Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R2 4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
1.
2.
3.
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
1080
1
250 1
 
 
250 1
250 1
 
330 1
 
 
 
1080
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
2
 
250 1
250 1
 
230 2
 
305 2
 
 
 
1035 500
2
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
3
 
230 2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
 
 
 
942
4 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
853
4
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
 
853 739
1
5 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
848
5
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
 
 
 
848 460
3
6 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM ()
352
6
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
 
 
 
352
7 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
7
 
 
200 4
 
 
 
 
 
 
 
200
8 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
8
 
 
 
 
182 6
 
 
 
 
 
182
9 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)
152
9
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 152
8
10 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
10
 
 
 
 
 
 
 
138 14
 
 
138 138
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
 
230 2
250 1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
225 1
1040 1090
2
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
207 2
1022 1405
1
3 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
912
3
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
912 168
21
4 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
883
4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
168 5-6
883 902
6
5 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
881
5
 
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
 
881 635
12
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
6
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
 
820 762
9
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
819
7
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
 
223 1-4
185 3-4
819 408
18
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
800
8
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
 
800 566
14
9 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
9
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
168 5-6
773 857
7
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
761
10
158 9
 
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
 
 
185 3-4
741 556
15
11 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
696
12
 
 
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
 
 
696
12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
692
13
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
153 7-8
690 942
5
13 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
14
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
139 10
688 1053
3
14 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
716
11
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
153 7-8
683 982
4
15 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
680
15
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
133 11-12
680 597
13
16 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
646
16
 
 
 
 
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
142 9
634 474
17
17 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
634
17
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
126 13-14
614 712
10
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
606
18
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
156 16-20
 
140 13-14
133 11-12
606 705
11
19 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
19
 
 
 
 
 
148 11-12
 
142 13
 
 
290 142
23
20 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)
140
23
 
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
121 15
261 533
16
21 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
230
20
 
 
 
 
 
 
 
230 2
 
 
230 828
8
22 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
21
 
 
 
 
 
 
 
158 9
 
 
158 158
22
23 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)
152
22
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
152 310
20
24 1489 JUSTAT Wiesława
1961
Koziminy-Stachowo
MAZ (446)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
126 13-14
126 399
19

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
 
250 1
 
230 2
230 2
 
305 2
 
 
 
1015 184
8
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
982
2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
200 1
957 1400
1
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
962
3
230 2
 
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
168 3
 
937 485
5
4 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
872
5
190 5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
168 3
872 520
4
5 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
928
4
205 3-4
 
230 2
 
 
 
243 5-6
 
184 2
 
862 532
3
6 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
7
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
 
838 160
9
7 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
843
6
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
 
160 4
828 306
6
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
820
8
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
160 4
 
184 2
799 668
2
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
610
9
 
 
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
152 5
614 304
7

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
 
250 1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
 
 
1080 368
6
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
 
230 2
 
250 1
 
230 2
305 2
 
 
175 2
1015 682
2
3 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
884
4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
138 6
884 458
5
4 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
898
3
230 2
 
 
 
 
210 3
248 5
 
175 2
145 5
863 469
4
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
769
5
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
132 7
757 991
1
6 1494 BORKIVETS Tetiana
1954
Poltawa (UKR)
(454)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
156 3-4
156 607
3

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
1080
1
250 1
 
 
 
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
190 1
1035 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
870
2
200 4
 
 
 
 
200 4
280 3
 
 
156 3-4
836 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1035
2
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
250 1
1080 622
11
2 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
 
186 5-6
1055 891
5
3 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
4
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
 
 
205 3-4
912 435
26
4 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
 
912 674
10
5 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
839
6
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
230 2
864 536
18
6 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
864
5
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
86 29
848 1057
2
7 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
791
8
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
170 7-8
791 996
4
8 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
811
7
205 3-4
 
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
152 9-12
758 587
13
9 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
722
12
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
205 3-4
757 1041
3
10 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
756
10
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
dsk.
756 846
7
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
11
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
91 25-28
748 565
15
12 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
703
13
152 9-12
 
 
 
 
 
243 5-6
 
122 1-41
170 7-8
687 497
21
13 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
764
9
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
136 13-16
686 1266
1
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
689
14
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
 
673 527
19
15 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
622
16
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
 
622 308
39
16 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
604
19
 
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
152 9-12
620 596
12
17 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
18
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
152 9-12
608 861
6
18 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
633
15
 
 
 
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
63 45-52
601 457
23
19 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
592
21
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
112 17-24
592 805
8
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
602
20
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
73 37-40
586 455
24
21 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
614
17
170 7-8
 
 
 
 
 
170 13-16
104 21-24
 
136 13-16
580 240
51
22 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
564
22
92 26
 
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
 
564 690
9
23 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
26
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
 
508 108
81
24 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
502
27
 
 
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
 
502
25 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
500
28
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
 
 
 
500 87
91
26 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
498
29
 
136 13-16
 
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
 
 
498 402
30
27 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
32
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
112 17-24
482 282
45
28 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
472
31
112 17-24
 
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
84 30
472 204
59
29 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
517
25
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
 
 
 
462
30 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
485
30
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
 
 
460 391
32
31 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
458
33
112 17-24
 
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
 
458 209
57
32 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
454
34
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
58 53-54
454 180
64
33 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (539)
437
36
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
 
 
 
437 118
78
34 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)
300
58
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
122 1-41
136 13-16
436 436
25
35 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
432
38
112 17-24
 
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
73 37-40
432 195
61
36 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
427
39
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
86 40-52
 
122 1-41
 
427 546
17
37 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
368
44
77 33-36
 
 
 
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
112 17-24
423 420
27
38 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
332
52
 
 
 
 
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
91 25-28
423 569
14
39 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
552
24
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
112 27-39
 
 
 
416
40 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
410
40
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
76 35-36
404 460
22
41 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
397
43
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
 
397 376
33
42 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
553
23
 
 
205 3-4
 
 
 
 
178 5-8
 
 
383 500
20
43 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
403
41
 
 
 
 
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
58 53-54
378 300
42
44 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
397
42
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
63 45-52
364 260
47
45 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
46
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
 
360 212
55
46 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
349
48
 
 
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
 
345 87
88
47 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
341
51
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
63 45-52
341 289
43
48 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
436
37
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
338 152
68
49 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
440
35
 
 
 
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
 
328 104
82
50 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
322
53
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
322 186
63
51 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
311
54
 
 
 
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
 
311 87
90
52 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
299
59
85 29-30
 
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
 
299
53 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
207
65
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
122 1-41
81 31-32
288 309
38
54 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
277
60
73 37-40
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
69 41-44
281 137
71
55 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
365
45
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
276 80
97
56 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
351
47
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
112 27-39
 
 
 
276
57 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
309
56
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
122 1-41
78 33-34
275 364
34
58 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
345
49
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
112 27-39
 
 
 
270 77
98
59 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM ()
250
62
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
250
60 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
310
55
 
 
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
 
235 87
89
61 1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Nawojów Łużycki
DŚL (398)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
112 17-24
234 234
52
62 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
344
50
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
86 40-52
 
 
 
232
63 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
230
63
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
122 1-41
 
230 258
48
64 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
309
57
 
 
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
 
226
65 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
64
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
 
 
 
223
66 1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
91 25-28
213 418
28
67 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
274
61
 
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
 
211 191
62
68 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
146
73
81 31-32
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
63 45-52
209 63
113
69 1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
81 31-32
203 416
29
70 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
87
100
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
112 17-24
199 319
37
71 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
168
69
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
197 112
79
72 1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
73 37-40
195 288
44
73 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
120
93
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
 
69 41-44
189 550
16
74 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
66
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
 
186
75 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
178
67
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
 
 
178 178
65
76 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
170
68
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 138
70
77 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
70
 
 
 
 
 
81 31-32
 
87 25-32
 
 
168 87
92
78 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
93
97
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
69 41-44
162 69
107
79 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
77
108
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
76 35-36
153 76
100
80 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
74
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
75 33-40
 
 
140 75
101
81 493 PUDLIS Cezary
1974
Strzelin
DŚL (460)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
136 13-16
136 392
31
82 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (114)
136
76
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136
83 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
77
 
 
 
 
65 43-50
 
 
68 41-45
 
 
133 68
109
84 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 242
50
  1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 302
41
  1457 LUBIN Krzysztof
1977
Słubice
LBU (383)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 352
35
  1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 122
75
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 122
75
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 205
58
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 308
40
  1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 232
53
  1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 258
49
  533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (403)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 222
54
  1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)
122
78
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
 
122 122
74
95 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
94
 
 
114 20
 
 
 
 
 
 
 
114
96 319 CIEMIENGA Marek
1974
Borucin
ŚLS (473)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
112 212
56
  534 SZURGOT Andrzej
1972
Koło
WLP (472)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
112 112
80
98 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
95
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112 77
99
99 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
96
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
 
104 104
84
100 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
93
98
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
 
93 203
60
101 1471 BARANOWSKI Jerzy
1977
Komorniki
WLP (407)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
91 347
36
102 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ ()
89
99
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
89
103 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
100
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
 
87 87
93
104 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
87
102
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
87
105 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
103
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
85
106 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
104
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
81
107 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
79
105
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
79
108 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
106
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
79
109 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
79
107
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
 
79 132
72
110 1488 KOPACZ Paweł
1972
Oświęcim
MŁP (444)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 33-34
78 161
66
111 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
167
71
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
78 89
86
112 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI ()
150
72
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
 
75
113 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)
75
109
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
75 75
102
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
109
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
109
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
 
75 75
102
116 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
112
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
75 83
94
117 1422 BALIK Robert
1976
Olkusz
MŁP (102)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 37-40
73 73
106
118 1490 PRASELSKI Grzegorz
1974
Korzeniew
WLP (447)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
69 41-44
69 69
108
119 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
114
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
68 68
110
120 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
115
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
115
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
 
68 68
111
122 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS ()
67
117
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
 
 
67
123 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
118
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
118
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
 
65
125 1495 GAJEWSKI Adam
1973
Jeleśnia
ŚLS (459)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
63 276
46
  1445 KATOLIK Mirosław
1972
Sosnowiec
ŚLS (283)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
63 45-52
63 140
69

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1035
1
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
168 5-6
1035 644
9
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
952
2
 
250 1
 
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
 
952 541
12
3 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
868
4
250 1
 
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
225 1
923 533
14
4 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
935
3
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
 
101 17-24
870 646
8
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
5
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
123 13-16
819 904
2
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
801
7
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
 
801 743
6
7 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
782
8
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
 
782 975
1
8 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
739
11
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
185 3-4
772 431
19
9 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
752
10
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
168 5-6
768 528
15
10 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
755
9
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
243 5-6
 
 
 
755
11 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
811
6
 
230 2
 
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
 
743 362
28
12 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
728
12
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
137 9-12
109 1-42
185 3-4
727 584
11
13 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
694
13
 
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
101 17-24
694 609
10
14 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
15
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
44 59-66
670 804
4
15 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
586
19
94 25
 
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
137 9-12
631 260
47
16 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
670
14
 
 
 
 
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
137 9-12
602 431
20
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
600
17
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
 
600 313
32
18 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
596
18
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
 
 
596 123
91
19 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
567
20
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
 
109 1-42
 
567 262
44
20 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
22
112 17-24
 
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
68 36
555 261
46
21 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
23
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
 
 
552
22 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
24
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
 
541 123
90
23 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
25
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
536 260
48
24 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
561
21
205 3-4
 
 
 
 
112 17-24
92 35-51
 
 
123 13-16
532 196
72
25 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
605
16
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
 
527 490
17
26 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
505
28
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
44 59-66
505 179
77
27 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
497
29
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
101 17-24
497 763
5
28 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
496
30
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
 
 
 
496 305
35
29 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
527
26
136 13-16
 
 
 
 
 
170 13-16
 
109 1-42
78 25-32
493 288
38
30 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
512
27
 
 
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
 
492 217
62
31 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
441
39
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
108 17-20
 
123 13-16
483 328
30
32 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
33
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
 
 
 
481
33 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
481
32
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
78 25-32
478 813
3
34 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
478
34
136 13-16
 
 
 
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
78 25-32
478 243
54
35 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
445
38
 
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
 
445 536
13
36 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
415
45
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
73 28-36
 
101 17-24
443 174
78
37 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
438
40
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
78 25-32
438 278
41
38 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
461
35
112 17-24
 
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
78 25-32
436 179
76
39 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
458
36
85 29-30
 
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
 
431 274
42
40 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
493
31
 
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
68 35
430 250
52
41 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
428
41
 
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
 
428 314
31
42 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
426
42
 
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
44 59-66
426 501
16
43 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
393
48
152 9-12
 
 
 
 
 
92 35-51
73 28-36
 
101 17-24
418 256
50
44 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
373
54
77 33-36
 
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
101 17-24
411 265
43
45 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
424
44
136 13-16
 
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
65 39-40
410 355
29
46 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP ()
456
37
92 26
 
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
 
407
47 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
392
49
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
51 51-58
392 371
25
48 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
51
 
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
57 47-50
383 283
40
49 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
405
46
89 27-28
 
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
78 25-32
380 313
33
50 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
377
53
89 27-28
 
 
 
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
63 41-42
377 371
24
51 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
379
52
 
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
 
371 363
27
52 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
371
55
 
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
 
371 262
45
53 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
370
56
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
70 33-34
370 235
56
54 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
368
57
 
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
78 25-32
369 187
73
55 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
426
43
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
 
363 369
26
56 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
302
73
 
 
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
51 51-58
353 51
123
57 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
385
50
 
 
 
 
 
78 33
121 25-32
 
 
153 7-8
352 306
34
58 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
58
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
 
 
 
351
59 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
344
60
73 37-40
 
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
65 39-40
342 203
69
60 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
342
61
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
69 52-68
 
109 1-42
60 43-46
342 241
55
61 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
62
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
 
339 259
49
62 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
63
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
 
336 132
88
63 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
268
79
 
 
 
 
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
67 37-38
335 420
21
64 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
332
64
 
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
 
 
 
332 67
118
65 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
65
 
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
 
 
 
330
66 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
203
90
 
 
 
 
 
 
 
94 21-24
109 1-42
123 13-16
326 737
7
67 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
221
86
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
109 1-42
101 17-24
322 300
36
68 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
322
66
 
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
44 59-66
322 216
64
69 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
320
68
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
 
109 1-42
 
320 165
80
70 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
398
47
85 29-30
 
 
 
 
 
170 13-16
56 46-52
 
 
311 124
89
71 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
72
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
 
 
 
307
72 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
244
83
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
73 28-36
 
60 43-46
304 133
87
73 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
312
69
67 41-48
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
51 51-58
304 222
59
74 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
298
74
67 41-48
 
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
57 47-50
298 169
79
75 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
298
75
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
 
 
298 208
66
76 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
294
76
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
 
 
 
294 123
92
77 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
307
71
112 17-24
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
 
51 51-58
291 107
101
78 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
77
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
 
286 141
84
79 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
307
70
 
77 33-36
 
 
 
74 37-38
69 52-68
 
 
60 43-46
280 116
94
80 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (536)
347
59
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
 
 
274 99
105
81 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
272
78
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
 
 
 
272 75
114
82 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
322
67
 
 
 
85 29-30
 
 
 
73 28-36
109 1-42
 
267 393
23
83 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
80
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
 
 
 
261
84 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
253
82
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
 
109 1-42
 
253 217
63
85 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
183
93
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
109 1-42
67 37-38
250 299
37
86 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
242
84
67 41-48
 
 
 
 
51 57-64
69 52-68
 
 
57 47-50
244 109
98
87 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
87
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
 
 
 
220
88 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
152
98
 
 
 
 
 
 
 
 
 
207 2
207 432
18
89 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
215
88
 
 
 
 
 
 
92 35-51
56 46-52
 
57 47-50
205 113
97
90 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
91
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
 
 
 
196
91 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
215
89
77 33-36
 
 
 
 
nkl.
 
63 37-45
 
51 51-58
191 184
75
92 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
255
81
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
nkl.
 
 
 
188 101
102
93 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
136
102
73 37-40
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
187 114
95
94 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
181
94
 
 
 
 
73 37-40
 
 
108 17-20
 
 
181 205
68
95 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
95
 
 
 
 
 
87 25-32
 
94 21-24
 
 
181 94
106
96 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
178
97
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
109 1-42
 
178 232
57
97 1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
63 41-42
172 248
53
98 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
186
92
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
60 43-46
169 225
58
99 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
223
85
 
 
 
 
 
76 35-36
92 35-51
 
 
 
168
100 293 ANTOSIAK Daniel
1970
Krosno
PKR (467)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
153 7-8
153 153
82
101 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
77
119
 
 
 
 
 
77 34
 
 
 
70 33-34
147 141
83
102 526 SUCHECKI Wacław
1968
Gliwice
ŚLS (449)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
137 396
22
  535 SZYDŁO Stanisław
1970
Sosnowiec
ŚLS (280)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
137 214
65
104 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
101
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
 
137 137
86
105 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)
136
103
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 137
85
106 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
118
105
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
 
 
 
118
107 1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
51 51-58
114 114
96
108 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ ()
112
106
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
112
109 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
107
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
112
110 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 199
71
  1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 187
74
  358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 221
60
  1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 109
99
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)
109
108
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
 
109 109
99
115 566 WIŻA Roman
1968
Gliwice
ŚLS (450)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
101 17-24
101 101
104
116 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
181
96
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
89 101
103
117 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ ()
144
99
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
89
118 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
114
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
87
119 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ ()
85
115
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
85
120 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
116
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81
121 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ ()
81
117
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
81
122 1486 ZYGMUNT Marcin
1970
Pszczyna
ŚLS (433)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
78 25-32
78 256
51
123 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
118
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
 
78 84
109
124 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
144
100
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 66
119
125 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
120
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
75
126 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
73
121
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
73 199
70
127 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
73
122
 
 
 
 
 
 
 
73 28-36
 
 
73 163
81
128 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
73
123
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
 
73 70
117
129 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
124
104
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
 
69
130 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
69
124
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
 
 
 
69 285
39
131 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ ()
67
125
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
 
67
132 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
 
63 63
120
133 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
128
 
 
 
 
 
59 49-56
 
 
 
 
59
134 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (457)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
51 51-58
51 51
124

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1080
1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
 
1080 364
22
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
184 2
1015 1153
1
3 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
957
3
 
 
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
 
957 384
18
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
888
4
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
 
 
888 497
10
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
849
6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
122 9-12
849 850
3
6 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
801
8
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
122 9-12
801 994
2
7 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
821
7
 
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
164 3-4
780 655
5
8 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ (293)
782
9
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
113 13-14
760 556
8
9 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
10
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
 
 
759
10 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
743
11
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
136 7-8
743 443
13
11 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
722
12
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
 
 
 
722 149
50
12 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
708
13
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
122 9-12
704 420
15
13 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
682
14
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
 
682 366
20
14 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
662
16
170 7-8
 
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
77 23-26
662 293
32
15 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
678
15
 
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
149 5-6
657 650
6
16 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
863
5
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
 
633
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
644
17
170 7-8
 
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
 
614 313
30
18 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
612
18
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
122 9-12
612 548
9
19 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
581
20
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
 
581 372
19
20 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
579
22
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
 
579 229
37
21 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
575
23
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
 
575 364
24
22 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
580
21
152 9-12
 
 
 
 
112 17-24
146 17-24
 
 
164 3-4
574 364
23
23 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
558
24
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
100 17-18
558 727
4
24 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
527
25
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
 
 
527 209
40
25 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
316
39
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
164 1-7
200 1
516 564
7
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
510
26
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
 
510 276
34
27 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
496
27
112 17-24
 
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
107 15
496 428
14
28 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
488
28
 
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
113 13-14
477 385
17
29 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
406
32
 
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
109 13-16
 
136 7-8
469 345
26
30 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
595
19
 
 
 
 
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
 
443 270
35
31 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
413
31
 
 
 
136 13-16
 
 
137 19-27
 
 
149 5-6
422 298
31
32 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
33
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
 
 
77 23-26
406 164
47
33 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
462
30
124 17-18
 
 
 
 
 
114 28-36
72 25-29
 
93 19-20
403 287
33
34 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
405
34
 
 
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
 
400 365
21
35 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
399
35
 
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
 
399 183
46
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
 
 
 
376 104
59
37 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
371
37
 
 
 
186 5-6
 
 
 
87 19-24
98 15-21
 
371 349
25
38 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
485
29
 
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
 
 
361 136
52
39 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
339
38
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
 
339 469
11
40 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
224
41
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
 
224
41 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
207
42
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
207 80
63
42 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
205
43
73 37-40
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
 
 
 
205 186
44
43 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
109
53
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
93 19-20
202 202
42
44 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
72
62
 
 
 
 
 
 
 
72 25-29
 
104 16
176 254
36
45 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
44
 
 
 
 
 
 
 
164 3-4
 
 
164 164
49
46 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS ()
156
45
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
156
47 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
46
 
 
 
 
 
 
 
143 5-8
 
 
143 327
29
48 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
140
47
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
 
 
 
140 337
27
49 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
48
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
136
50 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
124
49
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
124 87
60
51 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
234
40
 
 
 
 
 
122 18
 
 
 
 
122
52 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)
121
50
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
121 221
38
  897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)
121
50
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
 
121 406
16
54 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)
116
52
 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
 
116 122
54
55 113