Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1589 WNĘK Anna 1974 288 Strzelin DŚL 455
2 2 2 1571 KUKLA Sabina 1980 139 Pszczyna ŚLS 391
3 3 3 1962 MARCINIAK Izabela 1983 272 Łódź ŁDZ 318
4 4 4 1519 MIKA Małgorzata 1980 125 Reda POM 312
5 5 5 1897 PONCYLIUSZ Monika 1979 91 Międzybrodzie ŚLS 296
6 6 6 1824 KIJOK Emilia 1981 44 Zielona Góra LBU 250
7 7 7 1839 JASIŃSKA Marzena 1981 285 Olecko WMZ 230
8 8 8 10 BORKOWSKA Dorota 1968 182 Wrocław DŚL 230
9 9 11 1598 OSUCH Ewa 1981 363 Kielce ŚWI 186
10 10 13 1912 SZCZEŚNIAK Joanna 1982 89 Komorniki WLP 186
11 11 15 3 ROSIK Iwona 1971 181 Szczecin ZPM 170
12 12 16 1932 KLUJ Dominika 1982 88 Komorniki WLP 170
13 13 19 1942 STAROSTA Anna 1979 170 Reda POM 148
14 14 20 1867 ŁUKASIK Anna 1976 309 Warszawa MAZ 140
15 15 bez r. 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 506 Warszawa MAZ

kobiety - kategoria 50-59 lat

16 1 1 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 3 Wrocław DŚL 450
17 2 2 1717 OGOŃSKA Iwona 1973 32 Zabrze ŚLS 353
18 3 3 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 300 Chorzów ŚLS 336
19 4 4 1855 RUDNIK Małgorzata 1964 116 Tłuszcz MAZ 325
20 5 5 13 PALUCH Dorota 1961 368 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 207
21 6 6 15 ZBOROWSKA Alina 1964 2 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 207
22 7 7 9 BIELAK Katarzyna 1966 442 Radom MAZ 185
23 8 = 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 41 Świętochłowice ŚLS 185
24 9 10 1414 BĄK Teresa 1967 5 Wrocław DŚL 153
25 10 bez r. 7 KASPRZAK Regina 1964 65 Jelenia Góra DŚL
26 11 = 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 352 Łódź ŁDZ
27 12 = 1317 RYBAK Agnieszka 1968 351 Jarzębia Łąka MAZ
28 13 = 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 505 Warszawa MAZ

kobiety - kategoria 60-64 lata

29 1 1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 158 Kraków MŁP 368
30 2 2 6 KAMAN Halina 1961 226 Ostrów Wielkopolski WLP 336
31 3 5 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 36 Katowice ŚLS 160
32 4 bez r. 11 OSIŃSKA Anna 1963 503 Skórzec MAZ

kobiety - kategoria 65-69 lat

33 1 2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 11 Kraków MŁP 316
34 2 3 227 MARUSZCZAK Anna 1955 387 Lublin LLS 190
35 3 bez r. 229 GREGORCZYK Teresa 1956 434 Warszawa MAZ

kobiety - kategoria 70-74 lata

36 1 1 24 WOLNY Grażyna 1951 38 Ruda Śląska ŚLS 325
37 2 2 1507 BEYGA Krystyna 1952 133 Lipinki Łużyckie LBU 151
38 3 bez r. 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 227 Jaszkowa Dolna DŚL

kobiety - kategoria 75-79 lat

39 1 1 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 66 Lubin DŚL 180

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

40 1 1 1323 WROŃSKI Piotr 1978 274 Rzgów ŁDZ 382
41 2 2 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 178 Białystok PDL 341
42 3 3 1568 STEUER Dariusz 1981 295 Gliwice ŚLS 322
43 4 4 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 166 Maków Mazowiecki MAZ 306
44 5 5 28 CHWOJKO Marcin 1975 9 Białystok PDL 288
45 6 6 1297 MICHALSKI Piotr 1978 140 Sochocin MAZ 252
46 7 9 319 CIEMIENGA Marek 1974 325 Borucin ŚLS 231
47 8 11 1836 LIBERACKI Artur 1974 161 Białystok PDL 228
48 9 12 1600 SOBEL Artur 1981 410 Bielsko-Biała ŚLS 205
49 10 13 1948 LESZCZYŃSKI Krzysztof 1983 205 Bydgoszcz KPM 205
50 11 17 248 LACH Marcin 1977 73 Świecie nad Osą KPM 186
51 12 18 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 111 Tczew POM 186
52 13 19 1853 MACHAŁ Grzegorz 1982 294 Gliwice ŚLS 176
53 14 20 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 279 Grudziądz KPM 170
54 15 21 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 338 Łódź ŁDZ 170
55 16 22 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 222 Jeżewo KPM 152
56 17 23 42 GÓRSKI Przemysław 1978 114 Gniew POM 152
57 18 24 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 310 Warszawa MAZ 152
58 19 29 1724 ŁUCZAK Michał 1976 190 Skoki WLP 136
59 20 30 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 456 Komorniki WLP 124
60 21 32 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 77 Skierniewice ŁDZ 120
61 22 33 1825 KOŚCIUK Grzegorz 1977 270 Lębork POM 120
62 23 34 1468 KRUPA Robert 1976 187 Poznań WLP 120
63 24 38 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 186 Plewiska WLP 108
64 25 41 1816 LEMIESZKA Andrzej 1976 197 Kuźnica Żelichowska WLP 100
65 26 42 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 37 Ruda Śląska ŚLS 93
66 27 43 1490 PRASELSKI Grzegorz 1974 239 Korzeniew WLP 93
67 28 48 1424 NOWAK Marcin 1979 49 Nekielka WLP 79
68 29 50 1931 ŚMIGIELSKI Adam 1979 87 Krosno WLP 79
69 30 bez r. 1641 BACZEWSKI Jacek 1976 462 Mrągowo WMZ
70 31 = 36 CICHOCKI Aleksander 1976 213 Kwidzyn POM
71 32 = 2000 GĘDEK Jacek 1982 484 Skierniewice ŁDZ
72 33 = 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 490 Chojnice POM
73 34 = 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 265 Piotrków Trybunalski ŁDZ
74 35 = 406 KOZIARSKI Jacek 1976 150 Biała Rawska ŁDZ
75 36 = 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 498 Gliwice ŚLS
76 37 = 1996 ŁAŻEWSKI Kamil 1981 458 Sochaczew MAZ
77 38 = 1961 MARCINIAK Zbigniew 1982 271 Łódź ŁDZ
78 39 = 1925 MAREK Krystian 1983 31 Kobyłka MAZ
79 40 = 1866 MILCZARSKI Paweł 1978 473 Nowy Duninów MAZ
80 41 = 1865 MILCZARSKI Piotr 1976 474 Nowy Duninów MAZ
81 42 = 1999 OLCZAK Mariusz 1977 482 Łódź ŁDZ
82 43 = 1644 PAWŁOWSKI Krzysztof 1974 464 Mrągowo WMZ
83 44 = 275 PRZESMYCKI Przemysław 1976 507 Łódź ŁDZ
84 45 = 493 PUDLIS Cezary 1974 263 Strzelin DŚL
85 46 = 1997 RUTKOWSKI Dominik 1982 461 Białystok PDL
86 47 = 1535 SILUTA Jacek 1980 470 Półczno POM
87 48 = 1980 SOBAŃSKI Jarosław 1979 367 Kłodawa WLP
88 49 = 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel 1979 477 Brzeziny ŁDZ
89 50 = 54 TEBECIO Wojciech 1974 287 Skarszewy POM
90 51 = 1947 WIKIRA Jarosław 1977 204 Kętrzyn WMZ
91 52 = 2003 WYPIÓR Arkadiusz 1978 491 Przykona WLP

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

92 1 1 1812 PLACEK Krzysztof 1964 79 Skierniewice ŁDZ 353
93 2 2 496 REJZE Robert 1969 339 Łódź ŁDZ 344
94 3 3 247 BERKA Ryszard 1972 123 Nakło nad Notecią KPM 305
95 4 4 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 308 Warszawa MAZ 290
96 5 6 1823 BORSZOWSKI Paweł 1972 264 Lewin Brzeski OPO 254
97 6 8 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 303 Nowa Wieś Lęborska POM 225
98 7 9 1407 BULZAK Jan 1964 61 Świniarsko MŁP 224
99 8 10 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 323 Toruń KPM 217
100 9 11 41 SZURGOT Piotr 1971 286 Starogard Gdański POM 207
101 10 12 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 262 Strzelin DŚL 185
102 11 = 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 408 Żory ŚLS 185
103 12 15 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 16 Łączyno POM 174
104 13 16 1837 CZUB Zdzisław 1968 58 Kużnica Czeszycka DŚL 171
105 14 18 253 SAWOCH Artur 1972 235 Gorzów Wielkopolski LBU 168
106 15 19 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 419 Warszawa MAZ 153
107 16 20 375 JANOWICZ Piotr 1973 342 Gdańsk POM 153
108 17 21 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 134 Biała Podlaska LLS 137
109 18 22 30 STRZAŁKA Marek 1969 277 Kraków MŁP 137
110 19 25 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 236 Płońsk MAZ 125
111 20 31 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan 1965 202 Świerkówiec KPM 123
112 21 32 1778 DRABOT Kazimierz 1967 45 Ostrołęka MAZ 115
113 22 33 1860 WIZNER Dariusz 1967 147 Bielsko-Biała ŚLS 115
114 23 35 1547 BUŚKO Przemysław 1971 189 Rosko WLP 101
115 24 36 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 454 Chełm LLS 101
116 25 = 595 PIECHNIK Roman 1964 417 Lublin LLS 101
117 26 = 1491 SASIAK Rafał 1970 307 Katowice ŚLS 101
118 27 45 669 CUDNY Krzysztof 1967 12 Warszawa MAZ 101
119 28 = 1957 GRAUSZ Krzysztof 1967 258 Poznań WLP 101
120 29 47 1615 KURYLAK Tomasz 1970 390 Lublin LLS 82
121 30 = 260 SKRZEKUT Roman 1973 255 Bryzgiel PDL 82
122 31 52 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 297 Gdańsk POM 80
123 32 54 1970 KLABIŃSKI Robert 1964 305 Poznań WLP 80
124 33 = 1956 STAŃSKI Tomasz 1968 257 Poznań WLP 80
125 34 56 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 369 Wodzisław Śląski ŚLS 77
126 35 58 80 BALAWAJDER Jacek 1968 370 Pszów ŚLS 73
127 36 60 1960 WITKOWSKI Krzysztof 1972 267 Poznań WLP 73
128 37 61 245 KLOCEK Krzysztof 1971 220 Łętownia PKR 70
129 38 66 725 JARZYŃSKI Marek 1965 455 Hrubieszów LLS 67
130 39 = 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 431 Myszków ŚLS 67
131 40 71 676 DOBRZYŃSKI Jarosław 1964 399 Płaska PDL 64
132 41 = 343 FRIEBE Janusz 1970 409 Pszczyna ŚLS 64
133 42 = 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 218 Rogóźno KPM 64
134 43 83 1938 GÓRA Jarosław 1970 106 Czrna Dąbrowa POM 51
135 44 85 643 BARUCH Dariusz 1965 438 Białystok PDL 0
136 45 bez r. 1859 CHRABĄSZCZ Wojciech 1973 332 Otrębusy MAZ
137 46 = 341 FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 483 Łódź ŁDZ
138 47 = 251 GRZELAK Ryszard 1972 479 Elbląg WMZ
139 48 = 1880 GRZYBOWSKI Michał 1970 366 Masłońskie ŚLS
140 49 = 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 486 Ziębice DŚL
141 50 = 81 KĘPKA Jacek 1968 211 Kwidzyn POM
142 51 = 1905 KOSTĘPSKI Robert 1973 42 Ruda Śląska ŚLS
143 52 = 423 LIPOWSKI Daniel 1970 216 Rogóźno KPM
144 53 = 2002 MACHAJ Piotr 1970 485 Maków ŁDZ
145 54 = 267 MOLENDA Adam 1970 175 Warszawa MAZ
146 55 = 1879 NOWAK Zbigniew 1967 364 Poraj ŚLS
147 56 = 2004 NOWAKOWSKI Robert 1966 497 Krzyż Wielkopolski WLP
148 57 = 265 OKRUCH Jarosław 1970 488 Wołomin MAZ
149 58 = 1878 PAWLIK Cezary 1964 365 Poraj ŚLS
150 59 = 1757 PIGOŃ Maciej 1966 78 Skierniewice ŁDZ
151 60 = 600 POTRYKUS Wojciech 1959 466 Lębork POM
152 61 = 1642 RATUSZNIAK Zbigniew 1964 463 Mrągowo WMZ
153 62 = 268 REGULSKI Mariusz 1969 467 Warszawa MAZ
154 63 = 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 331 Strzeniówka MAZ
155 64 = 605 STOKLAS Hubert 1965 8 Sulejówek MAZ
156 65 = 1358 STRZEJA Andrzej 1971 509 Strzelce Opolskie OPO
157 66 = 619 WÓJCIK Sylwester 1965 499 Warszawa MAZ

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

158 1 1 1946 PAWLICKI Jan 1961 201 Biesowice POM 348
159 2 3 93 MADEJ Bogusław 1955 143 Węgierska Górka ŚLS 298
160 3 5 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz 1963 256 Burdeniszki PDL 231
161 4 6 1804 MORALEWICZ Ireneusz 1962 113 Goleniów ZPM 209
162 5 7 1926 MARASZKIEWICZ Ryszard 1962 43 Ruda Śląska ŚLS 209
163 6 8 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 388 Lublin LLS 200
164 7 9 1802 MAŁKUS Paweł 1960 333 Konin WLP 200
165 8 10 91 WYMIATAŁ Robert 1961 184 Police ZPM 189
166 9 12 1803 KARPIENIA Piotr 1962 135 Kobyłka MAZ 182
167 10 13 1397 WAGNER Waldemar 1963 101 Szczecinek ZPM 180
168 11 15 71 LEWCZUK Mirosław 1959 74 Świętochłowice ŚLS 164
169 12 18 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 4 Wrocław DŚL 141
170 13 19 653 BORKOWSKI Marek 1960 60 Nowy Sącz MŁP 136
171 14 21 714 HATAŁA Bohdan 1961 311 Iława WMZ 136
172 15 22 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 405 Ustroń ŚLS 122
173 16 23 614 TOMCZAK Janusz 1959 30 Opalenica WLP 122
174 17 25 622 WASKOWSKI Jacek 1961 188 Poznań WLP 122
175 18 27 598 WIDYŃSKI Janusz 1963 82 Wandzin LLS 109
176 19 31 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 400 Sadowie ŚLS 100
177 20 33 1722 ZDANOWSKI Paweł 1961 48 Łódź ŁDZ 100
178 21 38 1929 URBAŃCZYK Mieczysław 1960 83 Tczew POM 80
179 22 39 608 MACHELSKI Michał 1962 429 Myszków ŚLS 73
180 23 44 61 MELLER Kazimierz 1960 280 Płąchawy KPM 73
181 24 45 1832 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 261 Kotuń WLP 69
182 25 46 1492 STEUER Rudolf 1960 446 Ligota Łabędzka ŚLS 68
183 26 bez r. 1822 BIEDZIUK Antoni 1959 501 Szczecinek ZPM
184 27 = 1314 CABANEK Andrzej 1962 508 Grudziądz KPM
185 28 = 1840 KAPELAŃSKI Adam 1959 481 Pabianice ŁDZ
186 29 = 1906 KASENDRA Jan 1960 471 Kępno WLP
187 30 = 1608 KORCZAK Tomasz 1962 502 Płock MAZ
188 31 = 56 MOLĘDA Jan 1959 493 Radom MAZ
189 32 = 616 MOROZ Artur 1963 489 Radom MAZ
190 33 = 1705 NOWAK Paweł 1959 496 Skarżysko-Kamienna ŚWI
191 34 = 629 PYCHYŃSKI Sławomir 1959 495 Wieluń ŁDZ
192 35 = 1777 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 469 Aleksandrów Łódzki ŁDZ

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

193 1 1 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 326 Warszawa MAZ 331
194 2 2 113 KOLIN Roman 1958 185 Widuchowa ZPM 319
195 3 3 102 DĘBSKI Jerzy 1956 76 Wrocław DŚL 312
196 4 6 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 100 Szczecinek ZPM 271
197 5 7 999 LISIECKI Zbigniew 1956 302 Stęszewice WLP 258
198 6 8 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 27 Olsztyn WMZ 258
199 7 10 101 ZBYLUT Władysław 1956 71 Koszalin ZPM 209
200 8 11 1308 SADOWSKI Zdzisław 1956 345 Czarna Białostocka PDL 209
201 9 12 103 WOLNY Marek 1955 39 Katowice ŚLS 196
202 10 13 1901 GRUSZKA Zbigniew 1958 33 Grodziec OPO 182
203 11 14 97 PYZIK Marek 1958 118 Bilcza ŚWI 181
204 12 15 98 KAMIŃSKI Marek 1958 237 Sochocin MAZ 181
205 13 16 94 JÓZALA Waldemar 1957 415 Wieluń ŁDZ 175
206 14 17 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 26 Ostróda WMZ 170
207 15 18 106 NOSSOL Józef 1954 52 Walce OPO 164
208 16 19 1941 GOŁYŚ Janusz 1957 167 Maków Mazowiecki MAZ 142
209 17 20 1893 ŁAZARZ Ryszard 1955 64 Tarnów MŁP 137
210 18 21 112 BRACH Zbigniew 1955 168 Szczecinek ZPM 127
211 19 23 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 131 Grudziądz KPM 116
212 20 25 942 PĘDA Leszek 1957 347 Warszawa MAZ 104
213 21 29 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 128 Plemięta KPM 92
214 22 30 1375 DYNIAK Ryszard 1958 304 Piotrków Trybunalski ŁDZ 92
215 23 31 946 SKROCKI Dariusz 1957 234 Kwidzyn POM 92
216 24 32 1334 ŁOSICKI Jan 1957 119 Bilcza ŚWI 83
217 25 34 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 136 Gdynia POM 83
218 26 37 1482 KOSTECKI Andrzej 1957 391 Kraków MŁP 66
219 27 39 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 171 Gdynia POM 66
220 28 40 953 SZOJDA Jerzy 1955 172 Reda POM 61
221 29 41 1028 SZANTYR Piotr 1957 268 Gdańsk POM 61
222 30 bez r. 110 CHORZĘPA Jan 1955 56 Żmigród DŚL
223 31 = 979 HARMATA Leszek 1957 217 Rogóźno KPM
224 32 = 941 KIEŁBIK Jerzy 1957 480 Nadarzyn MAZ
225 33 = 1815 PYRZ Stanisław 1958 198 Kuźnica Żelichowska WLP
226 34 = 105 TYLSKI Krzysztof 1958 492 Warszawa MAZ
227 35 = 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz 1958 465 Lemany WMZ

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

228 1 1 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 35 Szczecin ZPM 328
229 2 3 123 WOLNY Michał 1952 40 Ruda Śląska ŚLS 282
230 3 7 1776 WÓJCIK Wiesław 1953 70 Lublin LLS 208
231 4 8 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 451 Olsztyn WMZ 165
232 5 9 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 225 Siedlce MAZ 165
233 6 12 124 TOKARSKI Jerzy 1953 392 Bielsko-Biała ŚLS 134
234 7 13 137 CYWIŃSKI Roman 1953 129 Grudziądz KPM 134
235 8 14 1572 RYBAK Henryk 1949 224 Laskowice KPM 134
236 9 15 1048 HOŁDA Marian 1949 6 Oleśnica DŚL 122
237 10 16 1328 WIECZOREK Jan 1953 430 Myszków ŚLS 113
238 11 17 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 13 Gubin LBU 110
239 12 18 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 24 Elbląg WMZ 110
240 13 19 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 107 Bytów POM 110
241 14 22 1617 RYBAK Franciszek 1950 223 Laskowice KPM 101
242 15 23 1420 KURC Andrzej 1950 109 Rumia POM 95
243 16 24 990 KOWALCZYK Waldemar 1952 169 Szczecinek ZPM 0
244 17 bez r. 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 301 Warszawa MAZ
245 18 = 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 84 Lublin LLS
246 19 = 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 127 Okonin KPM
247 20 = 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 108 Bytów POM
248 21 = 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 348 Legionowo MAZ
249 22 = 1421 TUSZER Franciszek 1949 110 Rumia POM
250 23 = 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 385 Bydgoszcz KPM
251 24 = 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 460 Gostynin MAZ
252 25 = 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 478 Ciechanów MAZ
253 26 = 121 ŻYWOTEK Sylwester 1949 337 Łódź ŁDZ

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

254 1 1 152 SCHREIBER Jerzy 1948 146 Żywiec ŚLS 326
255 2 2 140 KURZAK Bronisław 1947 117 Bilcza ŚWI 283
256 3 3 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 340 Łódź ŁDZ 267
257 4 4 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 25 Ostróda WMZ 225
258 5 5 1140 FINKOWSKI Marian 1947 433 Lublin LLS 170
259 6 6 1061 BIADUŃ Antoni 1944 164 Zabrze ŚLS 140
260 7 9 1182 NOWAK Jan 1948 10 Międzyrzecz LBU 127
261 8 bez r. 146 KAPTUR Wojciech 1947 371 Wodzisław Śląski ŚLS
262 9 = 1187 PAWLAK Leon 1944 475 Ośnica MAZ
263 10 = 1148 PIOTROWSKI Tadeusz 1945 346 Białystok PDL
264 11 = 1139 RENKEL Edmund 1947 132 Grudziądz KPM
265 12 = 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 472 Leśna Podlaska LLS
266 13 = 1864 ZBUDNIEWEK Stanisław 1944 80 Skierniewice ŁDZ

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

267 1 1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 54 Brzeg Dolny DŚL 307
268 2 2 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 141 Łowicz ŁDZ 266
269 3 3 156 MALARZ Janusz 1941 47 Tarnobrzeg PKR 262
270 4 4 158 SAJDAK Marek 1943 59 Gliwice ŚLS 238
271 5 5 162 HRECZUCH Jan 1941 55 Wrocław DŚL 220
272 6 6 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 232 Drezdenko LBU 215
273 7 7 153 GLURA Henryk 1941 384 Bydgoszcz KPM 160
274 8 9 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 23 Elbląg WMZ 119
275 9 10 159 BUKOWSKI Jan 1941 191 Bystra ŚLS 100
276 10 bez r. 164 SZEWCZUK Ryszard 1939 432 Ziębice DŚL

mężczyźni - kategoria od 85 lat

277 1 1 167 HNYDA Adam 1938 163 Piekary Śląskie ŚLS 281
278 2 2 171 BULA Karol 1936 312 Radzionków ŚLS 210
279 3 3 1838 KĘDRA Franciszek 1936 57 Lubin DŚL 138
280 4 5 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 120
281 5 bez r. 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 174 Gdynia POM