Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

Przynależność klubowa określona na podstawie wybranego sezonu.

# Zawodnik Suma p-tów P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 308)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
43.83 25 10.5 8.33
2 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 919)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
39.75 25 8.5 6.25
  WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 920)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
39.75 21 12.5 6.25
4 GRELA Artur (2000 #32881 LO 202)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
35.17 21 8.5 5.67
5 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 482)
Energa KTS Toruń (KPM)
32.5 17 8.5 7
6 WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 236)
ZKS Zielona Góra (LBU)
31.17 13 12.5 5.67
7 SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 2651)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
28.83 13 7.5 8.33
8 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 7268)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
28.67 17 6 5.67
9 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7239)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
27 12 7.5 7.5 2.67
  WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 868)
MRKS Gdańsk (POM)
27 15 6 3 6
11 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 921)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
26.75 13 7.5 6.25
12 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 617)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
26 13 6 7
13 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 3560)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
25.5 17 8.5
14 MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 3219)
KTSK GOSRiT Luzino (POM)
25 17 3 5
  PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 2650)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
25 10 7.5 7.5
16 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 3344)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
24.75 15 7.5 2.25
17 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 215)
ZKS Zielona Góra (LBU)
24.67 13 6 5.67
18 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 580)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
24.5 10 7.5 7
  DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 10359)
UKS ATS Białystok (PDL)
24.5 10 10.5 4
20 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 939)
Małe Trójmiasto Rumia (POM)
23.5 10 6 7.5
  WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 2654)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
23.5 13 3 7.5
22 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 326)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
23.25 12 7.5 3.75
23 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 8360)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
23.17 10 7.5 5.67
24 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 467)
Energa KTS Toruń (KPM)
23 10 6 7
  LIS Martyna (2002 #33288 LO 5693)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
23 7 7.5 8.5
  MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 488)
Energa KTS Toruń (KPM)
23 10 6 7
27 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 2649)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
22.83 7 7.5 8.33
28 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 7310)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
22 10 6 6
29 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 1539)
KS Gotyk Toruń (KPM)
21 10 6 5
  FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 2884)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
21 10 6 5
  KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4387)
Politechnika Rzeszów (PKR)
21 9 6 6 3
  MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 7192)
IKTS Broń Radom (MAZ)
21 10 6 5
33 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 4398)
Politechnika Rzeszów (PKR)
20.5 9 7.5 4 3.75
34 PASZEK Agata (2001 #27733 LO 592)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
20 13 7
  SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 6879)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
20 8 6 6 2.67
36 DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 4376)
Politechnika Rzeszów (PKR)
19.5 8 4 7.5 3
37 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 5131)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
19 10 3 6
  KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 2250)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
19 13 6
  MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 2671)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
19 9 6 4 3
  SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 7345)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
19 7 6 6
41 WERNER Jakub (2000 #28538 LO 69)
KS Dąbcze (WLP)
18.5 5 7.5 6
42 TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 2899)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
18 10 3 5
43 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 608)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
17.5 9 4.5 4 2.25
  MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 225)
ZKS Zielona Góra (LBU)
17.5 7 3 7.5
45 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 922)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
17 8 4.5 4.5 3
  SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 2916)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
17 8 4.5 4.5 3.5
47 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 2198)
Dąbrowiak Dąbrowa Górn. (ŚLS)
16 7 3 6
  RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 2895)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
16 5 6 5
  RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 2896)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
16 7 3 6
50 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 222)
ZKS Zielona Góra (LBU)
15.5 5 3 7.5
  OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 4189)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
15.5 5 3 7.5
  SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4392)
Politechnika Rzeszów (PKR)
15.5 8 4.5 3 3
  STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 2058)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
15.5 7 4 4.5
  TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5697)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
15.5 7 8.5
  ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 267)
ZKS Zielona Góra (LBU)
15.5 7 4 4.5 2
56 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 319)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
15.25 7 4.5 3 3.75
57 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 4390)
Politechnika Rzeszów (PKR)
15 7 4 4 3
  SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 4921)
LUKS Chełmno (KPM)
15 7 3 5
  WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 10505)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
15 3 6 6
  ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 269)
ZKS Zielona Góra (LBU)
15 7 4 4 2
61 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 484)
Energa KTS Toruń (KPM)
14.5 7 3 4 3.5
  LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 871)
MRKS Gdańsk (POM)
14.5 7 1.5 1.5 6
63 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 3342)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
14.25 8 4 1.5 2.25
  GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 925)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
14.25 5 3 6.25
65 CHUDY Anita (2000 #32916 LO 2494)
LKTS Luboń (WLP)
14 10 4
  CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7778)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
14 7 3 4
  GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 6669)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
14 7 3 3 4
  JADACH Oskar (2002 #36670 LO 3099)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
14 7 3 4
  KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 6187)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
14 7 4 3 2.33
  KRÓLIKOWSKA Katarzyna (2003 #39147 LO 8100)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
14 8 3 3
  ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 6865)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
14 5 3 6
72 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 4925)
LUKS Chełmno (KPM)
13.5 7 3 1.5 3.5
  KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6674)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
13.5 9 3.5 4.5 3
74 LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 328)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
13.25 5 4.5 3 3.75
75 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 748)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
13 10 3
  DURALAK Daria (2004 #42432 LO 7795)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
13 5 4 1.5 4
  GAJEWSKA Natalia (2003 #38984 LO 6870)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
13 7 3 3 2.67
  GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 6170)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
13 7 6
  GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 3446)
KTS Gliwice (ŚLS)
13 7 6
  JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 6659)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
13 5 3 5
  KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 2890)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
13 7 6
  MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 489)
Energa KTS Toruń (KPM)
13 7 3 3 2.33
  PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 3216)
KTSK GOSRiT Luzino (POM)
13 5 3 5
84 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 207)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
12.67 7 3 1.5 2.67
85 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 923)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
12.5 5 4.5 1.5 3
86 FILICZAK Ewa (2001 #37551 LO 2519)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
12 6 6
  GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 7309)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
12 3 3 6
  KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 2668)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
12 4 4 4 3
  SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 4433)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
12 5 3 4
  SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 3720)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
12 5 3 4
  ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 3513)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)
12 3 3 6
92 STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 4393)
Politechnika Rzeszów (PKR)
11.75 2 4 4 3.75
93 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 1919)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
11.5 7 4.5 2.5 3
  KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 3731)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
11.5 4 4.5 3
  KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 3851)
GKTS Gdańsk (POM)
11.5 7 3 1.5
  ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5689)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
11.5 9 2.5 2.5 2.5
  TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 867)
MRKS Gdańsk (POM)
11.5 5 3 3.5
98 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4767)
KSTS Krosno (PKR)
11 5 3 3 2.67
  KOSIŃSKI Dawid (2001 #35317 LO 1498)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
11 5 6
  PIEGZA Adrian (2000 #38248 LO 13715)
Polonia Wilczkowice (MŁP)
11 7 4
  PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 3215)
KTSK GOSRiT Luzino (POM)
11 3 3 5
  STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 208)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
11 4 4 3 2.67
  SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 3693)
GUKS Orzeł Siedlin (MAZ)
11 3 3 5
  WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 127)
LKS Odra Głoska (DŚL)
11 7 4
105 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 10158)
Politechnika Rzeszów (PKR)
10.75 4 3 1.5 3.75
106 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 4375)
Politechnika Rzeszów (PKR)
10.67 5 3 1.5 2.67
  SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 4775)
KSTS Krosno (PKR)
10.67 5 3 2.67
  PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 4764)
KSTS Krosno (PKR)
10.67 5 5.67
109 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 7783)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
10.5 3 4 3.5
  PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 4923)
LUKS Chełmno (KPM)
10.5 3 4 3.5
  PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 877)
MRKS Gdańsk (POM)
10.5 3 4 1.5 3.5
  WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 6681)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
10.5 7 3.5 2 3
  ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 487)
Energa KTS Toruń (KPM)
10.5 3 4 3.5
114 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 6776)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
10.33 5 3 1.5 2.33
115 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 603)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
10.25 5 3 2.25
  PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 3343)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
10.25 8 2.25
117 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 3872)
ATS Lublin (LLS)
10 10
  CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 5018)
GKTS Wiązowna (MAZ)
10 7 3
  GACA Alicja (2000 #29509 LO 4418)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
10 3 3 4
  GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 6657)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
10 5 5
  KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 8126)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
10 7 3
  KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 924)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
10 4 3 3 3
  MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 839)
ULKS Ciechów (DŚL)
10 4 3 3
  PYRA Kacper (2002 #43298 LO 409)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
10 7 3
  TERESZKIEWICZ Monika (2001 #45148 LO 10361)
UKS ATS Białystok (PDL)
10 3 3 4
126 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 2509)
LKTS Luboń (WLP)
9.75 5 3 1.75
127 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 6869)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
9.67 3 4 1.5 2.67
  KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 4388)
Politechnika Rzeszów (PKR)
9.67 4 3 1.5 2.67
129 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7536)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
9.5 6 2.5 2.5 3.5
  BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 7300)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
9.5 5 4.5 3.5 2
  GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 926)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
9.5 6 3 3.5 3
  PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 7707)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
9.5 5 4.5 1 1.67
  WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6880)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
9.5 5 3.5 4.5 2.33
  WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 7311)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
9.5 5 1.5 3
135 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 6190)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
9.33 4 3 2.33
136 BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 4373)
Politechnika Rzeszów (PKR)
9.25 4 1.5 1.5 3.75
  RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 338)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
9.25 4 1.5 1.5 3.75
138 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 8269)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
9.17 5 1.5 1.5 2.67
139 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 3527)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
9 6 3 3 2
  FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 883)
MRKS Gdańsk (POM)
9 6 3 2.5 3
  GÓRSKA Aleksandra (2000 #40340 LO 4568)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
9 3 6
  MADEJ Łukasz (2000 #33727 LO 2764)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
9 5 4
  SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 3019)
KTS Gliwice (ŚLS)
9 3 6
  SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 2287)
UKS Champion Police (ZPM)
9 3 6
  WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 2917)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
9 4 1.5 1.5 3.5
146 FRANC Igor (2005 #36385 LO 880)
MRKS Gdańsk (POM)
8.75 4 3 1.5 1.75
147 MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 4362)
Politechnika Rzeszów (PKR)
8.67 3 5.67
  STYPKA Filip (2001 #30292 LO 209)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
8.67 3 5.67
149 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 7537)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
8.5 4 4.5 2.5 3.5
  TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 7786)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
8.5 2 3 3.5
151 GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3024)
KTS Gliwice (ŚLS)
8.33 3 3 1.5 2.33
  OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3450)
KTS Gliwice (ŚLS)
8.33 3 3 1.5 2.33
  WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5957)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
8.33 3 3 2.33
154 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 7188)
IKTS Broń Radom (MAZ)
8 3 5
  FILIPOWICZ Julia (2002 #44431 LO 6656)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
8 3 5
  FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 7348)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
8 3 1.5 3.5
  HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7350)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
8 3 1.5 3.5
  LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 3674)
LZS Kuźnica Żelichowska (WLP)
8 5 3
  MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 6675)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
8 4 3 1
  PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3157)
KS Naprzód Borucin (ŚLS)
8 5 3 3
  RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 7381)
KS Gotyk Toruń (KPM)
8 3 5
  SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 612)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8 5 1.5 1.5
  SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 230)
ZKS Zielona Góra (LBU)
8 5 3
  ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1616)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
8 5 3 2.5 2
165 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 2912)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
7.75 3 3 1.5 1.75
166 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 6882)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7.5 5 2 1 2.5
  DOMITER Julia (2004 #37603 LO 3723)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
7.5 3 1.5 3
  JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 927)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7.5 4 3.5 1 3
  KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 2511)
LKTS Luboń (WLP)
7.5 5 2 2 2.5
  SOCZKO Wiktoria (2005 #49024 LO 6680)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
7.5 2 1.5 4
171 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 6178)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
7.33 2 3 2.33
172 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 4377)
Politechnika Rzeszów (PKR)
7.17 3 1.5 2.67
  HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 8273)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
7.17 3 1.5 2.67
174 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6868)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7 4 1.5 1.5
  BUŚKO Maciej (2001 #42281 LO 435)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
7 3 4
  GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 3222)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
7 4 1.5 1.5
  GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 116)
LKS Odra Głoska (DŚL)
7 3 4
  GROMEK Artur (2007 #40924 LO 3531)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
7 4 2 3
  HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 6881)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7 4 3 2.5 2.5
  KOŁOS Arkadiusz (2001 #33820 LO 1910)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
7 3 4
  KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 10010)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
7 4 2 1 3
  PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 3537)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
7 4 3 2 2
  SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 4367)
Politechnika Rzeszów (PKR)
7 3 4
  STALA Sylwia (2006 #45120 LO 10196)
UKS Meteor Wąchock (ŚWI)
7 5 1 2
  SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6878)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7 4 2.5 3 2.33
186 LINEK Adam (2004 #41866 LO 1330)
LZS Żywocice (OPO)
6.83 3 1.5 2.33
  RUŁKA Filip (2003 #38796 LO 3451)
KTS Gliwice (ŚLS)
6.83 3 1.5 2.33
  SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 1333)
LZS Żywocice (OPO)
6.83 3 1.5 2.33
  WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 416)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
6.83 3 1.5 1.5 2.33
  ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 492)
Energa KTS Toruń (KPM)
6.83 3 1.5 2.33
191 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 3449)
KTS Gliwice (ŚLS)
6.5 5 1.5
  JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 2662)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
6.5 2 1.5 1.5 3
  KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 2664)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
6.5 2 3 1.5
  KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 6183)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
6.5 4 2.5 1 2.5
  MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 257)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.5 4 2 2 2.5
  OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 3208)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
6.5 5 1.5
  PYŚK Damian (2006 #39458 LO 2513)
LKTS Luboń (WLP)
6.5 4 2 1 2.5
  SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 400)
GUKS Prosna Wieruszów (ŁDZ)
6.5 4 2.5 1
  TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 1932)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
6.5 4 2.5 1 1.33
  WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 13443)
niestow. woj. KPM (KPM)
6.5 4 2.5 1
201 KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6873)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
6.25 3 1.5 1.75
  NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 2518)
LKTS Luboń (WLP)
6.25 3 1.5 1.75
203 KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 4774)
KSTS Krosno (PKR)
6.17 2 1.5 1.5 2.67
204 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 6670)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
6 4 2 1
  GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 365)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
6 3 3 1 2
  JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 4510)
Victoria Jelcz-Laskowice (DŚL)
6 6
  KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6872)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
6 3 1.5 1.5
  KOWOL Marek (2000 #28424 LO 2110)
MUKS Jedynka Pszów (ŚLS)
6 6
  MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 1427)
LZS Kujakowice (OPO)
6 6
  OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 1902)
AUKS Trefl Zamość (LLS)
6 3 3
  STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5688)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
6 4 2 2
  WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 771)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
6 3 1.5 1.5 0.75
  ZELEK Dawid (2002 #41542 LO 964)
Technik Świdwin (ZPM)
6 3 3
214 OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 413)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
5.83 2 1.5 2.33
  RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 415)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
5.83 2 1.5 2.33
216 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5685)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
5.75 2 1.5 1.5 2.25
217 MICHALSKI Emil (2002 #49156 LO 3959)
ZKS Zielona Góra (LBU)
5.67 5.67
218 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 360)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
5.5 3 2.5 2 2
  DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 4324)
IKTS Noteć Inowrocław (KPM)
5.5 3 2.5 2.5
  LISEK Konrad (2006 #49127 LO 254)
ZKS Zielona Góra (LBU)
5.5 3 2 2.5
  MACIĄG Dominik (2003 #43003 LO 3589)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
5.5 3 1.5 1
  POLOK Paweł (2006 #43376 LO 2271)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
5.5 3 2.5 1
  RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 556)
Olimpijczyk Jeżewo (MAZ)
5.5 3 2.5
  SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 7199)
IKTS Broń Radom (MAZ)
5.5 4 1.5
  SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 4566)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
5.5 3 2.5 1
  SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 491)
Energa KTS Toruń (KPM)
5.5 3 2.5 1
  ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 268)
ZKS Zielona Góra (LBU)
5.5 2 1.5 2
  ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5690)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
5.5 3 2.5 2 2.5
  ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 1837)
SMS Włodawa (LLS)
5.5 3 2.5
230 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6875)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
5.33 3 2 2.33
231 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6876)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
5.25 2 1.5 1.75
232 BĘDZIK Oliwia (2005 #52148 LO 8869)
Griffins Spin Szczecin (ZPM)
5 2 1.5 1.5
  BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3525)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
5 3 2 2
  BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 7703)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
5 3 2 1.67
  BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 6668)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
5 3 2 2 2
  CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 14257)
niestow. woj. WMZ (WMZ)
5 3 2 2
  GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4379)
Politechnika Rzeszów (PKR)
5 3 1 2 1.33
  HUBKA Karol (2006 #45364 LO 4384)
Politechnika Rzeszów (PKR)
5 3 1 2 1.33
  JANIK Maciej (2007 #48634 LO 1862)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
5 3 2 2
  KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 9146)
KS Górnik Polkowice (DŚL)
5 3 2 1
  KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 6173)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
5 5
  KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 486)
Energa KTS Toruń (KPM)
5 3 2 1
  OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 808)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
5 3 2 2 1.33
  PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 6676)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
5 2 1 3
  PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 4926)
LUKS Chełmno (KPM)
5 3 2 1
  RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 7710)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
5 3 2 2 1.67
  ROŻEK Katarzyna (2005 #48007 LO 1814)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
5 2 1.5 1.5
  SASS Dorota (2006 #39168 LO 7784)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
5 4 1 1
  SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 10339)
MRKS Gdańsk (POM)
5 2 2 1 3
  SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 1877)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
5 3 2 1 2
  SZYMAŃSKA Maria (2004 #54108 LO 8956)
Griffins Spin Szczecin (ZPM)
5 2 1.5 1.5
  ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 928)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5 2 1 3
253 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 5141)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
4.5 3 1.5
  CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 12228)
MRKS Gdańsk (POM)
4.5 3 1.5
  FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 8272)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
4.5 3 1.5
  KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 7351)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
4.5 3 1.5
  KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 8817)
LKTS Zenit Międzybórz (DŚL)
4.5 3 1.5
  KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 6186)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
4.5 2 2 2.5
  LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 2979)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
4.5 3 1.5
  LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 6412)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
4.5 2 2.5
  MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 541)
MLKS Piast Kruszwica (KPM)
4.5 3 1.5
  MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6238)
UKS Lis Sierakowice (POM)
4.5 3 1.5
  MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 2757)
STS Brynica (OPO)
4.5 3 1.5
  PERZ Izabela (2008 #47441 LO 1928)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
4.5 3 1.5
  PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7098)
UKS Impuls Kłodzko (DŚL)
4.5 3 1.5
  PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 3775)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)
4.5 3 1.5
  PUHACEWICZ Maciej (2005 #48264 LO 6679)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4.5 2 1.5 1
  RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 399)
GUKS Prosna Wieruszów (ŁDZ)
4.5 3 1.5
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7483)
UKS Żaczek Fajsławice (LLS)
4.5 3 1.5
  SKRZYPEK Bartosz (2003 #42291 LO 4750)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
4.5 2 1.5 1
  SZARY Piotr (2009 #46674 LO 2272)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
4.5 3 1.5
  TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 1193)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
4.5 3 1.5
  ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 5595)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
4.5 3 1.5
  ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 5596)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
4.5 2 2 1 2.5
  ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 5022)
UKS Meteor Wąchock (ŚWI)
4.5 3 1.5
  ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 933)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
4.5 3 1.5
  ŁĘGOWSKA Maja (2008 #47219 LO 1996)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
4.5 3 1.5
278 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 764)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
4.25 2 1.5 0.75
279 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2970)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
4 2 1 2
  BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2770)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
4 2 1 2
  BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 598)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
4 3 1
  CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 3067)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
4 3 1
  CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4246)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
4 2 2 2
  DĄBROWSKI Jakub (2001 #40244 LO 8091)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
4 4
  FILODA Piotr (2001 #42282 LO 436)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
4 4
  FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 2507)
LKTS Luboń (WLP)
4 2 2 1
  HARASIMI Maria (2006 #59134 LO 14122)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4 2 1 2
  KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 6432)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
4 3 1
  KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 9121)
UKS Tornado Waksmund (MŁP)
4 2 2
  KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4247)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
4 2 2 1 2
  MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 4252)
OTSK Ostróda (WMZ)
4 3 1
  MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 1868)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
4 2 1 2
  MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 5790)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
4 2 2 1 1
  MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 5370)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
4 3 1 1
  MATROS Izabela (2007 #45144 LO 4669)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
4 3 1 1 1
  MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5684)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
4 3 1
  NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3817)
TKKF Dobczyce (MŁP)
4 3 1
  NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 5146)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
4 2 1 2
  POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 259)
ZKS Zielona Góra (LBU)
4 2 1 2
  PURGAŁ Katarzyna (2006 #53667 LO 5020)
UKS Meteor Wąchock (ŚWI)
4 2 1 1 2
  SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3374)
LZS Kąkolówka (PKR)
4 2 2 2
  SMOTER Adam (2008 #47911 LO 6285)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
4 3 1
  SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2778)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
4 2 1 2
  TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 3958)
ZKS Zielona Góra (LBU)
4 2 2 2
  TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 5152)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
4 2 2 2 2
  WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 10364)
UKS ATS Białystok (PDL)
4 4
  WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 3857)
GKTS Gdańsk (POM)
4 3 1
  ZAJĄC Katarzyna (2007 #44945 LO 5792)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
4 2 2 1
  ZAJDA Szymon (2006 #47135 LO 2993)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
4 2 1 2
  ZGIERSKA Aleksandra (2007 #46500 LO 772)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
4 3 1
  ZIELIŃSKA Maja (2001 #38022 LO 2503)
LKTS Luboń (WLP)
4 4
312 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 5588)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
3.67 2 1 1 1.67
313 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 7702)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
3.5 2 1.5
  BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 5360)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
3.5 2 1.5
  DOLOT Maria (2005 #37930 LO 3891)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3.5 2 1.5
  GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 2840)
ULKS Kusy Łobudzice (ŁDZ)
3.5 2 1.5
  GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 2267)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
3.5 2 1.5
  KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 5044)
STS Zgoda Janik (ŚWI)
3.5 2 1.5
  KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 7312)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
3.5 2 1.5
  LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 299)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
3.5 2 1.5
  LIPA Oskar (2008 #43858 LO 2980)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.5 2 1.5
  MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 4253)
OTSK Ostróda (WMZ)
3.5 2 1.5
  MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 2621)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3.5 2 1.5
  MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 8918)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
3.5 2 1.5
  MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 76)
KS Dąbcze (WLP)
3.5 2 1.5
  NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 700)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
3.5 2 1.5
  PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 3083)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
3.5 2 1.5
  PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 4876)
KS CKFiS Bełżyce (LLS)
3.5 2 1.5
  PYRA Konrad (2008 #45156 LO 414)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
3.5 2 1.5
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 555)
Olimpijczyk Jeżewo (MAZ)
3.5 2 1.5
  SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 7484)
UKS Żaczek Fajsławice (LLS)
3.5 2 1.5
  SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 9094)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
3.5 2 1.5
  STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9753)
SL Salos Dzierżoniów (DŚL)
3.5 2 1.5
  SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 3089)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
3.5 2 1.5
  SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 4582)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
3.5 2 1.5
  SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 529)
Energa KTS Toruń (KPM)
3.5 2 1.5
  TOTON Kacper (2008 #43660 LO 8104)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
3.5 2 1.5
  WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 10358)
UKS ATS Białystok (PDL)
3.5 2 1.5
  WERNICKI Maciej (2005 #44580 LO 451)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
3.5 2 1.5
  ZYNA Julia (2008 #51171 LO 49)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
3.5 2 1.5
341 OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 807)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
3.33 2 1.33
  WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 9438)
Politechnika Rzeszów (PKR)
3.33 2 1 1.33
  WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 1335)
LZS Żywocice (OPO)
3.33 1 2.33
344 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 614)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
3.25 1 2.25
345 ADAMCZYK Natasza (2010 #49680 LO 2505)
LKTS Luboń (WLP)
3 2 1
  ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 296)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
3 2 1
  AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1540)
KS Gotyk Toruń (KPM)
3 2 1
  BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3816)
TKKF Dobczyce (MŁP)
3 2 1
  BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 306)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
3 3
  BUDZICH Dawid (2007 #37363 LO 7777)
MUKS Start Nadarzyn (MAZ)
3 2 1
  CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 1677)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
3 3
  CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 3615)
MTS Kwidzyn (POM)
3 2 1
  DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 4575)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
3 3
  DZIEWIÓR Szymon (2006 #49742 LO 1640)
LKS Mewa Resko (ZPM)
3 2 1 1
  FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 10093)
UKS Remus Miechucino (POM)
3 1 2
  GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 1196)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
3 2 1
  GAWEŁ-KARWATKA Kuba (2006 #51169 LO 2618)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3 2 1
  GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 6180)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
3 2 1
  GÓRA Marcel (2007 #47123 LO 1641)
LKS Mewa Resko (ZPM)
3 2 1 1
  GOSZCZYŃSKI Piotr (2006 #44586 LO 3586)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
3 3
  GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 2907)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
3 2 1 1 0.67
  GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 7349)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
3 2 1
  JĘDRZEJAK Patryk (2000 #38213 LO 1311)
LZS Żywocice (OPO)
3 3
  JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 7146)
UKS ATS Białystok (PDL)
3 2 1
  KĘSIK Gracjan (2006 #51829 LO 1614)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
3 1 2
  KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 751)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
3 3
  KOWALSKA Julia (2009 #49781 LO 7923)
MLUKS Orlik Kcynia (KPM)
3 2 1
  KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 2542)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
3 2 1
  KOZIOŁ Wiktor (2007 #45420 LO 760)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
3 2 1 1
  KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 730)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
3 2 1
  KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 3894)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3 2 1 0.67
  KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 2999)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3 3
  LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 3675)
LZS Kuźnica Żelichowska (WLP)
3 2 1
  LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 753)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
3 3
  MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 8271)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
3 2 1
  MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1558)
KS Gotyk Toruń (KPM)
3 2 1
  MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 864)
MRKS Gdańsk (POM)
3 3
  MAZUR Maja (2007 #45639 LO 4846)
KS Sygnał Lublin (LLS)
3 2 1
  MICHTA Mateusz (2006 #49591 LO 9344)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
3 2 1
  MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 36)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
3 2 1
  NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 3080)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
3 2 1
  NOWAK Emil (2001 #35831 LO 1835)
SMS Włodawa (LLS)
3 3
  OBUCHOWSKI Jakub (2006 #46470 LO 10321)
MTS Kwidzyn (POM)
3 2 1
  PAWELEC Natalia (2002 #37671 LO 4661)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
3 3
  PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 2674)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
3 2 1
  PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 333)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
3 2 1
  PISZCZEK Milena (2010 #51934 LO 4745)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
3 2 1
  PUZIO Wiktoria (2002 #39188 LO 1903)
AUKS Trefl Zamość (LLS)
3 3
  RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 7383)
KS Gotyk Toruń (KPM)
3 2 1
  REPKE Mateusz (2001 #36553 LO 2149)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
3 3
  RÓŻYCKI Daniel (2007 #51066 LO 732)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
3 2 1
  RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 9092)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
3 2 1 1
  SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 2553)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
3 2 1
  SOBEL Bartosz (2001 #35520 LO 6734)
Meble Anders Żywiec (ŚLS)
3 3
  SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 3030)
KTS Gliwice (ŚLS)
3 2 1 0.67
  STACHURSKA Nikola (2006 #51078 LO 3065)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
3 2 1
  SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 10110)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)
3 2 1 1 1
  SŁABKOWSKI Patryk (2007 #47649 LO 7913)
LZS Jastrzębie (KPM)
3 2 1
  TWARDAWA Emilia (2009 #46676 LO 2273)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
3 2 1
  WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 4733)
UKS Dynamo Gózd (LLS)
3 2 1
  WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 6784)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
3 2 1
  WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 2002)
KS Viret CMC Zawiercie (ŚLS)
3 2 1
  WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 770)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
3 2 1 1
  WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 13442)
niestow. woj. KPM (KPM)
3 3
  ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 3902)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3 2 1 0.67
  ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 869)
MRKS Gdańsk (POM)
3 2 1 1
407 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 866)
MRKS Gdańsk (POM)
2.75 1 1.75
  BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6867)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2.75 1 1.75
  JĘSIEK Jakub (2003 #36957 LO 2910)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
2.75 1 1.75
  KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 6874)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2.75 1 1.75
  RUDO Adam (2003 #35661 LO 872)
MRKS Gdańsk (POM)
2.75 1 1.75
  SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 2515)
LKTS Luboń (WLP)
2.75 1 1.75
413 JAMNICKI Jakub (2004 #39572 LO 1611)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
2.67 2.67
414 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 1684)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
2.5 1 1.5
  DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 6280)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
2.5 1 1.5
  DURDA Michał (2008 #50152 LO 619)
KTS Lew Głubczyce (OPO)
2.5 2 0.5
  FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 6281)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
2.5 1 1.5
  GAJ Milena (2008 #43608 LO 1918)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
2.5 1 1.5
  GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 3071)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
2.5 1 1.5
  JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 4665)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
2.5 1 1.5
  KALISZ Karol (2007 #41486 LO 5590)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
2.5 2.5
  KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 2135)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
2.5 1 1.5
  LUBIENIECKA Gabriela (2008 #47463 LO 1793)
Orzeł Wysocko Wielkie (WLP)
2.5 2 0.5
  PAWELEC Sylwia (2003 #37672 LO 4672)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
2.5 1 1.5
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 5148)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
2.5 1 1.5
  SUŁAWA Katarzyna (2005 #42685 LO 1366)
MLKS Sudety Międzylesie (DŚL)
2.5 1 1.5
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 10161)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2.5 2 0.5
428 ŁUKOWSKA Maja (2007 #49393 LO 806)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
2.33 1 1.33
  SZUMNY Filip (2003 #51777 LO 6780)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
2.33 2.33
  WYPIJ Radosław (2005 #46570 LO 1118)
Energa KTS Toruń (KPM)
2.33 2.33
431 KLOCZKOWSKA Nadia (2003 #44475 LO 604)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
2.25 2.25
432 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 6413)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
2 1 1
  BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 318)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
2 2
  BIERNACKI Piotr (2006 #42595 LO 3660)
UKS Junior Miastko (POM)
2 1 1
  BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9340)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
2 1 1
  BYRTEK Emilia (2009 #49535 LO 1389)
Lesznianka Leszna G. (ŚLS)
2 1 1
  CERKOWNIAK Zofia (2007 #46103 LO 9995)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
2 1 1
  CICHOŃSKA Małgorzata (2008 #45869 LO 2399)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
2 1 1
  CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6703)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
2 1 1
  DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 2974)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
2 1 1
  FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 10094)
UKS Remus Miechucino (POM)
2 2
  GIERACH Igor (2007 #45510 LO 8303)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
2 2
  HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 4383)
Politechnika Rzeszów (PKR)
2 1 1
  IGNACIUK Tomasz (2006 #56210 LO 10938)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
2 1 1
  JAROS Błażej (2007 #48197 LO 9768)
KS Stella Gniezno (WLP)
2 2
  KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 759)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
2 1 1
  KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 3075)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
2 1 1
  KIJAS Anita (2008 #57044 LO 11841)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
2 1 1
  KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 6921)
UKS Trzynastka Szczecin (ZPM)
2 1 1
  KOT Szymon (2008 #42986 LO 3125)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
2 1 1
  KOWALCZYK Amelia (2006 #52089 LO 2406)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
2 2
  KUŹMA Jakub (2009 #49015 LO 7149)
UKS ATS Białystok (PDL)
2 1 1
  KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 8305)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
2 1 1
  LECH Maja (2009 #47457 LO 6189)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
2 1 1
  MĄDRY Michał (2005 #41577 LO 6257)
ZKS Zielona Góra (LBU)
2 2
  MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 9891)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
2 2
  MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 6196)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
2 1 1
  NADOLNY Jakub (2008 #51482 LO 2029)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
2 1 1
  OSMOLAK Antonina (2008 #45870 LO 2412)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
2 1 1
  PAKUŁA Agata (2008 #47301 LO 4197)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
2 1 1
  PAWŁASEK Magdalena (2008 #47495 LO 3583)
KS ATS Stargard (ZPM)
2 1 1
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 10665)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
2 1 1
  POLAK Miłosz (2003 #41552 LO 2984)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
2 1 1
  PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 7301)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
2 2
  ROGOWICZ Natalia (2009 #46685 LO 4565)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
2 1 1
  ROGULSKA Julia (2010 #52477 LO 4929)
LUKS Chełmno (KPM)
2 1 1
  SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 1097)
Energa KTS Toruń (KPM)
2 1 1
  SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 10111)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)
2 1 1
  STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 146)
LKS Odra Głoska (DŚL)
2 1 1
  STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 147)
LKS Odra Głoska (DŚL)
2 1 1
  STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 5593)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
2 1 1
  STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 3540)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
2 2
  SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 9003)
UKS Białobrzegi (PDL)
2 1 1
  SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 1203)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
2 1 1
  SŁUPSKA Malwina (2008 #48246 LO 7512)
ŚKTS Świecie (KPM)
2 1 1
  WINKLARZ Malwina (2006 #48001 LO 9097)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
2 1 1
  ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 9996)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
2 1 1
  ZAWADZKA Julia (2008 #51018 LO 731)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
2 1 1
  ZDUNEK Anna (2007 #46021 LO 1878)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
2 2
  ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 3092)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
2 1 1
481 ADAMCZYK Mikołaj (2005 #42782 LO 2901)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1.75 1.75
  GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 2908)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1.75 1.75
  PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 2512)
LKTS Luboń (WLP)
1.75 1.75
  ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 873)
MRKS Gdańsk (POM)
1.75 1.75
485 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 3028)
KTS Gliwice (ŚLS)
1.67 1 0.67
  WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 2988)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.67 1 0.67
  WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 2991)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.67 1 0.67
  KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 5589)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
1.67 1.67
  SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 5592)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
1.67 1.67
490 BARTOSZKO Natalia (2010 #49897 LO 2625)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1.5 1 0.5
  BUCHOWSKA Magdalena (2009 #46365 LO 3066)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
1.5 1 0.5
  CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 7704)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
1.5 1 0.5
  CICHOCKA Nikola (2009 #52637 LO 1683)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
1.5 1 0.5
  CZAJA Julia (2010 #45401 LO 876)
MRKS Gdańsk (POM)
1.5 1 0.5
  DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 2530)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
1.5 1 0.5
  FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 8099)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
1.5 1 0.5
  GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 2266)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1.5 1 0.5
  GARGOL Wiktoria (2008 #45577 LO 1584)
MLUKS Wakmet Bodzanów (OPO)
1.5 1 0.5
  GRAMSZ Kinga (2010 #47010 LO 2976)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 6871)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
1.5 1 0.5
  IDZIK Magda (2008 #49397 LO 803)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
1.5 1 0.5
  KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1730)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
1.5 1 0.5
  KMIECIK Zuzanna (2009 #46940 LO 7176)
Top Spin Szczecin (ZPM)
1.5 1 0.5
  KORZUS Julian (2010 #45726 LO 7377)
KS Gotyk Toruń (KPM)
1.5 1 0.5
  KOWALSKA Lena (2009 #56240 LO 10970)
UKS Lider Milicz (DŚL)
1.5 1 0.5
  KUTA Błażej (2008 #48952 LO 762)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1.5 1 0.5
  KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 2027)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
1.5 1 0.5
  LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 329)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
1.5 1 0.5
  MIELCAREK Franciszek (2008 #50860 LO 1795)
Orzeł Wysocko Wielkie (WLP)
1.5 1 0.5
  NETER Oliwia (2004 #41556 LO 1365)
MLKS Sudety Międzylesie (DŚL)
1.5 1.5
  NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 7213)
UKS Kępa Dębica (PKR)
1.5 1 0.5
  OLIŃSKI Aleksander (2008 #48529 LO 2983)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1927)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
1.5 1 0.5
  PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 9534)
UMKS Księżak Łowicz (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  PLESIAK Lena (2010 #51672 LO 8199)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)
1.5 1 0.5
  RATAJCZYK Nikola (2009 #47056 LO 3840)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
1.5 1 0.5
  SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 10340)
MRKS Gdańsk (POM)
1.5 1 0.5
  SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 8334)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
1.5 1 0.5
  STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 339)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
1.5 1 0.5
  STOSIO Martyna (2010 #50157 LO 3854)
GKTS Gdańsk (POM)
1.5 1 0.5
  SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 1334)
LZS Żywocice (OPO)
1.5 1 0.5
  SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 2639)
UKS Optima Zamość (LLS)
1.5 1 0.5
  SZYRMAN Julia (2008 #48536 LO 8972)
KS Elta Łódź (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 149)
LKS Odra Głoska (DŚL)
1.5 1 0.5
  WŁODARCZYK Kinga (2008 #51730 LO 1276)
RKS Cukrownik Chybie (ŚLS)
1.5 1 0.5
  ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 2274)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1.5 1 0.5
  ZAPAŚNIK Mateusz (2008 #53891 LO 5674)
IKRTS Józefów (MAZ)
1.5 1 0.5
  ZATYKA Magdalena (2008 #45937 LO 10235)
STS Rebel Łaskarzew (MAZ)
1.5 1 0.5
  ŁOŻYŃSKI Karol (2008 #53609 LO 3852)
GKTS Gdańsk (POM)
1.5 1 0.5
530 KARWASIŃSKI Szymon (2006 #54139 LO 1921)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
1.33 1.33
  MIERNIK Jan (2007 #49072 LO 1925)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
1.33 1.33
532 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 1855)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
1 1
  ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 316)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
1 1
  BAJER Emilia (2005 #46034 LO 3818)
TKKF Dobczyce (MŁP)
1 1
  BENIAK Mateusz (2008 #50071 LO 8966)
KS Elta Łódź (ŁDZ)
1 1
  BOCZAR Joanna (2006 #51780 LO 5315)
LKS Strażak Bratkówka (PKR)
1 1
  BODNAR Michał (2003 #42224 LO 2276)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1 1
  BRĘK Szymon (2006 #48396 LO 4441)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
1 1
  BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 5361)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
1 1
  BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 320)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
1 1
  BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 8347)
KS Almar Głębokie (WLP)
1 1
  BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 7269)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
1 1
  BŁASZCZUK Martyna (2006 #43600 LO 4352)
Małe Trójmiasto Rumia (POM)
1 1
  CHMIEL Gabriela (2007 #47599 LO 7208)
UKS Kępa Dębica (PKR)
1 1
  CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 3123)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
1 1
  CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 8912)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
1 1
  DEPTUŁA Małgorzata (2006 #43353 LO 2812)
LUKS Fala Trzebiatów (ZPM)
1 1
  DIKMAJER Filip (2005 #46295 LO 734)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
1 1
  DUDKA Julia (2008 #45797 LO 8913)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
1 1
  FIEDOROWICZ Wiktoria (2006 #55906 LO 10476)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
1 1
  GALA Bartłomiej (2003 #43428 LO 2277)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1 1
  GALA Dawid (2005 #44824 LO 2278)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1 1
  GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 1583)
MLUKS Wakmet Bodzanów (OPO)
1 1
  GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 9342)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
1 1
  GIEMZA Miłosz (2005 #42287 LO 14169)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
1 1
  GLEGOŁA Krystian (2005 #58647 LO 13616)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
1 1
  GOLONKA Filip (2006 #42140 LO 3728)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
1 1
  GOMULAK Matylda (2010 #48093 LO 5098)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
1 1
  GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4380)
Politechnika Rzeszów (PKR)
1 1
  GRABSKI Łukasz (2006 #45738 LO 733)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
1 1
  GULBA Maria (2003 #43203 LO 2909)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1 1
  GUTKOWSKA Zuzanna (2008 #48505 LO 6282)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
1 1
  GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 366)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
1 1
  INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 2268)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1 1
  JAGODZIŃSKI Karol (2007 #45482 LO 2830)
WLKS Łobzonka Wyrzysk (WLP)
1 1
  JANKOWSKA Julia (2006 #47941 LO 9890)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
1 1
  JARKOWSKA Alicja (2005 #39202 LO 485)
Energa KTS Toruń (KPM)
1 1
  JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 6414)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
1 1
  KABS Nikola (2007 #51081 LO 170)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
1 1
  KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 8884)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1
  KARCZMARZ Maksymilian (2006 #49462 LO 758)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1 1
  KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 8969)
KS Elta Łódź (ŁDZ)
1 1
  KOCHANOWICZ Bartłomiej (2004 #45126 LO 7178)
KTS Sandomierz (ŚWI)
1 1
  KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 6184)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
1 1
  KORNECKI Arkadiusz (2007 #46766 LO 9744)
SL Salos Dzierżoniów (DŚL)
1 1
  KOSIEC Oliwia (2003 #57052 LO 11849)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
1 1
  KOTOWICZ Oliwier (2005 #49849 LO 3076)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
1 1
  KOWALCZYK Maja (2004 #46504 LO 8970)
KS Elta Łódź (ŁDZ)
1 1
  KOWALSKA Wiktoria (2007 #49780 LO 7924)
MLUKS Orlik Kcynia (KPM)
1 1
  KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 3223)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
1 1
  KOŁOMAŃSKA Emilia (2004 #40074 LO 4727)
UKS Dynamo Gózd (LLS)
1 1
  KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 8886)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1
  KRAUSE Maciej (2003 #41710 LO 2136)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
1 1
  KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 1268)
RKS Cukrownik Chybie (ŚLS)
1 1
  KUDERSKI Paweł (2004 #41852 LO 8694)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
1 1
  KUDŁO Wiktor (2006 #52279 LO 761)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1 1
  KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 4445)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
1 1
  KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 3077)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
1 1
  LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 2584)
KS Stella Gniezno (WLP)
1 1
  MAKAR Aleksandra (2010 #50586 LO 7253)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
1 1
  MANIEWSKI Adam (2007 #46833 LO 172)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
1 1
  MAREK Adam (2006 #54290 LO 1813)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
1 1
  MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 2900)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1 1
  MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 1998)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
1 1
  MĘTEL Karol (2005 #47125 LO 6535)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
1 1
  MILCZAREK Szymon (2003 #45351 LO 2298)
UKS Champion Police (ZPM)
1 1
  MILÓWKA EMILIA (2006 #47538 LO 2366)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
1 1
  MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 1269)
RKS Cukrownik Chybie (ŚLS)
1 1
  MOŁAS Kacper (2007 #52077 LO 5372)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
1 1
  MURAWSKA Sandra (2007 #54451 LO 3481)
UKS Lider Milicz (DŚL)
1 1
  NAGEL Kacper (2006 #47976 LO 5228)
UKS Jordan Zakliczyn (MŁP)
1 1
  NAKONIECZNA Oliwia (2003 #40160 LO 3628)
MTS Kwidzyn (POM)
1 1
  NAWARA Wiktoria (2007 #51021 LO 4564)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
1 1
  NAWROT Mikołaj (2005 #39758 LO 3479)
UKS Lider Milicz (DŚL)
1 1
  NIEWIADOMSKI Kacper (2006 #50692 LO 3661)
UKS Junior Miastko (POM)
1 1
  NOSIADEK Jakub (2007 #43413 LO 817)
GUKS Lider Gaszowice (ŚLS)
1 1
  OSIAL Wiktoria (2006 #46215 LO 4730)
UKS Dynamo Gózd (LLS)
1 1
  OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 8890)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1
  PACELT Anna (2007 #47620 LO 6150)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
1 1
  PACIOREK Łukasz (2004 #49422 LO 6372)
SL Salos Dzierżoniów (DŚL)
1 1
  PAWŁOWSKI Rafał (2005 #40203 LO 766)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1 1
  PENCARSKA Emilia (2008 #43721 LO 373)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
1 1
  PERKOWSKI Filip (2003 #43248 LO 6677)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
1 1
  PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 6678)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
1 1
  PIETRUSIŃSKI Jan (2006 #56209 LO 10937)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
1 1
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 6197)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
1 1
  PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 5442)
CKS Helios Czempiń (WLP)
1 1
  PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 7164)
Siemacha Kraków (MŁP)
1 1
  PLIS Jan (2005 #45968 LO 4877)
KS CKFiS Bełżyce (LLS)
1 1
  PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 8919)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
1 1
  PONIATOWSKI Kordian (2003 #46640 LO 3401)
Gwoździk Gwoźnica Dol. (PKR)
1 1
  PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 2837)
WLKS Łobzonka Wyrzysk (WLP)
1 1
  PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 610)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
1 1
  PUŁECKA Gabriela (2010 #48882 LO 7708)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
1 1
  RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 4673)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
1 1
  RADZIKOWSKI Karol (2006 #46471 LO 10322)
MTS Kwidzyn (POM)
1 1
  RAGUS Weronika (2007 #56243 LO 10974)
STS Rebel Łaskarzew (MAZ)
1 1
  RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 2915)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
1 1
  ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4248)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
1 1
  RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 3899)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
1 1
  SAWECKI Michał (2007 #47082 LO 1874)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
1 1
  SIEŃKO Łukasz (2007 #47263 LO 2776)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
1 1
  ŚLOSARCZYK Paweł (2007 #49301 LO 430)
KTS Lew Głubczyce (OPO)
1 1
  SMOLAREK Lena (2010 #50881 LO 7711)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
1 1
  SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 2677)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
1 1
  SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 9261)
UKS Orlik Gdynia (POM)
1 1
  SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 262)
ZKS Zielona Góra (LBU)
1 1
  STOCHMAL Karol (2005 #42975 LO 14171)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
1 1
  ŚWIECH Paweł (2003 #44570 LO 2987)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1 1
  ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 9892)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
1 1
  ŚWIERCZYŃSKA Adriana (2008 #58908 LO 13890)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
1 1
  SZALAST Paulina (2007 #46774 LO 6453)
MKS STS Lubartów (LLS)
1 1
  SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 4394)
Politechnika Rzeszów (PKR)
1 1
  SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 2556)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
1 1
  SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 3590)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
1 1
  TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 4396)
Politechnika Rzeszów (PKR)
1 1
  TOŁSTYKO Alicja (2003 #45912 LO 6716)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
1 1
  TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 5497)
KS Nadarzyn (MAZ)
1 1
  TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 8339)
CKiS Skawina (MŁP)
1 1
  TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 1202)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
1 1
  TUROWSKA Weronika (2005 #53173 LO 8265)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
1 1
  UDALOVA Polina (2004 #56796 LO 11580)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
1 1
  WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 9238)
Spółdzielca Kobylin (WLP)
1 1
  WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 9466)
BOSiR ULKS Barcin (KPM)
1 1
  WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 40)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
1 1
  WILK Paweł (2003 #53725 LO 1698)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
1 1
  WNUK Natalia (2006 #42925 LO 1170)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
1 1
  WOJCIECHOWSKA Martyna (2007 #56773 LO 11555)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (OPO)
1 1
  WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 10238)
STS Rebel Łaskarzew (MAZ)
1 1
  ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 8895)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1
  ŁUKIEŃCZUK Patrycja (2004 #37009 LO 8263)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
1 1
662 BURAKOWSKI Mateusz (2005 #46049 LO 5363)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.75 0.75
  HRESIUKIEWICZ Rafał (2003 #40569 LO 5367)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.75 0.75
  JUSIAK Katarzyna (2003 #38301 LO 757)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
0.75 0.75
  KASZUBA Adam (2005 #47042 LO 2026)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
0.75 0.75
  MARCINIAK Mateusz (2005 #45280 LO 2028)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
0.75 0.75
  NADOLNY Łukasz (2004 #51484 LO 2030)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
0.75 0.75
  NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 5374)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.75 0.75
  SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 2032)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
0.75 0.75
  SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 5377)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.75 0.75
  WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 769)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
0.75 0.75
672 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 2972)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.67 0.67
  CESARZ Nicola (2007 #48067 LO 2903)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
0.67 0.67
  CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 3890)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
0.67 0.67
  MOTYL Hanna (2007 #50806 LO 6395)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
0.67 0.67
  SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 3031)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.67 0.67
677 BABIAK Oliwier (2008 #46773 LO 9452)
Fiber Nowogród Bobrz. (LBU)
0.5 0.5
  BĄK Klaudia (2010 #47058 LO 1264)
RKS Cukrownik Chybie (ŚLS)
0.5 0.5
  BARTOSZKO Nicol (2012 #49898 LO 2626)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
0.5 0.5
  BĘBACZ Emilia (2009 #49729 LO 10208)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
0.5 0.5
  BIAŁK Karolina (2009 #46177 LO 4351)
Małe Trójmiasto Rumia (POM)
0.5 0.5
  BONK Anna (2010 #51715 LO 4604)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5
  CHRUPCAŁA Hanna (2009 #46663 LO 2117)
MUKS Jedynka Pszów (ŚLS)
0.5 0.5
  CIEŚLAR Nadia (2008 #49536 LO 1390)
Lesznianka Leszna G. (ŚLS)
0.5 0.5
  CZAPUTA Piotr (2008 #51215 LO 2906)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
0.5 0.5
  DOROBISZ Paulina (2009 #54609 LO 4688)
UKS Energia Siewierz (ŚLS)
0.5 0.5
  DOŁŻYCKA Lena (2009 #52201 LO 6540)
Krzemień Ustrzyki Dolne (PKR)
0.5 0.5
  FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 3206)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
0.5 0.5
  FRANCZAK Roksana (2010 #49217 LO 2629)
UKS Optima Zamość (LLS)
0.5 0.5
  GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 879)
MRKS Gdańsk (POM)
0.5 0.5
  GASTÓŁ Hanna (2010 #49334 LO 3145)
UKS Czarni Pieszcz (ZPM)
0.5 0.5
  GAWRON Martyna (2009 #49215 LO 2630)
UKS Optima Zamość (LLS)
0.5 0.5
  GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 4442)
PRS Fairplayce Poznań (WLP)
0.5 0.5
  GRABAS Robert (2008 #43389 LO 4382)
Politechnika Rzeszów (PKR)
0.5 0.5
  GROBELNA Lena (2010 #49511 LO 2534)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5
  GROBELNA Marlena (2010 #49512 LO 2535)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5
  GUL Michał (2008 #57045 LO 11842)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
0.5 0.5
  GULAN Feliks (2009 #53927 LO 10571)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.5 0.5
  HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 2620)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
0.5 0.5
  HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 3356)
LZS Kąkolówka (PKR)
0.5 0.5
  ILCEWICZ Wiktoria (2011 #52097 LO 6418)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
0.5 0.5
  IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 7247)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
0.5 0.5
  JAGODZIŃSKA Amelia (2010 #52641 LO 1687)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
0.5 0.5
  JANKOWSKI Paweł (2008 #56400 LO 11160)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.5 0.5
  JAWORSKA Amelia (2008 #49500 LO 2536)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5
  JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 4608)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5
  JURCZYK Zaryna (2009 #52494 LO 3073)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5
  JUSTYNA Alicja (2011 #53498 LO 2977)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5
  KALETA Lilianna (2011 #49574 LO 2978)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5
  KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 4969)
MOKSiR Czchów (MŁP)
0.5 0.5
  KARCZEWSKI Piotr (2009 #55304 LO 8447)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
0.5 0.5
  KNAPIK Marta (2009 #47252 LO 6415)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
0.5 0.5
  KOCHANEK Zofia (2011 #51170 LO 804)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
0.5 0.5
  KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 6826)
KS Polonia Kielce (ŚWI)
0.5 0.5
  KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 4844)
KS Sygnał Lublin (LLS)
0.5 0.5
  KRAMEK Amelia (2010 #46947 LO 8887)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
0.5 0.5
  KRAS Nikodem (2008 #52061 LO 5225)
UKS Jordan Zakliczyn (MŁP)
0.5 0.5
  KRAUZE Jakub (2008 #53782 LO 6707)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
0.5 0.5
  KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 8329)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
0.5 0.5
  KULIK Iwo (2009 #50399 LO 6283)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
0.5 0.5
  KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 9122)
UKS Tornado Waksmund (MŁP)
0.5 0.5
  KUTA Michał (2009 #50566 LO 763)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
0.5 0.5
  KWAŚNICKA Zuzanna (2010 #50180 LO 3207)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
0.5 0.5
  KWAŚNIEWSKA Zuzanna (2010 #48455 LO 9463)
BOSiR ULKS Barcin (KPM)
0.5 0.5
  LECHOWICZ Aleksandra (2009 #49216 LO 2635)
UKS Optima Zamość (LLS)
0.5 0.5
  MAJEWSKI Jakub (2008 #58112 LO 12967)
SL Salos Szczecin (ZPM)
0.5 0.5
  MALEWICZ Anna (2010 #55383 LO 8625)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
0.5 0.5
  MAŁECKA Natalia (2008 #47217 LO 1997)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
0.5 0.5
  MAŁKOWSKA Zuzanna (2010 #52638 LO 1690)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
0.5 0.5
  MECH Bartosz (2009 #45408 LO 9260)
UKS Orlik Gdynia (POM)
0.5 0.5
  MILÓWKA Julia (2008 #49265 LO 2367)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
0.5 0.5
  MOSIEJ Piotr (2009 #53965 LO 3079)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5
  MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 736)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
0.5 0.5
  MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 6194)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
0.5 0.5
  MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 1731)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
0.5 0.5
  NOWAK Zofia (2010 #48754 LO 6417)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
0.5 0.5
  ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 2269)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.5 0.5
  ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 2270)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.5 0.5
  PAZIEWSKA Natalia (2008 #47472 LO 10236)
STS Rebel Łaskarzew (MAZ)
0.5 0.5
  PIENIĄŻEK Maria (2010 #49332 LO 3143)
UKS Czarni Pieszcz (ZPM)
0.5 0.5
  PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 9091)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
0.5 0.5
  POPOWSKA Izabela (2008 #48554 LO 6519)
MLUKS MOSiR Grajewo (PDL)
0.5 0.5
  POST Wiktor (2010 #51042 LO 878)
MRKS Gdańsk (POM)
0.5 0.5
  RATAJCZYK Aleksandra (2010 #47060 LO 3841)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
0.5 0.5
  RATAJCZYK Kamila (2008 #49031 LO 3839)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
0.5 0.5
  RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 378)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
0.5 0.5
  RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 7382)
KS Gotyk Toruń (KPM)
0.5 0.5
  ROGALA Anna (2010 #50715 LO 12078)
niestow. woj. PKR (PKR)
0.5 0.5
  ROLA Filip (2009 #49586 LO 2735)
GKTS Krajna Złotów (WLP)
0.5 0.5
  RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 6746)
LUKS Chełmno (KPM)
0.5 0.5
  RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 875)
MRKS Gdańsk (POM)
0.5 0.5
  SIER Bartosz (2009 #53672 LO 4614)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5
  SIKORSKI Mateusz (2008 #48274 LO 9457)
Fiber Nowogród Bobrz. (LBU)
0.5 0.5
  SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 4751)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
0.5 0.5
  SOBOTNICKI Igor (2008 #51263 LO 744)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
0.5 0.5
  STAŃCZYK Antoni (2010 #53520 LO 1472)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
0.5 0.5
  STARZEC Barbara (2009 #54325 LO 2203)
UKS Maków (ŁDZ)
0.5 0.5
  STEFANIAK Amelia (2009 #44988 LO 3631)
MTS Kwidzyn (POM)
0.5 0.5
  STĘPIEŃ Michalina (2011 #52175 LO 13437)
UKS Czarni Pieszcz (ZPM)
0.5 0.5
  SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 1473)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
0.5 0.5
  ŚWIĄTEK Maja (2008 #49266 LO 2372)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
0.5 0.5
  SZAŁOWSKI Michał (2008 #57046 LO 11843)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
0.5 0.5
  SZEWCZUK Agata (2009 #47581 LO 2638)
UKS Optima Zamość (LLS)
0.5 0.5
  SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 3090)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5
  TATYSIAK Julia (2010 #48328 LO 1737)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
0.5 0.5
  TAZUSZEL Oliwia (2010 #55384 LO 8626)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
0.5 0.5
  TOKARCZYK Emilia (2010 #57042 LO 11839)
ISKRA OSiR Włoszczowa (ŚWI)
0.5 0.5
  TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1931)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
0.5 0.5
  TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 5417)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
0.5 0.5
  TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 5418)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
0.5 0.5
  WAWRUSZCZAK Łukasz (2009 #49487 LO 2563)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5
  WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 6748)
LUKS Chełmno (KPM)
0.5 0.5
  WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5153)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
0.5 0.5
  WIECZOREK Zuzanna (2011 #49412 LO 5154)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
0.5 0.5
  WÓJTOWICZ Igor (2008 #51237 LO 6830)
KS Polonia Kielce (ŚWI)
0.5 0.5
  WRÓBEL Kamil (2011 #54915 LO 6832)
KS Polonia Kielce (ŚWI)
0.5 0.5
  WRÓBIŃSKA Klaudia (2008 #52732 LO 1171)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
0.5 0.5
  ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 453)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
0.5 0.5
  ZIŃCZUK Olga (2012 #54708 LO 5419)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
0.5 0.5
  ZROL Kacper (2008 #45702 LO 2516)
LKTS Luboń (WLP)
0.5 0.5