Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1824 KIJOK Emilia 1981 247 Zielona Góra LBU 1000
2 2 2 1589 WNĘK Anna 1974 246 Strzelin DŚL 980
3 3 3 10 BORKOWSKA Dorota 1968 102 Wrocław DŚL 960
4 4 4 1571 KUKLA Sabina 1980 131 Pszczyna ŚLS 870
5 5 5 1839 JASIŃSKA Marzena 1981 346 Olecko WMZ 830
6 6 7 1519 MIKA Małgorzata 1980 74 Reda POM 732
7 7 8 1717 OGOŃSKA Iwona 1973 366 Zabrze ŚLS 715
8 8 9 1897 PONCYLIUSZ Monika 1979 533 Międzybrodzie ŚLS 664
9 9 10 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 473 Warszawa MAZ 591
10 10 12 1867 ŁUKASIK Anna 1976 474 Warszawa MAZ 547
11 11 13 1598 OSUCH Ewa 1981 430 Kielce ŚWI 542
12 12 15 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 407 Jastarnia POM 448

kobiety - kategoria 50-59 lat

13 1 1 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 2 Wrocław DŚL 900
14 2 2 13 PALUCH Dorota 1961 138 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 846
15 3 3 17 NOWACKA Dorota 1966 312 Kraków MŁP 780
16 4 4 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 303 Mirostowice Dolne LBU 728
17 5 5 9 BIELAK Katarzyna 1966 437 Radom MAZ 723
18 6 6 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 191 Łódź ŁDZ 723
19 7 7 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 382 Kraków MŁP 713
20 8 8 7 KASPRZAK Regina 1964 88 Jelenia Góra DŚL 711
21 9 9 3 ROSIK Iwona 1971 169 Szczecin ZPM 676
22 10 10 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 338 Świętochłowice ŚLS 642
23 11 11 1855 RUDNIK Małgorzata 1964 429 Tłuszcz MAZ 603
24 12 12 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 158 Chorzów ŚLS 595
25 13 13 1414 BĄK Teresa 1967 4 Wrocław DŚL 565
26 14 14 1317 RYBAK Agnieszka 1968 335 Jarzębia Łąka MAZ 562
27 15 15 15 ZBOROWSKA Alina 1964 540 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 555
28 16 16 177 FIDALA Małgorzata 1969 104 Lębork POM 521
29 17 18 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 480 Warszawa MAZ 447

kobiety - kategoria 60-64 lata

30 1 1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 311 Kraków MŁP 800
31 2 2 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 52 Katowice ŚLS 736
32 3 3 6 KAMAN Halina 1961 219 Ostrów Wielkopolski WLP 720
33 4 5 1888 MAŁKUS Bożena 1960 520 Konin WLP 488

kobiety - kategoria 65-69 lat

34 1 1 23 SIEWERT Halina 1957 130 Siemianowice Śląskie ŚLS 719
35 2 2 21 KIERSZNICKA Halina 1956 33 Szczecin ZPM 674
36 3 3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 36 Kraków MŁP 624
37 4 4 227 MARUSZCZAK Anna 1955 185 Lublin LLS 570

kobiety - kategoria 70-74 lata

38 1 1 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 89 Lubin DŚL 730
39 2 2 24 WOLNY Grażyna 1951 98 Ruda Śląska ŚLS 685
40 3 3 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 220 Jaszkowa Dolna DŚL 607
41 4 4 1507 BEYGA Krystyna 1952 48 Lipinki Łużyckie LBU 603
42 5 5 26 WRÓBEL Krystyna 1950 368 Jeleśnia ŚLS 584
43 6 6 1595 MŁYNARCZYK Ewa 1951 9 Bytom ŚLS 550

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

44 1 1 54 TEBECIO Wojciech 1974 238 Skarszewy POM 980
45 2 2 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 232 Oława DŚL 915
46 3 3 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 152 Grudziądz KPM 871
47 4 4 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 196 Skierniewice ŁDZ 807
48 5 5 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 92 Mysłowice ŚLS 782
49 6 6 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 123 Rybnik ŚLS 763
50 7 7 248 LACH Marcin 1977 25 Świecie nad Osą KPM 756
51 8 8 1600 SOBEL Artur 1981 383 Bielsko-Biała ŚLS 748
52 9 9 36 CICHOCKI Aleksander 1976 115 Kwidzyn POM 713
53 10 10 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 420 Gliwice ŚLS 710
54 11 11 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 274 Chojnice POM 697
55 12 13 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 194 Łódź ŁDZ 661
56 13 14 28 CHWOJKO Marcin 1975 334 Białystok PDL 642
57 14 15 1522 ELIASZ Adrian 1981 60 Sosnowiec ŚLS 625
58 15 16 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 73 Biała Podlaska LLS 594
59 16 17 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Jeżewo KPM 592
60 17 18 1323 WROŃSKI Piotr 1978 301 Rzgów ŁDZ 578
61 18 19 1568 STEUER Dariusz 1981 421 Gliwice ŚLS 577
62 19 20 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 135 Maków Mazowiecki MAZ 576
63 20 21 533 SZUPLAK Marek 1973 124 Słubice LBU 570
64 21 22 1297 MICHALSKI Piotr 1978 217 Sochocin MAZ 552
65 22 23 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 252 Komorniki WLP 536
66 23 24 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 77 Olkusz MŁP 536
67 24 25 42 GÓRSKI Przemysław 1978 265 Gniew POM 484
68 25 26 319 CIEMIENGA Marek 1974 271 Borucin ŚLS 476
69 26 27 1825 KOŚCIUK Grzegorz 1977 262 Lębork POM 469
70 27 28 1381 TOMSIA Sławomir 1979 78 Olkusz MŁP 452
71 28 29 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 97 Ruda Śląska ŚLS 449
72 29 30 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 289 Warszawa MAZ 426
73 30 31 46 ZAWADZKI Roman 1973 119 Lubań DŚL 422
74 31 32 1737 STROF Łukasz 1978 422 Gliwice ŚLS 418
75 32 33 1468 KRUPA Robert 1976 254 Poznań WLP 406
76 33 34 52 KASPERSKI Adam 1974 414 Chorzów ŚLS 395
77 34 35 1422 BALIK Robert 1976 79 Olkusz MŁP 376
78 35 36 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 253 Plewiska WLP 373
79 36 38 1641 BACZEWSKI Jacek 1976 463 Mrągowo WMZ 361
80 37 40 1535 SILUTA Jacek 1980 263 Półczno POM 358
81 38 41 375 JANOWICZ Piotr 1973 544 Gdańsk POM 357
82 39 42 1424 NOWAK Marcin 1979 47 Nekielka WLP 357
83 40 43 1490 PRASELSKI Grzegorz 1974 393 Korzeniew WLP 342
84 41 45 1763 WALOTEK Krzysztof 1975 85 Olkusz MŁP 337
85 42 46 493 PUDLIS Cezary 1974 367 Strzelin DŚL 329
86 43 47 1724 ŁUCZAK Michał 1976 321 Skoki WLP 315
87 44 48 1853 MACHAŁ Grzegorz 1982 418 Gliwice ŚLS 310
88 45 49 1762 MOTYKA Rafał 1975 83 Olkusz MŁP 305
89 46 50 1604 PIWOWARSKI Krzysztof 1979 419 Pniów ŚLS 280
90 47 51 1842 WIELGOSZ Robert 1975 354 Aleksandria Druga ŚLS 278
91 48 52 1836 LIBERACKI Artur 1974 339 Białystok PDL 276
92 49 53 532 SZKLANY Krystian 1973 117 Lubań DŚL 273
93 50 54 1459 TRĄBIŃSKI Marek 1975 202 Łęknica LBU 259
94 51 57 1461 MARACZ Bartłomiej 1977 157 Łęknica LBU 249
95 52 59 1806 NATKANIEC Michał 1980 167 Olkusz MŁP 239
96 53 62 1433 WINKLER Grzegorz 1980 358 Tarnów MŁP 231
97 54 63 1764 PACIA Bartłomiej 1976 84 Dąbrowa Górnicza ŚLS 231
98 55 64 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 287 Piotrków Trybunalski ŁDZ 229
99 56 67 1680 MAREK Piotr 1975 309 Głogoczów MŁP 219
100 57 68 1765 IMIELSKI Marcin 1975 82 Olkusz MŁP 207

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

101 1 1 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 122 Żory ŚLS 900
102 2 2 41 SZURGOT Piotr 1971 237 Starogard Gdański POM 789
103 3 3 253 SAWOCH Artur 1972 276 Gorzów Wielkopolski LBU 768
104 4 4 60 STOKŁOSA Jacek 1967 70 Świnna ŚLS 746
105 5 5 258 KIEROŃSKI Adam 1969 179 Tarnów MŁP 706
106 6 6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 333 Białystok PDL 658
107 7 7 595 PIECHNIK Roman 1964 109 Lublin LLS 628
108 8 9 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 231 Nowa Wieś Lęborska POM 617
109 9 10 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 10 Łączyno POM 598
110 10 11 526 SUCHECKI Wacław 1968 493 Gliwice ŚLS 598
111 11 12 27 REUCKI Adam 1972 332 Białystok PDL 596
112 12 13 30 STRZAŁKA Marek 1969 149 Kraków MŁP 595
113 13 14 251 GRZELAK Ryszard 1972 236 Elbląg WMZ 595
114 14 15 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 243 Strzelin DŚL 582
115 15 16 247 BERKA Ryszard 1972 14 Nakło nad Notecią KPM 579
116 16 17 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 472 Toruń KPM 573
117 17 18 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 290 Warszawa MAZ 564
118 18 19 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 105 Toruń KPM 559
119 19 20 600 POTRYKUS Wojciech 1959 516 Lębork POM 545
120 20 21 1466 KOWALCZYK Piotr 1972 517 Nawojów Łużycki DŚL 545
121 21 22 268 REGULSKI Mariusz 1969 400 Warszawa MAZ 506
122 22 23 1547 BUŚKO Przemysław 1971 256 Rosko WLP 500
123 23 24 496 REJZE Robert 1969 192 Łódź ŁDZ 500
124 24 25 495 RECHENEK Andrzej 1972 264 Gdańsk POM 498
125 25 26 267 MOLENDA Adam 1970 116 Warszawa MAZ 456
126 26 27 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 417 Zawiercie ŚLS 454
127 27 28 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 498 Chełm LLS 448
128 28 30 626 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 329 Morąg WMZ 439
129 29 31 1407 BULZAK Jan 1964 94 Świniarsko MŁP 423
130 30 32 596 KACZOREK Marek 1963 424 Wodzisław Śląski ŚLS 403
131 31 33 1812 PLACEK Krzysztof 1964 197 Skierniewice ŁDZ 398
132 32 34 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 108 Warszawa MAZ 387
133 33 35 1491 SASIAK Rafał 1970 293 Katowice ŚLS 383
134 34 36 343 FRIEBE Janusz 1970 373 Pszczyna ŚLS 382
135 35 37 566 WIŻA Roman 1968 425 Gliwice ŚLS 375
136 36 38 725 JARZYŃSKI Marek 1965 486 Hrubieszów LLS 352
137 37 39 1342 PUDA Piotr 1969 121 Czechowice-Dziedzice ŚLS 350
138 38 40 627 KLASSA Michał 1967 273 Nowa Wieś Lęborska POM 349
139 39 41 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 249 Gdańsk POM 330
140 40 42 1400 ROGALSKI Marek 1965 207 Raszówka DŚL 330
141 41 43 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 182 Biecz MŁP 324
142 42 44 64 PASIECZNY Jan 1967 491 Kraków MŁP 306
143 43 45 50 RAMENDA Krzysztof 1970 120 Czechowice-Dziedzice ŚLS 305
144 44 46 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 235 Bystrzyca Kłodzka DŚL 303
145 45 48 81 KĘPKA Jacek 1968 409 Kwidzyn POM 298
146 46 49 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 46 Borówno KPM 297
147 47 50 1862 KOZŁOWSKI Jacek 1971 455 Markowice WLP 296
148 48 51 1405 LASZUK Czesław 1966 209 Legnica DŚL 292
149 49 52 1837 CZUB Zdzisław 1968 340 Kużnica Czeszycka DŚL 292
150 50 53 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 128 Słubice LBU 288
151 51 54 80 BALAWAJDER Jacek 1968 364 Pszów ŚLS 283
152 52 55 1450 CZUPRYNA Andrzej 1964 356 Bolesław MŁP 265
153 53 56 1790 ŁOWIECKI Przemysław 1970 127 Słubice LBU 263
154 54 57 1642 RATUSZNIAK Zbigniew 1964 464 Mrągowo WMZ 254
155 55 58 1358 STRZEJA Andrzej 1971 542 Strzelce Opolskie OPO 248
156 56 59 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 216 Płońsk MAZ 247
157 57 60 1860 WIZNER Dariusz 1967 454 Bielsko-Biała ŚLS 241
158 58 61 1778 DRABOT Kazimierz 1967 59 Ostrołęka MAZ 236
159 59 62 1895 NAŁÓDKA Dariusz 1969 529 Kraków MŁP 228
160 60 66 1715 MROZIK Zbigniew 1968 441 Orzesze ŚLS 219
161 61 67 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 110 Sadowie ŚLS 215
162 62 72 63 ROSIAK Jacek 1968 61 Boguszów-Gorce DŚL 202
163 63 74 1814 WINIARSKI Henryk 1964 212 Legnica DŚL 197
164 64 76 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 295 Siekierczyn DŚL 193
165 65 77 1590 LAMER Maciej 1965 440 Sławków ŚLS 187
166 66 80 605 STOKLAS Hubert 1965 399 Sulejówek MAZ 186
167 67 83 1406 MOŻEJKO Piotr 1967 210 Legnica DŚL 183
168 68 85 1773 SOLIŁO Marian 1968 43 Piechowice DŚL 172
169 69 89 808 MILCZAREK Waldemar 1964 218 Płońsk MAZ 153
170 70 90 1899 ŚCIESZKA Janusz 1966 536 Bielsko Biała ŚLS 150
171 71 92 1767 GRĄDEK Krzysztof 1963 389 Działoszyce ŚWI 144
172 72 93 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 180 Rzezawa MŁP 140
173 73 101 1894 BOCHENEK Dariusz 1967 528 Wieliczka MŁP 126

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

174 1 1 1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 206 Lubin DŚL 800
175 2 2 65 DURKA Tadeusz 1960 394 Bielsko-Biała ŚLS 784
176 3 3 93 MADEJ Bogusław 1955 63 Węgierska Górka ŚLS 716
177 4 4 1802 MAŁKUS Paweł 1960 154 Konin WLP 712
178 5 5 71 LEWCZUK Mirosław 1959 19 Świętochłowice ŚLS 681
179 6 6 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 475 Ustroń ŚLS 626
180 7 7 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 81 Sławków ŚLS 586
181 8 8 714 HATAŁA Bohdan 1961 201 Iława WMZ 569
182 9 9 653 BORKOWSKI Marek 1960 93 Nowy Sącz MŁP 557
183 10 10 1822 BIEDZIUK Antoni 1959 242 Szczecinek ZPM 529
184 11 11 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 359 Mędrzechów MŁP 516
185 12 12 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 268 Olsztyn WMZ 516
186 13 13 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 177 Limanowa MŁP 503
187 14 14 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew 1962 434 Pawłowice ŚLS 503
188 15 15 629 PYCHYŃSKI Sławomir 1959 415 Wieluń ŁDZ 490
189 16 16 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 515 Warszawa MAZ 489
190 17 18 66 FOMIN Yuriy 1961 316 Mysłowice ŚLS 477
191 18 19 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 186 Lublin LLS 462
192 19 20 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 95 Gorlice MŁP 446
193 20 21 1832 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 299 Kotuń WLP 433
194 21 22 90 MIREK Krzysztof 1961 378 Kozy ŚLS 424
195 22 23 1906 KASENDRA Jan 1960 552 Kępno WLP 420
196 23 24 720 IWUĆ Stefan 1960 203 Łęknica LBU 420
197 24 25 1840 KAPELAŃSKI Adam 1959 348 Pabianice ŁDZ 420
198 25 26 56 MOLĘDA Jan 1959 294 Radom MAZ 413
199 26 27 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 381 Tarnów MŁP 406
200 27 29 1789 MARCINIAK Mieczysław 1959 126 Słubice LBU 392
201 28 30 1804 MORALEWICZ Ireneusz 1962 159 Goleniów ZPM 386
202 29 31 1375 DYNIAK Ryszard 1958 288 Piotrków Trybunalski ŁDZ 379
203 30 33 97 PYZIK Marek 1958 224 Bilcza ŚWI 363
204 31 34 1566 SADKO Krzysztof 1960 304 Żary LBU 330
205 32 35 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 51 Lublin LLS 326
206 33 36 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 3 Wrocław DŚL 325
207 34 38 76 NOWOTNY Ryszard 1959 369 Racibórz ŚLS 306
208 35 39 1705 NOWAK Paweł 1959 183 Skarżysko-Kamienna ŚWI 306
209 36 41 1608 KORCZAK Tomasz 1962 160 Płock MAZ 299
210 37 42 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 44 Strzegom DŚL 299
211 38 43 756 KOSEWSKI Witold 1961 315 Dąbrówno WMZ 297
212 39 45 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 22 Mełno KPM 266
213 40 48 1492 STEUER Rudolf 1960 426 Ligota Łabędzka ŚLS 232
214 41 49 99 RYGIEL Wiesław 1958 404 Kraków MŁP 230
215 42 51 1901 GRUSZKA Zbigniew 1958 538 Grodziec OPO 223

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

216 1 1 999 LISIECKI Zbigniew 1956 319 Stęszewice WLP 711
217 2 2 102 DĘBSKI Jerzy 1956 114 Wrocław DŚL 677
218 3 3 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 280 Olsztyn WMZ 662
219 4 4 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 171 Szczecin ZPM 662
220 5 5 94 JÓZALA Waldemar 1957 416 Wieluń ŁDZ 658
221 6 6 1587 KLEMENDORF Jan 1954 347 Ostrołęka MAZ 604
222 7 7 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 401 Sosnowiec ŚLS 579
223 8 8 101 ZBYLUT Władysław 1956 200 Koszalin ZPM 569
224 9 9 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 229 Gdynia POM 555
225 10 10 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 174 Witnica LBU 555
226 11 11 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 156 Świebodzice DŚL 531
227 12 12 103 WOLNY Marek 1955 99 Katowice ŚLS 516
228 13 13 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 279 Olsztyn WMZ 516
229 14 14 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 7 Szczecinek ZPM 503
230 15 15 108 OPIOŁA Tomasz 1954 357 Bobrowniki Wielkie MŁP 484
231 16 16 1308 SADOWSKI Zdzisław 1956 466 Czarna Białostocka PDL 476
232 17 17 137 CYWIŃSKI Roman 1953 24 Grudziądz KPM 472
233 18 18 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 408 Warszawa MAZ 464
234 19 19 124 TOKARSKI Jerzy 1953 222 Bielsko-Biała ŚLS 446
235 20 20 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 199 Ciechanów MAZ 444
236 21 21 942 PĘDA Leszek 1957 285 Warszawa MAZ 440
237 22 22 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 557 Grudziądz KPM 420
238 23 23 897 TOBOREK Wiesław 1957 485 Oława DŚL 420
239 24 24 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 227 Gdynia POM 395
240 25 25 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 362 Gdynia POM 392
241 26 26 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 18 Ostróda WMZ 387
242 27 27 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 21 Plemięta KPM 383
243 28 28 106 NOSSOL Józef 1954 162 Walce OPO 380
244 29 29 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 406 Sławków ŚLS 374
245 30 30 1776 WÓJCIK Wiesław 1953 55 Lublin LLS 365
246 31 32 112 BRACH Zbigniew 1955 39 Szczecinek ZPM 362
247 32 33 1774 FIGLEWICZ Jan 1956 45 Jawor DŚL 326
248 33 36 110 CHORZĘPA Jan 1955 514 Żmigród DŚL 265
249 34 37 1482 KOSTECKI Andrzej 1957 531 Kraków MŁP 247
250 35 38 1893 ŁAZARZ Ryszard 1955 526 Tarnów MŁP 242

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

251 1 1 123 WOLNY Michał 1952 100 Ruda Śląska ŚLS 720
252 2 3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 250 Siedlce MAZ 658
253 3 4 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 168 Człuchów POM 643
254 4 5 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 361 Bojanów ŚLS 592
255 5 6 1048 HOŁDA Marian 1949 5 Oleśnica DŚL 552
256 6 7 152 SCHREIBER Jerzy 1948 240 Żywiec ŚLS 550
257 7 8 1421 TUSZER Franciszek 1949 54 Rumia POM 531
258 8 9 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 337 Gostynin MAZ 502
259 9 10 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 42 Lublin LLS 488
260 10 11 1572 RYBAK Henryk 1949 147 Laskowice KPM 488
261 11 12 1420 KURC Andrzej 1950 53 Rumia POM 464
262 12 14 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 259 Bydgoszcz KPM 440
263 13 16 1617 RYBAK Franciszek 1950 148 Laskowice KPM 431
264 14 17 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 282 Elbląg WMZ 422
265 15 18 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 391 Ustroń ŚLS 410
266 16 19 1182 NOWAK Jan 1948 336 Międzyrzecz LBU 405
267 17 21 126 URBAŃSKI Adam 1950 390 Tymbark MŁP 402
268 18 23 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 251 Dębica PKR 378
269 19 24 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 487 Łódź ŁDZ 377
270 20 25 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 56 Polonia Hanower 375
271 21 26 1637 KICIAK Marek 1951 132 Lublin LLS 371
272 22 27 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 87 Gubin LBU 368
273 23 29 118 STRZAŁKA Marian 1952 427 Gliwice ŚLS 366
274 24 32 1145 OSICKI Jerzy 1948 90 Polkowice DŚL 308
275 25 33 129 PIETRZYK Andrzej 1952 495 Skoczów ŚLS 303
276 26 34 131 PITALA Stanisław 1952 86 Mszana Dolna MŁP 289

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

277 1 1 1061 BIADUŃ Antoni 1944 190 Zabrze ŚLS 636
278 2 2 167 HNYDA Adam 1938 189 Piekary Śląskie ŚLS 560
279 3 3 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 17 Ostróda WMZ 560
280 4 5 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 269 Ostróda WMZ 536
281 5 6 158 SAJDAK Marek 1943 96 Gliwice ŚLS 528
282 6 7 1140 FINKOWSKI Marian 1947 479 Lublin LLS 480
283 7 8 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 198 Gdańsk POM 468
284 8 10 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 23 Mełno KPM 437
285 9 11 1187 PAWLAK Leon 1944 161 Ośnica MAZ 415
286 10 12 144 PIETRZAK Henryk 1947 374 Skoczów ŚLS 409
287 11 13 1148 PIOTROWSKI Tadeusz 1945 467 Białystok PDL 401
288 12 14 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 241 Bielsko-Biała ŚLS 353

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

289 1 1 153 GLURA Henryk 1941 260 Bydgoszcz KPM 640
290 2 2 160 GĘSICKI Marian 1942 103 Działdowo WMZ 588
291 3 4 156 MALARZ Janusz 1941 164 Tarnobrzeg PKR 524
292 4 5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 37 Łowicz ŁDZ 504
293 5 6 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 31 Drezdenko LBU 478
294 6 7 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 281 Elbląg WMZ 455
295 7 8 163 WOREK Jan 1940 16 Rzeszów PKR 451
296 8 9 162 HRECZUCH Jan 1941 28 Wrocław DŚL 439
297 9 10 159 BUKOWSKI Jan 1941 360 Bystra ŚLS 436
298 10 11 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 91 Głogów DŚL 323
299 11 12 168 RETERSKI Michał 1938 57 Działdowo WMZ 296

mężczyźni - kategoria od 85 lat

300 1 4 171 BULA Karol 1936 435 Radzionków ŚLS 492
301 2 6 1447 WITEK Aleksander 1937 355 Płock MAZ 349