Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R5 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
807
1
230 2
156 9-10
205 3-4
186 5-6
186 5-6
 
 
 
 
243 5-6
864 963
1
2 1589 WNĘK Anna
1974
Strzelin
DŚL (354)
500
4
 
 
250 1
250 1
 
 
 
 
 
330 1
830 500
4
3 1532 LEWKOWICZ Urszula
1972
Biała Podlaska
LLS (71)
738
2
210 3
156 9-10
186 5-6
 
186 5-6
 
 
 
 
223 7-8
805 738
2
4 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
480
6
250 1
 
 
230 2
 
 
 
 
 
272 3-4
752 480
6
5 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
710
3
200 4
 
170 7-8
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
196 9-12
736 710
3
6 1598 OSUCH Ewa
1981
Kielce
ŚWI (389)
480
5
 
 
230 2
 
250 1
 
 
 
 
196 9-12
676 480
5
7 1571 KUKLA Sabina
1980
Pszczyna
ŚLS (321)
410
7
 
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
 
243 5-6
653 410
7
8 1717 OGOŃSKA Iwona
1973
Zabrze
ŚLS (542)
391
8
 
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
 
 
223 7-8
614 391
8
9 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (330)
326
9
 
 
156 9-10
 
170 7-8
 
 
 
 
196 9-12
522 326
9
10 1552 SZATANIK Marta
1978
Węgierska Górka
ŚLS (211)
326
10
 
 
156 9-10
170 7-8
 
 
 
 
 
196 9-12
522 326
10
11 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (588)
205
12
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
305 2
510 205
12
12 1758 ROŻEK Sylwia
1979
Rączna
MŁP (591)
230
11
 
 
 
 
230 2
 
 
 
 
272 3-4
502 230
11
13 1606 GRODZICKA Aneta
1979
Gliwice
ŚLS (404)
205
13
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
176 13
381 205
13
14 1537 MATACHOWSKA Jadwiga
1974
Jastarnia
POM (123)
190
14
190 5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
190 190
14
15 1580 MATLIŃSKA Katarzyna
1977
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (329)
186
15
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
15
16 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (388)
170
16
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
16

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
860
1
225 1
 
185 3-4
225 1
225 1
 
 
 
 
278 2
953 860
1
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (50)
844
2
 
205 3-4
225 1
207 2
207 2
 
 
 
 
300 1
939 844
2
3 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (419)
555
8
 
 
185 3-4
185 3-4
185 3-4
 
 
 
 
203 7-8
758 555
8
4 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
752
3
207 2
 
207 2
185 3-4
153 7-8
 
 
 
 
 
752 752
5
5 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
692
4
185 3-4
186 5-6
133 11-12
153 7-8
168 5-6
 
 
 
 
178 9-12
717 825
3
6 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
523
9
185 3-4
 
153 7-8
 
185 3-4
 
 
 
 
178 9-12
701 523
9
7 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
653
6
153 7-8
205 3-4
141 9-10
153 7-8
142 9
 
 
 
 
178 9-12
689 794
4
8 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
663
5
141 9-10
186 5-6
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
160 13
682 663
6
9 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
568
7
141 9-10
 
133 11-12
141 9-10
153 7-8
 
 
 
 
178 9-12
613 568
7
10 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
404
10
135 11
 
128 13
141 9-10
 
 
 
 
 
203 7-8
607 404
10
11 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
321
13
153 7-8
 
 
168 5-6
 
 
 
 
 
222 5-6
543 321
13
12 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (82)
250
15
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
222 5-6
472 250
15
13 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (602)
168
16
 
 
 
 
168 5-6
 
 
 
 
248 3-4
416 168
16
14 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
168
17
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
248 3-4
416 168
17
15 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (47)
398
11
 
230 2
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
398 398
11
16 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (306)
323
12
 
170 7-8
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
323 323
12
17 1567 BARTOSZ Grażyna
1965
Mirostowice Górne
LBU (305)
311
14
 
170 7-8
141 9-10
 
 
 
 
 
 
 
311 311
14
18 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
18
168 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
168 168
18

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
800
1
200 1
 
200 1
200 1
200 1
 
 
 
 
270 1
870 800
2
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
716
2
164 3-4
184 2
184 2
164 3-4
184 2
 
 
 
 
203 5
755 880
1
3 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (290)
520
4
 
200 1
 
152 5
168 3
 
 
 
 
216 4
736 520
4
4 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
648
3
164 3-4
160 4
152 5
164 3-4
160 4
 
 
 
 
229 3
717 800
3
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (355)
352
5
 
 
168 3
184 2
 
 
 
 
 
250 2
602 352
5
6 1592 KURCZ Halina
1958
Legnica
DŚL (369)
0
6
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
495
2
152 5
168 3
175 2
 
 
 
 
 
 
236 2
731 495
2
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
614
1
146 6
152 5
156 3-4
146 6
160 3
 
 
 
 
204 4
672 760
1
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
184
3
184 2
 
 
 
 
 
 
 
 
255 1
439 184
3
4 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (366)
138
4
 
 
138 6
 
 
 
 
 
 
217 3
355 138
4

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (359)
545
1
 
 
190 1
165 2
190 1
 
 
 
 
222 2
767 545
1
2 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (108)
331
2
 
 
156 3-4
 
175 2
 
 
 
 
192 4
523 331
2
3 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (345)
296
3
 
 
145 5
151 3
 
 
 
 
 
204 3
500 296
3
4 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (83)
180
4
 
 
 
180 1
 
 
 
 
 
240 1
420 180
4
5 1595 MŁYNARCZYK Ewa
1951
Bytom
ŚLS (374)
132
5
 
 
132 7
 
 
 
 
 
 
180 5
312 132
5

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
955
1
250 1
250 1
 
205 3-4
250 1
 
 
 
 
330 1
1080 955
1
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
665
7
230 2
205 3-4
230 2
 
 
 
 
 
 
272 3-4
937 665
7
3 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (294)
704
6
 
230 2
152 9-12
152 9-12
170 7-8
 
 
 
 
305 2
857 704
6
4 1522 ELIASZ Adrian
1981
Sosnowiec
ŚLS (8)
732
5
 
152 9-12
205 3-4
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
272 3-4
852 732
5
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
827
2
186 5-6
205 3-4
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
146 17-24
827 827
2
6 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (410)
568
10
 
 
186 5-6
230 2
152 9-12
 
 
 
 
243 5-6
811 568
13
7 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (19)
742
3
 
136 13-16
170 7-8
250 1
186 5-6
 
 
 
 
196 9-12
802 742
3
8 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
733
4
205 3-4
186 5-6
 
112 17-24
230 2
 
 
 
 
170 13-16
791 733
4
9 1568 STEUER Dariusz
1981
Gliwice
ŚLS (310)
543
13
 
186 5-6
205 3-4
152 9-12
 
 
 
 
 
146 17-24
689 543
15
10 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
610
8
186 5-6
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
170 13-16
644 610
11
11 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
501
17
152 9-12
152 9-12
85 29-30
 
112 17-24
 
 
 
 
196 9-12
612 501
19
12 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
565
11
170 7-8
152 9-12
91 25-28
152 9-12
67 43-46
 
 
 
 
97 33-48
571 632
8
13 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
570
9
152 9-12
 
136 13-16
170 7-8
112 17-24
 
 
 
 
97 33-48
570 570
12
14 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
530
14
136 13-16
 
170 7-8
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
146 17-24
564 530
16
15 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
543
12
136 13-16
170 7-8
85 29-30
85 29-30
152 9-12
 
 
 
 
97 33-48
555 628
9
16 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
524
15
112 17-24
124 17-18
152 9-12
91 25-28
136 13-16
 
 
 
 
97 33-48
524 615
10
17 1527 RUSZCZYŃSKI Krzysztof
1981
Maków Mazowiecki
MAZ (42)
516
16
152 9-12
116 19-20
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
97 33-48
516 516
17
18 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
488
18
79 31-34
152 9-12
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
121 25-32
497 567
14
19 1600 SOBEL Artur
1981
Bielsko-Biała
ŚLS (392)
298
32
 
 
112 17-24
186 5-6
 
 
 
 
 
196 9-12
494 298
32
20 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
360
25
112 17-24
 
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
121 25-32
481 360
26
21 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
427
20
112 17-24
108 21-22
136 13-16
 
71 39-42
 
 
 
 
121 25-32
477 427
22
22 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
407
23
112 17-24
136 13-16
81 31-32
78 33-34
61 47-54
 
 
 
 
146 17-24
475 468
20
23 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (408)
228
36
 
 
152 9-12
 
76 35-36
 
 
 
 
243 5-6
471 228
36
24 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (173)
248
35
 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
 
 
 
223 7-8
471 248
35
25 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
415
22
112 17-24
100 23-24
91 25-28
112 17-24
87 25-32
 
 
 
 
146 17-24
470 502
18
26 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (59)
322
29
 
 
112 17-24
136 13-16
74 37-38
 
 
 
 
146 17-24
468 322
29
27 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
448
19
112 17-24
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
 
121 25-32
457 448
21
28 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (318)
350
26
 
136 13-16
nkl.
136 13-16
78 33-34
 
 
 
 
97 33-48
447 350
27
29 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (311)
426
21
 
108 21-22
152 9-12
112 17-24
54 55-59
 
 
 
 
 
426 426
23
30 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (621)
170
48
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
223 7-8
393 170
48
31 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
393
24
112 17-24
116 19-20
78 33-34
 
87 25-32
 
 
 
 
75 49-60
393 393
25
32 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (284)
266
34
 
 
78 33-34
112 17-24
76 35-36
 
 
 
 
97 33-48
363 266
34
33 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
345
27
85 29-30
124 17-18
65 43-49
71 39-42
61 47-54
 
 
 
 
75 49-60
355 406
24
34 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
299
31
79 31-34
100 23-24
 
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
97 33-48
342 299
31
35 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
170
50
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 13-16
340 170
50
36 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (378)
217
39
 
 
136 13-16
81 31-32
 
 
 
 
 
121 25-32
338 217
39
37 1737 STROF Łukasz
1978
Gliwice
ŚLS (564)
136
56
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
196 9-12
332 136
56
38 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
330
28
152 9-12
 
 
91 25-28
87 25-32
 
 
 
 
 
330 330
28
39 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
307
30
75 35-38
 
112 17-24
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
75 49-60
328 307
30
40 1525 SAWICKI Grzegorz
1977
Głubczyce
OPO (32)
201
45
 
136 13-16
65 43-49
 
 
 
 
 
 
121 25-32
322 201
45
41 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (11)
213
40
 
 
71 39-42
75 35-38
67 43-46
 
 
 
 
97 33-48
310 213
40
42 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (10)
207
41
 
 
71 39-42
75 35-38
61 47-54
 
 
 
 
97 33-48
304 207
41
43 1538 SASIN Adam
1974
Zielonka
MAZ (125)
227
37
71 39-41
 
65 43-49
91 25-28
 
 
 
 
 
75 49-60
302 227
37
44 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (205)
296
33
93 25-26
 
112 17-24
91 25-28
 
 
 
 
 
 
296 296
33
45 1543 WALASZCZYK Rafał
1974
Łódź
ŁDZ (159)
112
62
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
170 13-16
282 112
62
46 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (168)
112
62
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
146 17-24
258 112
62
47 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (617)
87
73
 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
146 17-24
233 87
73
48 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
223
38
136 13-16
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
223 223
38
49 1535 SILUTA Jacek
1980
Półczno
POM (109)
136
57
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
75 49-60
211 136
57
50 1596 MIGDAŁ Eugeniusz
1973
Katowice
ŚLS (376)
131
58
 
 
65 43-49
66 43-48
 
 
 
 
 
75 49-60
206 131
58
51 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (597)
205
42
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
205 205
42
52 1720 PIECOWSKI Mirosław
1975
Rybnik
ŚLS (546)
205
43
 
 
 
205 3-4
 
 
 
 
 
 
205 205
43
53 1546 DUDKIEWICZ Adrian
1980
Juszkowo
POM (220)
205
44
205 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
205 205
44
54 1610 BLUSZCZ Tomasz
1976
Ruda Śląska
ŚLS (428)
127
59
 
 
 
66 43-48
61 47-54
 
 
 
 
75 49-60
202 127
59
55 1680 MAREK Piotr
1975
Głogoczów
MŁP (499)
120
61
 
 
 
66 43-48
54 55-59
 
 
 
 
75 49-60
195 120
61
56 1604 PIWOWARSKI Krzysztof
1979
Pniów
ŚLS (402)
91
67
 
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
97 33-48
188 91
67
57 1764 PACIA Bartłomiej
1976
Dąbrowa Górnicza
ŚLS (606)
112
62
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
75 49-60
187 112
62
58 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
89
71
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
97 33-48
186 89
71
59 244 MARCINOWSKI Krzysztof
1973
Rzeszów
PKR (608)
186
46
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
186 186
46
60 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (381)
186
47
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
186 186
47
61 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (616)
61
101
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
121 25-32
182 61
101
62 1713 IHAS Jerzy
1972
Pruchna
ŚLS (535)
78
81
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
97 33-48
175 78
81
63 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (314)
170
49
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
170 170
49
64 1493 NIESZPOREK Tomasz
1973
Siewierz
ŚLS (56)
71
92
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
97 33-48
168 71
92
65 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
166
51
79 31-34
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
166 166
51
66 1762 MOTYKA Rafał
1975
Olkusz
MŁP (604)
61
101
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
97 33-48
158 61
101
67 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (623)
152
52
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
152 152
52
68 1706 KRUPA Sebastian
1973
Chorzów
ŚLS (528)
152
53
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
152 152
53
69 1605 KOZŁOWSKI Jarosław
1975
Gliwice
ŚLS (403)
150
54
 
 
75 35-38
75 35-38
 
 
 
 
 
 
150 150
54
70 1730 BITTMAN Piotr
1980
Zabrze
ŚLS (559)
71
90
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
75 49-60
146 71
90
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (424)
71
90
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
75 49-60
146 71
90
72 1581 MIERZYŃSKI Paweł
1978
Radom
MAZ (331)
146
55
 
 
75 35-38
 
71 39-42
 
 
 
 
 
146 146
55
73 1641 BACZEWSKI Jacek
1976
Mrągowo
WMZ (463)
67
96
 
 
 
 
67 43-46
 
 
 
 
75 49-60
142 67
96
74 1765 IMIELSKI Marcin
1975
Olkusz
MŁP (607)
61
101
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
75 49-60
136 61
101
75 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (12)
125
60
 
 
 
71 39-42
54 55-59
 
 
 
 
 
125 125
60
76 1523 WRONIAK Bartosz
1974
Godziszewo
POM (18)
112
65
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
65
77 421 LIBURA Tomasz
1972
Elbląg
WMZ (265)
93
66
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
66
78 1564 KASZUBA Grzegorz
1973
Słubice
LBU (296)
91
68
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
  274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (240)
91
68
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (317)
91
68
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
68
81 1554 KONKEL Krzysztof
1975
Rumia
POM (223)
89
72
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 89
72
82 1769 LELEK Paweł
1973
Zelczyna
MŁP (619)
87
73
 
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
87 87
73
83 1707 NOPARLIK Adam
1972
Chorzów
ŚLS (529)
85
75
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
85 85
75
84 1555 BŁASZCZUK Bernard
1981
Reda
POM (224)
85
76
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
85 85
76
85 1733 DRZYZGA Adam
1975
Tarnowskie Góry
ŚLS (560)
81
77
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
81 81
77
86 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (361)
81
78
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81 81
78
87 1520 WOJTAN Tomasz
1980
Skarszewy
POM (2)
79
79
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
79 79
79
88 1702 KOS Paweł
1977
Stalowa Wola
PKR (522)
78
80
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
78 78
80
89 1620 BANACH Filip
1980
Bydgoszcz
KPM (438)
75
82
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
75 75
82
90 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (385)
75
83
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
83
  1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (417)
75
83
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
75 75
83
92 420 LEWANDOWSKI Maciej
1972
Warszawa
MAZ (225)
75
85
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
85
  541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (182)
75
85
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75 75
85
94 1754 JEŻ Grzegorz
1976
Jarocin
PKR (586)
74
87
 
 
 
 
74 37-38
 
 
 
 
 
74 74
87
95 1763 WALOTEK Krzysztof
1975
Olkusz
MŁP (605)
71
88
 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
71 71
88
  581 ZALEWSKI Andrzej
1975
Szczawno-Zdrój
DŚL (620)
71
88
 
 
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
71 71
88
97 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (413)
71
92
 
 
71 39-42
 
 
 
 
 
 
 
71 71
92
98 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
71
94
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
94
99 1556 CYRANKIEWICZ Mariusz
1980
Lublin
LLS (244)
71
95
71 39-41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
95
100 1644 PAWŁOWSKI Krzysztof
1974
Mrągowo
WMZ (460)
67
96
 
 
 
 
67 43-46
 
 
 
 
 
67 67
96
101 1724 ŁUCZAK Michał
1976
Skoki
WLP (551)
66
98
 
 
 
66 43-48
 
 
 
 
 
 
66 66
98
102 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (100)
65
99
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
99
  1586 SIKORA Janusz
1973
Pyrzowice
ŚLS (350)
65
99
 
 
65 43-49
 
 
 
 
 
 
 
65 65
99
104 1768 PONIATOWSKI Tomasz
1973
Rębiechowo
POM (614)
61
101
 
 
 
 
61 47-54
 
 
 
 
 
61 61
101
105 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP (618)
0
105
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
0
106 1601 RYSTWEJ Marcin
1977
Gorzów Wielkopolski
LBU (397)
0
106
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
107 1570 MOSKALIK Mariusz
1977
Zielona Góra
LBU (320)
0
107
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
108 1551 BUCZYŃSKI Daniel
1975
Dąbrowa
WMZ (206)
0
108
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
820
1
185 3-4
225 1
225 1
185 3-4
 
 
 
 
 
278 2
913 820
1
2 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
622
6
185 3-4
 
168 5-6
101 17-24
168 5-6
 
 
 
 
178 9-12
699 622
11
3 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
661
3
168 5-6
207 2
 
185 3-4
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
693 661
7
4 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP (13)
682
2
123 13-16
185 3-4
137 9-12
153 7-8
207 2
 
 
 
 
 
682 805
2
5 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
595
9
137 9-12
168 5-6
153 7-8
137 9-12
137 9-12
 
 
 
 
203 7-8
661 732
5
6 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
659
4
153 7-8
168 5-6
101 17-24
153 7-8
185 3-4
 
 
 
 
155 13-16
661 760
3
7 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
647
5
207 2
 
78 25-32
225 1
137 9-12
 
 
 
 
 
647 647
8
8 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
613
7
168 5-6
137 9-12
185 3-4
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
155 13-16
645 714
6
9 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
612
8
123 13-16
153 7-8
137 9-12
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
155 13-16
630 735
4
10 1547 BUŚKO Przemysław
1971
Rosko
WLP (194)
545
10
84 25-26
153 7-8
123 13-16
101 17-24
168 5-6
 
 
 
 
178 9-12
622 629
9
11 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
348
19
123 13-16
 
 
 
225 1
 
 
 
 
248 3-4
596 348
20
12 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (406)
336
21
 
 
168 5-6
168 5-6
 
 
 
 
 
248 3-4
584 336
22
13 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
524
11
101 17-24
137 9-12
185 3-4
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
155 13-16
578 625
10
14 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
368
18
137 9-12
 
 
78 25-32
153 7-8
 
 
 
 
203 7-8
571 368
18
15 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (377)
375
17
 
 
207 2
168 5-6
 
 
 
 
 
178 9-12
553 375
17
16 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (86)
517
12
153 7-8
185 3-4
78 25-32
101 17-24
78 25-32
 
 
 
 
102 27-39
541 595
12
17 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
397
15
137 9-12
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
133 17-24
530 397
15
18 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
225
32
225 1
 
 
 
 
 
 
 
 
300 1
525 225
32
19 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (383)
383
16
 
 
123 13-16
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
133 17-24
516 383
16
20 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (396)
303
26
 
 
101 17-24
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
436 303
26
21 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (252)
416
13
137 9-12
123 13-16
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
 
 
416 416
13
22 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
403
14
101 17-24
123 13-16
78 25-32
 
101 17-24
 
 
 
 
81 40-49
406 403
14
23 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (339)
261
27
 
 
70 33-34
68 35-36
123 13-16
 
 
 
 
133 17-24
394 261
27
24 343 FRIEBE Janusz
1970
Pszczyna
ŚLS (336)
207
40
 
 
137 9-12
70 33-34
 
 
 
 
 
178 9-12
385 207
40
25 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (275)
153
51
 
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
222 5-6
375 153
51
26 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (70)
324
23
 
123 13-16
68 35-36
78 25-32
55 47-54
 
 
 
 
102 27-39
371 324
24
27 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (405)
231
30
 
 
153 7-8
78 25-32
 
 
 
 
 
116 25-26
347 231
30
28 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (358)
123
62
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
222 5-6
345 123
62
29 1719 GROENKE Tomasz
1970
Wejherowo
POM (544)
224
33
 
 
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
116 25-26
340 224
33
30 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
312
24
101 17-24
 
55 47-54
78 25-32
78 25-32
 
 
 
 
81 40-49
338 312
25
31 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
338
20
123 13-16
137 9-12
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
338 338
21
32 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
202
41
101 17-24
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
335 202
41
33 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (382)
202
42
 
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
133 17-24
335 202
42
34 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
308
25
65 38-40
105 19-20
55 47-54
60 43-46
78 25-32
 
 
 
 
81 40-49
329 363
19
35 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (333)
224
34
 
 
78 25-32
68 35-36
78 25-32
 
 
 
 
102 27-39
326 224
34
36 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (346)
324
22
 
 
137 9-12
64 39-42
123 13-16
 
 
 
 
 
324 324
23
37 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
259
28
71 31-34
 
60 43-46
78 25-32
50 55
 
 
 
 
102 27-39
311 259
28
38 1590 LAMER Maciej
1965
Zawiercie
ŚLS (356)
209
38
 
 
67 37-38
64 39-42
78 25-32
 
 
 
 
102 27-39
311 209
38
39 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (351)
187
46
 
 
68 35-36
55 47-54
64 39-42
 
 
 
 
102 27-39
289 187
46
40 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
230
31
65 38-40
 
55 47-54
50 55-57
60 43-46
 
 
 
 
102 27-39
282 230
31
41 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (340)
165
49
 
 
101 17-24
64 39-42
 
 
 
 
 
81 40-49
246 165
49
42 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (349)
137
55
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
102 27-39
239 137
55
43 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (127)
238
29
 
 
101 17-24
 
137 9-12
 
 
 
 
 
238 238
29
44 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (34)
101
69
 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
133 17-24
234 101
69
45 1703 NOWACKI Jacek
1971
Warszawa
MAZ (523)
127
60
 
 
 
60 43-46
67 37-38
 
 
 
 
102 27-39
229 127
60
46 1430 PEŁKA Jerzy
1969
Orzesze
DŚL (325)
123
63
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
 
102 27-39
225 123
63
47 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (178)
224
35
 
 
101 17-24
123 13-16
 
 
 
 
 
 
224 224
35
48 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (235)
224
36
 
 
123 13-16
101 17-24
 
 
 
 
 
 
224 224
36
49 1536 TECA Rajmund
1964
Borkowo
POM (110)
132
57
77 29-30
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
81 40-49
213 132
57
50 1529 BURDZICKI Zbigniew
1966
Biała Podlaska
LLS (54)
212
37
 
97 21-22
55 47-54
 
60 43-46
 
 
 
 
 
212 212
37
51 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (552)
207
39
 
 
 
207 2
 
 
 
 
 
 
207 207
39
52 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (373)
197
43
 
 
55 47-54
78 25-32
64 39-42
 
 
 
 
 
197 197
43
53 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (61)
195
44
 
90 23-24
50 55
55 47-54
 
 
 
 
 
 
195 195
44
54 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
194
45
71 31-34
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
194 194
45
55 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (414)
183
47
 
 
64 39-42
55 47-54
64 39-42
 
 
 
 
 
183 183
47
56 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (38)
70
85
 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
102 27-39
172 70
85
57 1708 SCHANIEL Krzysztof
1971
Ruda Śląska
ŚLS (530)
70
87
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
102 27-39
172 70
87
58 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (324)
170
48
 
 
60 43-46
55 47-54
55 47-54
 
 
 
 
 
170 170
48
59 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (186)
80
77
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
81 40-49
161 80
77
60 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (332)
161
50
 
 
60 43-46
101 17-24
 
 
 
 
 
 
161 161
50
61 1766 BANASZEK Mariusz
1965
Działoszyce
ŚWI (610)
78
79
 
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
81 40-49
159 78
79
62 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (315)
152
52
 
97 21-22
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
152 152
52
63 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (525)
67
93
 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
81 40-49
148 67
93
64 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (409)
146
53
 
 
78 25-32
 
68 35-36
 
 
 
 
 
146 146
53
65 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (55)
64
96
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
81 40-49
145 64
96
66 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Giedlarowa
PKR (401)
145
54
 
 
67 37-38
 
78 25-32
 
 
 
 
 
145 145
54
67 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (298)
137
56
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
137 137
56
68 1767 GRĄDEK Krzysztof
1963
Działoszyce
ŚWI (611)
55
100
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
81 40-49
136 55
100
69 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (492)
50
106
 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
81 40-49
131 50
106
70 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
131
58
71 31-34
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
131 131
58
71 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (420)
128
59
 
 
64 39-42
64 39-42
 
 
 
 
 
 
128 128
59
72 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (288)
127
60
 
 
 
60 43-46
67 37-38
 
 
 
 
 
127 127
60
73 1548 CICHACKI Janusz
1970
Szamotuły
WLP (193)
112
64
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
64
  1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (241)
112
64
 
112 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
112 112
64
75 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (395)
110
66
 
 
60 43-46
50 55-57
 
 
 
 
 
 
110 110
66
76 1583 CIOŁEK Dariusz
1966
Leopoldów
LLS (338)
105
67
 
 
55 47-54
50 55-57
 
 
 
 
 
 
105 105
67
77 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (316)
105
68
 
105 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
105 105
68
78 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (362)
101
70
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
70
  1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (400)
101
70
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 101
70
80 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
101
72
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
72
81 1559 LAURITSEN Michael
1966
Gdańsk
POM (270)
101
73
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
  1560 ORZĘCKI Radosław
1969
Rumia
POM (272)
101
73
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
  1557 PRZYBOROWSKI Jarosław
1968
Rumia
POM (262)
101
73
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 101
73
84 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
84
76
84 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 84
76
85 1558 SIKORSKI Karol
1971
Rumia
POM (263)
80
77
80 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 80
77
86 1715 MROZIK Zbigniew
1968
Orzesze
ŚLS (540)
78
80
 
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
78 78
80
87 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (415)
78
81
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
81
  280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (375)
78
81
 
 
78 25-32
 
 
 
 
 
 
 
78 78
81
89 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
77
83
77 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
83
90 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
71
84
71 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
 
71 71
84
91 1667 GUDZ Zbigniew
1964
Tarnobrzeg
PKR (485)
70
85
 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
70 70
85
92 1603 BŁASZCZAK Roman
1970
Gorzów Wielkopolski
LBU (399)
70
88
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
 
70 70
88
93 1642 RATUSZNIAK Zbigniew
1964
Mrągowo
WMZ (462)
68
89
 
 
 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
68 68
89
94 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
68
90
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
90
95 1544 SANDELEWSKI Jarosław
1962
Gdynia
POM (166)
68
91
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
91
  1545 SULEJ Krzysztof
1971
Gdynia
POM (167)
68
91
68 35-37
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68 68
91
97 1608 KORCZAK Tomasz
1962
Płock
MAZ (425)
67
93
 
 
 
67 37-38
 
 
 
 
 
 
67 67
93
98 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (615)
64
95
 
 
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
64 64
95
99 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (15)
64
96
 
 
64 39-42
 
 
 
 
 
 
 
64 64
96
100 1761 MACHULA Roman
1964
Sandomierz
ŚWI (596)
60
98
 
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
60 60
98
101 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM (44)
60
99
 
 
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
60 60
99
102 1759 BOGUCKI Paweł
1963
Żeromin
ŁDZ (592)
55
100
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
  276 CHODZYŃSKI Sylwester
1969
Sandomierz
ŚWI (594)
55
100
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
  1757 PIGOŃ Maciej
1966
Skierniewice
ŁDZ (589)
55
100
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
  1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (613)
55
100
 
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
55 55
100
106 1582 MATEUSIAK Krystian
1971
Wola Osowińska
LLS (337)
55
105
 
 
 
55 47-54
 
 
 
 
 
 
55 55
105
107 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (516)
50
106
 
 
 
50 55-57
 
 
 
 
 
 
50 50
106
108 1602 CZARNIAWSKI Piotr
1967
Gorzów Wielkopolski
LBU (398)
0
108
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
  1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (152)
0
108
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0
110 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (285)
0
110
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0
111 1521 KOPISZKA Krzysztof
1971
Skarszewy
POM (3)
0
111
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
684
2
122 9-12
200 1
184 2
164 3-4
136 7-8
 
 
 
 
223 3-4
771 806
2
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
732
1
184 2
164 3-4
149 5-6
200 1
184 2
 
 
 
 
199 5-6
767 881
1
3 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
676
3
164 3-4
184 2
164 3-4
164 3-4
122 9-12
 
 
 
 
199 5-6
711 798
3
4 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (307)
626
4
 
149 5-6
164 3-4
149 5-6
164 3-4
 
 
 
 
183 7-8
660 626
5
5 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (367)
384
10
 
 
200 1
184 2
 
 
 
 
 
250 2
634 384
11
6 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (348)
434
8
 
 
149 5-6
149 5-6
136 7-8
 
 
 
 
161 9-12
595 434
9
7 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
516
6
122 9-12
136 7-8
122 9-12
136 7-8
122 9-12
 
 
 
 
161 9-12
555 638
4
8 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
313
14
113 13-14
 
 
 
200 1
 
 
 
 
223 3-4
536 313
14
9 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (279)
529
5
 
149 5-6
136 7-8
122 9-12
122 9-12
 
 
 
 
101 25-30
529 529
6
10 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
367
12
122 9-12
136 7-8
 
109 13-16
 
 
 
 
 
139 13-16
506 367
12
11 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (319)
360
13
 
125 9-10
113 13-14
122 9-12
 
 
 
 
 
120 17-24
480 360
13
12 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
480
7
136 7-8
 
122 9-12
109 13-16
113 13-14
 
 
 
 
101 25-30
480 480
7
13 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
200
27
200 1
 
 
 
 
 
 
 
 
270 1
470 200
27
14 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
434
9
113 13-14
 
122 9-12
93 19-20
106 15-16
 
 
 
 
120 17-24
461 434
10
15 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (309)
299
17
 
106 15-16
100 17-18
93 19-20
 
 
 
 
 
120 17-24
419 299
17
16 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (357)
255
20
 
 
106 15-16
 
149 5-6
 
 
 
 
161 9-12
416 255
20
17 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
379
11
88 21
119 11-12
87 21-22
82 22-24
85 21-23
 
 
 
 
120 17-24
414 461
8
18 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
270
19
106 15-16
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
139 13-16
409 270
19
19 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (35)
308
15
 
 
106 15-16
109 13-16
93 19-20
 
 
 
 
101 25-30
409 308
15
20 1721 KOZULSKI Piotr
1961
Łódź
ŁDZ (547)
185
28
 
 
 
100 17-18
85 21-23
 
 
 
 
161 9-12
346 185
28
21 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
231
21
122 9-12
 
 
109 13-16
 
 
 
 
 
101 25-30
332 231
21
22 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (363)
222
22
 
 
122 9-12
 
100 17-18
 
 
 
 
101 25-30
323 222
22
23 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
306
16
93 19-20
113 13-14
 
100 17-18
 
 
 
 
 
 
306 306
16
24 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (601)
122
38
 
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
183 7-8
305 122
38
25 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (603)
149
33
 
 
 
 
149 5-6
 
 
 
 
139 13-16
288 149
33
26 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (622)
164
31
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
 
120 17-24
284 164
31
27 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (416)
272
18
 
 
136 7-8
136 7-8
 
 
 
 
 
 
272 272
18
28 1705 NOWAK Paweł
1959
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (527)
167
30
 
 
 
82 22-24
85 21-23
 
 
 
 
101 25-30
268 167
30
29 622 WASKOWSKI Jacek
1961
Poznań
WLP (308)
125
37
 
125 9-10
 
 
 
 
 
 
 
120 17-24
245 125
37
30 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (565)
122
39
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
120 17-24
242 122
39
31 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (39)
106
42
 
 
 
 
106 15-16
 
 
 
 
120 17-24
226 106
42
32 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
219
23
 
119 11-12
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
219 219
23
33 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (365)
201
24
 
 
113 13-14
88 21
 
 
 
 
 
 
201 201
24
34 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
200
25
100 17-18
 
 
 
100 17-18
 
 
 
 
 
200 200
25
35 1566 SADKO Krzysztof
1960
Żary
LBU (304)
200
26
 
113 13-14
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
200 200
26
36 1573 BABCZYSZYN Adam
1961
Święta Katarzyna
DŚL (326)
175
29
 
 
93 19-20
82 22-24
 
 
 
 
 
 
175 175
29
37 1542 WIŚNIEWSKI Marek
1961
Pruszcz Gdański
POM (143)
164
32
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164 164
32
38 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (140)
149
34
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
34
  933 ZGŁOBICKI Krzysztof
1960
Gdańsk
POM (136)
149
34
149 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
149 149
34
40 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
136
36
136 7-8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
36
41 1722 ZDANOWSKI Paweł
1961
Łódź
ŁDZ (548)
122
39
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
 
122 122
39
42 1760 KUŹMICZ Jerzy
1959
Sandomierz
ŚWI (595)
113
41
 
 
 
 
113 13-14
 
 
 
 
 
113 113
41
43 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
106
43
106 15-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
106 106
43
44 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
100
44
100 17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 100
44
45 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ (459)
93
45
 
 
 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
93 93
45
46 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (98)
93
46
 
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
93 93
46
47 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
93
47
93 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
 
93 93
47
48 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (295)
0
48
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
664
1
190 1
190 1
142 5-6
142 5-6
129 7-8
 
 
 
 
211 3-4
733 793
1
2 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
563
4
175 2
156 3-4
116 9-12
107 13-14
116 9-12
 
 
 
 
236 2
683 670
3
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
617
2
129 7-8
142 5-6
190 1
129 7-8
156 3-4
 
 
 
 
188 5-6
676 746
2
4 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (360)
507
6
 
 
142 5-6
190 1
175 2
 
 
 
 
132 13-16
639 507
7
5 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (412)
521
5
 
 
175 2
156 3-4
190 1
 
 
 
 
113 17-24
634 521
6
6 999 LISIECKI Zbigniew
1956
Stęszewice
WLP (213)
577
3
117 9-11
175 2
156 3-4
129 7-8
 
 
 
 
 
173 7-8
633 577
4
7 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM (43)
400
10
142 5-6
142 5-6
 
116 9-12
 
 
 
 
 
113 17-24
513 400
10
8 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (411)
374
11
 
 
129 7-8
116 9-12
129 7-8
 
 
 
 
113 17-24
487 374
11
9 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (553)
258
20
 
 
 
142 5-6
116 9-12
 
 
 
 
211 3-4
469 258
20
10 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
467
7
142 5-6
 
129 7-8
101 15-16
95 17-18
 
 
 
 
95 25-30
467 467
8
11 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
276
16
156 3-4
120 9
 
 
 
 
 
 
 
188 5-6
464 276
16
12 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (154)
450
9
 
132 7
101 15-16
116 9-12
101 15-16
 
 
 
 
113 17-24
462 450
9
13 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
453
8
110 12-13
126 8
116 9-12
81 21-23
101 15-16
 
 
 
 
95 25-30
453 534
5
14 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (312)
312
12
 
 
 
156 3-4
156 3-4
 
 
 
 
132 13-16
444 312
12
15 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (23)
309
13
 
 
101 15-16
101 15-16
107 13-14
 
 
 
 
95 25-30
404 309
13
16 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (384)
286
15
 
 
116 9-12
81 21-23
89 19-20
 
 
 
 
113 17-24
399 286
15
17 1587 KLEMENDORF Jan
1954
Ostrołęka
MAZ (352)
142
28
 
 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
255 1
397 142
29
18 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
259
19
117 9-11
 
 
 
142 5-6
 
 
 
 
132 13-16
391 259
19
19 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (60)
292
14
 
 
95 17-18
81 21-23
116 9-12
 
 
 
 
95 25-30
387 292
14
20 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (379)
273
17
 
 
95 17-18
95 17-18
83 21-22
 
 
 
 
113 17-24
386 273
17
21 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (393)
214
23
 
 
107 13-14
107 13-14
 
 
 
 
 
152 9-12
366 214
23
22 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (297)
156
26
 
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
173 7-8
329 156
27
23 974 DOBRZELECKI Bogusław
1954
Gdynia
POM (226)
224
21
129 7-8
 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
95 25-30
319 224
21
24 1549 CIEPLIŃSKI Tadeusz
1956
Gdynia
POM (196)
217
22
110 12-13
 
 
 
107 13-14
 
 
 
 
95 25-30
312 217
22
25 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (254)
156
27
156 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
308 156
28
26 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (347)
272
18
 
 
156 3-4
116 9-12
 
 
 
 
 
 
272 272
18
27 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (549)
116
30
 
 
 
 
116 9-12
 
 
 
 
152 9-12
268 116
31
28 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
104
32
104 14-15
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
256 104
33
29 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (341)
205
24
 
 
116 9-12
89 19-20
 
 
 
 
 
 
205 205
24
30 1308 SADOWSKI Zdzisław
1956
Czarna Białostocka
PDL (599)
89
34
 
 
 
 
89 19-20
 
 
 
 
113 17-24
202 89
35
31 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (291)
89
35
 
 
 
89 19-20
 
 
 
 
 
113 17-24
202 89
36
32 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (250)
187
25
104 14-15
 
 
 
83 21-22
 
 
 
 
 
187 187
25
33 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (29)
117
29
117 9-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
117 117
30
34 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (372)
107
31
 
 
107 13-14
 
 
 
 
 
 
 
107 107
32
35 111 RICHTA Marian
1955
Siemianowice Śląskie
ŚLS (423)
95
33
 
 
 
95 17-18
 
 
 
 
 
 
95 95
34
36 1591 KURCZ Kazimierz
1954
Legnica
DŚL (368)
0
36
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
0

mężczyźni - kategoria 70-74 lata

1 1182 NOWAK Jan
1948
Międzyrzecz
LBU (292)
455
2
 
180 1
 
110 9-12
165 2
 
 
 
 
177 5-6
632 455
4
2 1134 WOJNARSKI Janusz
1949
Gostynin
MAZ (106)
416
5
148 3-4
 
 
134 5-6
134 5-6
 
 
 
 
177 5-6
593 416
5
3 1421 TUSZER Franciszek
1949
Rumia
POM (190)
414
6
165 2
148 3-4
 
 
101 13-14
 
 
 
 
163 7-8
577 414
6
4 152 SCHREIBER Jerzy
1948
Żywiec
ŚLS (153)
313
13
 
 
165 2
148 3-4
 
 
 
 
 
240 1
553 313
13
5 1016 ROZIŃSKI Aleksander
1949
Gubin
LBU (222)
328
11
 
 
 
180 1
148 3-4
 
 
 
 
222 2
550 328
11
6 142 PRZYGODA Jerzy
1947
Kobyla Góra
WLP (394)
345
9
 
 
 
165 2
180 1
 
 
 
 
198 3-4
543 345
9
7 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (260)
412
7
180 1
 
 
110 9-12
122 7-8
 
 
 
 
121 13-18
533 412
7
8 1420 KURC Andrzej
1950
Rumia
POM (189)
366
8
122 7-8
134 5-6
 
 
110 9-12
 
 
 
 
143 9-12
509 366
8
9 1541 KRAKIEWICZ Bogdan
1949
Lublin
LLS (142)
491
1
122 7-8
125 7
134 5-6
 
110 9-12
 
 
 
 
121 13-18
502 491
3
10 1572 RYBAK Henryk
1949
Laskowice
KPM (322)
325
12
 
 
134 5-6
101 13-14
90 17-18
 
 
 
 
143 9-12
468 325
12
11 1150 FLESZAR Zygmunt
1947
Ostróda
WMZ (45)
444
3
102 13
119 8
122 7-8
101 13-14
95 15-16
 
 
 
 
121 13-18
464 539
1
12 1103 MARCZEWSKI Kazimierz
1948
Bolesławiec
DŚL (300)
339
10
 
134 5-6
 
95 15-16
110 9-12
 
 
 
 
107 19-22
446 339
10
13 1132 WEISS Juliusz
1949
Złotoria
KPM (219)
424
4
107 11-12
114 9
113 9-10
90 17-18
85 19
 
 
 
 
107 19-22
441 509
2
14 1048 HOŁDA Marian
1949
Oleśnica
DŚL (135)
282
17
 
 
148 3-4
 
134 5-6