Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.




Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1824 KIJOK Emilia
1981
Zielona Góra
LBU (44)
1080
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 1500
3
2 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (182)
1035
2
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 940
9
3 1589 BORSZOWSKA-WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (288)
1022
3
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1555
2
4 1835 KMIECIK Karin
1976
Szczecin
ZPM (324)
570
14
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 361
20
5 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (139)
883
5
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1753
1
6 1912 SZCZEŚNIAK Joanna
1982
Komorniki
WLP (89)
391
16
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 1024
7
7 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (181)
709
11
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 887
11
8 1932 KLUJ Dominika
1982
Komorniki
WLP (88)

170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1186
5
9 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (125)
750
9
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 1460
4
10 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (15)

156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
23
11 1962 MARCINIAK Izabela
1983
Łódź
ŁDZ (272)

148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 1096
6
  1942 STAROSTA Anna
1979
Reda
POM (170)

148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 460
19
13 1867 ŁUKASIK Anna
1976
Warszawa
MAZ (309)
739
10
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 784
12
14 1897 PONCYLIUSZ Monika
1979
Piaseczno
MAZ (91)
700
12
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 592
14

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (3)
975
1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 1800
1
2 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (2)
777
6
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 947
7
3 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (32)
763
7
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 1452
2
4 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (321)
728
8
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 713
11
5 1855 RUDNIK Małgorzata
1964
Tłuszcz
MAZ (116)
624
13
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 1086
6
6 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (300)
624
14
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 1371
3
7 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
601
15
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 673
13
8 1772 WOŁOSZCZUK Liliana
1966
Szczecin
ZPM (215)
474
17
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 430
16

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (158)
870
1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 1139
1
2 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (226)
781
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 1098
2

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (278)
791
2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 674
6
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (11)
676
4
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 1375
1
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (214)
731
3
152 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 679
4

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (38)
742
1
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
165 1510
1
2 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (133)
653
3
151 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
151 856
2
3 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (62)
596
5
144 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
144 694
4

kobiety - kategoria 75-79 lat

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (66)
790
1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 1080
1

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 1969 STAMIROWSKI Krzysztof
1983
Zielona Góra
LBU (293)

250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 480
35
2 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (274)
578
22
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1366
3
3 1948 LESZCZYŃSKI Krzysztof
1983
Bydgoszcz
KPM (205)

205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 580
28
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (292)

205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 410
39
5 248 LACH Marcin
1977
Świecie nad Osą
KPM (73)
782
10
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 608
26
6 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (111)
152
76
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 251
65
7 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (279)
908
3
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1004
10
8 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (338)
661
16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 790
16
9 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (295)
849
7
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 1506
2
10 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Laskowice
KPM (222)
592
19
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 903
14
11 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Kwidzyn
POM (114)
484
27
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 353
52
12 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (310)
443
35
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 542
30
13 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (178)
676
15
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 1212
5
14 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (9)
660
17
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 991
11
15 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (166)
586
21
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 1040
8
16 1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (190)
417
37
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 360
48
17 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (77)
844
8
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 1269
4
18 1825 KOŚCIUK Grzegorz
1977
Lębork
POM (270)
499
25
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 660
23
19 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (187)
448
34
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 679
20
20 1836 LIBERACKI Artur
1974
Białystok
PDL (161)
292
55
120 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 643
24
21 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (186)
400
40
108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 514
32
22 1951 KOSTYK Krystian
1979
Czempin
WLP (231)

108 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
108 356
51
23 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (140)
610
18
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 1016
9
24 1816 LEMIESZKA Andrzej
1976
Kuźnica Żelichowska
WLP (197)
228
63
100 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 476
36
25 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (37)
462
31
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 702
17
26 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (239)
365
43
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 359
50
27 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (241)
361
45
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 349
53
28 1771 RICKE Bjorn
1979
Szczecinek
ZPM (102)
138
79
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 159
77
29 1918 ŁAZOWSKI Krzysztof
1981
Białogard
ZPM (20)
97
85
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 172
74
30 581 ZALEWSKI Andrzej
1975
Szczawno-Zdrój
DŚL (344)

87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 154
79
31 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (325)
487
26
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 690
18
32 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (49)
370
42
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 307
60
33 1915 BEDNARSKI Tomasz
1975
Szczecin
ZPM (183)
97
85
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 154
78
34 1931 ŚMIGIELSKI Adam
1979
Krosno
WLP (87)

79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 436
38
35 1853 MACHAŁ Grzegorz
1982
Gliwice
ŚLS (294)
318
52
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
76 681
19
36 1923 KUCHARZÓW Marcin
1975
Białogard
ZPM (21)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (303)
895
3
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 675
16
2 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (286)
824
4
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 772
11
3 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (254)
604
16
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 263
68
4 1812 PLACEK Krzysztof
1964
Skierniewice
ŁDZ (79)
480
29
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 1287
1
5 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (235)
768
5
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 642
18
6 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (123)
645
13
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 845
9
7 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (308)
605
15
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 864
8
8 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (342)
436
36
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 469
38
9 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (176)
596
18
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 1093
5
10 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (277)
595
19
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 894
7
11 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (339)
532
26
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 1153
4
12 571 WOJDA Leszek
1973
Olsztyn
WMZ (275)

137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 238
80
13 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (61)
423
37
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 576
26
14 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (334)
389
41
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 201
91
15 1916 DZIDA Henryk
1964
Białogard
ZPM (17)
137
97
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 224
84
16 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (202)

123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 516
33
17 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (16)
598
17
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 935
6
18 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (283)
443
34
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 401
42
19 1837 CZUB Zdzisław
1968
Kużnica Czeszycka
DŚL (58)
342
46
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 607
22
20 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (203)
312
53
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
126
21 1823 BORSZOWSKI Paweł
1972
Wrocław
DŚL (264)
186
88
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 754
12
22 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielona Góra
LBU (306)
59
142
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 228
81
23 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (12)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
125
  1957 GRAUSZ Krzysztof
1967
Poznań
WLP (258)

101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 259
71
25 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (323)
591
20
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 781
10
26 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (341)
498
28
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 272
64
27 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (297)
333
48
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 303
58
28 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz
1972
Słubice
LBU (249)
289
60
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 192
94
29 1970 KLABIŃSKI Robert
1964
Poznań
WLP (305)

80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 302
59
  1956 STAŃSKI Tomasz
1968
Poznań
WLP (257)

80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 273
63
31 1862 KOZŁOWSKI Jacek
1971
Markowice
WLP (196)
305
55
73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 306
57
32 1960 WITKOWSKI Krzysztof
1972
Poznań
WLP (267)

73 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 227
82
33 1790 ŁOWIECKI Przemysław
1970
Słubice
LBU (250)
275
63
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
70 119
121
34 1780 GÓRZNY Daniel
1971
Czarnków
WLP (194)
71
129
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
70 148
106
35 532 SZKLANY Krystian
1973
Lubań
DŚL (281)
375
42
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 329
52
36 1939 PANKIEWICZ Tomasz
1967
Słupsk
POM (145)

68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 189
95
37 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (236)
247
69
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 578
24
38 1799 BABIŃSKI Krzysztof
1971
Bytów
POM (105)
67
134
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 66
137
39 1779 FĄFEREK Adam
1967
Czarnków
WLP (192)

66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 124
118
40 1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (242)
176
91
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
62 62
140
41 1958 MAZUREK Jacek
1966
Puszczykowo
WLP (259)

62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
62 62
141
  274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (177)

62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
62 126
117
43 1778 DRABOT Kazimierz
1967
Ostrołęka
MAZ (45)
259
66
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 263
69
44 1860 WIZNER Dariusz
1967
Bielsko-Biała
ŚLS (147)
250
68
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 373
48
45 1788 POLAK Ireneusz
1968
Słubice
LBU (260)
185
90
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
144
46 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (51)
122
105
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 349
50
47 1826 KUBACKI Adam
1972
Krępa Słupska
ZPM (144)
114
108
56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 163
99
48 1964 KACPRZYK Janusz
1969
Sulechów
LBU (276)

56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 121
120
  1801 KANIA Karol
1968
Stepnica
ZPM (335)

56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 56
145
  1944 NOWICKI Jakub
1971
Czarnków
WLP (195)

56 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
 
56 105
122
51 1938 GÓRA Jarosław
1970
Czarna Dąbrowa
POM (106)

51 53-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
51 151
104
  1952 KASPERSKI Tomasz
1969
Łęknica
LBU (246)

51 53-55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
51 51
153
53 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (189)
532
25
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 682
14
54 367 HAZIK Jakub
1971
Okocim
MŁP (138)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 206
88
  1920 PYTKOWSKI Paweł
1964
Wrocław
DŚL (284)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1802 MAŁKUS Paweł
1960
Lisiec Wielki
WLP (333)
771
4
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 1128
2
2 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (350)
101
58
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184
55
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (74)
693
6
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 343
40
4 1946 PAWLICKI Jan
1961
Biesowice
POM (201)

164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 860
6
5 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (143)
775
3
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 1258
1
6 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (156)
517
18
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 705
12
7 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (311)
586
12
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 211
51
8 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (296)
458
23
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 573
23
9 614 TOMCZAK Janusz
1959
Opalenica
WLP (30)
488
21
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 476
26
10 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (244)
450
25
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 575
22
11 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (188)
257
43
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 122
60
12 1781 NAWROT Bogdan
1962
Czarnków
WLP (193)
109
56
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 209
52
13 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (184)
371
33
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 468
27
14 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1959
Żary
LBU (243)
254
44
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 358
37
15 1803 KARPIENIA Piotr
1962
Kobyłka
MAZ (135)
224
46
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 329
42
16 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (256)

109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 767
9
17 1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (48)
174
48
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 671
14
18 1926 MARASZKIEWICZ Ryszard
1962
Ruda Śląska
ŚLS (43)

100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 979
5
19 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (81)
446
26
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 638
16
20 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (115)
80
62
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 166
56
21 1804 MORALEWICZ Ireneusz
1962
Goleniów
ZPM (113)
415
29
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 749
10
22 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (101)
135
52
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 613
17
23 1798 WATRACZ Janusz
1960
Mielec
PKR (29)
180
47
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 391
32
24 1929 URBAŃCZYK Mieczysław
1960
Tczew
POM (83)

80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 253
48
25 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (322)
343
35
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 330
41
26 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (4)
339
36
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 599
20
27 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (179)
299
41
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 354
39
28 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (280)
267
42
73 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 143
57
29 1832 MASIUKIEWICZ Władysław
1961
Kotuń
WLP (261)
453
24
69 29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 370
34

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (299)
578
6
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 628
15
2 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ (326)
519
14
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
175 1401
1
3 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (76)
709
3
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 865
7
4 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (46)
686
4
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 629
14
5 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (100)
519
15
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
142 932
6
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (27)
517
16
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
142 1394
2
7 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (302)
810
1
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 518
20
8 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (185)

129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 787
9
9 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (71)
569
7
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 417
31
10 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (131)
552
9
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 464
27
11 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (345)
527
12
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 1106
4
12 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (126)
350
30
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 199
46
13 97 PYZIK Marek
1958
Kielce
ŚWI (118)
386
24
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 588
17
14 1914 BIESEL Franz
1958
Anklam (GER)
(34)
109
43
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 187
48
15 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (237)

104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 849
8
  1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (343)

104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 199
45
17 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (39)
552
8
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 1010
5
18 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (128)
400
22
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 523
19
19 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (304)
379
26
92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 368
32
20 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (234)

92 17-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
92 350
34
21 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (136)
415
20
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 324
38
22 1774 FIGLEWICZ Jan
1956
Jawor
DŚL (180)
326
34
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 336
36
23 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (298)
533
10
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 583
18
24 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (313)
532
11
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 439
29
25 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (52)
381
25
71 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 751
10
26 1941 GOŁYŚ Janusz
1957
Maków Mazowiecki
MAZ (167)

71 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 501
21
27 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (171)
412
21
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 296
39
28 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (26)
396
23
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 648
13
29 1893 ŁAZARZ Ryszard
1955
Tarnów
MŁP (64)
332
32
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 618
16
30 1901 GRUSZKA Zbigniew
1958
Grodziec
OPO (33)
307
35
66 27-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 694
11
31 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (168)
369
27
61 31-33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 495
22
32 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (172)
239
39
61 31-33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 201
44
33 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (268)

61 31-33
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 61
56

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (35)
694
4
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
180 1240
2
2 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (225)
732
2
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
165 774
7
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (40)
780
1
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 1364
1
4 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (165)
693
5
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 461
18
5 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (129)
517
15
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 935
4
6 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (224)
491
19
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 756
8
7 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (6)
573
9
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 455
19
8 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (50)
232
39
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 792
6
9 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (13)
566
10
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 464
17
10 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (24)
464
22
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 264
32
11 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (155)
402
30
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 407
22
12 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (107)
185
41
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 405
23
13 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (223)
446
24
101 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 607
10
14 1797 TURECKI Józef
1952
Mielec
PKR (28)
366
35
101 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 509
16
15 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (109)
467
21
95 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 408
21
16 1776 WÓJCIK Wiesław
1953
Lublin
LLS (70)
372
34
95 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 830
5
17 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (206)
428
28
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 594
12
18 990 KOWALCZYK Waldemar
1952
Szczecinek
ZPM (169)
313
37
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 70
41
19 1978 TOMCZAK Jerzy
1952
Drezdenko
LBU (349)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (146)
550
10
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 863
4
2 140 KURZAK Bronisław
1947
Kielce
ŚWI (117)

156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 1187
1
3 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (67)
485
12
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 398
14
4 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (340)
473
15
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 1144
2
5 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (10)
478
14
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
127 539
9
6 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Hanower (GER)
(137)
406
17
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
127 372
16
7 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (14)
560
9
118 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
118 474
10
8 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (63)
617
4
113 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
22
9 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (25)
561
8
107 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 930
3

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (54)
588
4
160 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
160 1183
2
2 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (141)
557
5
147 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
147 1158
3
3 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (47)
588
2
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
131 1256
1
4 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (85)
588
3
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
131 343
10
5 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (59)
543
6
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 940
5
6 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (23)
501
8
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 469
9
7 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (55)
494
9
111 7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
111 708
7
8 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (232)
533
7
106 8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 996
4
9 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (68)
465
11
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 200
12
10 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (269)

100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
14

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (163)
606
1
150 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 1271
1
2 1838 KĘDRA Franciszek
1936
Lubin
DŚL (57)
600
2
138 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
138 1164
2
3 175 MIZERSKI Wiktor
1938
Ziębice
DŚL (233)

126 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
126 126
8
4 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
492
5
120 4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
120 738
4
5 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (312)
503
4
114 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
114 792
3