Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1519 MIKA Małgorzata 1980 74 Reda POM 864
2 2 6 1571 KUKLA Sabina 1980 131 Pszczyna ŚLS 653
3 3 bez r. 10 BORKOWSKA Dorota 1968 102 Wrocław DŚL
4 4 = 1824 KIJOK Emilia 1981 247 Zielona Góra LBU
5 5 = 1835 KMIECIK Karin 1976 318 Szczecin ZPM

kobiety - kategoria 50-59 lat

6 1 1 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 2 Wrocław DŚL 953
7 2 8 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 158 Chorzów ŚLS 689
8 3 9 3 ROSIK Iwona 1971 169 Szczecin ZPM 682
9 4 10 1317 RYBAK Agnieszka 1968 335 Jarzębia Łąka MAZ 613
10 5 11 1414 BĄK Teresa 1967 4 Wrocław DŚL 607
11 6 15 177 FIDALA Małgorzata 1969 104 Lębork POM 416
12 7 17 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 303 Mirostowice Dolne LBU 323
13 8 bez r. 1772 WOŁOSZCZUK Liliana 1966 35 Szczecin ZPM

kobiety - kategoria 60-64 lata

14 1 1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 311 Kraków MŁP 870
15 2 2 6 KAMAN Halina 1961 219 Ostrów Wielkopolski WLP 736
16 3 3 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 52 Katowice ŚLS 717

kobiety - kategoria 65-69 lat

17 1 2 21 KIERSZNICKA Halina 1956 33 Szczecin ZPM 731
18 2 3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 36 Kraków MŁP 672
19 3 4 23 SIEWERT Halina 1957 130 Siemianowice Śląskie ŚLS 602

kobiety - kategoria 70-74 lata

20 1 1 24 WOLNY Grażyna 1951 98 Ruda Śląska ŚLS 767
21 2 4 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 89 Lubin DŚL 420
22 3 5 1507 BEYGA Krystyna 1952 48 Lipinki Łużyckie LBU 355
23 4 6 1595 MŁYNARCZYK Ewa 1951 9 Bytom ŚLS 312

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

24 1 1 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 11 Gdańsk POM 1080
25 2 2 54 TEBECIO Wojciech 1974 238 Skarszewy POM 937
26 3 3 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 92 Mysłowice ŚLS 857
27 4 6 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 232 Oława DŚL 811
28 5 7 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 196 Skierniewice ŁDZ 802
29 6 8 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 152 Grudziądz KPM 791
30 7 10 248 LACH Marcin 1977 25 Grudziądz KPM 644
31 8 11 28 CHWOJKO Marcin 1975 334 Białystok PDL 571
32 9 12 42 GÓRSKI Przemysław 1978 265 Gniew POM 570
33 10 13 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Jeżewo KPM 564
34 11 14 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 73 Biała Podlaska LLS 555
35 12 15 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 135 Maków Mazowiecki MAZ 516
36 13 17 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 274 Chojnice POM 481
37 14 18 1297 MICHALSKI Piotr 1978 217 Sochocin MAZ 475
38 15 20 36 CICHOCKI Aleksander 1976 115 Kwidzyn POM 471
39 16 21 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 252 Komorniki WLP 470
40 17 23 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 77 Olkusz MŁP 457
41 18 24 319 CIEMIENGA Marek 1974 271 Borucin ŚLS 447
42 19 27 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 289 Warszawa MAZ 393
43 20 29 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 253 Plewiska WLP 355
44 21 30 1424 NOWAK Marcin 1979 47 Nekielka WLP 342
45 22 34 1422 BALIK Robert 1976 79 Olkusz MŁP 310
46 23 35 1381 TOMSIA Sławomir 1979 78 Olkusz MŁP 304
47 24 38 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 194 Łódź ŁDZ 282
48 25 40 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 266 Tczew POM 223
49 26 41 1535 SILUTA Jacek 1980 263 Półczno POM 211
50 27 45 1546 DUDKIEWICZ Adrian 1980 328 Juszkowo POM 205
51 28 46 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 97 Ruda Śląska ŚLS 202
52 29 52 341 FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 193 Łódź ŁDZ 182
53 30 56 1762 MOTYKA Rafał 1975 83 Olkusz MŁP 158
54 31 80 1763 WALOTEK Krzysztof 1975 85 Olkusz MŁP 71
55 32 bez r. 1820 DANIEL Artur 1982 233 Gdańsk POM
56 33 = 399 KITA Wojciech 1973 172 Szczecin ZPM
57 34 = 1464 KORKUŚ Krzysztof 1979 32 Żary LBU
58 35 = 1825 KOŚCIUK Grzegorz 1977 262 Lębork POM
59 36 = 1817 KOWALSKI Wojciech 1982 215 Gdańsk POM
60 37 = 1468 KRUPA Robert 1976 254 Poznań WLP
61 38 = 1461 MARACZ Bartłomiej 1977 157 Łęknica LBU
62 39 = 1813 MIKULICZ Adam 1980 211 Legnica DŚL
63 40 = 1806 NATKANIEC Michał 1980 167 Olkusz MŁP
64 41 = 1771 RICKE Bjorn 1979 8 Szczecinek ZPM
65 42 = 1783 STASZCZYK Maciej 1976 68 Czarnków WLP
66 43 = 1787 SYCHTA Daniel 1979 106 Borkowo POM
67 44 = 532 SZKLANY Krystian 1973 117 Lubań DŚL
68 45 = 533 SZUPLAK Marek 1973 124 Słubice LBU
69 46 = 1459 TRĄBIŃSKI Marek 1975 202 Łęknica LBU
70 47 = 1809 WOŹNIAK Adam 1975 176 Szczecin ZPM
71 48 = 1323 WROŃSKI Piotr 1978 301 Rzgów ŁDZ
72 49 = 46 ZAWADZKI Roman 1973 119 Lubań DŚL

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

73 1 1 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 122 Żory ŚLS 913
74 2 2 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 290 Warszawa MAZ 699
75 3 4 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 243 Strzelin DŚL 661
76 4 5 30 STRZAŁKA Marek 1969 149 Kraków MŁP 661
77 5 6 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 182 Biecz MŁP 647
78 6 7 41 SZURGOT Piotr 1971 237 Starogard Gdański POM 645
79 7 8 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 105 Toruń KPM 630
80 8 9 1547 BUŚKO Przemysław 1971 256 Rosko WLP 622
81 9 10 253 SAWOCH Artur 1972 276 Gorzów Wielkopolski LBU 612
82 10 11 592 WIECZERZAK Jacek 1966 286 Bydgoszcz KPM 596
83 11 13 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 10 Łączyno POM 578
84 12 16 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 46 Borówno KPM 541
85 13 17 496 REJZE Robert 1969 192 Łódź ŁDZ 530
86 14 18 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 231 Nowa Wieś Lęborska POM 525
87 15 19 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 333 Białystok PDL 524
88 16 20 595 PIECHNIK Roman 1964 109 Lublin LLS 516
89 17 21 27 REUCKI Adam 1972 332 Białystok PDL 497
90 18 22 247 BERKA Ryszard 1972 14 Nakło nad Notecią KPM 477
91 19 23 1491 SASIAK Rafał 1970 293 Katowice ŚLS 436
92 20 24 627 KLASSA Michał 1967 273 Nowa Wieś Lęborska POM 416
93 21 25 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 317 Myszków ŚLS 406
94 22 26 50 RAMENDA Krzysztof 1970 120 Czechowice-Dziedzice ŚLS 394
95 23 28 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 108 Warszawa MAZ 375
96 24 29 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 235 Bystrzyca Kłodzka DŚL 371
97 25 32 1719 GROENKE Tomasz 1970 75 Wejherowo POM 340
98 26 38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 107 Kościelisko MŁP 335
99 27 39 808 MILCZAREK Waldemar 1964 218 Płońsk MAZ 329
100 28 40 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 216 Płońsk MAZ 328
101 29 43 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 180 Rzezawa MŁP 311
102 30 47 1407 BULZAK Jan 1964 94 Świniarsko MŁP 239
103 31 50 29 BARAN Robert 1972 307 Lubartów LLS 233
104 32 53 258 KIEROŃSKI Adam 1969 179 Tarnów MŁP 224
105 33 55 1536 TECA Rajmund 1964 13 Borkowo POM 213
106 34 59 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 40 Szczecinek ZPM 195
107 35 61 495 RECHENEK Andrzej 1972 264 Gdańsk POM 186
108 36 71 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 150 Pszczyna ŚLS 148
109 37 74 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 110 Sadowie ŚLS 145
110 38 79 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 324 Gubiny KPM 131
111 39 82 1548 CICHACKI Janusz 1970 320 Szamotuły WLP 112
112 40 90 1559 LAURITSEN Michael 1966 234 Gdańsk POM 101
113 41 96 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 249 Gdańsk POM 84
114 42 113 1397 WAGNER Waldemar 1963 6 Szczecinek ZPM 60
115 43 114 1377 REMIAN Janusz 1965 181 Tarnów MŁP 55
116 44 bez r. 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 295 Siekierczyn DŚL
117 45 = 1799 BABIŃSKI Krzysztof 1971 144 Bytów POM
118 46 = 643 BARUCH Dariusz 1965 322 Białystok PDL
119 47 = 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 128 Słubice LBU
120 48 = 1778 DRABOT Kazimierz 1967 59 Ostrołęka MAZ
121 49 = 1779 FĄFEREK Adam 1967 64 Czarnków WLP
122 50 = 1780 GÓRZNY Daniel 1971 65 Czarnków WLP
123 51 = 1830 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 1971 292 Luzino POM
124 52 = 626 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 329 Morąg WMZ
125 53 = 1404 HANKUS Artur 1971 208 Raszówka DŚL
126 54 = 1801 KANIA Karol 1968 151 Stepnica ZPM
127 55 = 1826 KUBACKI Adam 1972 270 Krępa Słupska ZPM
128 56 = 1808 KWIATKOWSKI Ryszard 1968 175 Szczecin ZPM
129 57 = 1405 LASZUK Czesław 1966 209 Legnica DŚL
130 58 = 1828 LEMKE Daniel 1970 283 Szczecinek ZPM
131 59 = 1790 ŁOWIECKI Przemysław 1970 127 Słubice LBU
132 60 = 267 MOLENDA Adam 1970 116 Warszawa MAZ
133 61 = 1406 MOŻEJKO Piotr 1967 210 Legnica DŚL
134 62 = 1788 POLAK Ireneusz 1968 125 Słubice LBU
135 63 = 1400 ROGALSKI Marek 1965 207 Raszówka DŚL
136 64 = 611 RYBACZEK Marek 1963 291 Lębork POM
137 65 = 1773 SOLIŁO Marian 1968 43 Piechowice DŚL
138 66 = 1777 STEFAŃCZYK Bogusław 1963 58 Aleksandrów Łódzki ŁDZ
139 67 = 1458 SZAŁĘGA Jacek 1969 204 Łęknica LBU
140 68 = 1807 SZEWCZYK Ireneusz 1966 173 Szczecin ZPM
141 69 = 1831 SZWEDO Jacek 1968 298 Mielec PKR
142 70 = 1810 ŚWIERCZEK Zbigniew 1968 184 Szczecin ZPM
143 71 = 261 UNRUH Marek 1971 305 Olsztyn WMZ
144 72 = 1827 WILCZEK Sławomir 1972 275 Chojnice POM
145 73 = 1814 WINIARSKI Henryk 1964 212 Legnica DŚL
146 74 = 619 WÓJCIK Sylwester 1965 165 Warszawa MAZ

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

147 1 1 71 LEWCZUK Mirosław 1959 19 Świętochłowice ŚLS 771
148 2 2 93 MADEJ Bogusław 1955 63 Węgierska Górka ŚLS 767
149 3 3 740 KASTRAU Zenon 1959 267 Olsztyn WMZ 711
150 4 4 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 81 Olkusz MŁP 682
151 5 7 653 BORKOWSKI Marek 1960 93 Nowy Sącz MŁP 595
152 6 8 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 268 Olsztyn WMZ 555
153 7 9 56 MOLĘDA Jan 1959 294 Radom MAZ 536
154 8 10 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 95 Gorlice MŁP 529
155 9 11 1375 DYNIAK Ryszard 1958 288 Piotrków Trybunalski ŁDZ 506
156 10 15 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 22 Mełno KPM 461
157 11 18 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 51 Lublin LLS 414
158 12 19 97 PYZIK Marek 1958 224 Bilcza ŚWI 409
159 13 21 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 12 Żukowo POM 332
160 14 23 61 MELLER Kazimierz 1960 153 Płąchawy KPM 306
161 15 26 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 3 Wrocław DŚL 282
162 16 28 1705 NOWAK Paweł 1959 183 Skarżysko-Kamienna ŚWI 268
163 17 29 622 WASKOWSKI Jacek 1961 255 Poznań WLP 245
164 18 33 1566 SADKO Krzysztof 1960 304 Żary LBU 200
165 19 43 1608 KORCZAK Tomasz 1962 160 Płock MAZ 67
166 20 44 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 44 Strzegom DŚL 50
167 21 bez r. 642 BARTYCHA Dariusz 1962 277 Biskupiec WMZ
168 22 = 1822 BIEDZIUK Antoni 1959 242 Szczecinek ZPM
169 23 = 1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 206 Lubin DŚL
170 24 = 714 HATAŁA Bohdan 1961 201 Iława WMZ
171 25 = 720 IWUĆ Stefan 1960 203 Łęknica LBU
172 26 = 1803 KARPIENIA Piotr 1962 155 Kobyłka MAZ
173 27 = 756 KOSEWSKI Witold 1961 315 Dąbrówno WMZ
174 28 = 786 LUTEREK Janusz 1962 278 Biskupiec WMZ
175 29 = 1802 MAŁKUS Paweł 1960 154 Konin WLP
176 30 = 1789 MARCINIAK Mieczysław 1959 126 Słubice LBU
177 31 = 1832 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 299 Kotuń WLP
178 32 = 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek 1960 205 Łęknica LBU
179 33 = 1804 MORALEWICZ Ireneusz 1962 159 Goleniów ZPM
180 34 = 1781 NAWROT Bogdan 1962 66 Czarnków WLP
181 35 = 1815 PYRZ Stanisław 1958 214 Kuźnica Żelichowska WLP
182 36 = 1833 RYBARCZYK Bolesław 1961 306 Koszalin ZPM
183 37 = 614 TOMCZAK Janusz 1959 248 Opalenica WLP
184 38 = 91 WYMIATAŁ Robert 1961 170 Police ZPM

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

185 1 1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 156 Świebodzice DŚL 733
186 2 2 101 ZBYLUT Władysław 1956 200 Koszalin ZPM 683
187 3 3 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 171 Szczecin ZPM 676
188 4 4 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 280 Olsztyn WMZ 634
189 5 5 999 LISIECKI Zbigniew 1956 319 Stęszewice WLP 633
190 6 6 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 7 Szczecinek ZPM 513
191 7 10 124 TOKARSKI Jerzy 1953 222 Bielsko-Biała ŚLS 462
192 8 11 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 18 Ostróda WMZ 453
193 9 12 102 DĘBSKI Jerzy 1956 114 Wrocław DŚL 444
194 10 13 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 21 Plemięta KPM 409
195 11 15 103 WOLNY Marek 1955 99 Katowice ŚLS 399
196 12 17 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 199 Ciechanów MAZ 391
197 13 19 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 174 Witnica LBU 329
198 14 20 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 227 Gdynia POM 319
199 15 26 137 CYWIŃSKI Roman 1953 24 Grudziądz KPM 256
200 16 31 953 SZOJDA Jerzy 1955 228 Reda POM 187
201 17 33 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 229 Gdynia POM 136
202 18 bez r. 1774 FIGLEWICZ Jan 1956 45 Jawor DŚL
203 19 = 946 SKROCKI Dariusz 1957 310 Kwidzyn POM
204 20 = 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 239 Gdańsk POM
205 21 = 1776 WÓJCIK Wiesław 1953 55 Lublin LLS
206 22 = 1775 ŻABKIEWICZ Mirosław 1955 49 Goleniów ZPM

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

207 1 1 123 WOLNY Michał 1952 100 Ruda Śląska ŚLS 639
208 2 2 1182 NOWAK Jan 1948 336 Międzyrzecz LBU 632
209 3 4 1421 TUSZER Franciszek 1949 54 Rumia POM 577
210 4 6 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 87 Gubin LBU 550
211 5 7 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 284 Legionowo MAZ 533
212 6 8 1420 KURC Andrzej 1950 53 Rumia POM 509
213 7 9 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 42 Lublin LLS 502
214 8 10 1572 RYBAK Henryk 1949 147 Laskowice KPM 468
215 9 11 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 20 Okonin KPM 464
216 10 13 1132 WEISS Juliusz 1949 139 Złotoria KPM 441
217 11 14 1048 HOŁDA Marian 1949 5 Oleśnica DŚL 425
218 12 17 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 251 Dębica PKR 366
219 13 18 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 168 Człuchów POM 346
220 14 19 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 259 Bydgoszcz KPM 344
221 15 20 1145 OSICKI Jerzy 1948 90 Polkowice DŚL 299
222 16 24 1617 RYBAK Franciszek 1950 148 Laskowice KPM 238
223 17 29 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 282 Elbląg WMZ 134
224 18 34 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 142 Bytów POM 117
225 19 35 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 141 Bytów POM 113
226 20 bez r. 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 250 Siedlce MAZ
227 21 = 1052 JAWORSKI Andrzej 1952 140 Inowrocław KPM
228 22 = 990 KOWALCZYK Waldemar 1952 41 Szczecinek ZPM
229 23 = 1786 LEDWA Jerzy 1952 101 Goleniów ZPM
230 24 = 1794 MARCHALEWICZ Wacław 1951 134 Jelenia Góra DŚL
231 25 = 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 56 Polonia Hanower
232 26 = 1797 TURECKI Józef 1952 136 Mielec PKR
233 27 = 1834 TWAROGOWSKI Stefan 1949 314 Kluczewo ZPM

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

234 1 2 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 269 Ostróda WMZ 616
235 2 3 167 HNYDA Adam 1938 189 Piekary Śląskie ŚLS 548
236 3 6 1187 PAWLAK Leon 1944 161 Ośnica MAZ 482
237 4 7 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 23 Mełno KPM 480
238 5 8 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 17 Ostróda WMZ 464
239 6 12 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 198 Gdańsk POM 289
240 7 14 158 SAJDAK Marek 1943 96 Gliwice ŚLS 271
241 8 bez r. 1782 STASZCZYK Jan 1947 67 Czarnków WLP

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

242 1 1 153 GLURA Henryk 1941 260 Bydgoszcz KPM 664
243 2 2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 27 Brzeg Dolny DŚL 662
244 3 3 156 MALARZ Janusz 1941 164 Tarnobrzeg PKR 612
245 4 4 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 31 Drezdenko LBU 583
246 5 5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 37 Łowicz ŁDZ 561
247 6 6 163 WOREK Jan 1940 16 Rzeszów PKR 496
248 7 9 162 HRECZUCH Jan 1941 28 Wrocław DŚL 360
249 8 10 160 GĘSICKI Marian 1942 103 Działdowo WMZ 278
250 9 15 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 91 Głogów DŚL 116

mężczyźni - kategoria od 85 lat

251 1 1 174 CZEKAJ Teofil 1937 50 Lublin LLS 475
252 2 2 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 417
253 3 4 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 230 Gdynia POM 100