Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R4 1.
2.
3.
4.
5.


Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1932 KLUJ Dominika
1982
Komorniki
WLP (116)
637
2
250 1
182 6
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
 
 
842 1432
1
2 1912 SZCZEŚNIAK Joanna
1982
Komorniki
WLP (117)
621
3
230 2
205 3-4
 
186 5-6
190 5
 
 
 
 
 
811 1123
3
3 1839 JASIŃSKA Marzena
1981
Olecko
WMZ (177)
480
6
 
 
230 2
250 1
230 2
 
 
 
 
 
710 915
7
4 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (396)
646
1
 
230 2
186 5-6
230 2
 
 
 
 
 
 
646 1037
5
5 2005 NAMYSŁ-ŚWIERTA Magdalena
1978
Liszki
MŁP (392)
547
4
 
205 3-4
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
 
 
547 963
6
6 2036 OŁUB-WALASEK Alicja
1983
Warszawa
MAZ (105)
546
5
186 5-6
190 5
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
546 1238
2
7 1897 PONCYLIUSZ Monika
1979
Piaseczno
MAZ (318)
306
12
 
 
156 9-10
150 11
174 7
 
 
 
 
 
480 812
8
8 1858 SYPIAŃSKA Izabella
1980
Łódź
ŁDZ (466)
455
7
 
 
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
 
455 795
9
9 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (508)
205
14
 
 
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
 
 
410 640
13
10 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (391)
375
8
 
 
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
 
375 717
11
11 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (337)
361
9
205 3-4
 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
361 509
18
12 1867 ŁUKASIK Anna
1976
Warszawa
MAZ (321)
356
10
186 5-6
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
356 542
16
13 2122 ŻUK Marta
1984
Tarnowskie Góry
ŚLS (338)
170
17
 
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
352 1044
4
14 1942 STAROSTA Anna
1979
Reda
POM (65)
320
11
170 7-8
 
150 11
 
 
 
 
 
 
 
320 320
19
15 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (581)

 
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
250 250
20
16 1824 KIJOK Emilia
1981
Zielona Góra
LBU (70)
250
13
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 750
10
17 1835 KMIECIK Karin
1976
Szczecin
ZPM (350)
205
15
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
21
18 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (62)
186
16
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 577
15
19 2071 SZEWCZYK-JASIŃSKA Magdalena
1979
Słupsk
POM (40)
170
18
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 540
17
20 1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (536)
156
19
 
 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
156 156
22

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (3)
900
1
225 1
225 1
225 1
225 1
 
 
 
 
 
 
900 1575
1
2 1589 BORSZOWSKA-WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (137)
599
4
207 2
207 2
185 3-4
 
225 1
 
 
 
 
 
824 1234
4
3 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (252)
599
3
 
185 3-4
207 2
207 2
185 3-4
 
 
 
 
 
784 937
7
4 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (349)
538
6
185 3-4
 
168 5-6
185 3-4
168 5-6
 
 
 
 
 
706 859
8
5 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (78)
642
2
168 5-6
168 5-6
153 7-8
153 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
642 1540
2
6 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (294)
474
8
168 5-6
153 7-8
 
153 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
615 1217
5
7 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (308)
442
9
 
133 11-12
141 9-10
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
610 1328
3
8 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (390)
555
5
 
185 3-4
185 3-4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
555 947
6
9 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (101)
474
7
153 7-8
153 7-8
 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
474 760
10
10 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
427
10
 
133 11-12
153 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
 
427 856
9
11 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (447)
282
13
 
141 9-10
141 9-10
 
141 9-10
 
 
 
 
 
423 564
13
12 2133 IDCZAK Monika
1972
Lisiec
DŚL (400)
269
14
 
128 13
 
141 9-10
153 7-8
 
 
 
 
 
422 546
14
13 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (515)
168
15
 
 
168 5-6
 
207 2
 
 
 
 
 
375 728
12
14 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (276)
353
11
185 3-4
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
353 521
15
15 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (204)
294
12
153 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
294 757
11
16 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (557)

 
 
 
 
185 3-4
 
 
 
 
 
185 370
16
17 1772 WOŁOSZCZUK Liliana
1966
Szczecin
ZPM (167)
141
16
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
141 141
17
18 2065 LUTZ Marianne
1967
Kiel (GER)
(198)
141
17
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
141 141
18
19 2094 CZERKAWSKA Katarzyna
1971
Świdnik
LLS (178)
133
18
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
133 133
19
  2070 GRABAS Małgorzata
1966
Malczyce
DŚL (39)
133
18
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
133 133
19

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (205)
736
1
200 1
184 2
200 1
152 5
 
 
 
 
 
 
736 1104
2
2 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (1)
528
5
 
164 3-4
164 3-4
200 1
200 1
 
 
 
 
 
728 912
3
3 1855 RUDNIK Małgorzata
1964
Tłuszcz
MAZ (309)
642
2
164 3-4
164 3-4
146 6
168 3
160 4
 
 
 
 
 
656 802
4
4 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (274)
632
3
184 2
149 5-6
139 7
160 4
152 5
 
 
 
 
 
645 1413
1
5 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (31)
536
4
 
200 1
152 5
184 2
 
 
 
 
 
 
536 743
5
6 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (485)
184
6
 
 
184 2
 
168 3
 
 
 
 
 
352 680
6
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Siedlce
MAZ (481)
164
7
 
 
164 3-4
 
184 2
 
 
 
 
 
348 548
7

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (176)
501
2
 
136 7-8
175 2
190 1
175 2
 
 
 
 
 
676 676
3
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (15)
579
1
146 6
136 7-8
145 5
152 4
152 4
 
 
 
 
 
595 1187
1
3 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (60)
487
3
152 5
 
160 3
175 2
 
 
 
 
 
 
487 852
2
4 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (166)
473
4
164 3-4
149 5-6
 
160 3
 
 
 
 
 
 
473 633
4
5 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (413)
190
5
 
 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
190 564
5
6 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (482)

 
 
 
 
160 3
 
 
 
 
 
160 495
6

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (75)
525
2
180 1
180 1
 
165 2
190 1
 
 
 
 
 
715 1225
1
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (263)
613
1
165 2
148 3-4
152 4
148 3-4
145 5
 
 
 
 
 
613 1201
2
3 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (278)
409
3
144 4
134 5-6
 
131 6
 
 
 
 
 
 
409 540
5
4 26 WRÓBEL Małgorzata
1950
Jeleśnia
ŚLS (387)
296
4
 
148 3-4
 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
296 595
3
5 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (273)
271
5
 
134 5-6
 
137 5
 
 
 
 
 
 
271 552
4
6 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (407)
250
6
 
125 7
 
125 7
 
 
 
 
 
 
250 375
6

kobiety - kategoria 75-79 lat

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (30)
180
1
 
 
 
180 1
 
 
 
 
 
 
180 540
1

kobiety - kategoria 80-84 lata

1 2017 BUTRYM Mirosława
1942
Swarzędz
WLP (170)
316
1
151 3
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
316 481
1

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (188)
784
1
230 2
250 1
152 9-12
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
818 1585
2
2 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Biała Rawska
ŁDZ (181)
775
2
170 7-8
170 7-8
230 2
205 3-4
170 7-8
 
 
 
 
 
775 1727
1
3 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (102)
748
3
205 3-4
186 5-6
205 3-4
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
748 1502
3
4 2044 JABŁOŃSKI Filip
1983
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (56)
697
4
186 5-6
205 3-4
170 7-8
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
731 1283
5
5 1817 KOWALSKI Wojciech
1982
Gdańsk
POM (87)
480
8
250 1
 
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
685 1140
9
6 248 LACH Marcin
1977
Świecie nad Osą
KPM (68)
484
7
205 3-4
186 5-6
93 25-26
 
186 5-6
 
 
 
 
 
670 1378
4
7 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (247)
425
13
152 9-12
 
87 27-30
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
630 1216
6
8 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Laskowice
KPM (57)
628
5
136 13-16
170 7-8
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
 
628 1061
10
9 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (183)
438
12
170 7-8
116 17-22
152 9-12
 
152 9-12
 
 
 
 
 
590 1006
11
10 1980 SOBAŃSKI Jarosław
1979
Kłodawa
WLP (368)
440
11
 
136 13-16
152 9-12
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
552 781
16
11 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (191)
504
6
120 17-20
136 13-16
136 13-16
112 17-24
152 9-12
 
 
 
 
 
544 1168
7
12 1825 KOŚCIUK Grzegorz
1977
Lębork
POM (317)
408
15
120 17-20
152 9-12
136 13-16
 
112 17-24
 
 
 
 
 
520 842
15
13 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Tyczyn
PKR (494)
250
27
 
 
250 1
 
250 1
 
 
 
 
 
500 910
13
14 1951 KOSTYK Krystian
1979
Czempin
WLP (73)
384
16
136 13-16
136 13-16
112 17-24
 
112 17-24
 
 
 
 
 
496 664
20
15 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (397)
474
9
 
136 13-16
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
474 663
21
16 2105 PRAŻMO Bartosz
1979
Kiełczów
DŚL (229)
416
14
97 23-26
116 17-22
112 17-24
91 25-28
136 13-16
 
 
 
 
 
461 874
14
17 2035 PAPUGA Dawid
1983
Łowicz
ŁDZ (104)
340
22
nkl.
116 17-22
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
452 972
12
18 1996 ŁAŻEWSKI Kamil
1981
Sochaczew
MAZ (112)
448
10
 
152 9-12
205 3-4
91 25-28
 
 
 
 
 
 
448 1143
8
19 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (307)
383
17
83 27-34
91 25-28
136 13-16
73 35-42
 
 
 
 
 
 
383 569
27
20 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (113)
359
18
97 23-26
100 23-24
77 31-38
85 29-30
87 27-30
 
 
 
 
 
369 758
17
21 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Kwidzyn
POM (405)
224
31
 
 
112 17-24
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
360 512
32
22 1816 LEMIESZKA Andrzej
1976
Kuźnica Żelichowska
WLP (139)
355
19
152 9-12
91 25-28
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
355 547
28
23 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (74)
352
20
83 27-34
80 29-36
77 31-38
112 17-24
77 31-38
 
 
 
 
 
352 678
19
24 1853 MACHAŁ Grzegorz
1982
Gliwice
ŚLS (344)
344
21
97 23-26
91 25-28
77 31-38
79 31-34
 
 
 
 
 
 
344 657
23
25 1764 PACIA Bartłomiej
1976
Dąbrowa Górnicza
ŚLS (310)
186
40
186 5-6
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
338 602
24
26 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (448)
321
23
 
230 2
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
321 661
22
27 2147 BEREZIUK Piotr
1984
Strzelin
DŚL (445)
317
24
 
205 3-4
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
317 317
49
28 1931 ŚMIGIELSKI Adam
1979
Krosno
WLP (115)
233
30
83 27-34
 
77 31-38
73 35-42
71 39-41
 
 
 
 
 
304 497
33
29 2103 RODEWALD Tomasz
1984
Warlubie
KPM (217)
224
32
 
80 29-36
71 39-41
73 35-42
77 31-38
 
 
 
 
 
301 451
36
30 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (151)
289
25
136 13-16
80 29-36
 
73 35-42
 
 
 
 
 
 
289 431
38
31 2112 JANUSZKO Przemysław
1979
Hornówek
MAZ (281)
157
44
 
80 29-36
77 31-38
 
112 17-24
 
 
 
 
 
269 334
47
32 2047 TOMICKI Jarosław
1980
Gliwice
ŚLS (541)
250
26
 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 399
39
33 2123 KOWALCZYK Marcin
1976
Gliwice
ŚLS (345)
248
28
136 13-16
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
248 302
53
34 2118 SZUPIEŃKO Robert
1975
Olecko
WMZ (292)
166
43
 
 
87 27-30
79 31-34
77 31-38
 
 
 
 
 
243 575
25
35 2029 SROCZYŃSKI Kamil
1983
Zielona Góra
LBU (326)
236
29
120 17-20
116 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
236 313
51
36 2198 ZABROCKI Bartosz
1984
Gniew
POM (585)

 
 
 
 
230 2
 
 
 
 
 
230 230
67
37 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (114)
150
49
 
 
77 31-38
73 35-42
77 31-38
 
 
 
 
 
227 450
37
38 2068 LONGOSZ Jacek
1975
Wrocław
DŚL (8)
221
33
 
80 29-36
77 31-38
64 43-51
 
 
 
 
 
 
221 292
55
39 2086 JABŁOŃSKI Daniel
1980
Kłodzko
DŚL (147)
211
34
120 17-20
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
211 282
58
40 2173 SZOTEK Karol
1981
Gliwice
ŚLS (542)
205
35
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 542
29
41 2104 KASZUBA Grzegorz
1984
Maków Mazowiecki
MAZ (184)
87
65
 
 
87 27-30
 
112 17-24
 
 
 
 
 
199 315
50
42 2141 KUBILAS Andrzej
1975
Strzelce Opolskie
OPO (425)
189
36
 
116 17-22
 
73 35-42
 
 
 
 
 
 
189 243
66
43 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (323)
187
37
108 21-22
 
nkl.
79 31-34
 
 
 
 
 
 
187 280
59
44 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (518)
186
38
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
186 686
18
45 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (513)
186
39
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
79
46 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (12)
83
68
83 27-34
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
170 352
43
47 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (523)
170
41
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
170 464
35
48 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (487)
170
42
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 570
26
49 2113 DURAJCZYK Tomasz
1979
Wałbrzych
DŚL (286)
152
45
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
  2114 LISIECKI Paweł
1984
Wałbrzych
DŚL (288)
152
45
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 341
44
51 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (180)
152
47
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 335
46
52 2085 ŁĄCKI Marek
1984
Kołobrzeg
ZPM (146)
152
48
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
83
53 2124 OGŁAZA Robert
1978
Gliwice
ŚLS (346)
147
50
83 27-34
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
147 201
74
54 2158 STUSIŃSKI Marek
1978
Izabelin
MAZ (479)
71
78
 
 
71 39-41
 
71 39-41
 
 
 
 
 
142 293
54
55 2200 DŁUGIŃSKI Zenon
1978
Kawkowo
WMZ (589)

 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
88
  1947 WIKIRA Jarosław
1977
Kętrzyn
WMZ (590)

 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 272
61
57 2174 SOKOŁOWSKI Mirosław
1976
Gliwice
ŚLS (545)
136
51
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136 282
57
  1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (544)
136
51
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136 272
60
  37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (520)
136
51
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136 536
30
60 2159 ELCESER Arkadiusz
1984
Tyczyn
PKR (495)
136
54
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 375
42
61 480 PIEŚLA Tomasz
1977
Boguszów-Gorce
DŚL (432)
116
55
 
116 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
116 116
93
62 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (563)

 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112 228
68
  2197 LASKOWSKI Piotr
1983
Wrocław
DŚL (584)

 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112 330
48
64 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (301)
112
56
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 260
63
  1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (303)
112
56
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 189
77
66 2000 GĘDEK Jacek
1982
Skierniewice
ŁDZ (490)
112
58
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
96
  2162 PLACEK Wojciech
1984
Święte Nowaki
ŁDZ (512)
112
58
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
96
68 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (150)
108
60
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
98
69 2138 ZASADZIŃSKI Ewaryst
1975
Siechnice
DŚL (411)
100
61
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
100 283
56
70 1918 ŁAZOWSKI Krzysztof
1981
Białogard
ZPM (126)
97
62
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
99
71 2203 SAJNAJ Grzegorz
1983
Ludwin
LLS (594)

 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
93 485
34
72 2156 UCZCIWEK Piotr
1979
Łowicz
ŁDZ (474)
93
63
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
93 247
65
73 2167 MARKEWKA Robert
1982
Mikołów
ŚLS (531)
91
64
 
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
91 207
72
74 1687 KLIMECKI Rafał
1975
Ostróda
WMZ (566)

 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 87
101
  263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (599)

 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 187
78
76 1961 MARCINIAK Zbigniew
1982
Łódź
ŁDZ (332)
87
65
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
87 87
102
77 2151 NAGÓRZAŃSKI Seweryn
1984
Żabno
MŁP (456)
85
67
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 150
84
78 1915 BEDNARSKI Tomasz
1975
Szczecin
ZPM (201)
83
69
83 27-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
103
79 1923 KUCHARZÓW Marcin
1975
Białogard
ZPM (128)
83
70
83 27-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
104
80 2125 KORZYSTKA Arkadiusz
1983
Jaworzyna Śląska
DŚL (361)
80
71
 
80 29-36
 
 
 
 
 
 
 
 
80 221
69
  2136 PYRZYK Tomasz
1980
Dąbie
ŚLS (408)
80
71
 
80 29-36
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
106
  581 ZALEWSKI Andrzej
1975
Szczawno-Zdrój
DŚL (419)
80
71
 
80 29-36
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
106
83 2178 ŻOŁĄDEK Paweł
1983
Siemianowice Śląskie
ŚLS (549)
79
74
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
79 380
41
84 2182 CHRZĄSZCZ Maciej
1975
Orneta
WMZ (559)

 
 
 
 
77 31-38
 
 
 
 
 
77 77
109
  2199 DAU Łukasz
1984
Gniew
POM (586)

 
 
 
 
77 31-38
 
 
 
 
 
77 77
109
  355 GROMKO Artur
1975
Ostróda
WMZ (600)

 
 
 
 
77 31-38
 
 
 
 
 
77 77
109
  2202 KUKAWSKI Grzegorz
1984
Szczytno
WMZ (593)

 
 
 
 
77 31-38
 
 
 
 
 
77 157
81
88 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Moszczenica
ŁDZ (319)
77
75
 
 
77 31-38
 
 
 
 
 
 
 
77 204
73
89 1806 NATKANIEC Michał
1980
Olkusz
MŁP (304)
73
76
 
 
 
73 35-42
 
 
 
 
 
 
73 135
89
  2166 ZIĘTY Krzysztof
1976
Mikołów
ŚLS (530)
73
76
 
 
 
73 35-42
 
 
 
 
 
 
73 208
71
91 2184 BUCZYŃSKI Krzysztof
1977
Orneta
WMZ (561)

 
 
 
 
71 39-41
 
 
 
 
 
71 71
113
92 1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (514)
71
78
 
 
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
71 249
64
93 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (302)
64
80
 
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
64 64
114
  2168 DŁUGAJ Rafał
1978
Trzebinia
MŁP (534)
64
80
 
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
64 386
40
  2165 KIRSTE Sebastian
1976
Krauschwitz (GER)
(526)
64
80
 
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
64 141
85
  1605 KOZŁOWSKI Jarosław
1975
Gliwice
ŚLS (527)
64
80
 
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
64 195
75
  1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (543)
64
80
 
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
64 213
70
  1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (468)
64
80
 
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
64 64
115
  2170 PIETRASZKO Piotr
1977
Wieprz
ŚLS (535)
64
80
 
 
 
64 43-51
 
 
 
 
 
 
64 64
115
100 1813 MIKULICZ Adam
1980
Legnica
DŚL (210)
0
87
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (163)
860
1
225 1
225 1
225 1
185 3-4
225 1
 
 
 
 
 
900 1455
1
2 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (162)
612
3
153 7-8
137 9-12
137 9-12
185 3-4
185 3-4
 
 
 
 
 
660 1210
3
3 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (232)
627
2
153 7-8
153 7-8
153 7-8
168 5-6
101 17-24
 
 
 
 
 
627 1187
4
4 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (231)
537
5
207 2
123 13-16
70 33-34
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
590 1281
2
5 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (24)
550
4
137 9-12
123 13-16
153 7-8
137 9-12
78 25-32
 
 
 
 
 
550 628
21
6 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (322)
512
6
137 9-12
137 9-12
137 9-12
101 17-24
137 9-12
 
 
 
 
 
548 1147
5
7 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (259)
506
7
168 5-6
137 9-12
78 25-32
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
529 963
8
8 1823 BORSZOWSKI Paweł
1972
Wrocław
DŚL (136)
392
13
168 5-6
123 13-16
101 17-24
 
123 13-16
 
 
 
 
 
515 717
18
9 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (215)
455
8
68 33-38
101 17-24
185 3-4
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
488 948
9
10 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (192)
398
12
101 17-24
78 25-32
66 37-40
153 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
485 1072
6
11 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (193)
380
14
78 25-32
101 17-24
78 25-32
123 13-16
153 7-8
 
 
 
 
 
455 860
11
12 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (266)
285
22
 
207 2
78 25-32
 
168 5-6
 
 
 
 
 
453 828
12
13 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (45)
453
9
137 9-12
78 25-32
137 9-12
101 17-24
67 37-38
 
 
 
 
 
453 1043
7
14 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (272)
436
10
123 13-16
67 33-40
78 25-32
168 5-6
64 39-42
 
 
 
 
 
436 722
17
15 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (251)
417
11
123 13-16
123 13-16
70 33-34
101 17-24
69 33-36
 
 
 
 
 
417 863
10
16 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (245)
207
33
 
 
207 2
 
207 2
 
 
 
 
 
414 789
14
17 1905 KOSTĘPSKI Robert
1973
Ruda Śląska
ŚLS (79)
346
18
123 13-16
44 55-70
101 17-24
78 25-32
69 33-36
 
 
 
 
 
371 771
15
18 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (165)
269
24
 
101 17-24
168 5-6
 
101 17-24
 
 
 
 
 
370 661
19
19 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (293)
370
15
185 3-4
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
370 820
13
20 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (389)
369
16
 
168 5-6
123 13-16
78 25-32
 
 
 
 
 
 
369 593
24
21 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (233)
355
17
 
101 17-24
101 17-24
153 7-8
 
 
 
 
 
 
355 593
25
22 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (471)
168
50
 
 
168 5-6
 
185 3-4
 
 
 
 
 
353 746
16
23 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (324)
246
26
101 17-24
 
78 25-32
67 35-38
78 25-32
 
 
 
 
 
324 526
27
24 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (221)
245
27
78 25-32
101 17-24
66 37-40
 
78 25-32
 
 
 
 
 
323 543
26
25 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (122)
322
19
 
185 3-4
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
322 400
43
26 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (436)
168
51
 
67 33-40
101 17-24
 
137 9-12
 
 
 
 
 
305 442
38
27 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (370)
202
36
 
 
101 17-24
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
303 464
35
28 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (331)
234
28
101 17-24
67 33-40
66 37-40
 
69 33-36
 
 
 
 
 
303 439
39
29 1862 KOZŁOWSKI Jacek
1971
Markowice
WLP (186)
292
20
68 33-38
55 47-54
68 35-36
101 17-24
47 51-66
 
 
 
 
 
292 521
28
30 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (316)
290
21
137 9-12
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
290 475
33
31 1836 LIBERACKI Artur
1974
Białystok
PDL (189)
256
25
78 25-32
67 33-40
49 49-64
62 39-46
78 25-32
 
 
 
 
 
285 595
23
32 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (417)
205
34
 
78 25-32
60 41-48
67 35-38
78 25-32
 
 
 
 
 
283 443
37
33 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (190)
281
23
62 41-44
63 41-42
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
281 323
51
34 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (208)
156
54
78 25-32
 
 
78 25-32
123 13-16
 
 
 
 
 
279 480
32
35 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (96)
198
39
78 25-32
60 43-46
60 41-48
 
78 25-32
 
 
 
 
 
276 276
65
36 579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (507)
193
40
 
 
123 13-16
70 33-34
78 25-32
 
 
 
 
 
271 271
67
37 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (88)
179
45
101 17-24
 
 
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
257 358
47
38 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (311)
223
30
78 25-32
44 55-70
49 49-64
52 47-59
64 39-42
 
 
 
 
 
243 488
31
39 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (501)
101
87
 
 
101 17-24
 
137 9-12
 
 
 
 
 
238 375
45
40 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (335)
101
89
101 17-24
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
238 339
49
41 539 ŚWIRK Robert
1969
Trzebinia
MŁP (533)
225
29
 
 
 
225 1
 
 
 
 
 
 
225 471
34
42 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (467)
123
69
 
 
123 13-16
 
101 17-24
 
 
 
 
 
224 499
30
43 532 SZKLANY Krystian
1973
Lubań
DŚL (220)
169
49
46 53-68
55 47-54
68 35-36
 
47 51-66
 
 
 
 
 
216 336
50
44 2106 URBANIAK Andrzej
1972
Kiełczów
DŚL (230)
214
31
46 53-68
67 33-40
49 49-64
52 47-59
 
 
 
 
 
 
214 256
72
45 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (437)
138
59
 
78 25-32
60 41-48
 
69 33-36
 
 
 
 
 
207 289
59
46 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (207)
143
55
65 39-40
78 25-32
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
207 320
52
47 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (519)
207
32
 
 
 
207 2
 
 
 
 
 
 
207 617
22
48 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (69)
205
35
68 33-38
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
205 205
79
49 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (299)
202
37
101 17-24
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
202 267
69
50 2023 CERAZY Józef
1970
Legnica
DŚL (209)
202
38
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
202 280
63
51 2135 OKUNIEWICZ Artur
1973
Olszyna
DŚL (403)
138
59
 
78 25-32
60 41-48
 
58 43-50
 
 
 
 
 
196 196
82
52 571 WOJDA Leszek
1973
Olsztyn
WMZ (111)
68
97
68 33-38
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
191 191
88
53 1778 DRABOT Kazimierz
1967
Ostrołęka
MAZ (22)
191
41
46 53-68
44 55-70
49 49-64
52 47-59
 
 
 
 
 
 
191 191
89
54 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (246)
127
66
78 25-32
 
49 49-64
 
58 43-50
 
 
 
 
 
185 318
53
55 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (314)
185
42
62 41-44
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
185 308
55
56 1792 ZAWADZKI Marcin
1973
Kłodawa
LBU (450)
185
43
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 185
95
57 2027 CEMBROWICZ Tomasz
1968
Ostroróg
WLP (194)
185
44
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 370
46
58 2132 KAMIŃSKI Czesław
1972
Kraków
MŁP (398)
136
64
 
35 71-73
49 49-64
52 47-59
47 51-66
 
 
 
 
 
183 183
96
59 1913 BARSZCZ Krzysztof
1972
Lubartów
LLS (364)
123
69
 
 
123 13-16
 
58 43-50
 
 
 
 
 
181 282
60
60 1493 NIESZPOREK Tomasz
1973
Siewierz
ŚLS (329)
122
72
78 25-32
44 55-70
 
 
58 43-50
 
 
 
 
 
180 258
71
61 324 CYBIŃSKI Krzysztof
1971
Borówiec
WLP (134)
178
46
68 33-38
44 55-70
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
178 178
99
62 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (212)
119
73
 
67 33-40
 
52 47-59
58 43-50
 
 
 
 
 
177 297
57
63 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (399)
171
47
 
101 17-24
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
171 404
42
64 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (313)
169
48
68 33-38
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
169 270
68
65 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (573)

 
 
 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
168 305
56
66 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Nawojów Łużycki
DŚL (402)
168
52
 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
168 406
41
67 2107 DOBROWOLSKI Mirosław
1969
Strzelin
DŚL (234)
162
53
56 45-52
44 55-70
 
62 39-46
 
 
 
 
 
 
162 162
108
68 2155 STYCZYŃSKI Artur
1969
Warszawa
MAZ (473)
78
96
 
 
78 25-32
 
67 37-38
 
 
 
 
 
145 199
81
69 1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (152)
142
56
46 53-68
44 55-70
 
52 47-59
 
 
 
 
 
 
142 195
85
70 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (427)
93
92
 
44 55-70
49 49-64
 
47 51-66
 
 
 
 
 
140 140
117
71 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (463)
140
57
 
 
78 25-32
62 39-46
 
 
 
 
 
 
140 232
77
72 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (438)
140
58
 
78 25-32
 
62 39-46
 
 
 
 
 
 
140 253
73
73 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (421)
138
59
 
78 25-32
60 41-48
 
 
 
 
 
 
 
138 383
44
74 1907 RUPA Robert
1965
Wadowice
MŁP (366)
137
62
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
137 281
61
75 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (415)
137
63
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 411
40
76 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (462)
127
65
 
 
49 49-64
78 25-32
 
 
 
 
 
 
127 185
94
77 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (422)
125
67
 
63 41-42
 
62 39-46
 
 
 
 
 
 
125 191
87
78 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (524)
123
68
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
123 629
20
79 1949 TYMEJCZYK Bogusław
1968
Stargard
ZPM (55)
123
71
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 123
122
80 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (211)
117
74
62 41-44
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
 
117 297
58
81 1837 CZUB Zdzisław
1968
Kużnica Czeszycka
DŚL (268)
116
75
56 45-52
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
 
116 315
54
82 605 STOKLAS Hubert
1965
Warszawa
MAZ (348)
115
76
 
55 47-54
60 41-48
 
 
 
 
 
 
 
115 177
100
83 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz
1972
Słubice
LBU (156)
113
77
46 53-68
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
113 191
86
84 1845 KORZYŃSKI Marek
1965
Strzelin
DŚL (509)
112
78
 
 
60 41-48
52 47-59
 
 
 
 
 
 
112 190
90
85 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (383)
111
79
 
44 55-70
 
67 35-38
 
 
 
 
 
 
111 278
64
86 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (320)
111
80
56 45-52
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
 
111 111
126
87 1860 WIZNER Dariusz
1967
Bielsko-Biała
ŚLS (18)
108
81
46 53-68
 
 
62 39-46
 
 
 
 
 
 
108 190
91
88 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (489)
49
116
 
 
49 49-64
 
58 43-50
 
 
 
 
 
107 172
102
89 1539 WNĘK Sławomir
1969
Strzelin
DŚL (235)
107
82
 
55 47-54
 
52 47-59
 
 
 
 
 
 
107 161
109
90 2088 KOWALSKI Adam
1973
Polkowice
DŚL (148)
106
83
46 53-68
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
 
106 168
104
91 2129 KŁUSEK Jacek
1965
Gniechowice
DŚL (380)
104
84
 
44 55-70
60 41-48
 
 
 
 
 
 
 
104 200
80
92 2201 MALINOWSKI Tomasz
1972
Gdynia
POM (591)

 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
101 159
110
  267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (570)

 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
101 249
75
94 2176 SZAFARCZYK Marek
1971
Ruda Śląska
ŚLS (547)
101
85
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 462
36
  1899 ŚCIESZKA Janusz
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (19)
101
85
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 232
76
96 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (339)
101
88
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 249
74
97 2015 SZMAGLIŃSKI Dariusz
1973
Kołobrzeg
ZPM (358)
101
90
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
133
98 1938 GÓRA Jarosław
1970
Czarna Dąbrowa
POM (171)
49
116
 
 
49 49-64
 
47 51-66
 
 
 
 
 
96 154
111
  523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (493)
49
116
 
 
49 49-64
 
47 51-66
 
 
 
 
 
96 167
105
100 1879 NOWAK Zbigniew
1967
Poraj
ŚLS (394)
96
91
 
44 55-70
 
52 47-59
 
 
 
 
 
 
96 188
92
101 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Rogóźno
KPM (539)
52
112
 
 
 
52 47-59
40 67
 
 
 
 
 
92 92
134
102 1790 ŁOWIECKI Przemysław
1970
Słubice
LBU (158)
90
93
46 53-68
44 55-70
 
 
 
 
 
 
 
 
90 152
112
103 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (505)
78
94
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
78 280
62
  1844 SASIAK Mariusz
1972
Katowice
ŚLS (529)
78
94
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
78 181
97
105 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (334)
67
98
 
 
 
67 35-38
 
 
 
 
 
 
67 187
93
106 1703 NOWACKI Jacek
1971
Warszawa
MAZ (410)
67
99
 
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
67 195
83
107 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (161)
65
100
65 39-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65 143
116
108 1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM (554)

 
 
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
64 64
140
109 1596 MIGDAŁ Eugeniusz
1973
Katowice
ŚLS (255)
62
101
 
 
 
62 39-46
 
 
 
 
 
 
62 170
103
  1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (517)
62
101
 
 
 
62 39-46
 
 
 
 
 
 
62 104
131
111 1939 PANKIEWICZ Tomasz
1967
Słupsk
POM (99)
62
103
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
62 120
123
112 2126 KASPEROWICZ Artur
1972
Jaworzyna Śląska
DŚL (362)
60
104
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
 
60 164
107
113 1685 FERENC Piotr
1974
Iława
WMZ (565)

 
 
 
 
58 43-50
 
 
 
 
 
58 58
143
  2093 RUCIŃSKI Michał
1972
Miastko
POM (175)

 
 
 
 
58 43-50
 
 
 
 
 
58 123
121
115 1779 FĄFEREK Adam
1967
Czarnków
WLP (279)
56
105
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
144
116 2025 KUPCZYK Sylwester
1966
Kępice
POM (98)
56
106
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
145
117 1890 FRANC Dariusz
1965
Świebodzin
LBU (325)
56
107
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
146
118 1990 CZERKAWSKI Artur
1966
Świdnik
LLS (106)
56
108
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
147
119 2100 KAROLAK Sławomir
1965
Szczecin
ZPM (200)
56
109
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
148
120 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielona Góra
LBU (440)
55
110
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
 
55 151
113
  1880 GRZYBOWSKI Michał
1970
Masłońskie
ŚLS (395)
55
110
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
 
55 137
118
122 2175 BACIK Jerzy
1971
Gliwice
ŚLS (546)
52
112
 
 
 
52 47-59
 
 
 
 
 
 
52 144
114
  1895 NAŁÓDKA Dariusz
1969
Kraków
MŁP (528)
52
112
 
 
 
52 47-59
 
 
 
 
 
 
52 144
114
  2150 ŚCIESZKA Mirosław
1969
Bielsko-Biała
ŚLS (453)
52
112
 
 
 
52 47-59
 
 
 
 
 
 
52 195
84
125 1873 CZUJ Władysław
1972
Leosin
ŁDZ (484)
49
116
 
 
49 49-64
 
 
 
 
 
 
 
49 49
151
  341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (486)
49
116
 
 
49 49-64
 
 
 
 
 
 
 
49 49
151
  2160 KOZIOŁ Ryszard
1969
Kaznów
LLS (503)
49
116
 
 
49 49-64
 
 
 
 
 
 
 
49 49
151
  2154 PAPIS Ryszard
1966
Warszawa
MAZ (469)
49
116
 
 
49 49-64
 
 
 
 
 
 
 
49 49
151
  82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (511)
49
116
 
 
49 49-64
 
 
 
 
 
 
 
49 49
151
130 2185 DZIKOWSKI Andrzej
1972
Orneta
WMZ (562)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 112
125
  2181 GAŁĄZKA Bogdan
1973
Orneta
WMZ (558)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 105
127
  2183 GROMEK Andrzej
1974
Orneta
WMZ (560)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 105
127
  2205 JASUDOWICZ Tomasz
1970
Orneta
WMZ (596)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 105
127
  2208 ŁUGOWSKI Krzysztof
1974
Bartąg
WMZ (598)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 47
156
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM (592)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 165
106
  2187 SOBIESKI Krzysztof
1971
Olsztyn
WMZ (572)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 105
127
  2207 ZABOROWSKI Robert
1972
Morąg
WMZ (597)

 
 
 
 
47 51-66
 
 
 
 
 
47 47
156
138 367 HAZIK Jakub
1971
Okocim
MŁP (120)
46
124
46 53-68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
46 46
158
139 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (49)
46
125
46 53-68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
46 46
159
140 1788 POLAK Ireneusz
1968
Słubice
LBU (159)
46
126
46 53-68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
46 46
160
141 2097 BAŁACHOWSKI Tomasz
1966
Chojna
ZPM (187)
46
127
46 53-68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
46 46
161
  1603 BŁASZCZAK Roman
1970
Gorzów Wielkopolski
LBU (297)
46
127
46 53-68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
46 46
161
  2102 RADULEWICZ Tomasz
1974
Miłoradzice
DŚL (214)
46
127
46 53-68
 
 
 
 
 
 
 
 
 
46 78
135
144 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (401)
44
130
 
44 55-70
 
 
 
 
 
 
 
 
44 44
163
  2115 OSTASIEWICZ Robert
1967
Bolków
DŚL (289)
44
130
 
44 55-70
 
 
 
 
 
 
 
 
44 44
163
  67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (418)
44
130
 
44 55-70
 
 
 
 
 
 
 
 
44 218
78
147 1826 KUBACKI Adam
1972
Krępa Słupska
ZPM (100)
38
133
38 69
 
 
 
 
 
 
 
 
 
38 38
167
148 1773 SOLIŁO Marian
1968
Piechowice
DŚL (412)
35
134
 
35 71-73
 
 
 
 
 
 
 
 
35 35
168
  2143 ZAWADA Wojciech
1972
Krzetów
DŚL (433)
35
134
 
35 71-73
 
 
 
 
 
 
 
 
35 35
168
150 705 GOLA Krzysztof
1965
Bilcza
ŚWI (569)

 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0
  754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (406)

 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0 65
138
152 1964 KACPRZYK Janusz
1969
Sulechów
LBU (250)
0
136
nkl.
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
153 1877 WASIELEWSKI Tomasz
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (298)
0
137
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (206)
584
3
200 1
184 2
 
200 1
164 3-4
 
 
 
 
 
748 1061
4
2 1802 MAŁKUS Paweł
1960
Lisiec Wielki
WLP (340)
662
1
164 3-4
149 5-6
200 1
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
662 995
5
3 1812 PLACEK Krzysztof
1964
Skierniewice
ŁDZ (103)
598
2
136 7-8
149 5-6
149 5-6
164 3-4
122 9-12
 
 
 
 
 
598 1291
2
4 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (121)
570
4
149 5-6
136 7-8
136 7-8
149 5-6
136 7-8
 
 
 
 
 
570 1310
1
5 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (315)
364
9
 
200 1
164 3-4
 
184 2
 
 
 
 
 
548 1270
3
6 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (149)
532
5
184 2
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
 
 
532 832
8
7 1906 KASENDRA Jan
1960
Kępno
WLP (435)
366
8
 
122 9-12
122 9-12
122 9-12
149 5-6
 
 
 
 
 
515 860
6
8 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (365)
258
24
 
122 9-12
136 7-8
 
200 1
 
 
 
 
 
458 840
7
9 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (118)
324
15
109 13-16
 
93 17-22
122 9-12
122 9-12
 
 
 
 
 
446 675
13
10 1946 PAWLICKI Jan
1961
Biesowice
POM (97)
258
23
109 13-16
 
149 5-6
 
164 3-4
 
 
 
 
 
422 558
22
11 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (138)
422
6
164 3-4
136 7-8
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
422 771
9
12 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (119)
324
16
93 17-22
 
122 9-12
109 13-16
90 17-24
 
 
 
 
 
414 645
16
13 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (66)
375
7
64 29-36
109 13-16
93 17-22
109 13-16
90 17-24
 
 
 
 
 
401 632
19
14 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (243)
245
27
136 7-8
 
109 13-16
 
122 9-12
 
 
 
 
 
367 476
25
15 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (242)
256
25
93 17-22
90 17-24
73 25-28
 
109 13-16
 
 
 
 
 
365 501
23
16 1926 MARASZKIEWICZ Ryszard
1962
Ruda Śląska
ŚLS (80)
356
10
93 17-22
90 17-24
80 23-24
93 19-20
75 25-26
 
 
 
 
 
356 761
10
17 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (328)
334
12
80 23-24
90 17-24
64 29-36
100 17-18
62 31-38
 
 
 
 
 
334 642
17
18 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (63)
334
11
122 9-12
90 17-24
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
334 578
20
19 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (404)
328
13
 
164 3-4
 
164 3-4
 
 
 
 
 
 
328 641
18
20 1989 WOJDYŁA Tadeusz
1962
Brzostek
PKR (265)
327
14
73 25-28
90 17-24
93 17-22
71 25-30
62 31-38
 
 
 
 
 
327 728
12
21 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (203)
308
17
93 17-22
122 9-12
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
308 308
43
22 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (472)
306
18
 
 
122 9-12
184 2
 
 
 
 
 
 
306 654
14
23 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (510)
164
36
 
 
164 3-4
 
136 7-8
 
 
 
 
 
300 749
11
24 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (141)
291
19
73 25-28
109 13-16
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
291 422
28
25 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (37)
290
20
93 17-22
62 31-38
64 29-36
71 25-30
62 31-38
 
 
 
 
 
290 653
15
26 1814 WINIARSKI Henryk
1964
Legnica
DŚL (213)
217
31
64 29-36
70 27-30
 
83 21-24
70 27-30
 
 
 
 
 
287 287
47
27 2069 GÓRALIK Jarosław
1962
Bielsko-Biała
ŚLS (20)
285
21
149 5-6
 
 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
285 421
29
28 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (154)
270
22
80 23-24
90 17-24
 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
270 443
27
29 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (457)
245
26
 
 
109 13-16
136 7-8
 
 
 
 
 
 
245 447
26
30 1777 STEFAŃCZYK Bogusław
1963
Aleksandrów Łódzki
ŁDZ (61)
238
28
 
75 25-26
80 23-24
83 21-24
 
 
 
 
 
 
238 308
42
31 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (502)
109
48
 
 
109 13-16
 
122 9-12
 
 
 
 
 
231 340
36
32 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (54)
231
29
122 9-12
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
231 314
41
33 2128 JUSZKO Adam
1964
Pabianice
ŁDZ (379)
231
30
 
122 9-12
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
231 231
53
34 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (336)
109
51
109 13-16
 
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
218 382
33
35 2019 PIANKOWSKI Sławomir
1962
Stężyca
POM (46)
146
39
73 25-28
 
73 25-28
 
70 27-30
 
 
 
 
 
216 293
45
36 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (36)
122
46
 
 
122 9-12
 
90 17-24
 
 
 
 
 
212 212
56
37 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (4)
201
32
 
57 39-41
73 25-28
71 25-30
 
 
 
 
 
 
201 412
30
38 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM (444)
133
42
 
62 31-38
 
71 25-30
62 31-38
 
 
 
 
 
195 262
49
39 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (240)
123
45
64 29-36
 
59 37
 
70 27-30
 
 
 
 
 
193 395
31
40 599 CIESIELSKI Robert
1962
Łódź
ŁDZ (373)
192
33
 
57 39-41
64 29-36
71 25-30
 
 
 
 
 
 
192 326
39
41 1804 MORALEWICZ Ireneusz
1962
Goleniów
ZPM (21)
186
34
122 9-12
 
64 29-36
 
 
 
 
 
 
 
186 391
32
42 1450 CZUPRYNA Andrzej
1964
Bolesław
MŁP (458)
176
35
 
 
93 17-22
83 21-24
 
 
 
 
 
 
176 369
34
43 2127 TYRKA Andrzej
1963
Świerki
DŚL (377)
161
37
 
90 17-24
 
71 25-30
 
 
 
 
 
 
161 161
64
44 2145 NAWROT Jan
1961
Olecko
WMZ (441)
93
53
 
 
 
93 19-20
62 31-38
 
 
 
 
 
155 494
24
45 1832 MASIUKIEWICZ Władysław
1961
Kotuń
WLP (256)
93
55
93 17-22
 
 
 
62 31-38
 
 
 
 
 
155 251
51
46 1970 KLABIŃSKI Robert
1964
Poznań
WLP (353)
154
38
64 29-36
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
154 263
48
47 1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (386)
143
40
 
70 27-30
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
143 143
66
48 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (131)
134
41
64 29-36
70 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
134 201
57
49 1721 KOZULSKI Piotr
1961
Łódź
ŁDZ (385)
126
43
 
62 31-38
64 29-36
 
 
 
 
 
 
 
126 126
68
50 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (277)
126
44
64 29-36
62 31-38
 
 
 
 
 
 
 
 
126 199
58
51 1916 DZIDA Henryk
1964
Białogard
ZPM (125)
122
47
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
69
52 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (602)

 
 
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
109 564
21
  86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (588)

 
 
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
109 288
46
54 2142 ŚLEMP Jerzy
1961
Borek Strzeliński
DŚL (431)
109
49
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 340
35
  2146 ŻARCZYŃSKI Robert
1964
Jelenia Góra
DŚL (443)
109
49
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 109
73
56 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (199)
109
52
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 109
74
57 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (496)
93
54
 
 
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
93 93
76
58 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Tuławki
WMZ (571)

 
 
 
 
90 17-24
 
 
 
 
 
90 305
44
  625 GÓRALCZYK Janusz
1963
Olsztyn
WMZ (575)

 
 
 
 
90 17-24
 
 
 
 
 
90 221
54
  710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ (604)

 
 
 
 
90 17-24
 
 
 
 
 
90 90
77
  2204 SAMOLIŃSKI Krzysztof
1963
Iława
WMZ (595)

 
 
 
 
90 17-24
 
 
 
 
 
90 90
77
  1929 URBAŃCZYK Mieczysław
1960
Tczew
POM (275)

 
 
 
 
90 17-24
 
 
 
 
 
90 254
50
63 90 MIREK Krzysztof
1961
Kozy
ŚLS (124)
83
56
 
 
 
83 21-24
 
 
 
 
 
 
83 192
62
64 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (553)

 
 
 
 
75 25-26
 
 
 
 
 
75 321
40
65 2137 SYLWESTRZAK Grzegorz
1961
Bogatynia
DŚL (409)
75
57
 
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
80
66 1887 DZIDUSZKO Zbigniew
1960
Żary
LBU (347)
73
58
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
81
67 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (363)

 
 
 
 
70 27-30
 
 
 
 
 
70 217
55
68 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (449)
70
59
 
70 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
70 233
52
69 1640 DEJRYNG Dariusz
1964
Świecie
KPM (470)
64
60
 
 
64 29-36
 
 
 
 
 
 
 
64 131
67
  61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (216)
64
60
 
 
64 29-36
 
 
 
 
 
 
 
64 195
60
  808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (492)
64
60
 
 
64 29-36
 
 
 
 
 
 
 
64 64
84
72 1798 WATRACZ Janusz
1960
Mielec
PKR (11)
64
63
64 29-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
64 64
83
73 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (14)
64
64
64 29-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
64 64
85
74 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (577)

 
 
 
 
62 31-38
 
 
 
 
 
62 196
59
  1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (551)

 
 
 
 
62 31-38
 
 
 
 
 
62 158
65
76 1868 JAŚKIEWICZ Czesław
1963
Nowa Ruda
DŚL (371)
62
65
 
62 31-38
 
 
 
 
 
 
 
 
62 62
86
  2144 KLUSKA Janusz
1962
Ogorzelec
DŚL (439)
62
65
 
62 31-38
 
 
 
 
 
 
 
 
62 62
86
  1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (143)
62
65
 
62 31-38
 
 
 
 
 
 
 
 
62 193
61
  2131 MOTYKA Jerzy
1961
Kłodzko
DŚL (388)
62
65
 
62 31-38
 
 
 
 
 
 
 
 
62 62
86
80 1767 GRĄDEK Krzysztof
1963
Działoszyce
ŚWI (574)

 
 
 
 
58 39-40
 
 
 
 
 
58 186
63
  2191 JAWORSKI Edward
1960
Iława
WMZ (578)

 
 
 
 
58 39-40
 
 
 
 
 
58 58
89
82 1849 KURPIEL Krzysztof
1960
Jelenia Góra
DŚL (442)
57
69
 
57 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
57 57
90

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (241)
629
1
142 5-6
156 3-4
156 3-4
175 2
175 2
 
 
 
 
 
662 1393
1
2 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ (446)
487
3
 
156 3-4
175 2
156 3-4
129 7-8
 
 
 
 
 
616 1192
2
3 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (333)
509
2
156 3-4
129 7-8
95 17-18
129 7-8
92 17-20
 
 
 
 
 
509 1094
3
4 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (76)
440
4
66 25-32
104 13-16
80 21-24
190 1
129 7-8
 
 
 
 
 
503 863
5
5 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (223)
336
11
116 9-12
116 9-12
104 13-16
 
156 3-4
 
 
 
 
 
492 634
12
6 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (123)
420
5
95 17-18
89 19-20
80 21-24
156 3-4
142 5-6
 
 
 
 
 
482 1053
4
7 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (238)
396
6
104 13-16
104 13-16
89 19-20
99 15-17
142 5-6
 
 
 
 
 
449 856
6
8 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (282)
315
13
104 13-16
95 17-18
116 9-12
 
116 9-12
 
 
 
 
 
431 526
21
9 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (130)
327
12
116 9-12
95 17-18
116 9-12
 
104 13-16
 
 
 
 
 
431 694
10
10 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (343)
350
9
175 2
175 2
 
 
74 23-26
 
 
 
 
 
424 566
19
11 1840 KAPELAŃSKI Adam
1959
Pabianice
ŁDZ (378)
387
7
 
116 9-12
129 7-8
142 5-6
 
 
 
 
 
 
387 579
17
12 2120 WĄCZEK Roman
1959
Gorzów Wielkopolski
LBU (296)
380
8
190 1
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
380 570
18
13 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (81)
288
17
80 21-24
104 13-16
104 13-16
 
65 27-32
 
 
 
 
 
353 605
14
14 1901 GRUSZKA Zbigniew
1958
Grodziec
OPO (197)
342
10
80 21-24
80 21-24
66 25-32
116 9-12
65 27-32
 
 
 
 
 
342 799
7
15 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (488)
142
37
 
 
142 5-6
 
190 1
 
 
 
 
 
332 767
8
16 2018 LONZER Mirosław
1955
Poznań
WLP (330)
195
26
129 7-8
 
66 25-32
 
116 9-12
 
 
 
 
 
311 635
11
17 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (264)
298
15
66 25-32
67 25-31
66 25-32
99 15-17
74 23-26
 
 
 
 
 
306 695
9
18 1893 ŁAZARZ Ryszard
1955
Tarnów
MŁP (38)
306
14
66 25-32
67 25-31
66 25-32
107 13-14
 
 
 
 
 
 
306 499
23
19 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (257)
232
21
 
67 25-31
66 25-32
99 15-17
65 27-32
 
 
 
 
 
297 446
27
20 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (434)
289
16
 
80 21-24
80 21-24
129 7-8
 
 
 
 
 
 
289 432
28
21 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (352)
284
18
142 5-6
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
284 426
29
22 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (28)
271
19
129 7-8
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
271 400
31
23 1984 ŚWIST Jan
1958
Zamośc
LLS (384)
262
20
 
80 21-24
66 25-32
116 9-12
 
 
 
 
 
 
262 586
15
24 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (283)
175
28
95 17-18
 
80 21-24
 
83 21-22
 
 
 
 
 
258 344
36
25 97 PYZIK Marek
1958
Kielce
ŚWI (285)
155
32
89 19-20
 
66 25-32
 
92 17-20
 
 
 
 
 
247 514
22
26 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (357)
116
47
116 9-12
 
 
 
116 9-12
 
 
 
 
 
232 361
34
27 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (540)
116
42
 
 
 
116 9-12
104 13-16
 
 
 
 
 
220 584
16
28 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (491)
116
44
 
 
116 9-12
 
104 13-16
 
 
 
 
 
220 544
20
29 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (270)
220
22
104 13-16
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
220 303
42
30 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (430)
211
23
 
104 13-16
 
107 13-14
 
 
 
 
 
 
211 461
26
31 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (429)
211
24
 
116 9-12
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
211 367
33
32 614 TOMCZAK Janusz
1959
Opalenica
WLP (133)
209
25
80 21-24
 
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
209 209
46
33 900 TRZPIOŁA Stanisław
1959
Siedlce
MAZ (498)
104
48
 
 
104 13-16
 
104 13-16
 
 
 
 
 
208 350
35
34 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (135)
132
40
66 25-32
 
66 25-32
 
74 23-26
 
 
 
 
 
206 304
41
35 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (248)
89
51
 
 
89 19-20
 
116 9-12
 
 
 
 
 
205 423
30
36 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (42)
104
48
 
 
104 13-16
 
92 17-20
 
 
 
 
 
196 481
24
37 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (414)
190
27
 
 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
190 469
25
38 1941 GOŁYŚ Janusz
1957
Maków Mazowiecki
MAZ (182)
116
46
116 9-12
 
 
 
65 27-32
 
 
 
 
 
181 181
49
39 740 KASTRAU Zenon
1959
Ostróda
WMZ (601)

 
 
 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
156 610
13
40 2130 KOZACZEK Grzegorz
1958
Oświęcim
MŁP (381)
156
29
 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
156 156
51
41 1789 MARCINIAK Mieczysław
1959
Słubice
LBU (160)
156
30
89 19-20
67 25-31
 
 
 
 
 
 
 
 
156 225
45
42 1914 BIESEL Franz
1958
Anklam (GER)
(109)
156
31
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
52
43 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1959
Żary
LBU (153)
155
33
66 25-32
89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
155 324
38
44 1815 PYRZ Stanisław
1958
Kuźnica Żelichowska
WLP (140)
147
34
80 21-24
67 25-31
 
 
 
 
 
 
 
 
147 331
37
45 1774 FIGLEWICZ Jan
1956
Jawor
DŚL (142)
146
35
66 25-32
80 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
146 309
40
46 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (306)
142
36
 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
 
 
142 142
53
47 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (506)
142
37
 
 
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
142 142
54
48 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (262)
133
39
66 25-32
67 25-31
 
 
 
 
 
 
 
 
133 206
47
49 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (428)
129
41
 
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
129 373
32
50 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (455)
116
42
 
 
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
116 116
56
51 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (258)
116
44
 
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
116 324
39
52 1917 PŁUCIENNIK Edward
1956
Białogard
ZPM (129)
104
50
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
58
53 2193 MISZKA Stefan
1956
Zabrze
ŚLS (580)

 
 
 
 
92 17-20
 
 
 
 
 
92 92
59
54 2192 GUTOWSKI Wojciech
1959
Iława
WMZ (579)

 
 
 
 
83 21-22
 
 
 
 
 
83 83
60
55 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (587)

 
 
 
 
74 23-26
 
 
 
 
 
74 232
44
56 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (29)
67
52
 
67 25-31
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
62
57 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Międzyrzecz
LBU (342)
66
53
66 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 66
63
58 1889 CZAJOR Mariusz
1958
Sopot
POM (605)

 
 
 
 
65 27-32
 
 
 
 
 
65 65
64
59 2209 NEGOWSKI Ryszard
1955
Nowa Wieś Lęborska
POM (603)

 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (23)
720
1
180 1
180 1
180 1
180 1
 
 
 
 
 
 
720 1050
4
2 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (356)
660
2
165 2
165 2
165 2
165 2
134 5-6
 
 
 
 
 
660 1210
1
3 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (227)
566
3
122 7-8
148 3-4
148 3-4
148 3-4
165 2
 
 
 
 
 
609 1137
2
4 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (77)
406
4
110 9-12
148 3-4
 
148 3-4
180 1
 
 
 
 
 
586 1094
3
5 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (226)
378
6
110 9-12
134 5-6
134 5-6
 
110 9-12
 
 
 
 
 
488 775
8
6 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (110)
270
14
148 3-4
 
 
122 7-8
148 3-4
 
 
 
 
 
418 700
12
7 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (261)
301
11
90 17-18
110 9-12
101 13-14
 
110 9-12
 
 
 
 
 
411 863
6
8 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (312)
392
5
148 3-4
122 7-8
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
392 660
14
9 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (64)
361
8
81 19-22
92 15-18
87 17-20
101 13-14
110 9-12
 
 
 
 
 
390 745
10
10 1776 WÓJCIK Wiesław
1953
Lublin
LLS (34)
360
9
70 23-25
110 9-12
87 17-20
93 15-17
92 15-18
 
 
 
 
 
382 922
5
11 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (16)
270
15
122 7-8
 
148 3-4
 
101 13-14
 
 
 
 
 
371 701
11
12 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (13)
370
7
81 19-22
92 15-18
87 17-20
110 9-12
 
 
 
 
 
 
370 668
13
13 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (58)
277
13
98 13-16
92 15-18
87 17-20
 
92 15-18
 
 
 
 
 
369 770
9
14 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (355)
220
19
110 9-12
 
110 9-12
 
134 5-6
 
 
 
 
 
354 777
7
15 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (374)
330
10
 
110 9-12
110 9-12
110 9-12
 
 
 
 
 
 
330 515
17
16 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (82)
208
22
98 13-16
 
110 9-12
 
110 9-12
 
 
 
 
 
318 428
19
17 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (107)
277
12
81 19-22
101 13-14
95 15-16
 
 
 
 
 
 
 
277 277
31
18 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (341)
268
16
134 5-6
 
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
268 390
22
19 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (497)
134
28
 
 
134 5-6
 
122 7-8
 
 
 
 
 
256 256
33
20 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (382)
256
17
 
134 5-6
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
256 648
15
21 2074 WAGNER Mieczyław
1951
Czempin
WLP (72)
232
18
110 9-12
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
232 330
26
22 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (477)
101
31
 
 
101 13-14
 
122 7-8
 
 
 
 
 
223 417
20
23 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (224)
214
20
 
92 15-18
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
214 461
18
24 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (145)
211
21
 
 
110 9-12
101 13-14
 
 
 
 
 
 
211 399
21
25 1794 MARCHALEWICZ Wacław
1951
Jelenia Góra
DŚL (269)
208
23
98 13-16
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
208 315
27
26 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (53)
200
24
90 17-18
 
 
110 9-12
 
 
 
 
 
 
200 301
28
27 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (423)
194
25
 
101 13-14
 
93 15-17
 
 
 
 
 
 
194 269
32
28 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (52)
191
26
98 13-16
 
 
93 15-17
 
 
 
 
 
 
191 390
23
29 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (172)
95
32
 
 
95 15-16
 
92 15-18
 
 
 
 
 
187 297
29
30 2157 STUSIŃSKI Zbigniew
1954
Izabelin
MAZ (480)
78
34
 
 
78 21-22
 
101 13-14
 
 
 
 
 
179 346
25
31 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (173)
78
34
 
 
78 21-22
 
92 15-18
 
 
 
 
 
170 280
30
32 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (582)

 
 
 
 
148 3-4
 
 
 
 
 
148 148
36
33 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (521)
134
27
 
 
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
134 363
24
34 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (280)
134
29
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 642
16
35 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (532)
110
30
 
 
 
110 9-12
 
 
 
 
 
 
110 197
34
36 1797 TURECKI Józef
1952
Mielec
PKR (10)
81
33
81 19-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 179
35
37 2111 DAHM Wojciech
1951
Gniewkowo
KPM (260)
70
36
70 23-25
 
 
 
 
 
 
 
 
 
70 70
40
38 2119 MERGIES Wojciech
1950
Wrocław
DŚL (295)
0
37
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (84)
568
1
118 7
170 1
140 3-4
140 3-4
140 3-4
 
 
 
 
 
590 1234
1
2 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (41)
497
2
113 8
127 5-6
101 11-12
156 2
140 3-4
 
 
 
 
 
536 1128
2
3 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (17)
367
5
127 5-6
113 8
127 5-6
 
156 2
 
 
 
 
 
523 1014
3
4 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (168)
488
3
127 5-6
140 3-4
94 13-15
127 5-6
116 7-8
 
 
 
 
 
510 807
6
5 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (354)
480
4
140 3-4
106 9-10
127 5-6
107 9
 
 
 
 
 
 
480 753
7
6 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (483)
256
13
 
 
116 7-8
140 3-4
170 1
 
 
 
 
 
426 870
5
7 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (228)
262
11
156 2
 
106 9-10
 
127 5-6
 
 
 
 
 
389 529
12
8 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (59)
258
12
 
118 7
140 3-4
 
127 5-6
 
 
 
 
 
385 908
4
9 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (376)
326
6
 
156 2
 
170 1
 
 
 
 
 
 
326 591
11
10 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (25)
222
16
106 9-10
 
116 7-8
 
101 11-12
 
 
 
 
 
323 516
14
11 140 KURZAK Bronisław
1947
Kielce
ŚWI (284)
310
7
140 3-4
 
170 1
 
 
 
 
 
 
 
310 636
9
12 2061 JANKOWSKI Roman
1946
Czempin
WLP (71)
310
8
170 1
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
310 636
8
13 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (253)
306
9
106 9-10
106 9-10
94 13-15
 
 
 
 
 
 
 
306 595
10
14 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (236)
298
10
102 11
102 11
94 13-15
 
 
 
 
 
 
 
298 298
19
15 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (465)
156
17
 
 
156 2
 
106 9-10
 
 
 
 
 
262 365
17
16 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (35)
245
14
 
127 5-6
 
118 7
 
 
 
 
 
 
245 372
16
17 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (6)
228
15
 
 
101 11-12
127 5-6
 
 
 
 
 
 
228 471
15
18 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (478)
106
19
 
 
106 9-10
 
116 7-8
 
 
 
 
 
222 222
21
19 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (375)
113
18
 
 
 
113 8
 
 
 
 
 
 
113 314
18
20 1141 PUU Aarne
1948
Kraków
MŁP (522)

 
 
 
 
106 9-10
 
 
 
 
 
106 518
13
21 1299 BOLISZEWSKI Mariusz
1948
Stawiguda
WMZ (556)

 
 
 
 
101 11-12
 
 
 
 
 
101 101
23

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (267)
560
1
147 2
119 5-6
147 2
147 2
160 1
 
 
 
 
 
601 970
3
2 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (85)
510
2
131 3-4
147 2
111 7
121 5
147 2
 
 
 
 
 
546 1297
1
3 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (51)
481
3
131 3-4
100 9-10
119 5-6
131 3-4
131 3-4
 
 
 
 
 
512 1126
2
4 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (9)
363
7
121 5
111 7
131 3-4
 
131 3-4
 
 
 
 
 
494 641
8
5 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (108)
480
4
160 1
160 1
160 1
 
 
 
 
 
 
 
480 480
10
6 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (426)
356
8
 
106 8
119 5-6
131 3-4
121 5
 
 
 
 
 
477 704
6
7 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (47)
444
5
116 6
119 5-6
100 9-10
109 7-8
 
 
 
 
 
 
444 776
4
8 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (219)
422
6
 
131 3-4
131 3-4
160 1
 
 
 
 
 
 
422 700
7
9 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (169)
347
9
 
131 3-4
100 9-10
116 6
 
 
 
 
 
 
347 625
9
10 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (327)
317
10
111 7
100 9-10
106 8
 
 
 
 
 
 
 
317 756
5
11 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (359)
301
11
 
96 11
96 11
109 7-8
 
 
 
 
 
 
301 301
14
12 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (567)

 
 
 
 
116 6
 
 
 
 
 
116 356
12
13 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (568)

 
 
 
 
109 7-8
 
 
 
 
 
109 225
15
  160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (26)

 
 
 
 
109 7-8
 
 
 
 
 
109 351
13

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (218)
600
1
150 1
150 1
150 1
150 1
150 1
 
 
 
 
 
600 1350
1
2 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (83)
510
2
120 4
126 3
126 3
138 2
138 2
 
 
 
 
 
528 1137
2
3 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (179)
468
3
114 5
120 4
114 5
120 4
120 4
 
 
 
 
 
474 1043
3
4 1838 KĘDRA Franciszek
1936
Lubin
DŚL (271)
414
4
138 2
138 2
138 2
 
 
 
 
 
 
 
414 828
4
5 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (564)

 
 
 
 
126 3
 
 
 
 
 
126 593
5
6 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (33)
126
5
 
 
 
126 3
 
 
 
 
 
 
126 354
6
7 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (86)
126
6
126 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
126 126
9
8 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (500)
120
7
 
 
120 4
 
 
 
 
 
 
 
120 352
7