Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R10 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (261)
830
1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
 
 
330 1
830 480
6
2 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (122)
662
4
 
 
 
 
200 4
 
190 5
 
 
272 3-4
662 710
3
3 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (221)
515
5
 
 
 
 
 
 
210 3
 
 
305 2
515 963
1
4 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS ()
500
6
 
 
 
124 17-18
 
148 11-12
 
 
 
228 7
500
5 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (388)
381
7
138 14
 
 
 
 
 
 
 
 
243 5-6
381 170
16
6 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (330)
350
8
 
 
 
140 13-14
210 3
 
 
 
 
 
350 326
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (50)
1050
1
250 1
223 1-4
207 2
250 1
 
250 1
225 1
 
 
300 1
1050 844
2
2 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (132)
890
2
 
223 1-4
225 1
230 2
 
205 3-4
207 2
 
 
212 5-8
890 860
1
3 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (156)
872
3
230 2
 
 
205 3-4
225 1
 
168 5-6
 
 
212 5-8
872 752
5
4 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (47)
834
4
 
 
185 3-4
186 5-6
 
 
185 3-4
 
 
278 2
834 398
11
5 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (124)
826
2
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
 
 
200 4
 
 
243 5-6
826 663
6
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (419)
825
5
186 5-6
 
 
205 3-4
185 3-4
186 5-6
 
 
 
248 3-4
825 555
8
7 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (157)
791
6
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
157 7
 
157 7
 
 
248 3-4
791 523
9
8 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (191)
734
7
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
185 3-4
 
185 3-4
 
 
 
734 168
17
9 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (264)
732
3
 
 
 
 
230 2
 
230 2
 
 
272 3-4
732 321
13
10 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (230)
706
8
154 10
 
153 7-8
156 9-10
168 5-6
170 7-8
141 9-10
 
 
212 5-8
706 825
3
11 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU ()
687
10
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
 
186 5-6
149 8
 
 
 
687
12 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (82)
635
11
 
223 1-4
 
 
207 2
205 3-4
 
 
 
 
635 250
15
13 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (256)
629
12
150 11
152 9-12
126 13-14
 
149 8
 
135 11
 
 
178 9-12
629 568
7
14 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (231)
597
14
170 7-8
 
133 11-12
146 12
 
148 11-12
 
 
 
 
597 794
4
15 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (134)
590
15
 
140 13-14
121 15
132 15-16
 
140 13-14
 
 
 
178 9-12
590 404
10
16 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (602)
566
16
186 5-6
 
 
150 11
 
230 2
 
 
 
 
566 168
16
17 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (306)
488
17
 
152 9-12
 
 
 
158 9
 
 
 
178 9-12
488 323
12
18 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (149)
474
18
 
178 5-8
142 9
 
 
154 10
 
 
 
 
474
19 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ ()
408
19
 
223 1-4
185 3-4
 
 
 
 
 
 
 
408
20 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (278)
168
22
 
 
 
 
 
 
168 5-6
 
 
 
168 168
18
21 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ ()
158
23
158 9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
158
22 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP ()
152
9
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (121)
800
1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
 
 
 
800 800
2
2 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (355)
782
2
 
184 2
 
 
164 3-4
184 2
 
 
 
250 2
782 352
5
3 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (31)
778
3
160 4
 
184 2
160 4
164 3-4
 
 
 
 
270 1
778 880
1
4 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (290)
704
9
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
141 9-10
170 7-8
141 9-10
 
 
212 5-8
704 520
4
5 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (51)
626
13
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
168 5-6
140 13-14
 
 
 
178 9-12
626 800
3
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ ()
522
5
 
 
160 4
 
146 6
 
 
 
 
216 4
522
7 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP ()
520
6
168 3
 
168 3
184 2
 
 
 
 
 
 
520
8 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ ()
399
20
 
 
126 13-14
132 15-16
141 9-10
 
 
 
 
 
399
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI ()
304
7
152 5
 
152 5
 
 
 
 
 
 
 
304
10 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (387)
302
21
142 13
 
 
 
 
 
 
 
 
160 13
302
11 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS ()
160
9
 
160 4
 
 
 
 
 
 
 
 
160

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (107)
714
4
 
168 3
 
168 3
 
149 5-6
 
 
 
229 3
714 495
2
2 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (4)
638
4
146 6
152 4
132 7
145 5
139 7
125 9-10
152 5
 
 
188 5-6
638 760
1
3 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (228)
623
5
184 2
 
 
 
184 2
 
 
 
 
255 1
623 184
3
4 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
()
607
6
 
 
156 3-4
160 3
152 5
139 7
 
 
 
 
607
5 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (366)
301
7
 
 
 
 
 
125 9-10
 
 
 
176 7
301 138
4
6 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (545)
184
8
 
 
 
nkl.
 
 
184 2
 
 
 
184

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (359)
754
1
 
 
175 2
175 2
 
164 3-4
168 3
 
 
236 2
754 545
1
2 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (83)
734
1
 
190 1
190 1
190 1
 
164 3-4
 
 
 
 
734 180
4
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (108)
680
2
 
175 2
145 5
 
 
149 5-6
 
 
 
211 3-4
680 331
2
4 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ ()
669
3
 
160 3
138 6
 
 
 
160 4
 
 
211 3-4
669
5 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (345)
629
2
 
 
156 3-4
152 4
 
133 8
 
 
 
188 5-6
629 296
3

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (16)
1010
1
250 1
 
186 5-6
 
250 1
 
205 3-4
 
 
305 2
1010 665
7
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (7)
952
2
 
122 1-41
250 1
 
 
250 1
 
 
 
330 1
952 955
1
3 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (173)
848
3
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
152 9-12
 
 
233 5-8
848 248
35
4 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (119)
844
4
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
170 7-8
 
250 1
 
 
272 3-4
844 610
11
5 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (19)
843
5
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
205 3-4
205 3-4
170 7-8
 
 
183 9-16
843 742
3
6 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (203)
819
6
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
230 2
 
136 13-16
 
 
233 5-8
819 733
4
7 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (294)
769
8
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
 
 
 
 
 
272 3-4
769 704
6
8 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (52)
733
9
178 5-8
 
 
 
152 9-12
170 7-8
 
 
 
233 5-8
733 628
9
9 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (247)
719
10
120 17-20
 
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
183 9-16
719 827
2
10 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (617)
710
11
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
170 7-8
 
 
183 9-16
710 87
73
11 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (215)
697
12
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
146 17-24
697 615
10
12 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (168)
674
13
230 2
122 1-41
 
170 7-8
 
 
152 9-12
 
 
 
674 112
62
13 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (269)
657
14
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
 
186 5-6
 
 
 
183 9-16
657 501
19
14 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (408)
651
15
 
122 1-41
91 25-28
 
 
205 3-4
 
 
 
233 5-8
651 228
36
15 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (243)
618
16
 
 
205 3-4
 
 
 
230 2
 
 
183 9-16
618 170
50
16 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (164)
604
17
136 13-16
122 1-41
 
110 21
 
170 7-8
152 9-12
 
 
146 17-24
604 427
22
17 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (239)
580
19
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
186 5-6
120 17-20
100 23-24
 
 
117 25-36
580 567
14
18 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (188)
574
20
87 25-32
 
 
152 9-12
 
 
152 9-12
 
 
183 9-16
574 570
12
19 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (114)
560
21
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
142 13
77 33-36
80 31-33
 
 
146 17-24
560 632
8
20 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (216)
546
22
 
122 1-41
 
152 9-12
 
136 13-16
136 13-16
 
 
117 25-36
546 360
26
21 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (623)
540
23
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
 
152 9-12
 
 
 
146 17-24
540 152
52
22 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (120)
528
24
 
 
73 37-40
106 22
152 9-12
 
124 17-18
 
 
146 17-24
528 468
20
23 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (9)
524
25
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
 
 
100 23-24
 
 
146 17-24
524 448
21
24 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (284)
505
26
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
132 15-16
136 13-16
 
 
 
117 25-36
505 266
34
25 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (180)
465
27
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
 
 
 
 
 
146 17-24
465 330
28
26 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL ()
444
28
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
 
93 25-26
 
 
 
117 25-36
444
27 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (146)
436
29
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
 
 
nkl.
 
 
 
436 530
16
28 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (195)
416
31
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
124 17-18
 
 
 
 
 
416 71
94
29 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (268)
406
32
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
 
89 27-28
 
 
 
117 25-36
406 393
25
30 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (17)
402
33
136 13-16
 
 
152 9-12
 
 
114 20
 
 
 
402 223
38
31 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (128)
392
34
 
 
136 13-16
120 17-20
 
136 13-16
 
 
 
 
392
32 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (253)
376
36
 
 
 
100 23-24
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
376 89
71
33 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (413)
372
37
 
 
63 45-52
77 33-36
 
136 13-16
 
 
 
96 37-45
372 71
92
34 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (227)
356
38
 
 
63 45-52
 
104 21-24
 
93 25-26
 
 
96 37-45
356 307
30
35 1457 LUBIN Krzysztof
1977
Słubice
LBU ()
352
39
 
122 1-41
 
 
 
230 2
 
 
 
 
352
36 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (184)
347
40
 
 
91 25-28
 
 
120 17-20
136 13-16
 
 
 
347 502
18
37 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU ()
339
41
 
122 1-41
 
 
 
100 23-24
 
 
 
117 25-36
339
38 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ ()
324
42
178 5-8
 
 
 
 
 
 
 
 
146 17-24
324
39 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (171)
308
43
 
122 1-41
 
 
186 5-6
 
 
 
 
 
308
40 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (314)
308
44
 
122 1-41
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
308 170
49
41 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP ()
302
45
 
122 1-41
 
 
 
93 25-26
87 27-30
 
 
 
302
42 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (100)
300
46
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
 
 
 
 
 
 
300 65
99
43 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (240)
299
47
 
 
 
 
116 19-20
 
87 27-30
 
 
96 37-45
299 91
68
44 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (10)
291
48
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
 
 
 
96 37-45
291 207
41
45 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (185)
288
50
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
93 25-26
 
 
 
288 406
24
46 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (266)
287
51
75 33-40
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
96 37-45
287
47 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (181)
282
52
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
 
 
 
 
 
 
282 166
51
48 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (378)
278
53
 
 
78 33-34
83 29-32
 
 
 
 
 
117 25-36
278 217
39
49 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (621)
258
54
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
183 9-16
258 170
48
50 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (172)
258
55
 
122 1-41
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
258
51 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (410)
258
56
 
122 1-41
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
258 568
13
52 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU ()
242
57
 
122 1-41
 
 
 
120 17-20
 
 
 
 
242
53 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (311)
240
58
104 21-24
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
240 426
23
54 1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (112)
239
59
 
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
239 299
31
55 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Nawojów Łużycki
DŚL ()
234
60
 
122 1-41
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
234
56 1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU ()
232
61
 
122 1-41
 
 
 
110 21
 
 
 
 
232
57 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL ()
212
63
 
 
 
 
104 21-24
 
108 21-22
 
 
 
212
58 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (318)
212
64
 
 
112 17-24
100 23-24
 
 
 
 
 
 
212 350
27
59 1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (317)
205
66
 
122 1-41
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
205 91
68
60 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (385)
204
67
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
204 75
83
61 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (59)
204
68
 
 
84 30
120 17-20
 
 
 
 
 
 
204 322
29
62 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (361)
200
69
104 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
96 37-45
200 81
78
63 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (14)
186
70
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186
64 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (616)
180
73
 
122 1-41
58 53-54
 
 
 
 
 
 
 
180 61
101
65 1506 LEWANDOWSKI Łukasz
1977
Witnica
LBU ()
179
74
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
96 37-45
179
66 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (597)
152
76
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 205
42
67 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (424)
140
77
 
 
63 45-52
77 33-36
 
 
 
 
 
 
140 71
90
68 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL ()
138
78
 
 
 
 
138 14
 
 
 
 
 
138
69 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ ()
132
80
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
132
70 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU ()
122
81
 
122 1-41
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
122
71 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU ()
122
82
 
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
 
122
72 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (255)
118
84
 
 
 
 
 
 
118 19
 
 
 
118
73 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP ()
112
86
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112
74 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL ()
108
87
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108
75 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS ()
104
89
104 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
104
76 391 KAPŁON Andrzej
1972
Góra
DŚL ()
100
90
 
 
 
 
 
100 23-24
 
 
 
 
100
77 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL ()
89
91
 
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
89
78 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO ()
89
92
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
89
79 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS ()
87
94
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
80 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ ()
87
95
 
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
87
81 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ ()
87
96
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87
82 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (303)
83
97
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
83
83 1510 SZMIT Grzegorz
1974
Brzeźnica
LBU ()
83
98
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
83
84 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM ()
80
99
 
 
 
 
 
 
80 31-33
 
 
 
80
85 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (301)
77
101
 
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
77
86 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP ()
76
102
 
 
76 35-36
 
 
 
 
 
 
 
76
87 1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ ()
75
104
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ ()
75
104
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
89 1508 DĘBOWSKI Grzegorz
1980
Góry
DŚL (302)
74
106
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
 
 
74
90 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (11)
73
107
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
73 213
40
91 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (12)
69
108
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
69 125
60
92 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP ()
69
109
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
69
93 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ ()
68
110
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
94 1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI ()
68
111
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
95 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS ()
63
113
 
 
63 45-52
nkl.
 
 
 
 
 
 
63

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (251)
841
1
225 1
109 1-42
 
 
 
 
207 2
 
 
300 1
841 225
32
2 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (178)
799
2
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
 
185 3-4
 
 
 
278 2
799 224
35
3 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (179)
793
3
185 3-4
 
101 17-24
207 2
 
153 7-8
 
 
 
248 3-4
793 647
8
4 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (248)
770
7
205 3-4
 
152 9-12
230 2
 
 
 
 
 
183 9-16
770 820
1
5 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (212)
706
4
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
185 3-4
168 5-6
185 3-4
 
 
129 17-26
706 661
7
6 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (233)
702
5
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
207 2
 
168 5-6
 
 
167 9-16
702 622
11
7 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (249)
700
6
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
123 13-16
 
225 1
 
 
167 9-16
700 348
20
8 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (275)
695
7
207 2
 
168 5-6
 
 
 
153 7-8
 
 
167 9-16
695 153
51
9 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (383)
679
8
 
109 1-42
185 3-4
 
137 9-12
 
 
 
 
248 3-4
679 383
16
10 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (377)
644
10
 
 
207 2
225 1
 
 
 
 
 
212 5-8
644 375
17
11 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (358)
643
11
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
 
 
 
 
 
212 5-8
643 123
62
12 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (198)
626
12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
137 9-12
84 25-26
185 3-4
 
 
167 9-16
626 760
3
13 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (406)
608
13
 
 
137 9-12
153 7-8
 
106 19
 
 
 
212 5-8
608 336
22
14 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (158)
595
14
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
106 19
168 5-6
137 9-12
 
 
167 9-16
595 397
15
15 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (58)
591
18
 
 
91 25-28
136 13-16
152 9-12
 
186 5-6
 
 
117 25-36
591 714
6
16 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (126)
584
15
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
 
 
 
 
 
 
584 732
5
17 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS ()
574
16
137 9-12
 
 
 
225 1
 
 
 
 
212 5-8
574
18 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (5)
571
17
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
168 5-6
137 9-12
137 9-12
 
 
129 17-26
571 625
10
19 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (238)
554
18
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
137 9-12
185 3-4
 
 
 
79 40-51
554 735
4
20 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS ()
542
19
123 13-16
 
 
123 13-16
 
137 9-12
153 7-8
 
 
129 17-26
542
21 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (209)
533
20
123 13-16
 
225 1
185 3-4
 
 
 
 
 
 
533
22 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
()
490
21
 
 
 
137 9-12
185 3-4
 
168 5-6
 
 
 
490
23 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (147)
483
22
 
109 1-42
44 59-66
 
103 20
137 9-12
108 17-20
 
 
129 17-26
483
24 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (118)
480
23
160 5-8
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
167 9-16
480 368
18
25 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL ()
426
30
 
122 1-41
81 31-32
 
 
106 22
 
 
 
117 25-36
426
26 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (22)
416
25
83 25-27
 
 
 
123 13-16
 
108 17-20
 
 
102 27-39
416 338
21
27 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (414)
394
27
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
 
 
129 17-26
394 183
47
28 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM ()
393
28
73 28-36
109 1-42
 
 
 
103 20
108 17-20
 
 
 
393
29 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (333)
390
29
137 9-12
 
68 36
56 45-52
 
 
 
 
 
129 17-26
390 224
34
30 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ ()
389
30
 
 
 
 
137 9-12
 
123 13-16
 
 
129 17-26
389
31 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (274)
387
31
 
 
 
 
78 27-30
84 25-26
123 13-16
 
 
102 27-39
387 312
25
32 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP ()
385
35
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
104 21-24
 
 
 
 
 
385
33 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (420)
377
32
 
109 1-42
63 41-42
76 30
 
 
 
 
 
129 17-26
377 128
59
34 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (328)
371
33
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
 
137 9-12
 
 
 
 
371
35 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (70)
369
34
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
 
 
80 27-28
 
 
79 40-51
369 324
24
36 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (324)
369
35
73 28-36
109 1-42
 
 
 
97 21-22
90 23-24
 
 
 
369 170
48
37 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (246)
361
36
63 37-45
 
 
 
112 17-18
 
84 25-26
 
 
102 27-39
361 202
41
38 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (349)
354
38
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
84 25-26
 
 
 
 
 
354 137
55
39 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (525)
335
39
 
 
78 25-32
66 37-40
 
112 17-18
 
 
 
79 40-51
335 67
93
40 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (133)
333
40
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
 
78 27-30
67 37-38
 
 
79 40-51
333 230
31
41 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ ()
328
41
108 17-20
 
123 13-16
 
97 21-22
 
 
 
 
 
328
42 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (315)
320
42
 
109 1-42
60 43-46
 
72 31-33
 
 
 
 
79 40-51
320 152
52
43 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (34)
319
43
94 21-24
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
102 27-39
319 101
69
44 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (218)
318
44
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
 
 
 
 
 
102 27-39
318 194
45
45 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (192)
314
45
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
 
 
 
 
 
79 40-51
314 403
14
46 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (351)
313
46
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
 
97 21-22
 
 
 
 
313 187
46
47 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (245)
305
47
73 28-36
 
57 47-50
 
 
78 27-30
75 29-32
 
 
79 40-51
305
48 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (235)
305
48
 
 
 
 
168 5-6
 
137 9-12
 
 
 
305 224
36
49 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL ()
300
49
 
109 1-42
101 17-24
 
 
90 23-24
 
 
 
 
300
50 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL ()
299
50
 
109 1-42
67 37-38
 
 
123 13-16
 
 
 
 
299
51 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (409)
290
51
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
167 9-16
290 146
53
52 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (183)
289
49
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
 
74 37-38
 
 
 
 
289 259
28
53 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (174)
289
52
 
109 1-42
78 25-32
 
 
 
 
 
 
102 27-39
289
54 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (332)
288
53
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
 
 
 
 
 
 
288 161
50
55 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (382)
281
54
 
 
78 25-32
101 17-24
 
 
 
 
 
102 27-39
281 202
42
56 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP ()
278
55
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
 
 
 
 
 
 
278
57 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ ()
276
56
73 28-36
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
102 27-39
276
58 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (362)
274
57
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
 
 
 
 
 
 
274 101
70
59 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ ()
262
58
 
109 1-42
 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
262
60 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (492)
262
59
 
109 1-42
 
 
78 27-30
 
75 29-32
 
 
 
262 50
106
61 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (346)
260
60
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
 
 
 
260 324
23
62 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ ()
250
61
73 28-36
109 1-42
68 35
 
 
 
 
 
 
 
250
63 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL ()
243
62
 
 
70 33-34
 
 
71 31-34
 
 
 
102 27-39
243
64 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (327)
243
63
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
 
 
 
 
 
 
243
65 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (36)
242
64
73 28-36
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
79 40-51
242
66 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (148)
232
65
 
109 1-42
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
232
67 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (15)
225
66
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
 
 
 
 
 
 
225 64
96
68 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (55)
222
67
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
 
 
 
 
 
 
222 64
96
69 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (316)
221
68
 
109 1-42
 
 
 
112 17-18
 
 
 
 
221 105
68
70 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (116)
220
62
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
96 37-45
220 101
72
71 725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS ()
218
69
 
 
 
 
 
123 13-16
95 22
 
 
 
218
72 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (288)
216
71
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
102 27-39
216 127
60
73 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS ()
215
72
56 46-52
 
57 47-50
 
 
 
 
 
 
102 27-39
215
74 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS ()
214
73
 
 
137 9-12
77 29
 
 
 
 
 
 
214
75 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP ()
209
65
87 25-32
122 1-41
 
 
 
 
 
 
 
 
209
76 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (200)
208
74
 
 
 
68 35-36
 
71 31-34
69 33-36
 
 
 
208 84
76
77 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (298)
207
75
 
 
 
 
 
207 2
 
 
 
 
207 137
56
78 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (113)
205
76
108 17-20
 
 
 
97 21-22
 
 
 
 
 
205
79 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (155)
203
77
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
 
 
 
 
 
 
203
80 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (375)
199
78
 
 
 
52 53-54
 
78 27-30
69 33-36
 
 
 
199 78
81
81 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU ()
199
79
 
109 1-42
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
199
82 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS ()
196
80
 
 
123 13-16
73 31-32
 
 
 
 
 
 
196
83 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (285)
187
81
 
109 1-42
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
187
84 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (38)
185
71
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
117 25-36
185 70
85
85 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (396)
185
82
 
 
 
56 45-52
 
 
 
 
 
129 17-26
185 303
26
86 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS ()
184
83
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
 
 
 
 
 
 
184
87 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR ()
183
72
87 25-32
 
 
 
 
 
 
 
 
96 37-45
183
88 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (390)
179
84
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
 
 
 
 
 
 
179
89 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (169)
169
85
 
 
 
 
 
 
90 23-24
 
 
79 40-51
169 77
83
90 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (152)
169
86
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
 
 
 
 
 
 
169
91 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (61)
165
87
 
109 1-42
 
56 45-52
 
 
 
 
 
 
165 195
44
92 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR ()
153
88
 
 
153 7-8
 
 
 
 
 
 
 
153
93 1509 KUROWSKI Mariusz
1971
Wrocław
DŚL ()
152
75
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
152
94 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (117)
151
89
 
 
 
 
72 31-33
 
 
 
 
79 40-51
151 71
84
95 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (271)
146
90
 
 
 
 
 
 
67 37-38
 
 
79 40-51
146 363
19
96 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (516)
141
91
 
 
 
62 41-44
 
nkl.
 
 
 
79 40-51
141 50
106
97 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL ()
141
92
 
 
 
 
72 31-33
 
69 33-36
 
 
 
141
98 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (63)
137
79
68 41-45
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
137
99 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ ()
137
93
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
 
 
137
100 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (552)
137
94
137 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 207
39
101 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ ()
133
95
73 28-36
 
60 43-46
 
 
 
 
 
 
 
133
102 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (340)
124
97
56 46-52
 
 
68 35-36
 
 
 
 
 
 
124 165
49
103 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ ()
123
98
123 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
123
104 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ ()
123
99
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
 
 
123
105 324 CYBIŃSKI Krzysztof
1971
Borówiec
WLP ()
120
83
 
 
 
 
 
120 17-20
 
 
 
 
120
106 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (395)
116
101
 
 
60 43-46
56 45-52
 
 
 
 
 
 
116 110
66
107 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS ()
114
102
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
114
108 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (400)
112
85
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 101
70
109 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (613)
109
103
 
 
57 47-50
52 53-54
 
 
 
 
 
 
109 55
100
110 1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP ()
109
104
 
109 1-42
 
 
 
 
 
 
 
 
109
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU ()
109
104
 
109 1-42
 
 
 
 
 
 
 
 
109
112 518 SOBOTA Jacek
1971
Białystok
PDL ()
104
88
 
 
 
 
104 21-24
 
 
 
 
 
104
113 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (339)
101
108
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 261
27
114 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (405)
101
109
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
 
101 231
30
115 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (252)
99
110
 
 
 
 
 
 
99 21
 
 
 
99 416
13
116 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław
1965
Łomża
PDL ()
90
112
 
 
 
 
90 23-24
 
 
 
 
 
90
117 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (373)
87
93
 
 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
87 197
43
118 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (176)
84
113
 
 
 
 
 
 
84 25-26
 
 
 
84 68
90
119 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ ()
84
114
 
 
 
 
84 25-26
 
 
 
 
 
84
120 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM ()
80
115
 
 
 
 
 
 
80 27-28
 
 
 
80
121 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (241)
78
116
 
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
 
78 112
64
  1487 SIDOR Wojciech
1965
Łomża
PDL ()
78
116
 
 
 
 
78 27-30
 
 
 
 
 
78
123 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (615)
77
100
 
 
 
 
 
77 33-36
 
 
 
 
77 64
95
124 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ ()
75
103
75 33-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
75
125 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (237)
75
118
 
 
 
 
 
 
75 29-32
 
 
 
75 131
58
126 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (127)
73
119
 
 
 
73 31-32
 
 
 
 
 
 
73 238
29
127 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO ()
70
120
 
 
 
70 33-34
 
 
 
 
 
 
70
128 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (37)
68
111
68 41-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
68
129 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL ()
66
121
 
 
 
66 37-40
 
 
 
 
 
 
66
130 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP ()
63
122
63 37-45
 
 
 
 
 
 
 
 
 
63
131 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP ()
51
123
 
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
51

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL ()
755
1
 
164 1-7
200 1
 
 
200 1
 
 
 
191 5-8
755
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (207)
735
2
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
164 3-4
164 3-4
149 5-6
 
 
223 3-4
735 881
1
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (210)
719
3
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
122 9-12
164 3-4
200 1
 
 
191 5-8
719 806
2
4 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ ()
703
4
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
 
 
 
 
 
191 5-8
703
5 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ ()
675
9
160 5-8
 
101 17-24
 
 
225 1
123 13-16
 
 
167 9-16
675
6 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (277)
652
5
 
 
 
 
149 5-6
184 2
164 3-4
 
 
155 9-14
652 798
3
7 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (234)
639
6
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
184 2
136 7-8
122 9-12
 
 
155 9-14
639 638
4
8 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (46)
634
7
200 1
164 1-7
 
 
 
 
 
 
 
270 1
634 313
14
9 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (229)
634
8
184 2
 
 
 
200 1
 
 
 
 
250 2
634 200
27
10 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (367)
587
9
 
 
164 3-4
200 1
 
 
 
 
 
223 3-4
587 384
11
11 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ ()
556
11
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
136 7-8
 
 
 
 
 
556
12 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (357)
536
12
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
 
 
 
 
 
191 5-8
536 255
20
13 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (242)
527
13
 
 
 
 
114 13
122 9-12
136 7-8
 
 
155 9-14
527 480
7
14 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (75)
470
15
87 19-24
164 1-7
 
 
 
 
113 13-14
 
 
106 22-28
470 270
19
15 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (35)
468
16
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
100 17-18
106 15-16
100 17-18
 
 
128 15-21
468 308
15
16 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ ()
443
17
143 5-8
 
136 7-8
 
164 3-4
 
 
 
 
 
443
17 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (279)
440
18
 
 
87 21-22
136 7-8
 
111 14
 
 
 
106 22-28
440 529
6
18 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (307)
435
24
 
 
153 7-8
 
 
153 7-8
 
 
 
129 17-26
435 626
5
19 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (348)
428
19
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
 
 
 
 
 
 
428 434
9
20 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ ()
426
20
 
 
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
128 15-21
426
21 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ ()
420
22
 
 
122 9-12
149 5-6
149 5-6
 
 
 
 
 
420
22 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (363)
419
23
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
 
 
 
 
 
106 22-28
419 222
22
23 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (199)
415
24
87 19-24
78 22-27
 
 
100 17-18
 
100 17-18
 
 
128 15-21
415 367
12
24 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (24)
409
26
56 46-52
109 1-42
 
 
 
123 13-16
75 29-32
 
 
102 27-39
409
25 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (622)
406
25
 
121 8-14
 
136 7-8
 
149 5-6
 
 
 
 
406 164
31
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (259)
404
26
72 25-29
98 15-21
 
 
106 15-16
 
 
 
 
128 15-21
404 200
25
27 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (160)
399
27
 
 
100 17-18
78 23-25
93 19-20
100 17-18
80 23-24
 
 
106 22-28
399 461
8
28 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU ()
397
28
72 25-29
78 22-27
 
104 16
 
122 9-12
93 19-20
 
 
 
397
29 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (309)
393
29
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
 
 
 
 
 
106 22-28
393 299
17
30 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (601)
366
31
122 9-12
 
 
122 9-12
 
122 9-12
 
 
 
 
366 122
38
31 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (565)
358
37
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
 
 
 
 
 
102 27-39
358 122
39
32 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (76)
357
32
 
 
 
 
122 9-12
 
107 15
 
 
128 15-21
357 434
10
33 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (6)
349
33
87 19-24
98 15-21
 
 
 
 
164 3-4
 
 
 
349 231
21
34 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
337
34
87 19-24
 
 
122 9-12
 
 
 
 
 
128 15-21
337 219
23
35 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ ()
337
35
 
 
 
93 19-20
122 9-12
 
122 9-12
 
 
 
337
36 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (144)
327
36
143 5-8
 
 
 
 
 
184 2
 
 
 
327 136
36
37 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (39)
308
37
109 13-16
 
93 19-20
 
 
 
 
 
 
106 22-28
308 106
42
38 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP ()
293
38
109 13-16
 
77 23-26
107 15
 
 
 
 
 
 
293
39 1492 STEUER Rudolf
1960
Ligota Łabędzka
ŚLS (319)
292
39
 
 
77 23-26
87 21-22
 
 
 
 
 
128 15-21
292 360
13
40 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (204)
292
40
 
 
 
 
93 19-20
 
93 19-20
 
 
106 22-28
292 306
16
41 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (64)
254
41
72 25-29
 
104 16
78 23-25
 
 
 
 
 
 
254
42 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM ()
221
42
 
121 8-14
 
 
 
100 17-18
 
 
 
 
221
43 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU ()
220
43
 
98 15-21
 
 
 
122 9-12
 
 
 
 
220
44 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (170)
217
70
 
109 1-42
 
 
 
 
108 17-20
 
 
 
217
45 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL ()
209
44
 
 
 
 
122 9-12
 
87 21-22
 
 
 
209
46 1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU ()
191
45
 
98 15-21
 
 
 
93 19-20
 
 
 
 
191
47 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU ()
185
46
 
98 15-21
 
 
 
87 21-22
 
 
 
 
185
48 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (103)
164
48
 
 
77 23-26
 
 
 
87 21-22
 
 
 
164 93
47
49 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS ()
164
49
164 3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
164
50 658 CAPUTA Henryk
1959
Rabka
MŁP ()
149
51
 
 
71 27-28
78 23-25
 
 
 
 
 
 
149
51 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (175)
136
52
 
 
 
 
 
 
136 7-8
 
 
 
136
52 803 MERKUSHEV Aleksandr
1958
Rosja
()
136
53
 
 
 
 
136 7-8
 
 
 
 
 
136
53 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ ()
132
96
63 37-45
 
 
 
 
 
69 33-36
 
 
 
132
54 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (197)
123
100
 
 
 
 
 
 
123 13-16
 
 
 
123 106
43
55 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM ()
122
54
 
 
 
 
 
 
122 9-12
 
 
 
122
56 670 CYBULSKI Zbigniew
1959
Słubice
LBU (295)
114
55
 
 
 
 
 
114 13
 
 
 
 
114
57 1451 PŁOTEK Zbigniew
1960
Bytów
POM (30)
113
56
 
 
 
 
 
 
113 13-14
 
 
 
113
58 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM ()
109
57
109 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109
59 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (365)
107
106
 
 
51 51-58
56 45-52
 
 
 
 
 
 
107 201
24
60 947 SZESZKO Henryk
1957
Augustów
PDL ()
106
58
 
 
 
 
106 15-16
 
 
 
 
 
106
61 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (236)
104
59
 
 
 
 
 
 
104 16
 
 
 
104 100
44
62 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (416)
101
107
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
 
 
101 272
18
63 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (603)
94
111
94 21-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
94 149
33
64 1496 KOCIĘCKI Dariusz
1960
Ciechanów
MAZ ()
87
62
 
 
87 21-22
 
 
 
 
 
 
 
87
65 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM ()
80
63
 
 
 
 
 
 
80 23-24
 
 
 
80
66 1482 KOSTECKI Andrzej
1957
Kraków
MŁP ()
77
64
 
 
77 23-26
 
 
 
 
 
 
 
77
67 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO ()
51
124
 
 
51 51-58
 
 
 
 
 
 
 
51

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (412)
810
1
190 1
 
156 3-4
175 2
190 1
175 2
156 3-4
 
 
255 1
810 521
6
2 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (360)
724
2
 
 
99 16
190 1
 
142 5-6
156 3-4
 
 
236 2
724 507
7
3 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (25)
703
3
175 2
121 1-21
142 5-6
142 5-6
 
129 7-8
175 2
 
 
211 3-4
703 746
2
4 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (77)
649
4
 
121 1-21
175 2
 
 
 
142 5-6
 
 
211 3-4
649
5 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (283)
626
5
142 5-6
121 1-21
190 1
 
 
142 5-6
 
 
 
152 9-12
626 175
26
6 108 OPIOŁA Tomasz
1954
Bobrowniki Wielkie
MŁP (553)
597
6
156 3-4
 
142 5-6
119 9-10
 
 
 
 
 
180 5-8
597 258
20
7 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (393)
567
7
142 5-6
121 1-21
 
129 7-8
175 2
 
 
 
 
 
567 214
23
8 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (347)
565
8
113 11-12
 
116 9-12
156 3-4
 
 
 
 
 
180 5-8
565 272
18
9 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (312)
562
10
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
 
136 7-8
 
 
 
155 9-14
562 312
12
10 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (74)
559
9
129 7-8
121 1-21
129 7-8
 
 
 
116 9-12
 
 
180 5-8
559 276
16
11 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (154)
528
11
104 13-16
121 1-21
116 9-12
111 12
 
111 12
 
 
 
180 5-8
528 450
9
12 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (202)
525
12
119 9-10
121 1-21
107 13-14
 
156 3-4
 
116 9-12
 
 
129 13-18
525 259
19
13 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (411)
506
13
119 9-10
 
 
 
142 5-6
 
116 9-12
 
 
129 13-18
506 374
11
14 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (163)
505
14
98 18
 
122 9-12
100 17-18
 
106 15-16
122 9-12
 
 
155 9-14
505 670
3
15 1505 GRYCZAN Andrzej
1954
Witnica
LBU (297)
498
14
 
 
 
 
 
156 3-4
190 1
 
 
152 9-12
498 156
27
16 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (384)
497
15
 
 
107 13-14
129 7-8
 
119 9-10
142 5-6
 
 
 
497 286
15
17 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS ()
493
16
 
121 1-21
102 15
 
156 3-4
114 11
 
 
 
 
493
18 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (232)
490
17
 
 
 
114 11
142 5-6
 
105 14
 
 
129 13-18
490 467
8
19 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (97)
468
18
92 17-20
121 1-21
89 19-20
 
126 8
101 15-16
108 13
 
 
113 19-22
468 534
5
20 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (341)
456
19
104 13-16
 
116 9-12
107 13-14
 
 
 
 
 
129 13-18
456 205
24
21 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (60)
430
21
92 17-20
121 1-21
68 27-28
95 17-18
 
101 15-16
95 17-18
 
 
113 19-22
430 292
14
22 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (23)
429
22
84 21
121 1-21
74 23-26
95 17-18
 
 
 
 
 
129 13-18
429 309
13
23 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (187)
425
21
 
121 8-14
 
 
 
149 5-6