Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R1 1.
2.




Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (288)
205
3
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
455 455
2 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (139)
186
5
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
391 747
3 1962 MARCINIAK Izabela
1983
Łódź
ŁDZ (272)
148
11
148 11-12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
318 628
4 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (125)
156
9
156 9-10
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
312 630
5 1897 PONCYLIUSZ Monika
1979
Międzybrodzie
ŚLS (91)
140
14
140 13-14
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
296 592
6 1824 KIJOK Emilia
1981
Zielona Góra
LBU (44)
250
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 750
7 1839 JASIŃSKA Marzena
1981
Olecko
WMZ (285)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 435
8 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (182)
230
2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 460
9 1910 OSTROWSKA Natalia
1977
Kijów (UKR)
(153)

 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
10 1835 KMIECIK Karin
1976
Szczecin
ZPM (324)
205
4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
11 1785 MUSIAŁ Marzena
1981
Krosno
PKR (90)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 186
  1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (363)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 577
13 1912 SZCZEŚNIAK Joanna
1982
Komorniki
WLP (89)
186
6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 334
14 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (160)

 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 400
15 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (181)
170
7
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 340
16 1932 KLUJ Dominika
1982
Komorniki
WLP (88)
170
8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 356
17 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (15)
156
10
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
18 1934 KAROLCZYK Ilona
1979
Olkusz
MŁP (98)

 
150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
150 306
19 1942 STAROSTA Anna
1979
Reda
POM (170)
148
11
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 304
20 1867 ŁUKASIK Anna
1976
Warszawa
MAZ (309)
140
13
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 296

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (3)
225
1
225 1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
450 900
2 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (32)
185
3
185 3-4
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
353 647
3 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (300)
168
6
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
336 622
4 1855 RUDNIK Małgorzata
1964
Tłuszcz
MAZ (116)
168
5
168 5-6
157 7
 
 
 
 
 
 
 
 
325 651
5 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (368)

 
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
207 577
6 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (2)
207
2
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 392
7 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (442)

 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 560
  1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (41)

 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 479
9 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (321)
185
4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 185
10 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
153
7
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 414
11 1772 WOŁOSZCZUK Liliana
1966
Szczecin
ZPM (215)
153
8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 153

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (158)
200
1
200 1
168 3
 
 
 
 
 
 
 
 
368 568
2 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (226)
184
2
184 2
152 5
 
 
 
 
 
 
 
 
336 488
3 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (353)

 
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
200 384
4 1991 ANDRIEIEVA Liliia
1963
Kijów (UKR)
(439)

 
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184
5 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (36)

 
160 4
 
 
 
 
 
 
 
 
160 324

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (278)
164
1
164 3-4
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
339 514
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (11)
164
2
164 3-4
152 4
 
 
 
 
 
 
 
 
316 607
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (387)

 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
190 580
4 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (214)
152
3
152 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 304

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (38)
165
1
165 2
160 3
 
 
 
 
 
 
 
 
325 670
2 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (133)
151
2
151 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
151 295
3 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (62)
144
3
144 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
144 288

kobiety - kategoria 75-79 lat

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (66)
180
1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 360

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (274)
230
2
230 2
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
382 686
2 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (178)
136
13
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
341 629
3 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (295)
152
9
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
322 644
4 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (166)
136
15
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
306 628
5 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (9)
136
14
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
288 518
6 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (140)
100
23
100 23-24
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
252 500
7 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (407)

 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 436
8 1969 STAMIROWSKI Krzysztof
1983
Zielona Góra
LBU (293)
250
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
9 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (325)
79
31
79 31-34
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
231 442
10 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Szówsko
PKR (424)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 435
11 1836 LIBERACKI Artur
1974
Białystok
PDL (161)
120
20
120 17-20
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
228 419
12 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (410)

 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 685
13 1948 LESZCZYŃSKI Krzysztof
1983
Bydgoszcz
KPM (205)
205
3
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 410
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (292)
205
3
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
15 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (329)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 302
  1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (444)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 322
17 248 LACH Marcin
1977
Świecie nad Osą
KPM (73)
186
5
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 251
18 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (111)
186
6
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 251
19 1853 MACHAŁ Grzegorz
1982
Gliwice
ŚLS (294)
76
35
76 35-36
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
176 324
20 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (279)
170
7
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 458
21 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (338)
170
8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 356
22 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (222)
152
10
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 359
23 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (114)
152
11
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 217
24 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (310)
152
12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 212
25 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (94)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 252
  1976 JURZAK Łukasz
1983
Wadowice
MŁP (330)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
  1604 PIWOWARSKI Krzysztof
1979
Pniów
ŚLS (457)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
  1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (359)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 213
29 1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (190)
136
16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 211
30 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (456)

 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 288
  1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (93)

 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
124 213
32 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (77)
120
17
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 530
33 1825 KOŚCIUK Grzegorz
1977
Lębork
POM (270)
120
18
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 321
34 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (187)
120
19
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 185
35 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (92)

 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
116 193
  278 SUM Grzegorz
1974
Pakoszówka
PKR (378)

 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
116 199
37 1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (96)

 
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
38 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (186)
108
21
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 173
39 1951 KOSTYK Krystian
1979
Czempin
WLP (231)
108
22
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 108
40 1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (383)

 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
41 1816 LEMIESZKA Andrzej
1976
Kuźnica Żelichowska
WLP (197)
100
24
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 191
42 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (37)
93
25
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 284
43 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (239)
93
26
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 205
44 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (241)
87
27
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 87
45 1771 RICKE Bjorn
1979
Szczecinek
ZPM (102)
87
28
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 87
46 1918 ŁAZOWSKI Krzysztof
1981
Białogard
ZPM (20)
87
29
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 87
47 581 ZALEWSKI Andrzej
1975
Szczawno-Zdrój
DŚL (344)
87
30
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 87
48 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (49)
79
32
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 150
49 1915 BEDNARSKI Tomasz
1975
Szczecin
ZPM (183)
79
33
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
50 1931 ŚMIGIELSKI Adam
1979
Krosno
WLP (87)
79
34
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 150
51 271 KARAŚ Dariusz
1976
Rogi
PKR (373)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
52 1923 KUCHARZÓW Marcin
1975
Białogard
ZPM (21)
0
36
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 1812 PLACEK Krzysztof
1964
Skierniewice
ŁDZ (79)
185
4
185 3-4
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
353 613
2 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (339)
137
11
137 9-12
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
344 568
3 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (123)
168
6
168 5-6
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
305 559
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (308)
153
7
153 7-8
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
290 626
5 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (176)
137
9
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
260 397
6 1823 BORSZOWSKI Paweł
1972
Lewin Brzeski
OPO (264)
101
21
101 17-24
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
254 254
7 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (360)

 
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
225 283
8 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (303)
225
1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 450
9 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (61)
123
13
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
224 425
10 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (323)
80
25
80 25-30
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
217 418
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (286)
207
2
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 344
12 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (262)

 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 423
  47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (408)

 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 555
14 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (254)
185
3
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 185
15 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (16)
101
17
101 17-24
73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
174 412
16 1837 CZUB Zdzisław
1968
Kużnica Czeszycka
DŚL (58)
101
19
101 17-24
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
171 284
17 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (436)

 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
168 291
18 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (235)
168
5
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 321
19 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (419)

 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
153 528
20 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (342)
153
8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 332
21 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (134)

 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 406
22 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (277)
137
10
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 327
23 571 WOJDA Leszek
1973
Olsztyn
WMZ (275)
137
12
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
24 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (177)
62
41
62 41-44
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
126 126
25 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (236)
66
37
66 37-40
59 43-49
 
 
 
 
 
 
 
 
125 266
26 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (389)

 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
123 276
  67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (394)

 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
123 224
  1907 RUPA Robert
1965
Wadowice
MŁP (328)

 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
123 188
29 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (334)
123
14
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 123
30 1916 DZIDA Henryk
1964
Białogard
ZPM (17)
123
15
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 123
31 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (202)
123
16
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 315
32 1778 DRABOT Kazimierz
1967
Ostrołęka
MAZ (45)
56
43
56 45-52
59 43-49
 
 
 
 
 
 
 
 
115 214
33 1860 WIZNER Dariusz
1967
Bielsko-Biała
ŚLS (147)
56
44
56 45-52
59 43-49
 
 
 
 
 
 
 
 
115 228
34 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (51)
56
46
56 45-52
59 43-49
 
 
 
 
 
 
 
 
115 193
35 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (189)
0
53
nkl.
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 246
36 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (327)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (454)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 254
  74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (418)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 163
  64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (154)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 169
  595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (417)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 325
  1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (307)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 202
42 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (283)
101
18
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
43 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (203)
101
20
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
44 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (306)
101
22
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
45 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (12)
101
23
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
  1957 GRAUSZ Krzysztof
1967
Poznań
WLP (258)
101
23
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 259
47 1615 KURYLAK Tomasz
1970
Lublin
LLS (390)

 
82 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
82 205
  1895 NAŁÓDKA Dariusz
1969
Kraków
MŁP (393)

 
82 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
82 160
  50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (395)

 
82 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
82 82
  260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (255)

 
82 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
82 261
51 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (341)
80
26
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 138
52 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (297)
80
27
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 202
53 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz
1972
Słubice
LBU (249)
80
28
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
54 1970 KLABIŃSKI Robert
1964
Poznań
WLP (305)
80
29
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 201
  1956 STAŃSKI Tomasz
1968
Poznań
WLP (257)
80
29
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 218
56 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (369)

 
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
77 195
  566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (445)

 
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
58 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (370)

 
73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
73 151
59 1862 KOZŁOWSKI Jacek
1971
Markowice
WLP (196)
73
31
73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
60 1960 WITKOWSKI Krzysztof
1972
Poznań
WLP (267)
73
32
73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 227
61 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (220)

 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
70 222
62 1790 ŁOWIECKI Przemysław
1970
Słubice
LBU (250)
70
33
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
70 70
63 1780 GÓRZNY Daniel
1971
Czarnków
WLP (194)
70
34
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
70 70
64 532 SZKLANY Krystian
1973
Lubań
DŚL (281)
68
35
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
65 1939 PANKIEWICZ Tomasz
1967
Słupsk
POM (145)
68
36
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
66 1450 CZUPRYNA Andrzej
1964
Bolesław
MŁP (357)

 
67 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
67 125
  725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS (455)

 
67 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
67 134
  31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (431)

 
67 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
67 118
69 1799 BABIŃSKI Krzysztof
1971
Bytów
POM (105)
66
38
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 66
70 1779 FĄFEREK Adam
1967
Czarnków
WLP (192)
66
39
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 66
71 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (399)

 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
64 162
  343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (409)

 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
64 350
  87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Rogóźno
KPM (218)

 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
64 186
74 1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (242)
62
40
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
62 62
75 1958 MAZUREK Jacek
1966
Puszczykowo
WLP (259)
62
41
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
62 62
76 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (448)

 
59 43-49
 
 
 
 
 
 
 
 
59 59
  1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (361)

 
59 43-49
 
 
 
 
 
 
 
 
59 112
78 1788 POLAK Ireneusz
1968
Słubice
LBU (260)
56
45
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
79 1826 KUBACKI Adam
1972
Krępa Słupska
ZPM (144)
56
47
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
80 1964 KACPRZYK Janusz
1969
Sulechów
LBU (276)
56
48
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
  1801 KANIA Karol
1968
Stepnica
ZPM (335)
56
48
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
  1944 NOWICKI Jakub
1971
Czarnków
WLP (195)
56
48
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
83 1938 GÓRA Jarosław
1970
Czrna Dąbrowa
POM (106)
51
51
51 53-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
51 96
  1952 KASPERSKI Tomasz
1969
Łęknica
LBU (246)
51
51
51 53-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
51 51
85 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (438)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 135
  82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (437)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
87 367 HAZIK Jakub
1971
Okocim
MŁP (138)
0
54
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1920 PYTKOWSKI Paweł
1964
Wrocław
DŚL (284)
0
54
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1946 PAWLICKI Jan
1961
Biesowice
POM (201)
164
4
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
348 532
2 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (296)
136
8
136 7-8
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
300 300
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (143)
149
5
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
298 611
4 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (156)
149
6
149 5-6
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
271 271
5 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (256)
109
16
109 13-16
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
231 436
6 1804 MORALEWICZ Ireneusz
1962
Goleniów
ZPM (113)
87
21
87 21-22
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
209 289
7 1926 MARASZKIEWICZ Ryszard
1962
Ruda Śląska
ŚLS (43)
100
18
100 17-18
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
209 427
8 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (388)

 
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
200 584
9 1802 MAŁKUS Paweł
1960
Konin
WLP (333)
200
1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 564
10 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (184)
109
13
109 13-16
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
189 359
11 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (350)
184
2
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184
12 1803 KARPIENIA Piotr
1962
Kobyłka
MAZ (135)
109
15
109 13-16
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
182 269
13 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (101)
87
22
87 21-22
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
180 398
14 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (152)

 
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
15 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (74)
164
3
164 3-4
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
164 286
16 1798 WATRACZ Janusz
1960
Mielec
PKR (29)
80
23
80 23-24
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
160 247
17 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (356)

 
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
149 271
18 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (4)
73
26
73 25-28
68 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
141 279
19 1995 BACHTA Janusz
1961
Rzeszów
PKR (453)

 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
  653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (60)

 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
136 394
21 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (311)
136
7
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 211
22 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (405)

 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
122 450
23 614 TOMCZAK Janusz
1959
Opalenica
WLP (30)
122
9
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 218
24 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (244)
122
10
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
25 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (188)
122
11
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
26 1781 NAWROT Bogdan
1962
Czarnków
WLP (193)
122
12
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
27 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (435)

 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 109
  598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (82)

 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 367
  77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (354)

 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 245
30 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (243)
109
14
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 109
31 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (400)

 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
100 268
  1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (228)

 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
33 1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (48)
100
17
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 209
34 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (412)

 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
93 173
35 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (81)
93
19
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 215
36 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (115)
93
20
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
37 628 GRYS Tadeusz
1962
Rzeszów
PKR (425)

 
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
87 87
38 1929 URBAŃCZYK Mieczysław
1960
Tczew
POM (83)
80
24
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 160
39 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (429)

 
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
73 160
  90 MIREK Krzysztof
1961
Kozy
ŚLS (414)

 
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
  1989 WOJDYŁA Tadeusz
1962
Brzostek
PKR (427)

 
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
73 160
42 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (322)
73
25
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
43 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (179)
73
27
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
44 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (280)
73
28
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 143
45 1832 MASIUKIEWICZ Władysław
1961
Kotuń
WLP (261)
69
29
69 29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 139
46 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (446)

 
68 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
68 138

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ (326)
175
2
175 2
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
331 696
2 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (185)
129
8
129 7-8
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
319 631
3 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (76)
156
3
156 3-4
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
312 505
4 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (299)
190
1
190 1
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
306 306
5 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (46)
156
4
156 3-4
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
298 298
6 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (100)
142
5
142 5-6
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
271 375
7 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (302)
129
7
129 7-8
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
258 258
8 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (27)
142
6
142 5-6
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
258 556
9 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (298)
77
23
77 23-24
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
219 323
10 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (71)
116
9
116 9-12
93 17-19
 
 
 
 
 
 
 
 
209 301
11 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (345)
116
11
116 9-12
93 17-19
 
 
 
 
 
 
 
 
209 480
12 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (39)
92
17
92 17-20
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
196 416
13 1901 GRUSZKA Zbigniew
1958
Grodziec
OPO (33)
66
30
66 27-30
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
182 360
14 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (118)
104
13
104 13-16
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
181 392
15 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (237)
104
15
104 13-16
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
181 513
16 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (415)

 
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
175 506
17 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (26)
66
28
66 27-30
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
170 310
18 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
71
25
71 25-26
93 17-19
 
 
 
 
 
 
 
 
164 330
19 1941 GOŁYŚ Janusz
1957
Maków Mazowiecki
MAZ (167)
71
26
71 25-26
71 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
142 317
20 1893 ŁAZARZ Ryszard
1955
Tarnów
MŁP (64)
66
29
66 27-30
71 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
137 273
21 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (168)
61
31
61 31-33
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
127 267
22 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (386)

 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
116 116
23 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (131)
116
10
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 232
24 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (126)
116
12
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 116
25 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (347)

 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
104 276
  1984 ŚWIST Jan
1958
Zamośc
LLS (381)

 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
104 193
27 1914 BIESEL Franz
1958
Anklam (GER)
(34)
104
14
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
28 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (343)
104
15
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
29 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (128)
92
18
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 291
30 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (304)
92
19
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 184
31 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (234)
92
20
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 208
32 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (119)

 
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
83 253
  108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (355)

 
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
83 199
34 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (136)
83
21
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 154
35 1774 FIGLEWICZ Jan
1956
Jawor
DŚL (180)
83
22
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
36 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (313)
77
24
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
37 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (391)

 
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
66 149
  1992 SOLECKI Janusz
1957
Niżna Łąka
PKR (440)

 
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
66 66
39 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (171)
66
27
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 132
40 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (172)
61
32
61 31-33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 132
41 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (268)
61
33
61 31-33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 61
42 1981 ALBRYCHT Zbigniew
1955
Rogi
PKR (374)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1988 NYKIEL Józef
1958
Jodłowa
PKR (426)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1994 SZLACHTA Józef
1958
Dębica
PKR (452)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (35)
180
1
180 1
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
328 598
2 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (50)
122
8
122 7-8
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
302 302
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (40)
148
3
148 3-4
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
282 526
4 1797 TURECKI Józef
1952
Mielec
PKR (28)
101
14
101 13-14
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
223 313
5 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (155)
110
11
110 9-12
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
217 312
6 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (206)
90
17
90 17-18
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
212 307
7 1776 WÓJCIK Wiesław
1953
Lublin
LLS (70)
95
16
95 15-16
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
208 408
8 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (451)

 
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
165 510
9 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (225)
165
2
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
165 461
10 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (411)

 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
148 282
11 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (165)
148
4
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 148
12 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (392)

 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
134 322
13 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (129)
134
5
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 357
14 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (224)
134
6
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 328
15 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (6)
122
7
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 220
16 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (430)

 
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
113 183
17 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (13)
110
9
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 244
18 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (24)
110
10
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 188
19 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (107)
110
12
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 220
20 1059 NOWAK Marian
1952
Sanok
PKR (406)

 
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
107 107
21 1637 KICIAK Marek
1951
Lublin
LLS (413)

 
102 13
 
 
 
 
 
 
 
 
102 102
22 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (223)
101
13
101 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 321
23 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (109)
95
15
95 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 185
24 990 KOWALCZYK Waldemar
1952
Szczecinek
ZPM (169)
0
18
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 70
25 1978 TOMCZAK Jerzy
1952
Drezdenko
LBU (349)
0
19
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (146)
170
1
170 1
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
326 466
2 140 KURZAK Bronisław
1947
Bilcza
ŚWI (117)
156
2
156 2
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
283 580
3 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (340)
140
4
140 3-4
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
267 512
4 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (25)
107
9
107 9
118 7
 
 
 
 
 
 
 
 
225 466
5 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (433)

 
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
170 496
6 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (164)

 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
140 280
  1203 WĄSEK Józef
1945
Rzeszów
PKR (229)

 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
8 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (67)
140
3
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
9 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (10)
127
5
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
127 243
10 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(137)
127
6
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
127 127
11 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (14)
118
7
118 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
118 118
12 1378 KRZYWAK Stanisław
1947
Wierzchosławice
MŁP (382)

 
113 8
 
 
 
 
 
 
 
 
113 237
13 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (63)
113
8
113 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
14 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (149)

 
106 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106
  1986 KNAPIK Czesław
1948
Krosno
PKR (416)

 
106 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (54)
160
1
160 1
147 2
 
 
 
 
 
 
 
 
307 614
2 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (141)
147
2
147 2
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
266 513
3 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (47)
131
3
131 3-4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
262 527
4 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (59)
119
5
119 5-6
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
238 357
5 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (55)
111
7
111 7
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
220 331
6 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (232)
106
8
106 8
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
215 321
7 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (384)

 
160 1
 
 
 
 
 
 
 
 
160 467
8 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (85)
131
4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
131 131
9 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (23)
119
6
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 250
10 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (191)

 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
100 321
  163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (230)

 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
12 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (68)
100
9
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
13 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (269)
100
10
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (163)
150
1
150 1
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
281 569
2 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (312)
114
5
114 5
96 11
 
 
 
 
 
 
 
 
210 450
3 1838 KĘDRA Franciszek
1936
Lubin
DŚL (57)
138
2
138 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
138 426
4 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (233)
126
3
126 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
126 126
5 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
120
4
120 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 246