Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 2 1589 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974 246 Strzelin DŚL 890
2 2 3 1571 KUKLA Sabina 1980 131 Pszczyna ŚLS 840
3 3 4 1519 MIKA Małgorzata 1980 74 Reda POM 712
4 4 5 10 BORKOWSKA Dorota 1968 102 Wrocław DŚL 665
5 5 6 1758 ROŻEK Sylwia 1979 313 Rączna MŁP 577
6 6 7 1839 JASIŃSKA Marzena 1981 346 Olecko WMZ 565
7 7 8 1717 OGOŃSKA Iwona 1973 366 Zabrze ŚLS 482
8 8 bez r. 1606 GRODZICKA Aneta 1979 545 Gliwice ŚLS
9 9 = 1897 PONCYLIUSZ Monika 1979 533 Piaseczno MAZ

kobiety - kategoria 50-59 lat

10 1 1 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 2 Wrocław DŚL 900
11 2 2 13 PALUCH Dorota 1961 138 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 828
12 3 3 17 NOWACKA Dorota 1966 312 Kraków MŁP 691
13 4 4 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 338 Świętochłowice ŚLS 616
14 5 5 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 158 Chorzów ŚLS 595
15 6 6 9 BIELAK Katarzyna 1966 437 Radom MAZ 555
16 7 8 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 303 Mirostowice Dolne LBU 543
17 8 9 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 191 Łódź ŁDZ 538
18 9 10 3 ROSIK Iwona 1971 169 Szczecin ZPM 479
19 10 11 1855 RUDNIK Małgorzata 1964 429 Tłuszcz MAZ 423
20 11 14 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 382 Kraków MŁP 338
21 12 bez r. 7 KASPRZAK Regina 1964 88 Jelenia Góra DŚL
22 13 = 15 ZBOROWSKA Alina 1964 540 Jastrzębie-Zdrój ŚLS

kobiety - kategoria 60-64 lata

23 1 1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 311 Kraków MŁP 768
24 2 2 6 KAMAN Halina 1961 219 Ostrów Wielkopolski WLP 653
25 3 3 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 52 Katowice ŚLS 646
26 4 4 1875 NOWAKOWSKA Melania 1960 490 Ustroń ŚLS 312
27 5 5 1888 MAŁKUS Bożena 1960 520 Konin WLP 160

kobiety - kategoria 65-69 lat

28 1 2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 36 Kraków MŁP 624
29 2 3 23 SIEWERT Halina 1957 130 Siemianowice Śląskie ŚLS 544
30 3 5 227 MARUSZCZAK Anna 1955 185 Lublin LLS 190
31 4 bez r. 1494 BORKIVETS Tetiana 1954 532 Poltawa (UKR)

kobiety - kategoria 70-74 lata

32 1 1 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 89 Lubin DŚL 720
33 2 2 24 WOLNY Grażyna 1951 98 Ruda Śląska ŚLS 660
34 3 3 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 220 Jaszkowa Dolna DŚL 607
35 4 4 1507 BEYGA Krystyna 1952 48 Lipinki Łużyckie LBU 580
36 5 5 1595 MŁYNARCZYK Ewa 1951 9 Bytom ŚLS 406
37 6 6 26 WRÓBEL Małgorzata 1950 368 Jeleśnia ŚLS 285

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

38 1 1 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 232 Oława DŚL 851
39 2 3 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 92 Mysłowice ŚLS 782
40 3 5 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 194 Łódź ŁDZ 661
41 4 6 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 196 Skierniewice ŁDZ 660
42 5 7 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 274 Chojnice POM 644
43 6 8 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 152 Grudziądz KPM 606
44 7 9 36 CICHOCKI Aleksander 1976 115 Kwidzyn POM 563
45 8 10 1323 WROŃSKI Piotr 1978 301 Rzgów ŁDZ 544
46 9 11 1600 SOBEL Artur 1981 383 Bielsko-Biała ŚLS 543
47 10 12 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 123 Rybnik ŚLS 542
48 11 13 28 CHWOJKO Marcin 1975 334 Białystok PDL 528
49 12 14 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Laskowice KPM 528
50 13 15 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 73 Biała Podlaska LLS 509
51 14 16 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 135 Maków Mazowiecki MAZ 496
52 15 17 319 CIEMIENGA Marek 1974 271 Borucin ŚLS 472
53 16 19 1522 ELIASZ Adrian 1981 60 Sosnowiec ŚLS 455
54 17 20 533 SZUPLAK Marek 1973 124 Słubice LBU 453
55 18 22 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 77 Olkusz MŁP 449
56 19 23 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 252 Komorniki WLP 432
57 20 24 1297 MICHALSKI Piotr 1978 217 Sochocin MAZ 411
58 21 25 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 289 Warszawa MAZ 377
59 22 28 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 97 Ruda Śląska ŚLS 335
60 23 32 1381 TOMSIA Sławomir 1979 78 Olkusz MŁP 286
61 24 33 1763 WALOTEK Krzysztof 1975 85 Olkusz MŁP 260
62 25 35 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 420 Gliwice ŚLS 250
63 26 38 46 ZAWADZKI Roman 1973 119 Lubań DŚL 249
64 27 39 1737 STROF Łukasz 1978 422 Gliwice ŚLS 248
65 28 41 1490 PRASELSKI Grzegorz 1974 393 Korzeniew WLP 233
66 29 44 52 KASPERSKI Adam 1974 414 Chorzów ŚLS 221
67 30 45 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 253 Plewiska WLP 220
68 31 49 493 PUDLIS Cezary 1974 367 Strzelin DŚL 193
69 32 52 1568 STEUER Dariusz 1981 421 Gliwice ŚLS 186
70 33 62 1853 MACHAŁ Grzegorz 1982 418 Gliwice ŚLS 150
71 34 65 1842 WIELGOSZ Robert 1975 354 Aleksandria Druga ŚLS 136
72 35 67 1836 LIBERACKI Artur 1974 339 Białystok PDL 134
73 36 75 1535 SILUTA Jacek 1980 263 Półczno POM 91
74 37 76 38 BIEL Jakub 1977 402 Kraków MŁP 89
75 38 79 1680 MAREK Piotr 1975 309 Głogoczów MŁP 77
76 39 80 1620 BANACH Filip 1980 502 Bydgoszcz KPM 75
77 40 83 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 287 Moszczenica ŁDZ 75
78 41 87 1765 IMIELSKI Marcin 1975 82 Olkusz MŁP 69
79 42 88 1764 PACIA Bartłomiej 1976 84 Dąbrowa Górnicza ŚLS 63
80 43 = 1538 SASIN Adam 1974 432 Zielonka MAZ 63
81 44 bez r. 1883 ABRAMCZUK Albert 1981 511 Strzegom DŚL
82 45 = 1903 BODNAR Marcin 1973 546 Skawina MŁP
83 46 = 1896 CHOCHREK Rafał 1976 530 Błażowa Dolna PKR
84 47 = 375 JANOWICZ Piotr 1973 544 Gdańsk POM
85 48 = 1423 ŁASKAWIEC Jakub 1975 527 Olkusz MŁP
86 49 = 1553 MIREK Piotr 1977 456 Będzin ŚLS
87 50 = 1604 PIWOWARSKI Krzysztof 1979 419 Pniów ŚLS
88 51 = 1525 SAWICKI Grzegorz 1977 534 Głubczyce OPO
89 52 = 1900 STARSZAK Szymon 1974 537 Zbąszyń LBU

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

90 1 1 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 122 Żory ŚLS 882
91 2 2 253 SAWOCH Artur 1972 276 Gorzów Wielkopolski LBU 714
92 3 3 41 SZURGOT Piotr 1971 237 Starogard Gdański POM 620
93 4 4 27 REUCKI Adam 1972 332 Białystok PDL 596
94 5 5 247 BERKA Ryszard 1972 14 Nakło nad Notecią KPM 565
95 6 6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 333 Białystok PDL 551
96 7 7 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 290 Warszawa MAZ 550
97 8 8 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 243 Strzelin DŚL 546
98 9 9 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 10 Łączyno POM 536
99 10 12 29 BARAN Robert 1972 307 Lubartów LLS 491
100 11 13 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 105 Toruń KPM 484
101 12 14 1547 BUŚKO Przemysław 1971 256 Rosko WLP 435
102 13 15 267 MOLENDA Adam 1970 116 Warszawa MAZ 433
103 14 16 595 PIECHNIK Roman 1964 109 Lublin LLS 423
104 15 17 1407 BULZAK Jan 1964 94 Świniarsko MŁP 419
105 16 19 495 RECHENEK Andrzej 1972 264 Gdańsk POM 403
106 17 20 496 REJZE Robert 1969 192 Łódź ŁDZ 380
107 18 21 60 STOKŁOSA Jacek 1967 70 Świnna ŚLS 336
108 19 22 592 WIECZERZAK Jacek 1966 286 Bydgoszcz KPM 308
109 20 24 343 FRIEBE Janusz 1970 373 Pszczyna ŚLS 304
110 21 25 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 235 Bystrzyca Kłodzka DŚL 300
111 22 26 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 417 Zawiercie ŚLS 286
112 23 28 1405 LASZUK Czesław 1966 209 Legnica DŚL 275
113 24 29 268 REGULSKI Mariusz 1969 400 Warszawa MAZ 260
114 25 31 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 46 Borówno KPM 238
115 26 32 1491 SASIAK Rafał 1970 293 Katowice ŚLS 232
116 27 33 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 216 Płońsk MAZ 232
117 28 36 1713 IHAS Jerzy 1972 387 Pruchna ŚLS 224
118 29 = 566 WIŻA Roman 1968 425 Gliwice ŚLS 224
119 30 38 50 RAMENDA Krzysztof 1970 120 Czechowice-Dziedzice ŚLS 224
120 31 39 1837 CZUB Zdzisław 1968 340 Kużnica Czeszycka DŚL 220
121 32 41 1862 KOZŁOWSKI Jacek 1971 455 Markowice WLP 219
122 33 44 600 POTRYKUS Wojciech 1959 516 Lębork POM 207
123 34 45 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 231 Nowa Wieś Lęborska POM 207
124 35 48 1342 PUDA Piotr 1969 121 Góra ŚLS 202
125 36 52 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 472 Toruń KPM 185
126 37 54 1790 ŁOWIECKI Przemysław 1970 127 Słubice LBU 181
127 38 55 596 KACZOREK Marek 1963 424 Wodzisław Śląski ŚLS 179
128 39 56 725 JARZYŃSKI Marek 1965 486 Hrubieszów LLS 178
129 40 57 1812 PLACEK Krzysztof 1964 197 Skierniewice ŁDZ 174
130 41 58 33 BOCHENEK Mariusz 1969 403 Kraków MŁP 169
131 42 59 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 498 Chełm LLS 165
132 43 62 1466 KOWALCZYK Piotr 1972 517 Nawojów Łużycki DŚL 153
133 44 63 526 SUCHECKI Wacław 1968 493 Gliwice ŚLS 153
134 45 65 80 BALAWAJDER Jacek 1968 364 Pszów ŚLS 146
135 46 66 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 110 Sadowie ŚLS 144
136 47 67 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 128 Słubice LBU 140
137 48 68 423 LIPOWSKI Daniel 1970 323 Rogóźno KPM 137
138 49 71 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 295 Siekierczyn DŚL 126
139 50 73 1450 CZUPRYNA Andrzej 1964 356 Bolesław MŁP 123
140 51 75 1773 SOLIŁO Marian 1968 43 Piechowice DŚL 119
141 52 79 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 150 Pszczyna ŚLS 114
142 53 80 1590 LAMER Maciej 1965 440 Sławków ŚLS 109
143 54 82 808 MILCZAREK Waldemar 1964 218 Płońsk MAZ 106
144 55 83 63 ROSIAK Jacek 1968 61 Boguszów-Gorce DŚL 101
145 56 = 62 SŁOWIK Robert 1966 496 Boguszów-Gorce DŚL 101
146 57 86 1715 MROZIK Zbigniew 1968 441 Orzesze ŚLS 101
147 58 91 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 40 Szczecinek ZPM 96
148 59 98 1890 FRANC Dariusz 1965 523 Świebodzin LBU 77
149 60 102 1884 ZAJĄC Dariusz 1971 512 Zielona Góra LBU 70
150 61 103 64 PASIECZNY Jan 1967 491 Kraków MŁP 68
151 62 110 579 WRZOSEK Andrzej 1972 462 Rawa Mazowiecka ŁDZ 66
152 63 112 1443 RODEK Zbigniew 1966 442 Sosnowiec ŚLS 65
153 64 116 605 STOKLAS Hubert 1965 399 Warszawa MAZ 61
154 65 117 1860 WIZNER Dariusz 1967 454 Bielsko-Biała ŚLS 59
155 66 124 1767 GRĄDEK Krzysztof 1963 389 Działoszyce ŚWI 49
156 67 126 1445 KATOLIK Mirosław 1972 444 Sosnowiec ŚLS 42
157 68 127 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 108 Warszawa MAZ 40
158 69 bez r. 1894 BOCHENEK Dariusz 1967 528 Wieliczka MŁP
159 70 = 1823 BORSZOWSKI Paweł 1972 245 Wrocław DŚL
160 71 = 1895 NAŁÓDKA Dariusz 1969 529 Kraków MŁP
161 72 = 1358 STRZEJA Andrzej 1971 542 Strzelce Opolskie OPO
162 73 = 1899 ŚCIESZKA Janusz 1966 536 Bielsko-Biała ŚLS
163 74 = 1539 WNĘK Sławomir 1969 541 Strzelin DŚL

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

164 1 2 65 DURKA Tadeusz 1960 394 Bielsko-Biała ŚLS 676
165 2 3 93 MADEJ Bogusław 1955 63 Węgierska Górka ŚLS 661
166 3 4 71 LEWCZUK Mirosław 1959 19 Świętochłowice ŚLS 618
167 4 5 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 81 Sławków ŚLS 572
168 5 6 1802 MAŁKUS Paweł 1960 154 Lisiec Wielki WLP 548
169 6 7 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 268 Olsztyn WMZ 516
170 7 9 653 BORKOWSKI Marek 1960 93 Nowy Sącz MŁP 493
171 8 10 614 TOMCZAK Janusz 1959 248 Opalenica WLP 488
172 9 11 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 475 Ustroń ŚLS 462
173 10 12 720 IWUĆ Stefan 1960 203 Łęknica LBU 401
174 11 14 1832 MASIUKIEWICZ Władysław 1961 299 Kotuń WLP 375
175 12 15 1789 MARCINIAK Mieczysław 1959 126 Słubice LBU 369
176 13 16 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 95 Gorlice MŁP 361
177 14 18 629 PYCHYŃSKI Sławomir 1959 415 Wieluń ŁDZ 328
178 15 20 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 3 Wrocław DŚL 305
179 16 22 1705 NOWAK Paweł 1959 183 Skarżysko-Kamienna ŚWI 293
180 17 23 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 51 Lublin LLS 281
181 18 24 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew 1962 434 Pawłowice ŚLS 272
182 19 25 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 359 Mędrzechów MŁP 258
183 20 29 90 MIREK Krzysztof 1961 378 Kozy ŚLS 244
184 21 30 1566 SADKO Krzysztof 1960 304 Żary LBU 237
185 22 32 1840 KAPELAŃSKI Adam 1959 348 Pabianice ŁDZ 218
186 23 34 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 381 Tarnów MŁP 190
187 24 36 1375 DYNIAK Ryszard 1958 288 Piotrków Trybunalski ŁDZ 177
188 25 41 66 FOMIN Yuriy 1961 316 Mysłowice ŚLS 164
189 26 42 79 RYBAK Kazimierz 1961 433 Rybnik ŚLS 159
190 27 43 76 NOWOTNY Ryszard 1959 369 Racibórz ŚLS 158
191 28 44 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 44 Strzegom DŚL 151
192 29 45 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 186 Lublin LLS 149
193 30 46 99 RYGIEL Wiesław 1958 404 Kraków MŁP 137
194 31 47 740 KASTRAU Zenon 1959 267 Ostróda WMZ 136
195 32 51 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 515 Warszawa MAZ 109
196 33 55 1492 STEUER Rudolf 1960 426 Ligota Łabędzka ŚLS 90
197 34 58 105 TYLSKI Krzysztof 1958 377 Warszawa MAZ 75
198 35 63 1803 KARPIENIA Piotr 1962 155 Kobyłka MAZ 61
199 36 bez r. 1901 GRUSZKA Zbigniew 1958 538 Grodziec OPO
200 37 = 633 LECHOWICZ Józef 1961 543 Strzelce Opolskie OPO
201 38 = 1902 WYRWOL Zygfryd 1961 539 Strzebiń ŚLS

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

202 1 1 999 LISIECKI Zbigniew 1956 319 Stęszewice WLP 711
203 2 2 102 DĘBSKI Jerzy 1956 114 Wrocław DŚL 629
204 3 3 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 280 Olsztyn WMZ 603
205 4 4 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 171 Szczecin ZPM 583
206 5 5 101 ZBYLUT Władysław 1956 200 Koszalin ZPM 569
207 6 6 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 174 Witnica LBU 516
208 7 7 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 7 Szczecinek ZPM 491
209 8 9 103 WOLNY Marek 1955 99 Katowice ŚLS 460
210 9 10 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 279 Olsztyn WMZ 442
211 10 11 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 156 Świebodzice DŚL 427
212 11 12 124 TOKARSKI Jerzy 1953 222 Bielsko-Biała ŚLS 416
213 12 13 94 JÓZALA Waldemar 1957 416 Wieluń ŁDZ 402
214 13 14 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 227 Gdynia POM 383
215 14 16 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 18 Ostróda WMZ 348
216 15 17 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 408 Warszawa MAZ 333
217 16 18 1587 KLEMENDORF Jan 1954 347 Ostrołęka MAZ 319
218 17 19 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 401 Sosnowiec ŚLS 306
219 18 20 112 BRACH Zbigniew 1955 39 Szczecinek ZPM 305
220 19 22 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 362 Gdynia POM 288
221 20 24 1774 FIGLEWICZ Jan 1956 45 Jawor DŚL 251
222 21 26 108 OPIOŁA Tomasz 1954 357 Bobrowniki Wielkie MŁP 233
223 22 28 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 199 Ciechanów MAZ 220
224 23 29 942 PĘDA Leszek 1957 285 Warszawa MAZ 199
225 24 30 1308 SADOWSKI Zdzisław 1956 466 Czarna Białostocka PDL 190
226 25 31 106 NOSSOL Józef 1954 162 Walce OPO 184
227 26 32 858 SEKYRA Andrzej 1955 439 Opole OPO 184
228 27 33 979 HARMATA Leszek 1957 325 Rogóźno KPM 184
229 28 34 897 TOBOREK Wiesław 1957 485 Oława DŚL 175
230 29 39 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 406 Sławków ŚLS 116
231 30 40 110 CHORZĘPA Jan 1955 514 Żmigród DŚL 101
232 31 bez r. 1482 KOSTECKI Andrzej 1957 531 Kraków MŁP
233 32 = 1893 ŁAZARZ Ryszard 1955 526 Tarnów MŁP

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

234 1 1 123 WOLNY Michał 1952 100 Ruda Śląska ŚLS 705
235 2 4 1048 HOŁDA Marian 1949 5 Oleśnica DŚL 514
236 3 5 1572 RYBAK Henryk 1949 147 Laskowice KPM 476
237 4 7 1421 TUSZER Franciszek 1949 54 Rumia POM 440
238 5 8 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 42 Lublin LLS 432
239 6 9 1420 KURC Andrzej 1950 53 Rumia POM 426
240 7 11 1617 RYBAK Franciszek 1950 148 Laskowice KPM 384
241 8 13 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 391 Ustroń ŚLS 358
242 9 14 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 259 Bydgoszcz KPM 345
243 10 15 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 284 Legionowo MAZ 342
244 11 16 136 WRZÓD Jerzy 1951 365 Wodzisław Śląski ŚLS 342
245 12 21 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 56 Polonia Hanower 285
246 13 23 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 337 Gostynin MAZ 270
247 14 25 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 251 Dębica PKR 268
248 15 26 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 361 Bojanów ŚLS 238
249 16 27 1637 KICIAK Marek 1951 132 Lublin LLS 175
250 17 28 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 380 Bolesławiec DŚL 161
251 18 30 152 SCHREIBER Jerzy 1948 240 Żywiec ŚLS 134
252 19 32 118 STRZAŁKA Marian 1952 427 Gliwice ŚLS 110
253 20 33 129 PIETRZYK Andrzej 1952 495 Skoczów ŚLS 101
254 21 34 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 487 Łódź ŁDZ 95

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

255 1 1 167 HNYDA Adam 1938 189 Piekary Śląskie ŚLS 502
256 2 2 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 17 Ostróda WMZ 499
257 3 3 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 269 Ostróda WMZ 479
258 4 4 158 SAJDAK Marek 1943 96 Gliwice ŚLS 478
259 5 6 1061 BIADUŃ Antoni 1944 190 Zabrze ŚLS 420
260 6 8 146 KAPTUR Wojciech 1947 363 Wodzisław Śląski ŚLS 399
261 7 15 1148 PIOTROWSKI Tadeusz 1945 467 Białystok PDL 116
262 8 16 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 241 Bielsko-Biała ŚLS 113

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

263 1 1 153 GLURA Henryk 1941 260 Bydgoszcz KPM 640
264 2 2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 27 Brzeg Dolny DŚL 572
265 3 3 160 GĘSICKI Marian 1942 103 Działdowo WMZ 556
266 4 4 156 MALARZ Janusz 1941 164 Tarnobrzeg PKR 524
267 5 5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 37 Łowicz ŁDZ 477
268 6 6 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 31 Drezdenko LBU 349
269 7 7 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 281 Elbląg WMZ 344
270 8 8 162 HRECZUCH Jan 1941 28 Wrocław DŚL 339
271 9 10 163 WOREK Jan 1940 16 Rzeszów PKR 309
272 10 11 159 BUKOWSKI Jan 1941 360 Bystra ŚLS 219
273 11 13 173 KWODAWSKI Marian 1938 428 Gliwice ŚLS 100

mężczyźni - kategoria od 85 lat

274 1 1 174 CZEKAJ Teofil 1937 50 Lublin LLS 511
275 2 2 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 440
276 3 3 1838 KĘDRA Franciszek 1936 345 Lubin DŚL 273
277 4 4 171 BULA Karol 1936 435 Radzionków ŚLS 258
278 5 5 1447 WITEK Aleksander 1937 355 Płock MAZ 235