Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 2 1519 MIKA Małgorzata 1980 221 Reda POM 230
2 2 3 1532 LEWKOWICZ Urszula 1972 71 Biała Podlaska LLS 210

kobiety - kategoria 50-59 lat

3 1 4 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 230 Świętochłowice ŚLS 185
4 2 8 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 231 Chorzów ŚLS 153
5 3 9 3 ROSIK Iwona 1971 124 Szczecin ZPM 141
6 4 bez r. 1567 BARTOSZ Grażyna 1965 305 Mirostowice Górne LBU
7 5 = 7 KASPRZAK Regina 1964 82 Jelenia Góra DŚL
8 6 = 13 PALUCH Dorota 1961 50 Jastrzębie-Zdrój ŚLS
9 7 = 1465 POLANOWSKA Ewa 1966 306 Mirostowice Dolne LBU
10 8 = 15 ZBOROWSKA Alina 1964 47 Jastrzębie-Zdrój ŚLS

kobiety - kategoria 60-64 lata

11 1 2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 31 Kraków MŁP 164
12 2 3 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 51 Katowice ŚLS 164
13 3 bez r. 6 KAMAN Halina 1961 290 Ostrów Wielkopolski WLP

kobiety - kategoria 65-69 lat

14 1 2 21 KIERSZNICKA Halina 1956 107 Szczecin ZPM 152
15 2 3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 4 Kraków MŁP 146

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

16 1 1 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 7 Gdańsk POM 250
17 2 2 54 TEBECIO Wojciech 1974 16 Skarszewy POM 230
18 3 3 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 203 Grudziądz KPM 205
19 4 6 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 247 Rybnik ŚLS 186
20 5 8 28 CHWOJKO Marcin 1975 114 Białystok PDL 170
21 6 9 253 SAWOCH Artur 1972 269 Gorzów Wielkopolski LBU 152
22 7 12 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 42 Maków Mazowiecki MAZ 152
23 8 13 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 52 Biała Podlaska LLS 136
24 9 17 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 215 Białystok PDL 112
25 10 18 247 BERKA Ryszard 1972 164 Nakło nad Notecią KPM 112
26 11 20 1297 MICHALSKI Piotr 1978 120 Sochocin MAZ 112
27 12 22 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 268 Warszawa MAZ 112
28 13 23 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 184 Komorniki WLP 112
29 14 29 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 185 Plewiska WLP 85
30 15 31 27 REUCKI Adam 1972 239 Białystok PDL 79
31 16 33 1424 NOWAK Marcin 1979 112 Nekielka WLP 79
32 17 bez r. 319 CIEMIENGA Marek 1974 318 Borucin ŚLS
33 18 = 1522 ELIASZ Adrian 1981 8 Sosnowiec ŚLS
34 19 = 1564 KASZUBA Grzegorz 1973 296 Słubice LBU
35 20 = 1569 KULCZYCKI Szymon 1979 313 Gorzów Wielkopolski LBU
36 21 = 1570 MOSKALIK Mariusz 1977 320 Zielona Góra LBU
37 22 = 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 294 Mysłowice ŚLS
38 23 = 274 RODZIEWICZ Marek 1972 240 Dobrzyniewo PDL
39 24 = 1455 RZAKOWSKI Daniel 1980 317 Zielona Góra LBU
40 25 = 1525 SAWICKI Grzegorz 1977 32 Głubczyce OPO
41 26 = 1476 SROCZYŃSKI Paweł 1980 314 Zielona Góra LBU
42 27 = 1568 STEUER Dariusz 1981 310 Gliwice ŚLS
43 28 = 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 19 Skierniewice ŁDZ
44 29 = 536 SZYMIK Robert 1976 311 Rybnik ŚLS

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

45 1 3 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 248 Żory ŚLS 185
46 2 5 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 212 Toruń KPM 168
47 3 6 41 SZURGOT Piotr 1971 58 Starogard Gdański POM 168
48 4 7 30 STRZAŁKA Marek 1969 198 Kraków MŁP 153
49 5 8 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 86 Borówno KPM 153
50 6 10 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 126 Strzelin DŚL 137
51 7 12 627 KLASSA Michał 1967 252 Nowa Wieś Lęborska POM 137
52 8 14 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 238 Toruń KPM 123
53 9 15 605 STOKLAS Hubert 1965 22 Sulejówek MAZ 123
54 10 16 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 13 Olkusz MŁP 123
55 11 17 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 5 Łączyno POM 101
56 12 20 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 192 Myszków ŚLS 101
57 13 26 1547 BUŚKO Przemysław 1971 194 Rosko WLP 84
58 14 31 1396 FILAK Dariusz 1968 218 Katowice ŚLS 71
59 15 39 808 MILCZAREK Waldemar 1964 271 Płońsk MAZ 65
60 16 bez r. 1456 BRZOZOWSKI Andrzej 1966 285 Zielona Góra LBU
61 17 = 1529 BURDZICKI Zbigniew 1966 54 Biała Podlaska LLS
62 18 = 1548 CICHACKI Janusz 1970 193 Szamotuły WLP
63 19 = 358 GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 316 Zielonej Górze LBU
64 20 = 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 127 Ziębice DŚL
65 21 = 1504 KUDERSKI Andrzej 1970 298 Witnica LBU
66 22 = 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 70 Bystrzyca Kłodzka DŚL
67 23 = 1394 SAMUL Mirosław 1968 241 Białystok PDL
68 24 = 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 61 Szczecinek ZPM
69 25 = 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 315 Janków Przygodzki WLP

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

70 1 2 93 MADEJ Bogusław 1955 207 Węgierska Górka ŚLS 184
71 2 3 740 KASTRAU Zenon 1959 277 Olsztyn WMZ 164
72 3 9 71 LEWCZUK Mirosław 1959 210 Świętochłowice ŚLS 122
73 4 10 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 234 Olsztyn WMZ 122
74 5 11 1375 DYNIAK Ryszard 1958 199 Piotrków Trybunalski ŁDZ 122
75 6 15 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 75 Plemięta KPM 106
76 7 19 61 MELLER Kazimierz 1960 204 Płąchawy KPM 93
77 8 21 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 160 Lublin LLS 88
78 9 bez r. 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 150 Żywiec ŚLS
79 10 = 670 CYBULSKI Zbigniew 1959 295 Słubice LBU
80 11 = 66 FOMIN Yuriy 1961 307 Mysłowice ŚLS
81 12 = 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 279 Gorlice MŁP
82 13 = 76 NOWOTNY Ryszard 1959 309 Racibórz ŚLS
83 14 = 1566 SADKO Krzysztof 1960 304 Żary LBU
84 15 = 1492 STEUER Rudolf 1960 319 Ligota Łabędzka ŚLS
85 16 = 622 WASKOWSKI Jacek 1961 308 Poznań WLP

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

86 1 1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 187 Świebodzice DŚL 190
87 2 2 101 ZBYLUT Władysław 1956 163 Koszalin ZPM 175
88 3 3 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 74 Okonin KPM 156
89 4 6 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 43 Szczecinek ZPM 142
90 5 7 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 25 Szczecin ZPM 129
91 6 11 999 LISIECKI Zbigniew 1956 213 Stęszewice WLP 117
92 7 12 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 97 Ostróda WMZ 110
93 8 bez r. 1505 GRYCZAN Andrzej 1954 297 Witnica LBU
94 9 = 124 TOKARSKI Jerzy 1953 154 Bielsko-Biała ŚLS

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

95 1 2 1421 TUSZER Franciszek 1949 190 Rumia POM 165
96 2 4 1081 JANICKI Stanisław 1950 115 Bydgoszcz KPM 148
97 3 7 1420 KURC Andrzej 1950 189 Rumia POM 122
98 4 8 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 142 Lublin LLS 122
99 5 11 1132 WEISS Juliusz 1949 219 Złotoria KPM 107
100 6 13 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 45 Ostróda WMZ 102
101 7 bez r. 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 300 Bolesławiec DŚL
102 8 = 1182 NOWAK Jan 1948 292 Międzyrzecz LBU
103 9 = 1145 OSICKI Jerzy 1948 84 Polkowice DŚL

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

104 1 1 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 96 Ostróda WMZ 170
105 2 4 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 257 Drezdenko LBU 140
106 3 7 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 89 Bydgoszcz KPM 116
107 4 8 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 79 Mełno KPM 116

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

108 1 1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 91 Brzeg Dolny DŚL 160
109 2 2 153 GLURA Henryk 1941 88 Bydgoszcz KPM 147
110 3 3 167 HNYDA Adam 1938 137 Piekary Śląskie ŚLS 131
111 4 4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 214 Łowicz ŁDZ 131
112 5 7 163 WOREK Jan 1940 67 Rzeszów PKR 111
113 6 8 174 CZEKAJ Teofil 1937 161 Lublin LLS 106
114 7 bez r. 162 HRECZUCH Jan 1941 92 Wrocław DŚL
115 8 = 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 85 Głogów DŚL