Ogólnopolski ranking weteranów
Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.
Poz. | #Z | Zawodnik Rok urodz. |
Miejscowość Woj. (#LO) |
R2 | 1. 2. |
3. |
Pty | KGW | kobiety - kategoria 40-49 lat |
|||
1 | 1519 |
MIKA Małgorzata 1980 |
Reda POM (221) |
386 1 |
230 2 156 9-10 |
205 3-4 |
|
|
|
591 |
963 1 |
|
2 | 1532 |
LEWKOWICZ Urszula 1972 |
Biała Podlaska LLS (71) |
366 2 |
210 3 156 9-10 |
186 5-6 |
|
|
|
552 |
738 2 |
|
3 | 1501 |
ROBAKOWSKA Joanna 1974 |
Jastarnia POM (122) |
200 4 |
200 4 |
170 7-8 |
|
|
|
370 |
710 3 |
|
4 | 1589 |
BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974 |
Strzelin DŚL (354) |
|
|
250 1 |
|
|
|
250 |
500 4 |
|
5 | 1311 |
SAWECKA Małgorzata 1976 |
Warszawa MAZ (261) |
250 3 |
250 1 |
|
|
|
|
250 |
480 6 |
|
6 | 1598 |
OSUCH Ewa 1981 |
Kielce ŚWI (389) |
|
|
230 2 |
|
|
|
230 |
480 5 |
|
7 | 1571 |
KUKLA Sabina 1980 |
Pszczyna ŚLS (321) |
|
|
205 3-4 |
|
|
|
205 |
410 7 |
|
8 | 1537 |
MATACHOWSKA Jadwiga 1974 |
Jastarnia POM (123) |
190 5 |
190 5 |
|
|
|
|
190 |
190 14 |
|
9 | 1580 |
MATLIŃSKA Katarzyna 1977 |
Skarżysko-Kamienna ŚWI (329) |
|
|
186 5-6 |
|
|
|
186 |
186 15 |
|
10 | 1449 |
MAZUR Katarzyna 1972 |
Kielce ŚWI (388) |
|
|
170 7-8 |
|
|
|
170 |
170 16 |
|
11 | 1499 |
MIJAS Sylwia 1980 |
Skarżysko-Kamienna ŚWI (330) |
|
|
156 9-10 |
|
|
|
156 |
326 9 |
|
1552 |
SZATANIK Marta 1978 |
Węgierska Górka ŚLS (211) |
|
|
156 9-10 |
|
|
|
156 |
326 10 |
kobiety - kategoria 50-59 lat |
|
1 | 1 |
KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 |
Świętochłowice ŚLS (230) |
371 1 |
185 3-4 186 5-6 |
133 11-12 |
|
|
|
504 |
825 3 |
|
2 | 5 |
ŚLUSARCZYK Izabella 1968 |
Chorzów ŚLS (231) |
358 2 |
153 7-8 205 3-4 |
141 9-10 |
|
|
|
499 |
794 4 |
|
3 | 3 |
ROSIK Iwona 1971 |
Szczecin ZPM (124) |
327 3 |
141 9-10 186 5-6 |
168 5-6 |
|
|
|
495 |
663 6 |
|
4 | 13 |
PALUCH Dorota 1961 |
Jastrzębie-Zdrój ŚLS (50) |
205 8 |
205 3-4 |
225 1 |
|
|
|
430 |
844 2 |
|
5 | 212 |
LEWANDOWSKA Iwona 1964 |
Łódź ŁDZ (156) |
207 7 |
207 2 |
207 2 |
|
|
|
414 |
752 5 |
|
6 | 8 |
KAZBERUK Elżbieta 1968 |
Wrocław DŚL (132) |
225 6 |
225 1 |
185 3-4 |
|
|
|
410 |
860 1 |
|
7 | 15 |
ZBOROWSKA Alina 1964 |
Jastrzębie-Zdrój ŚLS (47) |
230 5 |
230 2 |
168 5-6 |
|
|
|
398 |
398 11 |
|
8 | 9 |
BIELAK Katarzyna 1966 |
Radom MAZ (157) |
185 9 |
185 3-4 |
153 7-8 |
|
|
|
338 |
523 9 |
|
9 | 1465 |
POLANOWSKA Ewa 1966 |
Mirostowice Dolne LBU (306) |
170 10 |
170 7-8 |
153 7-8 |
|
|
|
323 |
323 12 |
|
10 | 1567 |
BARTOSZ Grażyna 1965 |
Mirostowice Górne LBU (305) |
170 10 |
170 7-8 |
141 9-10 |
|
|
|
311 |
311 14 |
|
11 | 1317 |
RYBAK Agnieszka 1968 |
Jarzębia Łąka MAZ (256) |
141 15 |
141 9-10 |
133 11-12 |
|
|
|
274 |
568 7 |
|
12 | 1414 |
BĄK Teresa 1967 |
Wrocław DŚL (134) |
135 16 |
135 11 |
128 13 |
|
|
|
263 |
404 10 |
|
13 | 7 |
KASPRZAK Regina 1964 |
Jelenia Góra DŚL (82) |
250 4 |
250 1 |
|
|
|
|
250 |
250 15 |
|
14 | 17 |
NOWACKA Dorota 1966 |
Kraków MŁP (419) |
|
|
185 3-4 |
|
|
|
185 |
555 8 |
|
15 | 177 |
FIDALA Małgorzata 1969 |
Lębork POM (191) |
168 12 |
168 5-6 |
|
|
|
|
168 |
168 17 |
|
16 | 196 |
NIEDŹWIECKA Alicja 1970 |
Orneta WMZ (278) |
168 13 |
168 5-6 |
|
|
|
|
168 |
168 18 |
|
17 | 179 |
ZDUNEK Małgorzata 1971 |
Warszawa MAZ (264) |
153 14 |
153 7-8 |
|
|
|
|
153 |
321 13 |
kobiety - kategoria 60-64 lata |
1 | 18 |
PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 |
Kraków MŁP (31) |
348 1 |
164 3-4 184 2 |
184 2 |
|
|
|
532 |
880 1 |
|
2 | 4 |
NOWAKIEWICZ Danuta 1961 |
Katowice ŚLS (51) |
324 2 |
164 3-4 160 4 |
152 5 |
|
|
|
476 |
800 3 |
|
3 | 14 |
SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 |
Kraków MŁP (121) |
200 4 |
200 1 |
200 1 |
|
|
|
400 |
800 2 |
|
4 | 6 |
KAMAN Halina 1961 |
Ostrów Wielkopolski WLP (290) |
200 3 |
200 1 |
|
|
|
|
200 |
520 4 |
|
5 | 23 |
SIEWERT Halina 1957 |
Siemianowice Śląskie ŚLS (355) |
|
|
168 3 |
|
|
|
168 |
352 5 |
|
6 | 1592 |
KURCZ Halina 1958 |
Legnica DŚL (369) |
|
|
0 nkl. |
|
|
|
0 |
|
kobiety - kategoria 65-69 lat |
1 | 21 |
KIERSZNICKA Halina 1956 |
Szczecin ZPM (107) |
320 1 |
152 5 168 3 |
175 2 |
|
|
|
495 |
495 2 |
|
2 | 20 |
ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 |
Kraków MŁP (4) |
298 2 |
146 6 152 5 |
156 3-4 |
|
|
|
454 |
760 1 |
|
3 | 227 |
MARUSZCZAK Anna 1955 |
Lublin LLS (228) |
184 3 |
184 2 |
|
|
|
|
184 |
184 3 |
|
4 | 1507 |
BEYGA Krystyna 1952 |
Lipinki Łużyckie LBU (366) |
|
|
138 6 |
|
|
|
138 |
138 4 |
kobiety - kategoria 70-74 lata |
1 | 24 |
WOLNY Grażyna 1951 |
Ruda Śląska ŚLS (359) |
|
|
190 1 |
|
|
|
190 |
545 1 |
|
2 | 25 |
BROMBOSZCZ Barbara 1951 |
Jaszkowa Dolna DŚL (108) |
|
|
156 3-4 |
|
|
|
156 |
331 2 |
|
3 | 26 |
WRÓBEL Małgorzata 1950 |
Jeleśnia ŚLS (345) |
|
|
145 5 |
|
|
|
145 |
296 3 |
|
4 | 1595 |
MŁYNARCZYK Ewa 1951 |
Bytom ŚLS (374) |
|
|
132 7 |
|
|
|
132 |
132 5 |
mężczyźni - kategoria 40-49 lat |
1 | 54 |
TEBECIO Wojciech 1974 |
Skarszewy POM (16) |
435 2 |
230 2 205 3-4 |
230 2 |
|
|
|
665 |
665 7 |
|
2 | 37 |
ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 |
Rybnik ŚLS (247) |
391 3 |
186 5-6 205 3-4 |
250 1 |
|
|
|
641 |
827 2 |
|
3 | 512 |
SKUBISZEWSKI Witold 1975 |
Gdańsk POM (7) |
500 1 |
250 1 250 1 |
|
|
|
|
500 |
955 1 |
|
4 | 28 |
CHWOJKO Marcin 1975 |
Białystok PDL (114) |
322 5 |
170 7-8 152 9-12 |
91 25-28 |
|
|
|
413 |
632 8 |
|
5 | 1568 |
STEUER Dariusz 1981 |
Gliwice ŚLS (310) |
186 18 |
186 5-6 |
205 3-4 |
|
|
|
391 |
543 15 |
|
6 | 250 |
WARDZYŃSKI Marian 1973 |
Biała Podlaska LLS (52) |
306 6 |
136 13-16 170 7-8 |
85 29-30 |
|
|
|
391 |
628 9 |
|
7 | 238 |
WOJEWÓDKA Michał 1974 |
Grudziądz KPM (203) |
391 4 |
205 3-4 186 5-6 |
|
|
|
|
391 |
733 4 |
|
8 | 253 |
SAWOCH Artur 1972 |
Gorzów Wielkopolski LBU (269) |
304 7 |
152 9-12 152 9-12 |
85 29-30 |
|
|
|
389 |
501 19 |
|
9 | 55 |
ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 |
Białystok PDL (215) |
236 10 |
112 17-24 124 17-18 |
152 9-12 |
|
|
|
388 |
615 10 |
|
10 | 40 |
MYSZEWSKI Adrian 1975 |
Mysłowice ŚLS (294) |
230 12 |
230 2 |
152 9-12 |
|
|
|
382 |
704 6 |
|
11 | 1522 |
ELIASZ Adrian 1981 |
Sosnowiec ŚLS (8) |
152 23 |
152 9-12 |
205 3-4 |
|
|
|
357 |
732 5 |
|
12 | 247 |
BERKA Ryszard 1972 |
Nakło nad Notecią KPM (164) |
220 14 |
112 17-24 108 21-22 |
136 13-16 |
|
|
|
356 |
427 22 |
|
13 | 27 |
REUCKI Adam 1972 |
Białystok PDL (239) |
231 11 |
79 31-34 152 9-12 |
112 17-24 |
|
|
|
343 |
567 14 |
|
14 | 1297 |
MICHALSKI Piotr 1978 |
Sochocin MAZ (120) |
248 9 |
112 17-24 136 13-16 |
81 31-32 |
|
|
|
329 |
468 20 |
|
15 | 248 |
LACH Marcin 1977 |
Świecie nad Osą KPM (119) |
186 19 |
186 5-6 |
136 13-16 |
|
|
|
322 |
610 11 |
|
16 | 1305 |
STOPIŃSKI Paweł 1976 |
Skierniewice ŁDZ (19) |
136 26 |
136 13-16 |
170 7-8 |
|
|
|
306 |
742 3 |
|
17 | 1441 |
RAKOWICZ Maciej 1978 |
Laskowice KPM (146) |
136 29 |
136 13-16 |
170 7-8 |
|
|
|
306 |
530 16 |
|
18 | 242 |
ZALEWSKI Krzysztof 1975 |
Warszawa MAZ (268) |
228 13 |
112 17-24 116 19-20 |
78 33-34 |
|
|
|
306 |
393 25 |
|
19 | 1471 |
BARANOWSKI Jerzy 1977 |
Komorniki WLP (184) |
212 15 |
112 17-24 100 23-24 |
91 25-28 |
|
|
|
303 |
502 18 |
|
20 | 42 |
GÓRSKI Przemysław 1978 |
Kwidzyn POM (188) |
152 24 |
152 9-12 |
136 13-16 |
|
|
|
288 |
570 12 |
|
21 | 1469 |
MROZIŃSKI Maciej 1979 |
Plewiska WLP (185) |
209 16 |
85 29-30 124 17-18 |
65 43-49 |
|
|
|
274 |
406 24 |
|
22 | 1527 |
RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 |
Maków Mazowiecki MAZ (42) |
268 8 |
152 9-12 116 19-20 |
|
|
|
|
268 |
516 17 |
|
23 | 536 |
SZYMIK Robert 1976 |
Rybnik ŚLS (311) |
108 35 |
108 21-22 |
152 9-12 |
|
|
|
260 |
426 23 |
|
24 | 376 |
JANUSZEWSKI Sławomir 1975 |
Chojnice POM (216) |
112 32 |
112 17-24 |
112 17-24 |
|
|
|
224 |
360 26 |
|
25 | 1384 |
SKOTNICZNY Rafał 1979 |
Olkusz MŁP (9) |
112 33 |
112 17-24 |
112 17-24 |
|
|
|
224 |
448 21 |
|
26 | 49 |
GWIZDON Artur 1976 |
Będzin ŚLS (205) |
93 36 |
93 25-26 |
112 17-24 |
|
|
|
205 |
296 33 |
|
27 | 1546 |
DUDKIEWICZ Adrian 1980 |
Juszkowo POM (220) |
205 17 |
205 3-4 |
|
|
|
|
205 |
205 44 |
|
28 | 1525 |
SAWICKI Grzegorz 1977 |
Głubczyce OPO (32) |
136 26 |
136 13-16 |
65 43-49 |
|
|
|
201 |
201 45 |
|
29 | 39 |
KAMIŃSKI Krzysztof 1972 |
Płońsk MAZ (227) |
75 46 |
75 35-38 |
112 17-24 |
|
|
|
187 |
307 30 |
|
30 | 1360 |
PRUDEL Leszek 1976 |
Rybnik ŚLS (381) |
|
|
186 5-6 |
|
|
|
186 |
186 47 |
|
1425 |
SZANDAŁA Bogusław 1980 |
Oława DŚL (410) |
|
|
186 5-6 |
|
|
|
186 |
568 13 |
||
32 | 1424 |
NOWAK Marcin 1979 |
Nekielka WLP (112) |
179 20 |
79 31-34 100 23-24 |
|
|
|
|
179 |
299 31 |
|
33 | 1476 |
SROCZYŃSKI Paweł 1980 |
Zielona Góra LBU (314) |
170 21 |
170 7-8 |
|
|
|
|
170 |
170 49 |
|
34 | 251 |
GRZELAK Ryszard 1972 |
Elbląg WMZ (243) |
170 22 |
170 7-8 |
|
|
|
|
170 |
170 50 |
|
35 | 1472 |
KWODAWSKI Bartosz 1980 |
Gliwice ŚLS (408) |
|
|
152 9-12 |
|
|
|
152 |
228 36 |
|
36 | 1437 |
DYCHTOŃ Jakub 1980 |
Tarnów MŁP (180) |
152 25 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
330 28 |
|
37 | 1488 |
KOPACZ Paweł 1972 |
Oświęcim MŁP (378) |
|
|
136 13-16 |
|
|
|
136 |
217 39 |
|
38 | 1538 |
SASIN Adam 1974 |
Zielonka MAZ (125) |
71 50 |
71 39-41 |
65 43-49 |
|
|
|
136 |
227 37 |
|
39 | 319 |
CIEMIENGA Marek 1974 |
Borucin ŚLS (318) |
136 26 |
136 13-16 |
0 nkl. |
|
|
|
136 |
350 27 |
|
40 | 1332 |
KOZIKOWSKI Adam 1975 |
Tczew POM (17) |
136 30 |
136 13-16 |
|
|
|
|
136 |
223 38 |
|
41 | 1535 |
SILUTA Jacek 1980 |
Półczno POM (109) |
136 31 |
136 13-16 |
|
|
|
|
136 |
136 57 |
|
42 | 36 |
CICHOCKI Aleksander 1976 |
Kwidzyn POM (173) |
|
|
112 17-24 |
|
|
|
112 |
248 35 |
|
52 |
KASPERSKI Adam 1974 |
Chorzów ŚLS (59) |
|
|
112 17-24 |
|
|
|
112 |
322 29 |
||
1600 |
SOBEL Artur 1981 |
Bielsko-Biała ŚLS (392) |
|
|
112 17-24 |
|
|
|
112 |
298 32 |
||
45 | 1523 |
WRONIAK Bartosz 1974 |
Godziszewo POM (18) |
112 34 |
112 17-24 |
|
|
|
|
112 |
112 65 |
|
46 | 421 |
LIBURA Tomasz 1972 |
Elbląg WMZ (265) |
93 36 |
93 25-26 |
|
|
|
|
93 |
93 66 |
|
47 | 1604 |
PIWOWARSKI Krzysztof 1979 |
Pniów ŚLS (402) |
|
|
91 25-28 |
|
|
|
91 |
91 67 |
|
48 | 1564 |
KASZUBA Grzegorz 1973 |
Słubice LBU (296) |
91 38 |
91 25-28 |
|
|
|
|
91 |
91 68 |
|
274 |
RODZIEWICZ Marek 1972 |
Dobrzyniewo PDL (240) |
91 38 |
91 25-28 |
|
|
|
|
91 |
91 68 |
||
1455 |
RZAKOWSKI Daniel 1980 |
Zielona Góra LBU (317) |
91 38 |
91 25-28 |
|
|
|
|
91 |
91 68 |
||
51 | 495 |
RECHENEK Andrzej 1972 |
Gdańsk POM (253) |
89 41 |
89 27-28 |
|
|
|
|
89 |
89 71 |
|
52 | 1554 |
KONKEL Krzysztof 1975 |
Rumia POM (223) |
89 42 |
89 27-28 |
|
|
|
|
89 |
89 72 |
|
53 | 1555 |
BŁASZCZUK Bernard 1981 |
Reda POM (224) |
85 43 |
85 29-30 |
|
|
|
|
85 |
85 76 |
|
54 | 38 |
BIEL Jakub 1977 |
Kraków MŁP (361) |
|
|
81 31-32 |
|
|
|
81 |
81 78 |
|
55 | 262 |
FLOREK Sławomir 1977 |
Tarnów MŁP (181) |
79 44 |
79 31-34 |
|
|
|
|
79 |
166 51 |
|
56 | 1520 |
WOJTAN Tomasz 1980 |
Skarszewy POM (2) |
79 45 |
79 31-34 |
|
|
|
|
79 |
79 79 |
|
57 | 1433 |
WINKLER Grzegorz 1980 |
Tarnów MŁP (284) |
|
|
78 33-34 |
|
|
|
78 |
266 34 |
|
58 | 1319 |
BRACHA Michał 1978 |
Kielce ŚWI (385) |
|
|
75 35-38 |
|
|
|
75 |
75 83 |
|
1605 |
KOZŁOWSKI Jarosław 1975 |
Gliwice ŚLS (403) |
|
|
75 35-38 |
|
|
|
75 |
150 54 |
||
1581 |
MIERZYŃSKI Paweł 1978 |
Radom MAZ (331) |
|
|
75 35-38 |
|
|
|
75 |
146 55 |
||
1373 |
TABOR Krzysztof 1974 |
Jodłownik MŁP (417) |
|
|
75 35-38 |
|
|
|
75 |
75 83 |
||
62 | 420 |
LEWANDOWSKI Maciej 1972 |
Warszawa MAZ (225) |
75 47 |
75 35-38 |
|
|
|
|
75 |
75 85 |
|
541 |
TATARCZUCH Marek 1974 |
Żabno MŁP (182) |
75 47 |
75 35-38
|
|
|
|
|
75 |
75 85 |
||
64 | 1422 |
BALIK Robert 1976 |
Olkusz MŁP (11) |
|
|
71 39-42 |
|
|
|
71 |
213 40 |
|
1495 |
GAJEWSKI Adam 1973 |
Jeleśnia ŚLS (413) |
|
|
71 39-42 |
|
|
|
71 |
71 92 |
||
1493 |
NIESZPOREK Tomasz 1973 |
Siewierz ŚLS (56) |
|
|
71 39-42 |
|
|
|
71 |
71 92 |
||
1381 |
TOMSIA Sławomir 1979 |
Olkusz MŁP (10) |
|
|
71 39-42 |
|
|
|
71 |
207 41 |
||
68 | 1351 |
OSTROWSKI Rafał 1978 |
Lublin LLS (195) |
71 49 |
71 39-41 |
|
|
|
|
71 |
71 94 |
|
69 | 1556 |
CYRANKIEWICZ Mariusz 1980 |
Lublin LLS (244) |
71 50 |
71 39-41 |
|
|
|
|
71 |
71 95 |
|
70 | 1596 |
MIGDAŁ Eugeniusz 1973 |
Katowice ŚLS (376) |
|
|
65 43-49 |
|
|
|
65 |
131 58 |
|
53 |
PIETRZAK Krzysztof 1972 |
Dobra MŁP (100) |
|
|
65 43-49 |
|
|
|
65 |
65 99 |
||
1586 |
SIKORA Janusz 1973 |
Pyrzowice ŚLS (350) |
|
|
65 43-49 |
|
|
|
65 |
65 99 |
||
73 | 1601 |
RYSTWEJ Marcin 1977 |
Gorzów Wielkopolski LBU (397) |
|
|
0 nkl. |
|
|
|
0 |
|
|
74 | 1570 |
MOSKALIK Mariusz 1977 |
Zielona Góra LBU (320) |
0 52 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
|
75 | 1551 |
BUCZYŃSKI Daniel 1975 |
Dąbrowa WMZ (206) |
0 53 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 50-59 lat |
1 | 47 |
SZOŁTYSEK Artur 1971 |
Żory ŚLS (248) |
410 1 |
185 3-4 225 1 |
225 1 |
|
|
|
635 |
820 1 |
|
2 | 41 |
SZURGOT Piotr 1971 |
Starogard Gdański POM (58) |
305 7 |
168 5-6 137 9-12 |
185 3-4 |
|
|
|
490 |
714 6 |
|
3 | 34 |
SOBKÓW Zbigniew 1969 |
Strzelin DŚL (126) |
305 6 |
137 9-12 168 5-6 |
153 7-8 |
|
|
|
458 |
732 5 |
|
4 | 78 |
GLANOWSKI Waldemar 1962 |
Sławków ŚLS (13) |
308 5 |
123 13-16 185 3-4 |
137 9-12 |
|
|
|
445 |
805 2 |
|
5 | 413 |
KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 |
Łączyno POM (5) |
238 11 |
101 17-24 137 9-12 |
185 3-4 |
|
|
|
423 |
625 10 |
|
6 | 30 |
STRZAŁKA Marek 1969 |
Kraków MŁP (198) |
321 4 |
153 7-8 168 5-6 |
101 17-24 |
|
|
|
422 |
760 3 |
|
7 | 499 |
RÓŻYŃSKI Robert 1971 |
Borówno KPM (86) |
338 3 |
153 7-8 185 3-4 |
78 25-32 |
|
|
|
416 |
595 12 |
|
8 | 594 |
BREŃSKI Remigiusz 1968 |
Toruń KPM (238) |
276 8 |
123 13-16 153 7-8 |
137 9-12 |
|
|
|
413 |
735 4 |
|
9 | 255 |
PIOTROWSKI Krzysztof 1969 |
Toruń KPM (212) |
375 2 |
168 5-6 207 2 |
|
|
|
|
375 |
661 7 |
|
10 | 1547 |
BUŚKO Przemysław 1971 |
Rosko WLP (194) |
237 12 |
84 25-26 153 7-8 |
123 13-16 |
|
|
|
360 |
629 9 |
|
11 | 57 |
ZIELIŃSKI Artur 1966 |
Warszawa MAZ (233) |
185 17 |
185 3-4 |
168 5-6 |
|
|
|
353 |
622 11 |
|
12 | 627 |
KLASSA Michał 1967 |
Nowa Wieś Lęborska POM (252) |
260 10 |
137 9-12 123 13-16 |
78 25-32 |
|
|
|
338 |
416 13 |
|
13 | 31 |
WAWRYŁO Sławomir 1970 |
Myszków ŚLS (192) |
224 14 |
101 17-24 123 13-16 |
78 25-32 |
|
|
|
302 |
403 14 |
|
14 | 601 |
PUSZKARIOW Konstantyn 1968 |
Biecz MŁP (179) |
207 15 |
207 2 |
78 25-32 |
|
|
|
285 |
647 8 |
|
15 | 605 |
STOKLAS Hubert 1965 |
Sulejówek MAZ (22) |
260 9 |
123 13-16 137 9-12 |
|
|
|
|
260 |
338 21 |
|
16 | 808 |
MILCZAREK Waldemar 1964 |
Płońsk MAZ (271) |
170 18 |
65 38-40 105 19-20 |
55 47-54 |
|
|
|
225 |
363 19 |
|
17 | 239 |
PIŃSKI Krzysztof 1969 |
Nowa Wieś Lęborska POM (251) |
225 13 |
225 1 |
|
|
|
|
225 |
225 32 |
|
18 | 539 |
ŚWIRK Robert 1969 |
Trzebinia MŁP (377) |
|
|
207 2 |
|
|
|
207 |
375 17 |
|
19 | 1396 |
FILAK Dariusz 1968 |
Katowice ŚLS (218) |
194 16 |
71 31-34 123 13-16 |
|
|
|
|
194 |
194 45 |
|
20 | 88 |
MAKOWSKI Tomasz 1964 |
Bystrzyca Kłodzka DŚL (70) |
123 22 |
123 13-16 |
68 35-36 |
|
|
|
191 |
324 24 |
|
21 | 526 |
SUCHECKI Wacław 1968 |
Gliwice ŚLS (406) |
|
|
168 5-6 |
|
|
|
168 |
336 22 |
|
22 | 523 |
STĘPIEŃ Krzysztof 1970 |
Strzeniówka MAZ (274) |
101 27 |
101 17-24 |
55 47-54 |
|
|
|
156 |
312 25 |
|
23 | 566 |
WIŻA Roman 1968 |
Gliwice ŚLS (405) |
|
|
153 7-8 |
|
|
|
153 |
231 30 |
|
24 | 1529 |
BURDZICKI Zbigniew 1966 |
Biała Podlaska LLS (54) |
97 33 |
97 21-22 |
55 47-54 |
|
|
|
152 |
212 37 |
|
25 | 1359 |
SZATKOWSKI Ryszard 1963 |
Szczecinek ZPM (61) |
90 35 |
90 23-24 |
50 55 |
|
|
|
140 |
195 44 |
|
26 | 343 |
FRIEBE Janusz 1970 |
Pszczyna ŚLS (336) |
|
|
137 9-12 |
|
|
|
137 |
207 40 |
|
67 |
RACHAŃSKI Artur 1968 |
Tomaszów Lubelski LLS (346) |
|
|
137 9-12 |
|
|
|
137 |
324 23 |
||
28 | 1504 |
KUDERSKI Andrzej 1970 |
Witnica LBU (298) |
137 19 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
137 56 |
|
29 | 496 |
REJZE Robert 1969 |
Łódź ŁDZ (158) |
137 20 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
397 15 |
|
30 | 268 |
REGULSKI Mariusz 1969 |
Warszawa MAZ (118) |
137 21 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
368 18 |
|
31 | 1380 |
BŁĄKAŁA Leszek 1971 |
Rzezawa MŁP (183) |
71 41 |
71 31-34 |
60 43-46 |
|
|
|
131 |
259 28 |
|
32 | 423 |
LIPOWSKI Daniel 1970 |
Rogóźno KPM (235) |
|
|
123 13-16 |
|
|
|
123 |
224 36 |
|
1430 |
PEŁKA Jerzy 1969 |
Orzesze DŚL (325) |
|
|
123 13-16 |
|
|
|
123 |
123 63 |
||
595 |
PIECHNIK Roman 1964 |
Lublin LLS (383) |
|
|
123 13-16 |
|
|
|
123 |
383 16 |
||
35 | 592 |
WIECZERZAK Jacek 1966 |
Bydgoszcz KPM (249) |
123 23 |
123 13-16 |
|
|
|
|
123 |
348 20 |
|
36 | 612 |
MASZKIEWICZ Maciej 1962 |
Wrocław DŚL (133) |
65 47 |
65 38-40 |
55 47-54 |
|
|
|
120 |
230 31 |
|
37 | 1548 |
CICHACKI Janusz 1970 |
Szamotuły WLP (193) |
112 24 |
112 17-18 |
|
|
|
|
112 |
112 64 |
|
1394 |
SAMUL Mirosław 1968 |
Białystok PDL (241) |
112 24 |
112 17-18 |
|
|
|
|
112 |
112 64 |
||
39 | 358 |
GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 |
Zielona Góra LBU (316) |
105 26 |
105 19-20 |
|
|
|
|
105 |
105 68 |
|
40 | 33 |
BOCHENEK Mariusz 1969 |
Kraków MŁP (362) |
|
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
101 70 |
|
85 |
JASKULSKI Grzegorz 1965 |
Ziębice DŚL (127) |
|
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
238 29 |
||
258 |
KIEROŃSKI Adam 1969 |
Tarnów MŁP (178) |
|
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
224 35 |
||
74 |
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 |
Kościelisko MŁP (382) |
|
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
202 42 |
||
1342 |
PUDA Piotr 1969 |
Góra ŚLS (340) |
|
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
165 49 |
||
1491 |
SASIAK Rafał 1970 |
Katowice ŚLS (396) |
|
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
303 26 |
||
1358 |
STRZEJA Andrzej 1971 |
Strzelce Opolskie OPO (400) |
|
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
101 70 |
||
47 | 1393 |
MICHNOWSKI Krzysztof 1965 |
Nasielsk MAZ (246) |
101 28 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
202 41 |
|
48 | 1503 |
SKIBNIEWSKI Adam 1971 |
Radzymin MAZ (116) |
101 29 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 72 |
|
49 | 1559 |
LAURITSEN Michael 1966 |
Gdańsk POM (270) |
101 30 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 73 |
|
1560 |
ORZĘCKI Radosław 1969 |
Rumia POM (272) |
101 30 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 73 |
||
1557 |
PRZYBOROWSKI Jarosław 1968 |
Rumia POM (262) |
101 30 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 73 |
||
52 | 560 |
WAWRZYNIAK Andrzej 1969 |
Janków Przygodzki WLP (315) |
97 33 |
97 21-22 |
|
|
|
|
97 |
152 52 |
|
53 | 1312 |
GREGORCZYK Leszek 1968 |
Gdańsk POM (200) |
84 36 |
84 25-26 |
|
|
|
|
84 |
84 76 |
|
54 | 1313 |
KUTYŁA Stanisław 1967 |
Gdynia POM (186) |
80 37 |
80 27-28 |
|
|
|
|
80 |
80 77 |
|
1558 |
SIKORSKI Karol 1971 |
Rumia POM (263) |
80 37 |
80 27-28 |
|
|
|
|
80 |
80 77 |
||
56 | 80 |
BALAWAJDER Jacek 1968 |
Pszów ŚLS (333) |
|
|
78 25-32 |
|
|
|
78 |
224 34 |
|
302 |
BOLSĘGA Henryk 1971 |
Słopnice MŁP (415) |
|
|
78 25-32 |
|
|
|
78 |
78 81 |
||
280 |
LEWICKI Piotr 1969 |
Kraków MŁP (375) |
|
|
78 25-32 |
|
|
|
78 |
78 81 |
||
265 |
OKRUCH Jarosław 1970 |
Wołomin MAZ (409) |
|
|
78 25-32 |
|
|
|
78 |
146 53 |
||
60 | 754 |
KORGUL Jerzy 1965 |
Kwidzyn POM (169) |
77 39 |
77 29-30 |
|
|
|
|
77 |
77 83 |
|
61 | 1536 |
TECA Rajmund 1964 |
Borkowo POM (110) |
77 40 |
77 29-30 |
|
|
|
|
77 |
132 57 |
|
62 | 1502 |
PĘDZIAK Robert 1967 |
Kobyłka MAZ (117) |
71 42 |
71 31-34 |
|
|
|
|
71 |
71 84 |
|
63 | 87 |
KALISZEWSKI Jacek 1965 |
Rogóźno KPM (237) |
71 43 |
71 31-34 |
|
|
|
|
71 |
131 58 |
|
64 | 1603 |
BŁASZCZAK Roman 1970 |
Gorzów Wielkopolski LBU (399) |
|
|
70 33-34 |
|
|
|
70 |
70 88 |
|
50 |
RAMENDA Krzysztof 1970 |
Czechowice-Dziedzice ŚLS (339) |
|
|
70 33-34 |
|
|
|
70 |
261 27 |
||
66 | 64 |
PASIECZNY Jan 1967 |
Kraków MŁP (351) |
|
|
68 35-36 |
|
|
|
68 |
187 46 |
|
67 | 1304 |
JĘDRZEJEWSKI Marek 1969 |
Kwidzyn POM (176) |
68 44 |
68 35-37 |
|
|
|
|
68 |
68 90 |
|
68 | 1544 |
SANDELEWSKI Jarosław 1962 |
Gdynia POM (166) |
68 45 |
68 35-37 |
|
|
|
|
68 |
68 91 |
|
1545 |
SULEJ Krzysztof 1971 |
Gdynia POM (167) |
68 45 |
68 35-37 |
|
|
|
|
68 |
68 91 |
||
70 | 607 |
KLOCEK Krzysztof 1966 |
Giedlarowa PKR (401) |
|
|
67 37-38 |
|
|
|
67 |
145 54 |
|
1590 |
LAMER Maciej 1965 |
Sławków ŚLS (356) |
|
|
67 37-38 |
|
|
|
67 |
209 38 |
||
72 | 84 |
KOZIEŁ Krzysztof 1963 |
Sadowie ŚLS (55) |
|
|
64 39-42 |
|
|
|
64 |
64 96 |
|
1443 |
RODEK Zbigniew 1966 |
Sosnowiec ŚLS (420) |
|
|
64 39-42 |
|
|
|
64 |
128 59 |
||
82 |
WILK Andrzej 1966 |
Stobierna PKR (414) |
|
|
64 39-42 |
|
|
|
64 |
183 47 |
||
73 |
WODNIAK Ireneusz 1963 |
Krapkowice OPO (15) |
|
|
64 39-42 |
|
|
|
64 |
64 96 |
||
76 | 70 |
BALAWAJDER Bogusław 1967 |
Wodzisław Śląski ŚLS (332) |
|
|
60 43-46 |
|
|
|
60 |
161 50 |
|
669 |
CUDNY Krzysztof 1967 |
Warszawa MAZ (324) |
|
|
60 43-46 |
|
|
|
60 |
170 48 |
||
83 |
PTASZEK Grzegorz 1963 |
Mysłowice ŚLS (395) |
|
|
60 43-46 |
|
|
|
60 |
110 66 |
||
79 | 1583 |
CIOŁEK Dariusz 1966 |
Leopoldów LLS (338) |
|
|
55 47-54 |
|
|
|
55 |
105 67 |
|
48 |
GOCH Krzysztof 1971 |
Zamość LLS (373) |
|
|
55 47-54 |
|
|
|
55 |
197 43 |
||
81 | 1602 |
CZARNIAWSKI Piotr 1967 |
Gorzów Wielkopolski LBU (398) |
|
|
0 nkl. |
|
|
|
0 |
|
|
1338 |
PALUCH Janusz 1963 |
Bielsko-Biała ŚLS (152) |
|
|
0 nkl. |
|
|
|
0 |
|
||
83 | 1456 |
BRZOZOWSKI Andrzej 1966 |
Zielona Góra LBU (285) |
0 48 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
|
84 | 1521 |
KOPISZKA Krzysztof 1971 |
Skarszewy POM (3) |
0 49 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 60-64 lata |
1 | 740 |
KASTRAU Zenon 1959 |
Ostróda WMZ (277) |
348 1 |
164 3-4 184 2 |
164 3-4 |
|
|
|
512 |
798 3 |
|
2 | 71 |
LEWCZUK Mirosław 1959 |
Świętochłowice ŚLS (210) |
322 3 |
122 9-12 200 1 |
184 2 |
|
|
|
506 |
806 2 |
|
3 | 93 |
MADEJ Bogusław 1955 |
Węgierska Górka ŚLS (207) |
348 2 |
184 2 164 3-4 |
149 5-6 |
|
|
|
497 |
881 1 |
|
4 | 951 |
JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 |
Olsztyn WMZ (234) |
258 5 |
122 9-12 136 7-8 |
122 9-12 |
|
|
|
380 |
638 4 |
|
5 | 66 |
FOMIN Yuriy 1961 |
Mysłowice ŚLS (307) |
149 11 |
149 5-6 |
164 3-4 |
|
|
|
313 |
626 5 |
|
6 | 1428 |
STASIKOWSKI Sławomir 1960 |
Lublin LLS (160) |
207 7 |
88 21 119 11-12 |
87 21-22 |
|
|
|
294 |
461 8 |
|
7 | 1453 |
MICHALEC Kazimierz 1960 |
Gorlice MŁP (279) |
149 11 |
149 5-6 |
136 7-8 |
|
|
|
285 |
529 6 |
|
8 | 1008 |
OSTROWSKI Zbigniew 1957 |
Plemięta KPM (75) |
270 4 |
106 15-16 164 3-4 |
|
|
|
|
270 |
270 19 |
|
9 | 105 |
TYLSKI Krzysztof 1958 |
Warszawa MAZ (242) |
136 15 |
136 7-8 |
122 9-12 |
|
|
|
258 |
480 7 |
|
10 | 1375 |
DYNIAK Ryszard 1958 |
Piotrków Trybunalski ŁDZ (199) |
258 6 |
122 9-12 136 7-8 |
|
|
|
|
258 |
367 12 |
|
11 | 1492 |
STEUER Rudolf 1960 |
Ligota Łabędzka ŚLS (319) |
125 17 |
125 9-10 |
113 13-14 |
|
|
|
238 |
360 13 |
|
12 | 1025 |
SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 |
Mełno KPM (76) |
113 23 |
113 13-14 |
122 9-12 |
|
|
|
235 |
434 10 |
|
13 | 649 |
BIELEWICZ Krzysztof 1960 |
Żywiec ŚLS (150) |
119 20 |
119 11-12 |
100 17-18 |
|
|
|
219 |
219 23 |
|
14 | 76 |
NOWOTNY Ryszard 1959 |
Racibórz ŚLS (309) |
106 24 |
106 15-16 |
100 17-18 |
|
|
|
206 |
299 17 |
|
15 | 61 |
MELLER Kazimierz 1960 |
Płąchawy KPM (204) |
206 8 |
93 19-20 113 13-14 |
|
|
|
|
206 |
306 16 |
|
16 | 65 |
DURKA Tadeusz 1960 |
Bielsko-Biała ŚLS (367) |
|
|
200 1 |
|
|
|
200 |
384 11 |
|
17 | 1566 |
SADKO Krzysztof 1960 |
Żary LBU (304) |
113 21 |
113 13-14 |
87 21-22 |
|
|
|
200 |
200 26 |
|
18 | 604 |
MARUSZCZAK Jarosław 1959 |
Lublin LLS (229) |
200 9 |
200 1 |
|
|
|
|
200 |
200 27 |
|
19 | 1542 |
WIŚNIEWSKI Marek 1961 |
Pruszcz Gdański POM (143) |
164 10 |
164 3-4 |
|
|
|
|
164 |
164 32 |
|
20 | 653 |
BORKOWSKI Marek 1960 |
Nowy Sącz MŁP (348) |
|
|
149 5-6 |
|
|
|
149 |
434 9 |
|
21 | 959 |
BERNACKI Jan 1957 |
Nowy Staw POM (140) |
149 13 |
149 5-6 |
|
|
|
|
149 |
149 34 |
|
933 |
ZGŁOBICKI Krzysztof 1960 |
Gdańsk POM (136) |
149 13 |
149 5-6 |
|
|
|
|
149 |
149 34 |
||
23 | 621 |
SOBCZAK Krzysztof 1961 |
Limanowa MŁP (416) |
|
|
136 7-8 |
|
|
|
136 |
272 18 |
|
24 | 943 |
ANDRZEJCZAK Marek 1957 |
Gdynia POM (144) |
136 16 |
136 7-8 |
|
|
|
|
136 |
136 36 |
|
25 | 622 |
WASKOWSKI Jacek 1961 |
Poznań WLP (308) |
125 17 |
125 9-10 |
|
|
|
|
125 |
125 37 |
|
26 | 99 |
RYGIEL Wiesław 1958 |
Kraków MŁP (363) |
|
|
122 9-12 |
|
|
|
122 |
222 22 |
|
27 | 1395 |
KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 |
Żukowo POM (6) |
122 19 |
122 9-12 |
|
|
|
|
122 |
231 21 |
|
28 | 90 |
MIREK Krzysztof 1961 |
Kozy ŚLS (365) |
|
|
113 13-14 |
|
|
|
113 |
201 24 |
|
29 | 56 |
MOLĘDA Jan 1959 |
Radom MAZ (46) |
113 22 |
113 13-14 |
|
|
|
|
113 |
313 14 |
|
30 | 97 |
PYZIK Marek 1958 |
Kielce ŚWI (35) |
|
|
106 15-16 |
|
|
|
106 |
308 15 |
|
871 |
SOSNOWSKI Grzegorz 1960 |
Kielce ŚWI (357) |
|
|
106 15-16 |
|
|
|
106 |
255 20 |
||
32 | 811 |
MOLENDA Dariusz 1961 |
Jagatowo POM (197) |
106 25 |
106 15-16 |
|
|
|
|
106 |
106 43 |
|
33 | 942 |
PĘDA Leszek 1957 |
Warszawa MAZ (259) |
100 26 |
100 17-18 |
|
|
|
|
100 |
200 25 |
|
34 | 979 |
HARMATA Leszek 1957 |
Rogóźno KPM (236) |
100 27 |
100 17-18 |
|
|
|
|
100 |
100 44 |
|
35 | 1573 |
BABCZYSZYN Adam 1961 |
Święta Katarzyna DŚL (326) |
|
|
93 19-20 |
|
|
|
93 |
175 29 |
|
115 |
MIŚKOWIEC Jerzy 1958 |
Dobra MŁP (98) |
|
|
93 19-20 |
|
|
|
93 |
93 46 |
||
37 | 1028 |
SZANTYR Piotr 1957 |
Gdańsk POM (103) |
93 28 |
93 19-20 |
|
|
|
|
93 |
93 47 |
|
38 | 670 |
CYBULSKI Zbigniew 1959 |
Słubice LBU (295) |
0 29 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 65-69 lat |
1 | 95 |
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 |
Świebodzice DŚL (187) |
380 1 |
190 1 190 1 |
142 5-6 |
|
|
|
522 |
793 1 |
|
2 | 119 |
ŻUKOWSKI Janusz 1953 |
Szczecin ZPM (25) |
271 6 |
129 7-8 142 5-6 |
190 1 |
|
|
|
461 |
746 2 |
|
3 | 999 |
LISIECKI Zbigniew 1956 |
Stęszewice WLP (213) |
292 3 |
117 9-11 175 2 |
156 3-4 |
|
|
|
448 |
577 4 |
|
4 | 101 |
ZBYLUT Władysław 1956 |
Koszalin ZPM (163) |
331 2 |
175 2 156 3-4 |
116 9-12 |
|
|
|
447 |
670 3 |
|
5 | 100 |
TADEJEWSKI Henryk 1955 |
Ostróda WMZ (97) |
236 7 |
110 12-13 126 8 |
116 9-12 |
|
|
|
352 |
534 5 |
|
6 | 114 |
KRAWCZYK Andrzej 1956 |
Szczecinek ZPM (43) |
284 4 |
142 5-6 142 5-6 |
|
|
|
|
284 |
400 10 |
|
7 | 1047 |
OSTROWSKI Wiesław 1952 |
Okonin KPM (74) |
276 5 |
156 3-4 120 9 |
|
|
|
|
276 |
276 16 |
|
8 | 1387 |
BAŁAUSZKO Ryszard 1953 |
Warszawa MAZ (232) |
142 10 |
142 5-6 |
129 7-8 |
|
|
|
271 |
467 8 |
|
9 | 124 |
TOKARSKI Jerzy 1953 |
Bielsko-Biała ŚLS (154) |
132 11 |
132 7 |
101 15-16 |
|
|
|
233 |
450 9 |
|
10 | 120 |
PRUSIŃSKI Henryk 1953 |
Olsztyn WMZ (412) |
|
|
175 2 |
|
|
|
175 |
521 6 |
|
11 | 128 |
RÓŻALSKI Henryk 1953 |
Sosnowiec ŚLS (347) |
|
|
156 3-4 |
|
|
|
156 |
272 18 |
|
12 | 1505 |
GRYCZAN Andrzej 1954 |
Witnica LBU (297) |
156 8 |
156 3-4 |
|
|
|
|
156 |
156 27 |
|
13 | 1010 |
PIETRZNIAK Zbigniew 1956 |
Pruszcz Gdański POM (254) |
156 9 |
156 3-4 |
|
|
|
|
156 |
156 28 |
|
14 | 123 |
WOLNY Michał 1952 |
Ruda Śląska ŚLS (360) |
|
|
142 5-6 |
|
|
|
142 |
507 7 |
|
15 | 96 |
GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 |
Olsztyn WMZ (411) |
|
|
129 7-8 |
|
|
|
129 |
374 11 |
|
16 | 974 |
DOBRZELECKI Bogusław 1954 |
Gdynia POM (226) |
129 12 |
129 7-8 |
|
|
|
|
129 |
224 21 |
|
17 | 1046 |
ŻOCHOWSKI Stefan 1953 |
Ciechanów MAZ (202) |
117 13 |
117 9-11 |
|
|
|
|
117 |
259 19 |
|
18 | 1116 |
PŁOTEK Wiesław 1952 |
Bytów POM (29) |
117 14 |
117 9-11 |
|
|
|
|
117 |
117 30 |
|
19 | 129 |
PIETRZYK Andrzej 1952 |
Skoczów ŚLS (341) |
|
|
116 9-12 |
|
|
|
116 |
205 24 |
|
103 |
WOLNY Marek 1955 |
Katowice ŚLS (384) |
|
|
116 9-12 |
|
|
|
116 |
286 15 |
||
21 | 1549 |
CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 |
Gdynia POM (196) |
110 15 |
110 12-13 |
|
|
|
|
110 |
217 22 |
|
22 | 133 |
MAGDOŃ Stanisław 1952 |
Dębica PKR (393) |
|
|
107 13-14 |
|
|
|
107 |
214 23 |
|
125 |
ROZWADOWSKI Adam 1953 |
Zamość LLS (372) |
|
|
107 13-14 |
|
|
|
107 |
107 32 |
||
24 | 137 |
CYWIŃSKI Roman 1953 |
Grudziądz KPM (78) |
104 16 |
104 14-15 |
|
|
|
|
104 |
104 33 |
|
25 | 953 |
SZOJDA Jerzy 1955 |
Reda POM (250) |
104 17 |
104 14-15 |
|
|
|
|
104 |
187 25 |
|
26 | 106 |
NOSSOL Józef 1954 |
Walce OPO (23) |
|
|
101 15-16 |
|
|
|
101 |
309 13 |
|
27 | 112 |
BRACH Zbigniew 1955 |
Szczecinek ZPM (60) |
|
|
95 17-18 |
|
|
|
95 |
292 14 |
|
132 |
SIEDLACZEK Andrzej 1952 |
Ustroń ŚLS (379) |
|
|
95 17-18 |
|
|
|
95 |
273 17 |
||
29 | 1591 |
KURCZ Kazimierz 1954 |
Legnica DŚL (368) |
|
|
0 nkl. |
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 70-74 lata |
1 | 1541 |
KRAKIEWICZ Bogdan 1949 |
Lublin LLS (142) |
247 4 |
122 7-8 125 7 |
134 5-6 |
|
|
|
381 |
491 3 |
|
2 | 1150 |
FLESZAR Zygmunt 1947 |
Ostróda WMZ (45) |
221 5 |
102 13 119 8 |
122 7-8 |
|
|
|
343 |
539 1 |
|
3 | 1132 |
WEISS Juliusz 1949 |
Złotoria KPM (219) |
221 6 |
107 11-12 114 9 |
113 9-10 |
|
|
|
334 |
509 2 |
|
4 | 1421 |
TUSZER Franciszek 1949 |
Rumia POM (190) |
313 1 |
165 2 148 3-4 |
|
|
|
|
313 |
414 6 |
|
5 | 1081 |
JANICKI Stanisław 1950 |
Bydgoszcz KPM (115) |
296 2 |
148 3-4 148 3-4 |
|
|
|
|
296 |
296 16 |
|
6 | 1420 |
KURC Andrzej 1950 |
Rumia POM (189) |
256 3 |
122 7-8 134 5-6 |
|
|
|
|
256 |
366 8 |
|
7 | 144 |
PIETRZAK Henryk 1947 |
Skoczów ŚLS (342) |
|
|
180 1 |
|
|
|
180 |
180 23 |
|
8 | 1182 |
NOWAK Jan 1948 |
Międzyrzecz LBU (292) |
180 7 |
180 1 |
|
|
|
|
180 |
455 4 |
|
9 | 1056 |
SADOWSKI Stanisław 1950 |
Legionowo MAZ (260) |
180 8 |
180 1 |
|
|
|
|
180 |
412 7 |
|
10 | 152 |
SCHREIBER Jerzy 1948 |
Żywiec ŚLS (153) |
|
|
165 2 |
|
|
|
165 |
313 13 |
|
11 | 1145 |
OSICKI Jerzy 1948 |
Polkowice DŚL (84) |
165 9 |
165 2 |
|
|
|
|
165 |
299 14 |
|
12 | 1048 |
HOŁDA Marian 1949 |
Oleśnica DŚL (135) |
|
|
148 3-4 |
|
|
|
148 |
282 17 |
|
135 |
SIÓDMOK Zbigniew 1950 |
Bojanów ŚLS (334) |
|
|
148 3-4 |
|
|
|
148 |
296 15 |
||
14 | 1134 |
WOJNARSKI Janusz 1949 |
Gostynin MAZ (106) |
148 10 |
148 3-4 |
|
|
|
|
148 |
416 5 |
|
15 | 1572 |
RYBAK Henryk 1949 |
Laskowice KPM (322) |
|
|
134 5-6 |
|
|
|
134 |
325 12 |
|
16 | 1103 |
MARCZEWSKI Kazimierz 1948 |
Bolesławiec DŚL (300) |
134 11 |
134 5-6 |
|
|
|
|
134 |
339 10 |
|
17 | 1310 |
TRUDNOWSKI Janusz 1949 |
Elbląg WMZ (73) |
134 12 |
134 5-6 |
|
|
|
|
134 |
134 25 |
|
18 | 141 |
OLBIŃSKI Janusz 1948 |
Łódź ŁDZ (273) |
134 13 |
134 5-6 |
|
|
|
|
134 |
134 26 |
|
19 | 1550 |
KLEINROK Andrzej 1949 |
Zamość LLS (201) |
|
|
122 7-8 |
|
|
|
122 |
122 30 |
|
20 | 1100 |
MADEJ Tomasz 1951 |
Węgierska Górka ŚLS (208) |
|
|
113 9-10 |
|
|
|
113 |
223 19 |
|
21 | 122 |
WLEKLIŃSKI Marek 1951 |
Bydgoszcz KPM (87) |
113 14 |
113 9-10 |
|
|
|
|
113 |
223 18 |
|
22 | 1115 |
PŁOTEK Krzysztof 1950 |
Bytów POM (28) |
113 15 |
113 9-10 |
|
|
|
|
113 |
113 31 |
|
23 | 138 |
MRÓZEK Jan 1951 |
Dobra MŁP (99) |
|
|
107 11-12 |
|
|
|
107 |
107 32 |
|
130 |
PAWŁOWSKI Roman 1950 |
Kęty MŁP (364) |
|
|
107 11-12 |
|
|
|
107 |
197 21 |
||
25 | 1075 |
GRACZKOWSKI Jerzy 1951 |
Kwidzyn POM (258) |
107 16 |
107 11-12 |
|
|
|
|
107 |
107 33 |
|
26 | 126 |
URBAŃSKI Adam 1950 |
Tymbark MŁP (418) |
|
|
102 13 |
|
|
|
102 |
212 20 |
mężczyźni - kategoria 75-79 lat |
1 | 1147 |
KRAJEWSKI Tadeusz 1944 |
Ostróda WMZ (96) |
306 2 |
170 1 136 4 |
140 3-4 |
|
|
|
446 |
715 1 |
|
2 | 1138 |
CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 |
Bydgoszcz KPM (89) |
259 4 |
116 7-8 143 3 |
124 6 |
|
|
|
383 |
628 2 |
|
3 | 1207 |
STASIEŁOWICZ Romuald 1942 |
Drezdenko LBU (257) |
310 1 |
140 3-4 170 1 |
|
|
|
|
310 |
434 4 |
|
4 | 1146 |
DULKOWSKI Franciszek 1946 |
Mełno KPM (79) |
272 3 |
116 7-8 156 2 |
|
|
|
|
272 |
272 7 |
|
5 | 1061 |
BIADUŃ Antoni 1944 |
Zabrze ŚLS (138) |
|
|
170 1 |
|
|
|
170 |
510 3 |
|
6 | 161 |
SZWAB Antoni 1942 |
Wodzisław Śląski ŚLS (335) |
|
|
156 2 |
|
|
|
156 |
156 10 |
|
7 | 1143 |
DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 |
Gdańsk POM (101) |
156 5 |
156 2 |
|
|
|
|
156 |
156 11 |
|
8 | 143 |
HAJDUSIANEK Stanisław 1946 |
Bielsko-Biała ŚLS (151) |
|
|
140 3-4 |
|
|
|
140 |
280 6 |
|
9 | 145 |
GÓRECKI Eugeniusz 1944 |
Gdańsk POM (33) |
140 6 |
140 3-4 |
|
|
|
|
140 |
140 13 |
|
10 | 148 |
CZYŻ Karol 1944 |
Ustroń ŚLS (380) |
|
|
129 5 |
|
|
|
129 |
253 8 |
|
11 | 160 |
GĘSICKI Marian 1942 |
Działdowo WMZ (69) |
129 7 |
129 5 |
|
|
|
|
129 |
129 14 |
|
12 | 1209 |
PIŃSKI Mariusz 1942 |
Gdańsk POM (102) |
124 8 |
124 6 |
|
|
|
|
124 |
124 15 |
mężczyźni - kategoria 80-84 lata |
1 | 154 |
BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 |
Brzeg Dolny DŚL (91) |
291 2 |
160 1 131 3-4 |
160 1 |
|
|
|
451 |
598 4 |
|
2 | 155 |
ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 |
Łowicz ŁDZ (214) |
291 1 |
131 3-4 160 1 |
131 3-4 |
|
|
|
422 |
672 2 |
|
3 | 153 |
GLURA Henryk 1941 |
Bydgoszcz KPM (88) |
278 4 |
147 2 131 3-4 |
131 3-4 |
|
|
|
409 |
716 1 |
|
4 | 167 |
HNYDA Adam 1938 |
Piekary Śląskie ŚLS (137) |
278 3 |
131 3-4 147 2 |
119 5-6 |
|
|
|
397 |
647 3 |
|
5 | 174 |
CZEKAJ Teofil 1937 |
Lublin LLS (161) |
227 5 |
106 8 121 5 |
100 9-10 |
|
|
|
327 |
542 7 |
|
6 | 163 |
WOREK Jan 1940 |
Rzeszów PKR (67) |
222 6 |
111 7 111 7 |
100 9-10 |
|
|
|
322 |
550 6 |
|
7 | 156 |
MALARZ Janusz 1941 |
Tarnobrzeg PKR (21) |
119 7 |
119 5-6 |
147 2 |
|
|
|
266 |
557 5 |
|
8 | 159 |
BUKOWSKI Jan 1941 |
Bystra ŚLS (287) |
|
|
119 5-6 |
|
|
|
119 |
349 8 |
|
9 | 1164 |
GLINIECKI Sylwester 1941 |
Elbląg WMZ (72) |
119 8 |
119 5-6 |
|
|
|
|
119 |
119 12 |
|
10 | 1344 |
SAWCZAK Jerzy 1939 |
Głogów DŚL (85) |
116 9 |
116 6 |
|
|
|
|
116 |
116 13 |
|
11 | 162 |
HRECZUCH Jan 1941 |
Wrocław DŚL (92) |
|
|
109 7-8 |
|
|
|
109 |
205 10 |
|
173 |
KWODAWSKI Marian 1938 |
Gliwice ŚLS (407) |
|
|
109 7-8 |
|
|
|
109 |
240 9 |
||
13 | 168 |
RETERSKI Michał 1938 |
Palm Beach (USA) (111) |
100 10 |
100 9-10 |
|
|
|
|
100 |
200 11 |
mężczyźni - kategoria od 85 lat |
1 | 169 |
DOJKA Lech 1935 |
Gdynia POM (1) |
100 1 |
100 9-10 |
95 11-12 |
|
|
|
195 |
295 1 |
|
2 | 171 |
BULA Karol 1936 |
Radzionków ŚLS (421) |
|
|
95 11-12 |
|
|
|
95 |
195 2 |