Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1519 MIKA Małgorzata 1980 221 Reda POM 777
2 2 2 1532 LEWKOWICZ Urszula 1972 71 Biała Podlaska LLS 552
3 3 3 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 122 Jastarnia POM 540
4 4 7 1552 SZATANIK Marta 1978 211 Węgierska Górka ŚLS 326
5 5 8 1598 OSUCH Ewa 1981 389 Kielce ŚWI 230
6 6 11 1717 OGOŃSKA Iwona 1973 542 Zabrze ŚLS 186
7 7 14 1499 MIJAS Sylwia 1980 330 Skarżysko-Kamienna ŚWI 156
8 8 bez r. 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita 1975 588 Olsztyn WMZ
9 9 = 1758 ROŻEK Sylwia 1979 591 Rączna MŁP

kobiety - kategoria 50-59 lat

10 1 2 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 230 Świętochłowice ŚLS 657
11 2 3 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 231 Chorzów ŚLS 652
12 3 4 13 PALUCH Dorota 1961 50 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 637
13 4 5 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 132 Wrocław DŚL 635
14 5 6 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 156 Łódź ŁDZ 599
15 6 7 1317 RYBAK Agnieszka 1968 256 Jarzębia Łąka MAZ 415
16 7 10 17 NOWACKA Dorota 1966 419 Kraków MŁP 370
17 8 11 9 BIELAK Katarzyna 1966 157 Radom MAZ 338
18 9 bez r. 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 602 Kraków MŁP

kobiety - kategoria 60-64 lata

19 1 1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 31 Kraków MŁP 696
20 2 2 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 51 Katowice ŚLS 640
21 3 3 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 121 Kraków MŁP 600
22 4 5 6 KAMAN Halina 1961 290 Ostrów Wielkopolski WLP 352

kobiety - kategoria 65-69 lat

23 1 1 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 4 Kraków MŁP 600

kobiety - kategoria 70-74 lata

24 1 1 24 WOLNY Grażyna 1951 359 Ruda Śląska ŚLS 355
25 2 2 26 WRÓBEL Krystyna 1950 345 Jeleśnia ŚLS 296
26 3 4 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 108 Jaszkowa Dolna DŚL 156

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

27 1 2 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 7 Gdańsk POM 705
28 2 4 28 CHWOJKO Marcin 1975 114 Białystok PDL 565
29 3 5 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 19 Skierniewice ŁDZ 556
30 4 7 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 294 Mysłowice ŚLS 534
31 5 8 1522 ELIASZ Adrian 1981 8 Sosnowiec ŚLS 527
32 6 9 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 203 Grudziądz KPM 503
33 7 10 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 215 Białystok PDL 479
34 8 11 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 52 Biała Podlaska LLS 476
35 9 12 42 GÓRSKI Przemysław 1978 188 Gniew POM 458
36 10 13 248 LACH Marcin 1977 119 Grudziądz KPM 458
37 11 14 27 REUCKI Adam 1972 239 Białystok PDL 455
38 12 15 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Jeżewo KPM 418
39 13 16 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 410 Oława DŚL 416
40 14 17 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 184 Komorniki WLP 415
41 15 18 1297 MICHALSKI Piotr 1978 120 Sochocin MAZ 407
42 16 19 253 SAWOCH Artur 1972 269 Gorzów Wielkopolski LBU 389
43 17 20 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 42 Maków Mazowiecki MAZ 380
44 18 21 536 SZYMIK Robert 1976 311 Rybnik ŚLS 372
45 19 22 247 BERKA Ryszard 1972 164 Nakło nad Notecią KPM 356
46 20 23 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 185 Plewiska WLP 345
47 21 24 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 9 Olkusz MŁP 336
48 22 25 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 268 Warszawa MAZ 306
49 23 27 49 GWIZDON Artur 1976 205 Będzin ŚLS 296
50 24 28 319 CIEMIENGA Marek 1974 318 Borucin ŚLS 272
51 25 29 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 227 Płońsk MAZ 253
52 26 30 52 KASPERSKI Adam 1974 59 Chorzów ŚLS 248
53 27 31 1424 NOWAK Marcin 1979 112 Nekielka WLP 245
54 28 32 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 180 Tarnów MŁP 243
55 29 34 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 216 Chojnice POM 224
56 30 39 1433 WINKLER Grzegorz 1980 284 Tarnów MŁP 190
57 31 44 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 408 Gliwice ŚLS 152
58 32 46 1422 BALIK Robert 1976 11 Olkusz MŁP 146
59 33 = 1381 TOMSIA Sławomir 1979 10 Olkusz MŁP 146
60 34 49 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 17 Tczew POM 136
61 35 52 36 CICHOCKI Aleksander 1976 173 Kwidzyn POM 112
62 36 65 262 FLOREK Sławomir 1977 181 Tarnów MŁP 79
63 37 69 1581 MIERZYŃSKI Paweł 1978 331 Radom MAZ 75
64 38 74 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 12 Olkusz MŁP 71
65 39 81 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 428 Ruda Śląska ŚLS 66
66 40 = 1680 MAREK Piotr 1975 499 Głogoczów MŁP 66
67 41 bez r. 1641 BACZEWSKI Jacek 1976 463 Mrągowo WMZ
68 42 = 29 BARAN Robert 1972 617 Lubartów LLS
69 43 = 306 BRUZDA Rafał 1974 618 Wieliczka MŁP
70 44 = 249 FLAUMENHAFT Jacek 1976 597 Krosno PKR
71 45 = 341 FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 616 Łódź ŁDZ
72 46 = 1765 IMIELSKI Marcin 1975 607 Olkusz MŁP
73 47 = 1754 JEŻ Grzegorz 1976 586 Jarocin PKR
74 48 = 1702 KOS Paweł 1977 522 Stalowa Wola PKR
75 49 = 1769 LELEK Paweł 1973 619 Zelczyna MŁP
76 50 = 244 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 608 Rzeszów PKR
77 51 = 1446 MAZUREK Wiesław 1980 621 Skarżysko-Kamienna ŚWI
78 52 = 1762 MOTYKA Rafał 1975 604 Olkusz MŁP
79 53 = 1764 PACIA Bartłomiej 1976 606 Dąbrowa Górnicza ŚLS
80 54 = 1644 PAWŁOWSKI Krzysztof 1974 460 Mrągowo WMZ
81 55 = 1768 PONIATOWSKI Tomasz 1973 614 Rębiechowo POM
82 56 = 275 PRZESMYCKI Przemysław 1976 623 Łódź ŁDZ
83 57 = 43 ŚWIDER Dariusz 1974 168 Kwidzyn POM
84 58 = 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 159 Łódź ŁDZ
85 59 = 1763 WALOTEK Krzysztof 1975 605 Olkusz MŁP
86 60 = 581 ZALEWSKI Andrzej 1975 620 Szczawno-Zdrój DŚL

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

87 1 2 41 SZURGOT Piotr 1971 58 Starogard Gdański POM 613
88 2 3 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 13 Olkusz MŁP 598
89 3 4 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 126 Strzelin DŚL 595
90 4 5 30 STRZAŁKA Marek 1969 198 Kraków MŁP 575
91 5 6 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 212 Toruń KPM 560
92 6 7 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 238 Toruń KPM 550
93 7 8 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 5 Łączyno POM 524
94 8 9 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 86 Borówno KPM 517
95 9 10 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 179 Biecz MŁP 510
96 10 11 1547 BUŚKO Przemysław 1971 194 Rosko WLP 461
97 11 12 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 233 Warszawa MAZ 454
98 12 16 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 192 Myszków ŚLS 302
99 13 17 808 MILCZAREK Waldemar 1964 271 Płońsk MAZ 285
100 14 18 496 REJZE Robert 1969 158 Łódź ŁDZ 274
101 15 19 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 70 Bystrzyca Kłodzka DŚL 269
102 16 20 595 PIECHNIK Roman 1964 383 Lublin LLS 260
103 17 21 605 STOKLAS Hubert 1965 22 Sulejówek MAZ 260
104 18 22 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 274 Strzeniówka MAZ 234
105 19 25 258 KIEROŃSKI Adam 1969 178 Tarnów MŁP 224
106 20 27 268 REGULSKI Mariusz 1969 118 Warszawa MAZ 215
107 21 28 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 183 Rzezawa MŁP 209
108 22 31 1491 SASIAK Rafał 1970 396 Katowice ŚLS 202
109 23 33 67 RACHAŃSKI Artur 1968 346 Tomaszów Lubelski LLS 201
110 24 36 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 133 Wrocław DŚL 170
111 25 39 1529 BURDZICKI Zbigniew 1966 54 Biała Podlaska LLS 152
112 26 40 80 BALAWAJDER Jacek 1968 333 Pszów ŚLS 146
113 27 41 50 RAMENDA Krzysztof 1970 339 Czechowice-Dziedzice ŚLS 138
114 28 43 48 GOCH Krzysztof 1971 373 Zamość LLS 133
115 29 45 1590 LAMER Maciej 1965 356 Zawiercie ŚLS 131
116 30 47 1719 GROENKE Tomasz 1970 544 Wejherowo POM 123
117 31 49 64 PASIECZNY Jan 1967 351 Kraków MŁP 123
118 32 51 592 WIECZERZAK Jacek 1966 249 Bydgoszcz KPM 123
119 33 52 82 WILK Andrzej 1966 414 Stobierna PKR 119
120 34 53 669 CUDNY Krzysztof 1967 324 Warszawa MAZ 115
121 35 59 85 JASKULSKI Grzegorz 1965 127 Ziębice DŚL 101
122 36 62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 246 Nasielsk MAZ 101
123 37 67 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 315 Janków Przygodzki WLP 97
124 38 72 265 OKRUCH Jarosław 1970 409 Wołomin MAZ 78
125 39 77 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 237 Gubiny KPM 71
126 40 85 607 KLOCEK Krzysztof 1966 401 Giedlarowa PKR 67
127 41 86 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 55 Sadowie ŚLS 64
128 42 88 1703 NOWACKI Jacek 1971 523 Warszawa MAZ 60
129 43 = 1337 STOSZKO Artur 1969 288 Wierzchosławice MŁP 60
130 44 bez r. 1766 BANASZEK Mariusz 1965 610 Działoszyce ŚWI
131 45 = 1759 BOGUCKI Paweł 1963 592 Żeromin ŁDZ
132 46 = 1407 BULZAK Jan 1964 349 Świniarsko MŁP
133 47 = 276 CHODZYŃSKI Sylwester 1969 594 Sandomierz ŚWI
134 48 = 1767 GRĄDEK Krzysztof 1963 611 Działoszyce ŚWI
135 49 = 1667 GUDZ Zbigniew 1964 485 Tarnobrzeg PKR
136 50 = 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 34 Bilcza ŚWI
137 51 = 1761 MACHULA Roman 1964 596 Sandomierz ŚWI
138 52 = 1757 PIGOŃ Maciej 1966 589 Skierniewice ŁDZ
139 53 = 1642 RATUSZNIAK Zbigniew 1964 462 Mrągowo WMZ
140 54 = 1377 REMIAN Janusz 1965 613 Tarnów MŁP
141 55 = 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 275 Warszawa MAZ
142 56 = 256 STRZELCZAK Robert 1971 615 Ostrów Wielkopolski WLP
143 57 = 1526 TYTOŃ Mariusz 1966 41 Bilcza ŚWI
144 58 = 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 38 Bilcza ŚWI

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

145 1 1 93 MADEJ Bogusław 1955 207 Węgierska Górka ŚLS 697
146 2 2 740 KASTRAU Zenon 1959 277 Olsztyn WMZ 676
147 3 3 71 LEWCZUK Mirosław 1959 210 Świętochłowice ŚLS 670
148 4 4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 234 Olsztyn WMZ 516
149 5 5 66 FOMIN Yuriy 1961 307 Mysłowice ŚLS 462
150 6 6 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 279 Gorlice MŁP 407
151 7 8 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 160 Lublin LLS 376
152 8 9 105 TYLSKI Krzysztof 1958 242 Warszawa MAZ 367
153 9 12 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 76 Mełno KPM 328
154 10 15 653 BORKOWSKI Marek 1960 348 Nowy Sącz MŁP 298
155 11 20 97 PYZIK Marek 1958 35 Bilcza ŚWI 215
156 12 32 99 RYGIEL Wiesław 1958 363 Kraków MŁP 122
157 13 33 56 MOLĘDA Jan 1959 46 Radom MAZ 113
158 14 34 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 357 Kielce ŚWI 106
159 15 36 1721 KOZULSKI Piotr 1961 547 Łódź ŁDZ 100
160 16 37 942 PĘDA Leszek 1957 259 Warszawa MAZ 100
161 17 41 1705 NOWAK Paweł 1959 527 Skarżysko-Kamienna ŚWI 82
162 18 bez r. 756 KOSEWSKI Witold 1961 177 Dąbrówno WMZ
163 19 = 1760 KUŹMICZ Jerzy 1959 595 Sandomierz ŚWI
164 20 = 1334 ŁOSICKI Jan 1957 39 Bilcza ŚWI
165 21 = 897 TOBOREK Wiesław 1957 622 Oława DŚL
166 22 = 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 603 Mędrzechów MŁP
167 23 = 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 601 Tarnów MŁP
168 24 = 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz 1958 459 Lemany WMZ

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

169 1 1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 187 Świebodzice DŚL 664
170 2 2 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 25 Szczecin ZPM 590
171 3 4 101 ZBYLUT Władysław 1956 163 Koszalin ZPM 554
172 4 5 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 97 Ostróda WMZ 433
173 5 7 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 232 Warszawa MAZ 372
174 6 8 124 TOKARSKI Jerzy 1953 154 Bielsko-Biała ŚLS 349
175 7 9 123 WOLNY Michał 1952 360 Ruda Śląska ŚLS 332
176 8 10 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 412 Olsztyn WMZ 331
177 9 13 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 411 Olsztyn WMZ 245
178 10 16 106 NOSSOL Józef 1954 23 Walce OPO 202
179 11 17 103 WOLNY Marek 1955 384 Katowice ŚLS 197
180 12 18 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 379 Ustroń ŚLS 190
181 13 19 112 BRACH Zbigniew 1955 60 Szczecinek ZPM 176
182 14 21 102 DĘBSKI Jerzy 1956 312 Wrocław DŚL 156
183 15 24 108 OPIOŁA Tomasz 1954 553 Bobrowniki Wielkie MŁP 142
184 16 25 974 DOBRZELECKI Bogusław 1954 226 Gdynia POM 129
185 17 26 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 202 Ciechanów MAZ 117
186 18 28 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 196 Gdynia POM 110
187 19 31 953 SZOJDA Jerzy 1955 250 Reda POM 104
188 20 bez r. 1587 KLEMENDORF Jan 1954 352 Ostrołęka MAZ
189 21 = 1308 SADOWSKI Zdzisław 1956 599 Czarna Białostocka PDL
190 22 = 952 SKRZYPCZYK Mirosław 1955 549 Olsztyn WMZ

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

191 1 1 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 45 Ostróda WMZ 444
192 2 2 1132 WEISS Juliusz 1949 219 Złotoria KPM 424
193 3 3 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 142 Lublin LLS 381
194 4 5 1421 TUSZER Franciszek 1949 190 Rumia POM 313
195 5 9 1182 NOWAK Jan 1948 292 Międzyrzecz LBU 290
196 6 10 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 260 Legionowo MAZ 290
197 7 11 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 106 Gostynin MAZ 282
198 8 12 1420 KURC Andrzej 1950 189 Rumia POM 256
199 9 13 1572 RYBAK Henryk 1949 322 Laskowice KPM 235
200 10 14 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 300 Bolesławiec DŚL 229
201 11 18 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 222 Gubin LBU 180
202 12 20 142 PRZYGODA Jerzy 1947 394 Kobyla Góra WLP 165
203 13 21 1048 HOŁDA Marian 1949 135 Oleśnica DŚL 148
204 14 27 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 87 Bydgoszcz KPM 113
205 15 31 1637 KICIAK Marek 1951 455 Lublin LLS 95
206 16 bez r. 1140 FINKOWSKI Marian 1947 577 Lublin LLS
207 17 = 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 600 Człuchów POM
208 18 = 1141 PUU Aarne 1948 612 Kraków MŁP
209 19 = 1617 RYBAK Franciszek 1950 435 Laskowice KPM

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

210 1 1 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 96 Ostróda WMZ 575
211 2 2 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 89 Bydgoszcz KPM 499
212 3 3 1061 BIADUŃ Antoni 1944 138 Zabrze ŚLS 340
213 4 4 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 257 Drezdenko LBU 310
214 5 8 1187 PAWLAK Leon 1944 537 Ośnica MAZ 156
215 6 bez r. 1148 PIOTROWSKI Tadeusz 1945 598 Białystok PDL
216 7 = 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 53 Leśna Podlaska LLS

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

217 1 2 153 GLURA Henryk 1941 88 Bydgoszcz KPM 569
218 2 3 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 214 Łowicz ŁDZ 541
219 3 4 167 HNYDA Adam 1938 137 Piekary Śląskie ŚLS 528
220 4 5 174 CZEKAJ Teofil 1937 161 Lublin LLS 436
221 5 6 163 WOREK Jan 1940 67 Rzeszów PKR 431
222 6 7 156 MALARZ Janusz 1941 21 Tarnobrzeg PKR 397
223 7 8 159 BUKOWSKI Jan 1941 287 Bystra ŚLS 238
224 8 13 173 KWODAWSKI Marian 1938 407 Gliwice ŚLS 109
225 9 bez r. 165 DĄBROWSKI Edward 1940 94 Warszawa MAZ

mężczyźni - kategoria od 85 lat

226 1 2 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 195
227 2 bez r. 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 145 Gdynia POM