Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Zawodnik P-ty
dla klubu
P-ty
zdobyte
P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 KOTOWSKI Tomasz (1998 #21000 LO 115)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
50 50 25 12.5 12.5
2 ŚLĄZAK Julia (1999 #25077 LO 202)
po podziale: SKTS Sochaczew (MAZ)
21.38 42.75 25 12.5 5.25
  ŚLĄZAK Julia
podział - 50%: MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
21.38 42.75 25 12.5 5.25
3 GRELA Artur (2000 #32881 LO 99)
po podziale: KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
17.25 34.5 21 8.5 5
  GRELA Artur
podział - 50%: OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
17.25 34.5 21 8.5 5
4 GALUS Katarzyna (1998 #25367 LO 242)
po podziale: KSTS Krosno (PKR)
16.92 33.83 17 8.5 8.33
  GALUS Katarzyna
podział - 50%: LUKS Skrzyszów (MŁP)
16.92 33.83 17 8.5 8.33
5 GOLLA Marco (1998 #43279 LO 108)
po podziale: OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
8.38 33.5 17 6 10.5
  GOLLA Marco
podział - 25%: KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
8.38 33.5 17 6 10.5
  GOLLA Marco
podział - 50%: ZKS Zielona Góra (LBU)
16.75 33.5 17 6 10.5
6 SZYMCZAK Julia (2000 #32145 LO 173)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
32 32 21 6 5
  WĘDERLICH Damian (1998 #21076 LO 126)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
32 32 12 7.5 12.5
8 LALAK Karolina (1998 #24638 LO 246)
KSTS Krosno (PKR)
31.83 31.83 15 8.5 8.33
9 PĘK Karolina (1998 #30830 LO 221)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
31.17 31.17 15 10.5 5.67
10 WALASZEK Przemysław (2000 #30084 LO 156)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
31 31 15 7.5 8.5
11 ZAKRZEWSKA Agata (2000 #34678 LO 165)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
30.17 30.17 17 7.5 5.67
12 JANIK Angelika (2000 #28011 LO 243)
po podziale: KSTS Krosno (PKR)
14.67 29.33 15 6 8.33
  JANIK Angelika
podział - 50%: KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
14.67 29.33 15 6 8.33
13 PETAŚ Kacper (2000 #31599 LO 111)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
29 29 8 10.5 10.5
14 DYSZKIEWICZ Gabriela (2000 #33614 LO 253)
UKS ATS Białystok (PDL)
28.5 28.5 15 6 7.5
  WERNER Jakub (2000 #28538 LO )
podział - 100%: ZKS Zielona Góra (LBU)
28.5 28.5 15 6 7.5
16 POLAŃSKI Jakub (1998 #27152 LO 4074)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
27 27 12 7.5 7.5
  UCHNAST Agata (1999 #26223 LO 258)
po podziale: UKS ATS Białystok (PDL)
13.5 27 12 7.5 7.5
  UCHNAST Agata
podział - 50%: MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
13.5 27 12 7.5 7.5
18 NALEPA Kamil (1999 #25737 LO 50)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 26.67 15 6 5.67
  WACHOWIAK Łukasz (2000 #29774 LO 52)
ZKS Zielona Góra (LBU)
26.67 26.67 15 6 5.67
20 DOSZ Sławomir (1998 #26701 LO 262)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
25.5 25.5 17 8.5
21 KOZIOŁ Sandra (2000 #33801 LO 9110)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
23.5 23.5 12 7.5 4
22 ZIEMKIEWICZ Wiktoria (2000 #29603 LO 214)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
23.25 23.25 12 6 5.25
23 ŁEBEK Alicja (1999 #30666 LO 511)
po podziale: IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
11.5 23 12 6 5
  ŁEBEK Alicja
podział - 50%: KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
11.5 23 12 6 5
24 BALCERZAK Marcin (1998 #25285 LO 34)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
21 21 12 3 6
  CHUDY Anita (2000 #32916 LO 524)
LKTS Luboń (WLP)
21 21 12 3 6
  KAPIK Krzysztof (1999 #28523 LO 391)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
21 21 12 3 6
  KLABIŃSKA Agata (1998 #29313 LO 3420)
KS STELLA Gniezno (WLP)
21 21 12 3 6
28 STACHECKA Paulina (1998 #27151 LO 432)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
20 20 12 3 5
  SZCZUKA Agata (2000 #29543 LO 483)
LUKS Chełmno (KPM)
20 20 12 3 5
30 ŚLIWA Alicja (1998 #28703 LO 222)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
19.67 19.67 8 6 5.67
31 GIERACH Katarzyna (2000 #29270 LO 430)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
19 19 8 6 5
  KATAFIASZ Krzysztof (1999 #36318 LO 1015)
po podziale: TAJFUN Ostrów Wielk. (WLP)
9.5 19 12 3 4
  KATAFIASZ Krzysztof
podział - 50%: KS STELLA Gniezno (WLP)
9.5 19 12 3 4
  WIŚNIEWSKI Karol (2000 #33388 LO 336)
po podziale: GMKS STRZELEC Frysztak (PKR)
9.5 19 8 6 5
  WIŚNIEWSKI Karol
podział - 50%: KSTS Krosno (PKR)
9.5 19 8 6 5
34 BRZĘCZEK Eliza (2000 #31521 LO 429)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
18.5 18.5 6 7.5 5
35 FELKEL Grzegorz (1998 #27829 LO 346)
po podziale: BISTS Bielsko-Biała (ŚLS)
9 18 12 6
  FELKEL Grzegorz
podział - 50%: ZKS Zielona Góra (LBU)
9 18 12 6
  KOZUBEK Magda (1999 #29059 LO 445)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
18 18 8 6 4
  LIS Daniel (1999 #31991 LO 364)
UKS Olesno (MŁP)
18 18 8 6 4
  URBANOWICZ Kamil (1999 #32049 LO 1370)
LKS MLEXER Elbląg (WMZ)
18 18 12 6
39 GRELA Paweł (1998 #32880 LO 6472)
niestow. woj. ŚLS (ŚLS)
17 17 8 3 6
  PŁOTKA Katarzyna (2000 #33946 LO 1219)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
17 17 8 3 6
41 RÓŻAK Jakub (1998 #24212 LO 3424)
KS STELLA Gniezno (WLP)
16.5 16.5 6 3 7.5
42 KOTARSKI Maciej (1998 #29599 LO 1573)
LUKS Chełmno (KPM)
16 16 8 3 5
43 DZIADEK Kamil (2000 #31758 LO 107)
po podziale: OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
7.75 15.5 4 7.5 4
  DZIADEK Kamil
podział - 50%: OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
7.75 15.5 4 7.5 4
  PISZCZATOWSKI Paweł (1999 #30482 LO 154)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
15.5 15.5 4 3 8.5
45 KUŹMICZ Jakub (2000 #36419 LO 110)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
15 15 8 3 4
  MŁYNEK Natalia (1998 #38891 LO 546)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
15 15 6 3 6
  SAŁAMASZEK Dariusz (2000 #38609 LO 3425)
KS STELLA Gniezno (WLP)
15 15 8 3 4
  WÓJCIK Julia (2000 #29060 LO 448)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
15 15 8 3 4
49 CHRZĄSZCZ Wojciech (2000 #32051 LO 106)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
14 14 4 6 4
  MATWISZYN Natalia (2000 #27065 LO 454)
po podziale: TS ZAGŁĘBIE Lubin (DŚL)
7 14 6 3 5
  MATWISZYN Natalia
podział - 50%: KU AZS UE Wrocław (DŚL)
7 14 6 3 5
51 GIERACH Jakub (1999 #27149 LO 4073)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
13.5 13.5 6 7.5
52 GACA Alicja (2000 #29509 LO 7780)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
13 13 4 3 6
  KOCIUBA Filip (1998 #29453 LO 3214)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
13 13 8 5
  ZYZIK Nicole (1998 #26514 LO 449)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
13 13 6 3 4
  ŁOŻYŃSKA Agata (2000 #29515 LO 7781)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
13 13 4 3 6
56 DASZYKOWSKA Beata (2000 #29425 LO 6086)
LKS STRAŻAK Bratkówka (PKR)
12.67 12.67 4 3 5.67
57 BŁĄKAŁA Paweł (1998 #35854 LO 134)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
12 12 12
  HETNAŁ Sandra (1999 #29872 LO 421)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
12 12 6 6
  ŻUK Arkadiusz (1999 #30565 LO 7568)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
12 12 6 6
60 JUCHA Patrycja (1998 #28718 LO 244)
KSTS Krosno (PKR)
11.67 11.67 6 5.67
61 WOJTCZAK Aleksandra (2000 #32007 LO 203)
SKTS Sochaczew (MAZ)
11.25 11.25 6 5.25
62 KAŁA Małgorzata (2000 #26512 LO 7271)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
11 11 4 3 4
  MAŚLAK Joanna (1999 #25559 LO 1461)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)
11 11 8 3
  PELCZAR Dawid (1998 #33390 LO 30)
po podziale: POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
5.5 11 6 5
  PELCZAR Dawid
podział - 50%: KSTS Krosno (PKR)
5.5 11 6 5
  PIETRZAK Agnieszka (2000 #33372 LO 3270)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
11 11 8 3
66 BAŁCHANOWSKA Edyta (1999 #45562 LO 4982)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
10 10 4 6
  KAWECKA Natalia (1999 #29408 LO 6026)
MTS Kwidzyn (POM)
10 10 4 6
  MĘDRECKI Maciej (1999 #40328 LO 8371)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
10 10 4 3 3
69 KOŁODZIEJ Ewa (1999 #30837 LO 229)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
9.67 9.67 4 5.67
70 BOŻEK Weronika (2000 #32842 LO 205)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
9.25 9.25 4 5.25
71 CHOJNACKI Jakub (1999 #34556 LO 147)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
9 9 6 3
  GRONOWSKI Wojciech (1998 #26431 LO 1556)
LUKS Chełmno (KPM)
9 9 4 5
  MAJCHRZAK Adrian (1999 #26198 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
9 9 6 3
  SZALIŃSKI Mikołaj (2000 #29675 LO 277)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
9 9 6 3
  WYCICHOWSKA Agata (2000 #46100 LO 1805)
po podziale: KS GOTYK Toruń (KPM)
4.5 9 6 3
  WYCICHOWSKA Agata
podział - 50%: ENERGA KTS Toruń (KPM)
4.5 9 6 3
76 KOLCZYK Adrianna (2000 #33834 LO 4081)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
8 8 4 4
  KOZŁOWSKA Aleksandra (1999 #28941 LO 2102)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
8 8 8
  KUJAWA Filip (1998 #28820 LO 3421)
KS STELLA Gniezno (WLP)
8 8 4 4
  MAJCHRZAK Michał (1999 #35585 LO 3264)
KS PODWAWELSKI Kraków (MŁP)
8 8 4 4
  TATARCZUCH Rafał (1998 #31993 LO 369)
UKS Olesno (MŁP)
8 8 4 4
81 BARBACHOWSKI Jacek (1998 #29771 LO 8028)
po podziale: MUKS Gąbin (MAZ)
3.5 7 4 3
  BARBACHOWSKI Jacek
podział - 50%: OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
3.5 7 4 3
  BOROWSKI Dominik (1998 #24852 LO 8294)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
7 7 4 3
  DOMAGAŁA Ewa (1999 #45563 LO 4983)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
7 7 1 6
  MUSIAŁ Sebastian (2000 #31276 LO 4325)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
7 7 4 3
  POŁOSZCZAŃSKI Dawid (1998 #32271 LO 6475)
niestow. woj. OPO (OPO)
7 7 1 6
  STĄPÓR Dawid (1998 #34944 LO 680)
KTS Sandomierz (ŚWI)
7 7 4 3
  WOJCIECHOWSKI Mateusz (1999 #41533 LO 376)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
7 7 4 3
88 LUBIN Hubert (1998 #21982 LO 69)
ZKS Zielona Góra (LBU)
6.67 6.67 1 5.67
89 KOPCZYK Hubert (1998 #31823 LO 1983)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
6 6 6
90 BORSZOWSKA Alicja (1999 #22192 LO 176)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
5 5 5
  HENNIG Katarzyna (1999 #26429 LO 474)
LUKS Chełmno (KPM)
5 5 5
  MARASZKIEWICZ Martyna (1999 #26328 LO 7269)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
5 5 1 4
93 BUDENAS Karolina (1999 #24794 LO 485)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4 4 4
  GIZIŃSKA Zofia (2000 #32459 LO 7044)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
4 4 4
  GRZĘBKA Mikołaj (1999 #34105 LO 371)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
4 4 1 3
  KAŁKA Kamil (2000 #50227 LO 8378)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
4 4 1 3
  KLOCEK Kamil (1999 #29447 LO 27)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
4 4 4
  KRÓLIKOWSKI Bartosz (2000 #36485 LO 4890)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
4 4 4
  MIELNICKA Weronika (2000 #35797 LO 492)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
4 4 4
  PABICH Joanna (1998 #27140 LO 2450)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
4 4 4
  SOŁTYSIK Sylwia (1999 #38089 LO 463)
po podziale: KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
2 4 4
  SOŁTYSIK Sylwia
podział - 50%: SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
2 4 4
  WIERZBICKI Radosław (2000 #37484 LO 960)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
4 4 4
  ŹRÓDŁO Damian (2000 #41478 LO 1136)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
4 4 1 3
104 GUZY Karol (1999 #38115 LO 2264)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
3 3 3
  JAMORSKI Łukasz (2000 #40460 LO 10457)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
3 3 3
106 DREWIENKOWSKI Radosław (1999 #34460 LO 6329)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
1 1 1
  GUTKOWSKI Piotr (1998 #37414 LO 2447)
IKS START Zduńska Wola (ŁDZ)
1 1 1
  KOŁDRZAK Marcel (1999 #44999 LO 5903)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
1 1 1
  KURLENDA Krzysztof (1999 #36552 LO 149)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
1 1 1
  MICHALCZYK Jakub (1998 #24070 LO 4734)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
1 1 1
  PAWELEC Filip (1999 #38505 LO 5286)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
1 1 1
  PIASECKA Karolina (1999 #22229 LO 10551)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1 1
  SZCZEPANEK Karol (1999 #40428 LO 2378)
LZS Żywocice (OPO)
1 1 1
  WEREDA Barbara (1999 #23178 LO 10552)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
1 1 1
  WIERZBICKI Tomasz (2000 #37485 LO 961)
TEAM TENIS Białogard (ZPM)
1 1 1
  ZIELIŃSKA Marta (2000 #31924 LO 3708)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
1 1 1
  ZŁOTKOWSKI Tomasz (2000 #39688 LO 7283)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
1 1 1
  ŁUKIEŃCZUK Bartosz (1999 #48668 LO 6635)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
1 1 1