Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R4 1.
2.
3.
4.
5.


Pty KGW Prawo
gry IMP

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
777
1
230 2
156 9-10
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
 
807 963
1
tak
2 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (71)
552
2
210 3
156 9-10
186 5-6
 
186 5-6
 
 
 
 
 
738 738
2
tak
3 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
540
3
200 4
 
170 7-8
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
710 710
3
tak
4 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (354)
500
4
 
 
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
500 500
4
tak
5 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (389)
230
8
 
 
230 2
 
250 1
 
 
 
 
 
480 480
5
tak
6 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
480
5
250 1
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
480 480
6
tak
7 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (321)
410
6
 
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
410 410
7
tak
8 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (542)
186
11
 
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
 
391 391
8
tak
9 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (330)
156
14
 
 
156 9-10
 
170 7-8
 
 
 
 
 
326 326
9
tak
10 1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (211)
326
7
 
 
156 9-10
170 7-8
 
 
 
 
 
 
326 326
10
tak
11 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (591)

 
 
 
 
230 2
 
 
 
 
 
230 230
11
tak
12 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (588)

 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
205 205
12
tak
13 1606 GRODZICKA Aneta
1979
Gliwice
ŚLS (404)
205
9
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 205
13
tak
14 1537 MATACHOWSKA Jadwiga
1974
Jastarnia
POM (123)
190
10
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 190
14
tak
15 1580 MATLIŃSKA Katarzyna
1977
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (329)
186
12
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
15
tak
16 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (388)
170
13
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
16
tak

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
635
5
225 1
 
185 3-4
225 1
225 1
 
 
 
 
 
860 860
1
tak
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (50)
637
4
 
205 3-4
225 1
207 2
207 2
 
 
 
 
 
844 844
2
tak
3 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
599
6
207 2
 
207 2
185 3-4
153 7-8
 
 
 
 
 
752 752
5
tak
4 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
657
2
185 3-4
186 5-6
133 11-12
153 7-8
168 5-6
 
 
 
 
 
692 825
3
tak
5 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
663
1
141 9-10
186 5-6
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
663 663
6
tak
6 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
652
3
153 7-8
205 3-4
141 9-10
153 7-8
142 9
 
 
 
 
 
653 794
4
tak
7 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
415
7
141 9-10
 
133 11-12
141 9-10
153 7-8
 
 
 
 
 
568 568
7
tak
8 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (419)
370
10
 
 
185 3-4
185 3-4
185 3-4
 
 
 
 
 
555 555
8
tak
9 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
338
11
185 3-4
 
153 7-8
 
185 3-4
 
 
 
 
 
523 523
9
tak
10 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
404
8
135 11
 
128 13
141 9-10
 
 
 
 
 
 
404 404
10
tak
11 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (47)
398
9
 
230 2
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
398 398
11
tak
12 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (306)
323
12
 
170 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
323 323
12
tak
13 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
321
13
153 7-8
 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
321 321
13
tak
14 1567 BARTOSZ Grażyna
1965
Mirostowice Górne
LBU (305)
311
14
 
170 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
311 311
14
tak
15 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (82)
250
15
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
15
tak
16 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (602)

 
 
 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
168 168
16
tak
17 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
168
16
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
17
tak
18 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
17
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
18
tak

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
600
3
200 1
 
200 1
200 1
200 1
 
 
 
 
 
800 800
2
tak
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
696
1
164 3-4
184 2
184 2
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
716 880
1
tak
3 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
640
2
164 3-4
160 4
152 5
164 3-4
160 4
 
 
 
 
 
648 800
3
tak
4 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (290)
352
5
 
200 1
 
152 5
168 3
 
 
 
 
 
520 520
4
tak
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (355)
352
4
 
 
168 3
184 2
 
 
 
 
 
 
352 352
5
tak
6 1592 KURCZ Halina
1958
Legnica
DŚL (369)
0
6
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
tak

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
600
1
146 6
152 5
156 3-4
146 6
160 3
 
 
 
 
 
614 760
1
tak
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
495
2
152 5
168 3
175 2
 
 
 
 
 
 
 
495 495
2
tak
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
184
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184
3
tak
4 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (366)
138
4
 
 
138 6
 
 
 
 
 
 
 
138 138
4
tak

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (359)
355
1
 
 
190 1
165 2
190 1
 
 
 
 
 
545 545
1
tak
2 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (108)
156
4
 
 
156 3-4
 
175 2
 
 
 
 
 
331 331
2
tak
3 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (345)
296
2
 
 
145 5
151 3
 
 
 
 
 
 
296 296
3
tak
4 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (83)
180
3
 
 
 
180 1
 
 
 
 
 
 
180 180
4
tak
5 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (374)
132
5
 
 
132 7
 
 
 
 
 
 
 
132 132
5
tak

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
705
2
250 1
250 1
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
 
955 955
1
tak
2 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
827
1
186 5-6
205 3-4
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
827 827
2
tak
3 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (19)
556
5
 
136 13-16
170 7-8
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
742 742
3
tak
4 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
503
9
205 3-4
186 5-6
 
112 17-24
230 2
 
 
 
 
 
733 733
4
tak
5 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (8)
527
8
 
152 9-12
205 3-4
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
732 732
5
tak
6 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (294)
534
7
 
230 2
152 9-12
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
 
704 704
6
tak
7 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
665
3
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
 
665 665
7
tak
8 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
458
13
186 5-6
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
610 610
11
tak
9 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
458
12
152 9-12
 
136 13-16
170 7-8
112 17-24
 
 
 
 
 
570 570
12
tak
10 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (410)
416
16
 
 
186 5-6
230 2
152 9-12
 
 
 
 
 
568 568
13
tak
11 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
565
4
170 7-8
152 9-12
91 25-28
152 9-12
67 43-46
 
 
 
 
 
565 632
8
tak
12 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
476
11
136 13-16
170 7-8
85 29-30
85 29-30
152 9-12
 
 
 
 
 
543 628
9
tak
13 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (310)
543
6
 
186 5-6
205 3-4
152 9-12
 
 
 
 
 
 
543 543
15
tak
14 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
418
15
136 13-16
 
170 7-8
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
530 530
16
tak
15 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
479
10
112 17-24
124 17-18
152 9-12
91 25-28
136 13-16
 
 
 
 
 
524 615
10
tak
16 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (42)
380
20
152 9-12
116 19-20
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
516 516
17
tak
17 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
389
19
152 9-12
152 9-12
85 29-30
 
112 17-24
 
 
 
 
 
501 501
19
tak
18 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
455
14
79 31-34
152 9-12
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
488 567
14
tak
19 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
336
24
112 17-24
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
448 448
21
tak
20 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
356
22
112 17-24
108 21-22
136 13-16
 
71 39-42
 
 
 
 
 
427 427
22
tak
21 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (311)
372
21
 
108 21-22
152 9-12
112 17-24
54 55-59
 
 
 
 
 
426 426
23
tak
22 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
415
17
112 17-24
100 23-24
91 25-28
112 17-24
87 25-32
 
 
 
 
 
415 502
18
tak
23 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
407
18
112 17-24
136 13-16
81 31-32
78 33-34
61 47-54
 
 
 
 
 
407 468
20
tak
24 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
306
25
112 17-24
116 19-20
78 33-34
 
87 25-32
 
 
 
 
 
393 393
25
tak
25 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
224
34
112 17-24
 
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
 
360 360
26
tak
26 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (318)
272
28
 
136 13-16
nkl.
136 13-16
78 33-34
 
 
 
 
 
350 350
27
tak
27 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
345
23
85 29-30
124 17-18
65 43-49
71 39-42
61 47-54
 
 
 
 
 
345 406
24
tak
28 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
243
32
152 9-12
 
 
91 25-28
87 25-32
 
 
 
 
 
330 330
28
tak
29 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (59)
248
30
 
 
112 17-24
136 13-16
74 37-38
 
 
 
 
 
322 322
29
tak
30 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
253
29
75 35-38
 
112 17-24
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
 
307 307
30
tak
31 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
245
31
79 31-34
100 23-24
 
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
 
299 299
31
tak
32 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (392)
298
26
 
 
112 17-24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
298 298
32
tak
33 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (205)
296
27
93 25-26
 
112 17-24
91 25-28
 
 
 
 
 
 
296 296
33
tak
34 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (284)
190
39
 
 
78 33-34
112 17-24
76 35-36
 
 
 
 
 
266 266
34
tak
35 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (173)
112
52
 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
 
248 248
35
tak
36 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (408)
152
44
 
 
152 9-12
 
76 35-36
 
 
 
 
 
228 228
36
tak
37 1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (125)
227
33
71 39-41
 
65 43-49
91 25-28
 
 
 
 
 
 
227 227
37
tak
38 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
136
49
136 13-16
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
223 223
38
tak
39 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (378)
217
35
 
 
136 13-16
81 31-32
 
 
 
 
 
 
217 217
39
tak
40 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (11)
146
46
 
 
71 39-42
75 35-38
67 43-46
 
 
 
 
 
213 213
40
tak
41 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (10)
146
46
 
 
71 39-42
75 35-38
61 47-54
 
 
 
 
 
207 207
41
tak
42 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (597)

 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
205 205
42
tak
43 1720 PIECOWSKI Mirosław
1975
Rybnik
ŚLS (546)
205
36
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 205
43
tak
44 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (220)
205
37
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
44
tak
45 1525 SAWICKI Grzegorz
1977
Głubczyce
OPO (32)
201
38
 
136 13-16
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
201 201
45
tak
46 244 MARCINOWSKI Krzysztof
1973
Rzeszów
PKR (608)

 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186 186
46
tak
47 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (381)
186
40
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
47
tak
48 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (621)

 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
170 170
48
tak
49 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (314)
170
41
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
49
tak
50 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
170
42
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
50
tak
51 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
79
65
79 31-34
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
166 166
51
tak
52 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (623)

 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
152 152
52
tak
53 1706 KRUPA Sebastian
1973
Chorzów
ŚLS (528)
152
43
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
152 152
53
tak
54 1605 KOZŁOWSKI Jarosław
1975
Gliwice
ŚLS (403)
150
45
 
 
75 35-38
75 35-38
 
 
 
 
 
 
150 150
54
tak
55 1581 MIERZYŃSKI Paweł
1978
Radom
MAZ (331)
75
69
 
 
75 35-38
 
71 39-42
 
 
 
 
 
146 146
55
tak
56 1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (564)
136
48
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136 136
56
tak
57 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (109)
136
50
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
57
tak
58 1596 MIGDAŁ Eugeniusz
1973
Katowice
ŚLS (376)
131
51
 
 
65 43-49
66 43-48
 
 
 
 
 
 
131 131
58
tak
59 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (428)
66
81
 
 
 
66 43-48
61 47-54
 
 
 
 
 
127 127
59
tak
60 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (12)
71
74
 
 
 
71 39-42
54 55-59
 
 
 
 
 
125 125
60
tak
61 1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (499)
66
81
 
 
 
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
 
120 120
61
tak
62 1764 PACIA Bartłomiej
1976
Dąbrowa Górnicza
ŚLS (606)

 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112 112
62
tak
  43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (168)

 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112 112
62
tak
  1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (159)

 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112 112
62
tak
65 1523 WRONIAK Bartosz
1974
Godziszewo
POM (18)
112
53
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
65
tak
66 421 LIBURA Tomasz
1972
Elbląg
WMZ (265)
93
54
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
66
tak
67 1604 PIWOWARSKI Krzysztof
1979
Pniów
ŚLS (402)
91
55
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
91 91
67
tak
68 1564 KASZUBA Grzegorz
1973
Słubice
LBU (296)
91
56
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
tak
  274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (240)
91
56
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
tak
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (317)
91
56
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
tak
71 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
89
59
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
71
tak
72 1554 KONKEL Krzysztof
1975
Rumia
POM (223)
89
60
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
72
tak
73 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (617)

 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
87 87
73
tak
  1769 LELEK Paweł
1973
Zelczyna
MŁP (619)

 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
87 87
73
tak
75 1707 NOPARLIK Adam
1972
Chorzów
ŚLS (529)
85
61
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 85
75
tak
76 1555 BŁASZCZUK Bernard
1981
Reda
POM (224)
85
62
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 85
76
tak
77 1733 DRZYZGA Adam
1975
Tarnowskie Góry
ŚLS (560)
81
63
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
81 81
77
tak
78 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (361)
81
64
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81 81
78
tak
79 1520 WOJTAN Tomasz
1980
Skarszewy
POM (2)
79
66
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
79
tak
80 1702 KOS Paweł
1977
Stalowa Wola
PKR (522)

 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
78 78
80
tak
81 1713 IHAS Jerzy
1972
Pruchna
ŚLS (535)
78
67
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
78 78
81
tak
82 1620 BANACH Filip
1980
Bydgoszcz
KPM (438)
75
68
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
75 75
82
tak
83 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (385)
75
69
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
83
tak
  1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (417)
75
69
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
83
tak
85 420 LEWANDOWSKI Maciej
1972
Warszawa
MAZ (225)
75
72
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
85
tak
  541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (182)
75
72
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
85
tak
87 1754 JEŻ Grzegorz
1976
Jarocin
PKR (586)

 
 
 
 
74 37-38
 
 
 
 
 
74 74
87
tak
88 1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (605)

 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
71 71
88
tak
  581 ZALEWSKI Andrzej
1975
Szczawno-Zdrój
DŚL (620)

 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
71 71
88
tak
90 1730 BITTMAN Piotr
1980
Zabrze
ŚLS (559)
71
74
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
71 71
90
tak
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (424)
71
74
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
71 71
90
tak
92 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (413)
71
77
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
92
tak
  1493 NIESZPOREK Tomasz
1973
Siewierz
ŚLS (56)
71
77
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
92
tak
94 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
71
79
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
94
tak
95 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz
1980
Lublin
LLS (244)
71
80
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
95
tak
96 1641 BACZEWSKI Jacek
1976
Mrągowo
WMZ (463)

 
 
 
 
67 43-46
 
 
 
 
 
67 67
96
tak
  1644 PAWŁOWSKI Krzysztof
1974
Mrągowo
WMZ (460)

 
 
 
 
67 43-46
 
 
 
 
 
67 67
96
tak
98 1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (551)
66
81
 
 
 
66 43-48
 
 
 
 
 
 
66 66
98
tak
99 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (100)
65
84
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
99
tak
  1586 SIKORA Janusz
1973
Pyrzowice
ŚLS (350)
65
84
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
99
tak
101 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (616)

 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
 
61 61
101
tak
  1765 IMIELSKI Marcin
1975
Olkusz
MŁP (607)

 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
 
61 61
101
tak
  1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (604)

 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
 
61 61
101
tak
  1768 PONIATOWSKI Tomasz
1973
Rębiechowo
POM (614)

 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
 
61 61
101
tak
105 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP (618)

 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0
tak
106 1601 RYSTWEJ Marcin
1977
Gorzów Wielkopolski
LBU (397)
0
86
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
tak
107 1570 MOSKALIK Mariusz
1977
Zielona Góra
LBU (320)
0
87
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
tak
108 1551 BUCZYŃSKI Daniel
1975
Dąbrowa
WMZ (206)
0
88
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
tak

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
820
1
185 3-4
225 1
225 1
185 3-4
 
 
 
 
 
 
820 820
1
tak
2 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (13)
598
3
123 13-16
185 3-4
137 9-12
153 7-8
207 2
 
 
 
 
 
682 805
2
tak
3 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
560
6
168 5-6
207 2
 
185 3-4
101 17-24
 
 
 
 
 
661 661
7
tak
4 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
575
5
153 7-8
168 5-6
101 17-24
153 7-8
185 3-4
 
 
 
 
 
659 760
3
tak
5 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
510
10
207 2
 
78 25-32
225 1
137 9-12
 
 
 
 
 
647 647
8
tak
6 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
454
12
185 3-4
 
168 5-6
101 17-24
168 5-6
 
 
 
 
 
622 622
11
tak
7 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
613
2
168 5-6
137 9-12
185 3-4
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
613 714
6
tak
8 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
550
7
123 13-16
153 7-8
137 9-12
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
 
612 735
4
tak
9 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
595
4
137 9-12
168 5-6
153 7-8
137 9-12
137 9-12
 
 
 
 
 
595 732
5
tak
10 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (194)
461
11
84 25-26
153 7-8
123 13-16
101 17-24
168 5-6
 
 
 
 
 
545 629
9
tak
11 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
524
8
101 17-24
137 9-12
185 3-4
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
524 625
10
tak
12 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (86)
517
9
153 7-8
185 3-4
78 25-32
101 17-24
78 25-32
 
 
 
 
 
517 595
12
tak
13 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (252)
416
13
137 9-12
123 13-16
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
416 416
13
tak
14 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
302
16
101 17-24
123 13-16
78 25-32
 
101 17-24
 
 
 
 
 
403 403
14
tak
15 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
274
18
137 9-12
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
397 397
15
tak
16 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (383)
260
20
 
 
123 13-16
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
383 383
16
tak
17 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (377)
375
14
 
 
207 2
168 5-6
 
 
 
 
 
 
375 375
17
tak
18 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
215
27
137 9-12
 
 
78 25-32
153 7-8
 
 
 
 
 
368 368
18
tak
19 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
123
51
123 13-16
 
 
 
225 1
 
 
 
 
 
348 348
20
tak
20 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
260
21
123 13-16
137 9-12
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
338 338
21
tak
21 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (406)
336
15
 
 
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
336 336
22
tak
22 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (346)
201
33
 
 
137 9-12
64 39-42
123 13-16
 
 
 
 
 
324 324
23
tak
23 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (70)
269
19
 
123 13-16
68 35-36
78 25-32
55 47-54
 
 
 
 
 
324 324
24
tak
24 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
234
22
101 17-24
 
55 47-54
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
312 312
25
tak
25 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
285
17
65 38-40
105 19-20
55 47-54
60 43-46
78 25-32
 
 
 
 
 
308 363
19
tak
26 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (396)
202
31
 
 
101 17-24
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
303 303
26
tak
27 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (339)
138
41
 
 
70 33-34
68 35-36
123 13-16
 
 
 
 
 
261 261
27
tak
28 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
209
28
71 31-34
 
60 43-46
78 25-32
50 55
 
 
 
 
 
259 259
28
tak
29 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (127)
101
59
 
 
101 17-24
 
137 9-12
 
 
 
 
 
238 238
29
tak
30 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (405)
231
23
 
 
153 7-8
78 25-32
 
 
 
 
 
 
231 231
30
tak
31 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
170
36
65 38-40
 
55 47-54
50 55-57
60 43-46
 
 
 
 
 
230 230
31
tak
32 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
225
24
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 225
32
tak
33 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (544)
123
47
 
 
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
224 224
33
tak
34 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (333)
146
40
 
 
78 25-32
68 35-36
78 25-32
 
 
 
 
 
224 224
34
tak
35 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (178)
224
25
 
 
101 17-24
123 13-16
 
 
 
 
 
 
224 224
35
tak
36 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (235)
224
26
 
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
 
224 224
36
tak
37 1529 BURDZICKI Zbigniew
1966
Biała Podlaska
LLS (54)
152
39
 
97 21-22
55 47-54
 
60 43-46
 
 
 
 
 
212 212
37
tak
38 1590 LAMER Maciej
1965
Zawiercie
ŚLS (356)
131
45
 
 
67 37-38
64 39-42
78 25-32
 
 
 
 
 
209 209
38
tak
39 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (552)
207
29
 
 
 
207 2
 
 
 
 
 
 
207 207
39
tak
40 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (336)
207
30
 
 
137 9-12
70 33-34
 
 
 
 
 
 
207 207
40
tak
41 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
101
62
101 17-24
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
202 202
41
tak
42 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (382)
202
31
 
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
 
202 202
42
tak
43 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (373)
133
43
 
 
55 47-54
78 25-32
64 39-42
 
 
 
 
 
197 197
43
tak
44 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (61)
195
34
 
90 23-24
50 55
55 47-54
 
 
 
 
 
 
195 195
44
tak
45 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
194
35
71 31-34
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
194 194
45
tak
46 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (351)
123
49
 
 
68 35-36
55 47-54
64 39-42
 
 
 
 
 
187 187
46
tak
47 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (414)
119
52
 
 
64 39-42
55 47-54
64 39-42
 
 
 
 
 
183 183
47
tak
48 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (324)
115
53
 
 
60 43-46
55 47-54
55 47-54
 
 
 
 
 
170 170
48
tak
49 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (340)
165
37
 
 
101 17-24
64 39-42
 
 
 
 
 
 
165 165
49
tak
50 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (332)
161
38
 
 
60 43-46
101 17-24
 
 
 
 
 
 
161 161
50
tak
51 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (275)

 
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
153 153
51
tak
52 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (315)
97
67
 
97 21-22
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
152 152
52
tak
53 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (409)
78
72
 
 
78 25-32
 
68 35-36
 
 
 
 
 
146 146
53
tak
54 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Giedlarowa
PKR (401)
67
85
 
 
67 37-38
 
78 25-32
 
 
 
 
 
145 145
54
tak
55 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (349)

 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
137 137
55
tak
56 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (298)
137
42
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
56
tak
57 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (110)
132
44
77 29-30
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
132 132
57
tak
58 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
71
77
71 31-34
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
131 131
58
tak
59 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (420)
128
46
 
 
64 39-42
64 39-42
 
 
 
 
 
 
128 128
59
tak
60 1703 NOWACKI Jacek
1971
Warszawa
MAZ (523)
60
88
 
 
 
60 43-46
67 37-38
 
 
 
 
 
127 127
60
tak
  1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (288)
60
88
 
 
 
60 43-46
67 37-38
 
 
 
 
 
127 127
60
tak
62 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (358)
123
47
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
123 123
62
tak
63 1430 PEŁKA Jerzy
1969
Orzesze
DŚL (325)
123
50
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
123 123
63
tak
64 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (193)
112
54
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
64
tak
  1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (241)
112
54
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
64
tak
66 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (395)
110
56
 
 
60 43-46
50 55-57
 
 
 
 
 
 
110 110
66
tak
67 1583 CIOŁEK Dariusz
1966
Leopoldów
LLS (338)
105
57
 
 
55 47-54
50 55-57
 
 
 
 
 
 
105 105
67
tak
68 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (316)
105
58
 
105 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
105 105
68
tak
69 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (34)

 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
101 101
69
tak
70 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (362)
101
59
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
70
tak
  1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (400)
101
59
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
70
tak
72 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
101
63
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
72
tak
73 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (270)
101
64
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
tak
  1560 ORZĘCKI Radosław
1969
Rumia
POM (272)
101
64
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
tak
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM (262)
101
64
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
tak
76 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
84
68
84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 84
76
tak
77 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (186)
80
69
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
77
tak
  1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM (263)
80
69
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
77
tak
79 1766 BANASZEK Mariusz
1965
Działoszyce
ŚWI (610)

 
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
78 78
79
tak
80 1715 MROZIK Zbigniew
1968
Orzesze
ŚLS (540)
78
71
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
78 78
80
tak
81 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (415)
78
72
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
81
tak
  280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (375)
78
72
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
81
tak
83 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
77
75
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
83
tak
84 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
71
76
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
84
tak
85 1667 GUDZ Zbigniew
1964
Tarnobrzeg
PKR (485)

 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
70 70
85
tak
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (38)

 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
70 70
85
tak
87 1708 SCHANIEL Krzysztof
1971
Ruda Śląska
ŚLS (530)
70
78
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
70 70
87
tak
88 1603 BŁASZCZAK Roman
1970
Gorzów Wielkopolski
LBU (399)
70
79
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
70 70
88
tak
89 1642 RATUSZNIAK Zbigniew
1964
Mrągowo
WMZ (462)

 
 
 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
68 68
89
tak
90 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
68
80
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
90
tak
91 1544 SANDELEWSKI Jarosław
1962
Gdynia
POM (166)
68
81
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
91
tak
  1545 SULEJ Krzysztof
1971
Gdynia
POM (167)
68
81
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
91
tak
93 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (425)
67
83
 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
67 67
93
tak
  1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (525)
67
83
 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
67 67
93
tak
95 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (615)

 
 
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
64 64
95
tak
96 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (55)
64
86
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 64
96
tak
  73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (15)
64
86
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 64
96
tak
98 1761 MACHULA Roman
1964
Sandomierz
ŚWI (596)

 
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
60 60
98
tak
99 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (44)
60
88
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
60 60
99
tak
100 1759 BOGUCKI Paweł
1963
Żeromin
ŁDZ (592)

 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
tak
  276 CHODZYŃSKI Sylwester
1969
Sandomierz
ŚWI (594)

 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
tak
  1767 GRĄDEK Krzysztof
1963
Działoszyce
ŚWI (611)

 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
tak
  1757 PIGOŃ Maciej
1966
Skierniewice
ŁDZ (589)

 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
tak
  1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (613)

 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
tak
105 1582 MATEUSIAK Krystian
1971
Wola Osowińska
LLS (337)
55
91
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
55 55
105
tak
106 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (492)
50
92
 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
 
50 50
106
tak
  1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (516)
50
92
 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
 
50 50
106
tak
108 1602 CZARNIAWSKI Piotr
1967
Gorzów Wielkopolski
LBU (398)
0
94
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
tak
  1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (152)
0
94
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
tak
110 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (285)
0
96
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
tak
111 1521 KOPISZKA Krzysztof
1971
Skarszewy
POM (3)
0
97
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
tak

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
697
1
184 2
164 3-4
149 5-6
200 1
184 2
 
 
 
 
 
732 881
1
tak
2 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
670
3
122 9-12
200 1
184 2
164 3-4
136 7-8
 
 
 
 
 
684 806
2
tak
3 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
676
2
164 3-4
184 2
164 3-4
164 3-4
122 9-12
 
 
 
 
 
676 798
3
tak
4 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (307)
462
5
 
149 5-6
164 3-4
149 5-6
164 3-4
 
 
 
 
 
626 626
5
tak
5 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (279)
407
6
 
149 5-6
136 7-8
122 9-12
122 9-12
 
 
 
 
 
529 529
6
tak
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
516
4
122 9-12
136 7-8
122 9-12
136 7-8
122 9-12
 
 
 
 
 
516 638
4
tak
7 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
367
9
136 7-8
 
122 9-12
109 13-16
113 13-14
 
 
 
 
 
480 480
7
tak
8 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (348)
298
15
 
 
149 5-6
149 5-6
136 7-8
 
 
 
 
 
434 434
9
tak
9 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
328
12
113 13-14
 
122 9-12
93 19-20
106 15-16
 
 
 
 
 
434 434
10
tak
10 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (367)
384
7
 
 
200 1
184 2
 
 
 
 
 
 
384 384
11
tak
11 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
376
8
88 21
119 11-12
87 21-22
82 22-24
85 21-23
 
 
 
 
 
379 461
8
tak
12 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
367
10
122 9-12
136 7-8
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
367 367
12
tak
13 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (319)
360
11
 
125 9-10
113 13-14
122 9-12
 
 
 
 
 
 
360 360
13
tak
14 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
113
33
113 13-14
 
 
 
200 1
 
 
 
 
 
313 313
14
tak
15 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (35)
215
20
 
 
106 15-16
109 13-16
93 19-20
 
 
 
 
 
308 308
15
tak
16 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
306
13
93 19-20
113 13-14
 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
306 306
16
tak
17 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (309)
299
14
 
106 15-16
100 17-18
93 19-20
 
 
 
 
 
 
299 299
17
tak
18 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (416)
272
16
 
 
136 7-8
136 7-8
 
 
 
 
 
 
272 272
18
tak
19 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
270
17
106 15-16
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
270 270
19
tak
20 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (357)
106
34
 
 
106 15-16
 
149 5-6
 
 
 
 
 
255 255
20
tak
21 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
231
18
122 9-12
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
231 231
21
tak
22 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (363)
122
32
 
 
122 9-12
 
100 17-18
 
 
 
 
 
222 222
22
tak
23 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
219
19
 
119 11-12
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
219 219
23
tak
24 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (365)
201
21
 
 
113 13-14
88 21
 
 
 
 
 
 
201 201
24
tak
25 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
100
37
100 17-18
 
 
 
100 17-18
 
 
 
 
 
200 200
25
tak
26 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
200
22
 
113 13-14
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
200 200
26
tak
27 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
200
23
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 200
27
tak
28 1721 KOZULSKI Piotr
1961
Łódź
ŁDZ (547)
100
36
 
 
 
100 17-18
85 21-23
 
 
 
 
 
185 185
28
tak
29 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (326)
175
24
 
 
93 19-20
82 22-24
 
 
 
 
 
 
175 175
29
tak
30 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (527)
82
41
 
 
 
82 22-24
85 21-23
 
 
 
 
 
167 167
30
tak
31 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (622)

 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
 
 
164 164
31
tak
32 1542 WIŚNIEWSKI Marek
1961
Pruszcz Gdański
POM (143)
164
25
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
32
tak
33 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (603)

 
 
 
 
149 5-6
 
 
 
 
 
149 149
33
tak
34 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (140)
149
26
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
34
tak
  933 ZGŁOBICKI Krzysztof
1960
Gdańsk
POM (136)
149
26
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
34
tak
36 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
136
28
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
36
tak
37 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (308)
125
29
 
125 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
125 125
37
tak
38 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (601)

 
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
122 122
38
tak
39 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (565)
122
30
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
122 122
39
tak
  1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (548)
122
30
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
122 122
39
tak
41 1760 KUŹMICZ Jerzy
1959
Sandomierz
ŚWI (595)

 
 
 
 
113 13-14
 
 
 
 
 
113 113
41
tak
42 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (39)

 
 
 
 
106 15-16
 
 
 
 
 
106 106
42
tak
43 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
106
35
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106
43
tak
44 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
100
38
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
44
tak
45 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (459)

 
 
 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
93 93
45
tak
46 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (98)
93
39
 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
93 93
46
tak
47 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
93
40
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
47
tak
48 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (295)
0
42
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
tak

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
664
1
190 1
190 1
142 5-6
142 5-6
129 7-8
 
 
 
 
 
664 793
1
tak
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
590
2
129 7-8
142 5-6
190 1
129 7-8
156 3-4
 
 
 
 
 
617 746
2
tak
3 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (213)
577
3
117 9-11
175 2
156 3-4
129 7-8
 
 
 
 
 
 
577 577
4
tak
4 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
554
4
175 2
156 3-4
116 9-12
107 13-14
116 9-12
 
 
 
 
 
563 670
3
tak
5 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (412)
331
10
 
 
175 2
156 3-4
190 1
 
 
 
 
 
521 521
6
tak
6 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (360)
332
9
 
 
142 5-6
190 1
175 2
 
 
 
 
 
507 507
7
tak
7 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
372
7
142 5-6
 
129 7-8
101 15-16
95 17-18
 
 
 
 
 
467 467
8
tak
8 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
433
5
110 12-13
126 8
116 9-12
81 21-23
101 15-16
 
 
 
 
 
453 534
5
tak
9 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (154)
349
8
 
132 7
101 15-16
116 9-12
101 15-16
 
 
 
 
 
450 450
9
tak
10 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (43)
400
6
142 5-6
142 5-6
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
400 400
10
tak
11 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (411)
245
13
 
 
129 7-8
116 9-12
129 7-8
 
 
 
 
 
374 374
11
tak
12 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (312)
156
21
 
 
 
156 3-4
156 3-4
 
 
 
 
 
312 312
12
tak
13 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (23)
202
16
 
 
101 15-16
101 15-16
107 13-14
 
 
 
 
 
309 309
13
tak
14 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (60)
176
19
 
 
95 17-18
81 21-23
116 9-12
 
 
 
 
 
292 292
14
tak
15 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (384)
197
17
 
 
116 9-12
81 21-23
89 19-20
 
 
 
 
 
286 286
15
tak
16 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
276
11
156 3-4
120 9
 
 
 
 
 
 
 
 
276 276
16
tak
17 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (379)
190
18
 
 
95 17-18
95 17-18
83 21-22
 
 
 
 
 
273 273
17
tak
18 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (347)
272
12
 
 
156 3-4
116 9-12
 
 
 
 
 
 
272 272
18
tak
19 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
117
26
117 9-11
 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
 
259 259
19
tak
20 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (553)
142
24
 
 
 
142 5-6
116 9-12
 
 
 
 
 
258 258
20
tak
21 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (226)
129
25
129 7-8
 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
224 224
21
tak
22 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (196)
110
28
110 12-13
 
 
 
107 13-14
 
 
 
 
 
217 217
22
tak
23 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (393)
214
14
 
 
107 13-14
107 13-14
 
 
 
 
 
 
214 214
23
tak
24 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (341)
205
15
 
 
116 9-12
89 19-20
 
 
 
 
 
 
205 205
24
tak
25 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (250)
104
31
104 14-15
 
 
 
83 21-22
 
 
 
 
 
187 187
25
tak
26 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (297)
156
22
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
27
tak
27 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (254)
156
23
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
28
tak
28 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (352)

 
 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
 
142 142
29
tak
29 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (29)
117
27
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
30
tak
30 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (549)

 
 
 
 
116 9-12
 
 
 
 
 
116 116
31
tak
31 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (372)
107
29
 
 
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
107 107
32
tak
32 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
104
30
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
33
tak
33 111 RICHTA Marian
1955
Siemianowice Śląskie
ŚLS (423)
95
32
 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
95 95
34
tak
34 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (599)

 
 
 
 
89 19-20
 
 
 
 
 
89 89
35
tak
35 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (291)
89
33
 
 
 
89 19-20
 
 
 
 
 
 
89 89
36
tak
36 1591 KURCZ Kazimierz
1954
Legnica
DŚL (368)
0
34
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
tak

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (142)
381
3
122 7-8
125 7
134 5-6
 
110 9-12
 
 
 
 
 
491 491
3
tak
2 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (292)
290
9
 
180 1
 
110 9-12
165 2
 
 
 
 
 
455 455
4
tak
3 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (45)
444
1
102 13
119 8
122 7-8
101 13-14
95 15-16
 
 
 
 
 
444 539
1
tak
4 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (219)
424
2
107 11-12
114 9
113 9-10
90 17-18
85 19
 
 
 
 
 
424 509
2
tak
5 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (106)
282
11
148 3-4
 
 
134 5-6
134 5-6
 
 
 
 
 
416 416
5
tak
6 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (190)
313
5
165 2
148 3-4
 
 
101 13-14
 
 
 
 
 
414 414
6
tak
7 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (260)
290
10
180 1
 
 
110 9-12
122 7-8
 
 
 
 
 
412 412
7
tak
8 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (189)
256
12
122 7-8
134 5-6
 
 
110 9-12
 
 
 
 
 
366 366
8
tak
9 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (394)
165
20
 
 
 
165 2
180 1
 
 
 
 
 
345 345
9
tak
10 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (300)
229
14
 
134 5-6
 
95 15-16
110 9-12
 
 
 
 
 
339 339
10
tak
11 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (222)
180
18
 
 
 
180 1
148 3-4
 
 
 
 
 
328 328
11
tak
12 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (322)
235
13
 
 
134 5-6
101 13-14
90 17-18
 
 
 
 
 
325 325
12
tak
13 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (153)
313
4
 
 
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
 
313 313
13
tak
14 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (84)
299
6
 
165 2
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
299 299
14
tak
15 135