Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

Klasyfikacja nie uwzględnia podział punktów.

# Klub Województwo Punkty
1 UKS Dojlidy Białystok podlaskie 191.5
2 KU AZS Politechnika Rzeszów podkarpackie 189.33
3 ZKS Zielona Góra lubuskie 186.33
4 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 185.92
5 KS AZS Wrocław dolnośląskie 157.67
6 KS Dekorglass Działdowo warmińsko-mazurskie 152.75
7 KS Bronowianka Kraków małopolskie 121.33
8 MLKS Ostródzianka Ostróda warmińsko-mazurskie 120.5
9 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 116.5
10 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 103.5
11 MRKS Gdańsk pomorskie 100.83
12 UKS TS Ósemka Białystok podlaskie 80.17
13 Energa KTS Toruń kujawsko-pomorskie 74
14 KS AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 62
15 KSTS Warmia Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 61.5
16 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 60
17 KS Gorce Nowy Targ małopolskie 51.25
18 MKS Skarbek Tarnowskie Góry śląskie 43.5
19 KS Polonia Kielce świętokrzyskie 42.5
20 KTS Gliwice śląskie 40.83
21 KS Heros Kraków małopolskie 39.75
22 KTS Maximus Broker Toruń kujawsko-pomorskie 38.5
23 ULKS Moszczenica łódzkie 37
24 MKS Lewart Lubartów lubelskie 35
25 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka łódzkie 31.67
26 KS Olesno małopolskie 29.83
27 MUKS Start Nadarzyn mazowieckie 27
28 KTS Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie 26.83
29 BKS Stal Bielsko-Biała śląskie 26.67
  KS Spójnia Warszawa mazowieckie 26.67
31 MKS Emdek Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 25.17
32 GKTS Gdańsk pomorskie 25
33 KS Nowa Era Toruń kujawsko-pomorskie 24.33
34 KSTS Krosno podkarpackie 22.5
35 LKTS Luboń wielkopolskie 21.83
36 PKS Kolping Jarosław podkarpackie 21.5
37 KS Campeones Wąchock świętokrzyskie 21
38 GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski lubuskie 20.5
  KU AZS Politechnika Lublin lubelskie 20.5
40 KS Darz Bór Karnieszewice zachodniopomorskie 20
  KS Heksa Niedrzwica Duża lubelskie 20
  LZS Kąkolówka podkarpackie 20
43 MKS Jedynka Łódź łódzkie 19.5
44 LKS Orzeł Wysocko Wielkie wielkopolskie 18
  LZS Żywocice opolskie 18
  SLKS Olimpijczyk Jeżewo mazowieckie 18
47 UKS Spartakus Otyń lubuskie 17.5
48 KS Polonia Śmigiel wielkopolskie 17
  UKS Return Piaseczno mazowieckie 17
50 KS Tenis Maxi Plast Ząbki mazowieckie 16.5
51 KS Dąbcze wielkopolskie 16.33
52 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 15.5
  MLKS Nurt Przemyśl podkarpackie 15.5
54 Griffin's-Spin Szczecin zachodniopomorskie 15
  MKS Rokita Brzeg Dolny dolnośląskie 15
  UKS Żaczek Fajsławice lubelskie 15
57 LKS Odra Głoska dolnośląskie 14.83
58 RKS Cukrownik Chybie śląskie 14
59 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 13.75
60 BOSiR Barcin kujawsko-pomorskie 13.5
  KS Elta Łódź łódzkie 13.5
62 UKS Rokicie Szczytniki małopolskie 13
63 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 12.5
  UKS Optimum Lubasz wielkopolskie 12.5
  UKS Orlęta Bilcza świętokrzyskie 12.5
66 MTS Kwidzyn pomorskie 12
  UKS Huragan SP45 Sosnowiec śląskie 12
68 LITS Meble Anders Żywiec śląskie 11.5
  LUKS Radość Porzecze świętokrzyskie 11.5
70 UKS Chrobry Międzyzdroje zachodniopomorskie 11
71 MLUKS Orlik Kcynia kujawsko-pomorskie 10.5
  MUKS Kings of the Table Przeźmierowo wielkopolskie 10.5
73 MKS Skawa Wadowice małopolskie 10
74 ATS Bingo Ropczyce podkarpackie 9.5
  KS Łączy Nas Sport Jarosław podkarpackie 9.5
76 EKS Mlexer Elbląg warmińsko-mazurskie 9
  GKTS Wiązowna mazowieckie 9
  GLKS Drużbice łódzkie 9
  IKTS Broń Radom mazowieckie 9
  KTS Koszalinianin Koszalin zachodniopomorskie 9
81 KS Sokół Serock mazowieckie 8.5
  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 8.5
  UKS Energia Siewierz śląskie 8.5
84 GMKS Strzelec Frysztak podkarpackie 8
  KS Stella Gniezno wielkopolskie 8
  KU AZS UJD Częstochowa śląskie 8
  LKS Wel Lidzbark warmińsko-mazurskie 8
  MKS TS Warta Oborniki wielkopolskie 8
  TTS Polonia Bytom śląskie 8
  TTS Trzemeszno wielkopolskie 8
91 GUKS Sokół Jerzmanowa dolnośląskie 7.5
  KS Gwiazda Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 7.5
  KS Ogniwo Chełm lubelskie 7.5
  KS Start Nowy Sącz małopolskie 7.5
  KTS Perła Połczyn-Zdrój zachodniopomorskie 7.5
  KTS Rembertów Warszawa mazowieckie 7.5
  KTS Wicher Lisiec Wielki wielkopolskie 7.5
  LUKS ABC Żak Pisanica warmińsko-mazurskie 7.5
  MKS Wolavia Wołów dolnośląskie 7.5
  UKS Zalew Stepnica zachodniopomorskie 7.5
101 -- niestowarzyszeni -- ----- 7
  ASTS Olimpia-Unia Grudziądz kujawsko-pomorskie 7
  KS Kłodawka Gorzów Wielkopolski lubuskie 7
  LKS Lesznianka Leszna Górna śląskie 7
  LUKS GK-Logistics Bodzanów opolskie 7
  LUKS Hutnik Huta-Dąbrowa lubelskie 7
  MKS Tarnovia Tarnów małopolskie 7
  SLSOS SL Salos Szczecin zachodniopomorskie 7
  UKS Gryf Gdów małopolskie 7
  UKS MOSiR Dukla podkarpackie 7
111 UKS Lider Milicz dolnośląskie 6.5
  UMLKS Radomsko łódzkie 6.5
113 3STS Starogard Gdański pomorskie 6
  KS Feniks Jaworznia świętokrzyskie 6
  KS Mysław Mysłowice śląskie 6
  MKS Radość Gorlice małopolskie 6
  UATS Batimex Pruszków mazowieckie 6
118 MLUKS Nadwiślanin Płock mazowieckie 5.5
  STS Brynica opolskie 5.5
  STS Dębno zachodniopomorskie 5.5
  UKS Lis Sierakowice pomorskie 5.5
122 AZS Kraków małopolskie 5
  KTS Kołobrzeg zachodniopomorskie 5
  LUKS Kłos Wola Skromowska lubelskie 5
  LUKS Straszyn pomorskie 5
  MKTS Sparta Złotów wielkopolskie 5
  MMKS Kędzierzyn-Koźle opolskie 5
  TKS Granit Strzelin dolnośląskie 5
  UKS Orlik Gdynia pomorskie 5
130 LZS Victoria Chróścice opolskie 4.5
  MKS Pogoń Siedlce mazowieckie 4.5
  UKS Czarni Pieszcz zachodniopomorskie 4.5
  UKS Iskra Łasko zachodniopomorskie 4.5
  UKS Płomień Limanowa małopolskie 4.5
  UKS Żaki Taczanów wielkopolskie 4.5
136 CKS Helios Czempiń wielkopolskie 4.33
137 KS Podwawelski Kraków małopolskie 4
  LUKS Pionier Średnia Wieś podkarpackie 4
  MLKS Sudety Międzylesie dolnośląskie 4
  OKS Olesno opolskie 4
  UKS Alfa Gostynin mazowieckie 4
  UKS Białobrzegi podlaskie 4
  UKS Junior Miastko pomorskie 4
144 KS Spektrum Słopnice małopolskie 3.83
145 GUKS Gorzkowice łódzkie 3.5
  KS Legion Skierniewice łódzkie 3.5
  KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 3.5
  MLUKS Brzeziny łódzkie 3.5
  UKS Champion Police zachodniopomorskie 3.5
  Visonex LUKS Top Wierzbięcin zachodniopomorskie 3.5
151 GLKS Orlęta Czacz wielkopolskie 3
  GLUKS Bobry Bobrowniki lubelskie 3
  GOKiS Kleszczewo wielkopolskie 3
  GZ LZS Zakrzów opolskie 3
  KS Sygnał Lublin lubelskie 3
  LKS Omega Kleszczów łódzkie 3
  MOKS Słoneczny Stok Białystok podlaskie 3
  UKS Lupus Kabaty Warszawa mazowieckie 3
159 CKiS Skawina małopolskie 2.5
  MUKS Roztocze Szczebrzeszyn lubelskie 2.5
  UKS Dystans Niedźwiada lubelskie 2.5
162 GUKS Byczyna opolskie 2
  KTS Grześkowiak Kórnik wielkopolskie 2
  KTS Jelenia Góra dolnośląskie 2
  LUKS Pełcz Górki Noteckie lubuskie 2
  MGLKS Odra Oława dolnośląskie 2
  SKTS Rataje 50 Poznań wielkopolskie 2
  UKS ATS Tyczyn podkarpackie 2
  UKS Maków łódzkie 2
  UKS Remus Miechucino pomorskie 2
  UKS Słowian Mrowino wielkopolskie 2
  UKS Witniczanin Witnica lubuskie 2
173 LUKS Mańkowice opolskie 1.5
  PUKS Arka Łętownia podkarpackie 1.5
  UKS Teniga Szczecin zachodniopomorskie 1.5
  ULKS Ciechów dolnośląskie 1.5
177 AP Technik Świdwin zachodniopomorskie 1
  IKS Spin Bożejowice dolnośląskie 1
  KS Orlicz 1924 Suchedniów świętokrzyskie 1
  KS Pingpong Club Poznań wielkopolskie 1
  KU AZS ANS Łomża podlaskie 1
  LUKS Kusy Laskowice kujawsko-pomorskie 1
  LUKS Skrzyszów małopolskie 1
  MGOK Gorzów Śląski opolskie 1
  MOKSiR Czchów małopolskie 1
  SL Salos RP Połczyn-Zdrój zachodniopomorskie 1
  STS Gmina Strzelce Opolskie opolskie 1
  UKS 96 Sucha Koszalińska zachodniopomorskie 1
  UKS Cisek opolskie 1
  UKS Fortem Pawęzów małopolskie 1
  UKS Gim-Tim 5 Stalowa Wola podkarpackie 1
  UKS Juvenia Półczno pomorskie 1
  UKS Kosynier Sobowidz pomorskie 1
  UKS Sokolik Niemodlin opolskie 1
  UKS Top Solec Kujawski kujawsko-pomorskie 1
196 LUKS Gryfice zachodniopomorskie 0.5
  LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie 0.5
  OTSK Ostróda warmińsko-mazurskie 0.5
  STS Słubice lubuskie 0.5
  UKS Radunia Tąpadła dolnośląskie 0.5
  UKS SP Korzeniów podkarpackie 0.5
  RAZEM ----- 3727.25