Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Klub Województwo Punkty
1 ZKS Zielona Góra lubuskie 114.25
2 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 98
3 KSTS Krosno podkarpackie 90.08
4 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 88
5 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 86.5
6 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 77.63
7 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 72
8 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 70
9 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 50
10 LZS VICTORIA Chróścice opolskie 46
11 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 44
12 UKS ATS Białystok podlaskie 42
13 GLKS Nadarzyn mazowieckie 39.5
14 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 35.88
15 KS PODWAWELSKI Kraków małopolskie 33.67
16 SKTS Sochaczew mazowieckie 32.63
17 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 30.17
18 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 27.38
19 BOSIR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 26
  UKS Olesno małopolskie 26
21 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 25.5
22 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 25
23 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 22.5
24 KS VIRET CMC Zawiercie śląskie 21
  LKTS Luboń wielkopolskie 21
  TTS POLONIA Bytom śląskie 21
27 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 18
28 KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 17.25
29 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 17
  KTSK GOSRIT Luzino pomorskie 17
  MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 17
  niestowarzyszony woj. śląskie śląskie 17
  STS GMINA Strzelce Opolskie opolskie 17
34 LUKS Skrzyszów małopolskie 16.92
35 KS POLONIA Kielce świętokrzyskie 14
36 LKS STRAŻAK Bratkówka podkarpackie 12.67
37 KS AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 12
  KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 12
  RKS CUKROWNIK Chybie śląskie 12
40 IKTS NOTEĆ Inowrocław kujawsko-pomorskie 11.5
41 GLKS ORLĘTA Czacz wielkopolskie 11
  LKS ODRA Głoska dolnośląskie 11
43 MTS Kwidzyn pomorskie 10
44 GMKS STRZELEC Frysztak podkarpackie 9.5
  LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 9.5
46 BISTS Bielsko-Biała śląskie 9
  KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 9
48 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 8
  KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 8
50 KLUB TENISA STOŁOWEGO Sandomierz świętokrzyskie 7
  niestowarzyszony woj. opolskie opolskie 7
  TS ZAGŁĘBIE Lubin dolnośląskie 7
53 UKS TKKF MOSIR Dukla podkarpackie 6
54 IKS START Zduńska Wola łódzkie 5
  UKS TEAM TENIS 2005 Białogard zachodniopomorskie 5
56 KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 4.5
57 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 4
  MKS WOLAVIA Wołów dolnośląskie 4
  UKS SŁOWIAN Mrowino wielkopolskie 4
60 MUKS Gąbin mazowieckie 3.5
61 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 3
  UKS ORLĘTA Bilcza świętokrzyskie 3
63 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 2
64 LUKS KŁOS Wola Skromowska lubelskie 1
  LUKS PEŁCZ Górki Noteckie lubuskie 1
  LZS Żywocice opolskie 1
  UKS NAŁĘCZ Ostroróg wielkopolskie 1
  UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 1
  RAZEM ----- 1632