Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R6 8.
9.
MP
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
785
3
230 2
 
305 2
 
 
 
 
250 1
 
250 1
1035 500
2
2 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
678
4
205 3-4
 
243 5-6
 
 
 
 
230 2
 
230 2
908 460
3
3 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
838
1
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
 
156 9-10
 
 
200 4
838 739
1
4 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
830
2
250 1
 
330 1
 
 
 
 
 
 
 
580
5 1501 ROBAKOWSKA Joanna
1974
Jastarnia
POM (489)
200
8
 
 
 
 
 
 
 
200 4
 
190 5
390 390
4
6 1499 MIJAS Sylwia
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (479)
350
6
 
 
 
 
 
 
140 13-14
210 3
 
 
350 350
5
7 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
482
5
 
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
 
272
8 1500 DASTIG Anita
1973
Racibórz
ŚLS (480)
272
7
 
 
 
 
 
 
124 17-18
 
148 11-12
 
272 272
6
9 1519 MIKA Małgorzata
1980
Reda
POM (531)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
210 3
210 210
7
10 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
9
182 6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
182
11 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
10
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
152 152
8
12 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
11
 
 
 
138 14
 
 
 
 
 
 
138 138
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
207 2
250 1
 
250 1
225 1
1022 1405
1
2 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
225 1
230 2
 
205 3-4
207 2
1015 1090
2
3 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
858
4
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
 
 
207 2
205 3-4
 
858 635
12
4 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
844
5
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
 
150 11
 
230 2
 
844 566
14
5 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
660
16
 
 
 
230 2
 
 
205 3-4
225 1
 
168 5-6
828 828
8
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
6
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
 
205 3-4
185 3-4
186 5-6
 
820 762
9
7 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
864
3
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
168 5-6
186 5-6
185 3-4
 
185 3-4
819 902
6
8 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
8
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
168 5-6
170 7-8
157 7
 
157 7
757 857
7
9 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
753
9
 
186 5-6
196 9-12
 
 
185 3-4
186 5-6
 
 
185 3-4
753 556
15
10 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
716
10
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
153 7-8
170 7-8
 
186 5-6
149 8
712 982
4
11 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
13
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
139 10
140 13-14
141 9-10
170 7-8
141 9-10
688 1053
3
12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
686
14
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
153 7-8
156 9-10
168 5-6
170 7-8
141 9-10
686 942
5
13 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
662
15
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
133 11-12
146 12
 
148 11-12
 
654 597
13
14 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
646
17
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
142 9
 
 
154 10
 
646 474
17
15 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
707
11
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
168 5-6
645 168
21
16 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
607
19
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
126 13-14
 
149 8
 
135 11
607 712
10
17 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
612
18
 
 
156 16-20
 
140 13-14
133 11-12
124 17-18
168 5-6
140 13-14
 
604 705
11
18 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
791
7
 
 
178 11-15
 
223 1-4
185 3-4
 
 
 
 
586 408
18
19 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
533
20
 
 
 
 
140 13-14
121 15
132 15-16
 
140 13-14
 
533 533
16
20 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
696
12
 
186 5-6
305 2
 
 
 
 
 
 
 
491
21 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)
399
21
 
 
 
 
 
126 13-14
132 15-16
141 9-10
 
 
399 399
19
22 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
310
22
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
158 9
 
310 310
20
23 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
23
 
148 11-12
 
142 13
 
 
 
 
 
 
290 142
23
24 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
24
 
 
 
158 9
 
 
 
 
 
 
158 158
22

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
927
1
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
200 1
927 1400
1
2 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
875
2
 
230 2
272 3-4
 
168 3
 
168 3
 
149 5-6
 
838 485
5
3 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
829
3
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
168 3
184 2
 
 
 
829 520
4
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
808
4
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
 
 
 
 
 
778 160
9
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
775
5
 
 
243 5-6
 
184 2
 
 
164 3-4
184 2
 
775 532
3
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
775
6
182 6
190 5
243 5-6
 
 
160 4
 
146 6
 
 
775 306
6
7 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
765
7
230 2
 
305 2
 
 
 
nkl.
 
 
184 2
719 184
8
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
668
8
 
 
 
160 4
 
184 2
160 4
164 3-4
 
 
668 668
2
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
614
9
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
152 5
 
 
 
 
614 304
7

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1014
1
250 1
250 1
330 1
184 2
 
 
 
184 2
 
 
1014 368
6
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
960
2
 
230 2
305 2
 
 
175 2
175 2
 
164 3-4
168 3
885 682
2
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
864
3
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
138 6
 
 
 
160 4
819 458
5
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
782
4
 
210 3
248 5
 
175 2
145 5
 
 
149 5-6
 
782 469
4
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
757
5
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
132 7
145 5
139 7
125 9-10
152 5
727 991
1
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)
607
6
 
 
 
 
 
156 3-4
160 3
152 5
139 7
 
607 607
3
7 1507 BEYGA Krystyna
1952
Lipinki Łużyckie
LBU (515)
125
7
 
 
 
 
 
 
 
 
125 9-10
 
125 125
7

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
975
1
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
190 1
190 1
 
164 3-4
 
975 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
788
2
 
200 4
280 3
 
 
156 3-4
152 4
 
133 8
 
788 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
2
250 1
 
305 2
250 1
 
186 5-6
 
250 1
 
205 3-4
1055 891
5
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1080
1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
250 1
 
 
250 1
 
1035 622
11
3 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
707
12
230 2
 
272 3-4
 
 
205 3-4
 
 
 
230 2
937 435
26
4 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
 
170 7-8
 
 
152 9-12
877 674
10
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
864
4
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
230 2
186 5-6
 
 
 
864 536
18
6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
813
7
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
86 29
170 7-8
170 7-8
152 9-12
205 3-4
848 1057
2
7 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
838
6
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
136 13-16
250 1
205 3-4
205 3-4
170 7-8
838 1266
1
8 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
811
8
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
205 3-4
205 3-4
205 3-4
 
152 9-12
811 1041
3
9 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
851
5
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
170 7-8
186 5-6
230 2
 
136 13-16
791 996
4
10 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
783
9
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
152 9-12
230 2
 
 
 
783 587
13
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
10
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
91 25-28
136 13-16
152 9-12
 
186 5-6
782 565
15
12 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
678
14
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
dsk.
152 9-12
170 7-8
 
250 1
758 846
7
13 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
740
11
 
 
243 5-6
 
122 1-41
170 7-8
205 3-4
 
 
 
740 497
21
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
639
17
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
170 7-8
673 527
19
15 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
686
13
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
 
 
186 5-6
 
 
656 308
39
16 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
642
16
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
152 9-12
77 33-36
186 5-6
120 17-20
100 23-24
636 861
6
17 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
633
18
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
63 45-52
 
 
152 9-12
 
633 457
23
18 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
612
19
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
 
110 21
 
170 7-8
152 9-12
628 690
9
19 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
670
15
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
152 9-12
 
 
186 5-6
 
620 596
12
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
574
21
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
73 37-40
106 22
152 9-12
 
124 17-18
574 455
24
21 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
582
20
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
112 17-24
136 13-16
142 13
77 33-36
80 31-33
566 805
8
22 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
496
26
 
 
170 13-16
87 25-32
 
 
152 9-12
 
 
152 9-12
561 391
32
23 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
528
22
 
 
86 40-52
 
122 1-41
 
152 9-12
 
136 13-16
136 13-16
546 546
17
24 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
514
23
 
 
112 27-39
136 13-16
 
 
152 9-12
 
 
114 20
514 402
30
25 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
502
24
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
 
 
 
 
 
502
26 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
500
25
 
 
 
178 5-8
 
 
 
152 9-12
170 7-8
 
500 500
20
27 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
481
27
 
 
 
120 17-20
 
69 41-44
93 25-26
132 15-16
136 13-16
 
481 550
16
28 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
480
28
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
84 30
120 17-20
 
 
 
480 204
59
29 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
469
30
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
91 25-28
136 13-16
 
 
100 23-24
478 569
14
30 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
440
31
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
 
100 23-24
 
152 9-12
124 17-18
464 376
33
31 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
29
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
112 17-24
83 29-32
 
 
 
457 282
45
32 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
440
32
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
58 53-54
120 17-20
 
 
 
440 300
42
33 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
439
33
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
112 17-24
93 25-26
 
93 25-26
 
439 420
27
34 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)
436
34
 
 
 
178 5-8
122 1-41
136 13-16
 
 
 
nkl.
436 436
25
35 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
433
35
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
 
 
 
 
 
433 209
57
36 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
425
37
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
58 53-54
 
 
 
 
425 180
64
37 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
431
36
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
76 35-36
83 29-32
104 21-24
 
 
421 460
22
38 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
418
38
 
 
 
 
122 1-41
91 25-28
 
 
205 3-4
 
418 418
28
39 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
416
39
 
 
 
 
122 1-41
81 31-32
89 27-28
124 17-18
 
 
416 416
29
40 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
410
40
 
 
170 13-16
104 21-24
 
136 13-16
 
 
 
 
410 240
51
41 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
389
44
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
63 45-52
 
104 21-24
 
93 25-26
395 260
47
42 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
394
41
 
85 29-30
 
 
122 1-41
81 31-32
 
 
106 22
 
394 309
38
43 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
393
42
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
 
393 195
61
44 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)
392
43
 
 
 
 
 
136 13-16
120 17-20
 
136 13-16
 
392 392
31
45 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
364
45
 
 
 
75 33-40
122 1-41
78 33-34
 
 
89 27-28
 
364 364
34
46 1457 LUBIN Krzysztof
1977
Słubice
LBU (383)
352
46
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
230 2
 
352 352
35
47 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (407)
211
71
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
120 17-20
136 13-16
347 347
36
48 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
345
47
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
 
 
345 87
88
49 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
328
49
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
 
 
 
 
 
328 104
82
50 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
327
50
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
 
 
116 19-20
 
 
327 191
62
51 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
235
62
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
 
 
 
 
87 27-30
322 87
89
52 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
319
51
 
 
 
87 25-32
 
112 17-24
120 17-20
 
 
 
319 319
37
53 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
331
48
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
63 45-52
77 33-36
 
74 37-38
 
312 289
43
54 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
52
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
 
 
 
 
 
311 87
90
55 1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
308
53
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
186 5-6
 
308 308
40
56 1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
215
68
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
93 25-26
87 27-30
302 302
41
57 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
195
73
 
 
 
 
122 1-41
73 37-40
 
 
 
93 25-26
288 288
44
58 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)
276
54
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
136 13-16
 
276 276
46
59 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
273
55
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
69 41-44
 
 
 
 
273 137
71
60 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
264
56
 
152 9-12
112 27-39
 
 
 
 
 
 
 
264
61 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
230
65
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
136 13-16
258 258
48
62 1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
258
58
 
 
 
 
122 1-41
 
136 13-16
 
 
 
258 258
49
63 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
242
60
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
120 17-20
 
242 242
50
64 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Nawojów Łużycki
DŚL (398)
234
63
 
 
 
 
122 1-41
112 17-24
 
 
 
 
234 234
52
65 1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
232
64
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
110 21
 
232 232
53
66 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
226
66
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
 
 
 
 
 
226
67 533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (403)
222
67
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
100 23-24
 
222 222
54
68 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
214
69
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
 
 
 
 
 
214
69 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
240
61
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
108 21-22
212 212
55
70 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)
212
70
 
 
 
 
 
112 17-24
100 23-24
 
 
 
212 212
56
71 1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
205
72
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
83 29-32
 
205 205
58
72 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (539)
172
80
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
118 19
203 118
78
73 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
116
102
 
 
 
 
 
 
 
116 19-20
 
87 27-30
203 203
60
74 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
263
57
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
108 21-22
201 108
81
75 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
248
59
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
 
87 27-30
199 87
91
76 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
189
74
 
 
112 27-39
 
 
 
 
 
77 33-36
 
189 77
98
77 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
189
75
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
77 33-36
 
189 77
99
78 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
187
76
75 35-38
 
112 27-39
 
 
 
 
 
 
 
187
79 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
136
93
 
 
 
 
 
 
 
 
 
186 5-6
186 186
63
80 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
77
 
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
186
81 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
78
 
 
 
178 5-8
 
 
 
 
 
 
178 178
65
82 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
174
79
81 31-32
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
 
174
83 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
81
 
81 31-32
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
168 87
92
84 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
167
82
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
89 27-28
 
167 89
86
85 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
162
83
 
93 25-26
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
162 69
107
86 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)
161
84
 
 
 
 
 
78 33-34
83 29-32
 
 
 
161 161
66
87 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
158
85
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
158 83
94
88 1509 KUROWSKI Mariusz
1971
Wrocław
DŚL (523)
152
86
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 152
67
89 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
152
87
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
 
 
152 152
68
90 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
151
88
65 43-50
 
86 40-52
 
 
 
 
 
 
 
151
91 1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)
140
90
 
 
 
 
 
63 45-52
77 33-36
 
 
 
140 140
69
92 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
91
65 43-50
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
140 75
101
93 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
138
92
 
 
 
 
 
 
 
138 14
 
 
138 138
70
94 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
94
65 43-50
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
133 68
109
95 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
132
95
 
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
132 132
72
96 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
128
96
 
65 43-50
 
 
 
63 45-52
nkl.
 
 
 
128 63
113
97 1503 SKIBNIEWSKI Adam
1971
Radzymin
MAZ (511)
124
97
 
 
 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
124 124
73
98 1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
98
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
nkl.
 
122 122
74
99 1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
99
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
 
122 122
75
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
99
 
 
 
 
122 1-41
 
 
 
 
 
122 122
75
101 324 CYBIŃSKI Krzysztof
1971
Borówiec
WLP (524)
120
101
 
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
 
120 120
77
102 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
112
103
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112 112
79
103 534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)
112
104
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112 112
80
104 518 SOBOTA Jacek
1971
Białystok
PDL (504)
104
105
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
 
104 104
83
105 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
106
 
 
 
104 21-24
 
 
 
 
 
 
104 104
84
106 391 KAPŁON Andrzej
1972
Góra
DŚL (518)
100
107
 
 
 
 
 
 
 
 
100 23-24
 
100 100
85
107 1498 BARTYZEL Artur
1973
Prudnik
OPO (478)
89
108
 
 
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
89 89
87
108 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
109
 
 
 
87 25-32
 
 
 
 
 
 
87 87
93
109 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
110
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
85
110 1506 LEWANDOWSKI Łukasz
1977
Witnica
LBU (514)
83
111
 
 
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
83 83
95
  1510 SZMIT Grzegorz
1974
Brzeźnica
LBU (525)
83
111
 
 
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
83 83
95
112 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
113
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81
113 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
79
114
 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 31-33
80 80
97
114 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
76
117
 
 
 
 
 
76 35-36
 
 
 
 
76 76
100
115 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)
75
118
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
75 75
102
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
118
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
118
 
 
 
75 33-40
 
 
 
 
 
 
75 75
102
118 1508 DĘBOWSKI Grzegorz
1980
Góry
DŚL (521)
74
121
 
 
 
 
 
 
 
 
74 37-38
 
74 74
105
119 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)
73
122
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
73 73
106
120 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)
69
123
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
69 69
108
121 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
124
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
68 68
110
122 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
125
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
125
 
 
 
68 41-45
 
 
 
 
 
 
68 68
111
124 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
144
89
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
 
65
125 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
127
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
127
 
65 43-50
 
 
 
 
 
 
 
 
65

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
970
1
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
168 5-6
168 5-6
 
185 3-4
 
908 644
9
2 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
858
2
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
225 1
185 3-4
 
 
 
858 533
14
3 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
811
4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
 
 
 
 
207 2
813 541
12
4 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
821
3
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
123 13-16
137 9-12
207 2
 
168 5-6
803 904
2
5 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
795
5
 
250 1
 
185 3-4
 
101 17-24
207 2
 
153 7-8
 
795 646
8
6 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
768
6
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
168 5-6
 
 
 
153 7-8
768 528
15
7 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
767
7
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
101 17-24
 
 
225 1
123 13-16
767 609
10
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
746
9
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
 
168 5-6
185 3-4
168 5-6
185 3-4
761 975
1
9 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
738
10
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
 
 
225 1
 
 
738 362
28
10 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
754
8
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
 
101 17-24
123 13-16
 
225 1
729 743
6
11 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
13
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
137 9-12
137 9-12
84 25-26
185 3-4
703 804
4
12 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
685
11
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
185 3-4
 
137 9-12
 
 
685 431
19
13 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
678
12
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
137 9-12
185 3-4
 
 
 
678 431
20
14 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
660
14
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
137 9-12
123 13-16
 
 
 
660 260
47
15 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
582
16
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
 
123 13-16
 
137 9-12
153 7-8
612 536
13
16 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
584
15
 
 
 
137 9-12
109 1-42
185 3-4
153 7-8
 
 
 
584 584
11
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
576
17
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
 
 
153 7-8
 
 
576 313
32
18 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
566
19
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
101 17-24
123 13-16
137 9-12
185 3-4
 
566 763
5
19 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
538
22
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
78 25-32
101 17-24
168 5-6
137 9-12
137 9-12
563 813
3
20 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
20
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
68 36
56 45-52
 
 
 
555 261
46
21 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
506
25
 
 
 
94 21-24
109 1-42
123 13-16
 
106 19
168 5-6
137 9-12
537 737
7
22 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
523
24
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
 
123 13-16
 
 
 
523 217
62
23 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
493
27
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
137 9-12
 
123 13-16
508 260
48
24 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
505
26
 
78 33
121 25-32
 
 
153 7-8
 
 
153 7-8
 
505 306
34
25 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
527
23
 
 
 
 
 
 
137 9-12
185 3-4
 
168 5-6
490 490
17
26 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
458
32
 
 
170 13-16
 
109 1-42
78 25-32
101 17-24
 
 
 
458 288
38
27 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
485
29
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
44 59-66
 
103 20
137 9-12
108 17-20
457 501
16
28 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
448
33
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
78 25-32
137 9-12
 
 
 
448 278
41
29 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
435
34
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
101 17-24
101 17-24
 
 
 
435 265
43
30 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
432
35
 
 
 
 
 
207 2
225 1
 
 
 
432 432
18
31 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
429
36
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
 
82 25-28
 
 
 
429 274
42
32 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
470
30
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
 
 
123 13-16
 
108 17-20
426 314
31
33 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
425
37
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
63 41-42
62 41-44
 
137 9-12
 
425 371
24
34 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
425
38
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
78 25-32
101 17-24
 
 
 
425 179
76
35 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
420
39
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
78 25-32
56 45-52
 
 
 
420 243
54
36 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
404
43
112 17-24
 
 
 
 
 
 
168 5-6
 
137 9-12
417 305
35
37 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
412
41
 
112 17-24
 
 
109 1-42
101 17-24
 
 
90 23-24
 
412 300
36
38 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
409
42
81 31-32
 
 
108 17-20
 
123 13-16
 
97 21-22
 
 
409 328
30
39 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
21
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
 
 
 
 
 
405 123
90
40 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
400
44
 
112 17-24
92 35-51
 
 
123 13-16
73 31-32
 
 
 
400 196
72
41 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)
396
45
 
 
 
 
 
137 9-12
153 7-8
 
106 19
 
396 396
22
42 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
370
51
 
 
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
103 20
108 17-20
393 393
23
43 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
458
31
63 45-52
 
330 1
 
 
 
 
 
 
 
393
44 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
388
47
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
78 25-32
82 25-28
 
97 21-22
 
388 313
33
45 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
375
49
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
65 39-40
101 17-24
 
 
80 27-28
382 355
29
46 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
567
18
112 17-24
 
146 17-24
 
 
 
 
123 13-16
 
 
381 123
91
47 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
373
50
 
74 37-38
 
 
109 1-42
67 37-38
 
 
123 13-16
 
373 299
37
48 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
382
48
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
 
 
 
123 13-16
75 29-32
372 363
27
49 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
338
60
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
 
 
 
97 21-22
90 23-24
369 369
26
50 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
368
54
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
44 59-66
62 41-44
 
 
 
368 179
77
51 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
490
28
 
 
92 35-51
 
109 1-42
 
 
153 7-8
 
 
354 262
44
52 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
354
56
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
67 37-38
66 37-40
84 25-26
 
 
354 420
21
53 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
353
57
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
51 51-58
 
 
 
 
353 51
123
54 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
351
58
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
65 39-40
82 25-28
 
 
 
351 203
69
55 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
360
55
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
 
 
78 27-30
 
75 29-32
348 262
45
56 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
369
53
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
78 25-32
 
 
 
 
348 187
73
57 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
348
59
 
 
92 35-51
73 28-36
 
101 17-24
82 25-28
 
 
 
348 256
50
58 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
391
46
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
51 51-58
66 37-40
 
78 27-30
67 37-38
346 371
25
59 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
337
61
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
 
 
112 17-18
 
84 25-26
343 259
49
60 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
369
52
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
57 47-50
 
 
78 27-30
75 29-32
332 283
40
61 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
321
63
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
70 33-34
 
 
 
 
321 235
56
62 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP ()
315
64
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
 
 
 
 
 
315
63 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
322
62
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
44 59-66
 
 
 
 
310 216
64
64 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
310
65
 
 
69 52-68
 
109 1-42
60 43-46
 
72 31-33
 
 
310 241
55
65 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
301
67
 
69 41-44
 
 
109 1-42
 
 
 
123 13-16
 
301 232
57
66 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
299
69
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
51 51-58
62 41-44
 
 
 
299 222
59
67 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
307
66
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
 
 
 
 
69 33-36
295 132
88
68 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
294
70
 
 
170 13-16
56 46-52
 
 
68 35-36
 
 
 
294 124
89
69 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
162
104
nkl.
 
 
 
 
 
 
78 27-30
84 25-26
123 13-16
285 285
39
70 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (536)
274
74
112 17-24
 
69 52-68
 
 
 
 
 
 
99 21
280 99
105
71 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
284
72
69 41-44
 
69 52-68
 
 
 
68 35-36
 
71 31-34
69 33-36
278 208
66
72 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
278
73
73 37-40
 
 
108 17-20
 
 
 
97 21-22
 
 
278 205
68
73 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
203
93
73 37-40
 
 
 
 
 
52 53-54
 
78 27-30
69 33-36
272 199
70
74 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
288
71
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
57 47-50
56 45-52
 
 
 
269 169
79
75 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
262
75
88 28
 
 
73 28-36
 
101 17-24
 
 
 
 
262 174
78
76 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
259
76
 
74 37-38
69 52-68
 
 
60 43-46
56 45-52
 
 
 
259 116
94
77 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)
256
77
 
 
 
 
 
78 25-32
66 37-40
 
112 17-18
 
256 256
51
78 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
250
78
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
68 35
 
 
 
 
250 250
52
79 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
248
79
 
 
 
 
109 1-42
63 41-42
76 30
 
 
 
248 248
53
80 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
413
40
 
 
243 5-6
 
 
 
 
 
 
 
243
81 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
235
80
 
59 49-56
69 52-68
 
 
51 51-58
56 45-52
 
 
 
235 107
101
82 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
229
82
 
51 57-64
69 52-68
 
 
57 47-50
52 53-54
 
 
 
229 109
98
83 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
299
68
63 45-52
 
 
 
109 1-42
 
56 45-52
 
 
 
228 165
80
84 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
225
84
 
 
 
 
109 1-42
60 43-46
56 45-52
 
 
 
225 225
58
85 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
222
85
86 29
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
222
86 358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
221
86
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
112 17-18
 
221 221
60
87 725 JARZYŃSKI Marek
1965
Hrubieszów
LLS (522)
123
109
 
 
 
 
 
 
 
 
123 13-16
95 22
218 218
61
88 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
218
87
 
77 34
 
 
 
70 33-34
 
 
71 31-34
 
218 141
83
89 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
180
100
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
108 17-20
217 217
63
90 535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)
214
88
 
 
 
 
 
137 9-12
77 29
 
 
 
214 214
65
91 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
211
90
78 33-34
 
 
73 28-36
 
60 43-46
 
 
 
 
211 133
87
92 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
212
89
69 41-44
 
 
 
 
 
 
72 31-33
 
69 33-36
210 141
84
93 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
141
106
 
72 39-40
69 52-68
 
 
 
 
 
 
67 37-38
208 67
118
94 1504 KUDERSKI Andrzej
1970
Witnica
LBU (512)
207
91
 
 
 
 
 
 
 
 
207 2
 
207 207
67
95 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
205
92
 
 
92 35-51
56 46-52
 
57 47-50
 
 
 
 
205 113
97
96 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
201
94
78 33-34
 
 
 
 
 
 
123 13-16
 
 
201 123
92
97 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
199
95
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
90 23-24
 
199 199
71
98 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
122
110
63 45-52
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
75 29-32
197 75
114
99 1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
187
97
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
78 27-30
 
187 187
74
100 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
184
98
 
nkl.
 
63 37-45
 
51 51-58
70 33-34
 
 
 
184 184
75
101 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
99
 
87 25-32
 
94 21-24
 
 
 
 
 
 
181 94
106
102 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
177
101
76 35-36
 
nkl.
 
 
 
101 17-24
 
 
 
177 101
102
103 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
168
102
 
76 35-36
92 35-51
 
 
 
 
 
 
 
168
104 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
163
103
 
 
 
73 28-36
 
 
 
90 23-24
 
 
163 163
81
105 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)
153
105
 
 
 
 
 
153 7-8
 
 
 
 
153 153
82
106 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
137 137
85
107 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
108
 
 
 
137 9-12
 
 
 
 
 
 
137 137
86
108 811 MOLENDA Dariusz
1961
Gdańsk
POM (530)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
123 13-16
123 123
93
109 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
233
81
 
 
121 25-32
 
 
 
 
 
 
 
121
110 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
114
111
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
114 114
95
111 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
114
112
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
 
 
 
 
114 114
96
112 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
114
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
113 1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
115
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
 
109 109
99
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
115
 
 
 
 
109 1-42
 
 
 
 
 
109 109
99
115 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
101
117
 
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
101 101
103
116 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (450)
101
118
 
 
 
 
 
101 17-24
 
 
 
 
101 101
104
117 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
227
83
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
91
118 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (171)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
90 23-24
90 90
107
119 586 ŻOŁOWICZ Zdzisław
1965
Łomża
PDL (502)
90
120
 
 
 
 
 
 
 
90 23-24
 
 
90 90
108
120 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
125
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84 25-26
84 84
109
121 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
96
84 30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
84
122 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Pułtusk
MAZ (491)
84
121
 
 
 
 
 
 
 
84 25-26
 
 
84 84
110
123 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
122
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81
124 1314 CABANEK Andrzej
1962
Grudziądz
KPM (545)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
80 27-28
80 80
111
125 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (316)
78
123
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
 
 
78 78
112
  1487 SIDOR Wojciech
1965
Łomża
PDL (437)
78
123
 
 
 
 
 
 
 
78 27-30
 
 
78 78
112
127 85 JASKULSKI Grzegorz
1965
Ziębice
DŚL (145)
73
127
 
 
 
 
 
 
73 31-32
 
 
 
73 73
115
128 1502 PĘDZIAK Robert
1967
Kobyłka
MAZ (510)
72
128
 
 
 
 
 
 
 
72 31-33
 
 
72 72
116
129 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
70
129
 
 
 
 
 
 
70 33-34
 
 
 
70 70
117
130 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
69
130
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
 
69
131 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
66
131
 
 
 
 
 
 
66 37-40
 
 
 
66 66
119
132 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
132
 
 
 
63 37-45
 
 
 
 
 
 
63 63
120
133 1480 MARTYSZEWSKI Janusz
1962
Strzegom
DŚL (424)
62
133
 
 
 
 
 
 
62 41-44
 
nkl.
 
62 62
121
134 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
140
107
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
 
59
135 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
134
 
59 49-56
 
 
 
 
 
 
 
 
59
136 1491 SASIAK Rafał
1970
Katowice
ŚLS (448)
56
135
 
 
 
 
 
 
56 45-52
 
 
 
56 56
122
137 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)
51
136
 
 
 
 
 
51 51-58
 
 
 
 
51 51
124

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1030
1
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
 
 
 
 
 
1030 364
22
2 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
907
2
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
 
 
200 1
 
 
907 384
18
3 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
905
3
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
184 2
164 3-4
164 3-4
164 3-4
149 5-6
905 1153
1
4 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
796
6
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
 
184 2
136 7-8
122 9-12
790 850
3
5 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
807
4
170 7-8
 
223 7-8
 
 
 
 
149 5-6
184 2
164 3-4
741 497
10
6 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
738
7
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
122 9-12
164 3-4
122 9-12
164 3-4
200 1
733 994
2
7 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
716
8
 
152 9-12
 
 
164 1-7
200 1
 
 
200 1
 
716 564
7
8 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
800
5
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
164 3-4
184 2
 
 
 
714 655
5
9 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
702
9
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
136 7-8
 
164 3-4
 
 
702 443
13
10 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
657
11
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
149 5-6
122 9-12
 
136 7-8
 
657 650
6
11 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
648
12
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
 
122 9-12
 
122 9-12
 
648 366
20
12 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
633
13
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
 
 
 
 
 
633
13 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
630
14
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
122 9-12
149 5-6
149 5-6
 
 
630 420
15
14 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
622
15
 
112 17-24
146 17-24
 
 
164 3-4
200 1
 
 
 
622 364
23
15 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ (293)
679
10
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
113 13-14
 
136 7-8
 
 
617 556
8
16 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
592
16
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
 
 
 
149 5-6
 
592 270
35
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
560
19
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
 
93 19-20
 
 
 
560 313
30
18 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
538
22
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
77 23-26
107 15
 
 
 
538 293
32
19 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
547
20
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
 
 
114 13
122 9-12
136 7-8
531 372
19
20 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
524
24
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
 
 
 
 
113 13-14
501 364
24
21 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
497
26
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
107 15
113 13-14
 
 
 
497 428
14
22 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
544
21
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
122 9-12
100 17-18
 
106 15-16
122 9-12
496 548
9
23 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
501
25
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
 
107 15
493 229
37
24 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
589
17
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
 
 
 
 
477
25 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
533
23
122 18
 
137 19-27
 
 
 
 
122 9-12
 
87 21-22
468 209
40
26 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
457
28
 
112 17-24
 
109 13-16
 
136 7-8
100 17-18
 
 
 
457 345
26
27 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
472
27
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
100 17-18
113 13-14
100 17-18
106 15-16
100 17-18
456 727
4
28 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
571
18
 
 
137 19-27
 
 
149 5-6
149 5-6
 
 
 
435 298
31
29 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
413
31
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
 
 
100 17-18
 
100 17-18
422 365
21
30 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
416
30
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
113 13-14
87 21-22
 
87 21-22
 
416 385
17
31 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
406
33
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
 
104 16
 
122 9-12
93 19-20
411 469
11
32 897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
406
32
 
 
 
 
121 8-14
 
136 7-8
 
149 5-6
 
406 406
16
33 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
403
34
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
 
 
106 15-16
 
 
403 276
34
34 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
401
35
 
 
114 28-36
72 25-29
 
93 19-20
122 9-12
 
 
 
401 287
33
35 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
278
42
63 45-52
 
 
 
 
 
93 19-20
122 9-12
 
122 9-12
400 337
27
36 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
361
39
 
108 21-22
137 19-27
 
 
 
 
 
 
136 7-8
381 136
52
37 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
438
29
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
 
 
111 14
 
 
374 183
46
38 1428 STASIKOWSKI Sławomir
1960
Lublin
LLS (140)
371
37
 
 
 
 
 
100 17-18
78 23-25
93 19-20
100 17-18
80 23-24
373 451
12
39 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
371
38
 
 
 
87 19-24
98 15-21
 
 
 
 
164 3-4
349 349
25
40 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
382
36
 
 
196 9-12
 
 
 
 
 
 
149 5-6
345 149
50
41 1453 MICHALEC Kazimierz
1960
Gorlice
MŁP (359)
334
40
 
 
 
 
 
87 21-22
136 7-8
 
111 14
 
334 334
28
42 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
55
 
 
 
143 5-8
 
 
 
 
 
184 2
327 327
29
43 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
282
41
 
 
114 28-36
 
 
77 23-26
 
 
 
87 21-22
278 164
47
44 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
254
43
 
 
 
72 25-29
 
104 16
78 23-25
 
 
 
254 254
36
45 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
158
53
 
65 45-48
 
 
 
 
 
93 19-20
 
93 19-20
251 186
44
46 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
221
45
 
 
 
 
121 8-14
 
 
 
100 17-18
 
221 221
38
47 720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)
220
46
 
 
 
 
98 15-21
 
 
 
122 9-12
 
220 220
39
48 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
209
47
 
 
 
87 19-24
 
 
122 9-12
 
 
 
209 209
41