Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Klub Województwo Punkty
1 ZKS Zielona Góra lubuskie 227.17
2 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 155.5
3 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 144.63
4 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 143.08
5 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 131.25
6 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 124
7 MRKS Gdańsk pomorskie 106.42
8 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 104.13
9 KSTS Krosno podkarpackie 98.08
10 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 97.5
11 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 90
12 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 88.5
13 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 86.08
14 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 84.5
15 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 74.75
16 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 72.75
17 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 69.88
18 GLKS Nadarzyn mazowieckie 67
19 LKTS Luboń wielkopolskie 59.13
20 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 52
  UKS ATS Białystok podlaskie 52
22 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 49.67
23 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 47.5
24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 45.33
25 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 41.5
26 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 37
27 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 36.17
28 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 36
29 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 33.67
30 BOSIR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 33.5
  GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 33.5
32 TTS POLONIA Bytom śląskie 33
33 SKTS Sochaczew mazowieckie 32.63
34 KTSK GOSRIT Luzino pomorskie 32.5
35 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 32.25
36 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 30.17
37 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 27.75
38 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 27
39 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 26.5
40 UKS Olesno małopolskie 26
41 KTS Gliwice śląskie 25.42
42 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 24
43 KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 23
44 KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 22
45 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 21.75
46 TS KUŹNIA MARTEX Rybnik śląskie 21.5
47 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 21.33
48 ATS Lublin lubelskie 20
  STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 20
  UKS TKKF MOSIR Dukla podkarpackie 20
51 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 19.75
52 KU AZS PWSIP Łomża podlaskie 19.5
53 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 18
  LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 18
55 KS Mysław śląskie 17
  niestowarzyszony woj. śląskie śląskie 17
  PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 17
  ULKS Moszczenica łódzkie 17
59 LUKS Skrzyszów małopolskie 16.92
60 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 16.75
61 KU AZS UJD Częstochowa śląskie 16
62 SKS 40 Warszawa mazowieckie 15
63 KS POLONIA Kielce świętokrzyskie 14
64 KS HEKSA Niedrzwica Duża lubelskie 13.5
  MKS Czechowice-Dziedzice śląskie 13.5
  MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 13.5
  UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 13.5
68 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 12.67
69 KS AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 12
  MTS Kwidzyn pomorskie 12
  RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 12
72 GUKS Gorzkowice łódzkie 11.5
  UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 11.5
74 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 11.25
75 GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 11
  IKTS BROŃ Radom mazowieckie 11
  UKS LIS Sierakowice pomorskie 11
78 ATS BINGO Ropczyce podkarpackie 10.83
79 GLKS ORLĘTA Krosnowice dolnośląskie 10.5
80 UKS CHROBRY Międzyzdroje zachodniopomorskie 10
81 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 9.5
  LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 9.5
  MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 9.5
  UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne podkarpackie 9.5
  VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 9.5
86 BISTS Bielsko-Biała śląskie 9
  KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 9
88 LZS Żywocice opolskie 8.5
  MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 8.5
  UKS ŻAK Gierałtowiec dolnośląskie 8.5
91 KU AZS UZ Zielona Góra lubuskie 8
  TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 8
93 GKTS Gdańsk pomorskie 7.5
  MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 7.5
95 KS CKFIS Bełżyce lubelskie 7.25
96 GUKS PROSNA Wieruszów łódzkie 7
  KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz świętokrzyskie 7
  KS ENERGETYK Łódź łódzkie 7
  MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 7
  niestowarzyszony woj. opolskie opolskie 7
  PUKS ARKA Łętownia podkarpackie 7
  TS ZAGŁĘBIE Lubin dolnośląskie 7
  UKS OPTIMA Zamość lubelskie 7
  UKTS SOKÓŁ Orzesze śląskie 7
105 UKS GRYF Gdów małopolskie 6.75
  UKS ROKICIE Szczytniki małopolskie 6.75
107 STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 6.5
108 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie dolnośląskie 6
  UKS SMECZ Konin wielkopolskie 6
110 KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 5.63
111 KS POLONIA Śmigiel wielkopolskie 5.5
  MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie kujawsko-pomorskie 5.5
113 AZS PWSZ Nysa opolskie 5
  IKS START Zduńska Wola łódzkie 5
  LZS SKS Raszówka dolnośląskie 5
  UKS TEAM TENIS 2005 Białogard zachodniopomorskie 5
  UKS ZALEW Stepnica zachodniopomorskie 5
118 KRS TKKF SPORTOWIEC Częstochowa śląskie 4.5
  MSZS Świdwin zachodniopomorskie 4.5
  SMS Włodawa lubelskie 4.5
121 KTS Krościenko Wyżne podkarpackie 4
  LKTS ZENIT Międzybórz dolnośląskie 4
  LUKS KUSY Laskowice kujawsko-pomorskie 4
  MUKS BOCIAN Słońsk lubuskie 4
  SL SALOS Dzierżoniów dolnośląskie 4
  TKS PRO-FAMILIA Wojaszówka podkarpackie 4
  UKS Gołdap Zdrój warmińsko-mazurskie 4
  UKS ORLIK Gdynia pomorskie 4
  UKS SŁOWIAN Mrowino wielkopolskie 4
130 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 3.5
  MUKS Gąbin mazowieckie 3.5
  SZTLA Szczecinek zachodniopomorskie 3.5
  UKS Białobrzegi podlaskie 3.5
  UKS CHROBRY Gizałki wielkopolskie 3.5
  UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 3.5
  UKS TS ÓSEMKA Białystok podlaskie 3.5
137 ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia pomorskie 3
  KS Dąbcze wielkopolskie 3
  KS SPIN Częstochowa śląskie 3
  LKS OMEGA Kleszczów łódzkie 3
  LKS Piotrowice małopolskie 3
  LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin wielkopolskie 3
  LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 3
  niestowarzyszony woj. podkarpackie podkarpackie 3
  SKF MKTS Opalenica wielkopolskie 3
  STS ZGODA Janik świętokrzyskie 3
  UKS ALFA Gostynin mazowieckie 3
  UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 3
149 KS ALMAR Głębokie wielkopolskie 2.25
150 AUKS TREFL Zamość lubelskie 2
  CKS HELIOS Czempiń wielkopolskie 2
  GLKS BURZA Pawlikowice łódzkie 2
  IKS JEZIORO Tarnobrzeg podkarpackie 2
  MKS CZARNI Połaniec świętokrzyskie 2
  MKS KSOS Kraków małopolskie 2
  MKS Wołczyn opolskie 2
  MLKS CZARNI Olecko warmińsko-mazurskie 2
  SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo mazowieckie 2
  TKKF Dobczyce małopolskie 2
  UKS Dalachów opolskie 2
  UKS Niedźwiada Dolna podkarpackie 2
  UKS PIONIER GOKIS Kleszczewo wielkopolskie 2
  UMLKS Radomsko łódzkie 2
164 CKIS Skawina małopolskie 1.5
  KTS Kołobrzeg zachodniopomorskie 1.5
  LUKS GOKSiT Suchowola podlaskie 1.5
  MOKS SŁONECZNY STOK Białystok podlaskie 1.5
  MUKS WŁÓKNIARZ Pabianice łódzkie 1.5
  UKS CZTERNASTKA Poznań wielkopolskie 1.5
  UKS REMIK Stary Folwark podlaskie 1.5
  UMKS KSIĘŻAK Łowicz łódzkie 1.5
172 LKS STOMIL Bełchatów łódzkie 1
  LUKS KŁOS Wola Skromowska lubelskie 1
  LUKS PEŁCZ Górki Noteckie lubuskie 1
  SL SALOS Szczecin zachodniopomorskie 1
  UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 1
  UKS REMUS Miechucino pomorskie 1
  UKS SPARTAKUS Otyń lubuskie 1
  UKS TRZYNASTKA Szczecin zachodniopomorskie 1
  UKS TS PŁOMIEŃ Dobrzyniewo Duże podlaskie 1
  WLKS ŁOBZONKA Wyrzysk wielkopolskie 1
182 KS ELTA Łódź łódzkie 0.5
  KTS Wysokie Mazowieckie podlaskie 0.5
  LUKS Kołaczkowo kujawsko-pomorskie 0.5
  MOSM Tychy śląskie 0.5
  MUKS JEDYNKA Pszów śląskie 0.5
  SKTS RATAJE 50 Poznań wielkopolskie 0.5
  UKS KĘPA Dębica podkarpackie 0.5
  UKS TORNADO Waksmund małopolskie 0.5
  UKS ZARABIE Myślenice małopolskie 0.5
  UKTS OLIMPIA Lubsko lubuskie 0.5
  RAZEM ----- 3865.25