Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 261 Warszawa MAZ 830
2 2 2 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 122 Jastarnia POM 662
3 3 3 1519 MIKA Małgorzata 1980 221 Reda POM 515
4 4 bez r. 1532 LEWKOWICZ Urszula 1972 71 Biała Podlaska LLS
5 5 = 1537 MATACHOWSKA Jadwiga 1974 123 Jastarnia POM

kobiety - kategoria 50-59 lat

6 1 2 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 132 Wrocław DŚL 890
7 2 3 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 156 Łódź ŁDZ 872
8 3 5 3 ROSIK Iwona 1971 124 Szczecin ZPM 826
9 4 7 9 BIELAK Katarzyna 1966 157 Radom MAZ 791
10 5 8 177 FIDALA Małgorzata 1969 191 Lębork POM 734
11 6 9 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 264 Warszawa MAZ 732
12 7 10 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 230 Świętochłowice ŚLS 706
13 8 13 1317 RYBAK Agnieszka 1968 256 Jarzębia Łąka MAZ 629
14 9 14 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 231 Chorzów ŚLS 597
15 10 15 1414 BĄK Teresa 1967 134 Wrocław DŚL 590
16 11 20 196 NIEDŹWIECKA Alicja 1970 278 Orneta WMZ 168

kobiety - kategoria 60-64 lata

17 1 1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 121 Kraków MŁP 800
18 2 3 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 31 Kraków MŁP 778
19 3 5 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 51 Katowice ŚLS 626

kobiety - kategoria 65-69 lat

20 1 1 21 KIERSZNICKA Halina 1956 107 Szczecin ZPM 714
21 2 2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 4 Kraków MŁP 638
22 3 3 227 MARUSZCZAK Anna 1955 228 Lublin LLS 623

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

23 1 1 54 TEBECIO Wojciech 1974 16 Skarszewy POM 1010
24 2 2 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 7 Gdańsk POM 952
25 3 4 248 LACH Marcin 1977 119 Grudziądz KPM 844
26 4 6 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 203 Grudziądz KPM 819
27 5 8 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 52 Biała Podlaska LLS 733
28 6 9 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 247 Rybnik ŚLS 719
29 7 11 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 215 Białystok PDL 697
30 8 12 43 ŚWIDER Dariusz 1974 168 Kwidzyn POM 674
31 9 13 253 SAWOCH Artur 1972 269 Gorzów Wielkopolski LBU 657
32 10 15 251 GRZELAK Ryszard 1972 243 Elbląg WMZ 618
33 11 16 247 BERKA Ryszard 1972 164 Nakło nad Notecią KPM 604
34 12 17 27 REUCKI Adam 1972 239 Białystok PDL 580
35 13 18 42 GÓRSKI Przemysław 1978 188 Gniew POM 574
36 14 19 28 CHWOJKO Marcin 1975 114 Białystok PDL 560
37 15 20 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 216 Chojnice POM 546
38 16 22 1297 MICHALSKI Piotr 1978 120 Sochocin MAZ 528
39 17 23 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 9 Olkusz MŁP 524
40 18 25 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 180 Tarnów MŁP 465
41 19 27 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Jeżewo KPM 436
42 20 28 1351 OSTROWSKI Rafał 1978 195 Lublin LLS 416
43 21 29 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 268 Warszawa MAZ 406
44 22 30 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 17 Tczew POM 402
45 23 32 495 RECHENEK Andrzej 1972 253 Gdańsk POM 376
46 24 34 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 227 Płońsk MAZ 356
47 25 36 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 184 Komorniki WLP 347
48 26 45 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 185 Plewiska WLP 288
49 27 47 262 FLOREK Sławomir 1977 181 Tarnów MŁP 282
50 28 54 1424 NOWAK Marcin 1979 112 Nekielka WLP 239
51 29 72 375 JANOWICZ Piotr 1973 255 Gdańsk POM 118
52 30 bez r. 1555 BŁASZCZUK Bernard 1981 224 Reda POM
53 31 = 1551 BUCZYŃSKI Daniel 1975 206 Dąbrowa WMZ
54 32 = 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz 1980 244 Lublin LLS
55 33 = 1546 DUDKIEWICZ Adrian 1980 220 Juszkowo POM
56 34 = 49 GWIZDON Artur 1976 205 Będzin ŚLS
57 35 = 1554 KONKEL Krzysztof 1975 223 Rumia POM
58 36 = 420 LEWANDOWSKI Maciej 1972 225 Warszawa MAZ
59 37 = 421 LIBURA Tomasz 1972 265 Elbląg WMZ
60 38 = 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 42 Maków Mazowiecki MAZ
61 39 = 1538 SASIN Adam 1974 125 Zielonka MAZ
62 40 = 1535 SILUTA Jacek 1980 109 Półczno POM
63 41 = 541 TATARCZUCH Marek 1974 182 Żabno MŁP
64 42 = 1520 WOJTAN Tomasz 1980 2 Skarszewy POM
65 43 = 1523 WRONIAK Bartosz 1974 18 Godziszewo POM

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

66 1 1 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 251 Nowa Wieś Lęborska POM 841
67 2 3 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 179 Biecz MŁP 793
68 3 4 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 248 Żory ŚLS 770
69 4 5 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 212 Toruń KPM 706
70 5 6 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 233 Warszawa MAZ 702
71 6 7 592 WIECZERZAK Jacek 1966 249 Bydgoszcz KPM 700
72 7 8 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 275 Warszawa MAZ 695
73 8 12 30 STRZAŁKA Marek 1969 198 Kraków MŁP 626
74 9 14 496 REJZE Robert 1969 158 Łódź ŁDZ 595
75 10 15 41 SZURGOT Piotr 1971 58 Starogard Gdański POM 591
76 11 16 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 126 Strzelin DŚL 584
77 12 18 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 5 Łączyno POM 571
78 13 19 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 238 Toruń KPM 554
79 14 23 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 147 Siekierczyn DŚL 483
80 15 24 268 REGULSKI Mariusz 1969 118 Warszawa MAZ 480
81 16 26 605 STOKLAS Hubert 1965 22 Sulejówek MAZ 416
82 17 31 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 274 Strzeniówka MAZ 387
83 18 37 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 246 Nasielsk MAZ 361
84 19 40 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 133 Wrocław DŚL 333
85 20 44 1396 FILAK Dariusz 1968 218 Katowice ŚLS 318
86 21 45 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 192 Myszków ŚLS 314
87 22 52 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 183 Rzezawa MŁP 289
88 23 70 1503 SKIBNIEWSKI Adam 1971 116 Radzymin MAZ 220
89 24 76 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 200 Gdańsk POM 208
90 25 89 754 KORGUL Jerzy 1965 169 Kwidzyn POM 169
91 26 94 1502 PĘDZIAK Robert 1967 117 Kobyłka MAZ 151
92 27 95 808 MILCZAREK Waldemar 1964 271 Płońsk MAZ 146
93 28 115 627 KLASSA Michał 1967 252 Nowa Wieś Lęborska POM 99
94 29 118 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek 1969 176 Kwidzyn POM 84
95 30 125 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 237 Gubiny KPM 75
96 31 bez r. 1547 BUŚKO Przemysław 1971 194 Rosko WLP
97 32 = 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 13 Olkusz MŁP
98 33 = 1521 KOPISZKA Krzysztof 1971 3 Skarszewy POM
99 34 = 1313 KUTYŁA Stanisław 1967 186 Gdynia POM
100 35 = 1559 LAURITSEN Michael 1966 270 Gdańsk POM
101 36 = 1560 ORZĘCKI Radosław 1969 272 Rumia POM
102 37 = 1557 PRZYBOROWSKI Jarosław 1968 262 Rumia POM
103 38 = 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 86 Borówno KPM
104 39 = 1544 SANDELEWSKI Jarosław 1962 166 Gdynia POM
105 40 = 1558 SIKORSKI Karol 1971 263 Rumia POM
106 41 = 1545 SULEJ Krzysztof 1971 167 Gdynia POM
107 42 = 1536 TECA Rajmund 1964 110 Borkowo POM
108 43 = 1397 WAGNER Waldemar 1963 44 Szczecinek ZPM

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

109 1 2 93 MADEJ Bogusław 1955 207 Węgierska Górka ŚLS 735
110 2 3 71 LEWCZUK Mirosław 1959 210 Świętochłowice ŚLS 719
111 3 6 740 KASTRAU Zenon 1959 277 Olsztyn WMZ 652
112 4 7 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 234 Olsztyn WMZ 639
113 5 8 56 MOLĘDA Jan 1959 46 Radom MAZ 634
114 6 9 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 229 Lublin LLS 634
115 7 13 105 TYLSKI Krzysztof 1958 242 Warszawa MAZ 527
116 8 14 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 75 Plemięta KPM 470
117 9 23 1375 DYNIAK Ryszard 1958 199 Piotrków Trybunalski ŁDZ 415
118 10 26 942 PĘDA Leszek 1957 259 Warszawa MAZ 404
119 11 27 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 160 Lublin LLS 399
120 12 32 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 76 Mełno KPM 357
121 13 33 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 6 Żukowo POM 349
122 14 36 943 ANDRZEJCZAK Marek 1957 144 Gdynia POM 327
123 15 40 61 MELLER Kazimierz 1960 204 Płąchawy KPM 292
124 16 48 1028 SZANTYR Piotr 1957 103 Gdańsk POM 164
125 17 54 811 MOLENDA Dariusz 1961 197 Gdańsk POM 123
126 18 57 1451 PŁOTEK Zbigniew 1960 30 Bytów POM 113
127 19 61 979 HARMATA Leszek 1957 236 Rogóźno KPM 104
128 20 bez r. 959 BERNACKI Jan 1957 140 Nowy Staw POM
129 21 = 756 KOSEWSKI Witold 1961 177 Dąbrówno WMZ
130 22 = 1542 WIŚNIEWSKI Marek 1961 143 Pruszcz Gdański POM
131 23 = 933 ZGŁOBICKI Krzysztof 1960 136 Gdańsk POM

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

132 1 3 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 25 Szczecin ZPM 703
133 2 4 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 77 Grudziądz KPM 649
134 3 10 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 74 Okonin KPM 559
135 4 12 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 202 Ciechanów MAZ 525
136 5 14 101 ZBYLUT Władysław 1956 163 Koszalin ZPM 505
137 6 18 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 232 Warszawa MAZ 490
138 7 19 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 97 Ostróda WMZ 468
139 8 23 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 187 Świebodzice DŚL 425
140 9 25 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 104 Gdańsk POM 385
141 10 27 137 CYWIŃSKI Roman 1953 78 Grudziądz KPM 339
142 11 32 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 29 Bytów POM 237
143 12 35 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 226 Gdynia POM 214
144 13 39 1010 PIETRZNIAK Zbigniew 1956 254 Pruszcz Gdański POM 149
145 14 47 953 SZOJDA Jerzy 1955 250 Reda POM 95
146 15 bez r. 967 BRZESKI Leszek 1954 165 Gronowo Elbląskie WMZ
147 16 = 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 196 Gdynia POM
148 17 = 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 43 Szczecinek ZPM
149 18 = 999 LISIECKI Zbigniew 1956 213 Stęszewice WLP

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

150 1 7 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 106 Gostynin MAZ 579
151 2 8 1420 KURC Andrzej 1950 189 Rumia POM 561
152 3 9 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 73 Elbląg WMZ 551
153 4 11 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 87 Bydgoszcz KPM 532
154 5 13 1421 TUSZER Franciszek 1949 190 Rumia POM 520
155 6 15 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 273 Łódź ŁDZ 489
156 7 16 1132 WEISS Juliusz 1949 219 Złotoria KPM 474
157 8 20 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 260 Legionowo MAZ 380
158 9 29 1081 JANICKI Stanisław 1950 115 Bydgoszcz KPM 262
159 10 33 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 28 Bytów POM 213
160 11 bez r. 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 45 Ostróda WMZ
161 12 = 1075 GRACZKOWSKI Jerzy 1951 258 Kwidzyn POM
162 13 = 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 142 Lublin LLS

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

163 1 3 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 33 Gdańsk POM 606
164 2 4 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 89 Bydgoszcz KPM 569
165 3 7 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 96 Ostróda WMZ 496
166 4 8 160 GĘSICKI Marian 1942 69 Działdowo WMZ 488
167 5 9 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 257 Drezdenko LBU 457
168 6 15 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 101 Gdańsk POM 217
169 7 20 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 79 Mełno KPM 111
170 8 21 1209 PIŃSKI Mariusz 1942 102 Gdańsk POM 106

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

171 1 1 153 GLURA Henryk 1941 88 Bydgoszcz KPM 696
172 2 2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 91 Brzeg Dolny DŚL 690
173 3 3 167 HNYDA Adam 1938 137 Piekary Śląskie ŚLS 641
174 4 4 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 214 Łowicz ŁDZ 629
175 5 9 168 RETERSKI Michał 1938 111 Działdowo WMZ 523
176 6 10 156 MALARZ Janusz 1941 21 Tarnobrzeg PKR 519
177 7 11 163 WOREK Jan 1940 67 Rzeszów PKR 499
178 8 12 174 CZEKAJ Teofil 1937 161 Lublin LLS 494
179 9 22 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 72 Elbląg WMZ 106

mężczyźni - kategoria od 85 lat

180 1 1 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 467
181 2 5 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 145 Gdynia POM 119