Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R1 3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
MP
1.
2.
Pty KGW

kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM ()
1080
1
 
250 1
 
 
250 1
250 1
 
330 1
 
 
1080
2 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (498)
1035
2
 
 
250 1
250 1
 
230 2
 
305 2
 
 
1035 500
2
3 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ ()
942
3
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
272 3-4
 
 
942
4 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (32)
853
4
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
243 5-6
205 3-4
178 5-8
853 739
1
5 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (494)
848
5
 
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
243 5-6
 
 
848 460
3
6 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM ()
352
6
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
 
 
352
7 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ ()
200
7
 
 
 
200 4
 
 
 
 
 
 
200
8 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR ()
182
8
 
 
 
 
 
182 6
 
 
 
 
182
9 199 ŚCIGAŁA Barbara
1971
Radomierz
WLP (409)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
152 152
8
10 1449 MAZUR Katarzyna
1972
Kielce
ŚWI (321)
138
9
 
 
 
 
 
 
 
 
138 14
 
138 138
9

kobiety - kategoria 50-59 lat

1 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (2)
1040
1
 
 
 
230 2
250 1
 
230 2
330 1
 
223 1-4
1040 1090
2
2 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (42)
1022
2
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
250 1
272 3-4
250 1
223 1-4
1022 1405
1
3 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (544)
912
4
 
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
272 3-4
 
 
912 168
21
4 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (9)
883
5
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
243 5-6
 
178 5-8
883 902
6
5 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (25)
863
6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
205 3-4
223 7-8
 
223 1-4
881 635
12
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (201)
820
7
 
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
243 5-6
186 5-6
 
820 762
9
7 11 OSIŃSKA Anna
1963
Skórzec
MAZ (308)
774
9
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
178 11-15
 
223 1-4
819 408
18
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (89)
800
8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
170 7-8
223 7-8
186 5-6
 
800 566
14
9 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (255)
773
10
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
154 10
196 9-12
205 3-4
 
773 857
7
10 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (439)
773
11
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
186 5-6
196 9-12
 
 
761 556
15
11 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (82)
686
14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
178 11-15
146 12
178 5-8
716 982
4
12 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL ()
946
3
 
 
 
 
205 3-4
 
186 5-6
305 2
 
 
696
13 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (327)
692
12
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
148 11-12
178 11-15
154 10
 
692 942
5
14 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (146)
688
13
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
170 7-8
178 11-15
170 7-8
152 9-12
688 1053
3
15 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (326)
680
15
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
140 13-14
178 11-15
170 7-8
 
680 597
13
16 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (334)
614
17
154 10
 
 
 
 
 
158 9
156 16-20
 
178 5-8
646 474
17
17 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (113)
632
16
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
132 15-16
156 16-20
150 11
152 9-12
634 712
10
18 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (357)
606
18
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
156 16-20
 
140 13-14
606 705
11
19 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (320)
290
19
 
 
 
 
 
 
148 11-12
 
142 13
 
290 142
23
20 212 LEWANDOWSKA Iwona
1964
Łódź
ŁDZ (149)
230
20
 
 
 
 
 
 
 
 
230 2
 
230 828
8
21 180 BEZIUK Elżbieta
1969
Warszawa
MAZ (302)
158
21
 
 
 
 
 
 
 
 
158 9
 
158 158
22
22 1465 POLANOWSKA Ewa
1966
Mirostowice Dolne
LBU (397)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 9-12
152 310
20
23 1414 BĄK Teresa
1967
Wrocław
DŚL (5)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 13-14
140 533
16

kobiety - kategoria 60-64 lata

1 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (309)
1015
1
 
 
250 1
 
230 2
230 2
 
305 2
 
 
1015 184
8
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (200)
982
2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
205 3-4
272 3-4
200 1
200 1
982 1400
1
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (132)
962
4
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
230 2
272 3-4
 
168 3
962 485
5
4 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (263)
973
3
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
243 5-6
 
184 2
928 532
3
5 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (66)
872
5
 
190 5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
272 3-4
168 3
 
872 520
4
6 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (440)
843
7
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
190 5
243 5-6
 
 
843 306
6
7 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (26)
838
8
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
205 3-4
223 7-8
 
160 4
838 160
9
8 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (128)
865
6
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
160 4
 
820 668
2
9 214 MIKULSKA Beata
1960
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (297)
610
9
148 11-12
 
 
 
 
154 10
140 13-14
156 16-20
152 5
 
610 304
7

kobiety - kategoria 65-69 lat

1 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (264)
1080
1
 
 
 
250 1
 
250 1
250 1
330 1
184 2
 
1080 368
6
2 24 WOLNY Grażyna
1951
Ruda Śląska
ŚLS (341)
1015
2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
230 2
305 2
 
 
1015 682
2
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (15)
898
3
210 3
230 2
 
 
 
 
210 3
248 5
 
175 2
898 469
4
4 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (389)
884
4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
190 5
264 4
 
160 3
884 458
5
5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (6)
769
5
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
182 6
223 7-8
146 6
152 4
769 991
1

kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (27)
1080
1
250 1
250 1
 
 
 
205 3-4
250 1
330 1
 
190 1
1080 734
1
2 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (425)
870
2
190 5
200 4
 
 
 
 
200 4
280 3
 
 
870 441
2

mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (155)
1055
1
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
305 2
250 1
 
1055 891
5
2 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (378)
1035
2
 
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
330 1
 
122 1-41
1035 622
11
3 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (170)
912
3
 
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
272 3-4
230 2
122 1-41
912 674
10
4 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (441)
912
4
 
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
272 3-4
 
 
912 435
26
5 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (315)
864
5
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
250 1
223 7-8
152 9-12
122 1-41
864 1057
2
6 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (291)
858
6
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
205 3-4
243 5-6
120 17-20
 
839 536
18
7 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (294)
845
7
205 3-4
205 3-4
 
 
 
152 9-12
136 13-16
196 9-12
205 3-4
 
811 587
13
8 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (219)
826
9
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
205 3-4
146 17-24
152 9-12
122 1-41
791 996
4
9 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (73)
764
10
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
152 9-12
146 17-24
178 5-8
122 1-41
764 1266
1
10 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (49)
756
11
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
186 5-6
127 25-26
152 9-12
122 1-41
756 846
7
11 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (156)
748
12
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
230 2
196 9-12
 
 
748 565
15
12 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (175)
722
13
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
170 7-8
196 9-12
152 9-12
122 1-41
722 1041
3
13 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (392)
831
8
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
243 5-6
 
122 1-41
703 497
21
14 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (274)
689
14
152 9-12
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
146 17-24
205 3-4
 
689 527
19
15 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (289)
631
18
152 9-12
 
 
 
 
136 13-16
 
223 7-8
120 17-20
122 1-41
633 457
23
16 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (173)
602
20
 
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
196 9-12
 
122 1-41
622 308
39
17 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (268)
646
16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
170 13-16
104 21-24
 
614 240
51
18 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (90)
608
19
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
112 17-24
146 17-24
104 21-24
122 1-41
608 861
6
19 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (261)
638
17
 
 
 
 
186 5-6
112 17-24
136 13-16
146 17-24
136 13-16
122 1-41
604 596
12
20 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (432)
602
21
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
152 9-12
146 17-24
 
 
602 455
24
21 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (7)
592
22
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
152 9-12
127 25-26
136 13-16
122 1-41
592 805
8
22 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (198)
554
23
112 17-24
92 26
 
 
 
85 29-30
136 13-16
170 13-16
136 13-16
122 1-41
564 690
9
23 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (21)
553
24
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
178 5-8
 
553 500
20
24 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS ()
552
25
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
112 27-39
 
 
552
25 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS ()
517
27
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
93 25-26
 
 
 
517
26 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (232)
508
28
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
 
 
508 108
81
27 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS ()
688
15
 
 
 
 
 
186 5-6
170 7-8
146 17-24
 
 
502
28 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (540)
500
29
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
112 27-39
 
 
500 87
91
29 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (157)
498
30
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
112 27-39
136 13-16
 
498 402
30
30 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (229)
550
26
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
170 13-16
87 25-32
 
485 391
32
31 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (465)
472
32
 
112 17-24
 
 
 
136 13-16
112 17-24
112 27-39
 
 
472 204
59
32 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (238)
470
33
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
112 17-24
146 17-24
87 25-32
 
470 282
45
33 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (206)
456
35
112 17-24
112 17-24
 
 
 
112 17-24
75 35-38
112 27-39
87 25-32
122 1-41
458 209
57
34 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (393)
484
31
63 41-56
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
170 13-16
 
122 1-41
454 180
64
35 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (203)
456
34
112 17-24
 
 
 
 
 
112 17-24
112 27-39
104 21-24
 
440 104
82
36 375 JANOWICZ Piotr
1973
Gdańsk
POM (539)
437
36
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
 
 
437 118
78
37 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Krosno
PKR (468)
436
37
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
 
436 152
68
38 1381 TOMSIA Sławomir
1979
Olkusz
MŁP (100)
381
44
 
112 17-24
 
 
 
71 39-42
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
432 195
61
39 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (400)
391
41
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
86 40-52
 
122 1-41
427 546
17
40 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (58)
371
45
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
65 43-50
112 27-39
75 33-40
122 1-41
410 460
22
41 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (364)
381
43
83 29-32
 
 
 
 
 
112 17-24
86 40-52
 
122 1-41
403 300
42
42 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (435)
400
39
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
75 35-38
86 40-52
 
 
397 260
47
43 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (487)
397
40
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
88 28
86 40-52
 
 
397 376
33
44 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (402)
382
42
 
77 33-36
 
 
 
 
57 51-58
112 27-39
 
122 1-41
368 420
27
45 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (351)
365
46
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
 
 
365 80
97
46 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (230)
360
47
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
 
 
360 212
55
47 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (63)
351
48
75 33-40
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
112 27-39
 
 
351
48 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (284)
349
49
75 33-40
 
 
 
 
75 35-38
71 39-42
112 27-39
87 25-32
 
349 87
88
49 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (84)
345
51
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
112 27-39
 
 
345 77
98
50 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (61)
344
52
112 17-24
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
86 40-52
 
 
344
51 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (64)
341
53
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
nkl.
86 40-52
75 33-40
 
341 289
43
52 1384 SKOTNICZNY Rafał
1979
Olkusz
MŁP (99)
210
65
 
 
 
 
 
 
90 27
 
120 17-20
122 1-41
332 569
14
53 452 NADROWSKI Robert
1975
Świecie nad Osą
KPM (96)
322
54
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
 
 
322 186
63
54 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (112)
431
38
 
 
 
 
 
112 17-24
 
112 27-39
87 25-32
 
311 87
90
55 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (542)
310
55
75 33-40
 
 
 
 
71 39-42
78 33-34
86 40-52
 
 
310 87
89
56 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (59)
187
66
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
122 1-41
309 364
34
57 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR ()
309
56
83 29-32
 
 
 
 
65 43-50
75 35-38
86 40-52
 
 
309
58 1441 RAKOWICZ Maciej
1978
Jeżewo
KPM (271)
178
68
 
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
122 1-41
300 436
25
59 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (243)
299
57
 
85 29-30
 
 
 
71 39-42
57 51-58
86 40-52
 
 
299
60 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (11)
283
58
63 41-56
73 37-40
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
68 41-45
 
277 137
71
61 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Kleszczów
ŁDZ (250)
274
59
63 41-56
 
 
 
 
65 43-50
71 39-42
 
75 33-40
 
274 191
62
62 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM ()
250
61
 
250 1
 
 
 
 
 
 
 
 
250
63 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (174)
108
82
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
 
122 1-41
230 258
48
64 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL ()
223
64
 
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
 
 
223
65 1404 HANKUS Artur
1971
Raszówka
DŚL (367)
85
90
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
122 1-41
207 309
38
66 1398 GRATKOWSKI Jacek
1971
Kraków
MŁP ()
186
67
 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186
67 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (290)
348
50
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
178 5-8
 
178 178
65
68 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (501)
170
69
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
170 138
70
69 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (455)
251
60
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
 
168 112
79
70 1319 BRACHA Michał
1978
Kielce
ŚWI (319)
168
70
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
87 25-32
 
168 87
92
71 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (519)
244
62
89 27-28
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
167 89
86
72 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI ()
150
73
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
 
 
150
73 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (110)
146
74
 
81 31-32
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
146 63
113
74 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (97)
140
75
 
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
75 33-40
 
140 75
101
75 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL ()
229
63
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
136
76 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (114)
136
76
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136
77 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (305)
133
78
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
68 41-45
 
133 68
109
78 1464 KORKUŚ Krzysztof
1979
Żary
LBU (394)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 242
50
  1466 KOWALCZYK Piotr
1972
Nawojów Łużycki
DŚL (398)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 234
52
  1468 KRUPA Robert
1976
Poznań
WLP (404)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 302
41
  1472 KWODAWSKI Bartosz
1980
Gliwice
ŚLS (414)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 418
28
  1457 LUBIN Krzysztof
1977
Słubice
LBU (383)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 352
35
  1461 MARACZ Bartłomiej
1977
Łęknica
LBU (388)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 122
75
  1469 MROZIŃSKI Maciej
1979
Plewiska
WLP (405)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 288
44
  1424 NOWAK Marcin
1979
Nekielka
WLP (119)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 122
75
  1351 OSTROWSKI Rafał
1978
Lublin
LLS (143)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 416
29
  1455 RZAKOWSKI Daniel
1980
Zielona Góra
LBU (379)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 205
58
  1476 SROCZYŃSKI Paweł
1980
Zielona Góra
LBU (419)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 308
40
  1467 STOCIK Krzysztof
1980
Zielona Góra
LBU (399)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 232
53
  1425 SZANDAŁA Bogusław
1980
Oława
DŚL (130)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 258
49
  533 SZUPLAK Marek
1973
Słubice
LBU (403)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 222
54
  1459 TRĄBIŃSKI Marek
1975
Łęknica
LBU (386)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
122 1-41
122 122
74
93 1433 WINKLER Grzegorz
1980
Tarnów
MŁP (225)
120
79
 
 
 
 
 
 
 
 
120 17-20
 
120 550
16
94 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ ()
114
80
 
 
 
114 20
 
 
 
 
 
 
114
95 298 BATÓG Tomasz
1975
Bogatynia
DŚL (517)
112
81
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
112 77
99
96 1355 KĘPA Hubert
1978
Biskupice
LLS (142)
104
83
 
 
 
 
 
 
 
 
104 21-24
 
104 104
84
97 1383 CHOCHÓŁ Paweł
1979
Olkusz
MŁP (101)
93
84
 
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
93 69
107
98 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (505)
93
85
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
 
 
93 203
60
99 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ ()
89
86
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
89
100 1437 DYCHTOŃ Jakub
1980
Tarnów
MŁP (245)
87
87
 
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
87 319
37
  1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel
1979
Brzeziny
ŁDZ (266)
87
87
 
 
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
87 87
93
102 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ ()
87
89
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
87
103 306 BRUZDA Rafał
1974
Wieliczka
MŁP ()
85
90
 
 
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
85
104 1403 JADACH Tomasz
1974
Legnica
DŚL (370)
81
92
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
81
105 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM ()
79
93
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79
106 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ ()
79
94
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79
107 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (490)
79
95
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
 
 
79 132
72
108 1336 STOSZKO Marek
1974
Tarnów
MŁP (68)
160
71
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
77 76
100
109 1446 MAZUREK Wiesław
1980
Skarżysko-Kamienna
ŚWI (298)
75
96
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
75 75
102
  1440 MOĆKO Przemysław
1979
Łódź
ŁDZ (258)
75
96
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
75 75
102
  579 WRZOSEK Andrzej
1972
Rawa Mazowiecka
ŁDZ (310)
75
96
 
 
 
 
 
 
 
 
75 33-40
 
75 75
102
112 474 PASZKIEWICZ Wiesław
1974
Bogatynia
DŚL (520)
75
99
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 83
94
113 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS ()
75
100
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
75
114 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (190)
68
101
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
68 68
110
115 437 MAJOS Sławomir
1971
Kielce
ŚWI (186)
68
102
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
68 68
111
  1429 MOĆKO Rafał
1974
Bilcza
ŚWI (191)
68
102
 
 
 
 
 
 
 
 
68 41-45
 
68 68
111
117 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS ()
67
104
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
 
67
118 1341 STRZELECKI Daniel
1978
Bolesławiec
DŚL ()
65
105
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
65
  1410 ZIELIŃSKI Andrzej
1971
Kraków
MŁP ()
65
105
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
 
65

mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (237)
1035
1
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
152 9-12
305 2
123 13-16
 
1035 644
9
2 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (288)
997
2
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
272 3-4
225 1
109 1-42
952 541
12
3 601 PUSZKARIOW Konstantyn
1968
Biecz
MŁP (244)
935
3
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
250 1
 
185 3-4
 
935 646
8
4 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (124)
868
4
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
205 3-4
243 5-6
123 13-16
 
868 533
14
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (287)
819
6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
136 13-16
223 7-8
160 5-8
109 1-42
819 904
2
6 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (267)
811
7
205 3-4
 
230 2
 
 
230 2
 
146 17-24
137 9-12
 
811 362
28
7 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (115)
836
5
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
196 9-12
185 3-4
109 1-42
801 743
6
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (272)
782
8
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
205 3-4
146 17-24
160 5-8
109 1-42
782 975
1
9 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM ()
755
10
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
243 5-6
 
 
755
10 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (313)
752
11
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
170 7-8
223 7-8
207 2
 
752 528
15
11 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (303)
739
12
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
152 9-12
196 9-12
 
109 1-42
739 431
19
12 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (144)
728
13
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
137 9-12
109 1-42
728 584
11
13 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (247)
694
14
73 37-40
 
 
152 9-12
 
152 9-12
186 5-6
196 9-12
160 5-8
 
694 609
10
14 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (111)
766
9
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
170 13-16
 
109 1-42
670 431
20
15 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (38)
670
15
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
170 7-8
196 9-12
108 17-20
109 1-42
670 804
4
16 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(485)
605
17
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
 
 
605 490
17
17 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (139)
600
18
 
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
111 33-34
160 5-8
 
600 313
32
18 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (508)
596
19
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
146 17-24
 
 
596 123
91
19 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (442)
586
20
 
94 25
 
 
 
170 7-8
230 2
92 35-51
 
 
586 260
47
20 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (374)
550
23
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
92 35-51
 
109 1-42
567 262
44
21 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (361)
639
16
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
112 17-24
92 35-51
 
 
561 196
72
22 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (164)
555
21
112 17-24
112 17-24
 
 
 
136 13-16
136 13-16
146 17-24
137 9-12
 
555 261
46
23 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM ()
552
22
 
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
330 1
 
 
552
24 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (158)
541
24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
170 13-16
123 13-16
 
541 123
90
25 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (249)
536
26
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
136 13-16
 
 
 
536 260
48
26 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (163)
509
30
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
170 13-16
 
109 1-42
527 288
38
27 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (187)
512
29
112 17-24
 
 
 
 
170 7-8
136 13-16
92 35-51
94 21-24
 
512 217
62
28 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (194)
505
31
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
112 17-24
121 25-32
73 28-36
 
505 179
77
29 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (83)
497
33
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
112 17-24
121 25-32
108 17-20
109 1-42
497 763
5
30 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (349)
496
34
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
 
 
496 305
35
31 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Skórzec
MAZ (306)
520
28
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
nkl.
 
73 28-36
109 1-42
493 250
52
32 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (47)
481
35
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
121 25-32
83 25-27
109 1-42
481 813
3
33 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ ()
481
36
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
121 25-32
 
 
481
34 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (273)
521
27
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
87 25-32
146 17-24
 
109 1-42
478 243
54
35 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (452)
461
38
112 17-24
112 17-24
 
 
 
91 25-28
87 25-32
146 17-24
 
 
461 179
76
36 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (204)
461
37
112 17-24
85 29-30
 
 
 
91 25-28
69 41-44
146 17-24
83 25-27
109 1-42
458 274
42
37 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Olkusz
MŁP ()
456
39
136 13-16
92 26
 
 
 
136 13-16
87 25-32
92 35-51
 
 
456
38 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (318)
445
41
 
 
 
 
 
136 13-16
186 5-6
 
123 13-16
 
445 536
13
39 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (23)
453
40
 
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
108 17-20
 
441 328
30
40 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (240)
438
42
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
112 17-24
121 25-32
63 37-45
 
438 278
41
41 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (133)
499
32
 
 
 
 
152 9-12
81 31-32
112 17-24
 
83 25-27
 
428 314
31
42 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (332)
398
48
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
76 35-36
92 35-51
 
109 1-42
426 501
16
43 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (160)
390
51
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
59 49-56
 
73 28-36
109 1-42
426 369
26
44 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (56)
427
43
87 25-32
136 13-16
 
 
 
73 37-40
59 49-56
92 35-51
 
109 1-42
424 355
29
45 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (95)
415
44
 
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
73 28-36
 
415 174
78
46 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (262)
405
46
112 17-24
89 27-28
 
 
 
112 17-24
87 25-32
92 35-51
56 46-52
 
405 313
33
47 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (39)
405
45
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
170 13-16
56 46-52
 
398 124
89
48 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (295)
393
50
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
92 35-51
73 28-36
 
393 256
50
49 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (3)
395
49
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
51 57-64
92 35-51
 
109 1-42
392 371
25
50 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (131)
537
25
186 5-6
 
 
 
 
 
78 33
121 25-32
 
 
385 306
34
51 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (248)
383
52
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
87 25-32
92 35-51
73 28-36
 
383 283
40
52 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (30)
351
55
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
65 45-48
 
56 46-52
109 1-42
379 363
27
53 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (396)
404
47
 
89 27-28
 
 
 
 
87 25-32
92 35-51
 
109 1-42
377 371
24
54 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (285)
373
53
 
77 33-36
 
 
 
112 17-24
51 57-64
121 25-32
63 37-45
 
373 265
43
55 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (410)
327
65
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
65 43-50
86 40-52
 
109 1-42
371 262
45
56 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (275)
338
60
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
86 40-52
56 46-52
109 1-42
370 235
56
57 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (176)
328
64
 
 
77 33-36
 
90 27
 
69 41-44
92 35-51
 
109 1-42
368 187
73
58 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL ()
351
56
 
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
 
 
351
59 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (536)
347
57
73 37-40
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
69 52-68
 
 
347 99
105
60 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (79)
355
54
67 41-48
73 37-40
 
 
 
112 17-24
65 45-48
92 35-51
56 46-52
 
344 203
69
61 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (415)
345
58
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
69 52-68
 
109 1-42
342 241
55
62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (260)
339
59
 
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
69 41-44
69 52-68
63 37-45
 
339 259
49
63 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (159)
336
61
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
72 39-40
 
63 37-45
 
336 132
88
64 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (537)
332
62
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
72 39-40
69 52-68
 
 
332 67
118
65 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS ()
330
63
 
 
 
108 21-22
 
86 29
136 13-16
 
 
 
330
66 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (209)
276
78
 
 
 
 
75 35-38
69 41-44
59 49-56
69 52-68
63 37-45
109 1-42
322 216
64
67 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (328)
213
86
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
73 28-36
109 1-42
322 393
23
68 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (348)
280
77
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
 
109 1-42
320 165
80
69 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (94)
262
80
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
109 1-42
312 222
59
70 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (197)
307
67
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
74 37-38
69 52-68
 
 
307 116
94
71 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (325)
307
68
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
59 49-56
69 52-68
 
 
307 107
101
72 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ ()
307
69
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
59 49-56
 
 
 
307
73 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (242)
302
71
 
 
 
 
 
78 33-34
112 17-24
112 27-39
 
 
302 51
123
74 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (80)
300
72
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
87 25-32
69 52-68
56 46-52
 
298 169
79
75 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (486)
298
74
 
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
69 52-68
 
 
298 208
66
76 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (509)
294
75
 
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
 
 
294 123
92
77 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (231)
286
76
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
 
 
286 141
84
78 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (352)
272
79
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
59 49-56
 
 
 
272 75
114
79 1407 BULZAK Jan
1964
Świniarsko
MŁP (93)
159
93
 
 
 
 
 
 
65 45-48
 
94 21-24
109 1-42
268 420
21
80 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ ()
261
81
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
 
 
261
81 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (62)
255
82
67 41-48
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
nkl.
 
 
255 101
102
82 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (172)
144
96
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
 
109 1-42
253 217
63
83 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (86)
244
83
 
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
73 28-36
 
244 133
87
84 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (65)
242
84
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
51 57-64
69 52-68
 
 
242 109
98
85 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS ()
307
66
55 49-64
 
 
 
 
 
76 35-36
92 35-51
 
 
223
86 1406 MOŻEJKO Piotr
1967
Legnica
DŚL (369)
112
106
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
109 1-42
221 300
36
87 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ ()
220
85
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
 
 
220
88 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (276)
306
70
67 41-48
 
 
 
 
 
 
92 35-51
56 46-52
 
215 113
97
89 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (161)
298
73
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
nkl.
 
63 37-45
 
215 184
75
90 496 REJZE Robert
1969
Łódź
ŁDZ (257)
94
108
 
 
 
 
 
 
 
 
94 21-24
109 1-42
203 737
7
91 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM ()
196
89
 
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
 
 
196
92 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (51)
140
98
77 34
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
186 225
58
93 1405 LASZUK Czesław
1966
Legnica
DŚL (368)
74
118
 
 
 
 
 
 
74 37-38
 
 
109 1-42
183 299
37
94 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (126)
181
90
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
108 17-20
 
181 205
68
95 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (210)
181
91
 
 
 
 
 
 
87 25-32
 
94 21-24
 
181 94
106
96 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (40)
181
92
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
 
181 101
103
97 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (333)
124
103
 
 
 
 
 
 
69 41-44
 
 
109 1-42
178 232
57
98 539 ŚWIRK Robert
1969
Oświęcim
MŁP (443)
152
94
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
152 432
18
99 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ ()
144
95
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
 
 
144
100 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (484)
144
97
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
144 66
119
101 1426 SZLUBOWSKI Dariusz
1965
Częstochowa
ŚLS (136)
137
99
 
 
 
 
 
 
 
 
137 9-12
 
137 137
86
102 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (69)
205
87
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
136 114
95
103 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (543)
136
101
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
136 137
85
104 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP ()
197
88
55 49-64
 
 
 
 
69 41-44
 
 
 
 
124
105 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (37)
118
104
 
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
 
 
118
106 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ ()
112
105
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
 
112
107 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ ()
112
107
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
112
108 1454 BINCZAROWSKI Jan
1962
Zielona Góra
LBU (360)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 199
71
  1456 BRZOZOWSKI Andrzej
1966
Zielona Góra
LBU (380)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 187
74
  358 GRZEBIELUCHA Tomasz
1969
Zielonej Górze
LBU (356)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 221
60
  1470 PODOBIŃSKI Marek
1970
Poznań
WLP (406)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 109
99
  1443 RODEK Zbigniew
1966
Sosnowiec
ŚLS (281)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 248
53
  1458 SZAŁĘGA Jacek
1969
Łęknica
LBU (385)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
109 1-42
109 109
99
114 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ ()
87
111
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
87
115 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ ()
85
112
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
 
 
85
116 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM ()
81
113
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
81
117 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ ()
81
114
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
81
118 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (532)
78
115
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
 
 
78 84
109
119 1400 ROGALSKI Marek
1965
Raszówka
DŚL (365)
77
116
 
 
 
 
 
 
77 34
 
 
 
77 141
83
120 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM ()
75
117
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
 
 
75
121 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (481)
136
100
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
73 199
70
122 705 GOLA Krzysztof
1965
Miedziana Góra
ŚWI (184)
73
119
 
 
 
 
 
 
 
 
73 28-36
 
73 163
81
123 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (477)
73
120
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 70
117
124 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (506)
69
123
 
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
 
 
69 285
39
125 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ ()
67
125
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
67
126 1418 IVANKEVYCH Valerii
1969
Tarnów
MŁP (71)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
63 63
120
  1442 MĘCIK Zbigniew
1967
Myszków
ŚLS (278)
63
126
 
 
 
 
 
 
 
 
63 37-45
 
63 114
96
128 1397 WAGNER Waldemar
1963
Szczecinek
ZPM ()
59
129
 
 
 
 
 
 
59 49-56
 
 
 
59
129 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS ()
131
102
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
 
 
55
130 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS ()
55
130
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
 
 
55

mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (222)
1080
1
250 1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
250 1
330 1
200 1
164 1-7
1080 364
22
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (123)
1015
2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
186 5-6
305 2
164 3-4
164 1-7
1015 1153
1
3 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (265)
957
3
 
 
 
250 1
 
205 3-4
230 2
272 3-4
184 2
 
957 384
18
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (507)
888
4
 
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
223 7-8
 
 
888 497
10
5 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS ()
863
6
230 2
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
223 7-8
 
 
863
6 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (81)
849
7
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
152 9-12
272 3-4
122 9-12
164 1-7
849 850
3
7 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (152)
821
8
205 3-4
 
 
 
250 1
152 9-12
170 7-8
196 9-12
143 5-8
164 1-7
821 655
5
8 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (162)
865
5
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
205 3-4
158 17-18
101 17
121 8-14
801 994
2
9 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Warszawa
MAZ (293)
782
10
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
136 13-16
158 17-18
143 5-8
164 1-7
782 556
8
10 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM ()
759
11
 
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
272 3-4
 
 
759
11 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (98)
805
9
 
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
243 5-6
143 5-8
 
743 443
13
12 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (538)
722
14
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
196 9-12
 
 
722 149
50
13 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (434)
754
12
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
136 13-16
196 9-12
 
 
708 420
15
14 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (88)
682
15
 
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
170 7-8
170 13-16
122 9-12
 
682 366
20
15 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (304)
731
13
170 7-8
 
 
132 15-16
 
152 9-12
186 5-6
170 13-16
122 9-12
121 8-14
678 650
6
16 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (67)
662
16
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
152 9-12
170 13-16
109 13-16
 
662 293
32
17 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (205)
644
17
152 9-12
170 7-8
 
 
 
116 19-20
152 9-12
170 13-16
122 9-12
98 15-21
644 313
30
18 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (120)
612
19
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
116 19-20
114 28-36
98 18
 
612 548
9
19 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (354)
626
18
152 9-12
 
 
 
 
126 17
 
196 9-12
 
121 8-14
595 270
35
20 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (503)
581
23
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
136 13-16
137 19-27
 
 
581 372
19
21 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (463)
604
20
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
112 17-24
146 17-24
 
 
580 364
23
22 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (218)
579
24
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
126 17
137 19-27
 
 
579 229
37
23 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (217)
535
26
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
137 19-27
87 19-24
164 1-7
575 364
24
24 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (188)
588
21
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
116 19-20
 
87 19-24
121 8-14
558 727
4
25 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (497)
527
27
 
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
137 19-27
 
 
527 209
40
26 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (195)
520
28
 
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
108 21-22
 
72 25-29
98 15-21
510 276
34
27 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (87)
462
31
87 25-32
112 17-24
 
 
 
73 37-40
152 9-12
111 33-34
87 19-24
121 8-14
496 428
14
28 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (336)
481
30
124 17-18
 
152 9-12
 
 
91 25-28
83 29-32
114 28-36
 
98 15-21
488 385
17
29 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (177)
485
29
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
108 21-22
137 19-27
 
 
485 136
52
30 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (166)
542
25
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
114 28-36
72 25-29
 
462 287
33
31 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (470)
583
22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
137 19-27
 
 
413 298
31
32 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (269)
406
32
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
109 13-16
 
406 345
26
33 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (339)
406
33
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
114 28-36
 
 
406 164
47
34 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (252)
405
34
92 23-30
 
 
 
 
108 21-22
91 25-28
114 28-36
87 19-24
78 22-27
405 365
21
35 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (153)
399
35
 
 
 
 
136 13-16
100 23-24
91 25-28
 
72 25-29
 
399 183
46
36 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (178)
376
36
 
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
 
 
376 104
59
37 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (48)
273
38
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
87 19-24
98 15-21
371 349
25
38 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (20)
334
37
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
92 35-51
72 25-29
78 22-27
339 469
11
39 1401 GOLIŃSKI Leszek
1960
Lubin
DŚL (366)
152
45
 
 
 
 
 
 
152 9-12
 
 
164 1-7
316 564
7
40 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP ()
234
40
112 19-22
 
 
 
 
 
122 18
 
 
 
234
41 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP ()
224
41
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
 
 
224
42 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (533)
207
42
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
 
 
207 80
63
43 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (220)
205
43
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
65 45-48
 
 
 
205 186
44
44 1427 HASZCZ Janusz
1960
Częstochowa
ŚLS (137)
164
44
 
 
 
 
 
 
 
 
164 3-4
 
164 164
49
45 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS ()
272
39
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
156
46 943 ANDRZEJCZAK Marek
1957
Gdynia
POM (45)
143
46
 
 
 
 
 
 
 
 
143 5-8
 
143 327
29
47 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (483)
140
48
 
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
 
 
140 337
27
48 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM ()
136
49
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136
49 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (499)
124
50
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
 
 
124 87
60
50 888 SZUMLAS Adam
1959
Bydgoszcz
KPM (134)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
121 221
38
  897 TOBOREK Wiesław
1957
Oława
DŚL (382)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
121 8-14
121 406
16
52 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (534)
116
51
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
 
 
116 122
54
53 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (185)
109
52
 
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
109 202
42
54 113 KOLIN Roman
1958
Widuchowa
ZPM (33)
109
53
 
 
 
 
 
 
 
 
109 13-16
 
109 109
57
55 114 KRAWCZYK Andrzej
1956
Szczecinek
ZPM ()
100
54
 
 
 
 
 
 
100 23-24
 
 
 
100
56 1474 CHABURA Dariusz
1957
Zielona Góra
LBU (417)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
98 185
45
  720 IWUĆ Stefan
1960
Łęknica
LBU (384)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
98 220
39
  1460 MIKOŁAJCZUK Leszek
1960
Łęknica
LBU (387)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
98 15-21
98 191
43
59 649 BIELEWICZ Krzysztof
1960
Żywiec
ŚLS (150)
87
56
 
 
 
 
 
 
 
 
87 19-24
 
87 209
41
60 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1958
Lemany
WMZ ()
87
57
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
 
 
87
61 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM ()
83
58
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
 
 
83
62 1419 MURIAS Stanisław
1960
Rzeszów
PKR (72)
72
59
 
 
 
 
 
 
 
 
72 25-29
 
72 254
36

mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (18)
1035
1
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
170 7-8
330 1
190 1
 
1035 1042
1
2 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (31)
973
2
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
186 5-6
243 5-6
175 2
121 1-21
973 884
2
3 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (342)
912
3
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
205 3-4
272 3-4
 
 
887 587
6
4 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (224)
881
4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
250 1
196 9-12
113 11-12
 
862 385
16
5 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (180)
796
7
 
134 15
152 9-12
 
 
 
230 2
272 3-4
142 5-6
121 1-21
796 567
8
6 118