Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R1 1.
2.




Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1824 KIJOK Emilia
1981
Zielona Góra
LBU (247)
250
1
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
500 1230
4
2 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (102)
230
2
230 2
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
435 1165
6
3 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (131)
200
4
200 4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
386 1647
1
4 1835 KMIECIK Karin
1976
Szczecin
ZPM (318)
210
3
210 3
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
380 570
11
5 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (74)
190
5
190 5
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
338 1560
3
6 1589 BORSZOWSKA-WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (246)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 1620
2
7 1839 JASIŃSKA Marzena
1981
Olecko
WMZ (346)

 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 1000
7
8 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (313)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 968
8
9 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (430)

 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 542
13
10 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (366)

 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156 1197
5
  1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (69)

 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156 470
14
12 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (407)

 
148 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
148 448
15

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
225
1
225 1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
450 1782
1
2 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (169)
185
3
185 3-4
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
326 958
6
3 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (158)
168
5
168 5-6
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
321 856
10
4 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (4)
153
8
153 7-8
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
286 565
14
5 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (335)
153
7
153 7-8
126 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
279 821
11
6 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (138)

 
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
207 1445
2
7 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (303)
207
2
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 881
7
8 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (437)

 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 1009
5
  12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (382)

 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 713
12
10 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (104)
185
4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 521
16
11 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (338)

 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
168 1066
4
12 1772 WOŁOSZCZUK Liliana
1966
Szczecin
ZPM (35)
168
6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 474
17
13 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (312)

 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
153 1254
3
14 1855 RUDNIK Małgorzata
1964
Tłuszcz
MAZ (429)

 
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
141 877
8

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (311)
200
1
200 1
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
368 1736
1
2 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (52)
184
2
184 2
126 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
310 1492
2
3 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (219)
152
3
152 5
133 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
285 1005
3

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (130)
164
2
164 3-4
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
354 719
3
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (33)
164
1
164 3-4
160 3
 
 
 
 
 
 
 
 
324 830
2
3 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (36)
146
3
146 6
152 4
 
 
 
 
 
 
 
 
298 1364
1
4 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (15)

 
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
175 540
5

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (89)
180
1
180 1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
360 1430
1
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (98)
165
2
165 2
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
330 1340
2
3 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (48)
151
3
151 3
137 5
 
 
 
 
 
 
 
 
288 884
3
4 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (9)
144
4
144 4
131 6
 
 
 
 
 
 
 
 
275 681
5
5 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (220)

 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
148 744
4
  26 WRÓBEL Małgorzata
1950
Jeleśnia
ŚLS (368)

 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
148 584
6

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (232)
186
5
186 5-6
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
416 1306
4
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (238)
230
2
230 2
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
382 1337
3
3 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (196)
152
9
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
338 1433
2
4 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (274)
152
10
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
304 1273
5
5 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (194)
152
11
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
304 884
18
6 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (301)
136
14
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
272 1177
7
7 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Kwidzyn
POM (265)
170
7
170 7-8
89 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
259 557
31
8 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (115)
186
6
186 5-6
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
259 1090
9
9 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (420)

 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 710
23
10 1820 DANIEL Artur
1982
Gdańsk
POM (233)
250
1
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
56
11 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (124)
136
14
136 13-16
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
248 887
17
12 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (73)
91
25
91 25-28
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
227 909
15
13 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (289)
136
13
136 13-16
89 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
225 653
25
14 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (334)
112
18
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
224 1202
6
15 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (135)
112
19
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
224 1160
8
16 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (60)

 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 625
27
  512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (11)

 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
205 685
24
18 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (92)
205
3
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 934
14
19 1817 KOWALSKI Wojciech
1982
Gdańsk
POM (215)
205
4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
70
20 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (271)
112
21
112 17-24
89 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
201 868
19
21 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Laskowice
KPM (146)
85
29
85 29-30
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
197 1013
13
22 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (77)
112
20
112 17-24
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
188 813
20
23 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (421)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186 577
29
24 1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (85)
112
22
112 17-24
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
185 402
38
25 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (252)
91
26
91 25-28
89 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
180 1018
12
26 1720 PIECOWSKI Mirosław
1975
Rybnik
ŚLS (431)

 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
74
  37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (123)

 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 1045
10
28 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (119)
81
32
81 31-32
89 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
170 576
30
29 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (328)
170
8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
75
30 1813 MIKULICZ Adam
1980
Legnica
DŚL (211)
85
30
85 29-30
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
163 364
41
31 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (217)
66
40
66 43-47
89 25-30
 
 
 
 
 
 
 
 
155 893
16
32 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (383)

 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 748
21
33 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (266)
152
12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
81
34 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (32)
78
33
78 33-34
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
151 151
82
35 1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (83)
66
42
66 43-47
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
147 305
49
36 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (79)
71
37
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
140 445
35
37 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (414)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 395
39
  1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (422)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 418
37
39 1809 WOŹNIAK Adam
1975
Szczecin
ZPM (176)
136
14
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
86
40 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (97)
71
38
71 39-42
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
134 727
22
41 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (47)
66
41
66 43-47
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
129 420
36
42 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (152)
0
44
nkl.
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1433
1
43 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (80)

 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 252
55
  49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (443)

 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
  493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (367)

 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112 329
47
46 248 LACH Marcin
1977
Świecie nad Osą
KPM (25)
112
17
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 1020
11
47 1825 KOŚCIUK Grzegorz
1977
Lębork
POM (262)
112
23
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 554
32
  1787 SYCHTA Daniel
1979
Borkowo
POM (106)
112
23
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 191
73
49 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (263)
91
27
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 358
44
50 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (157)
91
28
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 249
57
51 1733 DRZYZGA Adam
1975
Tarnowskie Góry
ŚLS (112)

 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81 193
72
52 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (78)
81
31
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 626
26
53 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (349)

 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
78 360
43
54 532 SZKLANY Krystian
1973
Lubań
DŚL (117)
78
33
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 273
53
55 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (202)
0
46
nkl.
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
 
76 259
54
56 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (253)
75
35
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 583
28
57 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (254)
75
36
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 481
34
58 1853 MACHAŁ Grzegorz
1982
Gliwice
ŚLS (418)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 375
40
59 1806 NATKANIEC Michał
1980
Olkusz
MŁP (167)
71
39
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 239
59
60 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (393)

 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 486
33
  1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (358)

 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 231
62
62 1771 RICKE Bjorn
1979
Szczecinek
ZPM (8)
66
43
66 43-47
 
 
 
 
 
 
 
 
 
66 138
84
63 1836 LIBERACKI Artur
1974
Białystok
PDL (339)

 
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
63 276
52
  1764 PACIA Bartłomiej
1976
Dąbrowa Górnicza
ŚLS (84)

 
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
63 231
63
  1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (432)

 
63 45-51
 
 
 
 
 
 
 
 
63 123
87
66 1483 BAŁOŃ Robert
1975
Goleszów
ŚLS (370)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1856 BEJMAN Robert
1982
Tarnowskie Góry
ŚLS (438)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 69
106
  1851 JASKULSKI Marcin
1979
Gliwice
ŚLS (413)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (309)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 219
67
70 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (193)
0
45
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 158
78
71 1783 STASZCZYK Maciej
1976
Czarnków
WLP (68)
0
46
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (122)
225
1
225 1
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
450 1746
1
2 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (179)
168
6
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
336 843
14
3 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (237)
123
15
123 13-16
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
330 1440
2
4 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (276)
153
7
153 7-8
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
321 1167
5
5 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (307)
153
8
153 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
306 765
16
6 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (243)
101
17
101 17-24
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
286 974
9
7 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (290)
137
9
137 9-12
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
274 889
13
8 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (14)
168
5
168 5-6
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
269 1104
6
9 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (149)
123
13
123 13-16
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
260 1021
7
10 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (333)
137
10
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
260 1234
3
11 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (116)
101
22
101 17-24
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
254 614
21
12 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (182)
123
14
123 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
246 324
51
13 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (10)
123
16
123 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
246 1001
8
14 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (332)
137
11
137 9-12
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
238 1195
4
15 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (94)
137
12
137 9-12
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
238 698
19
16 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (105)
78
25
78 25-32
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
215 906
12
17 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (231)
207
2
207 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 617
20
18 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (417)

 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
185 454
29
19 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (286)
185
3
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 445
31
20 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (329)
185
4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
185 439
32
21 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (256)
67
33
67 33-40
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
168 950
10
22 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (293)
67
35
67 33-40
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
168 447
30
23 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (273)
78
26
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
156 419
34
24 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (208)
78
31
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
156 226
65
25 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (120)
78
27
78 25-32
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
146 434
33
26 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (192)
67
34
67 33-40
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
145 925
11
27 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (207)
67
38
67 33-40
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
145 390
41
28 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (249)
78
30
78 25-32
65 39-40
 
 
 
 
 
 
 
 
143 395
40
29 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (400)

 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 506
28
30 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (75)
78
28
78 25-32
58 45-48
 
 
 
 
 
 
 
 
136 204
71
31 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (320)
57
48
57 47-50
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
135 135
97
32 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (235)
67
36
67 33-40
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
135 367
45
33 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (13)
78
29
78 25-32
55 49-52
 
 
 
 
 
 
 
 
133 213
69
34 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (264)
61
43
61 43-44
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
129 705
18
35 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (295)
63
41
63 41-42
63 41-42
 
 
 
 
 
 
 
 
126 193
76
  1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (209)
63
41
63 41-42
63 41-42
 
 
 
 
 
 
 
 
126 355
46
37 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (317)
57
47
57 47-50
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
125 187
78
38 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Rogóźno
KPM (324)
67
37
67 33-40
58 45-48
 
 
 
 
 
 
 
 
125 187
79
39 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (373)

 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
123 382
43
40 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (216)
59
45
59 45-46
61 43-44
 
 
 
 
 
 
 
 
120 406
37
41 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (150)
59
46
59 45-46
55 49-52
 
 
 
 
 
 
 
 
114 228
64
42 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (210)
47
56
47 55-62
58 45-48
 
 
 
 
 
 
 
 
105 183
83
43 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (322)
61
44
61 43-44
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
103 158
87
44 1713 IHAS Jerzy
1972
Pruchna
ŚLS (387)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 224
66
  1342 PUDA Piotr
1969
Góra
ŚLS (121)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 350
47
  566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (425)

 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
101 375
44
47 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (46)
101
18
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 297
57
48 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (109)
101
19
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 830
15
49 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (107)
101
20
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
113
50 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (234)
101
21
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
114
51 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (291)
101
22
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
115
  261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (305)
101
22
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
115
53 1790 ŁOWIECKI Przemysław
1970
Słubice
LBU (127)
57
49
57 47-50
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
99 305
54
54 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (40)
47
55
47 55-62
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
96 96
117
55 1814 WINIARSKI Henryk
1964
Legnica
DŚL (212)
47
56
47 55-62
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
96 197
74
56 1778 DRABOT Kazimierz
1967
Ostrołęka
MAZ (59)
53
51
53 51-54
38 69-70
 
 
 
 
 
 
 
 
91 274
59
57 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (110)
40
62
40 63-70
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
89 255
60
58 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (181)
40
63
40 63-70
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
82 137
95
59 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (424)

 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
78 403
38
  1845 KORZYŃSKI Marek
1965
Strzelin
DŚL (375)

 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
78 156
88
  1854 ŁAGOWSKI Piotr
1972
Gliwice
ŚLS (423)

 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
120
62 1777 STEFAŃCZYK Bogusław
1963
Aleksandrów Łódzki
ŁDZ (58)
78
31
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 78
121
63 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (403)

 
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
68 209
70
  1450 CZUPRYNA Andrzej
1964
Bolesław
MŁP (356)

 
68 33-38
 
 
 
 
 
 
 
 
68 318
52
65 1799 BABIŃSKI Krzysztof
1971
Bytów
POM (144)
67
38
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
129
  1830 GRUSZCZYŃSKI Krzysztof
1971
Luzino
POM (292)
67
38
67 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 67
129
67 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (442)

 
65 39-40
 
 
 
 
 
 
 
 
65 105
110
68 605 STOKLAS Hubert
1965
Warszawa
MAZ (399)

 
61 43-44
 
 
 
 
 
 
 
 
61 186
80
69 1791 DONIGIEWICZ Ireneusz
1972
Słubice
LBU (128)
0
67
nkl.
58 45-48
 
 
 
 
 
 
 
 
58 328
50
70 1831 SZWEDO Jacek
1968
Mielec
PKR (298)
57
49
57 47-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
57 57
141
71 1773 SOLIŁO Marian
1968
Piechowice
DŚL (43)
0
67
nkl.
55 49-52
 
 
 
 
 
 
 
 
55 172
85
72 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (352)

 
55 49-52
 
 
 
 
 
 
 
 
55 119
105
73 1788 POLAK Ireneusz
1968
Słubice
LBU (125)
53
51
53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 185
82
  1827 WILCZEK Sławomir
1972
Chojnice
POM (275)
53
51
53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 298
55
  619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (165)
53
51
53 51-54
 
 
 
 
 
 
 
 
 
53 133
100
76 1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (204)
0
67
nkl.
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
49 176
84
77 1767 GRĄDEK Krzysztof
1963
Działoszyce
ŚWI (389)

 
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
49 144
92
  81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (409)

 
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
49 298
56
  1590 LAMER Maciej
1965
Sławków
ŚLS (440)

 
49 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
49 187
77
80 1826 KUBACKI Adam
1972
Krępa Słupska
ZPM (270)
47
56
47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 114
107
  1807 SZEWCZYK Ireneusz
1966
Szczecin
ZPM (173)
47
56
47 55-62
 
 
 
 
 
 
 
 
 
47 47
143
82 1837 CZUB Zdzisław
1968
Kużnica Czeszycka
DŚL (340)

 
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
42 334
49
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (444)

 
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
42 109
109
  1828 LEMKE Daniel
1970
Szczecinek
ZPM (283)

 
42 61-68
 
 
 
 
 
 
 
 
42 101
112
85 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (108)
40
60
40 63-70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40 387
42
86 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (218)
40
61
40 63-70
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40 153
89
87 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (180)
35
64
35 71-73
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
35 140
93
88 1808 KWIATKOWSKI Ryszard
1968
Szczecin
ZPM (175)
35
65
35 71-73
 
 
 
 
 
 
 
 
 
35 35
145
89 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (364)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 336
48
  1715 MROZIK Zbigniew
1968
Orzesze
ŚLS (441)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 219
67
  1844 SASIAK Mariusz
1972
Katowice
ŚLS (372)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
92 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (6)
0
66
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 135
96
93 1779 FĄFEREK Adam
1967
Czarnków
WLP (64)
0
67
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1780 GÓRZNY Daniel
1971
Czarnków
WLP (65)
0
67
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 71
124
  1801 KANIA Karol
1968
Stepnica
ZPM (151)
0
67
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1810 ŚWIERCZEK Zbigniew
1968
Szczecin
ZPM (184)
0
67
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (206)
200
1
200 1
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
400 1000
5
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (63)
164
3
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
348 1436
1
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (19)
149
5
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
298 1386
2
4 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Sławków
ŚLS (81)
122
9
122 9-12
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
286 913
6
5 1822 BIEDZIUK Antoni
1959
Szczecinek
ZPM (242)
122
10
122 9-12
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
271 651
15
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (268)
136
8
136 7-8
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
258 856
8
7 614 TOMCZAK Janusz
1959
Opalenica
WLP (248)
122
10
122 9-12
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
244 812
11
8 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (12)
109
14
109 13-16
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
218 313
39
9 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (93)
80
22
80 23-24
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
202 1074
4
10 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (203)
109
15
109 13-16
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
199 690
13
  1789 MARCINIAK Mieczysław
1959
Słubice
LBU (126)
109
15
109 13-16
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
199 613
17
12 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (294)
184
2
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 413
33
13 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (22)
109
13
109 13-16
64 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
173 266
45
14 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (394)

 
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
164 1276
3
15 1804 MORALEWICZ Ireneusz
1962
Goleniów
ZPM (159)
93
18
93 17-22
71 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
164 386
36
16 1802 MAŁKUS Paweł
1960
Lisiec Wielki
WLP (154)
164
4
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 876
7
17 97 PYZIK Marek
1958
Kielce
ŚWI (224)
67
29
67 29-32
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
157 430
29
18 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (44)
61
33
61 33-36
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
151 299
42
19 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (201)
149
6
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 691
12
20 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (95)
75
24
75 25-26
71 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
146 850
9
21 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (434)

 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
136 503
24
  925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (359)

 
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
136 625
16
23 740 KASTRAU Zenon
1959
Ostróda
WMZ (267)
136
7
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 394
35
24 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (51)
67
28
67 29-32
68 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
135 602
18
25 1832 MASIUKIEWICZ Władysław
1961
Kotuń
WLP (299)
71
27
71 27-28
60 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
131 564
21
26 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (153)
67
30
67 29-32
60 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
127 267
44
27 90 MIREK Krzysztof
1961
Kozy
ŚLS (378)

 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
122 424
30
28 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (170)
122
10
122 9-12
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
122 371
37
29 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (183)
61
32
61 33-36
57 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
118 553
22
30 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
59
35
59 37-38
57 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
116 571
20
31 1840 KAPELAŃSKI Adam
1959
Pabianice
ŁDZ (348)

 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 420
32
  629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (415)

 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 682
14
  621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (177)

 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
109 503
23
34 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (160)
93
17
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 299
41
35 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Tuławki
WMZ (277)
93
18
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
63
  756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (315)
93
18
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 297
43
  1815 PYRZ Stanisław
1958
Kuźnica Żelichowska
WLP (214)
93
18
93 17-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 302
40
38 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (288)
0
36
nkl.
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 452
28
39 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (426)

 
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 232
48
  77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (381)

 
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 481
25
  1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (385)

 
90 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
90 174
53
42 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (278)
80
23
80 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
65
43 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (369)

 
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
75 368
38
  105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (377)

 
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
67
45 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (255)
75
25
75 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 257
46
46 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
71
26
71 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 397
34
47 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (404)

 
68 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
68 230
49
48 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1959
Żary
LBU (205)
67
31
67 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67 254
47
49 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM (445)

 
64 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
64 129
58
  1849 KURPIEL Krzysztof
1960
Jelenia Góra
DŚL (386)

 
64 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
64 64
72
  79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (433)

 
64 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
64 159
55
52 1803 KARPIENIA Piotr
1962
Kobyłka
MAZ (155)
61
34
61 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
61 224
50
53 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (30)

 
60 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
60 133
57
54 1798 WATRACZ Janusz
1960
Mielec
PKR (137)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 180
52
55 1781 NAWROT Bogdan
1962
Czarnków
WLP (66)
0
37
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 109
60
  1833 RYBARCZYK Bolesław
1961
Koszalin
ZPM (306)
0
37
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (319)
190
1
190 1
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
365 1125
4
2 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (114)
156
4
156 3-4
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
312 1391
1
3 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (200)
129
8
129 7-8
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
285 1107
5
4 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (171)
156
3
156 3-4
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
285 1307
2
5 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (174)
142
6
142 5-6
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
284 787
10
6 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (156)
129
7
129 7-8
142 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
271 531
24
7 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (7)
142
5
142 5-6
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
271 827
9
8 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (280)
116
9
116 9-12
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
232 1279
3
9 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (227)
116
12
116 9-12
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
211 541
21
10 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (99)
107
13
107 13-14
89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
196 1000
6
11 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (222)
116
10
116 9-12
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
193 867
8
12 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (347)

 
190 1
 
 
 
 
 
 
 
 
190 604
14
13 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (229)
175
2
175 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
175 555
20
14 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (18)
101
15
101 15-16
69 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
170 671
12
15 1774 FIGLEWICZ Jan
1956
Jawor
DŚL (45)
101
16
101 15-16
69 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
170 395
28
16 1776 WÓJCIK Wiesław
1953
Lublin
LLS (55)
83
20
83 21-22
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
166 365
32
17 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (239)
89
18
89 19-20
65 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
154 154
42
18 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (408)

 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
116 565
18
  128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (401)

 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
116 579
15
  107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Sławków
ŚLS (406)

 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
116 374
31
21 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (199)
116
11
116 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
116 539
22
22 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (24)
107
14
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 576
16
23 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (362)

 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
104 392
29
  94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (416)

 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
104 904
7
  108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (357)

 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
104 484
25
  942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (285)

 
104 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
104 624
13
27 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (439)

 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
95 362
33
28 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (21)
95
17
95 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 383
30
29 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (325)

 
89 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
89 288
35
30 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (331)

 
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
83 303
34
31 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (228)
83
19
83 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 239
39
32 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (279)

 
77 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
77 700
11
33 1793 KUROMSKI Andrzej
1954
Świdnik
LLS (133)

 
69 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
69 223
41
  1847 ZUZIAK Wojciech
1956
Lipowa
ŚLS (379)

 
69 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
69 152
43
35 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (39)

 
65 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
65 558
19
36 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (310)
0
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1775 ŻABKIEWICZ Mirosław
1955
Goleniów
ZPM (49)
0
21
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (100)
180
1
180 1
180 1
 
 
 
 
 
 
 
 
360 1393
1
2 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (168)
165
2
165 2
165 2
 
 
 
 
 
 
 
 
330 939
4
3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (250)
148
4
148 3-4
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
296 806
7
4 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (251)
134
6
134 5-6
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
268 378
24
5 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (147)
110
11
110 9-12
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
232 919
5
6 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (5)
134
5
134 5-6
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
232 968
3
7 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (87)
110
10
110 9-12
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
220 368
27
8 1794 MARCHALEWICZ Wacław
1951
Jelenia Góra
DŚL (134)
98
16
98 13-16
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
208 389
23
9 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (54)
110
9
110 9-12
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
208 739
9
10 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (53)
122
7
122 7-8
84 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
206 658
12
11 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (336)
90
17
90 17-18
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
200 405
20
12 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (42)
122
8
122 7-8
78 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
200 893
6
13 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (282)
98
15
98 13-16
84 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
182 604
13
14 1617 RYBAK Franciszek
1950
Laskowice
KPM (148)
98
14
98 13-16
78 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
176 694
10
15 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (90)
84
19
84 19-20
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
174 308
32
16 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew
1948
Polonia Hanower
(56)
65
23
65 27
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
163 375
26
17 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (337)

 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
148 502
16
18 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (20)
148
3
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
148 986
2
19 990 KOWALCZYK Waldemar
1952
Szczecinek
ZPM (41)
78
21
78 21-22
66 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
144 313
31
20 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (390)

 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
134 402
22
21 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (365)

 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
122 437
19
22 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (427)

 
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
110 366
29
23 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (259)
110
12
110 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 440
18
24 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (330)

 
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
98 405
21
25 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (284)
98
13
98 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 533
15
26 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (361)

 
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
90 682
11
27 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (141)
90
18
90 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 185
38
28 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (142)
78
20
78 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 188
37
29 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (86)

 
72 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
72 289
34
  132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (391)

 
72 23-24
 
 
 
 
 
 
 
 
72 747
8
31 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (139)
69
22
69 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
41
32 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (71)

 
66 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
66 257
35
  1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (380)

 
66 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
66 245
36
34 1797 TURECKI Józef
1952
Mielec
PKR (136)
0
24
nkl.
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 366
28
35 1052 JAWORSKI Andrzej
1952
Inowrocław
KPM (140)
0
24
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 122
39
  1786 LEDWA Jerzy
1952
Goleniów
ZPM (101)
0
24
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
  1834 TWAROGOWSKI Stefan
1949
Kluczewo
ZPM (314)
0
24
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (161)
170
1
170 1
118 7
 
 
 
 
 
 
 
 
288 415
11
2 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (17)
140
4
140 3-4
106 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
246 1120
2
3 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (269)
116
7
116 7-8
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
243 994
3
4 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (96)
116
8
116 7-8
127 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
243 967
4
5 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (189)
129
5
129 5
106 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
235 1168
1
6 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (221)

 
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
170 340
15
7 146 KAPTUR Wojciech
1947
Wodzisław Śląski
ŚLS (363)

 
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
156 539
6
8 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (198)
156
2
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 468
8
9 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (190)

 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
140 916
5
  144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (374)

 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
140 409
12
11 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (23)
140
3
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 437
10
12 1782 STASZCZYK Jan
1947
Czarnków
WLP (67)
124
6
124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 248
16
13 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (241)

 
113 8
 
 
 
 
 
 
 
 
113 353
14

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (260)
160
1
160 1
160 1
 
 
 
 
 
 
 
 
320 1440
1
2 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (103)
131
4
131 3-4
147 2
 
 
 
 
 
 
 
 
278 1247
2
3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (27)
147
2
147 2
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
278 1243
3
4 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (164)
131
3
131 3-4
131 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
262 1159
4
5 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (31)
109
7
109 7-8
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
228 587
7
6 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (37)
119
5
119 5-6
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
228 1078
5
7 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (28)
109
8
109 7-8
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
218 539
9
8 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (91)
119
6
119 5-6
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
214 323
11
9 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (16)
100
9
100 9-10
90 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
190 641
6
10 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (281)

 
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
119 564
8
11 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (360)

 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
100 436
10
  173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (428)

 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
100 196
13
13 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (57)

 
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
95 296
12
14 1283 SZULC Zdzisław
1938
Rogóźno
KPM (446)

 
90 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
90 90
14

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (50)
95
2
95 11-12
123 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
218 1008
1
2 169 DOJKA Lech
1935
Gdynia
POM (1)
100
1
100 9-10
114 5
 
 
 
 
 
 
 
 
214 906
2
3 172 MRYC Henryk
1937
Rząska
MŁP (272)

 
150 1
 
 
 
 
 
 
 
 
150 414
5
4 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (435)

 
138 2
 
 
 
 
 
 
 
 
138 492
4
5 1838 KĘDRA Franciszek
1936
Lubin
DŚL (345)

 
123 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
123 832
3
6 1447 WITEK Aleksander
1937
Płock
MAZ (355)

 
109 6
 
 
 
 
 
 
 
 
109 349
6
7 1264 GROMADZKI Zbigniew
1936
Gdynia
POM (230)
95
3
95 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
95 328
7