Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja indywidualna w ramach współzawodnictwa SSM

wyniki nieoficjalne

W przypadku opóźnienia w dostarczeniu nr PESEL wyniki nie są uwzględnione.

# Zawodnik P-ty
dla klubu
P-ty
zdobyte
P-ty S P-ty D P-ty M P-ty dr.
1 KULCZYCKI Samuel (2002 #26357 LO 142)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
27.5 27.5 15 7.5 4.5 5
2 WĘGRZYN Anna (2001 #31740 LO 174)
po podziale: KU AZS UE Wrocław (DŚL)
13.5 27 15 7.5 4.5 3.75
  WĘGRZYN Anna
podział - 50%: ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
13.5 27 15 7.5 4.5 3.75
3 KOLASA Szymon (2003 #38394 LO 4269)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
25.5 25.5 12 6 7.5 2.25
4 WĘGRZYN Katarzyna (2001 #31741 LO 175)
po podziale: KU AZS UE Wrocław (DŚL)
12 24 12 7.5 4.5 3.75
  WĘGRZYN Katarzyna
podział - 50%: ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
12 24 12 7.5 4.5 3.75
5 KUBIK Maciej (2003 #32623 LO 141)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
22.5 22.5 9 7.5 6 5
  MIKLASZEWSKA Maja (2001 #31684 LO 239)
MRKS Gdańsk (POM)
22.5 22.5 9 6 7.5 4
7 MICHALAK Aleksandra (2001 #32488 LO 238)
po podziale: MRKS Gdańsk (POM)
10.5 21 9 6 6 4
  MICHALAK Aleksandra
podział - 50%: KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
10.5 21 9 6 6 4
8 ZANDECKI Jan (2001 #30683 LO 133)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
19.5 19.5 9 6 4.5 2.25
9 JACKOWSKA Julia (2001 #32252 LO 491)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
16 16 7 4.5 1.5 4.5
10 GILEWSKA Dominika (2002 #35868 LO 208)
po podziale: GLKS Nadarzyn (MAZ)
7.5 15 7 4.5 1.5 3.5
  GILEWSKA Dominika
podział - 50%: MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
7.5 15 7 4.5 1.5 3.5
  GRYKO Kamila (2002 #35799 LO 490)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
15 15 6 4.5 1.5 4.5
  MAŁACHOWSKI Michał (2002 #34137 LO 129)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
15 15 7 4.5 3.5 2.25
13 JANKOWSKI Jakub (2002 #33968 LO 47)
ZKS Zielona Góra (LBU)
14.5 14.5 7 4.5 3 3
14 BŁAŻEJEWICZ Zuzanna (2001 #26433 LO 472)
LUKS Chełmno (KPM)
14 14 7 3.5 3.5 3.5
15 GARB Aleksandra (2001 #36484 LO 407)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
13.5 13.5 5 4.5 3 4
  WITKOWSKI Jakub (2001 #31250 LO 132)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
13.5 13.5 7 3 3.5 2.25
17 JARKOWSKA Aleksandra (2003 #39201 LO 494)
po podziale: KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
6.5 13 6 3.5 3.5 2
  JARKOWSKA Aleksandra
podział - 50%: UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
6.5 13 6 3.5 3.5 2
  LIS Martyna (2002 #33288 LO 5678)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
13 13 6 3 1.5 4
  TOMECKA Julia (2002 #29896 LO 549)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
13 13 7 3 3 3
20 MIASTOWSKI Maksymilian (2003 #36104 LO 4270)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
12.75 12.75 7 3.5 1.5 2.25
21 CZERWIŃSKI Bartosz (2001 #32657 LO 5767)
MRKS Gdańsk (POM)
12.5 12.5 6 3.5 3 2.67
  KOWALCZYK Zuzanna (2003 #35865 LO 410)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
12.5 12.5 5 3.5 1.5 4
  RAZAKOWSKA Estera (2002 #39103 LO 547)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12.5 12.5 6 3 1.5 3.5
  SOKOŁOWSKI Łukasz (2002 #34280 LO 4272)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
12.5 12.5 5 4.5 3 2.25
  SZYMCZYK Natalia (2003 #36373 LO 548)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12.5 12.5 6 3 3.5 3
26 CHŁODNICKI Piotr (2002 #36314 LO 54)
po podziale: ZKS Zielona Góra (LBU)
6 12 6 3 1.5 3
  CHŁODNICKI Piotr
podział - 50%: POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
6 12 6 3 1.5 3
  DZIUBA Patryk (2003 #37169 LO 55)
po podziale: ZKS Zielona Góra (LBU)
6 12 6 3 1.5 3
  DZIUBA Patryk
podział - 50%: POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
6 12 6 3 1.5 3
  FRANASZCZUK Klaudia (2002 #33137 LO 542)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12 12 6 3 1.5 3
  KWAPIŚ Kuba (2003 #31519 LO 4068)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
12 12 6 3 3
  LEWANDOWSKI Patryk (2003 #44643 LO 5251)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
12 12 6 3 3 2.33
  SUŁEK Zuzanna (2003 #38019 LO 531)
LKTS Luboń (WLP)
12 12 6 3 3 1.75
  TROCHIMIUK Katarzyna (2002 #38866 LO 5682)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
12 12 5 3 3 4
  WIĘCKOWSKA Julia (2002 #35147 LO 7680)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
12 12 6 3 3
34 MISZKURKA Jakub (2001 #31321 LO 272)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
11.83 11.83 6 3.5 1.5 2.33
35 KWIATKOWSKI Patryk (2003 #36236 LO 4327)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
11.75 11.75 6 3.5 2.25
36 KRZYWNIAK Jakub (2002 #37359 LO 59)
ZKS Zielona Góra (LBU)
11.5 11.5 5 3.5 1.5 3
  KWIATKOWSKA Elżbieta (2003 #32344 LO 436)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
11.5 11.5 5 3.5 3 2.67
  STECYSZYN Jakub (2003 #34803 LO 3393)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
11.5 11.5 5 3 3.5 2
39 CHRABĄSZCZ Milena (2002 #31247 LO 434)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
11.17 11.17 5 3.5 1.5 2.67
40 PYŚK Patryk (2003 #36050 LO 5693)
po podziale: BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
5.5 11 5 3 3
  PYŚK Patryk
podział - 50%: LKTS Luboń (WLP)
5.5 11 5 3 3
  PŁOTKA Magda (2001 #33947 LO 1218)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
11 11 5 3 3
  SUŁKOWSKI Bartosz (2002 #29061 LO 4754)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
11 11 6 3.5 1.5
43 KORCZAK Damian (2003 #38245 LO 6711)
po podziale: KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
5.42 10.83 5 3.5 1.5 2.33
  KORCZAK Damian
podział - 50%: ZKS Zielona Góra (LBU)
5.42 10.83 5 3.5 1.5 2.33
44 GAWORSKA Zuzanna (2003 #36872 LO 170)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
10.75 10.75 4 3 3 3.75
45 DUDZICZ Adam (2001 #34855 LO 5768)
MRKS Gdańsk (POM)
10.5 10.5 4 3 3.5 2.67
  KOPECKI Andrzej (2002 #35343 LO 56)
ZKS Zielona Góra (LBU)
10.5 10.5 4 4.5 1.5 2
  MOTYKA Martyna (2001 #31846 LO 3206)
po podziale: POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
5.25 10.5 4 3 3.5
  MOTYKA Martyna
podział - 50%: GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
5.25 10.5 4 3 3.5
48 BARTOSZEK Julia (2001 #33835 LO 4088)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
10 10 5 3.5 1.5
49 CHMIELOWSKI Jakub (2003 #40406 LO 4854)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
9.5 9.5 5 1.5 3
  KLUSZEWSKA Milena (2002 #35679 LO 543)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
9.5 9.5 3 3 3.5
  MARCINIAK Szymon (2001 #36493 LO 61)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9.5 9.5 4 3.5 2
52 CHRZEŚCIAN Radosław (2002 #38501 LO 729)
ATS Lublin (LLS)
9.33 9.33 4 3 1.5 2.33
53 GIRULSKA Julia (2002 #38778 LO 172)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
9.25 9.25 4 1.5 1.5 3.75
54 RADŁO Szymon (2001 #35263 LO 7436)
po podziale: KTS Gliwice (ŚLS)
4.58 9.17 5 1.5 2.67
  RADŁO Szymon
podział - 50%: SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
4.58 9.17 5 1.5 2.67
55 NAJDER Szymon (2001 #34877 LO 49)
ZKS Zielona Góra (LBU)
9 9 4 3 1.5 2
  PASZEK Agata (2001 #27733 LO 3011)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
9 9 4 3.5 1.5
  SOBOLSKA Julia (2001 #32569 LO 2105)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
9 9 4 1.5 3.5
58 OLEKSIK Paulina (2001 #36514 LO 5775)
MRKS Gdańsk (POM)
8.5 8.5 3 1.5 4
  STACHNIAK Martyna (2003 #34879 LO 4465)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
8.5 8.5 5 3.5
  WOJTYŁA Norbert (2001 #29988 LO 377)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
8.5 8.5 4 1.5 3
  ZAJĄC Anna (2002 #41129 LO 231)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
8.5 8.5 4 3 1.5
62 WARPAS Błażej (2001 #37022 LO 736)
ATS Lublin (LLS)
8.33 8.33 3 3 2.33
63 ALOT Nina (2001 #32482 LO 7324)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
8 8 3 1.5 3.5
  BRODA Klaudia (2003 #44687 LO 3203)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
8 8 3 1.5 3.5
  SEROKA Szymon (2001 #30367 LO 31)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
8 8 5 1.5 1.5
66 GÓRSKA Michalina (2003 #38302 LO 489)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
7.5 7.5 3 3 1.5
  RAKOWSKA Karolina (2002 #35457 LO 182)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
7.5 7.5 3 3 1.5
68 LILIEN Aleksander (2002 #36955 LO 7433)
KTS Gliwice (ŚLS)
7.17 7.17 3 1.5 1.5 2.67
  OSSOWSKA Nina (2002 #41474 LO 437)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
7.17 7.17 3 1.5 2.67
70 KOWALCZYK Bartosz (2002 #33481 LO 2954)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
7 7 4 3
  LIGOWSKI Kacper (2001 #35389 LO 60)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7 7 2 3 1.5 2
  MATKOWSKI Jakub (2003 #38775 LO 5308)
po podziale: KU AZS UE Wrocław (DŚL)
3.5 7 4 3
  MATKOWSKI Jakub
podział - 50%: LKS ODRA Głoska (DŚL)
3.5 7 4 3
  OSUCH Aleksandra (2002 #35631 LO 461)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
7 7 4 1.5 1.5
  SOKOŁOWSKA Gabriela (2002 #38813 LO 94)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7 7 4 3
75 SOKOŁOWSKA Joanna (2001 #32934 LO 499)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
6.5 6.5 3 1.5 2
76 KUŹBIŃSKI Michał (2003 #37564 LO 305)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
6.25 6.25 3 1.5 1.75
77 MATEREK Kacper (2002 #36513 LO 5773)
MRKS Gdańsk (POM)
6.17 6.17 2 1.5 2.67
78 DRZEWIECKI Łukasz (2001 #34899 LO 2950)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
6 6 3 3
  MICHALSKI Piotr (2003 #36881 LO 151)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
6 6 3 1.5 1.5
  OLSZEWSKI Marcin (2001 #29505 LO 152)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
6 6 3 3
81 BIELICKI Jakub (2001 #40442 LO 5246)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
5.83 5.83 2 1.5 2.33
  KNAGA Łukasz (2003 #42303 LO 6428)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
5.83 5.83 2 1.5 1.5 2.33
  SZULC Krzysztof (2002 #44818 LO 5906)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
5.83 5.83 2 1.5 2.33
  SZYMAŃSKI Jakub (2001 #38440 LO 5260)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
5.83 5.83 2 1.5 2.33
85 PANEK Daria (2002 #34186 LO 478)
LUKS Chełmno (KPM)
5.5 5.5 2 3.5
86 PIECHOTA Natalia (2003 #41919 LO 528)
LKTS Luboń (WLP)
5.25 5.25 2 1.5 1.75
  ROGALKA Kinga (2001 #38811 LO 529)
po podziale: LKTS Luboń (WLP)
2.63 5.25 2 1.5 1.75
  ROGALKA Kinga
podział - 50%: KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
2.63 5.25 2 1.5 1.75
88 CIOŁKOWSKI Paweł (2002 #37427 LO 140)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
5 5 5
  JADACH Oskar (2002 #36670 LO 6219)
LZS SKS Raszówka (DŚL)
5 5 2 1.5 1.5
  WIĄCEK Amelia (2003 #34852 LO 3201)
WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
5 5 2 1.5 1.5
91 BUDZYŃSKI Jakub (2003 #37807 LO 710)
po podziale: KS ALMAR Głębokie (WLP)
2.25 4.5 3 1.5
  BUDZYŃSKI Jakub
podział - 50%: KS STELLA Gniezno (WLP)
2.25 4.5 3 1.5
  DOSZ Przemysław (2001 #32585 LO 5149)
KTSK GOSRIT Luzino (POM)
4.5 4.5 3 1.5
  KAWIAK Marta (2003 #37358 LO 4267)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
4.5 4.5 3 1.5
  LEMIESZKA Artur (2003 #38049 LO 5439)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
4.5 4.5 3 1.5
  LIBELT Julia (2002 #32568 LO 2107)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
4.5 4.5 3 1.5
  LIPSKA Anna (2002 #41926 LO 2958)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
4.5 4.5 3 1.5
  LIS Jakub (2003 #42102 LO 5692)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
4.5 4.5 3 1.5
  MALECHA Maciej (2001 #37670 LO 4100)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
4.5 4.5 3 1.5
  MAZUR Klaudia (2003 #42180 LO 190)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
4.5 4.5 3 1.5
  NOWAK Aleksandra (2003 #37993 LO 7978)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
4.5 4.5 3 1.5
  PELCZAR Weronika (2001 #32884 LO 248)
KSTS Krosno (PKR)
4.5 4.5 3 1.5
  STYPKA Filip (2001 #30292 LO 101)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
4.5 4.5 3 1.5
  SZABAT Patrycja (2001 #36704 LO 7440)
KTS Gliwice (ŚLS)
4.5 4.5 3 1.5
  SZCZEPANEK Błażej (2003 #40987 LO 2389)
LZS Żywocice (OPO)
4.5 4.5 3 1.5
  SZCZERBA Damian (2001 #39428 LO 1340)
MSZS Świdwin (ZPM)
4.5 4.5 3 1.5
  SZOŁKOWSKI Bartłomiej (2003 #37384 LO 4786)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
4.5 4.5 3 1.5
  ŁĄCKA Julia (2003 #39331 LO 1280)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
4.5 4.5 3 1.5
108 BAŁCHANOWSKA Aneta (2003 #47330 LO 4987)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
3.5 3.5 2 1.5
  BOGACKA Aleksandra (2001 #38633 LO 8072)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
3.5 3.5 2 1.5
  BRZESKA Helena (2003 #40567 LO 4768)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
3.5 3.5 2 1.5
  CIOSEK Szymon (2001 #38094 LO 7003)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.5 3.5 2 1.5
  GOLEŃSKI Adam (2002 #38667 LO 1591)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
3.5 3.5 2 1.5
  JAKONIUK Gabriela (2002 #33480 LO 458)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
3.5 3.5 2 1.5
  JARECKA Marcelina (2002 #33519 LO 2196)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
3.5 3.5 2 1.5
  KIEŁBIK Magdalena (2003 #49877 LO 6368)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
3.5 3.5 3.5
  KLIMCZAK Aleksandra (2003 #42310 LO 4988)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
3.5 3.5 2 1.5
  KOWALCZYK Jakub (2001 #36844 LO 264)
po podziale: WARTA Kostrzyn n/Odrą (LBU)
1.75 3.5 2 1.5
  KOWALCZYK Jakub
podział - 50%: ZKS Zielona Góra (LBU)
1.75 3.5 2 1.5
  KRUKAR Piotr (2003 #36660 LO 6816)
KSTS Krosno (PKR)
3.5 3.5 2 1.5
  KUWERSKA Karina (2001 #30691 LO 3790)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.5 3.5 3.5
  MAJDECKA Maja (2003 #39625 LO 4403)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
3.5 3.5 2 1.5
  MIKOŚ Zuzanna (2003 #44940 LO 3557)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
3.5 3.5 2 1.5
  RĘKAS Julia (2001 #47236 LO 3658)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
3.5 3.5 2 1.5
  RUMIŃSKI Hubert (2001 #35440 LO 1796)
KS GOTYK Toruń (KPM)
3.5 3.5 2 1.5
  RZEŹNIKIEWICZ Mateusz (2002 #37168 LO 3207)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
3.5 3.5 2 1.5
  STAWOWCZYK Szymon (2002 #45349 LO 5424)
SZTLA Szczecinek (ZPM)
3.5 3.5 2 1.5
  WŁODARCZYK Magdalena (2001 #35753 LO 3799)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
3.5 3.5 3.5
  ZAPAŁA Krzysztof (2001 #38096 LO 7008)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
3.5 3.5 2 1.5
  ZDROJEWSKA Emilia (2002 #34640 LO 7322)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
3.5 3.5 3.5
129 GWIZDON Oliwer (2003 #31892 LO 583)
KS Mysław (ŚLS)
3 3 3
130 PAWŁOWSKI Krzysztof (2001 #34974 LO 7434)
KTS Gliwice (ŚLS)
2.67 2.67 2.67
131 CHMARA Karolina (2002 #35889 LO 6844)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33 2.33
  CZERNECKI Robert (2003 #37817 LO 268)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
2.33 2.33 2.33
  FRONTCZAK Artur (2002 #41030 LO 5905)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2.33 2.33 2.33
  GÓRECKI Wojciech (2002 #36340 LO 6430)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
2.33 2.33 2.33
  KALINOWSKI Mateusz (2001 #41313 LO 2537)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
2.33 2.33 2.33
  KOZIOŁ Dawid (2001 #46825 LO 5907)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2.33 2.33 2.33
  MRÓZ Aleksandra (2003 #38978 LO 6858)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33 2.33
  OLEJNIK Mikołaj (2003 #39270 LO 3760)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33 2.33
  PYRA Kacper (2002 #43298 LO 3759)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33 2.33
  RAJCZAKOWSKA Wiktoria (2003 #38773 LO 6864)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
2.33 2.33 2.33
  ROGALA Hubert (2002 #38500 LO 735)
ATS Lublin (LLS)
2.33 2.33 2.33
  WAJDA Hubert (2003 #40946 LO 3763)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
2.33 2.33 2.33
143 KLIMCZEWSKI Jakub (2002 #37522 LO 4268)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
2.25 2.25 2.25
144 CHMIELEWSKA Magdalena (2002 #42214 LO 5909)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
2 2 2
  GUMIŃSKI Krzysztof (2003 #43410 LO 3387)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
2 2 2
  GUTOWSKA Justyna (2001 #34951 LO 493)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
2 2 2
  LASOTA Marcin (2002 #28751 LO 3398)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
2 2 2
  MAŁY Anna (2001 #37677 LO 5502)
MKS Wołczyn (OPO)
2 2 2
  OSTACHOWSKI Piotr (2003 #30933 LO 3396)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
2 2 2
  WYSMUŁEK Izabela (2002 #37974 LO 500)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
2 2 2
  ZOCHNIAK Jakub (2002 #37932 LO 9170)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
2 2 2
  ŁUSZCZYŃSKA Joanna (2001 #31952 LO 2718)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)
2 2 2
153 FRELICH Wiktoria (2003 #43671 LO 525)
LKTS Luboń (WLP)
1.75 1.75 1.75
  KIEŁBASA Wojciech (2001 #36875 LO 2101)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75 1.75
  STAŃCZUK Mateusz (2001 #30871 LO 7021)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75 1.75
  ŁUKASIEWICZ Damian (2001 #41584 LO 2133)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
1.75 1.75 1.75