Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R3 1.
2.
3.
4.



Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
591
1
230 2
156 9-10
205 3-4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
777 963
1
2 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (71)
552
2
210 3
156 9-10
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
552 738
2
3 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
370
3
200 4
 
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
540 710
3
4 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (354)
250
4
 
 
250 1
250 1
 
 
 
 
 
 
500 500
4
5 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
250
5
250 1
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
480 480
6
6 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (321)
205
7
 
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
 
410 410
7
7 1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (211)
156
11
 
 
156 9-10
170 7-8
 
 
 
 
 
 
326 326
10
8 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (389)
230
6
 
 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
230 480
5
9 1606 GRODZICKA Aneta
1979
Gliwice
ŚLS (404)

 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 205
13
10 1537 MATACHOWSKA Jadwiga
1974
Jastarnia
POM (123)
190
8
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 190
14
11 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (542)

 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
186 391
8
12 1580 MATLIŃSKA Katarzyna
1977
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (329)
186
9
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
15
13 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (388)
170
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
16
14 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (330)
156
11
 
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
156 326
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
495
3
141 9-10
186 5-6
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
663 663
6
2 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
504
1
185 3-4
186 5-6
133 11-12
153 7-8
 
 
 
 
 
 
657 825
3
3 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
499
2
153 7-8
205 3-4
141 9-10
153 7-8
 
 
 
 
 
 
652 794
4
4 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (50)
430
4
 
205 3-4
225 1
207 2
 
 
 
 
 
 
637 844
2
5 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
410
6
225 1
 
185 3-4
225 1
 
 
 
 
 
 
635 860
1
6 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
414
5
207 2
 
207 2
185 3-4
 
 
 
 
 
 
599 752
5
7 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
274
11
141 9-10
 
133 11-12
141 9-10
 
 
 
 
 
 
415 568
7
8 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
263
12
135 11
 
128 13
141 9-10
 
 
 
 
 
 
404 404
10
9 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (47)
398
7
 
230 2
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
398 398
11
10 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (419)
185
14
 
 
185 3-4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
370 555
8
11 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
338
8
185 3-4
 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
338 523
9
12 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (306)
323
9
 
170 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
323 323
12
13 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
153
17
153 7-8
 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
 
321 321
13
14 1567 BARTOSZ Grażyna
1965
Mirostowice Górne
LBU (305)
311
10
 
170 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
311 311
14
15 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (82)
250
13
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250 250
15
16 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
168
15
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
17
17 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
16
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
18

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
532
1
164 3-4
184 2
184 2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
696 880
1
2 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
476
2
164 3-4
160 4
152 5
164 3-4
 
 
 
 
 
 
640 800
3
3 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
400
3
200 1
 
200 1
200 1
 
 
 
 
 
 
600 800
2
4 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (355)
168
5
 
 
168 3
184 2
 
 
 
 
 
 
352 352
5
5 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (290)
200
4
 
200 1
 
152 5
 
 
 
 
 
 
352 520
4
6 1592 KURCZ Halina
1958
Legnica
DŚL (369)
0
6
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
454
2
146 6
152 5
156 3-4
146 6
 
 
 
 
 
 
600 760
1
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
495
1
152 5
168 3
175 2
 
 
 
 
 
 
 
495 495
2
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
184
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
184 184
3
4 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (366)
138
4
 
 
138 6
 
 
 
 
 
 
 
138 138
4

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (359)
190
1
 
 
190 1
165 2
 
 
 
 
 
 
355 545
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (345)
145
3
 
 
145 5
151 3
 
 
 
 
 
 
296 296
3
3 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (83)

 
 
 
180 1
 
 
 
 
 
 
180 180
4
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (108)
156
2
 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
156 331
2
5 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (374)
132
4
 
 
132 7
 
 
 
 
 
 
 
132 132
5

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
641
2
186 5-6
205 3-4
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
827 827
2
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
500
3
250 1
250 1
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
705 955
1
3 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
665
1
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
 
665 665
7
4 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
413
4
170 7-8
152 9-12
91 25-28
152 9-12
 
 
 
 
 
 
565 632
8
5 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (19)
306
16
 
136 13-16
170 7-8
250 1
 
 
 
 
 
 
556 742
3
6 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (310)
391
5
 
186 5-6
205 3-4
152 9-12
 
 
 
 
 
 
543 543
15
7 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (294)
382
10
 
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
 
 
534 704
6
8 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (8)
357
11
 
152 9-12
205 3-4
170 7-8
 
 
 
 
 
 
527 732
5
9 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
391
7
205 3-4
186 5-6
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
503 733
4
10 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
388
9
112 17-24
124 17-18
152 9-12
91 25-28
 
 
 
 
 
 
479 615
10
11 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
391
6
136 13-16
170 7-8
85 29-30
85 29-30
 
 
 
 
 
 
476 628
9
12 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
288
20
152 9-12
 
136 13-16
170 7-8
 
 
 
 
 
 
458 570
12
13 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
322
15
186 5-6
 
136 13-16
136 13-16
 
 
 
 
 
 
458 610
11
14 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
343
13
79 31-34
152 9-12
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
455 567
14
15 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
306
17
136 13-16
 
170 7-8
112 17-24
 
 
 
 
 
 
418 530
16
16 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (410)
186
30
 
 
186 5-6
230 2
 
 
 
 
 
 
416 568
13
17 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
303
19
112 17-24
100 23-24
91 25-28
112 17-24
 
 
 
 
 
 
415 502
18
18 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
329
14
112 17-24
136 13-16
81 31-32
78 33-34
 
 
 
 
 
 
407 468
20
19 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
389
8
152 9-12
152 9-12
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
389 501
19
20 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (42)
268
22
152 9-12
116 19-20
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
380 516
17
21 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (311)
260
23
 
108 21-22
152 9-12
112 17-24
 
 
 
 
 
 
372 426
23
22 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
356
12
112 17-24
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
356 427
22
23 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
274
21
85 29-30
124 17-18
65 43-49
71 39-42
 
 
 
 
 
 
345 406
24
24 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
224
25
112 17-24
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
 
 
336 448
21
25 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
306
18
112 17-24
116 19-20
78 33-34
 
 
 
 
 
 
 
306 393
25
26 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (392)
112
42
 
 
112 17-24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
298 298
32
27 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (205)
205
26
93 25-26
 
112 17-24
91 25-28
 
 
 
 
 
 
296 296
33
28 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (318)
136
39
 
136 13-16
nkl.
136 13-16
 
 
 
 
 
 
272 350
27
29 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
187
29
75 35-38
 
112 17-24
66 43-48
 
 
 
 
 
 
253 307
30
30 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (59)
112
42
 
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
248 322
29
31 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
179
32
79 31-34
100 23-24
 
66 43-48
 
 
 
 
 
 
245 299
31
32 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
152
36
152 9-12
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
243 330
28
33 1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (125)
136
38
71 39-41
 
65 43-49
91 25-28
 
 
 
 
 
 
227 227
37
34 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
224
24
112 17-24
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
224 360
26
35 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (378)
136
37
 
 
136 13-16
81 31-32
 
 
 
 
 
 
217 217
39
36 1720 PIECOWSKI Mirosław
1975
Rybnik
ŚLS (546)

 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 205
43
37 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (220)
205
27
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
44
38 1525 SAWICKI Grzegorz
1977
Głubczyce
OPO (32)
201
28
 
136 13-16
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
201 201
45
39 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (284)
78
57
 
 
78 33-34
112 17-24
 
 
 
 
 
 
190 266
34
40 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (381)
186
30
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
47
41 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (314)
170
33
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
49
42 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
170
34
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
50
43 1706 KRUPA Sebastian
1973
Chorzów
ŚLS (528)

 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
152 152
53
44 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (408)
152
35
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 228
36
45 1605 KOZŁOWSKI Jarosław
1975
Gliwice
ŚLS (403)
75
58
 
 
75 35-38
75 35-38
 
 
 
 
 
 
150 150
54
46 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (11)
71
64
 
 
71 39-42
75 35-38
 
 
 
 
 
 
146 213
40
  1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (10)
71
64
 
 
71 39-42
75 35-38
 
 
 
 
 
 
146 207
41
48 1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (564)

 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136 136
56
49 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
136
40
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 223
38
50 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (109)
136
41
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
57
51 1596 MIGDAŁ Eugeniusz
1973
Katowice
ŚLS (376)
65
70
 
 
65 43-49
66 43-48
 
 
 
 
 
 
131 131
58
52 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (173)
112
42
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 248
35
53 1523 WRONIAK Bartosz
1974
Godziszewo
POM (18)
112
45
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
65
54 421 LIBURA Tomasz
1972
Elbląg
WMZ (265)
93
46
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
66
55 1604 PIWOWARSKI Krzysztof
1979
Pniów
ŚLS (402)
91
47
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
91 91
67
56 1564 KASZUBA Grzegorz
1973
Słubice
LBU (296)
91
48
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
  274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (240)
91
48
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (317)
91
48
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
59 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
89
51
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
71
60 1554 KONKEL Krzysztof
1975
Rumia
POM (223)
89
52
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
72
61 1707 NOPARLIK Adam
1972
Chorzów
ŚLS (529)

 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 85
75
62 1555 BŁASZCZUK Bernard
1981
Reda
POM (224)
85
53
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 85
76
63 1733 DRZYZGA Adam
1975
Tarnowskie Góry
ŚLS (560)

 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
81 81
77
64 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (361)
81
54
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81 81
78
65 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
79
55
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 166
51
66 1520 WOJTAN Tomasz
1980
Skarszewy
POM (2)
79
56
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
79
67 1713 IHAS Jerzy
1972
Pruchna
ŚLS (535)

 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
78 78
81
68 1620 BANACH Filip
1980
Bydgoszcz
KPM (438)

 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
75 75
82
69 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (385)
75
58
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
83
  1581 MIERZYŃSKI Paweł
1978
Radom
MAZ (331)
75
58
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 146
55
  1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (417)
75
58
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
83
72 420 LEWANDOWSKI Maciej
1972
Warszawa
MAZ (225)
75
62
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
85
  541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (182)
75
62
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
85
74 1730 BITTMAN Piotr
1980
Zabrze
ŚLS (559)

 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
71 71
90
  1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (12)

 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
71 125
60
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (424)

 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
71 71
90
77 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (413)
71
64
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
92
  1493 NIESZPOREK Tomasz
1973
Siewierz
ŚLS (56)
71
64
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
92
79 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
71
68
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
94
80 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz
1980
Lublin
LLS (244)
71
69
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
95
81 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (428)

 
 
 
66 43-48
 
 
 
 
 
 
66 127
59
  1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (551)

 
 
 
66 43-48
 
 
 
 
 
 
66 66
98
  1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (499)

 
 
 
66 43-48
 
 
 
 
 
 
66 120
61
84 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (100)
65
70
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
99
  1586 SIKORA Janusz
1973
Pyrzowice
ŚLS (350)
65
70
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
99
86 1601 RYSTWEJ Marcin
1977
Gorzów Wielkopolski
LBU (397)
0
73
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
87 1570 MOSKALIK Mariusz
1977
Zielona Góra
LBU (320)
0
74
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
88 1551 BUCZYŃSKI Daniel
1975
Dąbrowa
WMZ (206)
0
75
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
635
1
185 3-4
225 1
225 1
185 3-4
 
 
 
 
 
 
820 820
1
2 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
490
2
168 5-6
137 9-12
185 3-4
123 13-16
 
 
 
 
 
 
613 714
6
3 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (13)
445
4
123 13-16
185 3-4
137 9-12
153 7-8
 
 
 
 
 
 
598 805
2
4 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
458
3
137 9-12
168 5-6
153 7-8
137 9-12
 
 
 
 
 
 
595 732
5
5 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
422
6
153 7-8
168 5-6
101 17-24
153 7-8
 
 
 
 
 
 
575 760
3
6 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
375
9
168 5-6
207 2
 
185 3-4
 
 
 
 
 
 
560 661
7
7 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
413
8
123 13-16
153 7-8
137 9-12
137 9-12
 
 
 
 
 
 
550 735
4
8 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
423
5
101 17-24
137 9-12
185 3-4
101 17-24
 
 
 
 
 
 
524 625
10
9 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (86)
416
7
153 7-8
185 3-4
78 25-32
101 17-24
 
 
 
 
 
 
517 595
12
10 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
285
14
207 2
 
78 25-32
225 1
 
 
 
 
 
 
510 647
8
11 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (194)
360
10
84 25-26
153 7-8
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
 
461 629
9
12 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
353
11
185 3-4
 
168 5-6
101 17-24
 
 
 
 
 
 
454 622
11
13 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (252)
338
12
137 9-12
123 13-16
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
416 416
13
14 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (377)
207
18
 
 
207 2
168 5-6
 
 
 
 
 
 
375 375
17
15 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (406)
168
21
 
 
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
 
336 336
22
16 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
302
13
101 17-24
123 13-16
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
302 403
14
17 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
225
16
65 38-40
105 19-20
55 47-54
60 43-46
 
 
 
 
 
 
285 363
19
18 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
137
29
137 9-12
 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
274 397
15
19 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (70)
191
20
 
123 13-16
68 35-36
78 25-32
 
 
 
 
 
 
269 324
24
20 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (383)
123
32
 
 
123 13-16
137 9-12
 
 
 
 
 
 
260 383
16
21 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
260
15
123 13-16
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
260 338
21
22 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
156
22
101 17-24
 
55 47-54
78 25-32
 
 
 
 
 
 
234 312
25
23 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (405)
153
23
 
 
153 7-8
78 25-32
 
 
 
 
 
 
231 231
30
24 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
225
17
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225 225
32
25 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (178)
101
40
 
 
101 17-24
123 13-16
 
 
 
 
 
 
224 224
35
26 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (235)
123
32
 
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
 
224 224
36
27 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
137
30
137 9-12
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
215 368
18
28 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
131
31
71 31-34
 
60 43-46
78 25-32
 
 
 
 
 
 
209 259
28
29 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (552)

 
 
 
207 2
 
 
 
 
 
 
207 207
39
30 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (336)
137
26
 
 
137 9-12
70 33-34
 
 
 
 
 
 
207 207
40
31 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (382)
101
40
 
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
 
202 202
42
  1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (396)
101
40
 
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
 
202 303
26
33 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (346)
137
26
 
 
137 9-12
64 39-42
 
 
 
 
 
 
201 324
23
34 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (61)
140
25
 
90 23-24
50 55
55 47-54
 
 
 
 
 
 
195 195
44
35 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
194
19
71 31-34
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
194 194
45
36 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
120
36
65 38-40
 
55 47-54
50 55-57
 
 
 
 
 
 
170 230
31
37 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (340)
101
40
 
 
101 17-24
64 39-42
 
 
 
 
 
 
165 165
49
38 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (332)
60
76
 
 
60 43-46
101 17-24
 
 
 
 
 
 
161 161
50
39 1529 BURDZICKI Zbigniew
1966
Biała Podlaska
LLS (54)
152
24
 
97 21-22
55 47-54
 
 
 
 
 
 
 
152 212
37
40 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (333)
78
56
 
 
78 25-32
68 35-36
 
 
 
 
 
 
146 224
34
41 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (339)
70
64
 
 
70 33-34
68 35-36
 
 
 
 
 
 
138 261
27
42 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (298)
137
28
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
56
43 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (373)
55
79
 
 
55 47-54
78 25-32
 
 
 
 
 
 
133 197
43
44 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (110)
77
61
77 29-30
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
132 132
57
45 1590 LAMER Maciej
1965
Zawiercie
ŚLS (356)
67
70
 
 
67 37-38
64 39-42
 
 
 
 
 
 
131 209
38
46 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (420)
64
72
 
 
64 39-42
64 39-42
 
 
 
 
 
 
128 128
59
47 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (544)

 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
123 224
33
  69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (358)

 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
123 123
62
49 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (351)
68
66
 
 
68 35-36
55 47-54
 
 
 
 
 
 
123 187
46
50 1430 PEŁKA Jerzy
1969
Orzesze
DŚL (325)
123
32
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
123 123
63
51 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
123
35
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 348
20
52 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (414)
64
72
 
 
64 39-42
55 47-54
 
 
 
 
 
 
119 183
47
53 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (324)
60
76
 
 
60 43-46
55 47-54
 
 
 
 
 
 
115 170
48
54 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (193)
112
37
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
64
  1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (241)
112
37
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
64
56 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (395)
60
76
 
 
60 43-46
50 55-57
 
 
 
 
 
 
110 110
66
57 1583 CIOŁEK Dariusz
1966
Leopoldów
LLS (338)
55
79
 
 
55 47-54
50 55-57
 
 
 
 
 
 
105 105
67
58 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (316)
105
39
 
105 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
105 105
68
59 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (362)
101
40
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
70
  85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (127)
101
40
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 238
29
  1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (400)
101
40
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
70
62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
101
47
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 202
41
63 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
101
48
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
72
64 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (270)
101
49
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
  1560 ORZĘCKI Radosław
1969
Rumia
POM (272)
101
49
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM (262)
101
49
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
67 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (315)
97
52
 
97 21-22
 
 
 
 
 
 
 
 
97 152
52
68 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
84
53
84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 84
76
69 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (186)
80
54
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
77
  1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM (263)
80
54
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
77
71 1715 MROZIK Zbigniew
1968
Orzesze
ŚLS (540)

 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
78 78
80
72 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (415)
78
56
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
81
  280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (375)
78
56
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
81
  265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (409)
78
56
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 146
53
75 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
77
60
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
83
76 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
71
62
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
84
77 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
71
63
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 131
58
78 1708 SCHANIEL Krzysztof
1971
Ruda Śląska
ŚLS (530)

 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
70 70
87
79 1603 BŁASZCZAK Roman
1970
Gorzów Wielkopolski
LBU (399)
70
64
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
70 70
88
80 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
68
67
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
90
81 1544 SANDELEWSKI Jarosław
1962
Gdynia
POM (166)
68
68
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
91
  1545 SULEJ Krzysztof
1971
Gdynia
POM (167)
68
68
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
91
83 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (425)

 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
67 67
93
  1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (525)

 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
67 67
93
85 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Giedlarowa
PKR (401)
67
70
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
 
67 145
54
86 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (55)
64
72
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 64
96
  73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (15)
64
72
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 64
96
88 1703 NOWACKI Jacek
1971
Warszawa
MAZ (523)

 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
60 127
60
  1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (288)

 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
60 127
60
  1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (44)

 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
60 60
99
91 1582 MATEUSIAK Krystian
1971
Wola Osowińska
LLS (337)

 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
55 55
105
92 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (492)

 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
 
50 50
106
  1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (516)

 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
 
50 50
106
94 1602 CZARNIAWSKI Piotr
1967
Gorzów Wielkopolski
LBU (398)
0
81
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
  1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (152)
0
81
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
96 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (285)
0
83
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
97 1521 KOPISZKA Krzysztof
1971
Skarszewy
POM (3)
0
84
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
497
3
184 2
164 3-4
149 5-6
200 1
 
 
 
 
 
 
697 881
1
2 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
512
1
164 3-4
184 2
164 3-4
164 3-4
 
 
 
 
 
 
676 798
3
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
506
2
122 9-12
200 1
184 2
164 3-4
 
 
 
 
 
 
670 806
2
4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
380
4
122 9-12
136 7-8
122 9-12
136 7-8
 
 
 
 
 
 
516 638
4
5 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (307)
313
5
 
149 5-6
164 3-4
149 5-6
 
 
 
 
 
 
462 626
5
6 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (279)
285
7
 
149 5-6
136 7-8
122 9-12
 
 
 
 
 
 
407 529
6
7 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (367)
200
16
 
 
200 1
184 2
 
 
 
 
 
 
384 384
11
8 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
294
6
88 21
119 11-12
87 21-22
82 22-24
 
 
 
 
 
 
376 461
8
9 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
258
9
136 7-8
 
122 9-12
109 13-16
 
 
 
 
 
 
367 480
7
10 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
258
10
122 9-12
136 7-8
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
367 367
12
11 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (319)
238
11
 
125 9-10
113 13-14
122 9-12
 
 
 
 
 
 
360 360
13
12 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
235
12
113 13-14
 
122 9-12
93 19-20
 
 
 
 
 
 
328 434
10
13 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
206
15
93 19-20
113 13-14
 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
306 306
16
14 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (309)
206
14
 
106 15-16
100 17-18
93 19-20
 
 
 
 
 
 
299 299
17
15 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (348)
149
20
 
 
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
 
298 434
9
16 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (416)
136
23
 
 
136 7-8
136 7-8
 
 
 
 
 
 
272 272
18
17 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
270
8
106 15-16
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
270 270
19
18 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
122
27
122 9-12
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
 
231 231
21
19 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
219
13
 
119 11-12
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
219 219
23
20 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (35)
106
30
 
 
106 15-16
109 13-16
 
 
 
 
 
 
215 308
15
21 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (365)
113
28
 
 
113 13-14
88 21
 
 
 
 
 
 
201 201
24
22 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
200
17
 
113 13-14
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
200 200
26
23 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
200
18
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
200 200
27
24 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (326)
93
35
 
 
93 19-20
82 22-24
 
 
 
 
 
 
175 175
29
25 1542 WIŚNIEWSKI Marek
1961
Pruszcz Gdański
POM (143)
164
19
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
32
26 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (140)
149
21
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
34
  933 ZGŁOBICKI Krzysztof
1960
Gdańsk
POM (136)
149
21
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
34
28 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
136
24
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
36
29 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (308)
125
25
 
125 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
125 125
37
30 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (565)

 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
122 122
39
  1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (548)

 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
122 122
39
32 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (363)
122
26
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
 
122 222
22
33 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
113
29
113 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 313
14
34 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (357)
106
30
 
 
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
106 255
20
35 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
106
32
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106
43
36 1721 KOZULSKI Piotr
1961
Łódź
ŁDZ (547)

 
 
 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
100 185
28
37 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
100
33
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 200
25
38 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
100
34
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
44
39 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (98)
93
35
 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
93 93
46
40 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
93
37
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
47
41 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (527)

 
 
 
82 22-24
 
 
 
 
 
 
82 167
30
42 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (295)
0
38
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
522
1
190 1
190 1
142 5-6
142 5-6
 
 
 
 
 
 
664 793
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
461
2
129 7-8
142 5-6
190 1
129 7-8
 
 
 
 
 
 
590 746
2
3 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (213)
448
3
117 9-11
175 2
156 3-4
129 7-8
 
 
 
 
 
 
577 577
4
4 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
447
4
175 2
156 3-4
116 9-12
107 13-14
 
 
 
 
 
 
554 670
3
5 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
352
5
110 12-13
126 8
116 9-12
81 21-23
 
 
 
 
 
 
433 534
5
6 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (43)
284
6
142 5-6
142 5-6
 
116 9-12
 
 
 
 
 
 
400 400
10
7 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
271
8
142 5-6
 
129 7-8
101 15-16
 
 
 
 
 
 
372 467
8
8 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (154)
233
9
 
132 7
101 15-16
116 9-12
 
 
 
 
 
 
349 450
9
9 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (360)
142
14
 
 
142 5-6
190 1
 
 
 
 
 
 
332 507
7
10 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (412)
175
10
 
 
175 2
156 3-4
 
 
 
 
 
 
331 521
6
11 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
276
7
156 3-4
120 9
 
 
 
 
 
 
 
 
276 276
16
12 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (347)
156
11
 
 
156 3-4
116 9-12
 
 
 
 
 
 
272 272
18
13 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (411)
129
15
 
 
129 7-8
116 9-12
 
 
 
 
 
 
245 374
11
14 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (393)
107
22
 
 
107 13-14
107 13-14
 
 
 
 
 
 
214 214
23
15 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (341)
116
19
 
 
116 9-12
89 19-20
 
 
 
 
 
 
205 205
24
16 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (23)
101
26
 
 
101 15-16
101 15-16
 
 
 
 
 
 
202 309
13
17 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (384)
116
19
 
 
116 9-12
81 21-23
 
 
 
 
 
 
197 286
15
18 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (379)
95
27
 
 
95 17-18
95 17-18
 
 
 
 
 
 
190 273
17
19 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (60)
95
27
 
 
95 17-18
81 21-23
 
 
 
 
 
 
176 292
14
20 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (283)

 
 
 
175 2
 
 
 
 
 
 
175 175
26
21 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (312)

 
 
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
156 312
12
22 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (297)
156
12
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
27
23 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (254)
156
13
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
28
24 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (553)

 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
 
 
142 258
20
25 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (226)
129
16
129 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 224
21
26 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
117
17
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 259
19
27 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (29)
117
18
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
30
28 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (196)
110
21
110 12-13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
110 217
22
29 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (372)
107
22
 
 
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
107 107
32
30 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
104
24
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 104
33
31 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (250)
104
25
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104 187
25
32 111 RICHTA Marian
1955
Siemianowice Śląskie
ŚLS (423)

 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
95 95
34
33 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (291)

 
 
 
89 19-20
 
 
 
 
 
 
89 89
36
34 1591 KURCZ Kazimierz
1954
Legnica
DŚL (368)
0
29
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (45)
343
2
102 13
119 8
122 7-8
101 13-14
 
 
 
 
 
 
444 539
1
2 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (219)
334
3
107 11-12
114 9
113 9-10
90 17-18
 
 
 
 
 
 
424 509
2
3 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (142)
381
1
122 7-8
125 7
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
381 491
3
4 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (153)
165
10
 
 
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
 
313 313
13
5 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (190)
313
4
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
313 414
6
6 1145 OSICKI Jerzy
1948
Polkowice
DŚL (84)
165
11
 
165 2
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
299 299
14
7 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (334)
148
12
 
 
148 3-4
148 3-4
 
 
 
 
 
 
296 296
15
8 1081 JANICKI Stanisław
1950
Bydgoszcz
KPM (115)
296
5
148 3-4
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
296 296
16
9 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (292)
180
8
 
180 1
 
110 9-12
 
 
 
 
 
 
290 455
4
10 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (260)
180
9
180 1
 
 
110 9-12
 
 
 
 
 
 
290 412
7
11 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (106)
148
14
148 3-4
 
 
134 5-6
 
 
 
 
 
 
282 416
5
12 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (189)
256
6
122 7-8
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
256 366
8
13 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (322)
134
15
 
 
134 5-6
101 13-14
 
 
 
 
 
 
235 325
12
14 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (300)
134
16
 
134 5-6
 
95 15-16
 
 
 
 
 
 
229 339
10
15 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (208)
113
20
 
 
113 9-10
110 9-12
 
 
 
 
 
 
223 223
19
16 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (418)
102
26
 
 
102 13
110 9-12
 
 
 
 
 
 
212 212
20
17 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (364)
107
23
 
 
107 11-12
90 17-18
 
 
 
 
 
 
197 197
21
18 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (222)

 
 
 
180 1
 
 
 
 
 
 
180 328
11
19 144 PIETRZAK Henryk
1947
Skoczów
ŚLS (342)
180
7
 
 
180 1
 
 
 
 
 
 
 
180 180
23
20 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (394)

 
 
 
165 2
 
 
 
 
 
 
165 345
9
21 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (135)
148
12
 
 
148 3-4
 
 
 
 
 
 
 
148 282
17
22 1310 TRUDNOWSKI Janusz
1949
Elbląg
WMZ (73)
134
17
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
25
23 141 OLBIŃSKI Janusz
1948
Łódź
ŁDZ (273)
134
18
134 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 134
26
24 1738 KELER Antoni
1949
Bytom
ŚLS (566)

 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
122 122
28
  1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (536)

 
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
122 122
28
26 1550 KLEINROK Andrzej
1949
Zamość
LLS (201)
122
19
 
 
122 7-8
 
 
 
 
 
 
 
122 122
30
27 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (87)
113
21
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 223
18
28 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (28)
113
22
113 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
113 113
31
29 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (99)
107
23
 
 
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
107 107
32
30 1075 GRACZKOWSKI Jerzy
1951
Kwidzyn
POM (258)
107
25
107 11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
107 107
33
31 1637 KICIAK Marek
1951
Lublin
LLS (455)

 
 
 
95 15-16
 
 
 
 
 
 
95 185
22

mężczyźni - kategoria 75-79 lat

1 1147 KRAJEWSKI Tadeusz
1944
Ostróda
WMZ (96)
446
1
170 1
136 4
140 3-4
129 5
 
 
 
 
 
 
575 715
1
2 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz
1945
Bydgoszcz
KPM (89)
383
2
116 7-8
143 3
124 6
116 7-8
 
 
 
 
 
 
499 628
2
3 1061 BIADUŃ Antoni
1944
Zabrze
ŚLS (138)
170
5
 
 
170 1
170 1
 
 
 
 
 
 
340 510
3
4 1207 STASIEŁOWICZ Romuald
1942
Drezdenko
LBU (257)
310
3
140 3-4
170 1
 
 
 
 
 
 
 
 
310 434
4
5 143 HAJDUSIANEK Stanisław
1946
Bielsko-Biała
ŚLS (151)
140
8
 
 
140 3-4
140 3-4
 
 
 
 
 
 
280 280
6
6 1146 DULKOWSKI Franciszek
1946
Mełno
KPM (79)
272
4
116 7-8
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
272 272
7
7 148 CZYŻ Karol
1944
Ustroń
ŚLS (380)
129
10
 
 
129 5
124 6
 
 
 
 
 
 
253 253
8
8 1187 PAWLAK Leon
1944
Ośnica
MAZ (537)

 
 
 
156 2
 
 
 
 
 
 
156 296
5
9 161 SZWAB Antoni
1942
Wodzisław Śląski
ŚLS (335)
156
6
 
 
156 2
 
 
 
 
 
 
 
156 156
10
10 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt
1944
Gdańsk
POM (101)
156
7
156 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 156
11
11 158 SAJDAK Marek
1943
Gliwice
ŚLS (343)

 
 
 
140 3-4
 
 
 
 
 
 
140 140
12
12 145 GÓRECKI Eugeniusz
1944
Gdańsk
POM (33)
140
9
140 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
13
13 160 GĘSICKI Marian
1942
Działdowo
WMZ (69)
129
11
129 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
129 129
14
14 1209 PIŃSKI Mariusz
1942
Gdańsk
POM (102)
124
12
124 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
124 124
15
15 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty
1942
Poznań
WLP (538)

 
 
 
116 7-8
 
 
 
 
 
 
116 116
16

mężczyźni - kategoria 80-84 lata

1 154 BANASZKIEWICZ Ryszard
1941
Brzeg Dolny
DŚL (91)
451
1
160 1
131 3-4
160 1
147 2
 
 
 
 
 
 
598 598
4
2 153 GLURA Henryk
1941
Bydgoszcz
KPM (88)
409
3
147 2
131 3-4
131 3-4
160 1
 
 
 
 
 
 
569 716
1
3 155 ORZECHOWSKI Zdzisław
1940
Łowicz
ŁDZ (214)
422
2
131 3-4
160 1
131 3-4
119 5-6
 
 
 
 
 
 
541 672
2
4 167 HNYDA Adam
1938
Piekary Śląskie
ŚLS (137)
397
4
131 3-4
147 2
119 5-6
131 3-4
 
 
 
 
 
 
528 647
3
5 174 CZEKAJ Teofil
1937
Lublin
LLS (161)
327
5
106 8
121 5
100 9-10
109 7-8
 
 
 
 
 
 
436 542
7
6 163 WOREK Jan
1940
Rzeszów
PKR (67)
322
6
111 7
111 7
100 9-10
109 7-8
 
 
 
 
 
 
431 550
6
7 156 MALARZ Janusz
1941
Tarnobrzeg
PKR (21)
266
7
119 5-6
 
147 2
131 3-4
 
 
 
 
 
 
397 557
5
8 159 BUKOWSKI Jan
1941
Bystra
ŚLS (287)
119
8
 
 
119 5-6
119 5-6
 
 
 
 
 
 
238 349
8
9 162 HRECZUCH Jan
1941
Wrocław
DŚL (92)
109
11
 
 
109 7-8
96 11
 
 
 
 
 
 
205 205
10
10 168 RETERSKI Michał
1938
Działdowo
WMZ (111)
100
13
100 9-10
 
 
100 9-10
 
 
 
 
 
 
200 200
11
11 1164 GLINIECKI Sylwester
1941
Elbląg
WMZ (72)
119
9
119 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
119 119
12
12 1344 SAWCZAK Jerzy
1939
Głogów
DŚL (85)
116
10
 
116 6
 
 
 
 
 
 
 
 
116 116
13
13 173 KWODAWSKI Marian
1938
Gliwice
ŚLS (407)
109
11
 
 
109 7-8
 
 
 
 
 
 
 
109 240
9

mężczyźni - kategoria od 85 lat

1 171 BULA Karol
1936
Radzionków
ŚLS (421)
95
2
 
 
95 11-12
100 9-10