Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Klub Województwo Punkty
1 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 227.33
2 ZKS Zielona Góra lubuskie 182.58
3 KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów podkarpackie 176.08
4 Energa KTS Toruń kujawsko-pomorskie 174.17
5 KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 145.75
6 UKS Dojlidy Białystok podlaskie 143.04
7 MLKS Ostródzianka Ostróda warmińsko-mazurskie 134.5
8 MKS Skarbek Tarnowskie Góry śląskie 127.5
9 KS Dekorglass Działdowo warmińsko-mazurskie 123.67
10 KS Bronowianka Kraków małopolskie 122.88
11 KTS Gliwice śląskie 110.5
12 MRKS Gdańsk pomorskie 96.83
13 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 95.5
14 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 72
15 PKS Kolping Jarosław podkarpackie 67.5
16 MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka łódzkie 67.25
17 KS Gwiazda Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 64.83
18 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 61
19 KS Gorce Nowy Targ małopolskie 60.17
20 KS AZS AWFiS Gdańsk pomorskie 48
  LKTS Luboń wielkopolskie 48
22 LZS Żywocice opolskie 43.5
23 MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 40
24 KS Spójnia Warszawa mazowieckie 38.75
25 UKS ATS Białystok podlaskie 36.25
26 ULKS Moszczenica łódzkie 36
27 MKS Lewart AGS Lubartów lubelskie 35.33
28 ASTS Olimpia Unia Grudziądz kujawsko-pomorskie 34.17
29 KSTS Warmia Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 33.5
30 KS Polonia Śmigiel wielkopolskie 33.33
31 KS Gotyk Toruń kujawsko-pomorskie 32.5
32 KS Mysław Mysłowice śląskie 30.25
33 KTSK GOSRiT Luzino pomorskie 30
34 TKS Granit Strzelin dolnośląskie 28.17
35 KSTS Krosno podkarpackie 27.33
36 GKTS Gdańsk pomorskie 27
37 UKS Chrobry Międzyzdroje zachodniopomorskie 26.75
38 SMS Włodawa lubelskie 26.5
39 Griffins Spin Szczecin zachodniopomorskie 25.5
40 UKS TS Ósemka Białystok podlaskie 24.75
41 UKS Gryf Gdów małopolskie 24
42 MKS Jedynka Łódź łódzkie 23.5
43 GUKS Gorzkowice łódzkie 23
44 MKS Wolavia Wołów dolnośląskie 22.75
45 Visonex LUKS Top Wierzbięcin zachodniopomorskie 21
46 UKS Energia Siewierz śląskie 19.5
  UKS Return Piaseczno mazowieckie 19.5
48 MUKS Start Nadarzyn mazowieckie 18.67
49 LUKS Radość Porzecze świętokrzyskie 18
50 MLUKS Nadwiślanin Płock mazowieckie 17.5
51 MKS Emdek Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 17.25
52 LZS Victoria Chróścice opolskie 16.5
53 ATS Lublin lubelskie 16
  MUKS Jedynka Pszów śląskie 16
  PUKS Arka Łętownia podkarpackie 16
56 UKS Champion Police zachodniopomorskie 15.5
57 KTS Kozienice mazowieckie 15
  STS Gmina Strzelce Opolskie opolskie 15
59 UKS MOSiR Dukla podkarpackie 14.5
60 GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski lubuskie 14
  LZS SKS Raszówka dolnośląskie 14
  MGOK Gorzów Śląski opolskie 14
63 KRS TKKF Sportowiec Częstochowa śląskie 13.5
64 KS Dąbcze wielkopolskie 13.25
65 KTS Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie 12.5
66 KS Heksa Niedrzwica Duża lubelskie 12
  Park Rekreacyjno-Sportowy Fairplayce Poznań wielkopolskie 12
68 STS Rebel Łaskarzew mazowieckie 11.67
69 KS Ogniwo Chełm lubelskie 11
  LZS Kujakowice opolskie 11
71 SKTS Sochaczew mazowieckie 10.5
72 KS Campeones Wąchock świętokrzyskie 10
73 -- niestowarzyszeni -- ----- 9.5
  MLKS Nurt Przemyśl podkarpackie 9.5
  UKS Lupus Kabaty Warszawa mazowieckie 9.5
76 UKS Żaczek Fajsławice lubelskie 9
77 GMKS Strzelec Frysztak podkarpackie 8.5
  KS Energetyk Łódź łódzkie 8.5
  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 8.5
80 KTS Wicher Lisiec Wielki wielkopolskie 8.17
81 LKS Odra Głoska dolnośląskie 8
  LUKS Pełcz Górki Noteckie lubuskie 8
  MTS Kwidzyn pomorskie 8
  Stowarzyszenie LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 8
  UMLKS Radomsko łódzkie 8
86 KS Nowa Era Toruń kujawsko-pomorskie 7.83
87 ATS Bingo Ropczyce podkarpackie 7.5
  KS Tenis Maxi Plast Ząbki mazowieckie 7.5
  MKS Skawa Wadowice małopolskie 7.5
90 AUKS Trefl Zamość lubelskie 7
  KS Sygnał Lublin lubelskie 7
  KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 7
  KTS Wolbromek dolnośląskie 7
  SKTS Dwójka Kraśnik lubelskie 7
95 UKS Zalew Stepnica zachodniopomorskie 6.83
96 LKS Omega Kleszczów łódzkie 6.5
  LKS Orzeł Wysocko Wielkie wielkopolskie 6.5
98 ISKRA OSiR Włoszczowa świętokrzyskie 6
  KS Orlicz 1924 Suchedniów świętokrzyskie 6
  KTS Koszalinianin Koszalin zachodniopomorskie 6
  LZS Kąkolówka podkarpackie 6
  MUKS Gąbin mazowieckie 6
  SLKS Olimpijczyk Jeżewo mazowieckie 6
  TKKF Dobczyce małopolskie 6
  UKS Remus Miechucino pomorskie 6
106 LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 5.5
  MKS Rokita Brzeg Dolny dolnośląskie 5.5
  MKS Tarnovia Tarnów małopolskie 5.5
  UKS Jordan Zakliczyn małopolskie 5.5
  UKS Orlęta Bilcza świętokrzyskie 5.5
111 UKS Piast Ostrzeszów wielkopolskie 5.25
112 GUKS Lider Gaszowice śląskie 5
  IKTS Broń Radom mazowieckie 5
  LKS Wel Lidzbark warmińsko-mazurskie 5
  LUKS Skrzyszów małopolskie 5
  Siemacha Kraków małopolskie 5
  TTS Trzemeszno wielkopolskie 5
  UKS Lider Milicz dolnośląskie 5
119 IKTS Noteć Inowrocław kujawsko-pomorskie 4.5
  LKTS Zenit Międzybórz dolnośląskie 4.5
  UKS Optimum Lubasz wielkopolskie 4.5
122 KS Feniks Jaworznia świętokrzyskie 4
  KU AZS PWSiP Łomża podlaskie 4
  LITS Meble Anders Żywiec śląskie 4
  LUKS Kusy Laskowice kujawsko-pomorskie 4
  MKS Czarni Połaniec świętokrzyskie 4
  Technik Świdwin zachodniopomorskie 4
  UATS Batimex Pruszków mazowieckie 4
  UKS Tornado Waksmund małopolskie 4
130 CIA Łaskarzew mazowieckie 3.5
  KS Górnik Polkowice dolnośląskie 3.5
  KS Stella Gniezno wielkopolskie 3.5
  LUKS MGOKSiR Korfantów opolskie 3.5
  MUKS Bocian Słońsk-Kołczyn lubuskie 3.5
  STS Dębno zachodniopomorskie 3.5
136 KS AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 3
  KTS Lew Głubczyce opolskie 3
  SL Kalina Salos Lublin lubelskie 3
  UKS Alfa Gostynin mazowieckie 3
  UKS Czternastka Poznań wielkopolskie 3
  UKS Huragan Sosnowiec śląskie 3
  UKS Krzemień Ustrzyki Dolne podkarpackie 3
  UKS Lis Sierakowice pomorskie 3
  UKS Witniczanin Witnica lubuskie 3
145 GLKS Orlęta Krosnowice dolnośląskie 2.5
  UKS Gim-Tim 5 Stalowa Wola podkarpackie 2.5
  UKS Optima Zamość lubelskie 2.5
  UKS Rokicie Szczytniki małopolskie 2.5
  UKS Sokolik Niemodlin opolskie 2.5
150 UKS Trzynastka Szczecin zachodniopomorskie 2.17
151 CKiS Skawina małopolskie 2
  GKTS Giżycko warmińsko-mazurskie 2
  KTS Kołobrzeg zachodniopomorskie 2
  LUKS Fala Piotrawin lubelskie 2
  LZS Jastrzębie kujawsko-pomorskie 2
  MKS STS Lubartów lubelskie 2
  MKS TS Warta Oborniki wielkopolskie 2
  MLKS Victoria Jelcz-Laskowice dolnośląskie 2
  MLUKS Wakmet Bodzanów opolskie 2
  SKTS Rataje 50 Poznań wielkopolskie 2
  UKS Białobrzegi podlaskie 2
  UKS Płomień Limanowa małopolskie 2
  UKS The Best Bestwinka śląskie 2
  ULKS Kusy Łobudzice łódzkie 2
  UMKTS Lob Dęblin lubelskie 2
166 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 1.5
  LUKS Abc Żak Pisanica warmińsko-mazurskie 1.5
  UKS Czarni Pieszcz zachodniopomorskie 1.5
  UKS Kępa Dębica podkarpackie 1.5
  UKS Orlik Gdynia pomorskie 1.5
  UKTS Sokół Orzesze śląskie 1.5
172 ATS Małe Trójmiasto Rumia pomorskie 1
  EKS Mlexer Elbląg warmińsko-mazurskie 1
  GUKS Prosna Wieruszów łódzkie 1
  KS AZS AWF Wrocław dolnośląskie 1
  KS CKFiS Bełżyce lubelskie 1
  KS Nadarzyn mazowieckie 1
  KS Viret CMC Zawiercie śląskie 1
  KTS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle opolskie 1
  LUKS Mańkowice opolskie 1
  LUKS Orzeł Rynarzewo kujawsko-pomorskie 1
  Miejski Klub Tenisa Stołowego Sparta Złotów wielkopolskie 1
  RKS Cukrownik Chybie śląskie 1
  STLA Szczecinek zachodniopomorskie 1
  Stowarzyszenie Fiber Nowogród Bobrzański lubuskie 1
  STS Brynica opolskie 1
  STS Zgoda Janik świętokrzyskie 1
  UKS Gołdap Zdrój warmińsko-mazurskie 1
  UKS Junior Miastko pomorskie 1
  UKS Maków łódzkie 1
  UKS Naprzód Skórzec mazowieckie 1
  UKS Pionier GOKiS Kleszczewo wielkopolskie 1
  UKS TS Kiełczów dolnośląskie 1
  UMKS Księżak Łowicz łódzkie 1
195 3STS Starogard Gdański pomorskie 0.5
  BOSiR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 0.5
  IKS Spin Bożejowice dolnośląskie 0.5
  KS Sokół Serock mazowieckie 0.5
  KS Świt Działoszyce świętokrzyskie 0.5
  KTS Perła Połczyn-Zdrój zachodniopomorskie 0.5
  Ludowy Zespół Sportowy Włosień dolnośląskie 0.5
  MGLKS Odra Oława dolnośląskie 0.5
  Międzyszkolny Klub Sportowy Centrum Kraków małopolskie 0.5
  MKS Radość Gorlice małopolskie 0.5
  OKS Olesno opolskie 0.5
  SKT Sanok podkarpackie 0.5
  UKS Iskra Łasko zachodniopomorskie 0.5
  UKS Juvenia Półczno pomorskie 0.5
  UKS Sucha Koszalińska zachodniopomorskie 0.5
  UKS Top Solec Kujawski kujawsko-pomorskie 0.5
  RAZEM ----- 3957.5