Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Zawodnik P-ty
dla klubu
P-ty
zdobyte
P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 GRELA Artur (2000 #32881 LO 3837)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
43.17 43.17 25 12.5 5.67
2 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 990)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
39.75 39.75 25 8.5 6.25
3 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 991)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
37.75 37.75 21 10.5 6.25
4 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 2374)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
36.83 36.83 21 7.5 8.33
5 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 374)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
36 36 13 12.5 10.5
  ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 378)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
36 36 17 8.5 10.5
7 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 467)
ZKS Zielona Góra (LBU)
34.5 34.5 17 10.5 7
8 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 2338)
po podziale: KS Gotyk Toruń (KPM)
16 32 17 7.5 7.5
  BŁAŻEJEWICZ Zuzanna
podział - 50%: LUKS Chełmno (KPM)
16 32 17 7.5 7.5
9 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 599)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
30.17 30.17 17 7.5 5.67
10 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 207)
Energa KTS Toruń (KPM)
27.17 27.17 13 8.5 5.67
11 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 6179)
Politechnika Rzeszów (PKR)
27 27 15 6 6 4
  WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 5273)
MRKS Gdańsk (POM)
27 27 12 7.5 7.5 7.5
13 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 1516)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
26.5 26.5 13 8.5 5
  TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 2294)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
26.5 26.5 13 6 7.5
15 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 7665)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
26.17 26.17 13 7.5 5.67
16 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 5408)
UKS ATS Białystok (PDL)
25 25 10 7.5 7.5
17 MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 198)
Energa KTS Toruń (KPM)
24.67 24.67 13 6 5.67
18 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 308)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
24 24 13 6 5
19 GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 3041)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
23.5 23.5 10 6 7.5
20 LIS Martyna (2002 #33288 LO 34)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
23.17 23.17 10 7.5 5.67
21 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 1517)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
22.83 22.83 7 7.5 8.33
22 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 1515)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
22.5 22.5 10 7.5 5
  LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 2380)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
22.5 22.5 15 4.5 3 2
24 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 989)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
22.25 22.25 10 6 6.25
25 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 7672)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
21.67 21.67 13 3 5.67
26 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 2376)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
21.33 21.33 7 6 8.33
27 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 539)
po podziale: SKTS Sochaczew (MAZ)
10.5 21 9 7.5 4.5
  SZTWIERTNIA Ilona
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
10.5 21 9 7.5 4.5
  WERNER Jakub (2000 #28538 LO 2570)
po podziale: UKS Piast Ostrzeszów (WLP)
5.25 21 10 6 5
  WERNER Jakub
podział - 50%: Energa KTS Toruń (KPM)
10.5 21 10 6 5
  WERNER Jakub
podział - 25%: KS Dąbcze (WLP)
5.25 21 10 6 5
29 FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 2283)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
20.5 20.5 7 6 7.5
  KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 6166)
Politechnika Rzeszów (PKR)
20.5 20.5 12 4 4.5 2.25
  KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 6030)
Griffins Spin Szczecin (ZPM)
20.5 20.5 7 6 7.5
32 MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 455)
ZKS Zielona Góra (LBU)
20 20 10 3 7
33 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 3434)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
19 19 10 3 6
  FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 2282)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
19 19 10 3 6
  KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6169)
Politechnika Rzeszów (PKR)
19 19 7 6 6 2.25
36 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 186)
Energa KTS Toruń (KPM)
18.67 18.67 10 3 5.67
  PASZEK Agata (2001 #27733 LO 7680)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
18.67 18.67 10 3 5.67
38 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 215)
Energa KTS Toruń (KPM)
18.5 18.5 8 3 7.5 3
  ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 492)
ZKS Zielona Góra (LBU)
18.5 18.5 8 7.5 3 3
40 KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 1508)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
17.5 17.5 7 6 4.5 2.67
41 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 5573)
po podziale: GMKS Strzelec Frysztak (PKR)
8.5 17 10 3 4
  CHŁODNICKI Piotr
podział - 50%: ZKS Zielona Góra (LBU)
8.5 17 10 3 4
  PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 5032)
KTSK GOSRiT Luzino (POM)
17 17 5 6 6
43 WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 40)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
16.67 16.67 5 6 5.67
44 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 509)
ZKS Zielona Góra (LBU)
16.5 16.5 9 4.5 3 3
  ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 494)
ZKS Zielona Góra (LBU)
16.5 16.5 5 7.5 4 3
46 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 4873)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
16.25 16.25 8 6 1.5 2.25
47 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 997)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
16 16 8 4 4 3
  GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 2438)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
16 16 7 3 6
  KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 1004)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
16 16 9 4 3 3
  KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 508)
po podziale: ZKS Zielona Góra (LBU)
8 16 8 3 4.5 3.5
  KUBIAK Anna
podział - 50%: JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8 16 8 3 4.5 3.5
  KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 2996)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
16 16 8 4 4 2
52 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 6156)
Politechnika Rzeszów (PKR)
15.75 15.75 9 4.5 1.5 2.25
53 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 5260)
MRKS Gdańsk (POM)
15.5 15.5 5 3 7.5
  SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 397)
UKS Champion Police (ZPM)
15.5 15.5 2 6 7.5
55 GAWLICZEK Marta (2002 #49676 LO 7526)
KTS Gliwice (ŚLS)
15 15 10 5
  GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 7527)
KTS Gliwice (ŚLS)
15 15 7 3 5
  GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 660)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
15 15 8 4 3 2.33
  RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 7535)
KTS Gliwice (ŚLS)
15 15 7 3 5
  SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 7348)
KTS Kozienice (MAZ)
15 15 5 6 4
  WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6178)
po podziale: Politechnika Rzeszów (PKR)
7.5 15 7 4 4 4
  WĄTOR Oliwia
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7.5 15 7 4 4 4
  WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 1520)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
15 15 7 3 5
62 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 211)
Energa KTS Toruń (KPM)
14.83 14.83 8 4.5 1.5 2.33
63 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 231)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
14.75 14.75 7 4 1.5 3.75
  STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 247)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
14.75 14.75 7 4 1.5 3.75
65 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 159)
GKTS Gdańsk (POM)
14.5 14.5 7 4 1.5 3.5
  SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 2326)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
14.5 14.5 7 4 1.5 3.5
67 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 984)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
14.25 14.25 5 3 6.25
68 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 3115)
LKTS Luboń (WLP)
14 14 2 6 6
  GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 272)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
14 14 7 4 3 2.67
  JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 3042)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
14 14 7 3 4
  JADACH Oskar (2002 #36670 LO 8108)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
14 14 10 4
  KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 305)
po podziale: Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
7 14 5 3 6
  KLUSZEWSKA Milena
podział - 50%: Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
7 14 5 3 6
  KOWOL Marek (2000 #28424 LO 1381)
MUKS Jedynka Pszów (ŚLS)
14 14 7 3 4
  KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 800)
po podziale: KS Dąbcze (WLP)
7 14 5 3 6
  KOZIOŁ Sandra
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7 14 5 3 6
  LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 6139)
Politechnika Rzeszów (PKR)
14 14 7 3 4
  MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 1509)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
14 14 7 4 3 2.67
  OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 551)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
14 14 7 3 4
  PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 2901)
LUKS Chełmno (KPM)
14 14 7 3 1.5 4
  WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 4761)
SMS Włodawa (LLS)
14 14 5 3 6
80 STYPKA Filip (2001 #30292 LO 6065)
KS Gotyk Toruń (KPM)
13.67 13.67 5 3 5.67
81 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 4206)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
13.5 13.5 9 3.5 4.5
  BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 3441)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
13.5 13.5 9 4.5 2.5 1.25
  STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 6175)
Politechnika Rzeszów (PKR)
13.5 13.5 5 4.5 3 4
84 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 2892)
LUKS Chełmno (KPM)
13 13 5 3 4 4
  GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 3436)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
13 13 7 6
  KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 7687)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
13 13 7 3 3 1.5
  OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 320)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
13 13 5 3 5
  PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 5031)
KTSK GOSRiT Luzino (POM)
13 13 7 6
  SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 7430)
KSTS Krosno (PKR)
13 13 7 3 3 2.67
90 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 238)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
12.75 12.75 5 4 1.5 3.75
91 TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 39)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
12.67 12.67 7 5.67
92 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 2972)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
12.5 12.5 5 4.5 3 2.67
  KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 2425)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
12.5 12.5 5 4.5 3 0.33
  SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 6173)
po podziale: Politechnika Rzeszów (PKR)
6.25 12.5 5 4.5 3 2.25
  SAWCZAK Miłosz
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
6.25 12.5 5 4.5 3 2.25
95 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 2919)
po podziale: KTS Wolbromek (DŚL)
6 12 5 3 4
  KRZYWNIAK Jakub
podział - 50%: ZKS Zielona Góra (LBU)
6 12 5 3 4
  SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 1764)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
12 12 2 6 4
97 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 279)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
11.17 11.17 7 1.5 2.67
98 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 1000)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
11 11 5 3 1.5 3
  JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 5665)
LZS Żywocice (OPO)
11 11 5 3 3
  KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 4846)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
11 11 5 3 3
  MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2838)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
11 11 7 4
  MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 3860)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
11 11 4 3 4 2.33
  MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 3328)
LZS Kujakowice (OPO)
11 11 5 3 3
  PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 6795)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
11 11 5 3 3 2.67
  RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 4720)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
11 11 5 6
  STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 217)
Energa KTS Toruń (KPM)
11 11 5 3 1.5 3
  ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 285)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
11 11 5 6
  ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 4496)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
11 11 7 4
109 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 1003)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
10.67 10.67 4 4 2.67
110 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5254)
MRKS Gdańsk (POM)
10.5 10.5 7 3.5 3.5 1.67
  GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 999)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
10.5 10.5 7 3.5 2.5 3
  GROMEK Artur (2007 #40924 LO 4207)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
10.5 10.5 6 3.5 4.5
  HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 2977)
po podziale: UKS Dojlidy Białystok (PDL)
2.63 10.5 6 4.5 2.5 2.33
  HOŁDA Karolina
podział - 25%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2.63 10.5 6 4.5 2.5 2.33
  HOŁDA Karolina
podział - 50%: MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
5.25 10.5 6 4.5 2.5 2.33
  SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 3611)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
10.5 10.5 6 3 1 4.5
  WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 2328)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
10.5 10.5 3 4 3.5
116 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 7507)
KTS Gliwice (ŚLS)
10.25 10.25 7 1.5 1.75
117 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 1627)
ATS Lublin (LLS)
10 10 10
  CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7706)
MLUKS Nadwiślanin Płock (MAZ)
10 10 5 1.5 1.5 3.5
  DURALAK Daria (2004 #42432 LO 4501)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
10 10 4 3 3 0.33
  GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 630)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
10 10 7 1.5 1.5
  REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 6506)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
10 10 10
  RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5957)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
10 10 5 3 1.5 2
  SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 5511)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
10 10 5 5
  WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 3031)
po podziale: UKS Dojlidy Białystok (PDL)
5 10 4 4 1.5 2
  WANDACHOWICZ Michał
podział - 50%: Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
5 10 4 4 1.5 2
125 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 7493)
KTS Gliwice (ŚLS)
9.75 9.75 5 3 1.75
126 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 7428)
KSTS Krosno (PKR)
9.67 9.67 4 3 1.5 2.67
  KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 274)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
9.67 9.67 4 3 1.5 2.67
128 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 3291)
po podziale: UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4.75 9.5 5 4.5 2 2.33
  BARTKIEWICZ Julia
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
4.75 9.5 5 4.5 2 2.33
  ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 248)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
9.5 9.5 6 3 3.5 2.25
130 MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 3005)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
9 9 3 3 3 2
131 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 2963)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
8.67 8.67 3 3 1.5 2.67
132 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 3593)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
8.5 8.5 4 3 1.5 0.75
  CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 409)
po podziale: KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
4.25 8.5 4 3 1.5
  CIEŚLIK Faustyna
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
4.25 8.5 4 3 1.5
  JADAM Dawid (2007 #42849 LO 7279)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
8.5 8.5 4 4.5 2.5 2
  JANIK Maciej (2007 #48634 LO 3601)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
8.5 8.5 4 1 1 4.5
  MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 3007)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
8.5 8.5 5 1.5 2
  PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 7431)
KTS Nowy Dwór Maz. (MAZ)
8.5 8.5 4 3 1.5
  WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 3451)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
8.5 8.5 3 1.5 4
139 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 6151)
Politechnika Rzeszów (PKR)
8.33 8.33 3 3 2.33
  CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 2966)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
8.33 8.33 3 3 1.5 2.33
  ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 3859)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
8.33 8.33 3 3 1.5 2.33
142 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 6167)
Politechnika Rzeszów (PKR)
8.25 8.25 5 1.5 1.75
143 GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 3306)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
8 8 2 6
  MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 484)
ZKS Zielona Góra (LBU)
8 8 5 3 1 2.33
  NOWAK Emil (2001 #35831 LO 4760)
SMS Włodawa (LLS)
8 8 2 6
  PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 2902)
LUKS Chełmno (KPM)
8 8 5 3 2 3
  SMOTER Adam (2008 #47911 LO 243)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
8 8 5 1 3 3
  TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5272)
MRKS Gdańsk (POM)
8 8 3 1.5 3.5
  WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 5194)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
8 8 2 3 3
  WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 992)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
8 8 2 6
  ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 2825)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
8 8 2 6
152 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 1932)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
7.83 7.83 4 1.5 1.5 2.33
  SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6174)
po podziale: Politechnika Rzeszów (PKR)
3.92 7.83 4 1.5 1.5 2.33
  SKUBA Emilia
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
3.92 7.83 4 1.5 1.5 2.33
154 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 7277)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
7.75 7.75 4 1.5 1.5 2.25
  OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 7502)
KTS Gliwice (ŚLS)
7.75 7.75 3 3 1.75
156 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7268)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
7.5 7.5 3 3 1.5
  HOLAK Marta (2004 #37165 LO 1770)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
7.5 7.5 3 3 1.5
  SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 218)
Energa KTS Toruń (KPM)
7.5 7.5 5 2.5 2.5 1.67
  WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 220)
Energa KTS Toruń (KPM)
7.5 7.5 7.5
  ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 1012)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7.5 7.5 5 2.5 2 2
161 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 6155)
Politechnika Rzeszów (PKR)
7.25 7.25 4 1.5 1.5 1.75
162 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 1507)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
7.17 7.17 3 1.5 2.67
  SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 3028)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
7.17 7.17 3 1.5 2.67
164 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 407)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
7 7 4 2.5 3 2
  GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 2302)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
7 7 5 2 2 1
  INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 337)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
7 7 4 3 2.5 2.5
  KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 348)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
7 7 4 2.5 3 2.5
  MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 7613)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)
7 7 4 3
  MICHALSKI Emilian (2002 #49156 LO 504)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7 7 7
  MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 237)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
7 7 4 2.5 3 2.25
  RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7534)
KTS Gliwice (ŚLS)
7 7 3 4
  ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 249)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
7 7 4 3 2.5 2.25
  ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 2487)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
7 7 5 2 1
174 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 3104)
LKTS Luboń (WLP)
6.83 6.83 3 1.5 2.33
  LINEK Adam (2004 #41866 LO 5684)
LZS Żywocice (OPO)
6.83 6.83 3 1.5 2.33
  WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 672)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
6.83 6.83 3 1.5 2.33
  WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 5690)
LZS Żywocice (OPO)
6.83 6.83 3 1.5 2.33
178 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 7278)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
6.5 6.5 4 2 1 2.5
  KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 6313)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
6.5 6.5 4 2.5 1
  KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 2421)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
6.5 6.5 4 2.5 2.5 2.5
  SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 487)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.5 6.5 4 1 1 2.5
  SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 3322)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
6.5 6.5 4 2.5 2
  TOTON Kacper (2008 #43660 LO 5606)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
6.5 6.5 4 2.5 2 0.5
  ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 1505)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.5 6.5 2 1.5 3
185 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 7271)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
6.25 6.25 4 2.25
186 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 329)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
6 6 3 3
  BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 4204)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
6 6 3 3
  CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 2821)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
6 6 6
  GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 412)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
6 6 3 3 2 2
  JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10083)
MUKS Gąbin (MAZ)
6 6 2 4
  JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 1834)
po podziale: UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
3 6 4 2 1 1
  JURCZUK Michał
podział - 50%: UKS ATS Białystok (PDL)
3 6 4 2 1 1
  KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 278)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
6 6 3 1.5 1.5 0.75
  MUGOWSKI Arkadiusz (2002 #39137 LO 431)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
6 6 2 4
  MURAWSKA Sandra (2007 #54451 LO 6794)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
6 6 3 1 1 3
  PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 421)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
6 6 3 3 2 2
  RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 4136)
Olimpijczyk Jeżewo (MAZ)
6 6 3 1.5 1.5
  TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 5416)
UKS ATS Białystok (PDL)
6 6 2 4
  WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 6911)
LKS Odra Głoska (DŚL)
6 6 2 4
  ZYNA Julia (2008 #51171 LO 296)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
6 6 4 2 2
200 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 2975)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
5.83 5.83 2 1.5 2.33
  ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 213)
Energa KTS Toruń (KPM)
5.83 5.83 2 1.5 1.5 2.33
202 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 4432)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
5.5 5.5 3 2.5 1.33
  GAJ Milena (2008 #43608 LO 628)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
5.5 5.5 3 2.5 1 2.5
  GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 2416)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
5.5 5.5 3 1 1 2.5
  HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 273)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
5.5 5.5 3 2.5 1 2
  LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2478)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
5.5 5.5 3 1.5 1
  MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7284)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
5.5 5.5 3 1 2.5
  OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 505)
po podziale: ZKS Zielona Góra (LBU)
2.75 5.5 3 2.5 1 2.5
  OSIŃSKA Oliwia
podział - 50%: Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
2.75 5.5 3 2.5 1 2.5
  PERZ Izabela (2008 #47441 LO 637)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
5.5 5.5 3 2.5 2 2.5
  PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 1625)
KS Energetyk Łódź (ŁDZ)
5.5 5.5 3 1.5 1
  PYRA Konrad (2008 #45156 LO 1933)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
5.5 5.5 3 2.5
  SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 7695)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
5.5 5.5 4 1.5
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 280)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
5.5 5.5 3 2.5 2
214 ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 5479)
STS Rebel Łaskarzew (MAZ)
5.33 5.33 4 1 1 1.33
  NADOLNY Jakub (2008 #51482 LO 507)
po podziale: ZKS Zielona Góra (LBU)
2.67 5.33 3 2 1 2.33
  NADOLNY Jakub
podział - 50%: Wicher Lisiec Wielki (WLP)
2.67 5.33 3 2 1 2.33
  PACELT Anna (2007 #47620 LO 3012)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
5.33 5.33 3 1 1 2.33
217 BARDON Piotr (2000 #37019 LO 1513)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
5 5 2 3
  BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 8523)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
5 5 3 2 1 2
  DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 309)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
5 5 5
  FRANC Igor (2005 #36385 LO 5255)
MRKS Gdańsk (POM)
5 5 2 1.5 1.5 1
  GALUS Mateusz (2001 #29861 LO 4823)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
5 5 2 3
  GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 7489)
po podziale: KTS Gliwice (ŚLS)
2.5 5 2 3
  GĄSIOR Natalia
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2.5 5 2 3
  HAŁABATY Wiktoria (2005 #61077 LO 11873)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
5 5 2 1.5 1.5
  JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 6304)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
5 5 5
  JONDERKO Brian (2000 #40417 LO 5666)
LZS Żywocice (OPO)
5 5 2 3
  KUJDA-ROGOWSKA Amelia (2006 #42129 LO 11985)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
5 5 2 1.5 1.5
  LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 1681)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
5 5 3 2 1.33
  LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 2381)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
5 5 3 2 1.33
  MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 3607)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
5 5 3 2 1
  MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 1005)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5 5 3 1 1 2
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 1684)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
5 5 3 2
  MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 6142)
Politechnika Rzeszów (PKR)
5 5 2 3
  NOSIADEK Jakub (2007 #43413 LO 4509)
GUKS Lider Gaszowice (ŚLS)
5 5 3 2 2
  NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 6319)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
5 5 3 2 2 1.33
  PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO )
podział - 50%: KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2.5 5 2 3
  PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 833)
AUKS Trefl Zamość (LLS)
5 5 2 3
  RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 2322)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
5 5 2 1.5 1.5
  ROŻEK Katarzyna (2005 #48007 LO 8)
KS Campeones Wąchock (ŚWI)
5 5 2 1.5 1.5
  SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 242)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
5 5 2 1 1 3
  SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 216)
Energa KTS Toruń (KPM)
5 5 3 1 2 1.67
  SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 1096)
LZS Kąkolówka (PKR)
5 5 3 2 0.5
  SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 460)
ZKS Zielona Góra (LBU)
5 5 2 3
  SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 7514)
KTS Gliwice (ŚLS)
5 5 3 2 1
  SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 7515)
KTS Gliwice (ŚLS)
5 5 3 2
  SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 4545)
LUKS Chełmno (KPM)
5 5 2 2 3
  TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 7518)
KTS Gliwice (ŚLS)
5 5 3 1 2
  TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 6324)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
5 5 3 2 1 1.33
  ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 10)
KS Campeones Wąchock (ŚWI)
5 5 2 1.5 1.5
249 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 3106)
LKTS Luboń (WLP)
4.83 4.83 3 1.5 0.33
  MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 2429)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
4.83 4.83 3 1.5 0.33
251 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5253)
MRKS Gdańsk (POM)
4.5 4.5 3 1.5
  CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 5337)
MRKS Gdańsk (POM)
4.5 4.5 3 1.5
  CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 6533)
IKTS Broń Radom (MAZ)
4.5 4.5 3 1.5
  DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 5144)
IKTS Noteć Inowrocław (KPM)
4.5 4.5 3 1.5
  FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 230)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
4.5 4.5 3 1.5
  FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7274)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
4.5 4.5 3 1.5
  HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 4370)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
4.5 4.5 3 1.5
  KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 8858)
LKTS Zenit Międzybórz (DŚL)
4.5 4.5 3 1.5
  KUSIŃSKA Blanka (2009 #47809 LO 4502)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
4.5 4.5 3 1.5
  MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 51)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
4.5 4.5 3 1.5
  PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 1847)
po podziale: UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
2.25 4.5 3 1.5
  PERKOWSKI Kacper
podział - 50%: UKS ATS Białystok (PDL)
2.25 4.5 3 1.5
  PIEKARCZYK Zuzanna (2010 #45181 LO 4676)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
4.5 4.5 3 1.5
  PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 5266)
MRKS Gdańsk (POM)
4.5 4.5 1 3.5
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 6320)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
4.5 4.5 3 1.5
  SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 5269)
MRKS Gdańsk (POM)
4.5 4.5 2 1.5 1
  SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 219)
Energa KTS Toruń (KPM)
4.5 4.5 3 1.5
  SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 8528)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
4.5 4.5 3 1.5
  TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 345)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
4.5 4.5 3 1.5
  WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2484)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
4.5 4.5 2 1.5 1
  WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 171)
GKTS Gdańsk (POM)
4.5 4.5 1 3.5
  ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 3995)
LKS Omega Kleszczów (ŁDZ)
4.5 4.5 3 1.5
  ŻYWORONEK Patryk (2009 #53923 LO 496)
ZKS Zielona Góra (LBU)
4.5 4.5 3 1.5
  ŁAKOMA Maja (2009 #46234 LO 1640)
ATS Lublin (LLS)
4.5 4.5 3 1.5
274 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 1506)
po podziale: ZKS Zielona Góra (LBU)
2.17 4.33 2 1 2.33
  KOPER Łukasz
podział - 50%: UKS Trzynastka Szczecin (ZPM)
2.17 4.33 2 1 2.33
275 GRABSKI Łukasz (2006 #45738 LO 7739)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
4.25 4.25 2 1.5 0.75
  KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 275)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
4.25 4.25 2 1.5 0.75
277 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 1671)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
4 4 2 2 1 1.33
  BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 3617)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
4 4 2 2
  BUDZICH Dawid (2007 #37363 LO 8234)
UATS Batimex Pruszków (MAZ)
4 4 3 1
  CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 1827)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
4 4 2 2 1
  CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 4475)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
4 4 2 1 2
  DURDA Michał (2008 #50152 LO 5680)
LZS Żywocice (OPO)
4 4 2 1 1 2
  FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 3040)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4 4 4
  GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 7490)
KTS Gliwice (ŚLS)
4 4 2 2 2 2
  IZNEROWICZ Kacper (2002 #36982 LO 4488)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
4 4 4
  KLEPKO Jan (2000 #37813 LO 2766)
KTS Nowy Dwór Maz. (MAZ)
4 4 4
  KOZAK Maja (2007 #44604 LO 7765)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
4 4 2 2
  KUFEL Karol (2008 #44511 LO 1477)
Meble Anders Żywiec (ŚLS)
4 4 2 2
  LIPA Oskar (2008 #43858 LO 1682)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
4 4 2 2 1.33
  MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 8379)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
4 4 2 1 2
  MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 2148)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
4 4 3 1
  MATROS Izabela (2007 #45144 LO 5199)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
4 4 2 2 1
  MOŁAS Kacper (2007 #52077 LO 3634)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
4 4 2 2 0.5
  NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3299)
TKKF Dobczyce (MŁP)
4 4 2 1 2
  PAZIEWSKA Natalia (2008 #47472 LO 5474)
STS Rebel Łaskarzew (MAZ)
4 4 2 2 1.33
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 1754)
Siemacha Kraków (MŁP)
4 4 3 1 1
  RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 1438)
po podziale: KS Nowa Era Toruń (KPM)
2 4 2 1 2 1.33
  RĘKAS Maciej
podział - 50%: Energa KTS Toruń (KPM)
2 4 2 1 2 1.33
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 2869)
UKS Żaczek Fajsławice (LLS)
4 4 3 1
  SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 2832)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
4 4 2 2
  SOCZKO Wiktoria (2005 #49024 LO 3029)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4 4 2 1.5 0.5
  STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 2382)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
4 4 2 2 1.33
  ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 4378)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
4 4 3 1
  ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 4379)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
4 4 2 2 1 0.25
  ZAJĄC Katarzyna (2007 #44945 LO 8383)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
4 4 2 1 2
  ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 4484)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
4 4 2 1 1 2
  ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 2522)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
4 4 2 2 2 0.5
307 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 2414)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
3.83 3.83 2 1.5 0.33
  PYŚK Damian (2006 #39458 LO 3110)
LKTS Luboń (WLP)
3.83 3.83 2 1.5 0.33
  SASS Dorota (2006 #39168 LO 4503)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
3.83 3.83 2 1.5 0.33
  ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 1694)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.83 3.83 2 1.5 0.33
311 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 240)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
3.75 3.75 3.75
  ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 4773)
SMS Włodawa (LLS)
3.75 3.75 2 1.5 0.25
313 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 7429)
KSTS Krosno (PKR)
3.67 3.67 1 2.67
  SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 5270)
MRKS Gdańsk (POM)
3.67 3.67 2 1 1.67
315 ADAMCZYK Natasza (2010 #49680 LO 3100)
LKTS Luboń (WLP)
3.5 3.5 2 1.5
  BAGIŃSKI Michał (2005 #39927 LO 8352)
LUKS MGOKSiR Korfantów (OPO)
3.5 3.5 2 1.5
  BRYK Alan (2010 #53935 LO 506)
ZKS Zielona Góra (LBU)
3.5 3.5 2 1.5
  DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 229)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
3.5 3.5 2 1.5
  FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 3371)
MLUKS Nadwiślanin Płock (MAZ)
3.5 3.5 3.5
  GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 334)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
3.5 3.5 3 0.5
  JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 7548)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
3.5 3.5 2 1.5
  KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 4371)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
3.5 3.5 2 1.5
  KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 4166)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
3.5 3.5 2 1.5
  LASKOWSKA Emilka (2009 #45931 LO 7981)
CIA Łaskarzew (MAZ)
3.5 3.5 2 1.5
  LECH Maja (2009 #47457 LO 349)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
3.5 3.5 2 1.5
  LEMAŃSKI Stanisław (2003 #34869 LO 5386)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
3.5 3.5 2 1.5
  LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 1961)
KS Stella Gniezno (WLP)
3.5 3.5 2 1.5
  MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5956)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
3.5 3.5 2 1.5
  MICHTA Mateusz (2006 #49591 LO 2225)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
3.5 3.5 2 1.5
  MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 2434)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
3.5 3.5 2 1.5
  OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 8381)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
3.5 3.5 3 0.5
  SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 2870)
UKS Żaczek Fajsławice (LLS)
3.5 3.5 2 1.5
  SKRZYPEK Bartosz (2003 #42291 LO 8328)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
3.5 3.5 2 1.5
  TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 489)
ZKS Zielona Góra (LBU)
3.5 3.5 3.5
  ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 214)
Energa KTS Toruń (KPM)
3.5 3.5 2 1.5
336 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 6310)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
3.33 3.33 2 1 1 1.33
  KOWALSKA Wiktoria (2007 #49780 LO 4437)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
3.33 3.33 2 1 1 1.33
  MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5955)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
3.33 3.33 2 1 1.33
  RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 1439)
po podziale: KS Nowa Era Toruń (KPM)
1.67 3.33 2 1 1.33
  RĘKAS Miłosz
podział - 50%: Energa KTS Toruń (KPM)
1.67 3.33 2 1 1.33
  BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 3051)
LZS Kuźnica Żelichowska (WLP)
3.33 3.33 1 2.33
  PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 3108)
LKTS Luboń (WLP)
3.33 3.33 1 2.33
  SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 3113)
LKTS Luboń (WLP)
3.33 3.33 1 2.33
  WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 1935)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
3.33 3.33 1 2.33
344 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 2384)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
3 3 1 2
  BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 350)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
3 3 2 1
  CICHOCKA Nikola (2009 #52637 LO 2814)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
3 3 2 1
  CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 4029)
MTS Kwidzyn (POM)
3 3 2 1 0.5
  CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 3216)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
3 3 2 1 0.67
  DOŁŻYCKA Lena (2009 #51274 LO 8438)
Krzemień Ustrzyki Dolne (PKR)
3 3 2 1
  DYLEWSKA Oliwia (2008 #51228 LO 12335)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
3 3 2 1 1
  FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 7892)
UKS Remus Miechucino (POM)
3 3 2 1
  GAJEWSKI Hubert (2007 #46741 LO 158)
GKTS Gdańsk (POM)
3 3 2 1 1
  HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 1002)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3 3 2 1
  IDZIK Magdalena (2008 #49397 LO 5776)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
3 3 2 1 1
  JAROS Błażej (2007 #48197 LO 6719)
TTS Trzemeszno (WLP)
3 3 2 1
  KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 7494)
KTS Gliwice (ŚLS)
3 3 2 1 0.5
  KALETA Lilianna (2011 #49574 LO 1680)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3 3 2 1
  KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 3129)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
3 3 2 1
  KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 5164)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
3 3 3
  KORZUS Julian (2010 #45726 LO 1433)
po podziale: KS Nowa Era Toruń (KPM)
1.5 3 2 1
  KORZUS Julian
podział - 50%: Energa KTS Toruń (KPM)
1.5 3 2 1
  KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 2473)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
3 3 2 1 0.33
  KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3446)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
3 3 2 1
  LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 1196)
Orzeł Wysocko Wielkie (WLP)
3 3 2 1
  MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 7766)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
3 3 2 1
  MAZUR Maja (2007 #45639 LO 3979)
KS Sygnał Lublin (LLS)
3 3 2 1 1
  MIECZKOWSKA Oliwia (2007 #61514 LO 12440)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
3 3 2 1 1
  MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 2432)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
3 3 2 1 0.5
  NAWROCKA Aleksandra (2011 #52823 LO 1199)
Orzeł Wysocko Wielkie (WLP)
3 3 2 1
  NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 3730)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
3 3 2 1
  ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 340)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
3 3 2 1
  PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5859)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
3 3 2 1
  RÓŻYCKI Daniel (2007 #51066 LO 7750)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
3 3 2 1 1
  RZEPECKA Natalia (2008 #61274 LO 12145)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
3 3 2 1 1
  SIAMKOVA Marta (2008 #61280 LO 12155)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
3 3 2 1
  SIKOŃ Maciej (2007 #48303 LO 2075)
UKS Jordan Zakliczyn (MŁP)
3 3 2 1 0.5
  SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 4375)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
3 3 2 1 1 1
  SKIBIŃSKA Dominika (2009 #49162 LO 6229)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
3 3 2 1
  ŚLOSARCZYK Paweł (2007 #49301 LO 694)
KTS Lew Głubczyce (OPO)
3 3 2 1
  SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 1511)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
3 3 2 1
  STANISŁAWCZYK Patryk (2007 #52980 LO 6052)
Griffins Spin Szczecin (ZPM)
3 3 2 1
  STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 4216)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
3 3 2 1
  STOSIO Martyna (2010 #50157 LO 168)
GKTS Gdańsk (POM)
3 3 2 1
  ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 3289)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
3 3 2 1
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 6177)
Politechnika Rzeszów (PKR)
3 3 2 1
  SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 4563)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)
3 3 2 1
  SZAŁOWSKI Michał (2008 #57046 LO 4657)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
3 3 2 1
  SZCZUROWSKI Adam (2009 #56744 LO 3271)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
3 3 2 1
  TKACZYK Natalia (2008 #47868 LO 3983)
KS Sygnał Lublin (LLS)
3 3 2 1 1
  WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 4677)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
3 3 2 1
  WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 671)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
3 3 2 1
  WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2485)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
3 3 2 1 0.33
  WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 6181)
Politechnika Rzeszów (PKR)
3 3 2 1
  ZAREMBA Marcin (2002 #40497 LO 5678)
LZS Żywocice (OPO)
3 3 3
  ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 222)
Energa KTS Toruń (KPM)
3 3 3
  ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5274)
MRKS Gdańsk (POM)
3 3 2 1
  ZROL Kacper (2008 #45702 LO 3114)
LKTS Luboń (WLP)
3 3 2 1 1
  ZWIOR Kamila (2001 #39609 LO 4856)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
3 3 3
  ŁUKOWSKA Maja (2007 #49393 LO 5780)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
3 3 2 1 1
399 HUBKA Karol (2006 #45364 LO 6163)
Politechnika Rzeszów (PKR)
2.75 2.75 1 1.75
400 ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 1010)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2.67 2.67 2.67
401 BARTOSZKO Natalia (2010 #49897 LO 993)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2.5 2.5 1 1.5
  BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 5251)
MRKS Gdańsk (POM)
2.5 2.5 1 1.5
  CIECIURA Kacper (2009 #54143 LO 43)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
2.5 2.5 1 1.5
  FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 1767)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
2.5 2.5 1 1.5
  GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 333)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2.5 2.5 1 1.5
  GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 2224)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
2.5 2.5 2 0.5
  JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 916)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
2.5 2.5 1 1.5
  JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 5196)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
2.5 2.5 1 1.5
  JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1836)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
2.5 2.5 1 1.5
  KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 7688)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
2.5 2.5 1 1.5
  KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 3445)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
2.5 2.5 1 1.5
  KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 7743)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
2.5 2.5 2 0.5
  SZARY Piotr (2009 #46674 LO 344)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2.5 2.5 2 0.5
  WIENCEK Wiktoria (2009 #49700 LO 3639)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
2.5 2.5 2 0.5
  ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 9424)
STS Dębno (ZPM)
2.5 2.5 2 0.5
416 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 5477)
STS Rebel Łaskarzew (MAZ)
2.33 2.33 1 1.33
  JAMNICKI Jakub (2004 #39572 LO 3850)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
2.33 2.33 2.33
  JUREK Szymon (2006 #44391 LO 661)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
2.33 2.33 2.33
  KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 212)
Energa KTS Toruń (KPM)
2.33 2.33 2.33
  LAMPERSKI Jakub (2003 #42494 LO 3052)
LZS Kuźnica Żelichowska (WLP)
2.33 2.33 2.33
  LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 3053)
LZS Kuźnica Żelichowska (WLP)
2.33 2.33 2.33
  PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 3015)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
2.33 2.33 2.33
  RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 1934)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33 2.33
  SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 5687)
LZS Żywocice (OPO)
2.33 2.33 2.33
  SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 6176)
Politechnika Rzeszów (PKR)
2.33 2.33 2.33
426 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 7275)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
2.25 2.25 2.25
  GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 233)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
2.25 2.25 2.25
  WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 3449)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
2.25 2.25 1 1.25
429 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3298)
TKKF Dobczyce (MŁP)
2 2 2
  BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 7571)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)
2 2 2
  BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 3621)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
2 2 1 1
  CICHA Martyna (2009 #50159 LO 3370)
MLUKS Nadwiślanin Płock (MAZ)
2 2 1 1
  CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 5104)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
2 2 1 1
  DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 7559)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
2 2 2
  DOROBISZ Paulina (2009 #54609 LO 3316)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
2 2 1 1
  DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2459)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
2 2 2
  DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 3622)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
2 2 1 1
  FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 7893)
UKS Remus Miechucino (POM)
2 2 1 1
  GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3444)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
2 2 1 1
  GLANERT Olaf (2012 #55060 LO 575)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
2 2 1 1
  GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 3105)
LKTS Luboń (WLP)
2 2 1 1
  GRAMSZ Kinga (2010 #47010 LO 1678)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
2 2 1 1
  GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 1621)
KS Energetyk Łódź (ŁDZ)
2 2 1 1
  JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 10002)
Victoria Jelcz-Laskowice (DŚL)
2 2 2
  JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6720)
TTS Trzemeszno (WLP)
2 2 1 1
  KIJAS Anita (2008 #57044 LO 4651)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
2 2 2
  KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 6051)
Griffins Spin Szczecin (ZPM)
2 2 1 1
  KOBOSZ Łucja (2011 #53185 LO 6165)
Politechnika Rzeszów (PKR)
2 2 1 1
  KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 1919)
UKS Tornado Waksmund (MŁP)
2 2 2
  KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 8527)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
2 2 2
  KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2462)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
2 2 2
  KOWALSKA Daria (2009 #49163 LO 6228)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
2 2 1 1
  KRAMEK Amelia (2010 #46947 LO 8008)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
2 2 1 1
  KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 6491)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
2 2 1 1
  KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2361)
KS Gotyk Toruń (KPM)
2 2 1 1
  KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 2375)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
2 2 2
  KUCHARSKI Franciszek (2009 #54456 LO 3700)
UKS Lider Milicz (DŚL)
2 2 1 1
  KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 1920)
UKS Tornado Waksmund (MŁP)
2 2 2
  KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 1700)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
2 2 2
  LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 1382)
MUKS Jedynka Pszów (ŚLS)
2 2 2
  LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2464)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
2 2 2
  MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 3606)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
2 2 1 1
  MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 2147)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
2 2 2
  MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 7747)
po podziale: Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
1 2 1 1
  MANIEWSKI Adam
podział - 50%: Pełcz Górki Noteckie (LBU)
1 2 1 1
  NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 2073)
UKS Jordan Zakliczyn (MŁP)
2 2 1 1
  NOWICKA Patrycja (2009 #47254 LO 3373)
MLUKS Nadwiślanin Płock (MAZ)
2 2 1 1
  OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 832)
AUKS Trefl Zamość (LLS)
2 2 2
  PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 635)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
2 2 1 1
  PUŁECKA Gabriela (2010 #48882 LO 4197)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
2 2 1 1
  PYRA Kacper (2002 #43298 LO 1927)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
2 2 2
  RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 1430)
po podziale: KS Nowa Era Toruń (KPM)
1 2 2
  RĘKAS Julia
podział - 50%: Energa KTS Toruń (KPM)
1 2 2
  ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 3321)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
2 2 1 1
  ROMANOWSKA Lena (2010 #48721 LO 3135)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
2 2 1 1
  RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 4840)
LKS Wel Lidzbark (WMZ)
2 2 1 1
  RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 2905)
LUKS Chełmno (KPM)
2 2 1 1
  SAWECKI Michał (2007 #47082 LO 3612)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
2 2 1 1
  SMOLAREK Lena (2010 #50881 LO 4198)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
2 2 1 1
  SONNENBERG Monika (2011 #54022 LO 1440)
po podziale: KS Nowa Era Toruń (KPM)
1 2 1 1
  SONNENBERG Monika
podział - 50%: Energa KTS Toruń (KPM)
1 2 1 1
  STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 6938)
LKS Odra Głoska (DŚL)
2 2 1 1
  SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 760)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
2 2 1 1
  SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 5688)
LZS Żywocice (OPO)
2 2 2
  SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 5328)
UKS Białobrzegi (PDL)
2 2 2
  SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1856)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
2 2 1 1
  TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 3139)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
2 2 1 1
  TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 2395)
CKiS Skawina (MŁP)
2 2 2
  WĘGLIŃSKA Zuzanna (2002 #39703 LO 6413)
LUKS Fala Piotrawin (LLS)
2 2 2
  WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 6326)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
2 2 1 1
  WIECZOREK Zuzanna (2011 #49412 LO 6327)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
2 2 1 1
  WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 3994)
LKS Omega Kleszczów (ŁDZ)
2 2 1 1
  WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 4843)
LKS Wel Lidzbark (WMZ)
2 2 1 1
  WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2486)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
2 2 1 1
  WOŁOWIECKI Mariusz (2000 #31598 LO 1663)
UMKTS Lob Dęblin (LLS)
2 2 2
  ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 346)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2 2 1 1
  ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 7291)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
2 2 2
  ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 7705)
GKTS Giżycko (WMZ)
2 2 1 1
496 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 270)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
1.75 1.75 1 0.75
  DIKMAJER Filip (2005 #46295 LO 7738)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75 1 0.75
  FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 6157)
Politechnika Rzeszów (PKR)
1.75 1.75 1.75
  RUŁKA Filip (2003 #38796 LO 7511)
KTS Gliwice (ŚLS)
1.75 1.75 1.75
500 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 7947)
UKS Czternastka Poznań (WLP)
1.67 1.67 1 0.67
  KACZMAREK Witold (2008 #50439 LO 11783)
Energa KTS Toruń (KPM)
1.67 1.67 1.67
  RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 5268)
MRKS Gdańsk (POM)
1.67 1.67 1.67
503 BARTOSZKO Nicol (2012 #49898 LO 994)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1.5 1.5 1.5
  BONK Anna (2010 #51715 LO 5175)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
1.5 1.5 1 0.5
  BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 3619)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
1.5 1.5 1 0.5
  BŁASZCZYK Maciej (2010 #51525 LO 470)
ZKS Zielona Góra (LBU)
1.5 1.5 1 0.5
  CHODYNIECKA Judyta (2010 #50808 LO 3214)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
1.5 1.5 1 0.5
  CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 4195)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
1.5 1.5 1 0.5
  CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 7226)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
1.5 1.5 1 0.5
  CYPERSKI Dawid (2007 #48657 LO 3492)
UKS Lis Sierakowice (POM)
1.5 1.5 1 0.5
  CYRANKIEWICZ Olaf (2012 #54463 LO 1639)
ATS Lublin (LLS)
1.5 1.5 1 0.5
  CZAPUTA Piotr (2008 #51215 LO 2299)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1.5 1.5 1 0.5
  CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 2415)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
1.5 1.5 1 0.5
  DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 7757)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
1.5 1.5 1 0.5
  DZIADOSZ Mateusz (2009 #55466 LO 5893)
KS Górnik Polkowice (DŚL)
1.5 1.5 1 0.5
  FABIŚ Julia (2009 #54781 LO 8375)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
1.5 1.5 1 0.5
  FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 2595)
UKS Optima Zamość (LLS)
1.5 1.5 1 0.5
  GULAN Feliks (2009 #53927 LO 3623)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
1.5 1.5 1 0.5
  HABA Klaudia (2010 #51951 LO 3279)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
1.5 1.5 1 0.5
  JARKOWSKA Alicja (2005 #39202 LO 8279)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
1.5 1.5 1 0.5
  JUSTYNA Alicja (2011 #53498 LO 1679)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.5 1.5 1 0.5
  KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 4039)
MTS Kwidzyn (POM)
1.5 1.5 1 0.5
  KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 3346)
SKTS Rataje 50 Poznań (WLP)
1.5 1.5 1 0.5
  KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 1838)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
1.5 1.5 1 0.5
  KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 2419)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
1.5 1.5 1 0.5
  KOWALSKA Lena (2009 #56240 LO 2022)
UKS Lider Milicz (DŚL)
1.5 1.5 1 0.5
  KULA Marcel (2008 #51695 LO 5041)
Technik Świdwin (ZPM)
1.5 1.5 1 0.5
  LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5385)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
1.5 1.5 1 0.5
  LEPICH David (2011 #49398 LO 5683)
LZS Żywocice (OPO)
1.5 1.5 1 0.5
  LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 8764)
UKS Orlik Gdynia (POM)
1.5 1.5 1 0.5
  MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 2523)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
1.5 1.5 1 0.5
  MILNIKIEL Amelia (2008 #45949 LO 5897)
KS Górnik Polkowice (DŚL)
1.5 1.5 1 0.5
  MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7500)
KTS Gliwice (ŚLS)
1.5 1.5 1 0.5
  NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 3107)
LKTS Luboń (WLP)
1.5 1.5 1.5
  ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 341)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1.5 1.5 1.5
  PIOCH Filip (2010 #57265 LO 1541)
Tajfun Ostrów Wlkp. (WLP)
1.5 1.5 1 0.5
  PLESIAK Lena (2010 #51672 LO 6784)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)
1.5 1.5 1 0.5
  RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 5203)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
1.5 1.5 1.5
  ROGULSKA Julia (2010 #52477 LO 2903)
LUKS Chełmno (KPM)
1.5 1.5 1 0.5
  SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 3111)
LKTS Luboń (WLP)
1.5 1.5 1.5
  SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 8342)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
1.5 1.5 1 0.5
  SOJA Julia (2010 #49734 LO 4648)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
1.5 1.5 1 0.5
  STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 4044)
MTS Kwidzyn (POM)
1.5 1.5 1 0.5
  SZAFRAN Iwo (2009 #51488 LO 4181)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
1.5 1.5 1.5
  SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3252)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
1.5 1.5 1 0.5
  SŁABKOWSKI Patryk (2007 #47649 LO 7213)
LZS Jastrzębie (KPM)
1.5 1.5 1 0.5
  TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 4717)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1.5 1.5 1.5
  WIENCEK Oliwia (2011 #49701 LO 3638)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
1.5 1.5 1 0.5
  WOLSKI Maciej (2007 #51229 LO 3504)
UKS Lis Sierakowice (POM)
1.5 1.5 1 0.5
  WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 2506)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
1.5 1.5 1 0.5
  ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 3736)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
1.5 1.5 1 0.5
  ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 1693)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.5 1.5 1 0.5
553 CHARZYŃSKI Franciszek (2007 #49551 LO 1445)
po podziale: KS Nowa Era Toruń (KPM)
0.67 1.33 1.33
  CHARZYŃSKI Franciszek
podział - 50%: Energa KTS Toruń (KPM)
0.67 1.33 1.33
  GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 4715)
ULKS Kusy Łobudzice (ŁDZ)
1.33 1.33 1 0.33
  KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 885)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
1.33 1.33 1 0.33
  LISEK Konrad (2006 #49127 LO 5043)
Technik Świdwin (ZPM)
1.33 1.33 1 0.33
  PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 2383)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
1.33 1.33 1.33
  SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 1855)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
1.33 1.33 1 0.33
559 GIERACH Igor (2007 #45510 LO 3443)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
1.25 1.25 1.25
  PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 3448)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
1.25 1.25 1.25
  STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 4376)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
1.25 1.25 1 0.25
562 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 1592)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
1 1 1
  ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5380)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
1 1 1
  BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 8872)
Fiber Nowogród Bobrz. (LBU)
1 1 1
  BAJER Emilia (2005 #46034 LO 641)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
1 1 1
  BEREJ Jakub (2007 #48399 LO 5482)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
1 1 1
  BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2827)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
1 1 1
  BOGUCKA Dominika (2008 #55104 LO 5946)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
1 1 1
  BOHN Krzysztof (2005 #43021 LO 9928)
Małe Trójmiasto Rumia (POM)
1 1 1
  BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 570)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
1 1 1
  BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3442)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
1 1 1
  COFAŁ Jakub (2009 #54563 LO 5318)
MKTS Sparta Złotów (WLP)
1 1 1
  CZAJKOWSKA Martyna (2008 #47631 LO 8650)
LUKS Orzeł Rynarzewo (KPM)
1 1 1
  CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3665)
STS Brynica (OPO)
1 1 1
  CZUKIEWICZ Jędrzej (2007 #55166 LO 157)
GKTS Gdańsk (POM)
1 1 1
  DRYWA Wiktoria (2007 #45398 LO 7891)
UKS Remus Miechucino (POM)
1 1 1
  DUDEK Szymon (2008 #57043 LO 4650)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
1 1 1
  FALKOWSKA Martyna (2009 #51577 LO 5775)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
1 1 1
  FARYS Kacper (2003 #40217 LO 7228)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
1 1 1
  FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 6158)
Politechnika Rzeszów (PKR)
1 1 1
  GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 6588)
MLUKS Wakmet Bodzanów (OPO)
1 1 1
  GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 6589)
MLUKS Wakmet Bodzanów (OPO)
1 1 1
  GRABAS Robert (2008 #43389 LO 6162)
Politechnika Rzeszów (PKR)
1 1 1
  GROCHOLSKI Miłosz (2013 #53823 LO 1014)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1 1 1
  GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 2927)
KTS Wolbromek (DŚL)
1 1 1
  GRZELAK Marcin (2003 #47275 LO 1618)
KS Energetyk Łódź (ŁDZ)
1 1 1
  GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 413)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
1 1 1
  HOFFMANN Bartosz (2007 #42856 LO 4531)
UKS The Best Bestwinka (ŚLS)
1 1 1
  JĘSIEK Jakub (2003 #36957 LO 2309)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1 1 1
  KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 1771)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
1 1 1
  KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 2128)
STS Zgoda Janik (ŚWI)
1 1 1
  KARCZMARZ Maksymilian (2006 #49462 LO 2471)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1 1 1
  KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 7359)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
1 1 1
  KONIECZKO Jakub (2007 #46780 LO 2500)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
1 1 1
  KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 277)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
1 1 1
  KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 9375)
KSTS Krosno (PKR)
1 1 1
  KUDERSKI Paweł (2004 #41852 LO 8134)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
1 1 1
  KUDŁO Wiktor (2006 #52279 LO 2475)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1 1 1
  KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 5488)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
1 1 1
  KUKLA Amelia (2008 #49811 LO 6382)
UKS Kępa Dębica (PKR)
1 1 1
  KULIK Olga (2005 #52621 LO 8507)
UKS Naprzód Skórzec (MAZ)
1 1 1
  KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 4881)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
1 1 1
  KUTA Michał (2009 #50566 LO 2477)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1 1 1
  MAGA Bartosz (2007 #42857 LO 4532)
UKS The Best Bestwinka (ŚLS)
1 1 1
  MAŁKOWSKA Zuzanna (2010 #52638 LO 2817)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
1 1 1
  MILCZAREK Klaudiusz (2007 #48010 LO 9541)
STLA Szczecinek (ZPM)
1 1 1
  MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 138)
RKS Cukrownik Chybie (ŚLS)
1 1 1
  MOTYL Hanna (2007 #50806 LO 2317)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1 1 1
  MROZIK Gabriela (2007 #47342 LO 4645)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
1 1 1
  OPERACZ Kuba (2010 #58784 LO 1612)
KS AZS AWF Wrocław (DŚL)
1 1 1
  PACAN Małgorzata (2007 #48950 LO 6634)
LUKS Mańkowice (OPO)
1 1 1
  PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4795)
UMKS Księżak Łowicz (ŁDZ)
1 1 1
  PAWŁOWSKI Rafał (2005 #40203 LO 2481)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1 1 1
  PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 1510)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
1 1 1
  PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 4441)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
1 1 1
  PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1755)
Siemacha Kraków (MŁP)
1 1 1
  PIORUŃSKA Dagmara (2009 #59270 LO 41)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
1 1 1
  PLIS Jan (2005 #45968 LO 3775)
KS CKFiS Bełżyce (LLS)
1 1 1
  PORĘBA Małgorzata (2012 #55444 LO 6170)
Politechnika Rzeszów (PKR)
1 1 1
  RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 178)
GUKS Prosna Wieruszów (ŁDZ)
1 1 1
  REZKA Maja (2008 #61513 LO 12439)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
1 1 1
  ROSS Roxana (2007 #59571 LO 4367)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
1 1 1
  RUCIŃSKI Mikołaj (2005 #46746 LO 1256)
UKS Junior Miastko (POM)
1 1 1
  RUDO Adam (2003 #35661 LO 5267)
MRKS Gdańsk (POM)
1 1 1
  SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 4281)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
1 1 1
  SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 5863)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
1 1 1
  SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 3981)
KS Sygnał Lublin (LLS)
1 1 1
  SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 4562)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)
1 1 1
  SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 1853)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
1 1 1
  STACHURSKA Nikola (2006 #51078 LO 1854)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
1 1 1
  STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 1427)
UKS TS Kiełczów (DŚL)
1 1 1
  ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 3746)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
1 1 1
  SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 7552)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
1 1 1
  SZYMAŃSKA Hanna (2011 #49624 LO 3325)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
1 1 1
  WEIKUM Kacper (2006 #39068 LO 7553)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
1 1 1
  WNUK Natalia (2006 #42925 LO 4886)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
1 1 1
  WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 5633)
KS Viret CMC Zawiercie (ŚLS)
1 1 1
  WSZOŁEK Weronika (2010 #47160 LO 2331)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1 1 1
  ZORNIG Julia (2007 #49188 LO 9425)
STS Dębno (ZPM)
1 1 1
  ŻYCHLIŃSKI Maksymilian (2003 #46778 LO 5388)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
1 1 1
  ŁOCHOWSKA Otylia (2007 #56684 LO 2020)
UKS Lider Milicz (DŚL)
1 1 1
  ŁUKIEŃCZUK Patrycja (2004 #37009 LO 8135)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
1 1 1
  ŁYP Marcin (2009 #56086 LO 5109)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
1 1 1
644 BODNAR Michał (2003 #42224 LO 7484)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.75 0.75 0.75
  BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 3596)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
0.75 0.75 0.75
  GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 7487)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.75 0.75 0.75
  GALA Dawid (2005 #44824 LO 7488)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.75 0.75 0.75
  KOZIOROWICZ Michał (2004 #45739 LO 7742)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
0.75 0.75 0.75
  KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 276)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
0.75 0.75 0.75
  PISAREWICZ Samuel (2006 #41582 LO 7749)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
0.75 0.75 0.75
  STUŻYŃSKI Dawid (2003 #43816 LO 7516)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.75 0.75 0.75
  SZCZYGIEŁ Wiktor (2005 #48553 LO 3614)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
0.75 0.75 0.75
  SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 3615)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
0.75 0.75 0.75
654 ANTOSZCZYK Adam (2008 #51058 LO 3213)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
0.67 0.67 0.67
  DYMEK Mia (2007 #45989 LO 7936)
UKS Czternastka Poznań (WLP)
0.67 0.67 0.67
  KRAUZE Jakub (2008 #53782 LO 3220)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
0.67 0.67 0.67
  TARKA Zofia (2008 #49972 LO 7951)
UKS Czternastka Poznań (WLP)
0.67 0.67 0.67
658 ADAMIAK Magdalena (2013 #53500 LO 1665)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  BARAN Marcel (2009 #52004 LO 1672)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  BĘBACZ Emilia (2009 #49729 LO 4642)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
0.5 0.5 0.5
  BELICA Nikola (2010 #52027 LO 6532)
IKTS Broń Radom (MAZ)
0.5 0.5 0.5
  BIEDNA Patrycja (2010 #49949 LO 8384)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
0.5 0.5 0.5
  BIELECKI Szymon (2012 #55931 LO 8524)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
0.5 0.5 0.5
  BIERNAT Michał (2010 #53939 LO 568)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
0.5 0.5 0.5
  BOCHNIARZ Alicja (2010 #53649 LO 2862)
UKS Żaczek Fajsławice (LLS)
0.5 0.5 0.5
  BORZĘCKA Antonina (2013 #61017 LO 11785)
MKS STS Lubartów (LLS)
0.5 0.5 0.5
  BROLL Aleksandra (2012 #59658 LO 5173)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5 0.5
  BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 1825)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5 0.5
  CANDER Kacper (2010 #54401 LO 1674)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  CISZEWSKA Judyta (2009 #52734 LO 4878)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  CIURYŁO Bartosz (2011 #55361 LO 6215)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
0.5 0.5 0.5
  DUDZIŃSKA Franciszka (2011 #52819 LO 1193)
Orzeł Wysocko Wielkie (WLP)
0.5 0.5 0.5
  DZIEDZIA Karolina (2009 #60819 LO 11504)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5 0.5
  DZIKOŃSKA Nikola (2011 #51796 LO 1229)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 1230)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  FLAUMENHAFT Wojciech (2013 #50011 LO 4875)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
0.5 0.5 0.5
  FRANEK Wojciech (2008 #53979 LO 814)
KS Dąbcze (WLP)
0.5 0.5 0.5
  GABRISCH Jana (2009 #54256 LO 5681)
LZS Żywocice (OPO)
0.5 0.5 0.5
  GAJEWCZYK Magdalena (2010 #49433 LO 1231)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 5256)
MRKS Gdańsk (POM)
0.5 0.5 0.5
  GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 2596)
UKS Optima Zamość (LLS)
0.5 0.5 0.5
  GOZDAL Jakub (2011 #55028 LO 9062)
MKS STS Lubartów (LLS)
0.5 0.5 0.5
  GRAMSZ Klaudia (2013 #49576 LO 1667)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  GREGORCZYK Michał (2010 #50514 LO 5257)
MRKS Gdańsk (POM)
0.5 0.5 0.5
  GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 4261)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5 0.5
  GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 4262)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5 0.5
  GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 4035)
MTS Kwidzyn (POM)
0.5 0.5 0.5
  HABA Oliwia (2010 #51949 LO 3280)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
0.5 0.5 0.5
  HONKOWICZ Zuzanna (2013 #55509 LO 1128)
MKS Radość Gorlice (MŁP)
0.5 0.5 0.5
  HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 8132)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
0.5 0.5 0.5
  HRECZUCH Agata (2011 #59215 LO 7773)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
0.5 0.5 0.5
  HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 1086)
LZS Kąkolówka (PKR)
0.5 0.5 0.5
  ILCEWICZ Wiktoria (2011 #52097 LO 5381)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
0.5 0.5 0.5
  JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8377)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
0.5 0.5 0.5
  JANKOWSKI Paweł (2008 #56400 LO 3625)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.5 0.5 0.5
  JĘCEK Paulina (2011 #51100 LO 4861)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
0.5 0.5 0.5
  JĘDRZEJEWSKI Oliwier (2012 #56165 LO 576)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
0.5 0.5 0.5
  JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 5178)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5 0.5
  KABS Agata (2004 #49900 LO 5735)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
0.5 0.5 0.5
  KABS Paulina (2004 #49901 LO 5736)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
0.5 0.5 0.5
  KAPICA Łucja (2013 #59880 LO 8472)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5 0.5
  KAŁACZYŃSKA Maria (2006 #43950 LO 5383)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
0.5 0.5 0.5
  KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 299)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
0.5 0.5 0.5
  KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 6223)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
0.5 0.5 0.5
  KLEPACZ Maria (2009 #47286 LO 1870)
UKS Top Solec Kujawski (KPM)
0.5 0.5 0.5
  KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 5384)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
0.5 0.5 0.5
  KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 6225)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
0.5 0.5 0.5
  KOBA Rafał (2010 #49158 LO 6226)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
0.5 0.5 0.5
  KOCH Mateusz (2008 #50629 LO 2311)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
0.5 0.5 0.5
  KONSTANTYN Kaja (2009 #49837 LO 963)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
0.5 0.5 0.5
  KOWALIK Greta (2012 #54086 LO 2897)
LUKS Chełmno (KPM)
0.5 0.5 0.5
  KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 7764)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
0.5 0.5 0.5
  KRAS Nikodem (2008 #52061 LO 2067)
UKS Jordan Zakliczyn (MŁP)
0.5 0.5 0.5
  KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 1596)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
0.5 0.5 0.5
  KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6383)
UKS Kępa Dębica (PKR)
0.5 0.5 0.5
  KULIK Iwo (2009 #50399 LO 235)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
0.5 0.5 0.5
  KUNA Jakub (2010 #50592 LO 7259)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  KUROS Antoni (2010 #52015 LO 2426)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
0.5 0.5 0.5
  KUŹMA Lena (2011 #59375 LO 1938)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5 0.5
  KWAŚNICKA Zuzanna (2010 #50180 LO 550)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
0.5 0.5 0.5
  KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 2796)
BOSiR ULKS Barcin (KPM)
0.5 0.5 0.5
  LASMAN Szymon (2010 #54154 LO 1598)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
0.5 0.5 0.5
  LATO Zuzanna (2007 #55031 LO 5903)
MKS STS Lubartów (LLS)
0.5 0.5 0.5
  LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 2601)
UKS Optima Zamość (LLS)
0.5 0.5 0.5
  MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 4439)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  MAJCHRZYK Alicja (2010 #49735 LO 4644)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
0.5 0.5 0.5
  MAJKOWSKA Andżelika (2009 #49223 LO 6085)
UKS Juvenia Półczno (POM)
0.5 0.5 0.5
  MALEWICZ Anna (2010 #55383 LO 6648)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 1683)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  MARIAŃCZYK Ewa (2010 #59604 LO 4634)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
0.5 0.5 0.5
  MARKO Franciszek (2008 #51696 LO 5044)
Technik Świdwin (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 8393)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
0.5 0.5 0.5
  MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 6677)
OKS Olesno (OPO)
0.5 0.5 0.5
  MICHALEWICZ Zofia (2009 #59196 LO 2026)
UKS Lider Milicz (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  MICHALEWSKA Laura (2011 #51996 LO 4277)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5 0.5
  MICHALSKI Tymon (2011 #59198 LO 1775)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  MICHAŚ Aleksandra (2013 #54402 LO 1668)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  MIKICIUK Mikołaj (2010 #57268 LO 139)
IKS Spin Bożejowice (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  MILDE Dawid (2011 #54786 LO 8380)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
0.5 0.5 0.5
  MODRZEJEWSKI Wojciech (2012 #54091 LO 3224)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  MRUK Patryk (2010 #53053 LO 2232)
MGLKS Odra Oława (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  NADOLSKA Roksana (2009 #49528 LO 4838)
LKS Wel Lidzbark (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 12375)
MTS Kwidzyn (POM)
0.5 0.5 0.5
  NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 1844)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5 0.5
  NOWAK Wiktoria (2012 #54087 LO 2900)
LUKS Chełmno (KPM)
0.5 0.5 0.5
  OCHWAT Grzegorz (2008 #51714 LO 5184)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5 0.5
  OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 5782)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  OGRODNIK Nikola (2010 #51718 LO 5201)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
0.5 0.5 0.5
  OLBRACHT Filip (2010 #57878 LO 3225)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 3353)
SKTS Rataje 50 Poznań (WLP)
0.5 0.5 0.5
  OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 7238)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
0.5 0.5 0.5
  OŻGA Damian (2009 #59428 LO 2496)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
0.5 0.5 0.5
  PAKURA Maciej (2010 #54502 LO 163)
GKTS Gdańsk (POM)
0.5 0.5 0.5
  PASZKIEWICZ Błażej (2011 #52145 LO 9781)
LZS Włosień (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  PAVELKO Darina (2010 #59691 LO 5771)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  PELC Weronika (2003 #52189 LO 7767)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
0.5 0.5 0.5
  PIASECKA Wiktoria (2013 #53362 LO 3125)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
0.5 0.5 0.5
  PIASECKI Jonatan (2011 #53165 LO 3132)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
0.5 0.5 0.5
  PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 8892)
UKS Czarni Pieszcz (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  PIENIĄŻEK Maria (2010 #49332 LO 8893)
UKS Czarni Pieszcz (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 2435)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
0.5 0.5 0.5
  PIETRZAK Amelia (2008 #45951 LO 5898)
KS Górnik Polkowice (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 4430)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  PIOTROWSKI Lucjan (2010 #54104 LO 4373)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 1850)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5 0.5
  PISZCZEK Norbert (2009 #51935 LO 8346)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
0.5 0.5 0.5
  POCZĄTEK Wiktoria (2007 #50790 LO 1093)
LZS Kąkolówka (PKR)
0.5 0.5 0.5
  PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 1687)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 4374)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
0.5 0.5 0.5
  PYTKO Krystian (2011 #54082 LO 5601)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
0.5 0.5 0.5
  ROBAK Marcel (2009 #51481 LO 4176)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
0.5 0.5 0.5
  ROGALA Anna (2010 #50715 LO 6171)
Politechnika Rzeszów (PKR)
0.5 0.5 0.5
  ROMANII Hanna (2010 #61151 LO 11984)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  ROMANOWSKA Aleksandra (2010 #49740 LO 1600)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
0.5 0.5 0.5
  RUDOLF Natasza (2011 #52481 LO 2904)
LUKS Chełmno (KPM)
0.5 0.5 0.5
  SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 5686)
LZS Żywocice (OPO)
0.5 0.5 0.5
  SITO Dominika (2007 #61403 LO 12308)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
0.5 0.5 0.5
  SKUZA Karolina (2010 #51596 LO 4841)
LKS Wel Lidzbark (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 5952)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 5953)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  STARZEC Barbara (2009 #54325 LO 2632)
UKS Maków (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  STARZEC Zofia (2014 #55237 LO 2645)
UKS Maków (ŁDZ)
0.5 0.5 0.5
  STEFANOWICZ Milena (2013 #51589 LO 4200)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
0.5 0.5 0.5
  STEFAŃSKI Aleksy (2010 #55382 LO 6653)