Polski Związek Tenisa Stołowego

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 1519 MIKA Małgorzata 1980 221 Reda POM 591
2 2 3 1501 ROBAKOWSKA Joanna 1974 122 Jastarnia POM 370
3 3 4 1589 WNĘK Anna 1974 354 Strzelin DŚL 250
4 4 5 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 261 Warszawa MAZ 250
5 5 7 1571 KUKLA Sabina 1980 321 Pszczyna ŚLS 205
6 6 11 1552 SZATANIK Marta 1978 211 Węgierska Górka ŚLS 156
7 7 bez r. 1606 GRODZICKA Aneta 1979 404 Gliwice ŚLS
8 8 = 1717 OGOŃSKA Iwona 1973 542 Zabrze ŚLS
9 9 = 1561 WAWROWSKA Małgorzata 1973 280 Ostróda WMZ

kobiety - kategoria 50-59 lat

10 1 1 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 230 Świętochłowice ŚLS 504
11 2 2 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 231 Chorzów ŚLS 499
12 3 3 3 ROSIK Iwona 1971 124 Szczecin ZPM 495
13 4 4 13 PALUCH Dorota 1961 50 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 430
14 5 5 212 LEWANDOWSKA Iwona 1964 156 Łódź ŁDZ 414
15 6 6 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 132 Wrocław DŚL 410
16 7 11 1317 RYBAK Agnieszka 1968 256 Jarzębia Łąka MAZ 274
17 8 12 1414 BĄK Teresa 1967 134 Wrocław DŚL 263
18 9 14 17 NOWACKA Dorota 1966 419 Kraków MŁP 185
19 10 17 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 264 Warszawa MAZ 153

kobiety - kategoria 60-64 lata

20 1 1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 31 Kraków MŁP 532
21 2 2 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 51 Katowice ŚLS 476
22 3 3 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 121 Kraków MŁP 400
23 4 4 6 KAMAN Halina 1961 290 Ostrów Wielkopolski WLP 200
24 5 5 23 SIEWERT Halina 1957 355 Siemianowice Śląskie ŚLS 168

kobiety - kategoria 65-69 lat

25 1 2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 4 Kraków MŁP 454

kobiety - kategoria 70-74 lata

26 1 1 24 WOLNY Grażyna 1951 359 Ruda Śląska ŚLS 190
27 2 2 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 108 Jaszkowa Dolna DŚL 156
28 3 3 26 WRÓBEL Krystyna 1950 345 Jeleśnia ŚLS 145
29 4 bez r. 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 83 Lubin DŚL

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

30 1 2 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 247 Rybnik ŚLS 641
31 2 3 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 7 Gdańsk POM 500
32 3 4 28 CHWOJKO Marcin 1975 114 Białystok PDL 413
33 4 5 1568 STEUER Dariusz 1981 310 Gliwice ŚLS 391
34 5 6 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 52 Biała Podlaska LLS 391
35 6 7 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 203 Grudziądz KPM 391
36 7 9 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 215 Białystok PDL 388
37 8 10 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 294 Mysłowice ŚLS 382
38 9 11 1522 ELIASZ Adrian 1981 8 Sosnowiec ŚLS 357
39 10 13 27 REUCKI Adam 1972 239 Białystok PDL 343
40 11 14 1297 MICHALSKI Piotr 1978 120 Sochocin MAZ 329
41 12 15 248 LACH Marcin 1977 119 Grudziądz KPM 322
42 13 16 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 19 Skierniewice ŁDZ 306
43 14 17 1441 RAKOWICZ Maciej 1978 146 Jeżewo KPM 306
44 15 19 1471 BARANOWSKI Jerzy 1977 184 Komorniki WLP 303
45 16 20 42 GÓRSKI Przemysław 1978 188 Gniew POM 288
46 17 21 1469 MROZIŃSKI Maciej 1979 185 Plewiska WLP 274
47 18 22 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 42 Maków Mazowiecki MAZ 268
48 19 23 536 SZYMIK Robert 1976 311 Rybnik ŚLS 260
49 20 25 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 9 Olkusz MŁP 224
50 21 26 49 GWIZDON Artur 1976 205 Będzin ŚLS 205
51 22 29 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 227 Płońsk MAZ 187
52 23 30 1425 SZANDAŁA Bogusław 1980 410 Oława DŚL 186
53 24 32 1424 NOWAK Marcin 1979 112 Nekielka WLP 179
54 25 35 1472 KWODAWSKI Bartosz 1980 408 Gliwice ŚLS 152
55 26 36 1437 DYCHTOŃ Jakub 1980 180 Tarnów MŁP 152
56 27 37 1488 KOPACZ Paweł 1972 378 Oświęcim MŁP 136
57 28 38 1538 SASIN Adam 1974 125 Zielonka MAZ 136
58 29 39 319 CIEMIENGA Marek 1974 318 Borucin ŚLS 136
59 30 42 52 KASPERSKI Adam 1974 59 Chorzów ŚLS 112
60 31 = 1600 SOBEL Artur 1981 392 Bielsko-Biała ŚLS 112
61 32 47 1604 PIWOWARSKI Krzysztof 1979 402 Pniów ŚLS 91
62 33 57 1433 WINKLER Grzegorz 1980 284 Tarnów MŁP 78
63 34 58 1605 KOZŁOWSKI Jarosław 1975 403 Gliwice ŚLS 75
64 35 64 1422 BALIK Robert 1976 11 Olkusz MŁP 71
65 36 = 1381 TOMSIA Sławomir 1979 10 Olkusz MŁP 71
66 37 70 1596 MIGDAŁ Eugeniusz 1973 376 Katowice ŚLS 65
67 38 bez r. 1620 BANACH Filip 1980 438 Bydgoszcz KPM
68 39 = 1730 BITTMAN Piotr 1980 559 Zabrze ŚLS
69 40 = 1610 BLUSZCZ Tomasz 1976 428 Ruda Śląska ŚLS
70 41 = 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 12 Olkusz MŁP
71 42 = 1733 DRZYZGA Adam 1975 560 Tarnowskie Góry ŚLS
72 43 = 1713 IHAS Jerzy 1972 535 Pruchna ŚLS
73 44 = 1445 KATOLIK Mirosław 1972 424 Sosnowiec ŚLS
74 45 = 1706 KRUPA Sebastian 1973 528 Chorzów ŚLS
75 46 = 1724 ŁUCZAK Michał 1976 551 Skoki WLP
76 47 = 1680 MAREK Piotr 1975 499 Głogoczów MŁP
77 48 = 1707 NOPARLIK Adam 1972 529 Chorzów ŚLS
78 49 = 1720 PIECOWSKI Mirosław 1975 546 Rybnik ŚLS
79 50 = 1737 STROF Łukasz 1978 564 Gliwice ŚLS
80 51 = 1543 WALASZCZYK Rafał 1974 159 Łódź ŁDZ

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

81 1 1 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 248 Żory ŚLS 635
82 2 2 41 SZURGOT Piotr 1971 58 Starogard Gdański POM 490
83 3 3 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 126 Strzelin DŚL 458
84 4 4 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 13 Olkusz MŁP 445
85 5 5 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 5 Łączyno POM 423
86 6 6 30 STRZAŁKA Marek 1969 198 Kraków MŁP 422
87 7 7 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 86 Borówno KPM 416
88 8 8 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 238 Toruń KPM 413
89 9 9 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 212 Toruń KPM 375
90 10 10 1547 BUŚKO Przemysław 1971 194 Rosko WLP 360
91 11 11 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 233 Warszawa MAZ 353
92 12 12 627 KLASSA Michał 1967 252 Nowa Wieś Lęborska POM 338
93 13 14 601 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 179 Biecz MŁP 285
94 14 15 605 STOKLAS Hubert 1965 22 Sulejówek MAZ 260
95 15 16 808 MILCZAREK Waldemar 1964 271 Płońsk MAZ 225
96 16 18 539 ŚWIRK Robert 1969 377 Oświęcim MŁP 207
97 17 20 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 70 Bystrzyca Kłodzka DŚL 191
98 18 21 526 SUCHECKI Wacław 1968 406 Gliwice ŚLS 168
99 19 22 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 274 Strzeniówka MAZ 156
100 20 23 566 WIŻA Roman 1968 405 Gliwice ŚLS 153
101 21 25 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 61 Szczecinek ZPM 140
102 22 26 343 FRIEBE Janusz 1970 336 Pszczyna ŚLS 137
103 23 = 67 RACHAŃSKI Artur 1968 346 Tomaszów Lubelski LLS 137
104 24 29 496 REJZE Robert 1969 158 Łódź ŁDZ 137
105 25 30 268 REGULSKI Mariusz 1969 118 Warszawa MAZ 137
106 26 31 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 183 Rzezawa MŁP 131
107 27 32 423 LIPOWSKI Daniel 1970 235 Rogóźno KPM 123
108 28 = 595 PIECHNIK Roman 1964 383 Lublin LLS 123
109 29 36 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 133 Wrocław DŚL 120
110 30 40 258 KIEROŃSKI Adam 1969 178 Tarnów MŁP 101
111 31 = 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 382 Kościelisko MŁP 101
112 32 = 1342 PUDA Piotr 1969 340 Czechowice-Dziedzice ŚLS 101
113 33 = 1491 SASIAK Rafał 1970 396 Katowice ŚLS 101
114 34 56 80 BALAWAJDER Jacek 1968 333 Pszów ŚLS 78
115 35 = 302 BOLSĘGA Henryk 1971 415 Słopnice MŁP 78
116 36 61 1536 TECA Rajmund 1964 110 Borkowo POM 77
117 37 64 50 RAMENDA Krzysztof 1970 339 Czechowice-Dziedzice ŚLS 70
118 38 66 64 PASIECZNY Jan 1967 351 Kraków MŁP 68
119 39 70 1590 LAMER Maciej 1965 356 Zawiercie ŚLS 67
120 40 72 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 55 Sadowie ŚLS 64
121 41 = 1443 RODEK Zbigniew 1966 420 Sosnowiec ŚLS 64
122 42 = 82 WILK Andrzej 1966 414 Stobierna PKR 64
123 43 76 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 332 Wodzisław Śląski ŚLS 60
124 44 = 669 CUDNY Krzysztof 1967 324 Warszawa MAZ 60
125 45 = 83 PTASZEK Grzegorz 1963 395 Mysłowice ŚLS 60
126 46 79 1583 CIOŁEK Dariusz 1966 338 Leopoldów LLS 55
127 47 = 48 GOCH Krzysztof 1971 373 Zamość LLS 55
128 48 bez r. 1386 BREŃSKI Jacek 1970 492 Zielonka WMZ
129 49 = 1719 GROENKE Tomasz 1970 544 Wejherowo POM
130 50 = 1608 KORCZAK Tomasz 1962 425 Płock MAZ
131 51 = 1480 MARTYSZEWSKI Janusz 1962 516 Strzegom DŚL
132 52 = 1582 MATEUSIAK Krystian 1971 337 Wola Osowińska LLS
133 53 = 1715 MROZIK Zbigniew 1968 540 Orzesze ŚLS
134 54 = 1703 NOWACKI Jacek 1971 523 Warszawa MAZ
135 55 = 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 358 Zawiercie ŚLS
136 56 = 1708 SCHANIEL Krzysztof 1971 530 Ruda Śląska ŚLS
137 57 = 1337 STOSZKO Artur 1969 288 Wierzchosławice MŁP
138 58 = 1426 SZLUBOWSKI Dariusz 1965 552 Częstochowa ŚLS
139 59 = 1397 WAGNER Waldemar 1963 44 Szczecinek ZPM
140 60 = 1486 ZYGMUNT Marcin 1970 525 Pszczyna ŚLS

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

141 1 1 740 KASTRAU Zenon 1959 277 Olsztyn WMZ 512
142 2 2 71 LEWCZUK Mirosław 1959 210 Świętochłowice ŚLS 506
143 3 3 93 MADEJ Bogusław 1955 207 Węgierska Górka ŚLS 497
144 4 4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 234 Olsztyn WMZ 380
145 5 5 66 FOMIN Yuriy 1961 307 Mysłowice ŚLS 313
146 6 6 1428 STASIKOWSKI Sławomir 1960 160 Lublin LLS 294
147 7 7 1453 MICHALEC Kazimierz 1960 279 Gorlice MŁP 285
148 8 9 105 TYLSKI Krzysztof 1958 242 Warszawa MAZ 258
149 9 10 1375 DYNIAK Ryszard 1958 199 Piotrków Trybunalski ŁDZ 258
150 10 11 1492 STEUER Rudolf 1960 319 Ligota Łabędzka ŚLS 238
151 11 12 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 76 Mełno KPM 235
152 12 13 649 BIELEWICZ Krzysztof 1960 150 Żywiec ŚLS 219
153 13 14 76 NOWOTNY Ryszard 1959 309 Racibórz ŚLS 206
154 14 15 61 MELLER Kazimierz 1960 204 Płąchawy KPM 206
155 15 16 65 DURKA Tadeusz 1960 367 Bielsko-Biała ŚLS 200
156 16 20 653 BORKOWSKI Marek 1960 348 Nowy Sącz MŁP 149
157 17 23 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 416 Limanowa MŁP 136
158 18 27 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 6 Żukowo POM 122
159 19 28 90 MIREK Krzysztof 1961 365 Tymbark MŁP 113
160 20 30 97 PYZIK Marek 1958 35 Bilcza ŚWI 106
161 21 35 1573 BABCZYSZYN Adam 1961 326 Święta Katarzyna DŚL 93
162 22 bez r. 1721 KOZULSKI Piotr 1961 547 Łódź ŁDZ
163 23 = 1705 NOWAK Paweł 1959 527 Skarżysko-Kamienna ŚWI
164 24 = 79 RYBAK Kazimierz 1961 565 Rybnik ŚLS
165 25 = 1722 ZDANOWSKI Paweł 1961 548 Łódź ŁDZ

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

166 1 1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 187 Świebodzice DŚL 522
167 2 2 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 25 Szczecin ZPM 461
168 3 3 999 LISIECKI Zbigniew 1956 213 Stęszewice WLP 448
169 4 4 101 ZBYLUT Władysław 1956 163 Koszalin ZPM 447
170 5 5 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 97 Ostróda WMZ 352
171 6 6 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 43 Szczecinek ZPM 284
172 7 8 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 232 Warszawa MAZ 271
173 8 9 124 TOKARSKI Jerzy 1953 154 Bielsko-Biała ŚLS 233
174 9 10 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 412 Olsztyn WMZ 175
175 10 11 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 347 Sosnowiec ŚLS 156
176 11 14 123 WOLNY Michał 1952 360 Ruda Śląska ŚLS 142
177 12 15 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 411 Olsztyn WMZ 129
178 13 19 129 PIETRZYK Andrzej 1952 341 Skoczów ŚLS 116
179 14 = 103 WOLNY Marek 1955 384 Katowice ŚLS 116
180 15 22 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 393 Dębica PKR 107
181 16 26 106 NOSSOL Józef 1954 23 Walce OPO 101
182 17 27 112 BRACH Zbigniew 1955 60 Szczecinek ZPM 95
183 18 = 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 379 Ustroń ŚLS 95
184 19 bez r. 102 DĘBSKI Jerzy 1956 312 Wrocław DŚL
185 20 = 108 OPIOŁA Tomasz 1954 553 Bobrowniki Wielkie MŁP
186 21 = 111 RICHTA Marian 1955 423 Siemianowice Śląskie ŚLS
187 22 = 858 SEKYRA Andrzej 1955 291 Opole OPO
188 23 = 139 WALDOWSKI Wojciech 1953 283 Gliwice ŚLS

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

189 1 1 1541 KRAKIEWICZ Bogdan 1949 142 Lublin LLS 381
190 2 2 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 45 Ostróda WMZ 343
191 3 3 1132 WEISS Juliusz 1949 219 Złotoria KPM 334
192 4 7 144 PIETRZAK Henryk 1947 342 Skoczów ŚLS 180
193 5 8 1182 NOWAK Jan 1948 292 Międzyrzecz LBU 180
194 6 9 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 260 Legionowo MAZ 180
195 7 10 152 SCHREIBER Jerzy 1948 153 Żywiec ŚLS 165
196 8 11 1145 OSICKI Jerzy 1948 84 Polkowice DŚL 165
197 9 12 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 334 Bojanów ŚLS 148
198 10 14 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 106 Gostynin MAZ 148
199 11 15 1572 RYBAK Henryk 1949 322 Laskowice KPM 134
200 12 16 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 300 Bolesławiec DŚL 134
201 13 20 1100 MADEJ Tomasz 1951 208 Węgierska Górka ŚLS 113
202 14 23 130 PAWŁOWSKI Roman 1950 364 Kęty MŁP 107
203 15 26 126 URBAŃSKI Adam 1950 418 Tymbark MŁP 102
204 16 bez r. 1738 KELER Antoni 1949 566 Bytom ŚLS
205 17 = 1637 KICIAK Marek 1951 455 Lublin LLS
206 18 = 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 536 Suchy Las WLP
207 19 = 142 PRZYGODA Jerzy 1947 394 Kobyla Góra WLP
208 20 = 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 222 Gubin LBU

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

209 1 1 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 96 Ostróda WMZ 446
210 2 2 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 89 Bydgoszcz KPM 383
211 3 5 1061 BIADUŃ Antoni 1944 138 Zabrze ŚLS 170
212 4 8 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 151 Bielsko-Biała ŚLS 140
213 5 10 148 CZYŻ Karol 1944 380 Ustroń ŚLS 129
214 6 bez r. 1187 PAWLAK Leon 1944 537 Ośnica MAZ
215 7 = 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty 1942 538 Poznań WLP
216 8 = 158 SAJDAK Marek 1943 343 Gliwice ŚLS

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

217 1 1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 91 Brzeg Dolny DŚL 451
218 2 2 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 214 Łowicz ŁDZ 422
219 3 3 153 GLURA Henryk 1941 88 Bydgoszcz KPM 409
220 4 4 167 HNYDA Adam 1938 137 Piekary Śląskie ŚLS 397
221 5 5 174 CZEKAJ Teofil 1937 161 Lublin LLS 327
222 6 6 163 WOREK Jan 1940 67 Rzeszów PKR 322
223 7 7 156 MALARZ Janusz 1941 21 Tarnobrzeg PKR 266
224 8 8 159 BUKOWSKI Jan 1941 287 Bystra ŚLS 119
225 9 11 162 HRECZUCH Jan 1941 92 Wrocław DŚL 109
226 10 = 173 KWODAWSKI Marian 1938 407 Gliwice ŚLS 109
227 11 13 168 RETERSKI Michał 1938 111 Działdowo WMZ 100
228 12 bez r. 175 MIZERSKI Wiktor 1938 93 Ziębice DŚL
229 13 = 164 SZEWCZUK Ryszard 1939 422 Ziębice DŚL

mężczyźni - kategoria od 85 lat

230 1 2 171 BULA Karol 1936 421 Radzionków ŚLS 95