Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Klub Województwo Punkty
1 ZKS Zielona Góra lubuskie 88.17
2 MRKS Gdańsk pomorskie 70.67
3 KS AZS AWFIS Gdańsk pomorskie 70.25
4 MKS SKARBEK Tarnowskie Góry śląskie 64.08
5 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 57.5
6 UKS DOJLIDY Białystok podlaskie 57
7 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 55
8 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 49
9 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 36.75
10 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 35
11 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 29.83
12 LKTS Luboń wielkopolskie 27.13
13 KS GORCE Nowy Targ małopolskie 26
14 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 25.5
15 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie 25
16 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 23.67
17 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 22.08
18 ATS Lublin lubelskie 20
  MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 20
20 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 19.5
21 KTS Gliwice śląskie 18.92
22 MKS LEWART AGS Lubartów lubelskie 17.5
  TS KUŹNIA MARTEX Rybnik śląskie 17.5
24 KU AZS PWSIP Łomża podlaskie 17
25 KS SPÓJNIA Warszawa mazowieckie 16.5
26 KTSK GOSRIT Luzino pomorskie 15.5
  LKS ODRA Głoska dolnośląskie 15.5
28 KTS MOKSIR Zawadzkie opolskie 14.5
29 KU AZS UJD Częstochowa śląskie 12
  MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 12
  SKS 40 Warszawa mazowieckie 12
32 UKS SKOCZEK Sopot pomorskie 11.5
33 GLKS Nadarzyn mazowieckie 11
  UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 11
35 KS SYGNAŁ Lublin lubelskie 10.5
36 UKS KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne podkarpackie 9.5
37 JKTS Jastrzębie-Zdrój śląskie 9
38 MLKS NURT Przemyśl podkarpackie 8.5
39 KSTS Krosno podkarpackie 8
  UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 8
41 KS FENIKS Jaworznia świętokrzyskie 7
  LUKS RADOŚĆ Porzecze świętokrzyskie 7
  UKS ŻAK Gierałtowiec dolnośląskie 7
  ULKS Moszczenica łódzkie 7
  VISONEX LUKS TOP Wierzbięcin zachodniopomorskie 7
46 UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą lubuskie 6.75
47 UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola podkarpackie 5.25
48 LZS SKS Raszówka dolnośląskie 5
49 BOSIR ULKS Barcin kujawsko-pomorskie 4.5
  KS GWIAZDA Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 4.5
  LZS Żywocice opolskie 4.5
  MKS TS WARTA Oborniki wielkopolskie 4.5
  MSZS Świdwin zachodniopomorskie 4.5
  STOWARZYSZENIE LZS Kuźnica Żelichowska wielkopolskie 4.5
55 ENERGA KTS Toruń kujawsko-pomorskie 3.5
  KS GOTYK Toruń kujawsko-pomorskie 3.5
  LZS VICTORIA Chróścice opolskie 3.5
  MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice dolnośląskie 3.5
  SZTLA Szczecinek zachodniopomorskie 3.5
  UKS CHROBRY Gizałki wielkopolskie 3.5
  UKS LUPUS KABATY Warszawa mazowieckie 3.5
62 KS Mysław śląskie 3
63 KTS KOSZALINIANIN Koszalin zachodniopomorskie 2.63
64 KS ALMAR Głębokie wielkopolskie 2.25
  KS STELLA Gniezno wielkopolskie 2.25
66 GUKS Gorzkowice łódzkie 2
  MKS Wołczyn opolskie 2
  MLKS CZARNI Olecko warmińsko-mazurskie 2
  RAZEM ----- 1197.67