Ogólnopolski ranking weteranów
Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.
Poz. | #Z | Zawodnik Rok urodz. |
Miejscowość Woj. (#LO) |
R0 | 1. |
Pty | KGW | kobiety - kategoria 40-49 lat |
||||
1 | 1824 |
KIJOK Emilia 1981 |
Zielona Góra LBU (247) |
|
250 1 |
|
|
|
|
250 |
1230 4 |
|
2 | 10 |
BORKOWSKA Dorota 1968 |
Wrocław DŚL (102) |
|
230 2 |
|
|
|
|
230 |
1165 6 |
|
3 | 1835 |
KMIECIK Karin 1976 |
Szczecin ZPM (318) |
|
210 3 |
|
|
|
|
210 |
570 11 |
|
4 | 1571 |
KUKLA Sabina 1980 |
Pszczyna ŚLS (131) |
653 6 |
200 4 |
|
|
|
|
200 |
1647 1 |
|
5 | 1519 |
MIKA Małgorzata 1980 |
Reda POM (74) |
864 1 |
190 5 |
|
|
|
|
190 |
1560 3 |
kobiety - kategoria 50-59 lat |
1 | 8 |
KAZBERUK Elżbieta 1968 |
Wrocław DŚL (2) |
953 1 |
225 1 |
|
|
|
|
225 |
1782 1 |
|
2 | 1465 |
POLANOWSKA Ewa 1966 |
Mirostowice Dolne LBU (303) |
323 17 |
207 2 |
|
|
|
|
207 |
881 7 |
|
3 | 3 |
ROSIK Iwona 1971 |
Szczecin ZPM (169) |
682 9 |
185 3-4 |
|
|
|
|
185 |
958 6 |
|
4 | 177 |
FIDALA Małgorzata 1969 |
Lębork POM (104) |
416 15 |
185 3-4 |
|
|
|
|
185 |
521 16 |
|
5 | 5 |
ŚLUSARCZYK Izabella 1968 |
Chorzów ŚLS (158) |
689 8 |
168 5-6 |
|
|
|
|
168 |
856 10 |
|
6 | 1772 |
WOŁOSZCZUK Liliana 1966 |
Szczecin ZPM (35) |
|
168 5-6 |
|
|
|
|
168 |
474 17 |
|
7 | 1317 |
RYBAK Agnieszka 1968 |
Jarzębia Łąka MAZ (335) |
613 10 |
153 7-8 |
|
|
|
|
153 |
821 11 |
|
8 | 1414 |
BĄK Teresa 1967 |
Wrocław DŚL (4) |
607 11 |
153 7-8 |
|
|
|
|
153 |
565 14 |
kobiety - kategoria 60-64 lata |
1 | 14 |
SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 |
Kraków MŁP (311) |
870 1 |
200 1 |
|
|
|
|
200 |
1736 1 |
|
2 | 4 |
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 |
Katowice ŚLS (52) |
717 3 |
184 2 |
|
|
|
|
184 |
1492 2 |
|
3 | 6 |
KAMAN Halina 1961 |
Ostrów Wielkopolski WLP (219) |
736 2 |
152 5 |
|
|
|
|
152 |
1005 3 |
kobiety - kategoria 65-69 lat |
1 | 21 |
KIERSZNICKA Halina 1956 |
Szczecin ZPM (33) |
731 2 |
164 3-4 |
|
|
|
|
164 |
830 2 |
|
2 | 23 |
SIEWERT Halina 1957 |
Siemianowice Śląskie ŚLS (130) |
602 4 |
164 3-4 |
|
|
|
|
164 |
719 3 |
|
3 | 20 |
ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 |
Kraków MŁP (36) |
672 3 |
146 6 |
|
|
|
|
146 |
1364 1 |
kobiety - kategoria 70-74 lata |
1 | 236 |
SKRZYPICKA Alicja 1948 |
Lubin DŚL (89) |
420 4 |
180 1 |
|
|
|
|
180 |
1430 1 |
|
2 | 24 |
WOLNY Grażyna 1951 |
Ruda Śląska ŚLS (98) |
767 1 |
165 2 |
|
|
|
|
165 |
1340 2 |
|
3 | 1507 |
BEYGA Krystyna 1952 |
Lipinki Łużyckie LBU (48) |
355 5 |
151 3 |
|
|
|
|
151 |
884 3 |
|
4 | 1595 |
MŁYNARCZYK Ewa 1951 |
Bytom ŚLS (9) |
312 6 |
144 4 |
|
|
|
|
144 |
681 5 |
mężczyźni - kategoria 40-49 lat |
1 | 1820 |
DANIEL Artur 1982 |
Gdańsk POM (233) |
|
250 1 |
|
|
|
|
250 |
250 56 |
|
2 | 54 |
TEBECIO Wojciech 1974 |
Skarszewy POM (238) |
937 2 |
230 2 |
|
|
|
|
230 |
1337 3 |
|
3 | 40 |
MYSZEWSKI Adrian 1975 |
Mysłowice ŚLS (92) |
857 3 |
205 3-4 |
|
|
|
|
205 |
934 14 |
|
4 | 1817 |
KOWALSKI Wojciech 1982 |
Gdańsk POM (215) |
|
205 3-4 |
|
|
|
|
205 |
205 70 |
|
5 | 1425 |
SZANDAŁA Bogusław 1980 |
Oława DŚL (232) |
811 6 |
186 5-6 |
|
|
|
|
186 |
1306 4 |
|
6 | 36 |
CICHOCKI Aleksander 1976 |
Kwidzyn POM (115) |
471 20 |
186 5-6 |
|
|
|
|
186 |
1090 9 |
|
7 | 42 |
GÓRSKI Przemysław 1978 |
Kwidzyn POM (265) |
570 12 |
170 7-8 |
|
|
|
|
170 |
557 31 |
|
8 | 1546 |
DUDKIEWICZ Adrian 1980 |
Juszkowo POM (328) |
205 45 |
170 7-8 |
|
|
|
|
170 |
170 75 |
|
9 | 1305 |
STOPIŃSKI Paweł 1976 |
Skierniewice ŁDZ (196) |
802 7 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
1433 2 |
|
10 | 376 |
JANUSZEWSKI Sławomir 1975 |
Chojnice POM (274) |
481 17 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
1273 5 |
|
11 | 1543 |
WALASZCZYK Rafał 1974 |
Łódź ŁDZ (194) |
282 38 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
884 18 |
|
12 | 1332 |
KOZIKOWSKI Adam 1975 |
Tczew POM (266) |
223 40 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
152 81 |
|
13 | 242 |
ZALEWSKI Krzysztof 1975 |
Warszawa MAZ (289) |
393 27 |
136 13-16 |
|
|
|
|
136 |
653 25 |
|
14 | 533 |
SZUPLAK Marek 1973 |
Słubice LBU (124) |
|
136 13-16 |
|
|
|
|
136 |
887 17 |
|
1809 |
WOŹNIAK Adam 1975 |
Szczecin ZPM (176) |
|
136 13-16 |
|
|
|
|
136 |
136 86 |
||
1323 |
WROŃSKI Piotr 1978 |
Rzgów ŁDZ (301) |
|
136 13-16 |
|
|
|
|
136 |
1177 7 |
||
17 | 248 |
LACH Marcin 1977 |
Świecie nad Osą KPM (25) |
644 10 |
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
1020 11 |
|
18 | 28 |
CHWOJKO Marcin 1975 |
Białystok PDL (334) |
571 11 |
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
1202 6 |
|
19 | 1527 |
RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 |
Maków Mazowiecki MAZ (135) |
516 15 |
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
1160 8 |
|
20 | 1384 |
SKOTNICZNY Rafał 1979 |
Olkusz MŁP (77) |
457 23 |
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
813 20 |
|
21 | 319 |
CIEMIENGA Marek 1974 |
Borucin ŚLS (271) |
447 24 |
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
868 19 |
|
22 | 1763 |
WALOTEK Krzysztof 1975 |
Olkusz MŁP (85) |
71 80 |
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
402 38 |
|
23 | 1825 |
KOŚCIUK Grzegorz 1977 |
Lębork POM (262) |
|
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
554 32 |
|
1787 |
SYCHTA Daniel 1979 |
Borkowo POM (106) |
|
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
191 73 |
||
25 | 250 |
WARDZYŃSKI Marian 1973 |
Biała Podlaska LLS (73) |
555 14 |
91 25-28 |
|
|
|
|
91 |
909 15 |
|
26 | 1471 |
BARANOWSKI Jerzy 1977 |
Komorniki WLP (252) |
470 21 |
91 25-28 |
|
|
|
|
91 |
1018 12 |
|
27 | 1535 |
SILUTA Jacek 1980 |
Półczno POM (263) |
211 41 |
91 25-28 |
|
|
|
|
91 |
358 44 |
|
28 | 1461 |
MARACZ Bartłomiej 1977 |
Łęknica LBU (157) |
|
91 25-28 |
|
|
|
|
91 |
249 57 |
|
29 | 1441 |
RAKOWICZ Maciej 1978 |
Laskowice KPM (146) |
564 13 |
85 29-30 |
|
|
|
|
85 |
1013 13 |
|
30 | 1813 |
MIKULICZ Adam 1980 |
Legnica DŚL (211) |
|
85 29-30 |
|
|
|
|
85 |
364 41 |
|
31 | 1381 |
TOMSIA Sławomir 1979 |
Olkusz MŁP (78) |
304 35 |
81 31-32 |
|
|
|
|
81 |
626 26 |
|
32 | 46 |
ZAWADZKI Roman 1973 |
Lubań DŚL (119) |
|
81 31-32 |
|
|
|
|
81 |
576 30 |
|
33 | 1464 |
KORKUŚ Krzysztof 1979 |
Żary LBU (32) |
|
78 33-34 |
|
|
|
|
78 |
151 82 |
|
532 |
SZKLANY Krystian 1973 |
Lubań DŚL (117) |
|
78 33-34 |
|
|
|
|
78 |
273 53 |
||
35 | 1469 |
MROZIŃSKI Maciej 1979 |
Plewiska WLP (253) |
355 29 |
75 35-38 |
|
|
|
|
75 |
583 28 |
|
36 | 1468 |
KRUPA Robert 1976 |
Poznań WLP (254) |
|
75 35-38 |
|
|
|
|
75 |
481 34 |
|
37 | 1422 |
BALIK Robert 1976 |
Olkusz MŁP (79) |
310 34 |
71 39-42 |
|
|
|
|
71 |
445 35 |
|
38 | 1610 |
BLUSZCZ Tomasz 1976 |
Ruda Śląska ŚLS (97) |
202 46 |
71 39-42 |
|
|
|
|
71 |
727 22 |
|
39 | 1806 |
NATKANIEC Michał 1980 |
Olkusz MŁP (167) |
|
71 39-42 |
|
|
|
|
71 |
239 59 |
|
40 | 1297 |
MICHALSKI Piotr 1978 |
Sochocin MAZ (217) |
475 18 |
66 43-47 |
|
|
|
|
66 |
893 16 |
|
41 | 1424 |
NOWAK Marcin 1979 |
Nekielka WLP (47) |
342 30 |
66 43-47 |
|
|
|
|
66 |
420 36 |
|
42 | 1762 |
MOTYKA Rafał 1975 |
Olkusz MŁP (83) |
158 56 |
66 43-47 |
|
|
|
|
66 |
305 49 |
|
43 | 1771 |
RICKE Bjorn 1979 |
Szczecinek ZPM (8) |
|
66 43-47 |
|
|
|
|
66 |
138 84 |
|
44 | 238 |
WOJEWÓDKA Michał 1974 |
Grudziądz KPM (152) |
791 8 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
1433 1 |
|
45 | 341 |
FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 |
Łódź ŁDZ (193) |
182 52 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
158 78 |
|
46 | 1783 |
STASZCZYK Maciej 1976 |
Czarnków WLP (68) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
|
1459 |
TRĄBIŃSKI Marek 1975 |
Łęknica LBU (202) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
259 54 |
mężczyźni - kategoria 50-59 lat |
|
1 | 47 |
SZOŁTYSEK Artur 1971 |
Żory ŚLS (122) |
913 1 |
225 1 |
|
|
|
|
225 |
1746 1 |
|
2 | 239 |
PIŃSKI Krzysztof 1969 |
Nowa Wieś Lęborska POM (231) |
525 18 |
207 2 |
|
|
|
|
207 |
617 20 |
|
3 | 592 |
WIECZERZAK Jacek 1966 |
Bydgoszcz KPM (286) |
596 11 |
185 3-4 |
|
|
|
|
185 |
445 31 |
|
4 | 626 |
GUMIŃSKI Grzegorz 1964 |
Morąg WMZ (329) |
|
185 3-4 |
|
|
|
|
185 |
439 32 |
|
5 | 247 |
BERKA Ryszard 1972 |
Nakło nad Notecią KPM (14) |
477 22 |
168 5-6 |
|
|
|
|
168 |
1104 6 |
|
6 | 258 |
KIEROŃSKI Adam 1969 |
Tarnów MŁP (179) |
224 53 |
168 5-6 |
|
|
|
|
168 |
843 14 |
|
7 | 253 |
SAWOCH Artur 1972 |
Gorzów Wielkopolski LBU (276) |
612 10 |
153 7-8 |
|
|
|
|
153 |
1167 5 |
|
8 | 29 |
BARAN Robert 1972 |
Lubartów LLS (307) |
233 50 |
153 7-8 |
|
|
|
|
153 |
765 16 |
|
9 | 57 |
ZIELIŃSKI Artur 1966 |
Warszawa MAZ (290) |
699 2 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
889 13 |
|
10 | 55 |
ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 |
Białystok PDL (333) |
524 19 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
1234 3 |
|
11 | 27 |
REUCKI Adam 1972 |
Białystok PDL (332) |
497 21 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
1195 4 |
|
12 | 1407 |
BULZAK Jan 1964 |
Świniarsko MŁP (94) |
239 47 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
698 19 |
|
13 | 30 |
STRZAŁKA Marek 1969 |
Kraków MŁP (149) |
661 5 |
123 13-16 |
|
|
|
|
123 |
1021 7 |
|
14 | 601 |
PUSZKARIOW Konstantyn 1968 |
Biecz MŁP (182) |
647 6 |
123 13-16 |
|
|
|
|
123 |
324 51 |
|
15 | 41 |
SZURGOT Piotr 1971 |
Starogard Gdański POM (237) |
645 7 |
123 13-16 |
|
|
|
|
123 |
1440 2 |
|
16 | 413 |
KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 |
Łączyno POM (10) |
578 13 |
123 13-16 |
|
|
|
|
123 |
1001 8 |
|
17 | 34 |
SOBKÓW Zbigniew 1969 |
Strzelin DŚL (243) |
661 4 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
974 9 |
|
18 | 499 |
RÓŻYŃSKI Robert 1971 |
Borówno KPM (46) |
541 16 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
297 57 |
|
19 | 595 |
PIECHNIK Roman 1964 |
Lublin LLS (109) |
516 20 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
830 15 |
|
20 | 74 |
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 |
Kościelisko MŁP (107) |
335 38 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 113 |
|
21 | 1559 |
LAURITSEN Michael 1966 |
Gdańsk POM (234) |
101 90 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 114 |
|
22 | 267 |
MOLENDA Adam 1970 |
Warszawa MAZ (116) |
|
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
614 21 |
|
611 |
RYBACZEK Marek 1963 |
Lębork POM (291) |
|
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 115 |
||
261 |
UNRUH Marek 1971 |
Olsztyn WMZ (305) |
|
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 115 |
||
25 | 594 |
BREŃSKI Remigiusz 1968 |
Toruń KPM (105) |
630 8 |
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
906 12 |
|
26 | 627 |
KLASSA Michał 1967 |
Nowa Wieś Lęborska POM (273) |
416 24 |
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
419 34 |
|
27 | 50 |
RAMENDA Krzysztof 1970 |
Czechowice-Dziedzice ŚLS (120) |
394 26 |
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
434 33 |
|
28 | 1719 |
GROENKE Tomasz 1970 |
Wejherowo POM (75) |
340 32 |
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
204 71 |
|
29 | 1536 |
TECA Rajmund 1964 |
Borkowo POM (13) |
213 55 |
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
213 69 |
|
30 | 1312 |
GREGORCZYK Leszek 1968 |
Gdańsk POM (249) |
84 96 |
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
395 40 |
|
31 | 1404 |
HANKUS Artur 1971 |
Raszówka DŚL (208) |
|
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
226 65 |
|
1777 |
STEFAŃCZYK Bogusław 1963 |
Aleksandrów Łódzki ŁDZ (58) |
|
78 25-32 |
|
|
|
|
78 |
78 121 |
||
33 | 1547 |
BUŚKO Przemysław 1971 |
Rosko WLP (256) |
622 9 |
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
950 10 |
|
34 | 496 |
REJZE Robert 1969 |
Łódź ŁDZ (192) |
530 17 |
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
925 11 |
|
35 | 1491 |
SASIAK Rafał 1970 |
Katowice ŚLS (293) |
436 23 |
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
447 30 |
|
36 | 88 |
MAKOWSKI Tomasz 1964 |
Bystrzyca Kłodzka DŚL (235) |
371 29 |
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
367 45 |
|
37 | 87 |
KALISZEWSKI Jacek 1965 |
Rogóźno KPM (324) |
131 79 |
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
187 79 |
|
38 | 1799 |
BABIŃSKI Krzysztof 1971 |
Bytów POM (144) |
|
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
67 129 |
|
1830 |
GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 1971 |
Luzino POM (292) |
|
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
67 129 |
||
1400 |
ROGALSKI Marek 1965 |
Raszówka DŚL (207) |
|
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
390 41 |
||
41 | 75 |
ADAMCZUK Andrzej 1967 |
Siekierczyn DŚL (295) |
|
63 41-42 |
|
|
|
|
63 |
193 76 |
|
1405 |
LASZUK Czesław 1966 |
Legnica DŚL (209) |
|
63 41-42 |
|
|
|
|
63 |
355 46 |
||
43 | 495 |
RECHENEK Andrzej 1972 |
Gdańsk POM (264) |
186 61 |
61 43-44 |
|
|
|
|
61 |
705 18 |
|
44 | 643 |
BARUCH Dariusz 1965 |
Białystok PDL (322) |
|
61 43-44 |
|
|
|
|
61 |
158 87 |
|
45 | 39 |
KAMIŃSKI Krzysztof 1972 |
Płońsk MAZ (216) |
328 40 |
59 45-46 |
|
|
|
|
59 |
406 37 |
|
46 | 1486 |
ZYGMUNT Marcin 1970 |
Pszczyna ŚLS (150) |
148 71 |
59 45-46 |
|
|
|
|
59 |
228 64 |
|
47 | 31 |
WAWRYŁO Sławomir 1970 |
Myszków ŚLS (317) |
406 25 |
57 47-50 |
|
|
|
|
57 |
187 78 |
|
48 | 1548 |
CICHACKI Janusz 1970 |
Szamotuły WLP (320) |
112 82 |
57 47-50 |
|
|
|
|
57 |
135 97 |
|
49 | 1790 |
ŁOWIECKI Przemysław 1970 |
Słubice LBU (127) |
|
57 47-50 |
|
|
|
|
57 |
305 54 |
|
1831 |
SZWEDO Jacek 1968 |
Mielec PKR (298) |
|
57 47-50 |
|
|
|
|
57 |
57 141 |
||
51 | 1778 |
DRABOT Kazimierz 1967 |
Ostrołęka MAZ (59) |
|
53 51-54 |
|
|
|
|
53 |
274 59 |
|
1788 |
POLAK Ireneusz 1968 |
Słubice LBU (125) |
|
53 51-54 |
|
|
|
|
53 |
185 82 |
||
1827 |
WILCZEK Sławomir 1972 |
Chojnice POM (275) |
|
53 51-54 |
|
|
|
|
53 |
298 55 |
||
619 |
WÓJCIK Sylwester 1965 |
Warszawa MAZ (165) |
|
53 51-54 |
|
|
|
|
53 |
133 100 |
||
55 | 1359 |
SZATKOWSKI Ryszard 1963 |
Szczecinek ZPM (40) |
195 59 |
47 55-62 |
|
|
|
|
47 |
96 117 |
|
56 | 1826 |
KUBACKI Adam 1972 |
Krępa Słupska ZPM (270) |
|
47 55-62 |
|
|
|
|
47 |
114 107 |
|
1406 |
MOŻEJKO Piotr 1967 |
Legnica DŚL (210) |
|
47 55-62 |
|
|
|
|
47 |
183 83 |
||
1807 |
SZEWCZYK Ireneusz 1966 |
Szczecin ZPM (173) |
|
47 55-62 |
|
|
|
|
47 |
47 143 |
||
1814 |
WINIARSKI Henryk 1964 |
Legnica DŚL (212) |
|
47 55-62 |
|
|
|
|
47 |
197 74 |
||
60 | 597 |
SKOWROŃSKI Dariusz 1964 |
Warszawa MAZ (108) |
375 28 |
40 63-70 |
|
|
|
|
40 |
387 42 |
|
61 | 808 |
MILCZAREK Waldemar 1964 |
Płońsk MAZ (218) |
329 39 |
40 63-70 |
|
|
|
|
40 |
153 89 |
|
62 | 84 |
KOZIEŁ Krzysztof 1963 |
Sadowie ŚLS (110) |
145 74 |
40 63-70 |
|
|
|
|
40 |
255 60 |
|
63 | 1377 |
REMIAN Janusz 1965 |
Tarnów MŁP (181) |
55 114 |
40 63-70 |
|
|
|
|
40 |
137 95 |
|
64 | 1380 |
BŁĄKAŁA Leszek 1971 |
Rzezawa MŁP (180) |
311 43 |
35 71-73 |
|
|
|
|
35 |
140 93 |
|
65 | 1808 |
KWIATKOWSKI Ryszard 1968 |
Szczecin ZPM (175) |
|
35 71-73 |
|
|
|
|
35 |
35 145 |
|
66 | 1397 |
WAGNER Waldemar 1963 |
Szczecinek ZPM (6) |
60 113 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
135 96 |
|
67 | 1791 |
DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 |
Słubice LBU (128) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
328 50 |
|
1779 |
FĄFEREK Adam 1967 |
Czarnków WLP (64) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
||
1780 |
GÓRZNY Daniel 1971 |
Czarnków WLP (65) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
71 124 |
||
1801 |
KANIA Karol 1968 |
Stepnica ZPM (151) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
||
1773 |
SOLIŁO Marian 1968 |
Piechowice DŚL (43) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
172 85 |
||
1458 |
SZAŁĘGA Jacek 1969 |
Łęknica LBU (204) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
176 84 |
||
1810 |
ŚWIERCZEK Zbigniew 1968 |
Szczecin ZPM (184) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 60-64 lata |
|
1 | 1401 |
GOLIŃSKI Leszek 1960 |
Lubin DŚL (206) |
|
200 1 |
|
|
|
|
200 |
1000 5 |
|
2 | 56 |
MOLĘDA Jan 1959 |
Radom MAZ (294) |
536 9 |
184 2 |
|
|
|
|
184 |
413 33 |
|
3 | 93 |
MADEJ Bogusław 1955 |
Węgierska Górka ŚLS (63) |
767 2 |
164 3-4 |
|
|
|
|
164 |
1436 1 |
|
4 | 1802 |
MAŁKUS Paweł 1960 |
Lisiec Wielki WLP (154) |
|
164 3-4 |
|
|
|
|
164 |
876 7 |
|
5 | 71 |
LEWCZUK Mirosław 1959 |
Świętochłowice ŚLS (19) |
771 1 |
149 5-6 |
|
|
|
|
149 |
1386 2 |
|
6 | 714 |
HATAŁA Bohdan 1961 |
Iława WMZ (201) |
|
149 5-6 |
|
|
|
|
149 |
691 12 |
|
7 | 740 |
KASTRAU Zenon 1959 |
Ostróda WMZ (267) |
711 3 |
136 7-8 |
|
|
|
|
136 |
394 35 |
|
8 | 951 |
JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 |
Olsztyn WMZ (268) |
555 8 |
136 7-8 |
|
|
|
|
136 |
856 8 |
|
9 | 78 |
GLANOWSKI Waldemar 1962 |
Sławków ŚLS (81) |
682 4 |
122 9-12 |
|
|
|
|
122 |
913 6 |
|
10 | 1822 |
BIEDZIUK Antoni 1959 |
Szczecinek ZPM (242) |
|
122 9-12 |
|
|
|
|
122 |
651 15 |
|
614 |
TOMCZAK Janusz 1959 |
Opalenica WLP (248) |
|
122 9-12 |
|
|
|
|
122 |
812 11 |
||
91 |
WYMIATAŁ Robert 1961 |
Police ZPM (170) |
|
122 9-12 |
|
|
|
|
122 |
371 37 |
||
13 | 1025 |
SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 |
Mełno KPM (22) |
461 15 |
109 13-16 |
|
|
|
|
109 |
266 45 |
|
14 | 1395 |
KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 |
Żukowo POM (12) |
332 21 |
109 13-16 |
|
|
|
|
109 |
313 39 |
|
15 | 720 |
IWUĆ Stefan 1960 |
Łęknica LBU (203) |
|
109 13-16 |
|
|
|
|
109 |
690 13 |
|
1789 |
MARCINIAK Mieczysław 1959 |
Słubice LBU (126) |
|
109 13-16 |
|
|
|
|
109 |
613 17 |
||
17 | 1608 |
KORCZAK Tomasz 1962 |
Płock MAZ (160) |
67 43 |
93 17-22 |
|
|
|
|
93 |
299 41 |
|
18 | 642 |
BARTYCHA Dariusz 1962 |
Tuławki WMZ (277) |
|
93 17-22 |
|
|
|
|
93 |
93 63 |
|
756 |
KOSEWSKI Witold 1961 |
Dąbrówno WMZ (315) |
|
93 17-22 |
|
|
|
|
93 |
297 43 |
||
1804 |
MORALEWICZ Ireneusz 1962 |
Goleniów ZPM (159) |
|
93 17-22 |
|
|
|
|
93 |
386 36 |
||
1815 |
PYRZ Stanisław 1958 |
Kuźnica Żelichowska WLP (214) |
|
93 17-22 |
|
|
|
|
93 |
302 40 |
||
22 | 653 |
BORKOWSKI Marek 1960 |
Nowy Sącz MŁP (93) |
595 7 |
80 23-24 |
|
|
|
|
80 |
1074 4 |
|
23 | 786 |
LUTEREK Janusz 1962 |
Biskupiec WMZ (278) |
|
80 23-24 |
|
|
|
|
80 |
80 65 |
|
24 | 1453 |
MICHALEC Kazimierz 1960 |
Gorlice MŁP (95) |
529 10 |
75 25-26 |
|
|
|
|
75 |
850 9 |
|
25 | 622 |
WASKOWSKI Jacek 1961 |
Poznań WLP (255) |
245 29 |
75 25-26 |
|
|
|
|
75 |
257 46 |
|
26 | 1566 |
SADKO Krzysztof 1960 |
Żary LBU (304) |
200 33 |
71 27-28 |
|
|
|
|
71 |
397 34 |
|
27 | 1832 |
MASIUKIEWICZ Władysław 1961 |
Kotuń WLP (299) |
|
71 27-28 |
|
|
|
|
71 |
564 21 |
|
28 | 1428 |
STASIKOWSKI Sławomir 1960 |
Lublin LLS (51) |
414 18 |
67 29-32 |
|
|
|
|
67 |
602 18 |
|
29 | 97 |
PYZIK Marek 1958 |
Kielce ŚWI (224) |
409 19 |
67 29-32 |
|
|
|
|
67 |
430 29 |
|
30 | 61 |
MELLER Kazimierz 1960 |
Płąchawy KPM (153) |
306 23 |
67 29-32 |
|
|
|
|
67 |
267 44 |
|
31 | 1460 |
MIKOŁAJCZUK Leszek 1959 |
Żary LBU (205) |
|
67 29-32 |
|
|
|
|
67 |
254 47 |
|
32 | 1705 |
NOWAK Paweł 1959 |
Skarżysko-Kamienna ŚWI (183) |
268 28 |
61 33-36 |
|
|
|
|
61 |
553 22 |
|
33 | 1480 |
MARTYSZEWSKI Janusz 1962 |
Strzegom DŚL (44) |
50 44 |
61 33-36 |
|
|
|
|
61 |
299 42 |
|
34 | 1803 |
KARPIENIA Piotr 1962 |
Kobyłka MAZ (155) |
|
61 33-36 |
|
|
|
|
61 |
224 50 |
|
35 | 612 |
MASZKIEWICZ Maciej 1962 |
Wrocław DŚL (3) |
282 26 |
59 37-38 |
|
|
|
|
59 |
571 20 |
|
36 | 1375 |
DYNIAK Ryszard 1958 |
Piotrków Trybunalski ŁDZ (288) |
506 11 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
452 28 |
|
37 | 1781 |
NAWROT Bogdan 1962 |
Czarnków WLP (66) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
109 60 |
|
1833 |
RYBARCZYK Bolesław 1961 |
Koszalin ZPM (306) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 65-69 lat |
|
1 | 999 |
LISIECKI Zbigniew 1956 |
Stęszewice WLP (319) |
633 5 |
190 1 |
|
|
|
|
190 |
1125 4 |
|
2 | 943 |
ANDRZEJCZAK Marek 1957 |
Gdynia POM (229) |
136 33 |
175 2 |
|
|
|
|
175 |
555 20 |
|
3 | 119 |
ŻUKOWSKI Janusz 1953 |
Szczecin ZPM (171) |
676 3 |
156 3-4 |
|
|
|
|
156 |
1307 2 |
|
4 | 102 |
DĘBSKI Jerzy 1956 |
Wrocław DŚL (114) |
444 12 |
156 3-4 |
|
|
|
|
156 |
1391 1 |
|
5 | 114 |
KRAWCZYK Andrzej 1956 |
Szczecinek ZPM (7) |
513 6 |
142 5-6 |
|
|
|
|
142 |
827 9 |
|
6 | 1505 |
GRYCZAN Andrzej 1954 |
Witnica LBU (174) |
329 19 |
142 5-6 |
|
|
|
|
142 |
787 10 |
|
7 | 95 |
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 |
Świebodzice DŚL (156) |
733 1 |
129 7-8 |
|
|
|
|
129 |
531 24 |
|
8 | 101 |
ZBYLUT Władysław 1956 |
Koszalin ZPM (200) |
683 2 |
129 7-8 |
|
|
|
|
129 |
1107 5 |
|
9 | 120 |
PRUSIŃSKI Henryk 1953 |
Olsztyn WMZ (280) |
634 4 |
116 9-12 |
|
|
|
|
116 |
1279 3 |
|
10 | 124 |
TOKARSKI Jerzy 1953 |
Bielsko-Biała ŚLS (222) |
462 10 |
116 9-12 |
|
|
|
|
116 |
867 8 |
|
11 | 1046 |
ŻOCHOWSKI Stefan 1953 |
Ciechanów MAZ (199) |
391 17 |
116 9-12 |
|
|
|
|
116 |
539 22 |
|
12 | 974 |
DOBRZELECKI Bogusław 1954 |
Gdynia POM (227) |
319 20 |
116 9-12 |
|
|
|
|
116 |
541 21 |
|
13 | 103 |
WOLNY Marek 1955 |
Katowice ŚLS (99) |
399 15 |
107 13-14 |
|
|
|
|
107 |
1000 6 |
|
14 | 137 |
CYWIŃSKI Roman 1953 |
Grudziądz KPM (24) |
256 26 |
107 13-14 |
|
|
|
|
107 |
576 16 |
|
15 | 100 |
TADEJEWSKI Henryk 1955 |
Ostróda WMZ (18) |
453 11 |
101 15-16 |
|
|
|
|
101 |
671 12 |
|
16 | 1774 |
FIGLEWICZ Jan 1956 |
Jawor DŚL (45) |
|
101 15-16 |
|
|
|
|
101 |
395 28 |
|
17 | 1008 |
OSTROWSKI Zbigniew 1957 |
Plemięta KPM (21) |
409 13 |
95 17-18 |
|
|
|
|
95 |
383 30 |
|
18 | 1030 |
SZYMAŃSKI Stanisław 1956 |
Gdańsk POM (239) |
|
89 19-20 |
|
|
|
|
89 |
154 42 |
|
19 | 953 |
SZOJDA Jerzy 1955 |
Reda POM (228) |
187 31 |
83 21-22 |
|
|
|
|
83 |
239 39 |
|
20 | 1776 |
WÓJCIK Wiesław 1953 |
Lublin LLS (55) |
|
83 21-22 |
|
|
|
|
83 |
365 32 |
|
21 | 946 |
SKROCKI Dariusz 1957 |
Kwidzyn POM (310) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
|
1775 |
ŻABKIEWICZ Mirosław 1955 |
Goleniów ZPM (49) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 70-74 lata |
|
1 | 123 |
WOLNY Michał 1952 |
Ruda Śląska ŚLS (100) |
639 1 |
180 1 |
|
|
|
|
180 |
1393 1 |
|
2 | 1051 |
JODANIEWSKI Leszek 1951 |
Człuchów POM (168) |
346 18 |
165 2 |
|
|
|
|
165 |
939 4 |
|
3 | 1047 |
OSTROWSKI Wiesław 1952 |
Okonin KPM (20) |
464 11 |
148 3-4 |
|
|
|
|
148 |
986 2 |
|
4 | 1049 |
GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 |
Siedlce MAZ (250) |
|
148 3-4 |
|
|
|
|
148 |
806 7 |
|
5 | 1048 |
HOŁDA Marian 1949 |
Oleśnica DŚL (5) |
425 14 |
134 5-6 |
|
|
|
|
134 |
968 3 |
|
6 | 133 |
MAGDOŃ Stanisław 1952 |
Dębica PKR (251) |
366 17 |
134 5-6 |
|
|
|
|
134 |
378 24 |
|
7 | 1420 |
KURC Andrzej 1950 |
Rumia POM (53) |
509 8 |
122 7-8 |
|
|
|
|
122 |
658 12 |
|
8 | 1541 |
KRAKIEWICZ Bogdan 1949 |
Lublin LLS (42) |
502 9 |
122 7-8 |
|
|
|
|
122 |
893 6 |
|
9 | 1421 |
TUSZER Franciszek 1949 |
Rumia POM (54) |
577 4 |
110 9-12 |
|
|
|
|
110 |
739 9 |
|
10 | 1016 |
ROZIŃSKI Aleksander 1949 |
Gubin LBU (87) |
550 6 |
110 9-12 |
|
|
|
|
110 |
368 27 |
|
11 | 1572 |
RYBAK Henryk 1949 |
Laskowice KPM (147) |
468 10 |
110 9-12 |
|
|
|
|
110 |
919 5 |
|
12 | 122 |
WLEKLIŃSKI Marek 1951 |
Bydgoszcz KPM (259) |
344 19 |
110 9-12 |
|
|
|
|
110 |
440 18 |
|
13 | 1056 |
SADOWSKI Stanisław 1950 |
Legionowo MAZ (284) |
533 7 |
98 13-16 |
|
|
|
|
98 |
533 15 |
|
14 | 1617 |
RYBAK Franciszek 1950 |
Laskowice KPM (148) |
238 24 |
98 13-16 |
|
|
|
|
98 |
694 10 |
|
15 | 1310 |
TRUDNOWSKI Janusz 1949 |
Elbląg WMZ (282) |
134 29 |
98 13-16 |
|
|
|
|
98 |
604 13 |
|
16 | 1794 |
MARCHALEWICZ Wacław 1951 |
Jelenia Góra DŚL (134) |
|
98 13-16 |
|
|
|
|
98 |
389 23 |
|
17 | 1182 |
NOWAK Jan 1948 |
Międzyrzecz LBU (336) |
632 2 |
90 17-18 |
|
|
|
|
90 |
405 20 |
|
18 | 1115 |
PŁOTEK Krzysztof 1950 |
Bytów POM (141) |
113 35 |
90 17-18 |
|
|
|
|
90 |
185 38 |
|
19 | 1145 |
OSICKI Jerzy 1948 |
Polkowice DŚL (90) |
299 20 |
84 19-20 |
|
|
|
|
84 |
308 32 |
|
20 | 1116 |
PŁOTEK Wiesław 1952 |
Bytów POM (142) |
117 34 |
78 21-22 |
|
|
|
|
78 |
188 37 |
|
21 | 990 |
KOWALCZYK Waldemar 1952 |
Szczecinek ZPM (41) |
|
78 21-22 |
|
|
|
|
78 |
313 31 |
|
22 | 1132 |
WEISS Juliusz 1949 |
Złotoria KPM (139) |
441 13 |
69 23-26 |
|
|
|
|
69 |
69 41 |
|
23 | 1316 |
ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 |
Polonia Hanower (56) |
|
65 27 |
|
|
|
|
65 |
375 26 |
|
24 | 1052 |
JAWORSKI Andrzej 1952 |
Inowrocław KPM (140) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
122 39 |
|
1786 |
LEDWA Jerzy 1952 |
Goleniów ZPM (101) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
||
1797 |
TURECKI Józef 1952 |
Mielec PKR (136) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
366 28 |
||
1834 |
TWAROGOWSKI Stefan 1949 |
Kluczewo ZPM (314) |
|
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 75-79 lat |
|
1 | 1187 |
PAWLAK Leon 1944 |
Ośnica MAZ (161) |
482 6 |
170 1 |
|
|
|
|
170 |
415 11 |
|
2 | 145 |
GÓRECKI Eugeniusz 1944 |
Gdańsk POM (198) |
289 12 |
156 2 |
|
|
|
|
156 |
468 8 |
|
3 | 1146 |
DULKOWSKI Franciszek 1946 |
Mełno KPM (23) |
480 7 |
140 3-4 |
|
|
|
|
140 |
437 10 |
|
4 | 1150 |
FLESZAR Zygmunt 1947 |
Ostróda WMZ (17) |
464 8 |
140 3-4 |
|
|
|
|
140 |
1120 2 |
|
5 | 167 |
HNYDA Adam 1938 |
Piekary Śląskie ŚLS (189) |
548 3 |
129 5 |
|
|
|
|
129 |
1168 1 |
|
6 | 1782 |
STASZCZYK Jan 1947 |
Czarnków WLP (67) |
|
124 6 |
|
|
|
|
124 |
248 16 |
|
7 | 1147 |
KRAJEWSKI Tadeusz 1944 |
Ostróda WMZ (269) |
616 2 |
116 7-8 |
|
|
|
|
116 |
994 3 |
|
8 | 158 |
SAJDAK Marek 1943 |
Gliwice ŚLS (96) |
271 14 |
116 7-8 |
|
|
|
|
116 |
967 4 |
mężczyźni - kategoria 80-84 lata |
1 | 153 |
GLURA Henryk 1941 |
Bydgoszcz KPM (260) |
664 1 |
160 1 |
|
|
|
|
160 |
1440 1 |
|
2 | 154 |
BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 |
Brzeg Dolny DŚL (27) |
662 2 |
147 2 |
|
|
|
|
147 |
1243 3 |
|
3 | 156 |
MALARZ Janusz 1941 |
Tarnobrzeg PKR (164) |
612 3 |
131 3-4 |
|
|
|
|
131 |
1159 4 |
|
4 | 160 |
GĘSICKI Marian 1942 |
Działdowo WMZ (103) |
278 10 |
131 3-4 |
|
|
|
|
131 |
1247 2 |
|
5 | 155 |
ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 |
Łowicz ŁDZ (37) |
561 5 |
119 5-6 |
|
|
|
|
119 |
1078 5 |
|
6 | 1344 |
SAWCZAK Jerzy 1939 |
Głogów DŚL (91) |
116 15 |
119 5-6 |
|
|
|
|
119 |
323 11 |
|
7 | 1207 |
STASIEŁOWICZ Romuald 1942 |
Drezdenko LBU (31) |
583 4 |
109 7-8 |
|
|
|
|
109 |
587 7 |
|
8 | 162 |
HRECZUCH Jan 1941 |
Wrocław DŚL (28) |
360 9 |
109 7-8 |
|
|
|
|
109 |
539 9 |
|
9 | 163 |
WOREK Jan 1940 |
Rzeszów PKR (16) |
496 6 |
100 9-10 |
|
|
|
|
100 |
641 6 |
mężczyźni - kategoria od 85 lat |
1 | 169 |
DOJKA Lech 1935 |
Gdynia POM (1) |
417 2 |
100 9-10 |
|
|
|
|
100 |
906 2 |
|
2 | 174 |
CZEKAJ Teofil 1937 |
Lublin LLS (50) |
475 1 |
95 11-12 |
|
|
|
|
95 |
1008 1 |
|
3 | 1264 |
GROMADZKI Zbigniew 1936 |
Gdynia POM (230) |
100 4 |
95 11-12 |
|
|
|
|
95 |
328 7 |