49013 NOSOROWSKI Michał 2008 2022-09-09 8009 UKS Dojlidy Białystok PDL UKS TS Ósemka Białystok PDL
147 39354 WOHNER Paweł 1980 2022-09-09 7976 LKS Strażak Sośnica PKR KS Szówsko PKR
148 46640 PONIATOWSKI Kordian 2003 2022-09-09 7974 LKS Strażak Sośnica PKR PKS Kolping Jarosław PKR
149 28274 KUROSIŃSKI Piotr 1996 2022-09-09 7960 KS Krotosz Krotoszyn WLP UKS Daniszyn WLP
150 30687 ZIELIŃSKI Artur 1966 2022-09-09 7950 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
151 802 OLSZEWSKI Krzysztof 1965 2022-09-09 7948 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
152 39240 KUBIK Marcin 1976 2022-09-09 7947 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
153 3030 WOJEWÓDKA Michał 1974 2022-09-09 7943 KWTS Gwiazda Bukowiec KPM KS Pogoń Mogilno KPM
154 4099 WASILEWSKI Adam 1987 2022-09-09 7942 KWTS Gwiazda Bukowiec KPM UKS OSiR Brodnica KPM
155 55852 GÓRECKA Julia 1979 2022-09-09 7917 Magnum Koźmice Wielkie MŁP UKS Gryf Gdów MŁP
156 42610 SZYPSKI Michał 1978 2022-09-09 7905 LKTS Luboń WLP KTS Czapury WLP
157 60822 NOWAK Piotr 1963 2022-09-09 7904 LKTS Luboń WLP KTS Czapury WLP
158 60158 JUREK Arkadiusz 1963 2022-09-09 7903 LKTS Luboń WLP KTS Czapury WLP
159 60157 GÓRALSKI Paweł 1988 2022-09-09 7902 LKTS Luboń WLP KTS Czapury WLP
160 60160 GIEBUROWSKI Piotr 1984 2022-09-09 7901 LKTS Luboń WLP KTS Czapury WLP
161 54315 GAWIŃSKI Wojciech 1998 2022-09-09 7900 LKTS Luboń WLP KTS Czapury WLP
162 60437 DYLLONG Paweł 1989 2022-09-09 7898 Bocian Słońsk-Kołczyn LBU Warta Kostrzyn n. Odrą LBU
163 23657 ŻABIŃSKI Marcin 1990 2022-09-09 7893 Tęcza Budki Piaseckie MAZ Wicher Lisiec Wielki WLP
164 28330 WIŚNIEWSKI Maciej 1996 2022-09-09 7891 Tęcza Budki Piaseckie MAZ Wicher Lisiec Wielki WLP
165 54786 MILDE Dawid 2011 2022-09-09 7847 OKS Olesno OPO MGOK Gorzów Śląski OPO
166 25944 NOJEK Radosław 1993 2022-09-09 7820 UKS Bobry Bobrowniki LLS UMKTS Lob Dęblin LLS
167 21434 ZAREMBA Robert 1989 2022-09-09 7741 Strażak Niżna Łąka PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
168 32395 CZEKAJ Mateusz 1992 2022-09-09 7729 Strażak Niżna Łąka PKR Golden Masters Korczyna PKR
169 28877 MACIASZEK Kacper 1997 2022-09-09 7689 UKST Victoria Chojna ZPM STS Dębno ZPM
170 38178 ZALEWSKI Andrzej 1975 2022-09-09 7683 ULKS Ciechów DŚL AKS Strzegom DŚL
171 32843 BOŻEK Patryk 1999 2022-09-09 7673 UATS Batimex Pruszków MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
172 37192 MIKA Kamil 1999 2022-09-09 7571 UKS Ikar Mierzęcice ŚLS SKS Unia Kalety ŚLS
173 45144 MATROS Izabela 2007 2022-09-08 7562 ZKS Zielona Góra LBU LZS Victoria Chróścice OPO
174 50409 STYCZYŃSKI Artur 1969 2022-09-08 7537 UATS Batimex Pruszków MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
175 7651 LEŹNICKI Mateusz 1988 2022-09-08 7529 UATS Batimex Pruszków MAZ ATS Warszawa MAZ
176 12215 KWAPISZ Damian 1985 2022-09-08 7528 UATS Batimex Pruszków MAZ KTS Pirania Radzymin MAZ
177 48161 KUCHARSKI Marek 1979 2022-09-08 7527 UATS Batimex Pruszków MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
178 15355 KOZŁOWSKI Marek 1988 2022-09-08 7525 UATS Batimex Pruszków MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
179 48157 JASTRZĘBOWSKI Radosław 1982 2022-09-08 7523 UATS Batimex Pruszków MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
180 24304 JAROCKI Maciej 1992 2022-09-08 7521 UATS Batimex Pruszków MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
181 4902 BOKSA Wojciech 1987 2022-09-08 7514 UATS Batimex Pruszków MAZ ATS Warszawa MAZ
182 32512 RECHENEK Andrzej 1972 2022-09-08 7504 3STS Starogard Gdański POM KUKS Remus Kościerzyna POM
183 18608 ZIELIŃSKA Anna Monika 1992 2022-09-08 7494 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ UKS ATS Białystok PDL
184 104 SZYMAŃSKA Antonina 1983 2022-09-08 7493 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ UKS ATS Białystok PDL
185 9705 PODSIADŁO Maciej 1989 2022-09-08 7489 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS KS Polonia Kielce ŚWI
186 55990 PARKITNY Dariusz 1977 2022-09-08 7488 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS KTS Lędziny ŚLS
187 28523 KAPIK Krzysztof 1999 2022-09-08 7485 Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS BISTS Bielsko-Biała ŚLS
188 52366 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005 2022-09-08 7462 LZS Płomień Makowice DŚL Topspin Dzierżoniów DŚL
189 60871 OELRICH Antonina 2014 2022-09-08 7399 LUKS Straszyn POM TTS Skarszewy POM
190 32888 WOZBANOWICZ Dawid 1997 2022-09-08 7394 LUKS Straszyn POM KS AZS AWFiS Gdańsk POM
191 28128 KOLIŃSKI Witold 1968 2022-09-08 7378 UKS Rokicie Szczytniki MŁP Magnum Koźmice Wielkie MŁP
192 54798 JUREWICZ Wojciech 1958 2022-09-08 7377 LKS Bóbr Bobrowice LBU Tęcza Krosno Odrzańskie LBU
193 12237 WRÓBEL Dariusz 1990 2022-09-08 7358 UKS Energia Siewierz ŚLS TTS Polonia Bytom ŚLS
194 15731 TRELA Mateusz 1990 2022-09-08 7357 UKS Energia Siewierz ŚLS KS Viret CMC Zawiercie ŚLS
195 50679 PIETRZAK Adrian 2003 2022-09-08 7356 UKS Energia Siewierz ŚLS Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS
196 50414 MIREK Piotr 1977 2022-09-08 7354 UKS Energia Siewierz ŚLS niestow. woj. ŚLS ŚLS
197 46710 WOJTASZCZYK Wojciech 2007 2022-09-08 7352 UKS Energia Siewierz ŚLS KS Viret CMC Zawiercie ŚLS
198 45255 URBANOWICZ Klaudia 2009 2022-09-08 7351 UKS Energia Siewierz ŚLS KS Viret CMC Zawiercie ŚLS
199 51275 MIREK Jan 2012 2022-09-08 7345 UKS Energia Siewierz ŚLS niestow. woj. ŚLS ŚLS
200 45249 BUŁA Maksymilian 2007 2022-09-08 7341 UKS Energia Siewierz ŚLS KS Viret CMC Zawiercie ŚLS
201 48010 MILCZAREK Klaudiusz 2007 2022-09-08 7321 KTS Gryf Szczecinek ZPM STLA Szczecinek ZPM
202 19029 PATRYS Jan 1953 2022-09-07 7293 LUKS MGOKSiR Korfantów OPO LUKS Mańkowice OPO
203 42050 WIERZBICKI Marek 1994 2022-09-07 7289 ATS Akanza Lublin LLS MKS STS Lubartów LLS
204 39417 SIEROŃ Mikołaj 2002 2022-09-07 7288 ATS Akanza Lublin LLS UMKTS Lob Dęblin LLS
205 34461 KRASUCKI Maciej 1998 2022-09-07 7287 ATS Akanza Lublin LLS Kłos Wola Skromowska LLS
206 8229 SARNIK Grzegorz 1991 2022-09-07 7278 Orion Branda Bukowice DŚL UKS Piast Ostrzeszów WLP
207 35278 NIEMIEC Aleksandra 1997 2022-09-07 7275 Orion Branda Bukowice DŚL UMLKS Radomsko ŁDZ
208 34017 DUKOWSKA Karolina 2000 2022-09-07 7267 Orion Branda Bukowice DŚL ULKS Kusy Łobudzice ŁDZ
209 9943 GREGAREK Grzegorz 1971 2022-09-07 7259 SKS Unia Kalety ŚLS Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS
210 34486 GAJEWSKI Dominik 1987 2022-09-07 7249 UKS Kępa Dębica PKR LZS Mędrzechów MŁP
211 5389 PAWLAK Maciej 1987 2022-09-07 7238 Wielkopolska Komorniki WLP UKS Żaki Taczanów WLP
212 57257 TOMASZEWSKI Waldemar 1974 2022-09-07 7226 UKS Słowian Mrowino WLP Dżentelmeni Poznań WLP
213 56097 BRZOZOWSKI Kacper 2008 2022-09-07 7195 KTS MOKSiR Zawadzkie OPO UKS MOS Opole OPO
214 153 ZIELIŃSKI Konrad 1977 2022-09-07 7194 LKS Kańczuga PKR ŁNS Jarosław PKR
215 45937 ZATYKA Magdalena 2008 2022-09-07 7156 IKRTS Józefów MAZ STS Rebel Łaskarzew MAZ
216 1716 WAWRZYNIAK Andrzej 1980 2022-09-07 7145 IKRTS Józefów MAZ MUKS Gąbin MAZ
217 30482 PISZCZATOWSKI Paweł 1999 2022-09-07 7142 IKRTS Józefów MAZ KTS Kozienice MAZ
218 44809 PODSIADŁO Robert 1970 2022-09-07 7084 Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR MKS Alit Ożarów ŚWI
219 22544 BERNACKI Łukasz 1993 2022-09-07 6996 LZS Kujakowice OPO LZS Odra Kąty Opolskie OPO
220 23108 WĄSIK Marcin 1996 2022-09-07 6960 ULKS Lachowice MŁP KS Gorce Nowy Targ MŁP
221 20737 SUBIK Filip 1996 2022-09-07 6958 ULKS Lachowice MŁP KS Gorce Nowy Targ MŁP
222 55406 SŁAWIŃSKI Ignacy 2012 2022-09-07 6848 Bogoria Grodzisk Maz. MAZ KS Sokół Serock MAZ
223 54629 DRABOT Kazimierz 1967 2022-09-07 6842 KS Sokół Serock MAZ ULKS Macovia Maków Maz. MAZ
224 57212 WIERZBICKI Michał 1986 2022-09-07 6836 KS Ajde Oleśnica DŚL WKSN Świt Wrocław DŚL
225 1343 ROGOWSKI Kamil 1983 2022-09-07 6803 KS Nadarzyn MAZ KU AZS SGH Warszawa MAZ
226 50011 FLAUMENHAFT Wojciech 2013 2022-09-07 6707 Politechnika Rzeszów PKR PKS Kolping Jarosław PKR
227 59618 LISIECKI Stanisław 1959 2022-09-07 6698 TTS Trzemeszno WLP ŻTMS Baszta KPM
228 49419 MAJCHRZAK Małgorzata 2007 2022-09-07 6678 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ KS Spójnia Warszawa MAZ
229 46023 KONIECZNY Jakub 2005 2022-09-07 6675 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ SRS Łomna MAZ
230 29847 SMOLUK Kamil 1997 2022-09-07 6657 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ UKS ATS Białystok PDL
231 26440 NAWROCKA Klaudia 1997 2022-09-07 6652 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ UKS ATS Białystok PDL
232 19416 KAMIŃSKI Mikołaj 1995 2022-09-07 6646 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
233 8064 DĄBROWSKA Dominika 1986 2022-09-07 6640 KTS Nowy Dwór Maz. MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
234 57099 WIEKIERA Arkadiusz 1999 2022-09-07 6633 KS Piotrkowice ŚWI ISKRA OSiR Włoszczowa ŚWI
235 59575 MISZTAL Albert 1975 2022-09-07 6632 KS Piotrkowice ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
236 59576 ŚLUSARSKI Rafał 1975 2022-09-07 6630 KS Piotrkowice ŚWI KS Świt Działoszyce ŚWI
237 46305 CZAJKA Dawid 2008 2022-09-07 6608 SL Kalina Salos Lublin LLS Kłos Wola Skromowska LLS
238 53646 CZAJKA Angelika 2012 2022-09-07 6607 SL Kalina Salos Lublin LLS Kłos Wola Skromowska LLS
239 10481 DWORAKOWSKI Rafał 1992 2022-09-07 6601 KS AZS AWF Wrocław DŚL UKS TS Kiełczów DŚL
240 53878 OTULAK Marcin 1984 2022-09-07 6580 ZKS Zielona Góra LBU UKS Spartakus Otyń LBU
241 53669 DRĄG Arkadiusz 1975 2022-09-07 6579 ZKS Zielona Góra LBU UKS Spartakus Otyń LBU
242 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 2022-09-07 6567 ZKS Zielona Góra LBU KS ATS Stargard ZPM
243 53877 OTULAK Sebastian 2010 2022-09-07 6566 ZKS Zielona Góra LBU UKS Spartakus Otyń LBU
244 51142 MARCINKIEWICZ Laura 2010 2022-09-07 6565 ZKS Zielona Góra LBU Fiber Nowogród Bobrz. LBU
245 53192 DRĄG Wiktor 2009 2022-09-07 6562 ZKS Zielona Góra LBU UKS Spartakus Otyń LBU
246 40340 GÓRSKA Aleksandra 2000 2022-09-07 6530 KS Polonia Kielce ŚWI UKS Energia Siewierz ŚLS
247 25865 JĘDRZEJEWSKA Anna 1996 2022-09-07 6527 KS Pogoń Mogilno KPM KS Gotyk Toruń KPM
248 40830 BROSZKIEWICZ Karol 2007 2022-09-07 6502 KTS Kozienice MAZ KS Mysław Mysłowice ŚLS
249 29258 WROŃSKI Piotr 1978 2022-09-07 6480 Włókniarz Pabianice ŁDZ KS Energetyk Łódź ŁDZ
250 31276 MUSIAŁ Sebastian 2000 2022-09-07 6454 UKS Return Piaseczno MAZ MUKS Gąbin MAZ
251 44360 LASKOWSKA Małgorzata 2003 2022-09-07 6453 UKS Return Piaseczno MAZ CIA Łaskarzew MAZ
252 29599 KOTARSKI Maciej 1998 2022-09-07 6452 UKS Return Piaseczno MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
253 51492 ŻAK Iza 2009 2022-09-07 6447 UKS Return Piaseczno MAZ CIA Łaskarzew MAZ
254 51493 ŻAK Antoni 2012 2022-09-07 6446 UKS Return Piaseczno MAZ CIA Łaskarzew MAZ
255 53603 ZADROŻNY Miłosz 2010 2022-09-07 6445 UKS Return Piaseczno MAZ CIA Łaskarzew MAZ
256 48115 MURASICKI Igor 2007 2022-09-07 6439 UKS Return Piaseczno MAZ niestow. woj. MAZ MAZ
257 44359 LASKOWSKA Katarzyna 2005 2022-09-07 6436 UKS Return Piaseczno MAZ CIA Łaskarzew MAZ
258 45931 LASKOWSKA Emilka 2009 2022-09-07 6435 UKS Return Piaseczno MAZ CIA Łaskarzew MAZ
259 55759 KIERSNOWSKA Malwina 2013 2022-09-07 6432 UKS Return Piaseczno MAZ CIA Łaskarzew MAZ
260 29505 OLSZEWSKI Marcin 2001 2022-09-06 6394 MKS Emdek Bydgoszcz KPM KS AZS AWFiS Gdańsk POM
261 45216 ŁĘGOWSKI Michał 1981 2022-09-06 6393 MKS Emdek Bydgoszcz KPM LUKS Kołaczkowo KPM
262 47219 ŁĘGOWSKA Maja 2008 2022-09-06 6380 MKS Emdek Bydgoszcz KPM LUKS Kołaczkowo KPM
263 24793 PERZANOWSKI Mateusz 1992 2022-09-06 6316 KS Legion Skierniewice ŁDZ UKS Mag Ostrołęka MAZ
264 57386 PAWŁOWSKI Sławomir 1972 2022-09-06 6301 UKS OSiR Brodnica KPM GKS Orzeł Zbiczno KPM
265 45690 JASIŃSKI Karol 1990 2022-09-06 6297 UKS OSiR Brodnica KPM GKS Orzeł Zbiczno KPM
266 37364 LIU Wenwen 1991 2022-09-06 6289 KS AZS UWM Olsztyn WMZ Dekorglass Działdowo WMZ
267 36106 WIŚNIEWSKI Artur 1978 2022-09-06 6262 Puma Puszcza Mariańska MAZ ULKS Vis Wiskitki MAZ
268 41908 MAJCHRZAK Paweł 1976 2022-09-06 6257 Puma Puszcza Mariańska MAZ ULKS Vis Wiskitki MAZ
269 23675 ŻOŁYNIAK Hubert 1996 2022-09-06 6247 KS Szówsko PKR LKS Kańczuga PKR
270 2642 KIEŁT Dawid 1991 2022-09-06 6243 KS Szówsko PKR MLKS Nurt Przemyśl PKR
271 5889 MALINOWSKI Radosław 1981 2022-09-06 6214 Victoria Jelcz-Laskowice DŚL UKS Piast Ostrzeszów WLP
272 36865 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 2022-09-06 6201 KS Nadarzyn MAZ Tęcza Budki Piaseckie MAZ
273 2628 KOSZYK Bogusław 1987 2022-09-06 6171 STS Słubice LBU LKS Pogoń Lębork POM
274 12407 DZIKOWSKI Łukasz 1991 2022-09-06 6170 STS Słubice LBU ZKS Zielona Góra LBU
275 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 2022-09-06 6169 STS Słubice LBU UKS Witniczanin Witnica LBU
276 11574 PUCHALSKI Sylwester 1990 2022-09-06 6162 ULKS Macovia Maków Maz. MAZ KS Wąsewo MAZ
277 2714 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 2022-09-06 6115 ULKTS Pszczyna ŚLS MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
278 966 SZOŁTYSEK Artur 1971 2022-09-06 6114 ULKTS Pszczyna ŚLS MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
279 15197 SUCHODOLSKI Paweł 1987 2022-09-06 6112 ULKTS Pszczyna ŚLS MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
280 38088 PUDA Piotr 1969 2022-09-06 6108 ULKTS Pszczyna ŚLS MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
281 37822 MICHALSKI Piotr 1978 2022-09-06 6107 ULKTS Pszczyna ŚLS Tęcza Budki Piaseckie MAZ
282 21899 MALIK Mateusz 1992 2022-09-05 6083 niestow. woj. ŚWI ŚWI UKS Orlęta Bilcza ŚWI
283 35433 WĘGOROWSKI Maciej 1999 2022-09-05 5995 UKS Trzynastka Szczecin ZPM KS ATS Stargard ZPM
284 54870 SERAFIN Gabriela 2006 2022-09-05 5972 IKTS Broń Radom MAZ ULKS Victoria Jedlińsk MAZ
285 30292 STYPKA Filip 2001 2022-09-05 5942 KS Polonia Śmigiel WLP KS Gotyk Toruń KPM
286 12091 MACIUSZEK Wiesław 1964 2022-09-05 5932 PTG Sokół Tarnów MŁP KS Start Nowy Sącz MŁP
287 36179 REJZE Robert 1969 2022-09-05 5927 LKS Jutrzenka Bychlew ŁDZ KS Energetyk Łódź ŁDZ
288 61149 KULIKOWSKI Kamil 1981 2022-09-05 5918 GKS Górnik Grabownica PKR KTS Brzozów PKR
289 2056 POLUS Bartosz 1985 2022-09-05 5890 UKS Przeźmierowo WLP Tajfun Ostrów Wlkp. WLP
290 10345 NOWAK Michał 1985 2022-09-05 5889 UKS Przeźmierowo WLP UKS Słowian Mrowino WLP
291 38796 RUŁKA Filip 2003 2022-09-05 5858 Meble Anders Żywiec ŚLS KTS Gliwice ŚLS
292 16923 TOBIASZ Wojciech 1992 2022-09-05 5820 LZS Żywocice OPO LUKS MGOKSiR Korfantów OPO
293 51986 KUCHARSKI Marcin 1976 2022-09-05 5784 UKS Orzeł Prusice DŚL LZS Trzebnica DŚL
294 51985 KARYŚ Krzysztof 1975 2022-09-05 5782 UKS Orzeł Prusice DŚL LZS Trzebnica DŚL
295 50043 CZUB Zdzisław 1968 2022-09-05 5779 UKS Orzeł Prusice DŚL Hasta La Vista Wrocław DŚL
296 4785 KAMIŃSKI Piotr 1980 2022-09-05 5763 SKTS Rataje 50 Poznań WLP Dżentelmeni Poznań WLP
297 18662 TOMCZAK Janusz 1959 2022-09-05 5759 SKTS Rataje 50 Poznań WLP SKF MKTS Opalenica WLP
298 11721 NIEDZIELSKI Bartosz 1991 2022-09-05 5758 UKS Junior Miastko POM LKS Echo Biesowice POM
299 38328 PLEWIK Miłosz 2004 2022-09-05 5757 KS CKFiS Bełżyce LLS UKS Dojlidy Białystok PDL
300 30599 HAŁAS Wojciech 2000 2022-09-05 5756 GKTS Krajna Złotów WLP WLKS Łobzonka Wyrzysk WLP
301 54012 SKORULSKI Adam 2008 2022-09-05 5755 KS Nowa Era Toruń KPM Tajfun Wielka Nieszawka KPM
302 21093 ISAŃSKA Aleksandra 1994 2022-09-05 5694 KTS Jelenia Góra DŚL Błękitni Krzewie Wielkie DŚL
303 17437 BARTCZYSZYN Paweł 1988 2022-09-05 5687 KTS Jelenia Góra DŚL UKS Radunia Tąpadła DŚL
304 34248 RYGOL Marcin 1994 2022-09-05 5673 LKS Naprzód Świbie ŚLS LKS Strażak Mikołów ŚLS
305 34104 WRZOSEK Wiktoria 2004 2022-09-05 5648 KS AZS UWM Olsztyn WMZ MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ
306 45913 TOŁSTYKO Kinga 2006 2022-09-05 5632 UKS Zalew Stepnica ZPM ZKS Zielona Góra LBU
307 19006 SINICKI Maciej 1993 2022-09-05 5603 LZS Odra Kąty Opolskie OPO UKS GOSDiM Turawa OPO
308 25248 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994 2022-09-05 5587 KTS Wolbromek DŚL UKS TS Kiełczów DŚL
309 5831 MARAŃDA Marcin 1985 2022-09-05 5585 KTS Wolbromek DŚL KTS Jelenia Góra DŚL
310 41542 ZELEK Dawid 2002 2022-09-05 5567 Technik Świdwin ZPM UKS Champion Police ZPM
311 55654 LIPIŃSKI Grzegorz 1978 2022-09-05 5562 Technik Świdwin ZPM GMLKS Głaz Tychowo ZPM
312 28866 LEWANDOWSKI Patryk 1995 2022-09-05 5561 Technik Świdwin ZPM UKS Żacy Okonek WLP
313 61145 FIDZIUKIEWICZ Wiktor 2014 2022-09-02 5482 UKS TS Ósemka Białystok PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
314 57776 KONOPKA Marcel 2012 2022-09-02 5464 UKS TS Ósemka Białystok PDL Słonecz. Stok Białystok PDL
315 4667 ZDZIENICKI Piotr 1990 2022-09-02 5442 UKS TS Ósemka Białystok PDL GMKS Strzelec Frysztak PKR
316 23509 MARCZYKOWSKI Rafał 1996 2022-09-02 5440 UKS TS Ósemka Białystok PDL UKS Dojlidy Białystok PDL
317 41078 WICKOWSKI Konrad 1998 2022-09-02 5435 Golden Masters Korczyna PKR Olimp Łęki Dukielskie PKR
318 455 RYSZ Wiesław 1964 2022-09-02 5432 Golden Masters Korczyna PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
319 26852 PIETRUSZKA Sławomir 1992 2022-09-02 5431 Golden Masters Korczyna PKR Olimp Łęki Dukielskie PKR
320 872 MACIEJEWSKI Bogdan 1984 2022-09-02 5428 Golden Masters Korczyna PKR Olimp Łęki Dukielskie PKR
321 39345 KONDEJ Paweł 2001 2022-09-02 5427 Golden Masters Korczyna PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
322 54399 JHA Prashant 1991 2022-09-02 5426 Golden Masters Korczyna PKR KS Polonia Kielce ŚWI
323 37019 BARDON Piotr 2000 2022-09-02 5302 Energa KTS Toruń KPM Ostródzianka Ostróda WMZ
324 53612 HABRAT Dawid 2007 2022-09-02 5295 Golden Masters Korczyna PKR KSTS Krosno PKR
325 45042 SYWAŁA Dawid 2000 2022-09-02 5239 LKS Uran Łukowica MŁP KS Podwawelski Kraków MŁP
326 45647 STĘŻAŁA Robert 1970 2022-09-02 5192 LZS Tęcza Pisarzowice DŚL Hasta La Vista Wrocław DŚL
327 50041 MAMROŁ Paweł 1977 2022-09-02 5190 LZS Tęcza Pisarzowice DŚL Hasta La Vista Wrocław DŚL
328 9754 JURZAK Łukasz 1983 2022-09-02 5163 LKS Victoria Nidek MŁP MKS Skawa Wadowice MŁP
329 45337 KALICIAK Dariusz 1974 2022-09-01 5140 PKS Porta Kraków MŁP Polonia Wilczkowice MŁP
330 52889 KRAJEWSKI Krzysztof 2008 2022-09-01 5085 UKS Radunia Tąpadła DŚL ULKS Ślęża Wiry DŚL
331 46054 BOREK Arkadiusz 2004 2022-09-01 5080 UKS Radunia Tąpadła DŚL Topspin Dzierżoniów DŚL
332 6655 SZUSTKA Mariusz 1981 2022-09-01 5076 UKS Radunia Tąpadła DŚL ULKS Ślęża Wiry DŚL
333 15768 WAJNERT Mateusz 1992 2022-09-01 5039 GKS Myśliwiec Gostycyn KPM KWTS Gwiazda Bukowiec KPM
334 45205 GLINKA Bartłomiej 1978 2022-09-01 4971 PKS Piast Poniec WLP KS Start Gostyń WLP
335 55511 DĘBOWSKI Grzegorz 1980 2022-09-01 4970 PKS Piast Poniec WLP UKS Golina Wielka WLP
336 7591 BANASZAK Mateusz 1990 2022-09-01 4969 PKS Piast Poniec WLP KS Start Gostyń WLP
337 36318 KATAFIASZ Krzysztof 1999 2022-09-01 4949 RLKTS Ochman Raszków WLP KS Polonia Śmigiel WLP
338 32880 GRELA Paweł 1998 2022-09-01 4948 RLKTS Ochman Raszków WLP Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS
339 47178 TOKARSKI Krzysztof 1990 2022-09-01 4929 MKS Alit Ożarów ŚWI STS Zgoda Janik ŚWI
340 54649 SZAFRAŃSKI Jacek 1973 2022-09-01 4928 MKS Alit Ożarów ŚWI STS Zgoda Janik ŚWI
341 47176 PODSIADŁO Andrzej 1979 2022-09-01 4927 MKS Alit Ożarów ŚWI STS Zgoda Janik ŚWI
342 49330 PTASZKOWSKI Arkadiusz 1973 2022-09-01 4872 LKS Granit Koczała POM LKS Echo Biesowice POM
343 37932 ZOCHNIAK Jakub 2002 2022-09-01 4867 LKS Biała Rawska ŁDZ GUKS Gorzkowice ŁDZ
344 8043 DZIWOSZ Jakub 1990 2022-09-01 4837 Bocian Słońsk-Kołczyn LBU STS Słubice LBU
345 50231 REBMAN Kamil 1984 2022-09-01 4780 KTS Skarżysko-Kamienna ŚWI Lupus Kabaty Warszawa MAZ
346 45447 WROTNIAK Karol 2007 2022-09-01 4777 TG Sokół Dynów PKR Politechnika Rzeszów PKR
347 40246 KIELAR Artur 1966 2022-09-01 4702 KSTS Krosno PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
348 42151 STANKIEWICZ Adam 1993 2022-09-01 4688 TUKS Leo Trąbki Małe POM GKTS Gdańsk POM
349 49789 PONIATOWSKI Tomasz 1973 2022-09-01 4685 TUKS Leo Trąbki Małe POM GKTS Gdańsk POM
350 11764 BOJANOWSKI Mateusz 1990 2022-09-01 4682 TUKS Leo Trąbki Małe POM GKTS Gdańsk POM
351 38056 KLASIŃSKI Zdzisław 1959 2022-09-01 4656 STS Połczyn-Zdrój ZPM Technik Świdwin ZPM
352 7322 MATEJUNAS Krzysztof 1983 2022-09-01 4647 GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL UKS Orzeł Prusice DŚL
353 9362 BIELECKI Damian 1984 2022-09-01 4646 GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL UKS Orzeł Prusice DŚL
354 6823 PIETRYKA Grzegorz 1983 2022-09-01 4643 KS Gotyk Toruń KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
355 5220 KRZYŻANOWSKI Michał 1986 2022-09-01 4639 KS Gotyk Toruń KPM KS Dąbcze WLP
356 17579 CICHOCKI Aleksander 1976 2022-09-01 4637 KS Gotyk Toruń KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
357 9936 BURKACKI Mateusz 1991 2022-09-01 4631 Tajfun Kuźnia Racibor. ŚLS LKS Młodość Rudno ŚLS
358 23142 WEREMIUK Mirosław 1968 2022-09-01 4584 Chrobry Międzyzdroje ZPM MKS Flota Świnoujście ZPM
359 37254 UFNAL Mateusz 1997 2022-09-01 4536 UKS Top Solec Kujawski KPM IKTS Broń Radom MAZ
360 3365 JENDRZEJEWSKI Patryk 1990 2022-09-01 4528 UKS Top Solec Kujawski KPM KS Gwiazda Bydgoszcz KPM
361 36532 WNĘK Stanisław 2004 2022-09-01 4513 KU AZS UE Wrocław DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
362 44388 WNĘK Krzysztof 2009 2022-09-01 4512 KU AZS UE Wrocław DŚL TKS Granit Strzelin DŚL
363 41481 ULATOWSKA Anna 2009 2022-09-01 4511 KU AZS UE Wrocław DŚL MKS Wolavia Wołów DŚL
364 3370 SZRAMOWSKI Krystian 1982 2022-09-01 4507 KS Gwiazda Bydgoszcz KPM KS Gotyk Toruń KPM
365 22999 POCHYLSKI Patryk 1993 2022-09-01 4506 KS Gwiazda Bydgoszcz KPM LUKS Kołaczkowo KPM
366 38609 SAŁAMASZEK Dariusz 2000 2022-09-01 4467 KTS Grześkowiak Kórnik WLP PRS Fairplayce Poznań WLP
367 42494 LAMPERSKI Jakub 2003 2022-09-01 4465 KTS Grześkowiak Kórnik WLP LZS Kuźnica Żelichowska WLP
368 28820 KUJAWA Filip 1998 2022-09-01 4464 KTS Grześkowiak Kórnik WLP UKS Nałęcz Ostroróg WLP
369 43965 KLABIŃSKI Robert 1964 2022-09-01 4463 KTS Grześkowiak Kórnik WLP SKTS Rataje 50 Poznań WLP
370 55817 RYBARCZYK Szymon 2006 2022-09-01 4460 KTS Rembertów MAZ Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ
371 17270 KOWALCZYK Piotr 1979 2022-08-31 4450 ULKS Kusy Łobudzice ŁDZ LKS Omega Kleszczów ŁDZ
372 2789 MROWCA Michał 1988 2022-08-31 4435 Talent Cieszyn ŚLS AKS Mikołów ŚLS
373 4233 DYTKO Dawid 1986 2022-08-31 4428 Talent Cieszyn ŚLS AKS Mikołów ŚLS
374 6195 CIEŚLAR Marcin 1976 2022-08-31 4427 Talent Cieszyn ŚLS Lesznianka Leszna G. ŚLS
375 40900 BAŁOŃ Robert 1975 2022-08-31 4426 Talent Cieszyn ŚLS Lesznianka Leszna G. ŚLS
376 35987 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995 2022-08-31 4421 MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL LZS Tęcza Pisarzowice DŚL
377 427 KACZMAREK Krzysztof 1971 2022-08-31 4417 MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL LZS Tęcza Pisarzowice DŚL
378 37892 ZGUCZYŃSKI Jakub 2002 2022-08-31 4388 Politechnika Lublin LLS KŚ AZS Lublin LLS
379 57126 ZAJĄC Szymon 2008 2022-08-31 4314 LZS SKS Raszówka DŚL KS Górnik Polkowice DŚL
380 19161 MARUD Grzegorz 1988 2022-08-31 4309 LZS SKS Raszówka DŚL UKS Żak Gierałtowiec DŚL
381 12783 LASZUK Czesław 1966 2022-08-31 4307 LZS SKS Raszówka DŚL KTS Legnica DŚL
382 17818 BEDNARZ Adrian 1984 2022-08-31 4278 IKS Spin Bożejowice DŚL Top Bolesławiec DŚL
383 47451 LEŚNY Paweł 1967 2022-08-31 4277 KS Gorce Nowy Targ MŁP UKS Tornado Waksmund MŁP
384 50074 KUNKA Aleksandra 2008 2022-08-31 4276 KS Gorce Nowy Targ MŁP UKS Tornado Waksmund MŁP
385 58003 JĘDRZEJEWSKA Wiktoria 2004 2022-08-31 4253 MRKS Gdańsk POM Olimpia Unia Grudziądz KPM
386 15888 MARUSZAK Piotr 1995 2022-08-31 4245 MRKS Gdańsk POM UKS OSiR Brodnica KPM
387 17581 LIWSKI Krzysztof 1995 2022-08-31 4244 MRKS Gdańsk POM LUKS Straszyn POM
388 3541 TABOR Janusz 1970 2022-08-31 4237 KTS Wiśniowa MŁP KS Spektrum Słopnice MŁP
389 29750 KULIGA Katarzyna 1999 2022-08-31 4224 KTS Wola Komborska PKR KTS Krościenko Wyżne PKR
390 29921 NOWAK Jakub 2001 2022-08-31 4184 LKS Kłos Olkusz MŁP UKS Energia Siewierz ŚLS
391 45440 GRUSZKA Zbigniew 1958 2022-08-31 4178 UKS Lotnik Olesno OPO GOKSiBP Dobrodzień OPO
392 31963 BIELECKI Grzegorz 1962 2022-08-31 4177 UKS Lotnik Olesno OPO UKS GOSDiM Turawa OPO
393 35120 WOJDA Leszek 1973 2022-08-31 4176 KS Kijowianka Kije LBU GKS Grunwald WMZ
394 37564 KUŹBIŃSKI Michał 2003 2022-08-31 4146 KS Kłodawka LBU STS Słubice LBU
395 54883 DRWIĘGA Grzegorz 1964 2022-08-31 4141 KS Kłodawka LBU Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU
396 49259 WŁODEK Sławomir 1975 2022-08-31 4131 LKS Orawa Jabłonka MŁP Czarni Czarny Dunajec MŁP
397 55307 BRZAZGOŃ Janusz 1988 2022-08-31 4107 KS Spektrum Słopnice MŁP LKS Dobrzanka Dobra MŁP
398 52051 OBAL Nikola 2011 2022-08-31 4089 LUKS Skrzyszów MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
399 52049 OBAL Daniel 2009 2022-08-31 4087 LUKS Skrzyszów MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
400 30651 ŚLIWIŃSKI Karol 1998 2022-08-31 4083 LUKS Skrzyszów MŁP Siemacha Kraków MŁP
401 29675 SZALIŃSKI Mikołaj 2000 2022-08-31 4081 LUKS Skrzyszów MŁP KTS Kozienice MAZ
402 18655 OSTROWSKI Dawid 1979 2022-08-31 4080 LUKS Skrzyszów MŁP LZS Mędrzechów MŁP
403 20095 KACZOR Jan 1996 2022-08-31 4076 LUKS Skrzyszów MŁP Dąbrowiak Dąbrowa Górn. ŚLS
404 1738 CZYŻ Wojciech 1981 2022-08-31 4060 UKS Iskra Iskrzynia PKR KSTS Krosno PKR
405 41983 ZAWADA Oliwia 2007 2022-08-31 4022 ULKS Moszczenica ŁDZ GUKS Gorzkowice ŁDZ
406 49064 MUSIAŁ Sebastian 2010 2022-08-31 4016 ULKS Moszczenica ŁDZ UMLKS Radomsko ŁDZ
407 41980 CZABAŃSKA Anna 2007 2022-08-31 4003 ULKS Moszczenica ŁDZ GUKS Gorzkowice ŁDZ
408 54143 CIECIURA Kacper 2009 2022-08-31 4002 ULKS Moszczenica ŁDZ UMLKS Radomsko ŁDZ
409 58586 ŚNIEŻEK Patryk 1997 2022-08-31 3983 Olimpia-Unia Grudziądz KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
410 952 NADROWSKI Robert 1975 2022-08-31 3981 Olimpia-Unia Grudziądz KPM KS Gotyk Toruń KPM
411 4212 DROZDOWSKI Andrzej 1982 2022-08-31 3974 Olimpia-Unia Grudziądz KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
412 45156 PYRA Konrad 2008 2022-08-31 3929 Darz Bór Karnieszewice ZPM Visonex Top Wierzbięcin ZPM
413 33057 SZCZEPAŃSKI Mateusz 2004 2022-08-31 3926 KS Legion Skierniewice ŁDZ LUKS Radość Porzecze ŚWI
414 54682 WOJTAK Patryk 2009 2022-08-31 3894 MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ ULKS Vis Wiskitki MAZ
415 53504 SZYNKOWSKI Leszek 1971 2022-08-31 3866 MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ ULKS Vis Wiskitki MAZ
416 25974 WARPAS Jakub 1993 2022-08-31 3852 UKS Orlęta Bilcza ŚWI Lupus Kabaty Warszawa MAZ
417 17501 MARKOWSKI Michał 1987 2022-08-31 3845 UKS Orlęta Bilcza ŚWI KS Legion Skierniewice ŁDZ
418 47327 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 2022-08-31 3843 UKS Orlęta Bilcza ŚWI LUKS Radość Porzecze ŚWI
419 21688 FIRA Damian 1988 2022-08-31 3824 S. Siemianowice Śl. ŚLS Kuźnia Stare Babice MAZ
420 9686 NOWAK Michał 1984 2022-08-31 3767 UKS Feniks Pyskowice ŚLS LKS Młodość Rudno ŚLS
421 10133 IWANIUK Grzegorz 1972 2022-08-31 3761 UKS Feniks Pyskowice ŚLS LKS Młodość Rudno ŚLS
422 26298 BUCZYŃSKI Witold 1993 2022-08-31 3759 UKS Feniks Pyskowice ŚLS KS Naprzód Borucin ŚLS
423 3788 DĄBROWSKI Wojciech 1956 2022-08-31 3735 Kuźnia Stare Babice MAZ Politechnika Warszawa MAZ
424 54975 OBERDA Michał 2009 2022-08-31 3733 Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI IKTS Broń Radom MAZ
425 46034 BAJER Emilia 2005 2022-08-31 3732 Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI UKS Gryf Gdów MŁP
426 18325 POŁEĆ Jan 1995 2022-08-31 3731 HoReCup AICR Warszawa MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
427 37363 BUDZICH Dawid 2007 2022-08-31 3698 Bogoria Grodzisk Maz. MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
428 45735 STROJEK Karol 2004 2022-08-31 3687 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
429 47514 STROJEK Aleksandra 2009 2022-08-31 3686 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
430 49841 RESZKA Adam 2009 2022-08-31 3685 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
431 47943 PIRÓG Paweł 2008 2022-08-31 3684 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
432 53556 NAWARA Franciszek 2009 2022-08-31 3683 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
433 48831 KUŹNIAR Antoni 2007 2022-08-31 3682 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
434 56708 KRUK Kacper 2010 2022-08-31 3681 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
435 53150 FOSZCZ Aleksandra 2010 2022-08-31 3680 AZS Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
436 43824 BRONCEL Rafał 1999 2022-08-31 3675 Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS GLKS Lot Konopiska ŚLS
437 50222 RAWSKI Piotr 1997 2022-08-31 3672 KTS Rembertów MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
438 48167 KOZŁOWSKI Tomasz 1968 2022-08-31 3671 KTS Rembertów MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
439 52684 JANKOWSKI Jarosław 1977 2022-08-31 3670 KTS Rembertów MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
440 50224 HERNIK Radosław 1972 2022-08-31 3669 KTS Rembertów MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
441 46753 RADZIEJ Magdalena 2006 2022-08-31 3657 KTS MOKSiR Zawadzkie OPO LZS Victoria Chróścice OPO
442 44044 JURCZYK Julia 2005 2022-08-31 3649 KTS MOKSiR Zawadzkie OPO LZS Victoria Chróścice OPO
443 48564 ADAMUS Kacper 2005 2022-08-31 3644 KTS MOKSiR Zawadzkie OPO UKS MOS Opole OPO
444 47976 NAGEL Kacper 2006 2022-08-30 3629 KS Gorce Nowy Targ MŁP UKS Jordan Zakliczyn MŁP
445 42293 KOLASA Iwona 2007 2022-08-30 3617 KS Gorce Nowy Targ MŁP UKS Tornado Waksmund MŁP
446 575 MICHAEL Daniel 1982 2022-08-30 3588 KS Naprzód Borucin ŚLS TTS Polonia Bytom ŚLS
447 3878 WITEK Grzegorz 1982 2022-08-30 3555 KS Start Nowy Sącz MŁP LKS Orzeł Wojnarowa MŁP
448 244 DZIEDZIC Marta 1969 2022-08-30 3550 KS Start Nowy Sącz MŁP LUKS Lipie MŁP
449 35696 MROCZKA Marcel 2000 2022-08-30 3521 MKS Centrum Kraków MŁP LKS Kańczuga PKR
450 27228 SOWA Bartosz 1994 2022-08-30 3513 LKS Kłos Olkusz MŁP AZS UŚ Katowice ŚLS
451 60016 BARTCZAK Kamil 1993 2022-08-30 3480 MKS Jedynka Łódź ŁDZ WKS Sochaczew MAZ
452 26393 DZIDA Karol 1995 2022-08-30 3469 LKS Błękitni Niechłód WLP RLKTS Ochman Raszków WLP
453 37807 BUDZYŃSKI Jakub 2003 2022-08-30 3467 LKS Błękitni Niechłód WLP LZS Kuźnica Żelichowska WLP
454 52870 DEMKO Malwina 2008 2022-08-30 3435 UKTS Sokół Orzesze ŚLS MOSM Tychy ŚLS
455 59499 OLSZAŃSKA Patrycja 2005 2022-08-30 3405 UKS Jordan Zakliczyn MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
456 35066 MOROZ Artur 1963 2022-08-30 3386 ULKS Kazanów MAZ KTS Kozienice MAZ
457 33389 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1998 2022-08-29 3333 UKS MOSiR Dukla PKR LKS Turze Pole PKR
458 9852 NASTYN Mariusz 1966 2022-08-29 3332 UKS MOSiR Dukla PKR KSTS Krosno PKR
459 34788 GĄCIARSKI Mateusz 1995 2022-08-29 3304 KS Campeones Wąchock ŚWI ULKS Kazanów MAZ
460 16800 WŁADYKA Albert 1992 2022-08-29 3211 KTS Brzozów PKR GKS Górnik Grabownica PKR
461 42227 FILEK Maciej 2000 2022-08-29 3191 MKS Skawa Wadowice MŁP LKS Victoria Nidek MŁP
462 14024 KOWALSKI Filip 1986 2022-08-29 3172 Dżentelmeni Poznań WLP UKS Słowian Mrowino WLP
463 35133 ZIEMIAŃSKI Wiktor 1997 2022-08-29 3136 ULKS Victoria Jedlińsk MAZ SRS Łomna MAZ
464 50369 KUJAWIAK Kuba 2002 2022-08-29 3130 ULKS Victoria Jedlińsk MAZ UKS Tymianka Stary Gózd MAZ
465 54346 BUKOWSKA Magdalena 2000 2022-08-29 3084 TTS Skarszewy POM Beniaminek Starogard Gd. POM
466 50079 SMOLEŃ Julita 2005 2022-08-29 3058 UKS Sokół Żabno MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
467 47538 MILÓWKA EMILIA 2006 2022-08-29 3055 UKS Sokół Żabno MŁP MKS Tarnovia Tarnów MŁP
468 44101 CICH Adrian 2002 2022-08-29 3046 UKS Sokół Żabno MŁP UKS Fortem Pawęzów MŁP
469 52078 STOLARSKI Robert 1976 2022-08-29 3030 IKTS Noteć Inowrocław KPM TG Sokół Gniewkowo KPM
470 55027 STOLARSKI Dawid 2006 2022-08-29 3023 IKTS Noteć Inowrocław KPM TG Sokół Gniewkowo KPM
471 49658 STEC Oliwier 2007 2022-08-29 3022 IKTS Noteć Inowrocław KPM TG Sokół Gniewkowo KPM
472 58784 OPERACZ Kuba 2010 2022-08-29 2978 KU AZS UE Wrocław DŚL KS AZS AWF Wrocław DŚL
473 13344 SPYCHAŁA Joanna 1992 2022-08-29 2952 PRS Fairplayce Poznań WLP LKTS Luboń WLP
474 47395 KUŹNIAR Wojciech 2001 2022-08-29 2947 PRS Fairplayce Poznań WLP Dżentelmeni Poznań WLP
475 8754 KRAWCZYK Mateusz 1991 2022-08-29 2945 PRS Fairplayce Poznań WLP Tajfun Ostrów Wlkp. WLP
476 1843 KOŁDYKA Piotr 1983 2022-08-29 2944 PRS Fairplayce Poznań WLP LKTS Luboń WLP
477 2137 GUMULA Renata 1986 2022-08-29 2941 PRS Fairplayce Poznań WLP JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS
478 50855 KACZMARCZYK Karol 2011 2022-08-27 2928 KS Podwawelski Kraków MŁP MKS Skawa Wadowice MŁP
479 49496 POROSZEWSKI Jacek 1977 2022-08-27 2923 KS Podwawelski Kraków MŁP LKS Kłos Olkusz MŁP
480 32570 SMOLIŃSKI Mateusz 1996 2022-08-26 2797 Olimpia Żerniki Wroc. DŚL Hasta La Vista Wrocław DŚL
481 7317 PIÓRKOWSKI Marcin 1985 2022-08-26 2795 Olimpia Żerniki Wroc. DŚL UKS Orzeł Prusice DŚL
482 40497 ZAREMBA Marcin 2002 2022-08-26 2787 UKS GOSDiM Turawa OPO LZS Żywocice OPO
483 37678 WITCZAK Filip 1998 2022-08-26 2786 UKS GOSDiM Turawa OPO WAS Wołczyn OPO
484 44948 MAKOS Nikola 2007 2022-08-26 2780 LZS Żywocice OPO MGOK Gorzów Śląski OPO
485 34844 ZALEWSKI Krzysztof 1994 2022-08-26 2779 Magnum Koźmice Wielkie MŁP KS Podwawelski Kraków MŁP
486 44742 NOWICKI Marek 1975 2022-08-26 2774 Magnum Koźmice Wielkie MŁP Polonia Wilczkowice MŁP
487 54145 PROSS Jordan 2011 2022-08-26 2749 KU AZS UJD Częstochowa ŚLS Sportowiec Częstochowa ŚLS
488 58072 PROSS David 2013 2022-08-26 2748 KU AZS UJD Częstochowa ŚLS Sportowiec Częstochowa ŚLS
489 39229 ADAMUS Paweł 1999 2022-08-26 2731 KU AZS UJD Częstochowa ŚLS Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS
490 46570 WYPIJ Radosław 2005 2022-08-25 2689 KS Nowa Era Toruń KPM Energa KTS Toruń KPM
491 54946 BARTON Hubert 2009 2022-08-25 2664 KS Nowa Era Toruń KPM Tajfun Wielka Nieszawka KPM
492 45310 OGON Rafał 2004 2022-08-25 2650 Tajfun Kuźnia Racibor. ŚLS GUKS Lider Gaszowice ŚLS
493 24806 DĄBROWSKI Igor 1993 2022-08-25 2635 Tajfun Kuźnia Racibor. ŚLS KS Naprzód Borucin ŚLS
494 2636 STASZCZYK Maciej 1976 2022-08-24 2611 UKS Nałęcz Ostroróg WLP KTS Noteć Czarnków WLP
495 10240 KOZUBEK Sonia 1991 2022-08-24 2606 UKS Nałęcz Ostroróg WLP UKS Słowian Mrowino WLP
496 13896 KIREŃCZUK Kornelia 1994 2022-08-24 2604 UKS Nałęcz Ostroróg WLP niestow. woj. WLP WLP
497 1883 PEREK Jakub 1986 2022-08-24 2592 TTS Polonia Bytom ŚLS Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI
498 5460 CHOJNOWSKI Patryk 1990 2022-08-24 2591 TTS Polonia Bytom ŚLS Dekorglass Działdowo WMZ
499 57177 KOCOŃ Kacper 2014 2022-08-24 2521 UKS Sucha Koszalińska ZPM Darz Bór Karnieszewice ZPM
500 23394 LISIECKI Mateusz 1994 2022-08-24 2462 Wicher Lisiec Wielki WLP Tajfun Ostrów Wlkp. WLP
501 44377 NIEMIEC Tomasz 1988 2022-08-24 2437 Głobikowa PKR UKS Kępa Dębica PKR
502 38775 MATKOWSKI Jakub 2003 2022-08-24 2432 ULKS Ciechów DŚL UKS Dojlidy Białystok PDL
503 433 FLORCZAK Jerzy 1954 2022-08-24 2424 ULKS Ciechów DŚL LZS SKS Raszówka DŚL
504 43413 NOSIADEK Jakub 2007 2022-08-24 2388 AKS Mikołów ŚLS GUKS Lider Gaszowice ŚLS
505 33155 FABIŚ Adrian 1998 2022-08-24 2362 AKS Mikołów ŚLS UKS Dwójka Sosnowiec ŚLS
506 51103 GNIZA Paweł 2008 2022-08-24 2274 UKS Przeźmierowo WLP LKTS Luboń WLP
507 55729 WOLF Friedhelm 1953 2022-08-24 2273 UKS Przeźmierowo WLP UKS Słowian Mrowino WLP
508 4129 WITEK Wiesław 1959 2022-08-24 2272 UKS Przeźmierowo WLP UKS Słowian Mrowino WLP
509 37485 WIERZBICKI Tomasz 2000 2022-08-24 2271 UKS Przeźmierowo WLP KS AZS AWFiS Gdańsk POM
510 37484 WIERZBICKI Radosław 2000 2022-08-24 2270 UKS Przeźmierowo WLP KS AZS AWFiS Gdańsk POM
511 50486 MICHALSKI Wieńczysław 1972 2022-08-24 2269 UKS Przeźmierowo WLP UKS Słowian Mrowino WLP
512 49156 MICHALSKI Emilian 2002 2022-08-24 2268 UKS Przeźmierowo WLP ZKS Zielona Góra LBU
513 47852 KURZAWSKI Robert 1974 2022-08-24 2267 UKS Przeźmierowo WLP UKS Słowian Mrowino WLP
514 6335 BRZOSTOWICZ Marcin 1983 2022-08-24 2265 UKS Przeźmierowo WLP UKS Słowian Mrowino WLP
515 33968 JANKOWSKI Jakub 2002 2022-08-24 2256 UKS Daniszyn WLP KS Polonia Śmigiel WLP
516 47799 WOJTYŃSKI Kamil 1997 2022-08-24 2236 KTS Pirania Radzymin MAZ HoReCup AICR Warszawa MAZ
517 49218 BODZON Hubert 1989 2022-08-24 2217 KTS Pirania Radzymin MAZ ŁKS Łochów MAZ
518 17310 GIEROŃSKI Marek 1952 2022-08-24 2201 Postomia Sulęcin-Kołczyn LBU Bocian Słońsk-Kołczyn LBU
519 678 RYBACZEK Marek 1963 2022-08-24 2186 UKS Tęcza Łupawa POM KTSK GOSRiT Luzino POM
520 1209 POPIEL Czesław 1960 2022-08-24 2185 UKS Tęcza Łupawa POM LKS Echo Biesowice POM
521 55803 KOŚCIUK Grzegorz 1977 2022-08-24 2182 UKS Tęcza Łupawa POM KTSK GOSRiT Luzino POM
522 51687 SALETNIK Jakub 2008 2022-08-24 2154 UKS Gryf Gdów MŁP Miasto Soli Wieliczka MŁP
523 49492 PILCH Mikołaj 2011 2022-08-24 2153 UKS Gryf Gdów MŁP Siemacha Kraków MŁP
524 11414 KRZYŻAŃSKI Mikołaj 1988 2022-08-24 2121 TG Sokół Gniewkowo KPM LUKS Kołaczkowo KPM
525 43298 PYRA Kacper 2002 2022-08-24 2093 Darz Bór Karnieszewice ZPM Visonex Top Wierzbięcin ZPM
526 7597 BEDNARZ Wojciech 1962 2022-08-24 2057 Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU Start Gorzów Wlkp. LBU
527 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 2022-08-24 2042 Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU Start Gorzów Wlkp. LBU
528 36709 GUMULIŃSKI Paweł 2000 2022-08-24 2031 KS Zryw Chrząstowice OPO UKS MOS Opole OPO
529 8045 CZERNIK Mateusz 1989 2022-08-24 2019 KSTS Krosno PKR ŁNS Jarosław PKR
530 44687 BRODA Klaudia 2003 2022-08-24 2018 KSTS Krosno PKR Politechnika Rzeszów PKR
531 46504 KOWALCZYK Maja 2004 2022-08-24 2016 MKS Jedynka Łódź ŁDZ KS Elta Łódź ŁDZ
532 26783 SMOLIŃSKI Kamil 1994 2022-08-24 1995 GKTS Wiązowna MAZ IKRTS Józefów MAZ
533 1830 PIETKIEWICZ Maciej 1986 2022-08-24 1993 GKTS Wiązowna MAZ IKS Start Zduńska Wola ŁDZ
534 60745 WOŹNIAK Daniel 2007 2022-08-24 1991 KS Spin Częstochowa ŚLS KU AZS UJD Częstochowa ŚLS
535 9757 HOLCMAN Zbigniew 1966 2022-08-24 1984 KS Backhand Andrychów MŁP LKS Victoria Nidek MŁP
536 51688 DUDKA Piotr 1987 2022-08-24 1982 KS Backhand Andrychów MŁP LKS Victoria Nidek MŁP
537 46796 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 2022-08-24 1961 MKS Wolavia Wołów DŚL niestow. woj. DŚL DŚL
538 55092 BAZYLEWSKA Amelia 2014 2022-08-24 1952 MKS Wolavia Wołów DŚL niestow. woj. DŚL DŚL
539 55214 LEVIN Jarosław 1981 2022-08-24 1938 MKS Wolavia Wołów DŚL TS Zagłębie Lubin DŚL
540 46778 ŻYCHLIŃSKI Maksymilian 2003 2022-08-23 1926 KS TS Chojnice POM Krajna Sępólno Kraj. KPM
541 54866 WILCZEK Sławomir 1972 2022-08-23 1925 KS TS Chojnice POM Krajna Sępólno Kraj. KPM
542 24699 MOJKA Piotr 1994 2022-08-23 1924 KS TS Chojnice POM UKS Juvenia Półczno POM
543 5262 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 2022-08-23 1922 KS TS Chojnice POM Krajna Sępólno Kraj. KPM
544 5261 DOMACHOWSKI Arkadiusz 1974 2022-08-23 1921 KS TS Chojnice POM GLKS Cis Cekcyn KPM
545 1414 GRZELAK Ryszard 1972 2022-08-23 1897 EKS Mlexer Elbląg WMZ Power Zone Krynica Mor. POM
546 36630 REGULSKI Mariusz 1969 2022-08-23 1866 LKS Ryś Laski MAZ SRS Łomna MAZ
547 13795 STEFAŃSKI Adrian 1988 2022-08-23 1856 KUKS Remus Kościerzyna POM 3STS Starogard Gdański POM
548 48571 ZAJĄC Piotr 1988 2022-08-23 1822 UKS Cebulka Warzyce PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
549 36016 ZAJĄC Paweł 1989 2022-08-23 1821 UKS Cebulka Warzyce PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
550 9399 KOSIBA Konrad 1988 2022-08-23 1819 UKS Cebulka Warzyce PKR Olimp Łęki Dukielskie PKR
551 36013 CZAJKA Kamil 1997 2022-08-23 1818 UKS Cebulka Warzyce PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
552 40062 MIKA Bartosz 1998 2022-08-23 1817 UKS Cebulka Warzyce PKR LKS Strażak Bratkówka PKR
553 49073 PILCH Aleksander 2008 2022-08-22 1797 UKS Olesno MŁP Siemacha Kraków MŁP
554 39700 KAMIŃSKI Krzysztof 2004 2022-08-22 1744 KS Energetyk Łódź ŁDZ MKS Jedynka Łódź ŁDZ
555 44818 SZULC Krzysztof 2002 2022-08-22 1740 KS Energetyk Łódź ŁDZ MKS Jedynka Łódź ŁDZ
556 43477 SKIBA Emilia 2007 2022-08-22 1728 KSTS Krosno PKR LZS Kąkolówka PKR
557 51992 MUSIAŁ Maciej 2011 2022-08-22 1723 KSTS Krosno PKR UKS Iskra Iskrzynia PKR
558 35303 KOŁEK Maciej 2004 2022-08-22 1720 KSTS Krosno PKR KS Bronowianka Kraków MŁP
559 47125 MĘTEL Karol 2005 2022-08-22 1711 Visonex Top Wierzbięcin ZPM LKS Mewa Resko ZPM
560 49127 LISEK Konrad 2006 2022-08-22 1710 Visonex Top Wierzbięcin ZPM Technik Świdwin ZPM
561 33425 RYMCZUK Zbigniew 1975 2022-08-22 1691 KS Ogniwo Chełm LLS KSGCH Kłos Chełm LLS
562 33424 LINDE Piotr 1970 2022-08-22 1690 KS Ogniwo Chełm LLS KSGCH Kłos Chełm LLS
563 31817 CHRZANOWSKI Marcin 1997 2022-08-22 1689 KS Ogniwo Chełm LLS KSGCH Kłos Chełm LLS
564 21600 KREFT Damian 1996 2022-08-22 1685 KS Polonia Kielce ŚWI GMKS Strzelec Frysztak PKR
565 1437 CHMIEL Paweł 1986 2022-08-22 1683 KS Polonia Kielce ŚWI KTS Gliwice ŚLS
566 40511 BŁASZCZYK Marcel 2007 2022-08-22 1680 KS Polonia Kielce ŚWI MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ
567 21858 OSIŃSKA Katarzyna 1994 2022-08-19 1672 Griffins Spin Szczecin ZPM KS Stella Gniezno WLP
568 38049 LEMIESZKA Artur 2003 2022-08-19 1668 Griffins Spin Szczecin ZPM LZS Kuźnica Żelichowska WLP
569 28441 BORKOWSKA Dorota 1968 2022-08-19 1664 Griffins Spin Szczecin ZPM LKS Orzeł Lizawice DŚL
570 60575 PĘKALA Krzysztof 1993 2022-08-19 1656 WKSN Świt Wrocław DŚL Wratislavia Wrocław DŚL
571 17985 OBOZ Ignacy 1989 2022-08-19 1655 WKSN Świt Wrocław DŚL Hasta La Vista Wrocław DŚL
572 25546 POWROŹNIK Przemysław 1995 2022-08-19 1647 UKS Niemce LLS MLKS Wola Sernicka LLS
573 13481 PASZEK-ŁACHUT Aleksandra 1991 2022-08-19 1630 Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS KS Dąbcze WLP
574 33835 BARTOSZEK Julia 2001 2022-08-19 1622 Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS
575 49301 ŚLOSARCZYK Paweł 2007 2022-08-19 1603 LZS Żywocice OPO KTS Lew Głubczyce OPO
576 39927 BAGIŃSKI Michał 2005 2022-08-19 1593 LZS Żywocice OPO LUKS MGOKSiR Korfantów OPO
577 25100 TABOR Marcin 1981 2022-08-19 1585 LZS Mędrzechów MŁP LUKS Skrzyszów MŁP
578 39628 BŁOCHO Przemysław 2001 2022-08-19 1580 LZS Mędrzechów MŁP Golden Masters Korczyna PKR
579 1538 NOWAK Gracjan 1980 2022-08-19 1573 KTS Tarnobrzeg PKR TG Sokół Dynów PKR
580 41353 FRĄCZEK Bartosz 2005 2022-08-19 1541 GMKS Strzelec Frysztak PKR Politechnika Rzeszów PKR
581 25285 BALCERZAK Marcin 1998 2022-08-19 1531 GMKS Strzelec Frysztak PKR TTS Polonia Bytom ŚLS
582 50852 KOPER Łukasz 2008 2022-08-18 1518 Koszalinianin Koszalin ZPM ZKS Zielona Góra LBU
583 7788 SZLUBOWSKI Dariusz 1965 2022-08-18 1456 Sportowiec Częstochowa ŚLS Grom Złota Dama Poczesna ŚLS
584 46773 BABIAK Oliwier 2008 2022-08-18 1433 ŻSTS Żagań LBU Fiber Nowogród Bobrz. LBU
585 48277 BABIAK Filip 2010 2022-08-18 1432 ŻSTS Żagań LBU Fiber Nowogród Bobrz. LBU
586 20017 WALOWSKI Mateusz 1995 2022-08-18 1430 ŻSTS Żagań LBU SKF MKTS Opalenica WLP
587 60735 BABIAK Emanuel 1980 2022-08-18 1419 ŻSTS Żagań LBU Fiber Nowogród Bobrz. LBU
588 60159 CIOCH Łukasz 1984 2022-08-18 1389 Polonia Środa Wlkp. WLP KTS Czapury WLP
589 825 KONSTANTYN Paweł 1983 2022-08-18 1387 KS Bronowianka Kraków MŁP Siemacha Kraków MŁP
590 34531 DEIGSLER Michał 1993 2022-08-18 1386 KS Bronowianka Kraków MŁP LKTS Luboń WLP
591 49393 ŁUKOWSKA Maja 2007 2022-08-18 1383 KS Bronowianka Kraków MŁP Chrobry Międzyzdroje ZPM
592 49397 IDZIK Magdalena 2008 2022-08-18 1380 KS Bronowianka Kraków MŁP Chrobry Międzyzdroje ZPM
593 49898 BARTOSZKO Nicol 2012 2022-08-18 1378 KS Bronowianka Kraków MŁP KU AZS UE Wrocław DŚL
594 46460 BOROWSKA Patrycja 2008 2022-08-17 1368 MUKS Start Nadarzyn MAZ UKS Return Piaseczno MAZ
595 3575 GRZYBOWSKA-FRANC Katarzyna 1989 2022-08-17 1363 MUKS Start Nadarzyn MAZ Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
596 10668 STRYGUN Tomasz 1987 2022-08-17 1356 KS Spójnia Warszawa MAZ KS AZS UWM Olsztyn WMZ
597 40042 MATYJEK Karol 2004 2022-08-17 1340 KS Spójnia Warszawa MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
598 27151 STACHECKA Paulina 1998 2022-08-17 1320 Chrobry Międzyzdroje ZPM MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ
599 59857 PRZASTEK Justyna 1970 2022-08-17 1315 GS 13 Grodzisk Maz. MAZ UATS Batimex Pruszków MAZ
600 35312 ŚLIWIŃSKI Marcin 1994 2022-08-17 1301 Szaniec Świecie n. Osą KPM UKS OSiR Brodnica KPM
601 1530 MAĆKOWIAK Wojciech 1982 2022-08-17 1299 Szaniec Świecie n. Osą KPM Olimpia Unia Grudziądz KPM
602 3769 LACH Marcin 1977 2022-08-17 1298 Szaniec Świecie n. Osą KPM GLKS Gruta Mełno KPM
603 55023 FĄFARA Krzysztof 1974 2022-08-17 1297 Szaniec Świecie n. Osą KPM Energa KTS Toruń KPM
604 37427 CIOŁKOWSKI Paweł 2002 2022-08-17 1294 Szaniec Świecie n. Osą KPM Olimpia Unia Grudziądz KPM
605 53823 GROCHOLSKI Miłosz 2013 2022-08-17 1271 LKS Odra Głoska DŚL KU AZS UE Wrocław DŚL
606 31250 WITKOWSKI Jakub 2001 2022-08-17 1264 LKS Odra Głoska DŚL Ostródzianka Ostróda WMZ
607 36955 LILIEN Aleksander 2002 2022-08-17 1259 LKS Odra Głoska DŚL Politechnika Rzeszów PKR
608 18980 GALAS Michał 1995 2022-08-17 1252 LKS Odra Głoska DŚL LZS Kujakowice OPO
609 36553 REPKE Mateusz 2001 2022-08-17 1221 UKS Dojlidy Białystok PDL MKS Emdek Bydgoszcz KPM
610 6301 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 2022-08-17 1212 UKS Olesno MŁP KS Bronowianka Kraków MŁP
611 35217 GAŁUSZKA Mateusz 1980 2022-08-17 1211 UKS Olesno MŁP MKS Radość Gorlice MŁP
612 59273 BAEK Kwangil 1993 2022-08-17 1207 UKS Olesno MŁP LKS Pogoń Lębork POM
613 52348 BROŻA Łukasz 1995 2022-08-17 1184 GLKS GOK Rogóźno KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
614 23844 WIĘCEK Adrian 1995 2022-08-17 1182 BISTS Bielsko-Biała ŚLS TTS Polonia Bytom ŚLS
615 30933 OSTACHOWSKI Piotr 2003 2022-08-17 1181 BISTS Bielsko-Biała ŚLS KTS Gliwice ŚLS
616 247 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 2022-08-16 1138 UKS Fortem Pawęzów MŁP LUKS Skrzyszów MŁP
617 45996 SOLIŁO Dominik 2007 2022-08-16 1131 ZKS Zielona Góra LBU UKS Energia Siewierz ŚLS
618 34640 ZDROJEWSKA Emilia 2002 2022-08-16 1124 KS Stella Gniezno WLP UKS Skoczek Sopot POM
619 43660 TOTON Kacper 2008 2022-08-16 1100 Politechnika Rzeszów PKR ATS Bingo Ropczyce PKR
620 39312 OLBRYCHT Michał 2004 2022-08-16 1094 Politechnika Rzeszów PKR UKS MOSiR Dukla PKR
621 43209 GUZIK Aleksandra 2006 2022-08-16 1088 Politechnika Rzeszów PKR UKS Gryf Gdów MŁP
622 48346 FLAUMENHAFT Szymon 2009 2022-08-16 1083 Politechnika Rzeszów PKR PKS Kolping Jarosław PKR
623 44209 BRUD Szymon 2006 2022-08-16 1080 Politechnika Rzeszów PKR PKS Kolping Jarosław PKR
624 20144 WOŁOWIEC Dominika 1997 2022-08-16 1078 Politechnika Rzeszów PKR MUKS Start Nadarzyn MAZ
625 21416 TOMOŃ Grzegorz 1996 2022-08-16 1076 Politechnika Rzeszów PKR KTS Krościenko Wyżne PKR
626 251 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 2022-08-16 1070 Politechnika Rzeszów PKR ŁNS Jarosław PKR
627 3305 BRONHARD Dariusz 1975 2022-08-16 1062 Politechnika Rzeszów PKR TG Sokół Dynów PKR
628 28947 WESOŁOWSKI Filip 1998 2022-08-16 1059 Olimpia-Unia Grudziądz KPM Szaniec Świecie n. Osą KPM
629 34280 SOKOŁOWSKI Łukasz 2002 2022-08-16 1058 Olimpia-Unia Grudziądz KPM Ostródzianka Ostróda WMZ
630 36493 MARCINIAK Szymon 2001 2022-08-16 1047 Gorzovia Gorzów Wlkp. LBU ZKS Zielona Góra LBU
631 32068 NOWAK Hubert 1995 2022-08-16 1040 LKS Gorzyce Małe WLP Tarchalanka Tarchały W. WLP
632 47215 MIKA Małgorzata 1980 2022-08-16 1018 Małe Trójmiasto Rumia POM KTSK GOSRiT Luzino POM
633 33371 KUCHARSKI Maciej 1999 2022-08-16 1015 Małe Trójmiasto Rumia POM KS AZS AWFiS Gdańsk POM
634 7044 BIAŁK Dariusz 1979 2022-08-16 1007 Małe Trójmiasto Rumia POM KTSK GOSRiT Luzino POM
635 52109 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010 2022-08-16 945 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS MKS Skawa Wadowice MŁP
636 49536 CIEŚLAR Nadia 2008 2022-08-16 927 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS Lesznianka Leszna G. ŚLS
637 44429 SZOSTOK Sebastian 2002 2022-08-16 919 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS LKS Pogórze ŚLS
638 29872 HETNAŁ Sandra 1999 2022-08-16 914 MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS Meble Anders Żywiec ŚLS
639 49675 WYSTYRK Marcelina 2002 2022-08-16 895 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS KS Naprzód Borucin ŚLS
640 39103 RAZAKOWSKA Estera 2002 2022-08-16 894 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS
641 49676 GAWLICZEK Marta 2002 2022-08-16 882 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS KTS Gliwice ŚLS
642 46686 TOBOREK Maria 2008 2022-08-16 879 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS KTS Gliwice ŚLS
643 44580 WERNICKI Maciej 2005 2022-08-16 869 LKTS Luboń WLP UKS Optimum Lubasz WLP
644 52635 MATKOWSKI Piotr 2011 2022-08-16 863 LKTS Luboń WLP Pionier GOKiS Kleszczewo WLP
645 52634 MATKOWSKI Krzysztof 2007 2022-08-16 862 LKTS Luboń WLP Pionier GOKiS Kleszczewo WLP
646 9388 KOWAL Mateusz 1988 2022-08-16 847 LKTS Luboń WLP Tajfun Ostrów Wlkp. WLP
647 7355 JANKOWIAK Adam 1986 2022-08-16 846 LKTS Luboń WLP Tajfun Ostrów Wlkp. WLP
648 35586 MAJCHRZAK Aleksander 2004 2022-08-16 842 Ostródzianka Ostróda WMZ KS Gwiazda Bydgoszcz KPM
649 34137 MAŁACHOWSKI Michał 2002 2022-08-16 838 Ostródzianka Ostróda WMZ Energa KTS Toruń KPM
650 43279 GOLLA Marco 1998 2022-08-16 833 Ostródzianka Ostróda WMZ Olimpia Unia Grudziądz KPM
651 37817 CZERNECKI Robert 2003 2022-08-16 831 Ostródzianka Ostróda WMZ IKTS Broń Radom MAZ
652 1440 CHMIEL Piotr 1986 2022-08-16 830 Ostródzianka Ostróda WMZ IKS Start Zduńska Wola ŁDZ
653 25545 WIERZBICKA Dagmara 1997 2022-08-16 825 ATS Akanza Lublin LLS MKS STS Lubartów LLS
654 43003 MACIĄG Dominik 2003 2022-08-16 821 ATS Akanza Lublin LLS KS CKFiS Bełżyce LLS
655 24089 JAROCKI Łukasz 1996 2022-08-16 817 ATS Akanza Lublin LLS AUKS Trefl Zamość LLS
656 40730 ZAWADZKI Konrad 2004 2022-08-16 793 UKS Dojlidy Białystok PDL ZKS Zielona Góra LBU
657 42797 TEODORCZUK Kinga 2005 2022-08-16 790 UKS Dojlidy Białystok PDL MUKS Start Nadarzyn MAZ
658 47048 KRUPA Magdalena 2007 2022-08-16 783 UKS Dojlidy Białystok PDL UKS Maków ŁDZ
659 59275 SUN Shiyu 2000 2022-08-16 774 UKS Dojlidy Białystok PDL Bogoria Grodzisk Maz. MAZ
660 1428 LEWANDOWSKI Tomasz 1985 2022-08-16 770 UKS Dojlidy Białystok PDL Politechnika Rzeszów PKR
661 119 GÓRAK Daniel 1983 2022-08-16 765 UKS Dojlidy Białystok PDL AUKS Trefl Zamość LLS
662 33614 DYSZKIEWICZ Gabriela 2000 2022-08-16 763 UKS Dojlidy Białystok PDL UKS ATS Białystok PDL
663 61413 SKULSKA Amalia Sophie 2007 2022-08-13 746 KS AZS AWFiS Gdańsk POM UKS Energia Siewierz ŚLS
664 36385 FRANC Igor 2005 2022-08-13 744 KS AZS AWFiS Gdańsk POM MRKS Gdańsk POM
665 41119 CZAJA Zuzanna 2005 2022-08-13 743 KS AZS AWFiS Gdańsk POM MRKS Gdańsk POM
666 40946 WAJDA Hubert 2003 2022-08-13 740 KS AZS AWFiS Gdańsk POM Visonex Top Wierzbięcin ZPM
667 39270 OLEJNIK Mikołaj 2003 2022-08-13 733 KS AZS AWFiS Gdańsk POM Visonex Top Wierzbięcin ZPM
668 36104 MIASTOWSKI Maksymilian 2003 2022-08-13 730 KS AZS AWFiS Gdańsk POM Ostródzianka Ostróda WMZ
669 14747 NADOLSKI Łukasz 1993 2022-08-13 712 UKS Piast Ostrzeszów WLP KTS Gliwice ŚLS
670 416 ADAMIAK Grzegorz 1971 2022-08-13 702 UKS Piast Ostrzeszów WLP BISTS Bielsko-Biała ŚLS
671 51675 ZARZYCKI Mateusz 2007 2022-08-13 693 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
672 54957 ZARZYCKA Martyna 2012 2022-08-13 692 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
673 52584 ZARZYCKA Maja 2009 2022-08-13 691 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ Lupus Kabaty Warszawa MAZ
674 29270 GIERACH Katarzyna 2000 2022-08-13 674 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ
675 31521 BRZĘCZEK Eliza 2000 2022-08-13 672 Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ MLUKS Dwójka Rawa Maz. ŁDZ
676 51171 ZYNA Julia 2008 2022-08-13 671 KU AZS UE Wrocław DŚL Sportowiec Częstochowa ŚLS
677 45850 STUDNICKA Anna 2006 2022-08-13 657 KTS Gliwice ŚLS Victoria Spytkowice MŁP
678 30666 ŁEBEK Alicja 1999 2022-08-13 638 KTS Gliwice ŚLS Chrobry Międzyzdroje ZPM
679 222 LUBAŚ Sebastian 1980 2022-08-13 637 KTS Gliwice ŚLS BISTS Bielsko-Biała ŚLS
680 48016 KRZYŻANOWSKI Jakub 2010 2022-08-12 628 Energa KTS Toruń KPM KS Gotyk Toruń KPM
681 19648 PALACZ Katarzyna 1994 2022-08-12 624 KS Stella Gniezno WLP IKTS Noteć Inowrocław KPM
682 7786 KALITA Artur 1970 2022-08-12 619 IKS Start Zduńska Wola ŁDZ IKTS Broń Radom MAZ
683 16994 BRODZKI Maciej 1991 2022-08-12 614 IKS Start Zduńska Wola ŁDZ LKS Biała Rawska ŁDZ
684 321 MŁYNARSKI-OSITEK Filip 1978 2022-08-12 613 IKS Start Zduńska Wola ŁDZ IKTS Broń Radom MAZ
685 1729