Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

Przynależność klubowa określona na podstawie wybranego sezonu.

# Zawodnik Suma p-tów P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
Energa KTS Toruń (KPM)
50 25 12.5 12.5
2 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
SKTS Sochaczew (MAZ)
42.75 25 12.5 5.25
3 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
34.5 21 8.5 5
4 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
KSTS Krosno (PKR)
33.83 17 8.5 8.33
5 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
33.5 17 6 10.5
6 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
32 21 6 5
  WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
Energa KTS Toruń (KPM)
32 12 7.5 12.5
8 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)
31.83 15 8.5 8.33
9 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
31.17 15 10.5 5.67
10 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
31 15 7.5 8.5
11 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
30.17 17 7.5 5.67
12 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
KSTS Krosno (PKR)
29.33 15 6 8.33
13 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
29 8 10.5 10.5
14 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)
28.5 15 6 7.5
  WERNER Jakub (2000 #28538 LO 751)
KS Dąbcze (WLP)
28.5 15 6 7.5
16 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
Olimpia-Unia Grudziądz (KPM)
27.5 15 7.5 4.5 5
17 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
27 12 7.5 7.5
  UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
UKS ATS Białystok (PDL)
27 12 7.5 7.5
  WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
27 15 7.5 4.5 3.75
20 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 15 6 5.67
  WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 15 6 5.67
22 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
Warta Kostrzyn n. Odrą (LBU)
25.5 17 8.5
  KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
25.5 12 6 7.5 2.25
24 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
24 12 7.5 4.5 3.75
25 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
23.5 12 7.5 4
26 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
23.25 12 6 5.25
27 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
IKTS Noteć Inowrocław (KPM)
23 12 6 5
28 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
Olimpia-Unia Grudziądz (KPM)
22.5 9 7.5 6 5
  MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
22.5 9 6 7.5 4
30 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
21 12 3 6
  CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)
21 12 3 6
  KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS Viret CMC Zawiercie (ŚLS)
21 12 3 6
  KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS Stella Gniezno (WLP)
21 12 3 6
  MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
MRKS Gdańsk (POM)
21 9 6 6 4
35 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
20 12 3 5
  SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)
20 12 3 5
37 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
19.67 8 6 5.67
38 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
19.5 9 6 4.5 2.25
39 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
19 8 6 5
  KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
Tajfun Ostrów Wlkp. (WLP)
19 12 3 4
  WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
GMKS Strzelec Frysztak (PKR)
19 8 6 5
42 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
18.5 6 7.5 5
43 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
18 12 6
  KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
18 8 6 4
  LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
18 8 6 4
  URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
18 12 6
47 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
17 8 3 6
  PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK Luzino (POM)
17 8 3 6
49 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS Stella Gniezno (WLP)
16.5 6 3 7.5
50 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
16 7 4.5 1.5 4.5
  KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
16 8 3 5
52 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
15.5 4 7.5 4
  PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
15.5 4 3 8.5
54 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
15 7 4.5 1.5 3.5
  GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
15 6 4.5 1.5 4.5
  KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
15 8 3 4
  MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
15 7 4.5 3.5 2.25
  MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
15 6 3 6
  SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS Stella Gniezno (WLP)
15 8 3 4
  WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
15 8 3 4
61 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
14.5 7 4.5 3 3
62 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
14 7 3.5 3.5 3.5
  CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
14 4 6 4
  MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 454)
TS Zagłębie Lubin (DŚL)
14 6 3 5
65 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
13.5 5 4.5 3 4
  GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
13.5 6 7.5
  REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
13.5 9 4.5 3 4.5
  WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
13.5 7 3 3.5 2.25
  WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
13.5 9 4.5 2.5 1.33
70 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSiR ULKS Barcin (KPM)
13 4 3 6
  JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
13 6 3.5 3.5 2
  KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
Politechnika Rzeszów (PKR)
13 8 5
  LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
13 6 3 1.5 4
  TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
13 7 3 3 3
  ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
13 6 3 4
  ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSiR ULKS Barcin (KPM)
13 4 3 6
77 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
12.75 7 3.5 1.5 2.25
78 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS Strażak Bratkówka (PKR)
12.67 4 3 5.67
79 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
12.5 6 3.5 3 2.67
  KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
12.5 5 3.5 1.5 4
  RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
12.5 6 3 1.5 3.5
  SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
12.5 5 4.5 3 2.25
  SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
12.5 6 3 3.5 3
84 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
12 12
  CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
ZKS Zielona Góra (LBU)
12 6 3 1.5 3
  DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
ZKS Zielona Góra (LBU)
12 6 3 1.5 3
  FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
12 6 3 1.5 3
  HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS Cukrownik Chybie (ŚLS)
12 6 6
  KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
12 6 3 3
  LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
12 6 3 3 2.33
  SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
12 6 3 3 1.75
  TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
12 5 3 3 4
  WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 7680)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
12 6 3 3
  ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
12 6 6
95 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
11.83 6 3.5 1.5 2.33
96 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
11.75 6 3.5 2.25
97 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)
11.67 6 5.67
98 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
11.5 5 3.5 1.5 3
  KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
11.5 5 3.5 3 2.67
  STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
TS Kuźnia Rybnik (ŚLS)
11.5 5 3 3.5 2
  SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
11.5 7 4.5 3 3
102 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)
11.25 6 5.25
103 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
11.17 5 3.5 1.5 2.67
104 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 7271)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
11 4 3 4
  MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS Orlęta Czacz (WLP)
11 8 3
  PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
Politechnika Rzeszów (PKR)
11 6 5
  PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO 3270)
KS Podwawelski Kraków (MŁP)
11 8 3
  PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
11 5 3 3
  PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK Luzino (POM)
11 5 3 3
  SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
11 6 3.5 1.5
111 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
10.83 5 3.5 1.5 2.33
112 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
10.75 4 3 3 3.75
113 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
10.5 4 3 3.5 2.67
  KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
10.5 4 4.5 1.5 2
  MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
Politechnika Rzeszów (PKR)
10.5 4 3 3.5
116 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
10 5 3.5 1.5
  BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
10 4 6
  KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)
10 4 6
  KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
10 7 2.5 2.5 3
  MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS Polonia Kielce (ŚWI)
10 4 3 3
121 KOŁODZIEJ Ewa (1999 #30837 LO 229)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
9.67 4 5.67
122 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
9.5 6 3.5 2 2
  BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
9.5 6 3.5 3.5
  CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
Krzemień Ustrzyki Dolne (PKR)
9.5 5 1.5 3
  KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
9.5 3 3 3.5
  MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9.5 4 3.5 2
127 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Akanza Lublin (LLS)
9.33 4 3 1.5 2.33
128 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
9.25 4 5.25
  GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
9.25 4 1.5 1.5 3.75
130 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
KTS Gliwice (ŚLS)
9.17 5 1.5 2.67
131 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
9 6 3
  GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)
9 4 5
  MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
9 6 3
  NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9 4 3 1.5 2
  PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
9 4 3.5 1.5
  SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
9 4 1.5 3.5
  SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
9 6 3
  WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
9 3 4.5 2.5 4.5
  WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
KS Gotyk Toruń (KPM)
9 6 3
  ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9 6 3 3 1.75
141 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8.5 5 3 2 3.5
  KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
Śnieżnik Stronie Śląskie (DŚL)
8.5 6 2 1 2.5
  KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
8.5 5 3 3 3.5
  OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
8.5 3 1.5 4
  STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 4465)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
8.5 5 3.5
  WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
Politechnika Rzeszów (PKR)
8.5 4 3.5 4.5
  WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS Odra Głoska (DŚL)
8.5 4 1.5 3
  ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
8.5 4 3 1.5
149 WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 736)
ATS Akanza Lublin (LLS)
8.33 3 3 2.33
150 ALOT Nina (2001 #32482 LO 7324)
UKS Skoczek Sopot (POM)
8 3 1.5 3.5
  BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
Politechnika Rzeszów (PKR)
8 3 1.5 3.5
  KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
8 4 4
  KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
8 8
  KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS Stella Gniezno (WLP)
8 4 4
  MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS Podwawelski Kraków (MŁP)
8 4 4
  SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
Politechnika Rzeszów (PKR)
8 5 1.5 1.5
  TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
8 4 4
  ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
8 3 3.5 4.5
159 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 489)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
7.5 3 3 1.5
  HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
7.5 5 2.5 2 1.33
  RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
7.5 3 3 1.5
  SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
7.5 4 2.5 3.5 3
  WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
7.5 5 2.5 2.5
164 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
7.17 3 1.5 1.5 2.67
  OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 437)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
7.17 3 1.5 2.67
166 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
MUKS Gąbin (MAZ)
7 4 3
  BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7 5 2 1
  BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
7 4 3
  DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO 4983)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
7 1 6
  GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
7 4 3 2
  KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
7 4 3
  LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7 2 3 1.5 2
  MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7 4 3
  MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
7 4 3
  OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS Sygnał Lublin (LLS)
7 4 1.5 1.5
  POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
7 1 6
  SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
7 5 2 2
  SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
7 5 2 1 1.67
  SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
7 4 1 2 3
  SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 94)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7 4 3
  STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
7 4 3
  SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
7 4 2.5 1 3
  WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7 5 2 2 2
  WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS Odra Głoska (DŚL)
7 4 3
185 LUBIN Hubert (1998 #21982 LO 69)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.67 1 5.67
186 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS Broń Radom (MAZ)
6.5 4 2 1 2.5
  LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
6.5 4 2.5 1.33
  PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
6.5 4 2.5 2 2
  PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFiS Bełżyce (LLS)
6.5 4 2.5 1 2
  RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
6.5 4 2.5 2
  SOKOŁOWSKA Joanna (2001 #32934 LO 499)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
6.5 3 1.5 2
  WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
6.5 4 2 2.5
193 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
6.25 3 1.5 1.75
194 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
6.17 2 1.5 2.67
195 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
6 3 3
  GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
6 3 1 2 3
  GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
6 4 2 2
  KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
6 6
  KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
6 4 2 2
  KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
6 4 2 1
  KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6 3 3 2.5 1.75
  MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
6 3 3 1 2
  MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
6 3 1.5 1.5
  MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS Lis Sierakowice (POM)
6 3 3 2.5
  OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
6 3 2.5 2 3
  OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
6 3 3
  ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
6 4 2 1 2
208 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
5.83 2 1.5 2.33
  KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
5.83 2 1.5 1.5 2.33
  SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
5.83 2 1.5 2.33
  SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
5.83 2 1.5 2.33
212 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
5.67 4 1 1.67
213 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
5.5 3 2.5 2.5
  CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
MLUKS Nadwiślanin Płock (MAZ)
5.5 3 2.5 1 2
  JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
5.5 3 2.5
  MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
5.5 3 2.5 2 2
  PANEK Daria (2002 #34186 LO 478)
LUKS Chełmno (KPM)
5.5 2 3.5
  PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
Śnieżnik Stronie Śląskie (DŚL)
5.5 3 2 1 2.5
  PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
5.5 3 2.5 1
  TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
5.5 3 2.5 1 2.5
221 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)
5.25 2 1.5 1.75
  ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
LKTS Luboń (WLP)
5.25 2 1.5 1.75
223 BORSZOWSKA Alicja (1999 #22192 LO 176)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5 5
  CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
Olimpia-Unia Grudziądz (KPM)
5 5
  CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
5 2 3 2 2
  CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
5 3 2 1.33
  DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
5 3 2 1.67
  DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
5 3 2 1 2
  FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
5 3 2 1 1.67
  FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5 3 2 2
  GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
5 3 2
  HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)
5 5
  HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
5 3 2 2
  JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
5 2 1.5 1.5
  KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
5 3 1 2
  KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
5 3 2 2
  MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 7269)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
5 1 4
  WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 3201)
Warta Kostrzyn n. Odrą (LBU)
5 2 1.5 1.5
239 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
4.67 3 1 1 1.67
240 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
4.5 2 2 2.5
  BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 710)
KS Almar Głębokie (WLP)
4.5 3 1.5
  BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
4.5 3 1.5
  DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS Noteć Inowrocław (KPM)
4.5 3 1.5
  DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK Luzino (POM)
4.5 3 1.5
  JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
4.5 3 1.5
  KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
4.5 3 1.5
  KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
4.5 2 1 2.5
  LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
LZS Kuźnica Żelichowska (WLP)
4.5 3 1.5
  LIBELT Julia (2002 #32568 LO 2107)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
4.5 3 1.5
  LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
4.5 3 1.5
  LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
4.5 3 1.5
  MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
4.5 3 1.5
  MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
4.5 3 1.5
  NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)
4.5 3 1.5
  PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS Sygnał Lublin (LLS)
4.5 3 1.5
  PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
4.5 3 1.5
  PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
4.5 2 1 1 2.5
  SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
4.5 2 2 2.5
  SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS Broń Radom (MAZ)
4.5 2 1 1 2.5
  SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
Politechnika Rzeszów (PKR)
4.5 3 1.5
  SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS Prosna Wieruszów (ŁDZ)
4.5 3 1.5
  STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
4.5 3 1.5
  SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
4.5 3 1.5
  SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
4.5 3 1.5
  SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
4.5 3 1.5
  SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4786)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
4.5 3 1.5
  TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
4.5 3 1.5
  TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
4.5 3 1.5
  WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
4.5 3 1.5
  ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
4.5 3 1.5
  ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
4.5 3 1.5
  ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
4.5 3 1.5
  ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSiR ULKS Barcin (KPM)
4.5 3 1.5
  ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
4.5 2 1 2.5
275 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS Energetyk Łódź (ŁDZ)
4.33 3 1 1 1.33
  WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
4.33 3 1 1.33
277 BUDENAS Karolina (1999 #24794 LO 485)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4 4
  CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
4 3 1
  DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
4 2 2
  FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)
4 3 1
  FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
4 2 2 1 2
  GASZ Weronika (2005 #39114 LO 488)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4 2 2 1
  GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
4 3 1
  GIZIŃSKA Zofia (2000 #32459 LO 7044)
UKS Słowian Mrowino (WLP)
4 4
  GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
4 2 2 1.33
  GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
4 3 1
  GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
4 2 2 1.75
  GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS Odra Głoska (DŚL)
4 1 3
  GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
4 2 2 1 2
  KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS Polonia Kielce (ŚWI)
4 1 3
  KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS Zenit Międzybórz (DŚL)
4 2 2
  KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
Politechnika Rzeszów (PKR)
4 4
  KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
4 3 1
  KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 848)
Pro Familia Wojaszówka (PKR)
4 2 2
  KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
4 3 1
  KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
4 4
  MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 492)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
4 4
  MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
4 3 1 1
  PABICH Joanna (1998 #27140 LO 2450)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)
4 4
  PLIS Jan (2005 #45968 LO 6550)
KS CKFiS Bełżyce (LLS)
4 2 1 1 2
  RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
4 2 2
  RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
4 3 1
  SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS Smecz Konin (WLP)
4 2 1 2
  SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS Orlik Gdynia (POM)
4 3 1
  SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
KS Sygnał Lublin (LLS)
4 4
  STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS Gotyk Toruń (KPM)
4 3 1 1
  STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL Salos Dzierżoniów (DŚL)
4 2 2
  SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
4 2 1 2
  WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
Team Tenis 05 Białogard (ZPM)
4 4
  ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
4 1 3
311 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
3.75 2 1 1 1.75
312 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
3.5 2 1.5
  BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 4987)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
3.5 2 1.5
  BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 8072)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)
3.5 2 1.5
  BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS Sygnał Lublin (LLS)
3.5 2 1.5
  BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 4768)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
3.5 2 1.5
  CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
3.5 2 1.5
  GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS Odra Głoska (DŚL)
3.5 2 1.5
  GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
3.5 2 1.5
  HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
3.5 2 1.5
  JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS Sygnał Lublin (LLS)
3.5 2 1.5
  JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
Victoria Jelcz-Laskowice (DŚL)
3.5 2 1.5
  JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 2196)
Victoria Jelcz-Laskowice (DŚL)
3.5 2 1.5
  KIEŁBIK Magdalena (2003 #49877 LO 6368)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
3.5 3.5
  KLIMCZAK Aleksandra (2003 #42310 LO 4988)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
3.5 2 1.5
  KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
Warta Kostrzyn n. Odrą (LBU)
3.5 2 1.5
  KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
3.5 2 1.5
  KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.5 3.5
  LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
3.5 2 1.5
  MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4403)
UKS Chrobry Gizałki (WLP)
3.5 2 1.5
  MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3557)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
3.5 2 1.5
  RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 3658)
Energa KTS Toruń (KPM)
3.5 2 1.5
  RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS Gotyk Toruń (KPM)
3.5 2 1.5
  RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
Politechnika Rzeszów (PKR)
3.5 2 1.5
  ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
3.5 2 1.5
  STAWOWCZYK Szymon (2002 #45349 LO 5424)
STLA Szczecinek (ZPM)
3.5 2 1.5
  WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.5 3.5
  ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
3.5 2 1.5
  ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 7322)
UKS Skoczek Sopot (POM)
3.5 3.5
  ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3.5 2 1.5
  ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS Gotyk Toruń (KPM)
3.5 2 1.5
342 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
3.33 2 1 1 1.33
343 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
3 2 1
  BRONAKOWSKI Maciej (2004 #43172 LO 6395)
UKS Białobrzegi (PDL)
3 2 1
  BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
Olimpia-Unia Grudziądz (KPM)
3 2 1
  CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
3 2 1
  CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)
3 2 1
  CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
3 2 1
  GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
3 2 1 1
  GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
3 2 1
  GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
3 2 1
  GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
3 2 1
  GUZY Karol (1999 #38115 LO 2264)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
3 3
  GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
3 2 1
  GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 583)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
3 3
  GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
3 2 1
  HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
3 2 1
  IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
3 2 1
  JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
3 2 1
  JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
3 3
  KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
3 2 1 1
  KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS Zgoda Janik (ŚWI)
3 2 1
  KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
3 2 1
  KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
3 2 1
  KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
3 2 1
  KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3 2 1
  LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3 2 1
  LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
3 2 1 1
  LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3 2 1
  MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
3 2 1
  MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
3 2 1
  MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
3 2 1
  MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
3 2 1
  NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
3 2 1 1
  NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
3 2 1 1
  NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
Małe Trójmiasto Rumia (POM)
3 2 1
  NOWAK Ramona (2004 #41035 LO 6542)
UKS Lis Sierakowice (POM)
3 2 1
  PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
3 2 1
  PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
TS Kuźnia Rybnik (ŚLS)
3 2 1
  PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
3 2 1
  PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
3 2 1
  RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
3 2 1
  ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
3 2 1
  RÓŻAŃSKA Izabela (2007 #46158 LO 1002)
UKS Optima Zamość (LLS)
3 2 1
  SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
3 2 1
  SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 5211)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
3 2 1
  ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 6267)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
3 2 1
  SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7679)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
3 2 1
  TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 7917)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
3 2 1
  TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
3 2 1
  WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 8945)
Spółdzielca Kobylin (WLP)
3 2 1
  WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 1281)
BOSiR ULKS Barcin (KPM)
3 2 1
  WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 259)
UKS ATS Białystok (PDL)
3 2 1
  WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
3 2 1
  WRZEŚNIAK Tomasz (2005 #42183 LO 2945)
KS Spin Częstochowa (ŚLS)
3 2 1
  ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
3 2 1
  ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS Omega Kleszczów (ŁDZ)
3 2 1
  ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
Energa KTS Toruń (KPM)
3 2 1
  ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
3 2 1
  ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3 2 1
401 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
2.67 2.67
402 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
2.5 1 1.5
  BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
2.5 1 1.5
  PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
2.5 2 0.5
  PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
2.5 1 1.5
  PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS Sygnał Lublin (LLS)
2.5 1 1.5
  RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS Prosna Wieruszów (ŁDZ)
2.5 1 1.5
  SPRZĄCZAK Fabian (2009 #45757 LO 5703)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
2.5 1 1.5
  STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
2.5 1 1.5
410 CHMARA Karolina (2002 #35889 LO 6844)
UKS Żak Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33
  CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
2.33 2.33
  FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 5905)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
2.33 2.33
  GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2.33 2.33
  KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
2.33 2.33
  KOZIOŁ Dawid (2001 #46825 LO 5907)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
2.33 2.33
  MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 6858)
UKS Żak Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33
  OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33
  PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33
  RAJCZAKOWSKA Wiktoria (2003 #38773 LO 6864)
UKS Żak Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33
  ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Akanza Lublin (LLS)
2.33 2.33
  WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
Visonex Top Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33
422 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
2.25 2.25
423 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS Burza Pawlikowice (ŁDZ)
2 1 1
  BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
2 2
  BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
2 2
  BORYSZ Karina (2007 #46154 LO 1000)
UKS Optima Zamość (LLS)
2 1 1
  BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2 1 1
  BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2 2
  CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
2 1 1
  CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
2 2
  CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
2 1 1
  DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
2 1 1
  DZIAKOWSKA Emilia (2005 #45963 LO 10742)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)
2 2
  FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
MLUKS Nadwiślanin Płock (MAZ)
2 2
  GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
2 1 1
  GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
TS Kuźnia Rybnik (ŚLS)
2 2
  GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 493)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
2 2
  HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
Politechnika Rzeszów (PKR)
2 1 1
  JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)
2 2
  KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS Helios Czempiń (WLP)
2 1 1
  KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
2 1 1
  KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
Energa KTS Toruń (KPM)
2 1 1
  LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3398)
TS Kuźnia Rybnik (ŚLS)
2 2
  LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
LZS Kuźnica Żelichowska (WLP)
2 1 1
  MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 7130)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
2 2
  MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 5315)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2 1 1
  MARCINIAK Mateusz (2005 #45280 LO 1061)
UKS Smecz Konin (WLP)
2 2
  MAŁY Anna (2001 #37677 LO 5502)
WAS Wołczyn (OPO)
2 2
  MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS Lis Sierakowice (POM)
2 1 1
  MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
2 1 1
  MODZELEWSKA Eliza (2006 #45119 LO 8434)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
2 1 1
  NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
2 1 1
  OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
2 1 1
  OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3396)
TS Kuźnia Rybnik (ŚLS)
2 2
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
Śnieżnik Stronie Śląskie (DŚL)
2 2
  PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
2 1 1
  POLOK Paweł (2006 #43376 LO 1448)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
2 1 1
  POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 5776)
MRKS Gdańsk (POM)
2 2
  PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
2 1 1
  ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
2 2
  SKOCZ Mateusz (2004 #42783 LO 45)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
2 2
  SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
2 2
  STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS Jezioro Tarnobrzeg (PKR)
2 1 1
  STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 9900)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
2 1 1
  SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS Bronowianka Kraków (MŁP)
2 1 1
  SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS Trefl Zamość (LLS)
2 1 1
  TOTON Kacper (2008 #43660 LO 696)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
2 1 1
  TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
2 2
  ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
2 1 1
  WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
2 1 1
  WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
2 2
  WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
2 2
  WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 3513)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
2 1 1
  WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 500)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
2 2
  ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
2 2
  ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)
2 2
  ŁUSZCZYŃSKA Joanna (2001 #31952 LO 2718)
MLKS Czarni Olecko (WMZ)
2 2
478 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
1.75 1.75
  KIEŁBASA Wojciech (2001 #36875 LO 2101)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75
  STAŃCZUK Mateusz (2001 #30871 LO 7021)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75
  ŁUKASIEWICZ Damian (2001 #41584 LO 2133)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75
482 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.67 1.67
  SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
1.67 1.67
  WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
1.67 1.67
  ŻABIŃSKI Piotr (2005 #45597 LO 699)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
1.67 1.67
486 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
1.5 1 0.5
  AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS Gotyk Toruń (KPM)
1.5 1 0.5
  BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKiS Skawina (MŁP)
1.5 1 0.5
  BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS Żak Gierałtowiec (DŚL)
1.5 1.5
  DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
1.5 1 0.5
  DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS Czternastka Poznań (WLP)
1.5 1 0.5
  FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
1.5 1 0.5
  GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
1.5 1 0.5
  HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)
1.5 1 0.5
  INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
1.5 1 0.5
  JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
1.5 1 0.5
  KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
1.5 1 0.5
  KOSTECKI Adam (2006 #38623 LO 6256)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.5 1 0.5
  KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
1.5 1 0.5
  KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
Olimpia-Unia Grudziądz (KPM)
1.5 1.5
  KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
1.5 1 0.5
  LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
1.5 1 0.5
  MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
1.5 1 0.5
  MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS Gotyk Toruń (KPM)
1.5 1 0.5
  MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
1.5 1 0.5
  MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
1.5 1 0.5
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
Włókniarz Pabianice (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)
1.5 1 0.5
  PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 4044)
UMKS Księżak Łowicz (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
1.5 1 0.5
  PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
1.5 1 0.5
  PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
1.5 1.5
  PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
1.5 1.5
  RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
1.5 1 0.5
  RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.5 1 0.5
  SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
1.5 1 0.5
  STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS Centrum Kraków (MŁP)
1.5 1 0.5
  ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
1.5 1 0.5
  SZANIAWSKI Bartosz (2007 #44832 LO 8207)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)
1.5 1 0.5
  SZKIRYNIEC Kamila (2008 #47582 LO 1003)
UKS Optima Zamość (LLS)
1.5 1 0.5
  SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS Noteć Inowrocław (KPM)
1.5 1 0.5
  ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
1.5 1 0.5
  USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
1.5 1 0.5
  WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS Orlęta Krosnowice (DŚL)
1.5 1 0.5
  WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
1.5 1 0.5
  WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
1.5 1 0.5
  WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS Gotyk Toruń (KPM)
1.5 1 0.5
  ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
1.5 1 0.5
530 GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS Energetyk Łódź (ŁDZ)
1.33 1.33
  KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 4461)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
1.33 1.33
  LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
1.33 1.33
  MARCHLEWSKI Maksymilian (2005 #47279 LO 2898)
KS Energetyk Łódź (ŁDZ)
1.33 1.33
534 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
TS Kuźnia Rybnik (ŚLS)
1 1
  DREWIENKOWSKI Radosław (1999 #34460 LO 6329)
Kłos Wola Skromowska (LLS)
1 1
  GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 2447)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)
1 1
  KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
1 1
  KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 5903)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
1 1
  KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
1 1
  MARCINKIEWICZ Mateusz (2006 #46098 LO 6266)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
1 1
  MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
1 1
  OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
1 1
  PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS Sygnał Lublin (LLS)
1 1
  PIASECKA Karolina (1999 #22229 LO 10551)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1
  PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
1 1
  PUCIŁOWSKI Wiktor (2007 #45483 LO 5174)
WLKS Łobzonka Wyrzysk (WLP)
1 1
  RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
Olimpijczyk Jeżewo (MAZ)
1 1
  RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
Olimpijczyk Jeżewo (MAZ)
1 1
  RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
1 1
  SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
1 1
  SZCZYPEK Jakub (2006 #48221 LO 4724)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
1 1
  TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
1 1
  TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
1 1
  WEREDA Barbara (1999 #23178 LO 10552)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1
  WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
Team Tenis 05 Białogard (ZPM)
1 1
  WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS Viret CMC Zawiercie (ŚLS)
1 1
  ZIELIŃSKA Marta (2000 #31924 LO 3708)
UKS Nałęcz Ostroróg (WLP)
1 1
  ZYNA Julia (2008 #51171 LO 10664)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
1 1
  ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
1 1
  ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
1 1
561 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 9598)
UKS Remik Stary Folwark (PDL)
0.5 0.5
  BAGIŃSKA Kinga (2006 #51084 LO 10557)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)
0.5 0.5
  BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
0.5 0.5
  BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
0.5 0.5
  BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
0.5 0.5
  BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
0.5 0.5
  BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
0.5 0.5
  BOROWSKA Patrycja (2008 #46460 LO 4767)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.5 0.5
  BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
0.5 0.5
  BUDA Kacper (2007 #46896 LO 78)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.5 0.5
  BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
0.5 0.5
  BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 4061)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
0.5 0.5
  CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
0.5 0.5
  CICHOŃSKI Kamil (2006 #42422 LO 4154)
AZS PWSZ Nysa (OPO)
0.5 0.5
  CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
0.5 0.5
  CZARNOGRECKI Oskar (2007 #45423 LO 3310)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5
  CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
0.5 0.5
  DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.5 0.5
  DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
0.5 0.5
  DUDEK Mikołaj (2007 #45188 LO 1439)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.5 0.5
  DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL Salos Szczecin (ZPM)
0.5 0.5
  FELSKOWSKA Agata (2007 #43740 LO 9180)
UKS Remus Miechucino (POM)
0.5 0.5
  FELSKOWSKA Jagoda (2007 #43739 LO 9179)
UKS Remus Miechucino (POM)
0.5 0.5
  FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
0.5 0.5
  FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 1992)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
0.5 0.5
  GARWOŁA Piotr (2008 #43495 LO 5704)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
0.5 0.5
  GĘBCZYŃSKA Natalia (2007 #45191 LO 1442)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
0.5 0.5
  GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
0.5 0.5
  GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS Jedynka Pszów (ŚLS)
0.5 0.5
  GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
0.5 0.5
  JAKUBCZYK Weronika (2009 #48741 LO 884)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
0.5 0.5
  JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS Stella Gniezno (WLP)
0.5 0.5
  JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
Krajna Sępólno Kraj. (KPM)
0.5 0.5
  KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
0.5 0.5
  KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
0.5 0.5
  KASPRZAK Piotr (2007 #50145 LO 7878)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)
0.5 0.5
  KASZUBA Patryk (2006 #42047 LO 2297)
IKTS Noteć Inowrocław (KPM)
0.5 0.5
  KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS Elta Łódź (ŁDZ)
0.5 0.5
  KIŁYK Paweł (2006 #51075 LO 10545)
UKS Trzynastka Szczecin (ZPM)
0.5 0.5
  KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS Tornado Waksmund (MŁP)
0.5 0.5
  KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 10257)
UKS Trzynastka Szczecin (ZPM)
0.5 0.5
  KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
0.5 0.5
  KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
0.5 0.5
  KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
0.5 0.5
  KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 7063)
SKTS Rataje 50 Poznań (WLP)
0.5 0.5
  KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 5282)
KS Sygnał Lublin (LLS)
0.5 0.5
  KRAUSE Agata (2009 #45375 LO 7814)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
0.5 0.5
  KUBAS Agata (2008 #50922 LO 10334)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
0.5 0.5
  KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
0.5 0.5
  KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS Spartakus Otyń (LBU)
0.5 0.5
  KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS Zarabie Myślenice (MŁP)
0.5 0.5
  LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 5252)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
0.5 0.5
  MACIASZCZYK Aleksy (2007 #49417 LO 2526)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
0.5 0.5
  MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS Centrum Kraków (MŁP)
0.5 0.5
  MALINOWSKA Anastazja (2009 #45196 LO 584)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
0.5 0.5
  MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 7132)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
0.5 0.5
  MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
0.5 0.5
  MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
0.5 0.5
  MILEWSKA Gabriela (2006 #51085 LO 10558)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)
0.5 0.5
  MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
0.5 0.5
  MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS Olimpia Lubsko (LBU)
0.5 0.5
  MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)
0.5 0.5
  NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 5616)
UKS Kępa Dębica (PKR)
0.5 0.5
  OGIŃSKA Agata (2007 #49394 LO 2354)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
0.5 0.5
  OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
0.5 0.5
  OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
0.5 0.5
  PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
0.5 0.5
  PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS Spartakus Otyń (LBU)
0.5 0.5
  PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
0.5 0.5
  PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 3239)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
0.5 0.5
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Maz. (PDL)
0.5 0.5
  PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
0.5 0.5
  POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.5 0.5
  PRZYBYLSKA Aleksandra (2009 #47382 LO 2489)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
0.5 0.5
  PŁOCHARZ Aleksandra (2007 #46157 LO 1001)
UKS Optima Zamość (LLS)
0.5 0.5
  RADZIEJ Magdalena (2006 #46753 LO 4103)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
0.5 0.5
  RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 3660)
Energa KTS Toruń (KPM)
0.5 0.5
  REMISZKO Magdalena (2010 #50495 LO 9593)
UKS Remik Stary Folwark (PDL)
0.5 0.5
  SADOWSKI Kamil (2007 #43501 LO 5707)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
0.5 0.5
  SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
0.5 0.5
  SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 3665)
Energa KTS Toruń (KPM)
0.5 0.5
  SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
0.5 0.5
  SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFiS Gdańsk (POM)
0.5 0.5
  SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
0.5 0.5
  SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
0.5 0.5
  SOJKA Oskar (2006 #42558 LO 8206)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)
0.5 0.5
  SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)
0.5 0.5
  SOKOŁOWSKI Oliwier (2007 #46452 LO 7438)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.5 0.5
  SOKOŁOWSKI Oskar (2007 #46451 LO 7439)
KTS Gliwice (ŚLS)
0.5 0.5
  SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
0.5 0.5
  SPYCHALSKI Łukasz (2007 #47834 LO 6934)
SL Salos Szczecin (ZPM)
0.5 0.5
  STACHURSKA Nikola (2006 #51078 LO 10548)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
0.5 0.5
  STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
0.5 0.5
  STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
0.5 0.5
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
Politechnika Rzeszów (PKR)
0.5 0.5
  SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
0.5 0.5
  SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
0.5 0.5
  SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
0.5 0.5
  SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 9600)
UKS Remik Stary Folwark (PDL)
0.5 0.5
  TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 2814)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
0.5 0.5
  TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 10102)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
0.5 0.5
  URBAŃCZYK Maja (2008 #51166 LO 10658)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
0.5 0.5
  WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
0.5 0.5
  WIERCISZEWSKA Zuzanna (2006 #51157 LO 10647)
KU AZS PWSiP Łomża (PDL)
0.5 0.5
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
0.5 0.5
  WOJEWODA Bartosz (2006 #42210 LO 7884)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)
0.5 0.5
  WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
0.5 0.5
  ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
0.5 0.5
  ZHEMELO Bohdana (2007 #49395 LO 2355)
Chrobry Międzyzdroje (ZPM)
0.5 0.5
  ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
0.5 0.5
  ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
0.5 0.5