Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R8 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Pty KGW Prawo
gry IMP

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1824 KIJOK Emilia
1981
Zielona Góra
LBU (247)
1000
1
250 1
250 1
 
250 1
250 1
 
230 2
 
 
 
1000 1230
4
tak
2 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (246)
960
3
 
230 2
250 1
205 3-4
205 3-4
230 2
250 1
 
250 1
 
980 1620
2
tak
3 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (102)
960
2
230 2
205 3-4
 
 
230 2
250 1
 
250 1
 
 
960 1165
6
tak
4 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (131)
870
4
200 4
186 5-6
205 3-4
230 2
205 3-4
205 3-4
186 5-6
230 2
 
 
870 1647
1
tak
5 1839 JASIŃSKA Marzena
1981
Olecko
WMZ (346)
770
6
 
205 3-4
170 7-8
 
190 5
205 3-4
 
 
230 2
 
830 1000
7
tak
6 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (313)
782
5
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
782 968
8
tak
7 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (74)
728
7
190 5
148 11-12
170 7-8
170 7-8
182 6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
174 7
 
732 1560
3
tak
8 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (366)
680
8
 
156 9-10
156 9-10
170 7-8
 
170 7-8
170 7-8
170 7-8
205 3-4
 
715 1197
5
tak
9 1897 PONCYLIUSZ Monika
1979
Międzybrodzie
ŚLS (533)
482
12
 
 
 
 
 
170 7-8
156 9-10
156 9-10
182 6
 
664 664
9
tak
10 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (473)
591
9
 
 
230 2
 
 
 
205 3-4
156 9-10
 
 
591 591
10
tak
11 1835 KMIECIK Karin
1976
Szczecin
ZPM (318)
380
16
210 3
170 7-8
 
 
 
 
 
 
190 5
 
570 570
11
tak
12 1867 ŁUKASIK Anna
1976
Warszawa
MAZ (474)
547
10
 
 
156 9-10
186 5-6
 
 
 
205 3-4
 
 
547 547
12
tak
13 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (430)
542
11
 
170 7-8
186 5-6
 
 
 
 
186 5-6
 
 
542 542
13
tak
14 1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (69)
470
13
 
156 9-10
 
158 9
 
 
156 9-10
 
 
 
470 470
14
tak
15 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (407)
448
14
 
148 11-12
150 11
 
 
 
 
150 11
 
 
448 448
15
tak
16 1912 SZCZEŚNIAK Joanna
1982
Komorniki
WLP (563)
186
18
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
 
391 391
16
17 1857 BACHLIŃSKA Jolanta
1979
Warszawa
MAZ (449)
391
15
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
 
391 391
17
18 1910 OSTROWSKA Natalia
1977
Kijów (UKR)
(561)
205
17
 
 
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
205 205
18
19 1606 GRODZICKA Aneta
1979
Gliwice
ŚLS (545)
186
19
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
186 186
19

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
900
1
225 1
225 1
225 1
225 1
225 1
207 2
 
225 1
225 1
 
900 1782
1
tak
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (138)
846
2
 
207 2
207 2
207 2
207 2
185 3-4
225 1
207 2
 
 
846 1445
2
tak
3 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (312)
780
3
 
153 7-8
168 5-6
185 3-4
185 3-4
225 1
153 7-8
185 3-4
 
 
780 1254
3
tak
4 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (303)
696
7
207 2
 
 
168 5-6
168 5-6
153 7-8
 
 
185 3-4
 
728 881
7
tak
5 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (437)
723
4
 
185 3-4
185 3-4
185 3-4
 
133 11-12
168 5-6
153 7-8
 
 
723 1009
5
tak
6 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (191)
723
5
 
 
185 3-4
168 5-6
185 3-4
141 9-10
185 3-4
 
 
 
723 864
9
tak
7 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (382)
713
6
 
185 3-4
 
153 7-8
 
168 5-6
207 2
 
 
 
713 713
12
tak
8 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (88)
504
14
 
 
 
 
 
168 5-6
168 5-6
168 5-6
207 2
 
711 711
13
tak
9 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (169)
632
9
185 3-4
141 9-10
 
 
153 7-8
153 7-8
 
141 9-10
185 3-4
 
676 958
6
tak
10 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (338)
642
8
 
168 5-6
153 7-8
153 7-8
142 9
141 9-10
141 9-10
168 5-6
 
 
642 1066
4
tak
11 1855 RUDNIK Małgorzata
1964
Tłuszcz
MAZ (429)
576
11
 
141 9-10
141 9-10
141 9-10
 
133 11-12
 
153 7-8
168 5-6
 
603 877
8
tak
12 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (158)
595
10
168 5-6
153 7-8
133 11-12
141 9-10
 
128 13
 
133 11-12
 
 
595 856
10
tak
13 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (4)
412
16
153 7-8
133 11-12
126 13-14
 
 
 
 
 
153 7-8
 
565 565
14
tak
14 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (335)
562
12
153 7-8
126 13-14
133 11-12
135 11
 
 
141 9-10
133 11-12
 
 
562 821
11
tak
15 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (540)
555
13
 
 
 
 
 
185 3-4
185 3-4
185 3-4
 
 
555 555
15
tak
16 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (104)
353
17
185 3-4
 
 
 
168 5-6
 
 
 
168 5-6
 
521 521
16
tak
17 1772 WOŁOSZCZUK Liliana
1966
Szczecin
ZPM (35)
321
18
168 5-6
 
 
 
153 7-8
 
 
 
153 7-8
 
474 474
17
tak
18 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (480)
447
15
 
 
153 7-8
 
 
 
153 7-8
141 9-10
 
 
447 447
18
tak
19 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (448)
141
19
 
 
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
141 141
19
20 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (395)
135
20
 
 
 
 
 
 
135 11
 
 
 
135 135
20

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (311)
800
1
200 1
168 5-6
168 5-6
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
 
800 1736
1
tak
2 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (52)
720
2
184 2
126 13-14
126 13-14
168 3
168 3
168 3
184 2
184 2
184 2
 
736 1492
2
tak
3 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (219)
704
3
152 5
133 11-12
 
184 2
184 2
184 2
 
 
168 3
 
720 1005
3
tak
4 1875 NOWAKOWSKA Melania
1960
Ustroń
ŚLS (490)
636
4
 
 
 
160 4
152 5
152 5
164 3-4
160 4
 
 
636 788
4
tak
5 1888 MAŁKUS Bożena
1960
Konin
WLP (520)
488
5
 
 
 
 
160 4
160 4
 
168 3
 
 
488 488
5
tak

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (130)
719
1
164 3-4
190 1
 
 
190 1
175 2
 
 
 
 
719 719
3
tak
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (33)
674
2
164 3-4
160 3
 
175 2
175 2
 
 
 
156 3-4
 
674 830
2
tak
3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (36)
624
3
146 6
152 4
152 4
160 3
160 3
152 4
152 5
152 4
138 6
 
624 1364
1
tak
4 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (185)
570
4
 
 
190 1
 
 
190 1
 
190 1
 
 
570 570
4
tak
5 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (15)
540
5
 
175 2
175 2
190 1
 
 
 
 
 
 
540 540
5
tak
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(532)
324
6
 
 
 
 
 
160 3
164 3-4
 
145 5
 
469 469
6

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (89)
720
1
180 1
180 1
 
180 1
180 1
180 1
165 2
175 2
190 1
 
730 1430
1
tak
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (98)
675
2
165 2
165 2
 
165 2
165 2
165 2
180 1
160 3
175 2
 
685 1340
2
tak
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (220)
607
3
 
148 3-4
160 3
148 3-4
151 3
137 5
 
 
 
 
607 744
4
tak
4 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (48)
591
4
151 3
137 5
 
148 3-4
144 4
148 3-4
 
 
156 3-4
 
603 884
3
tak
5 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (368)
584
5
 
148 3-4
 
137 5
 
148 3-4
151 3
 
 
 
584 584
6
tak
6 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (9)
550
6
144 4
131 6
 
131 6
 
131 6
144 4
 
 
 
550 681
5
tak

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (238)
980
1
230 2
152 9-12
205 3-4
 
250 1
 
250 1
250 1
 
 
980 1337
3
tak
2 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (232)
915
2
186 5-6
230 2
 
230 2
205 3-4
250 1
 
205 3-4
 
 
915 1306
4
tak
3 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (152)
807
4
nkl.
112 17-24
230 2
152 9-12
112 17-24
205 3-4
186 5-6
186 5-6
250 1
 
871 1433
1
tak
4 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (196)
807
3
152 9-12
186 5-6
170 7-8
152 9-12
152 9-12
186 5-6
230 2
205 3-4
 
 
807 1433
2
tak
5 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (92)
782
5
205 3-4
 
186 5-6
205 3-4
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
782 934
14
tak
6 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (123)
763
6
 
170 7-8
 
186 5-6
186 5-6
112 17-24
205 3-4
186 5-6
 
 
763 1045
10
tak
7 248 LACH Marcin
1977
Świecie nad Osą
KPM (25)
678
10
112 17-24
 
186 5-6
 
152 9-12
 
170 7-8
170 7-8
230 2
 
756 1020
11
tak
8 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (383)
748
7
 
152 9-12
205 3-4
186 5-6
 
205 3-4
 
 
 
 
748 748
21
tak
9 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (115)
660
12
186 5-6
73 37-40
 
152 9-12
152 9-12
170 7-8
 
152 9-12
205 3-4
 
713 1090
9
tak
10 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (420)
710
8
 
250 1
 
 
 
230 2
 
230 2
 
 
710 710
23
tak
11 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (274)
644
13
152 9-12
152 9-12
136 13-16
170 7-8
170 7-8
136 13-16
 
152 9-12
205 3-4
 
697 1273
5
tak
12 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (11)
685
9
 
205 3-4
250 1
 
230 2
 
 
 
 
 
685 685
24
tak
13 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (194)
661
11
152 9-12
152 9-12
152 9-12
205 3-4
 
152 9-12
 
71 39-41
 
 
661 884
18
tak
14 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (334)
602
15
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
112 17-24
186 5-6
112 17-24
152 9-12
 
642 1202
6
tak
15 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (60)
625
14
 
205 3-4
 
250 1
 
170 7-8
 
 
 
 
625 625
27
tak
16 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (73)
594
16
91 25-28
136 13-16
112 17-24
170 7-8
 
112 17-24
136 13-16
152 9-12
 
 
594 909
15
tak
17 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
568
18
85 29-30
112 17-24
152 9-12
152 9-12
112 17-24
112 17-24
152 9-12
 
136 13-16
 
592 1013
13
tak
18 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (301)
544
21
136 13-16
136 13-16
79 31-34
136 13-16
136 13-16
112 17-24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
 
578 1177
7
tak
19 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (421)
577
17
 
186 5-6
 
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
577 577
29
tak
20 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (135)
560
19
112 17-24
112 17-24
136 13-16
136 13-16
112 17-24
136 13-16
152 9-12
112 17-24
152 9-12
 
576 1160
8
tak
21 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (124)
496
24
136 13-16
112 17-24
112 17-24
 
93 25-26
112 17-24
136 13-16
 
186 5-6
 
570 887
17
tak
22 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (217)
552
20
66 43-47
89 25-30
93 25-26
93 25-26
136 13-16
152 9-12
152 9-12
112 17-24
 
 
552 893
16
tak
23 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (252)
536
22
91 25-28
89 25-30
112 17-24
93 25-26
136 13-16
152 9-12
136 13-16
112 17-24
97 23-26
 
536 1018
12
tak
24 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (77)
536
23
112 17-24
76 35-36
89 27-28
112 17-24
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
 
536 813
20
tak
25 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (265)
484
25
170 7-8
89 25-30
136 13-16
73 37-40
 
 
 
89 27-28
 
 
484 557
31
tak
26 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (271)
476
26
112 17-24
89 25-30
136 13-16
112 17-24
112 17-24
112 17-24
116 17-22
79 31-34
 
 
476 868
19
tak
27 1825 KOŚCIUK Grzegorz
1977
Lębork
POM (262)
402
30
112 17-24
 
85 29-30
 
112 17-24
 
 
93 25-26
152 9-12
 
469 554
32
tak
28 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (78)
452
27
81 31-32
 
93 25-26
112 17-24
 
112 17-24
116 17-22
112 17-24
 
 
452 626
26
tak
29 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (97)
386
32
71 39-42
63 45-51
 
89 27-28
112 17-24
71 39-42
73 37-39
112 17-24
136 13-16
 
449 727
22
tak
30 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (289)
426
28
136 13-16
89 25-30
75 35-38
77 33-36
 
85 29-30
116 17-22
75 35-38
 
 
426 653
25
tak
31 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (119)
349
37
81 31-32
89 25-30
 
 
79 31-34
75 35-38
100 23-24
 
152 9-12
 
422 576
30
tak
32 1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (422)
418
29
 
136 13-16
 
112 17-24
 
 
170 7-8
 
 
 
418 418
37
tak
33 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (254)
345
38
75 35-38
 
 
81 31-32
89 27-28
 
100 23-24
 
136 13-16
 
406 481
34
tak
34 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (414)
395
31
 
136 13-16
 
85 29-30
 
91 25-28
83 29-32
 
 
 
395 395
39
tak
35 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (79)
376
33
71 39-42
69 41-44
112 17-24
77 33-36
 
 
116 17-22
 
 
 
376 445
35
tak
36 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (253)
349
36
75 35-38
 
 
73 37-40
72 39-40
65 43-50
89 27-28
112 17-24
97 23-26
 
373 583
28
tak
37 1813 MIKULICZ Adam
1980
Legnica
DŚL (211)
364
34
85 29-30
78 33-34
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
 
 
364 364
41
tak
38 1641 BACZEWSKI Jacek
1976
Mrągowo
WMZ (463)
191
66
 
 
112 17-24
 
 
 
 
79 31-34
170 7-8
 
361 361
42
tak
39 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (349)
360
35
 
78 33-34
 
112 17-24
 
 
 
170 7-8
 
 
360 360
43
tak
40 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (263)
172
69
91 25-28
 
 
 
 
81 31-32
 
 
186 5-6
 
358 358
44
tak
41 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (544)
221
58
 
 
 
 
 
85 29-30
 
136 13-16
136 13-16
 
357 357
45
tak
42 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (47)
312
43
66 43-47
63 45-51
71 39-42
 
112 17-24
 
 
 
108 21-22
 
357 420
36
tak
43 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (393)
342
39
 
69 41-44
79 31-34
 
85 29-30
75 35-38
93 25-26
85 29-30
 
 
342 486
33
tak
44 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (412)
340
40
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
 
 
 
340 340
46
45 1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (85)
337
41
112 17-24
73 37-40
75 35-38
 
 
65 43-50
77 33-36
 
 
 
337 402
38
tak
46 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (367)
329
42
 
112 17-24
 
81 31-32
 
136 13-16
 
 
 
 
329 329
47
tak
47 1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (321)
191
67
 
 
 
 
 
 
116 17-22
75 35-38
124 17-18
 
315 315
48
tak
48 1853 MACHAŁ Grzegorz
1982
Gliwice
ŚLS (418)
310
44
 
73 37-40
 
77 33-36
 
65 43-50
89 27-28
71 39-41
 
 
310 375
40
tak
49 1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (83)
305
45
66 43-47
81 31-32
75 35-38
 
 
 
83 29-32
 
 
 
305 305
49
tak
50 1604 PIWOWARSKI Krzysztof
1979
Pniów
ŚLS (419)
280
46
 
 
 
 
 
75 35-38
116 17-22
89 27-28
 
 
280 280
50
tak
51 1842 WIELGOSZ Robert
1975
Aleksandria Druga
ŚLS (354)
278
47
 
 
 
136 13-16
 
65 43-50
77 33-36
 
 
 
278 278
51
tak
52 1836 LIBERACKI Artur
1974
Białystok
PDL (339)
276
48
 
63 45-51
71 39-42
 
 
71 39-42
 
71 39-41
 
 
276 276
52
tak
53 532 SZKLANY Krystian
1973
Lubań
DŚL (117)
157
75
78 33-34
 
 
 
79 31-34
 
 
 
116 19-20
 
273 273
53
tak
54 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (202)
151
79
nkl.
76 35-36
 
 
75 35-38
 
 
 
108 21-22
 
259 259
54
tak
55 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (80)
252
49
 
112 17-24
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
 
 
252 252
55
tak
56 1820 DANIEL Artur
1982
Gdańsk
POM (233)
250
50
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
56
57 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (157)
249
51
91 25-28
 
79 31-34
 
79 31-34
 
 
 
 
 
249 249
57
tak
58 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (459)
248
52
 
 
112 17-24
 
 
 
 
136 13-16
 
 
248 248
58
59 1806 NATKANIEC Michał
1980
Olkusz
MŁP (167)
239
53
71 39-42
 
 
89 27-28
 
 
 
79 31-34
 
 
239 239
59
tak
60 1644 PAWŁOWSKI Krzysztof
1974
Mrągowo
WMZ (465)
112
87
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
124 17-18
 
236 236
60
61 1423 ŁASKAWIEC Jakub
1975
Olkusz
MŁP (527)
236
54
 
 
 
 
 
78 33-34
83 29-32
75 35-38
 
 
236 236
61
tak
62 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (358)
231
55
 
69 41-44
 
69 41-44
 
 
 
93 25-26
 
 
231 231
62
tak
63 1764 PACIA Bartłomiej
1976
Dąbrowa Górnicza
ŚLS (84)
231
56
 
63 45-51
 
 
 
91 25-28
77 33-36
 
 
 
231 231
63
tak
64 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (287)
229
57
 
 
75 35-38
 
 
75 35-38
 
79 31-34
 
 
229 229
64
tak
65 1816 LEMIESZKA Andrzej
1976
Kuźnica Żelichowska
WLP (213)
112
86
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
116 19-20
 
228 228
65
66 1874 PAWLAK Maciej
1982
Chojnice
POM (489)
221
59
 
 
 
136 13-16
85 29-30
 
 
 
 
 
221 221
66
67 1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (309)
219
60
 
nkl.
 
77 33-36
 
65 43-50
77 33-36
 
 
 
219 219
67
tak
68 1765 IMIELSKI Marcin
1975
Olkusz
MŁP (82)
207
61
 
 
 
69 41-44
 
65 43-50
73 37-39
 
 
 
207 207
68
tak
69 1457 LUBIN Krzysztof
1977
Słubice
LBU (507)
205
62
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
205 205
69
70 1817 KOWALSKI Wojciech
1982
Gdańsk
POM (215)
205
63
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
70
71 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (397)
195
64
 
 
 
 
 
 
83 29-32
112 17-24
 
 
195 195
71
72 1733 DRZYZGA Adam
1975
Tarnowskie Góry
ŚLS (112)
193
65
 
81 31-32
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
193 193
72
73 1787 SYCHTA Daniel
1979
Borkowo
POM (106)
191
68
112 17-24
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
191 191
73
74 1720 PIECOWSKI Mirosław
1975
Rybnik
ŚLS (431)
170
70
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
74
75 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (328)
170
71
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
75
76 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (402)
167
72
 
 
89 27-28
 
 
78 33-34
 
 
 
 
167 167
76
77 1525 SAWICKI Grzegorz
1977
Głubczyce
OPO (534)
166
73
 
 
 
 
 
91 25-28
 
75 35-38
 
 
166 166
77
78 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (193)
158
74
nkl.
 
85 29-30
73 37-40
 
 
 
 
 
 
158 158
78
tak
79 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (568)
152
76
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
152 152
79
80 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (300)
152
77
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
80
81 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (266)
152
78
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
81
82 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (32)
151
80
78 33-34
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
151 151
82
83 1620 BANACH Filip
1980
Bydgoszcz
KPM (502)
140
81
 
 
 
 
75 35-38
65 43-50
 
 
 
 
140 140
83
84 1771 RICKE Bjorn
1979
Szczecinek
ZPM (8)
138
82
66 43-47
 
 
 
72 39-40
 
 
 
 
 
138 138
84
85 1597 BILSKI Bartosz
1980
Kielce
ŚWI (569)
136
83
 
 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
136 136
85
86 1809 WOŹNIAK Adam
1975
Szczecin
ZPM (176)
136
84
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
86
87 1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (432)
123
85
 
63 45-51
 
 
 
60 51
 
 
 
 
123 123
87
88 1865 MILCZARSKI Piotr
1976
Nowy Duninów
MAZ (470)
112
87
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
88
89 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (443)
112
89
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
90 1915 BEDNARSKI Tomasz
1975
Szczecin
ZPM (572)

 
 
 
 
 
 
 
 
97 23-26
 
97 97
90
  1918 ŁAZOWSKI Krzysztof
1981
Białogard
ZPM (575)

 
 
 
 
 
 
 
 
97 23-26
 
97 97
90
92 1905 KOSTĘPSKI Robert
1973
Ruda Śląska
ŚLS (551)
93
90
 
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
93 93
92
93 1792 ZAWADZKI Marcin
1973
Słubice
LBU (129)
93
91
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
93 93
93
94 1900 STARSZAK Szymon
1974
Zbąszyń
LBU (537)
91
92
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
 
91 91
94
95 1898 KSEL Mateusz
1982
Bilcza
ŚWI (535)
85
93
 
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
85 85
95
96 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (350)
85
94
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 85
96
97 1903 BODNAR Marcin
1973
Skawina
MŁP (546)
81
95
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
81 81
97
98 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (504)
79
96
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79 79
98
99 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (503)
75
97
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
75 75
99
  1891 SZWER Marek
1973
Świebodzin
LBU (524)
75
97
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
75 75
99
101 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (560)
73
99
 
 
 
 
 
 
73 37-39
 
 
 
73 73
101
102 1493 NIESZPOREK Tomasz
1973
Siewierz
ŚLS (111)
73
100
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
102
103 1883 ABRAMCZUK Albert
1981
Strzegom
DŚL (511)
71
101
 
 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
71 71
103
  1553 MIREK Piotr
1977
Będzin
ŚLS (456)
71
101
 
 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
71 71
103
105 1859 CHRABĄSZCZ Wojciech
1973
Otrębusy
MAZ (452)
71
103
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
105
106 1856 BEJMAN Robert
1982
Tarnowskie Góry
ŚLS (438)
69
104
 
nkl.
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
69 69
106
107 1896 CHOCHREK Rafał
1976
Błażowa Dolna
PKR (530)
0
105
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0
108 1483 BAŁOŃ Robert
1975
Goleszów
ŚLS (370)
0
106
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1851 JASKULSKI Marcin
1979
Gliwice
ŚLS (413)
0
106
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
110 1783 STASZCZYK Maciej
1976
Czarnków
WLP (68)
0
108
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (122)
900
1
225 1
225 1
207 2
207 2
225 1
207 2
225 1
225 1
 
 
900 1746
1
tak
2 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (237)
735
4
123 13-16
207 2
101 17-24
137 9-12
153 7-8
137 9-12
168 5-6
207 2
207 2
 
789 1440
2
tak
3 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (276)
768
2
153 7-8
168 5-6
 
225 1
168 5-6
78 25-32
207 2
 
168 5-6
 
768 1167
5
tak
4 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (70)
746
3
 
 
168 5-6
168 5-6
 
225 1
185 3-4
 
 
 
746 746
17
tak
5 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (179)
706
5
168 5-6
168 5-6
 
185 3-4
 
 
185 3-4
137 9-12
 
 
706 843
14
tak
6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (333)
627
8
137 9-12
123 13-16
123 13-16
70 33-34
168 5-6
185 3-4
137 9-12
123 13-16
168 5-6
 
658 1234
3
tak
7 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (109)
628
6
101 17-24
 
185 3-4
137 9-12
 
153 7-8
 
153 7-8
101 17-24
 
628 830
15
tak
8 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (307)
628
7
153 7-8
153 7-8
 
185 3-4
 
137 9-12
 
137 9-12
 
 
628 765
16
tak
9 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (231)
392
32
207 2
 
 
 
 
185 3-4
 
 
225 1
 
617 617
20
tak
10 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (10)
536
16
123 13-16
123 13-16
153 7-8
78 25-32
137 9-12
101 17-24
 
101 17-24
185 3-4
 
598 1001
8
tak
11 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (493)
598
9
 
 
 
153 7-8
 
123 13-16
137 9-12
185 3-4
 
 
598 598
22
tak
12 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (332)
596
10
137 9-12
101 17-24
137 9-12
137 9-12
185 3-4
137 9-12
123 13-16
101 17-24
137 9-12
 
596 1195
4
tak
13 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (149)
581
13
123 13-16
137 9-12
101 17-24
168 5-6
101 17-24
 
153 7-8
101 17-24
137 9-12
 
595 1021
7
tak
14 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (236)
595
11
 
 
225 1
 
185 3-4
 
 
185 3-4
 
 
595 595
23
tak
15 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (243)
582
12
101 17-24
185 3-4
137 9-12
123 13-16
 
67 33-40
101 17-24
137 9-12
123 13-16
 
582 974
9
tak
16 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (14)
579
14
168 5-6
101 17-24
123 13-16
137 9-12
137 9-12
63 41-42
101 17-24
137 9-12
137 9-12
 
579 1104
6
tak
17 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (472)
420
29
 
 
185 3-4
 
 
67 33-40
168 5-6
 
153 7-8
 
573 573
24
tak
18 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (290)
564
15
137 9-12
137 9-12
153 7-8
123 13-16
 
101 17-24
137 9-12
101 17-24
 
 
564 889
13
tak
19 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (105)
507
17
78 25-32
137 9-12
168 5-6
101 17-24
 
101 17-24
101 17-24
67 37-38
153 7-8
 
559 906
12
tak
20 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (516)
360
36
 
 
 
 
207 2
153 7-8
 
 
185 3-4
 
545 545
25
tak
21 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Nawojów Łużycki
DŚL (517)
444
26
 
 
 
 
153 7-8
168 5-6
123 13-16
 
101 17-24
 
545 545
26
tak
22 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (400)
506
18
 
137 9-12
123 13-16
 
 
78 25-32
 
168 5-6
 
 
506 506
28
tak
23 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (256)
478
20
67 33-40
101 17-24
80 25-30
153 7-8
101 17-24
101 17-24
101 17-24
123 13-16
123 13-16
 
500 950
10
tak
24 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (192)
500
19
67 33-40
78 25-32
123 13-16
78 25-32
101 17-24
101 17-24
153 7-8
123 13-16
101 17-24
 
500 925
11
tak
25 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (264)
453
23
61 43-44
68 33-38
137 9-12
 
137 9-12
101 17-24
 
78 25-32
123 13-16
 
498 705
18
tak
26 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (116)
456
21
101 17-24
153 7-8
101 17-24
78 25-32
 
101 17-24
80 27-28
 
 
 
456 614
21
tak
27 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (417)
454
22
 
185 3-4
 
101 17-24
 
168 5-6
 
 
 
 
454 454
29
tak
28 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (498)
448
24
 
 
 
64 39-42
101 17-24
123 13-16
101 17-24
123 13-16
 
 
448 512
27
tak
29 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (286)
445
25
185 3-4
 
 
 
123 13-16
137 9-12
 
 
 
 
445 445
31
tak
30 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (329)
439
27
185 3-4
 
101 17-24
 
 
 
 
153 7-8
 
 
439 439
32
tak
31 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (94)
423
28
137 9-12
101 17-24
80 25-30
60 43-46
101 17-24
57 47-50
84 25-26
78 25-32
 
 
423 698
19
tak
32 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (424)
403
30
 
78 25-32
 
101 17-24
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
403 403
38
tak
33 1812 PLACEK Krzysztof
1964
Skierniewice
ŁDZ (197)
398
31
 
 
73 31-32
101 17-24
 
123 13-16
 
101 17-24
 
 
398 398
39
tak
34 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (108)
286
49
40 63-70
 
 
 
 
78 25-32
 
168 5-6
101 17-24
 
387 387
42
tak
35 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (293)
383
33
67 33-40
101 17-24
 
64 39-42
 
78 25-32
137 9-12
 
 
 
383 447
30
tak
36 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (373)
382
34
 
123 13-16
80 25-30
101 17-24
 
78 25-32
 
 
 
 
382 382
43
tak
37 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (425)
375
35
 
101 17-24
 
123 13-16
 
67 33-40
84 25-26
 
 
 
375 375
44
tak
38 725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS (486)
352
37
 
 
nkl.
55 47-54
123 13-16
57 47-50
71 31-34
101 17-24
 
 
352 407
36
tak
39 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (121)
350
38
 
101 17-24
 
101 17-24
 
47 55-62
101 17-24
 
 
 
350 350
47
tak
40 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (273)
296
46
78 25-32
78 25-32
70 33-34
 
 
 
 
70 33-34
123 13-16
 
349 419
34
tak
41 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (249)
294
47
78 25-32
65 39-40
 
 
73 31-32
 
 
78 25-32
101 17-24
 
330 395
40
tak
42 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (207)
306
41
67 33-40
78 25-32
 
60 43-46
101 17-24
 
 
 
84 25-26
 
330 390
41
tak
43 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (182)
324
39
123 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
78 25-32
 
 
324 324
51
tak
44 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (491)
306
40
 
 
 
68 35-36
 
101 17-24
77 29-30
60 43-46
 
 
306 306
53
tak
45 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (120)
305
42
78 25-32
68 33-38
 
78 25-32
 
61 43-44
71 31-34
78 25-32
 
 
305 434
33
tak
46 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (235)
303
43
67 33-40
68 33-38
101 17-24
64 39-42
 
67 33-40
 
 
 
 
303 367
45
tak
47 1827 WILCZEK Sławomir
1972
Chojnice
POM (275)
197
71
53 51-54
 
66 37-40
78 25-32
 
 
 
 
101 17-24
 
298 298
55
tak
48 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (409)
298
44
 
49 53-60
101 17-24
 
70 33-34
 
 
78 25-32
 
 
298 298
56
tak
49 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (46)
297
45
101 17-24
 
137 9-12
 
 
59 45-46
 
 
 
 
297 297
57
tak
50 1862 KOZŁOWSKI Jacek
1971
Markowice
WLP (455)
283
50
 
 
70 33-34
67 37-38
82 25-28
53 51-54
 
64 39-42
77 29-30
 
296 413
35
tak
51 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (209)
275
52
63 41-42
63 41-42
 
67 37-38
82 25-28
 
 
 
80 27-28
 
292 355
46
tak
52 1837 CZUB Zdzisław
1968
Kużnica Czeszycka
DŚL (340)
292
48
 
42 61-68
 
55 47-54
123 13-16
47 55-62
67 35-38
 
 
 
292 334
49
tak
53 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz
1972
Słubice
LBU (128)
244
56
nkl.
58 45-48
 
 
82 25-28
40 63-70
64 39-42
 
84 25-26
 
288 328
50
tak
54 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (364)
283
51
 
nkl.
68 35-36
78 25-32
 
53 51-54
77 29-30
60 43-46
 
 
283 336
48
tak
55 1450 CZUPRYNA Andrzej
1964
Bolesław
MŁP (356)
265
53
 
68 33-38
 
55 47-54
 
53 51-54
64 39-42
78 25-32
 
 
265 318
52
tak
56 1790 ŁOWIECKI Przemysław
1970
Słubice
LBU (127)
228
59
57 47-50
42 61-68
 
 
82 25-28
47 55-62
 
 
77 29-30
 
263 305
54
tak
57 1642 RATUSZNIAK Zbigniew
1964
Mrągowo
WMZ (464)
174
80
 
 
73 31-32
 
 
 
 
101 17-24
80 27-28
 
254 254
61
tak
58 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (542)
248
54
 
 
 
 
 
57 47-50
123 13-16
68 35-36
 
 
248 248
62
tak
59 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (216)
247
55
59 45-46
61 43-44
57 45-51
55 47-54
 
47 55-62
67 35-38
60 43-46
 
 
247 406
37
tak
60 1860 WIZNER Dariusz
1967
Bielsko-Biała
ŚLS (454)
213
65
 
 
 
 
59 43-48
40 63-70
64 39-42
50 55-57
68 35-37
 
241 281
58
tak
61 1778 DRABOT Kazimierz
1967
Ostrołęka
MAZ (59)
203
69
53 51-54
38 69-70
57 45-51
 
 
 
 
55 47-54
71 31-34
 
236 274
59
tak
62 1895 NAŁÓDKA Dariusz
1969
Kraków
MŁP (529)
228
57
 
 
 
 
 
59 45-46
101 17-24
68 35-36
 
 
228 228
63
tak
63 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (150)
228
58
59 45-46
55 49-52
 
 
 
47 55-62
67 35-38
 
 
 
228 228
64
tak
64 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (208)
226
60
78 25-32
78 25-32
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
226 226
65
tak
65 1713 IHAS Jerzy
1972
Pruchna
ŚLS (387)
224
61
 
101 17-24
 
123 13-16
 
nkl.
 
 
 
 
224 224
66
tak
66 1715 MROZIK Zbigniew
1968
Orzesze
ŚLS (441)
219
62
 
nkl.
 
101 17-24
 
47 55-62
71 31-34
 
 
 
219 219
67
tak
67 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (110)
215
63
40 63-70
49 53-60
 
55 47-54
 
47 55-62
 
64 39-42
 
 
215 255
60
tak
68 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (323)
215
64
 
 
 
 
137 9-12
78 25-32
 
 
 
 
215 215
68
69 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (13)
213
66
78 25-32
55 49-52
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
213 213
69
tak
70 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (403)
209
67
 
68 33-38
101 17-24
 
 
40 63-70
 
 
 
 
209 209
70
tak
71 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (75)
204
68
78 25-32
58 45-48
68 35-36
 
 
 
 
 
 
 
204 204
71
tak
72 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (61)
101
108
 
 
 
 
101 17-24
nkl.
 
 
101 17-24
 
202 202
72
tak
73 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (244)
202
70
 
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
 
202 202
73
74 1814 WINIARSKI Henryk
1964
Legnica
DŚL (212)
96
115
47 55-62
49 53-60
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
197 197
74
tak
75 1878 PAWLIK Cezary
1964
Poraj
ŚLS (499)
193
72
 
 
 
 
123 13-16
 
 
70 33-34
 
 
193 193
75
76 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (295)
193
73
63 41-42
63 41-42
 
 
 
67 33-40
 
 
 
 
193 193
76
tak
77 1590 LAMER Maciej
1965
Sławków
ŚLS (440)
187
74
 
49 53-60
 
60 43-46
 
78 25-32
 
 
 
 
187 187
77
tak
78 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (317)
187
75
57 47-50
68 33-38
62 41-44
nkl.
 
 
 
 
 
 
187 187
78
tak
79 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Rogóźno
KPM (324)
187
76
67 33-40
58 45-48
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
187 187
79
tak
80 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (399)
186
77
 
61 43-44
 
 
 
61 43-44
 
64 39-42
 
 
186 186
80
tak
81 1823 BORSZOWSKI Paweł
1972
Lewin Brzeski
OPO (245)
186
78
 
 
 
 
 
63 41-42
123 13-16
 
 
 
186 186
81
82 1788 POLAK Ireneusz
1968
Słubice
LBU (125)
117
100
53 51-54
 
 
 
64 39-42
 
 
 
68 35-37
 
185 185
82
tak
83 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (210)
183
79
47 55-62
58 45-48
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
183 183
83
tak
84 1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (204)
108
105
nkl.
49 53-60
 
 
59 43-48
 
 
 
68 35-37
 
176 176
84
tak
85 1773 SOLIŁO Marian
1968
Piechowice
DŚL (43)
172
81
nkl.
55 49-52
 
 
64 39-42
53 51-54
 
 
 
 
172 172
85
tak
86 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (496)
168
82
 
 
 
 
101 17-24
67 33-40
 
 
 
 
168 168
86
87 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (322)
158
83
61 43-44
42 61-68
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
158 158
87
tak
88 1845 KORZYŃSKI Marek
1965
Strzelin
DŚL (375)
156
84
 
78 25-32
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
156 156
88
89 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (218)
153
85
40 63-70
 
66 37-40
 
 
47 55-62
 
 
 
 
153 153
89
tak
90 1899 ŚCIESZKA Janusz
1966
Bielsko Biała
ŚLS (536)
150
86
 
 
 
 
 
36 71-72
64 39-42
50 55-57
 
 
150 150
90
tak
91 1907 RUPA Robert
1965
Wadowice
MŁP (553)
147
87
 
 
 
 
 
 
80 27-28
67 37-38
 
 
147 147
91
92 1767 GRĄDEK Krzysztof
1963
Działoszyce
ŚWI (389)
144
88
 
49 53-60
 
 
 
40 63-70
 
55 47-54
 
 
144 144
92
tak
93 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (180)
140
89
35 71-73
nkl.
 
50 55
 
 
 
55 47-54
 
 
140 140
93
tak
94 1916 DZIDA Henryk
1964
Białogard
ZPM (573)

 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
137 137
94
95 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (181)
137
90
40 63-70
42 61-68
 
 
 
 
 
55 47-54
 
 
137 137
95
tak
96 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (6)
64
129
nkl.
 
 
 
64 39-42
 
 
 
71 31-34
 
135 135
96
tak
97 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (320)
135
91
57 47-50
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
135 135
97
98 1890 FRANC Dariusz
1965
Świebodzin
LBU (523)
134
92
 
 
 
 
77 29-30
57 47-50
 
 
 
 
134 134
98
99 579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (462)
133
93
 
 
66 37-40
 
 
67 33-40
 
 
 
 
133 133
99
100 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (165)
133
94
53 51-54
 
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
133 133
100
101 1894 BOCHENEK Dariusz
1967
Wieliczka
MŁP (528)
126
95
 
 
 
 
 
nkl.
71 31-34
55 47-54
 
 
126 126
101
tak
102 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (558)
122
96
 
 
 
 
 
 
67 35-38
55 47-54
 
 
122 122
102
103 1879 NOWAK Zbigniew
1967
Poraj
ŚLS (500)
122
97
 
 
 
 
67 35-38
 
 
55 47-54
 
 
122 122
103
104 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (461)
122
98
 
 
62 41-44
60 43-46
 
 
 
 
 
 
122 122
104
105 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (352)
119
99
 
55 49-52
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
119 119
105
106 1880 GRZYBOWSKI Michał
1970
Masłońskie
ŚLS (501)
114
101
 
 
 
 
59 43-48
 
 
55 47-54
 
 
114 114
106
107 1826 KUBACKI Adam
1972
Krępa Słupska
ZPM (270)
114
102
47 55-62
 
 
 
67 35-38
 
 
 
 
 
114 114
107
108 1884 ZAJĄC Dariusz
1971
Zielona Góra
LBU (512)
110
103
 
 
 
 
70 33-34
40 63-70
 
 
 
 
110 110
108
109 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (444)
109
104
 
42 61-68
 
 
 
67 33-40
 
 
 
 
109 109
109
110 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (442)
105
106
 
65 39-40
 
 
 
40 63-70
 
 
 
 
105 105
110
111 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (302)
101
107
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
101 101
111
112 1828 LEMKE Daniel
1970
Szczecinek
ZPM (283)
101
109
 
42 61-68
 
 
59 43-48
 
 
 
 
 
101 101
112
113 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (107)
101
110
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
113
114 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (234)
101
111
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
114
115 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (291)
101
112
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
115
  261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (305)
101
112
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
115
117 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (40)
96
114
47 55-62
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
96 96
117
118 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (405)
80
116
 
 
80 25-30
 
 
 
 
 
 
 
80 80
118
119 1913 BARSZCZ Krzysztof
1972
Lubartów
LLS (567)
78
117
 
 
 
 
 
 
 
78 25-32
 
 
78 78
119
120 1854 ŁAGOWSKI Piotr
1972
Gliwice
ŚLS (423)
78
118
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
120
121 1777 STEFAŃCZYK Bogusław
1963
Aleksandrów Łódzki
ŁDZ (58)
78
119
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
121
122 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (296)
77
120
 
 
 
 
77 29-30
 
 
 
 
 
77 77
122
123 1563 LEMANOWICZ Tomasz
1972
Babimost
LBU (506)
73
121
 
 
 
 
73 31-32
 
 
 
 
 
73 73
123
124 1780 GÓRZNY Daniel
1971
Czarnków
WLP (65)
0
147
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
71 31-34
 
71 71
124
125 1919 RUDKA Mirosław
1968
Białogard
ZPM (576)

 
 
 
 
 
 
 
 
71 31-34
 
71 71
125
126 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (492)
68
122
 
 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
 
68 68
126
127 1886 GIERCZAK Krzysztof
1965
Żary
LBU (518)
67
123
 
 
 
 
67 35-38
 
 
 
 
 
67 67
127
  1881 GÓRSKI Zygmunt
1966
Głogów
DŚL (505)
67
123
 
 
 
 
67 35-38
 
 
 
 
 
67 67
127
129 1799 BABIŃSKI Krzysztof
1971
Bytów
POM (144)
67
125
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
129
  1830 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof
1971
Luzino
POM (292)
67
125
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
129
131 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (547)

 
 
 
 
 
 
 
 
66 38
 
66 66
131
132 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (451)
66
127
 
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
 
66 66
132
133 1766 BANASZEK Mariusz
1965
Działoszyce
ŚWI (388)
64
128
 
 
 
 
 
 
 
64 39-42
 
 
64 64
133
134 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (510)
64
130
 
 
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
64 64
134
135 1757 PIGOŃ Maciej
1966
Skierniewice
ŁDZ (195)
62
131
 
 
62 41-44
 
 
 
 
 
 
 
62 62
135
136 1526 TYTOŃ Mariusz
1966
Bilcza
ŚWI (566)
60
132
 
 
 
 
 
 
 
60 43-46
 
 
60 60
136
137 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (509)
59
133
 
 
 
 
59 43-48
 
 
 
 
 
59 59
137
  358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (508)
59
133
 
 
 
 
59 43-48
 
 
 
 
 
59 59
137
139 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (458)
57
135
 
 
57 45-51
 
 
 
 
 
 
 
57 57
139
  1306 KOŁAKOWSKI Lech
1965
Skierniewice
ŁDZ (477)
57
135
 
 
57 45-51
 
 
 
 
 
 
 
57 57
139
141 1831 SZWEDO Jacek
1968
Mielec
PKR (298)
57
137
57 47-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
57 57
141
142 1911 RUSEK Andrzej
1967
Lubasz
MŁP (562)
50
138
 
 
 
 
 
 
 
50 55-57
 
 
50 50
142
143 1807 SZEWCZYK Ireneusz
1966
Szczecin
ZPM (173)
47
139
47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 47
143
144 1539 WNĘK Sławomir
1969
Strzelin
DŚL (541)
36
140
 
 
 
 
 
36 71-72
 
 
 
 
36 36
144
145 1808 KWIATKOWSKI Ryszard
1968
Szczecin
ZPM (175)
35
141
35 71-73
 
 
 
 
 
 
 
 
 
35 35
145
146 1877 WASIELEWSKI Tomasz
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (497)
0
142
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
0
147 1870 CIEŚLIŃSKI Dariusz
1971
Tuszyn
ŁDZ (482)
0
143
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
  1868 JAŚKIEWICZ Czesław
1963
Nowa Ruda
DŚL (476)
0
143
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
  1755 PODEDWORNY Tadeusz
1968
Tuszyn
ŁDZ (483)
0
143
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
150 1844 SASIAK Mariusz
1972
Katowice
ŚLS (372)
0
146
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
151 1779 FĄFEREK Adam
1967
Czarnków
WLP (64)
0
147
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1801 KANIA Karol
1968
Stepnica
ZPM (151)
0
147
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1810 ŚWIERCZEK Zbigniew
1968
Szczecin
ZPM (184)
0
147
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (206)
800
1
200 1
200 1
 
200 1
200 1
 
 
 
200 1
 
800 1000
5
tak
2 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (394)
784
2
 
164 3-4
184 2
164 3-4
164 3-4
200 1
200 1
200 1
 
 
784 1276
3
tak
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (63)
716
3
164 3-4
184 2
164 3-4
149 5-6
136 7-8
184 2
184 2
149 5-6
122 9-12
 
716 1436
1
tak
4 1802 MAŁKUS Paweł
1960
Konin
WLP (154)
712
4
164 3-4
 
200 1
 
184 2
164 3-4
 
164 3-4
 
 
712 876
7
tak
5 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (19)
666
5
149 5-6
149 5-6
136 7-8
184 2
122 9-12
149 5-6
149 5-6
184 2
164 3-4
 
681 1386
2
tak
6 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (475)
626
6
 
 
164 3-4
149 5-6
149 5-6
122 9-12
164 3-4
87 21-22
 
 
626 835
10
tak
7 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Sławków
ŚLS (81)
586
7
122 9-12
164 3-4
122 9-12
164 3-4
 
136 7-8
109 13-16
96 17-20
 
 
586 913
6
tak
8 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (201)
542
8
149 5-6
 
149 5-6
 
 
 
122 9-12
122 9-12
149 5-6
 
569 691
12
tak
9 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (93)
515
11
80 23-24
122 9-12
109 13-16
113 13-14
149 5-6
122 9-12
93 19-20
122 9-12
164 3-4
 
557 1074
4
tak
10 1822 BIEDZIUK Antoni
1959
Szczecinek
ZPM (242)
515
12
122 9-12
149 5-6
122 9-12
 
122 9-12
 
 
 
136 7-8
 
529 651
15
tak
11 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (359)
516
9
 
136 7-8
 
122 9-12
 
109 13-16
149 5-6
109 13-16
 
 
516 625
16
tak
12 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (268)
516
10
136 7-8
122 9-12
122 9-12
122 9-12
136 7-8
122 9-12
 
96 17-20
 
 
516 856
8
tak
13 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (177)
503
13
 
109 13-16
 
136 7-8
 
 
136 7-8
122 9-12
 
 
503 503
23
tak
14 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (434)
503
14
 
136 7-8
 
136 7-8
 
109 13-16
122 9-12
 
 
 
503 503
24
tak
15 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (415)
490
15
 
109 13-16
136 7-8
83 21-24
 
109 13-16
109 13-16
136 7-8
 
 
490 682
14
tak
16 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ (515)
462
19
 
 
 
 
109 13-16
122 9-12
122 9-12
109 13-16
136 7-8
 
489 598
19
tak
17 614 TOMCZAK Janusz
1959
Opalenica
WLP (248)
488
16
122 9-12
122 9-12
122 9-12
106 15-16
122 9-12
109 13-16
 
 
109 13-16
 
488 812
11
tak
18 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (316)
477
17
 
 
 
 
164 3-4
149 5-6
164 3-4
 
 
 
477 477
26
tak
19 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (186)
462
18
 
 
149 5-6
 
 
164 3-4
 
149 5-6
 
 
462 462
27
tak
20 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (95)
420
21
75 25-26
71 27-28
69 28-30
106 15-16
109 13-16
93 17-22
109 13-16
96 17-20
122 9-12
 
446 850
9
tak
21 1832 MASIUKIEWICZ Władysław
1961
Kotuń
WLP (299)
395
26
71 27-28
60 35-38
 
122 9-12
122 9-12
80 23-24
 
 
109 13-16
 
433 564
21
tak
22 90 MIREK Krzysztof
1961
Kozy
ŚLS (378)
424
20
 
122 9-12
 
122 9-12
 
93 17-22
87 21-22
 
 
 
424 424
30
tak
23 1906 KASENDRA Jan
1960
Kępno
WLP (552)
236
40
 
 
 
 
 
 
100 17-18
136 7-8
184 2
 
420 420
31
tak
24 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (203)
420
23
109 13-16
90 17-24
109 13-16
 
93 19-20
93 17-22
109 13-16
 
87 21-22
 
420 690
13
tak
25 1840 KAPELAŃSKI Adam
1959
Pabianice
ŁDZ (348)
420
22
 
109 13-16
109 13-16
 
 
80 23-24
122 9-12
 
 
 
420 420
32
tak
26 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (294)
413
24
184 2
 
65 31-32
 
 
 
 
164 3-4
 
 
413 413
33
tak
27 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (381)
406
25
 
90 17-24
 
100 17-18
 
75 25-26
136 7-8
80 23-24
 
 
406 481
25
tak
28 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (267)
394
27
136 7-8
 
 
 
 
136 7-8
 
122 9-12
 
 
394 394
35
tak
29 1789 MARCINIAK Mieczysław
1959
Słubice
LBU (126)
392
28
109 13-16
90 17-24
77 24-25
 
93 19-20
67 29-32
100 17-18
 
77 23-26
 
392 613
17
tak
30 1804 MORALEWICZ Ireneusz
1962
Goleniów
ZPM (159)
386
29
93 17-22
71 27-28
 
113 13-14
109 13-16
 
 
 
nkl.
 
386 386
36
tak
31 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (288)
379
30
nkl.
90 17-24
 
 
87 21-22
93 17-22
73 25-28
109 13-16
 
 
379 452
28
tak
32 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (170)
222
46
122 9-12
nkl.
 
100 17-18
 
 
 
 
149 5-6
 
371 371
37
tak
33 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (224)
363
31
67 29-32
90 17-24
77 24-25
 
100 17-18
 
 
96 17-20
 
 
363 430
29
tak
34 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
304
36
71 27-28
 
 
93 19-20
73 25-28
67 29-32
 
 
93 19-20
 
330 397
34
tak
35 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (51)
297
38
67 29-32
68 29-30
73 26-27
 
73 25-28
71 27-28
80 23-24
70 27-30
100 17-18
 
326 602
18
tak
36 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
316
32
59 37-38
57 39-41
95 17-21
83 21-24
68 29-30
62 33-35
 
70 27-30
77 23-26
 
325 571
20
tak
37 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (12)
313
33
109 13-16
109 13-16
95 17-21
 
 
 
 
 
 
 
313 313
39
tak
38 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (369)
306
34
 
75 25-26
 
83 21-24
 
62 33-35
73 25-28
75 25-26
 
 
306 368
38
tak
39 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (183)
306
35
61 33-36
57 39-41
69 28-30
83 21-24
80 23-24
60 36
73 25-28
70 27-30
 
 
306 553
22
tak
40 1815 PYRZ Stanisław
1958
Kuźnica Żelichowska
WLP (214)
202
47
93 17-22
 
 
 
109 13-16
 
 
 
100 17-18
 
302 302
40
tak
41 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (160)
177
50
93 17-22
 
84 22-23
 
 
 
 
 
122 9-12
 
299 299
41
tak
42 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (44)
222
45
61 33-36
90 17-24
 
 
 
71 27-28
 
 
77 23-26
 
299 299
42
tak
43 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (315)
297
37
93 17-22
 
95 17-21
 
 
 
 
109 13-16
 
 
297 297
43
tak
44 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (153)
195
48
67 29-32
60 35-38
 
 
 
 
68 29-30
 
72 27
 
267 267
44
tak
45 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (22)
173
52
109 13-16
64 31-34
 
 
 
 
 
 
93 19-20
 
266 266
45
tak
46 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (255)
257
39
75 25-26
 
95 17-21
 
87 21-22
 
 
 
 
 
257 257
46
tak
47 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (205)
167
53
67 29-32
 
 
 
100 17-18
 
 
 
87 21-22
 
254 254
47
tak
48 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (426)
232
41
 
90 17-24
 
 
 
62 33-35
80 23-24
 
 
 
232 232
48
tak
49 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (404)
230
42
 
68 29-30
69 28-30
 
 
93 17-22
 
 
 
 
230 230
49
tak
50 1803 KARPIENIA Piotr
1962
Kobyłka
MAZ (155)
224
43
61 33-36
 
 
 
 
93 17-22
 
70 27-30
 
 
224 224
50
tak
51 1901 GRUSZKA Zbigniew
1958
Grodziec
OPO (538)
223
44
 
 
 
 
 
75 25-26
68 29-30
80 23-24
 
 
223 223
51
tak
52 1798 WATRACZ Janusz
1960
Mielec
PKR (137)
180
49
 
nkl.
 
93 19-20
 
 
87 21-22
nkl.
 
 
180 180
52
tak
53 1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (385)
174
51
 
90 17-24
84 22-23
 
 
 
 
 
 
 
174 174
53
54 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (398)
160
54
 
 
 
 
 
 
73 25-28
87 21-22
 
 
160 160
54
55 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (433)
159
55
 
64 31-34
95 17-21
 
 
 
 
 
 
 
159 159
55
56 1909 WENDA Krzysztof
1961
Kielce
ŚWI (556)
158
56
 
 
 
 
 
 
93 19-20
65 31-32
 
 
158 158
56
57 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (30)
133
57
 
60 35-38
 
 
73 25-28
 
 
 
 
 
133 133
57
58 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM (445)
129
58
 
64 31-34
65 31-32
 
 
 
 
 
 
 
129 129
58
59 1922 SOKALSKI Wojciech
1960
Jelenia Góra
DŚL (580)

 
 
 
 
 
 
 
 
122 9-12
 
122 122
59
60 1781 NAWROT Bogdan
1962
Czarnków
WLP (66)
0
71
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
109 109
60
61 1914 BIESEL Franz
1958
Anklam (GER)
(571)

 
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
109 109
61
62 1871 CIESIOŁKIEWICZ Waldemar
1960
Łódź
ŁDZ (484)
109
59
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
109 109
62
63 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (277)
93
60
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
63
64 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (257)
80
61
 
 
 
 
80 23-24
 
 
 
 
 
80 80
64
65 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (278)
80
62
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
65
66 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (565)
75
63
 
 
 
 
 
 
 
75 25-26
 
 
75 75
66
67 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (377)
75
64
 
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
67
68 1887 DZIDUSZKO Zbigniew
1960
Żary
LBU (519)
73
65
 
 
 
 
73 25-28
 
 
 
 
 
73 73
68
69 1721 KOZULSKI Piotr
1961
Łódź
ŁDZ (384)
73
66
 
 
73 26-27
 
 
 
 
 
 
 
73 73
69
70 1889 CZAJOR Mariusz
1958
Sopot
POM (521)
68
67
 
 
 
 
68 29-30
 
 
 
 
 
68 68
70
71 1902 WYRWOL Zygfryd
1961
Strzebiń
ŚLS (539)
67
68
 
 
 
 
 
67 29-32
 
 
 
 
67 67
71
72 1849 KURPIEL Krzysztof
1960
Jelenia Góra
DŚL (386)
64
69
 
64 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
64 64
72
73 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (543)
0
70
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0
74 1833 RYBARCZYK Bolesław
1961
Koszalin
ZPM (306)
0
71
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (319)
711
1
190 1
175 2
116 9-12
156 3-4
190 1
142 5-6
 
 
156 3-4
 
711 1125
4
tak
2 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (114)
677
2
156 3-4
156 3-4
104 13-16
175 2
142 5-6
156 3-4
156 3-4
190 1
156 3-4
 
677 1391
1
tak
3 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (280)
629
5
116 9-12
116 9-12
156 3-4
156 3-4
175 2
142 5-6
142 5-6
101 15-16
175 2
 
662 1279
3
tak
4 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (171)
662
3
156 3-4
129 7-8
142 5-6
116 9-12
156 3-4
175 2
175 2
142 5-6
116 9-12
 
662 1307
2
tak
5 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (416)
658
4
 
104 13-16
156 3-4
142 5-6
 
190 1
156 3-4
156 3-4
 
 
658 904
7
tak
6 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (347)
475
14
 
190 1
 
 
129 7-8
156 3-4
 
 
129 7-8
 
604 604
14
tak
7 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (401)
579
6
 
116 9-12
 
190 1
 
83 21-22
190 1
 
 
 
579 579
15
tak
8 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (200)
569
7
129 7-8
156 3-4
116 9-12
142 5-6
142 5-6
89 19-20
116 9-12
101 15-16
116 9-12
 
569 1107
5
tak
9 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (229)
365
28
175 2
 
190 1
 
 
 
 
 
190 1
 
555 555
20
tak
10 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (174)
529
9
142 5-6
142 5-6
 
116 9-12
116 9-12
129 7-8
 
 
142 5-6
 
555 787
10
tak
11 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (156)
531
8
129 7-8
142 5-6
 
 
156 3-4
104 13-16
 
 
 
 
531 531
24
tak
12 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (99)
516
11
107 13-14
89 19-20
142 5-6
95 17-18
116 9-12
77 23-24
142 5-6
116 9-12
116 9-12
 
516 1000
6
tak
13 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (279)
516
10
 
77 23-24
129 7-8
107 13-14
129 7-8
116 9-12
 
142 5-6
 
 
516 700
11
tak
14 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (7)
503
12
142 5-6
129 7-8
104 13-16
 
116 9-12
116 9-12
 
116 9-12
104 13-16
 
503 827
9
tak
15 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (357)
484
13
 
104 13-16
 
129 7-8
 
95 17-18
 
156 3-4
 
 
484 484
25
tak
16 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (466)
423
19
 
 
89 19-20
101 15-16
 
104 13-16
 
129 7-8
142 5-6
 
476 565
17
tak
17 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (24)
472
15
107 13-14
 
129 7-8
129 7-8
107 13-14
 
 
 
104 13-16
 
472 576
16
tak
18 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (408)
464
16
 
116 9-12
116 9-12
101 15-16
 
116 9-12
116 9-12
 
 
 
464 565
18
tak
19 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (222)
446
17
116 9-12
77 23-24
71 25-26
116 9-12
107 13-14
77 23-24
107 13-14
107 13-14
89 19-20
 
446 867
8
tak
20 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (199)
410
21
116 9-12
 
104 13-16
 
 
95 17-18
 
95 17-18
129 7-8
 
444 539
22
tak
21 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (285)
431
18
 
104 13-16
95 17-18
 
 
89 19-20
116 9-12
116 9-12
104 13-16
 
440 624
13
tak
22 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (557)
304
32
 
 
 
 
 
 
129 7-8
175 2
116 9-12
 
420 420
26
tak
23 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (485)
420
20
 
 
175 2
 
 
116 9-12
 
129 7-8
 
 
420 420
27
tak
24 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (227)
383
24
116 9-12
95 17-18
77 23-24
 
95 17-18
69 25-28
 
 
89 19-20
 
395 541
21
tak
25 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (362)
392
22
 
104 13-16
83 21-22
 
101 15-16
104 13-16
 
 
 
 
392 392
29
tak
26 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (18)
387
23
101 15-16
69 25-28
77 23-24
89 19-20
81 21-23
63 29-32
 
116 9-12
75 23-25
 
387 671
12
tak
27 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (21)
279
35
95 17-18
 
89 19-20
 
95 17-18
 
 
 
104 13-16
 
383 383
30
tak
28 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (162)
380
25
 
 
 
95 17-18
89 19-20
69 25-28
107 13-14
89 19-20
83 21-22
 
380 532
23
tak
29 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Sławków
ŚLS (406)
374
26
 
116 9-12
 
 
 
129 7-8
129 7-8
 
 
 
374 374
31
tak
30 1776 WÓJCIK Wiesław
1953
Lublin
LLS (55)
365
27
83 21-22
83 21-22
83 21-22
 
 
 
116 9-12
 
 
 
365 365
32
tak
31 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (439)
362
29
 
95 17-18
 
89 19-20
 
83 21-22
 
95 17-18
 
 
362 362
33
tak
32 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (39)
362
30
 
65 29-30
68 27
83 21-22
89 19-20
63 29-32
101 15-16
89 19-20
 
 
362 558
19
tak
33 1774 FIGLEWICZ Jan
1956
Jawor
DŚL (45)
320
31
101 15-16
69 25-28
 
 
81 21-23
69 25-28
 
 
75 23-25
 
326 395
28
tak
34 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (331)
303
33
 
83 21-22
104 13-16
 
116 9-12
 
 
 
 
 
303 303
34
tak
35 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (325)
288
34
 
89 19-20
95 17-18
 
 
104 13-16
 
 
 
 
288 288
35
tak
36 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (514)
170
39
 
 
 
 
101 15-16
69 25-28
 
 
95 17-18
 
265 265
36
tak
37 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP (531)
247
36
 
 
 
 
 
63 29-32
101 15-16
83 21-22
 
 
247 247
37
tak
38 1893 ŁAZARZ Ryszard
1955
Tarnów
MŁP (526)
242
37
 
 
 
 
 
63 29-32
96 17
83 21-22
 
 
242 242
38
tak
39 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (228)
164
40
83 21-22
 
 
 
81 21-23
 
 
 
75 23-25
 
239 239
39
tak
40 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (460)
232
38
 
 
116 9-12
116 9-12
 
 
 
 
 
 
232 232
40
41 1793 KUROMSKI Andrzej
1954
Świdnik
LLS (133)
140
43
 
69 25-28
71 25-26
 
 
 
 
 
83 21-22
 
223 223
41
tak
42 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (239)
154
41
89 19-20
65 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
42
43 1847 ZUZIAK Wojciech
1956
Lipowa
ŚLS (379)
152
42
 
69 25-28
 
83 21-22
 
 
 
 
 
 
152 152
43
44 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (225)
107
44
 
 
 
 
 
 
 
107 13-14
 
 
107 107
44
45 1917 PŁUCIENNIK Edward
1956
Białogard
ZPM (574)

 
 
 
 
 
 
 
 
95 17-18
 
95 95
45
46 1876 STASICA Wiesław
1956
Żywiec
ŚLS (494)
0
45
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
0
47 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (310)
0
46
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1775 ŻABKIEWICZ Mirosław
1955
Goleniów
ZPM (49)
0
46
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (100)
720
1
180 1
180 1
 
165 2
180 1
180 1
180 1
148 3-4
180 1
 
720 1393
1
tak
2 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (20)
690
2
148 3-4
 
180 1
180 1
148 3-4
 
165 2
165 2
 
 
690 986
2
tak
3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (250)
641
4
148 3-4
148 3-4
165 2
 
 
 
 
180 1
165 2
 
658 806
7
tak
4 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (168)
643
3
165 2
165 2
148 3-4
148 3-4
165 2
 
 
 
148 3-4
 
643 939
4
tak
5 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (361)
592
5
 
90 17-18
 
148 3-4
 
148 3-4
148 3-4
148 3-4
 
 
592 682
11
tak
6 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (5)
514
7
134 5-6
98 13-16
148 3-4
122 7-8
110 9-12
101 13-14
107 11-12
 
148 3-4
 
552 968
3
tak
7 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (240)
550
6
 
 
 
134 5-6
 
134 5-6
148 3-4
134 5-6
 
 
550 550
14
tak
8 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (54)
507
8
110 9-12
98 13-16
122 7-8
 
110 9-12
165 2
 
 
134 5-6
 
531 739
9
tak
9 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (337)
502
9
 
148 3-4
122 7-8
 
 
122 7-8
 
110 9-12
 
 
502 502
16
tak
10 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (42)
464
11
122 7-8
78 21-22
110 9-12
 
122 7-8
110 9-12
107 11-12
110 9-12
134 5-6
 
488 893
6
tak
11 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (147)
488
10
110 9-12
122 7-8
110 9-12
110 9-12
134 5-6
110 9-12
 
122 7-8
101 13-14
 
488 919
5
tak
12 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (53)
452
12
122 7-8
84 19-20
110 9-12
 
110 9-12
110 9-12
 
 
122 7-8
 
464 658
12
tak
13 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (284)
443
13
98 13-16
 
134 5-6
110 9-12
 
90 17-18
 
101 13-14
 
 
443 533
15
tak
14 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (259)
440
14
110 9-12
 
134 5-6
 
101 13-14
95 15-16
 
 
 
 
440 440
18
tak
15 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (365)
437
15
 
122 7-8
110 9-12
110 9-12
 
95 15-16
 
 
 
 
437 437
19
tak
16 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (148)
416
16
98 13-16
78 21-22
101 13-14
95 15-16
90 17-18
122 7-8
 
 
110 9-12
 
431 694
10
tak
17 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (282)
410
17
98 13-16
84 19-20
101 13-14
110 9-12
101 13-14
 
 
 
110 9-12
 
422 604
13
tak
18 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (391)
400
20
 
72 23-24
90 17-18
101 13-14
95 15-16
84 19-20
113 9-10
91 17
101 13-14
 
410 747
8
tak
19 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (336)
310
29
90 17-18
110 9-12
 
 
110 9-12
 
 
 
95 15-16
 
405 405
20
tak
20 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (330)
405
18
 
98 13-16
95 15-16
 
90 17-18
 
 
122 7-8
 
 
405 405
21
tak
21 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (390)
402
19
 
134 5-6
 
134 5-6
 
 
134 5-6
 
 
 
402 402
22
tak
22 1794 MARCHALEWICZ Wacław
1951
Jelenia Góra
DŚL (134)
298
32
98 13-16
110 9-12
90 17-18
 
 
 
 
 
91 17
 
389 389
23
tak
23 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (251)
378
21
134 5-6
134 5-6
 
 
 
110 9-12
 
 
 
 
378 378
24
tak
24 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (487)
377
22
 
 
95 15-16
 
 
148 3-4
 
134 5-6
 
 
377 377
25
tak
25 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(56)
375
23
65 27
98 13-16
 
 
122 7-8
90 17-18
 
 
 
 
375 375
26
26 1637 KICIAK Marek
1951
Lublin
LLS (132)
371
24
 
 
 
91 17
84 19-20
79 21
101 13-14
95 15-16
 
 
371 450
17
tak
27 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (87)
368
25
110 9-12
110 9-12
 
 
148 3-4
 
 
 
 
 
368 368
27
tak
28 1797 TURECKI Józef
1952
Mielec
PKR (136)
366
26
nkl.
nkl.
 
122 7-8
 
 
134 5-6
110 9-12
 
 
366 366
28
tak
29 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (427)
366
27
 
110 9-12
 
 
 
134 5-6
122 7-8
 
 
 
366 366
29
tak
30 121 ŻYWOTEK Sylwester
1949
Łódź
ŁDZ (559)
223
36
 
 
 
 
 
 
113 9-10
110 9-12
110 9-12
 
333 333
30
tak
31 990 KOWALCZYK Waldemar
1952
Szczecinek
ZPM (41)
313
28
78 21-22
66 25-28
85 19
 
84 19-20
 
 
 
 
 
313 313
31
tak
32 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (90)
308
30
84 19-20
90 17-18
 
 
134 5-6
 
 
 
 
 
308 308
32
tak
33 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (495)
303
31
 
 
 
101 13-14
 
101 13-14
101 13-14
 
 
 
303 303
33
tak
34 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (86)
289
33
 
72 23-24
 
 
 
 
122 7-8
95 15-16
 
 
289 289
34
tak
35 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (71)
257
34
 
66 25-28
 
95 15-16
 
 
96 15
 
 
 
257 257
35
tak
36 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (380)
245
35
 
66 25-28
 
 
95 15-16
84 19-20
 
 
 
 
245 245
36
tak
37 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (142)
78
39
78 21-22
 
 
 
 
 
 
 
110 9-12
 
188 188
37
38 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (141)
90
38
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
95 15-16
 
185 185
38
39 1052 JAWORSKI Andrzej
1952
Inowrocław
KPM (140)
0
41
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
122 7-8
 
122 122
39
40 1054 WIERZBOWSKI Jerzy
1951
Bilcza
ŚWI (226)
101
37
 
 
 
 
 
 
 
101 13-14
 
 
101 101
40
41 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (139)
69
40
69 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
41
42 1786 LEDWA Jerzy
1952
Goleniów
ZPM (101)
0
41
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1834 TWAROGOWSKI Stefan
1949
Kluczewo
ZPM (314)
0
41
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (190)
636
1
 
140 3-4
140 3-4
140 3-4
 
170 1
170 1
156 2
 
 
636 916
5
tak
2 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (189)
560
2
129 5
106 9-10
106 9-10
127 5-6
140 3-4
140 3-4
140 3-4
140 3-4
140 3-4
 
560 1168
1
tak
3 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (17)
544
3
140 3-4
106 9-10
101 11-12
113 8
140 3-4
124 6
140 3-4
116 7-8
140 3-4
 
560 1120
2
tak
4 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (363)
539
4
 
156 2
116 7-8
127 5-6
 
140 3-4
 
 
 
 
539 539
6
tak
5 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (269)
498
6
116 7-8
127 5-6
106 9-10
118 7
118 7
129 5
 
124 6
156 2
 
536 994
3
tak
6 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (96)
528
5
116 7-8
127 5-6
101 11-12
106 9-10
129 5
116 7-8
156 2
116 7-8
 
 
528 967
4
tak
7 1140 FINKOWSKI Marian
1947
Lublin
LLS (479)
480
7
 
 
140 3-4
170 1
 
 
 
170 1
 
 
480 480
7
tak
8 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (198)
468
8
156 2
 
 
156 2
156 2
 
 
 
 
 
468 468
8
tak
9 1139 RENKEL Edmund
1947
Grudziądz
KPM (26)
326
13
 
 
156 2
 
170 1
 
 
 
129 5
 
455 455
9
tak
10 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (23)
267
14
140 3-4
 
127 5-6
 
 
 
 
 
170 1
 
437 437
10
tak
11 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (161)
415
9
170 1
118 7
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
415 415
11
tak
12 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (374)
409
10
 
140 3-4
 
140 3-4
 
 
129 5
 
 
 
409 409
12
tak
13 1148 PIOTROWSKI Tadeusz
1945
Białystok
PDL (467)
401
11
 
 
116 7-8
 
 
156 2
 
129 5
 
 
401 401
13
tak
14 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (241)
353
12
 
113 8
 
nkl.
 
116 7-8
124 6
 
 
 
353 353
14
tak
15 1782 STASZCZYK Jan
1947
Czarnków
WLP (67)
124
17
124 6
 
 
 
 
 
 
 
124 6
 
248 248
16
16 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz
1946
Leśna Podlaska
LLS (447)
140
15
 
 
 
 
 
 
 
140 3-4
 
 
140 140
17
17 1092 KUKUROWSKI Stanisław
1947
Świebodzin
LBU (522)
124
16
 
 
 
 
124 6
 
 
 
 
 
124 124
18
18 1864 ZBUDNIEWEK Stanisław
1944
Skierniewice
ŁDZ (468)
96
18
 
 
96 13
 
 
 
 
 
 
 
96 96
19
19 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (392)
0
19
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (260)
640
1
160 1
160 1
160 1
160 1
160 1
160 1
160 1
160 1
160 1
 
640 1440
1
tak
2 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (103)
588
2
131 3-4
147 2
131 3-4
131 3-4
147 2
119 5-6
147 2
147 2
147 2
 
588 1247
2
tak
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (27)
588
3
147 2
131 3-4
147 2
147 2
131 3-4
147 2
131 3-4
131 3-4
131 3-4
 
588 1243
3
tak
4 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (164)
524
4
131 3-4
131 3-4
131 3-4
111 7
131 3-4
131 3-4
131 3-4
131 3-4
131 3-4
 
524 1159
4
tak
5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (37)
504
5
119 5-6
109 7-8
111 7
131 3-4
116 6
131 3-4
121 5
121 5
119 5-6
 
504 1078
5
tak
6 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (31)
468
6
109 7-8
119 5-6
 
 
121 5
119 5-6
 
 
119 5-6
 
478 587
7
tak
7 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (281)
455
7
 
119 5-6
116 6
 
109 7-8
111 7
 
 
109 7-8
 
455 564
8
tak
8 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (16)
451
8
100 9-10
90 13-14
 
119 5-6
 
100 9-10
116 6
116 6
 
 
451 641
6
tak
9 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (28)
439
9
109 7-8
109 7-8
121 5
 
 
100 9-10
 
 
100 9-10
 
439 539
9
tak
10 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (360)
436
10
 
100 9-10
 
119 5-6
 
106 8
111 7
 
 
 
436 436
10
tak
11 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (91)
323
11
119 5-6
95 11-12
 
 
109 7-8
 
 
 
 
 
323 323
11
tak
12 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (57)
201
12
 
95 11-12
 
106 8
 
 
 
 
95 11-12
 
296 296
12
tak
13 1283 SZULC Zdzisław
1938
Rogóźno
KPM (446)
90
14
 
90 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
90 90
14

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 1838 KĘDRA Franciszek
1936
Lubin
DŚL (345)
600
1
 
123 3-4
 
 
150 1
150 1
150 1
150 1
109 7-8
 
600 832
3
tak
2 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (50)
564
2
95 11-12
123 3-4
150 1
100 9-10
138 2
138 2
126 3
138 2
 
 
564 1008
1
tak
3 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
492
3
100 9-10
114 5
 
100 9-10
126 3
126 3
120 4
120 4
100 9-10
 
492 906
2
tak
4 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (435)
492
4
 
138 2
120 4
 
 
120 4
114 5
 
 
 
492 492
4
tak
5 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (272)
414
5
 
150 1
 
 
 
 
138 2
126 3
 
 
414 414
5
tak
6 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (355)
349
6
 
109 6
126 3
 
 
114 5
 
 
 
 
349 349
6
tak
7 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (230)
233
7
95 11-12
 
138 2
 
 
 
 
 
95 11-12
 
328 328
7
tak
8 1885 MIELCZAREK Ryszard
1937
Mirostowice Dolne
LBU (513)
120
8
 
 
 
 
120 4
 
 
 
 
 
120 120
8