Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolski ranking osób niepełnosprawnych

# Nr zaw. Zawodnik Rok urodz. Nr LO Klub
Wojew.
Rkg 3 1. GPP 2. GPP 3. GPP IMP P-ty

kobiety - klasa 1

1 33181 BUCŁAW Dorota 1977 125 IKS AWF Warszawa
MAZ




400
1
400

kobiety - klasa 4

1 51312 GEMBALSKA Ewa 1991 70 KSN START Kalisz
WLP
650
1
280
2


340
3
620
2 51438 WYKRĘTOWICZ Anna 1988 75 KSN START Kalisz
WLP
590
2
260
3


330
4
590

kobiety - klasa 5

1 52959 PIEKARSKA Iwona 1986 81 PSSON START Białystok
PDL
980
1
300
1
280
2

370
2
950
2 17252 ROMPA Barbara 1954 197 SZANSA-START Gdańsk
POM
300
3

300
1


300

kobiety - klasa 6

1 27135 MARSZAŁ Katarzyna 1985 133 IKS AWF Warszawa
MAZ
445
1
125
1
155
1
125
1
165
1
445
2 51321 JABŁONKA Barbara 2006 173 RSSIRON START Radom
MAZ
382
3
101
4
126
4
116
2
153
2
395
3 50421 KOWALIK Katarzyna 1982 12 ICSIR START Lublin
LLS
395
2
108
3
134
3
108
3
136
4
378
4 45971 STOS Martyna 1993 151 TOP Bolesławiec
DŚL
353
4
116
2

101
4
140
3
357
5 54818 ŁATKA Patrycja 2005 232 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP




132
5
132

kobiety - klasa 7

1 53055 MUSIALIK Katarzyna 1983 161 KS ELTA Łódź
ŁDZ
621
1
156
4
208
7-8
212
7
214
3-4
634
2 16968 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 87 WZSN START Wrocław
DŚL
546
2
166
3
144
2

214
3-4
524
3 52960 ZAWODNIK Kinga 1984 139 IKS AWF Warszawa
MAZ
464
3
146
5
117
5

204
5
467

kobiety - klasa 8

1 47495 PAWŁASEK Magdalena 2008 28 KS ATS Stargard
ZPM
766
1
179
2
252
3-4
300
1
255
1
807
2 48060 BOREWICZ Monika 1976 171 RSSIRON START Radom
MAZ
714
2

220
6
280
2
236
2
736
3 25849 JASTRZĘBSKA Dajana 1996 45 START Skierniewice
ŁDZ
447
3
192
1



192

kobiety - klasa 9

1 30830 PĘK Karolina 1998 233 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
400
1



400
1
400

kobiety - klasa 10

1 51336 KIMLA Wioletta 1973 146 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
823
2
280
2

228
5
330
4
838
2 51393 GÓRECKA Krystyna 1990 214 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS
504
5

252
3-4
252
3-4
320
5
824
3 15298 STURM Teresa 1958 74 KSN START Kalisz
WLP
635
4
300
1


370
2
670
4 27197 RYBA Joanna 1993 42 KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
635
3

300
1

340
3
640
5 26633 MITUTA Dorota 1998 100 START Zielona Góra
LBU
847
1

280
2
252
3-4

532
6 51396 ROZMIAREK Mirella 2003 188 SSR START Poznań
WLP
448
6

228
5
220
6

448
7 55187 WECHMAN Zuzanna 2006 64 START Gorzów Wlkp.
LBU
260
7
260
3



260
8 17253 POTRYKUS Wiesława 1958 196 SZANSA-START Gdańsk
POM
208
8

208
7-8


208

kobiety - klasa 11

1 51293 CYCHOWSKA Ewa 1994 205 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
940
1

300
1
300
1
400
1
1000
2 18329 NOWACKA Dorota 1966 181 UKS JOLA Kraków
MŁP
930
2

280
2
280
2
340
3
900
3 55764 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna 1999 211 IKS ATAK Elbląg
WMZ
260
5

260
3

330
4
590
4 51415 STRĄK Agnieszka 1983 212 IKS ATAK Elbląg
WMZ
244
6

244
4

320
5
564
5 9736 ŁYSIAK Krystyna 1979 226 DZIESIĄTKA Nowa Sól
LBU
400
4



370
2
370
6 47927 PIOTROWSKA Ewelina 1991 182 UKS JOLA Kraków
MŁP
590
3


260
3

260
7 55516 SIKORSKA Monika 1982 166 BOSIR ULKS Barcin
KPM
178
7
178
13-14



178

mężczyźni - klasa 1

1 51306 DZILIŃSKI Wiesław 1958 117 KSI START Szczecin
ZPM
295
1
134
3
161
3-4

162
5-6
457
2 51710 WALSKI Mateusz 1988 16 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
281
2
117
5


172
3-4
289

mężczyźni - klasa 2

1 35509 JAKIMCZUK Tomasz 1978 97 START Zielona Góra
LBU
537
1
155
1
192
1

190
2
537
2 30119 SOKALSKI Piotr 1975 24 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
484
2
144
2

166
3
172
3-4
482
3 53589 SZPAK Jakub 1979 89 WZSN START Wrocław
DŚL
429
3
126
4
134
7-8

162
5-6
422
4 51298 CZUPER Rafał 1988 77 PSSON START Białystok
PDL
205
4



205
1
205

mężczyźni - klasa 3

1 51403 SIEWIERSKI Mariusz 1972 105 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
580
1
208
3
161
3-4

201
5-6
570
2 51419 SZAFRANIEC Marek 1976 215 SIKS SILESIA Katowice
ŚLS
325
6

146
5
179
2
214
3-4
539
3 26458 ZIARNIK Mateusz 1995 106 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
540
2
195
4
141
6

201
5-6
537
4 3027 CZERWIŃSKI Mariusz 1974 172 RSSIRON START Radom
MAZ
447
3


192
1
236
2
428
5 51290 CHAMOT Janusz 1988 18 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
373
5


156
4
255
1
411
6 51381 PAPIS Ryszard 1966 39 KSN START Warszawa
MAZ
415
4

179
2

214
3-4
393
7 55712 KŁOSIŃSKI Tomasz 1989 186 IKS ATAK Elbląg
WMZ
134
7

134
7-8


134

mężczyźni - klasa 4

1 47459 CZUŁEK Michał 1986 43 START Skierniewice
ŁDZ
792
1
240
1
240
1
280
2
272
3
792
2 41623 HERMAN Robert 1978 50 START Gorzów Wlkp.
LBU
448
3
224
2
224
2

264
4
712
3 51328 KANIAK Mariusz 1978 191 KSN START Warszawa
MAZ
415
4

195
4
220
6
256
5
671
4 30117 ŻYŁKA Krzysztof 1979 27 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
320
5



320
1
320
5 13962 LIS Rafał 1979 193 SZANSA-START Gdańsk
POM
296
6



296
2
296
6 51395 ROSA Andrzej 1970 198 SZANSA-START Gdańsk
POM
472
2

208
3


208
7 55711 GRZANKA Kamil 1997 185 IKS ATAK Elbląg
WMZ
182
7

182
5


182

mężczyźni - klasa 5

1 19313 PRZYBYSZ Sławomir 1968 46 START Skierniewice
ŁDZ
980
1
300
1
280
2
252
3-4
370
2
950
2 34044 STASZAK Daniel 1982 88 WZSN START Wrocław
DŚL
882
2
260
3

252
3-4
400
1
912
3 51427 USTYNOV Daniil 1998 8 START Katowice
ŚLS
880
3
280
2
300
1
300
1

880
4 4764 JABŁOŃSKI Lech 1954 189 SSR START Poznań
WLP
812
4

244
4
228
5
330
4
802
5 43867 GRYGIEL Andrzej 1964 71 KSN START Kalisz
WLP
564
6
244
4


340
3
584
6 51373 OGRODNIK Sławomir 1976 49 START Gorzów Wlkp.
LBU
590
5

260
3

320
5
580

mężczyźni - klasa 6

1 51360 MAŃTURZ Piotr 2004 174 RSSIRON START Radom
MAZ
379
1

125
1
101
4
165
1
391
2 50420 DYJOR Adam 1986 109 KTS OPTIMA Lublin
LLS
349
3
125
1
116
2
108
3
138
3-4
379
3 15429 KRZEMIŃSKI Waldemar 1968 149 TOP Bolesławiec
DŚL
359
2
105
3-4
105
3-4
116
2
130
5-6
351
4 31243 MIKA Tomasz 1989 98 START Zielona Góra
LBU
345
4
116
2
91
6

130
5-6
337
5 51444 ZAWODNIK Michał 1982 140 IKS AWF Warszawa
MAZ
320
5
95
5
105
3-4
95
5
120
7-9
320
6 33138 BRAK Sławomir 1982 156 KS ELTA Łódź
ŁDZ
290
7


125
1
153
2
278
7 51364 MOJŻYSZ Tomasz 1984 143 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
235
8
105
3-4


138
3-4
243
8 51351 KRÓL Jarosław 1988 132 IKS AWF Warszawa
MAZ
297
6
91
6
95
5


186
9 51350 KRAFT Rafał 1983 131 IKS AWF Warszawa
MAZ
130
9



120
7-9
120
10 51446 ZIĘBA Mariusz 1977 141 IKS AWF Warszawa
MAZ
120
11



120
7-9
120

mężczyźni - klasa 7

1 34531 DEIGSLER Michał 1993 44 START Skierniewice
ŁDZ
515
1
155
1
155
1

205
1
515
2 40978 CHUDZICKI Maksym 1999 204 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
489
2

144
2
155
1
190
2
489
3 34743 WLAZŁO Wojciech 1996 48 START Skierniewice
ŁDZ
446
3
144
2
130
3-4

172
3-4
446
4 47014 KOCHOŃ Adrian 1992 83 GMINA Strzelce Opol.
OPO
432
4
130
3-4
130
3-4
130
3-4
172
3-4
432
5 50419 SABA Patryk 1997 13 ICSIR START Lublin
LLS
416
5
115
5-6
115
5-6
144
2
162
5-6
421
6 23882 DUBIŃSKI Marek 1973 86 WZSN START Wrocław
DŚL
387
7
115
5-6
115
5-6

162
5-6
392
7 13011 KINOWSKI Adam 1966 190 SSR START Poznań
WLP
229
13

99
10
130
3-4
162
5-6
391
8 51333 KAZIENKO Jan 1995 90 WZSN START Wrocław
DŚL
373
8
107
7-8

109
7
162
5-6
378
9 51337 KIWIŃSKI Jacek 1966 128 IKS AWF Warszawa
MAZ
402
6
130
3-4
107
7-8
115
5-6
124
11-15
369
10 50422 SŁOMIANY Tomasz 1981 14 ICSIR START Lublin
LLS
358
9
107
7-8
107
7-8
115
5-6
141
9-10
363
11 51417 SYPUŁA Piotr 1966 136 IKS AWF Warszawa
MAZ
342
10
101
9
96
11-12
105
8
124
11-15
330
12 31192 SZYBALSKI Tomasz 1983 137 IKS AWF Warszawa
MAZ
337
11

101
9
100
9-10
124
11-15
325
13 53156 STRUZIK Michał 1985 203 niestow. woj. MŁP
MŁP
184
17

88
15-16
96
11-12
124
11-15
308
14 53054 KLEJNANS Damian 1988 159 KS ELTA Łódź
ŁDZ
317
12
96
11-12
96
11-12
100
9-10
107
16-19
303
15 55398 ZAMBRZYCKI Jerzy 1956 123 IKS AWF Warszawa
MAZ
189
16
93
13

96
11-12
107
16-19
296
16 51366 MROCZKA Marcin 2005 194 SZANSA-START Gdańsk
POM
228
14

92
13-14

124
11-15
216
17 12341 SIWY Grzegorz 1969 52 START Gorzów Wlkp.
LBU
99
18
99
10


107
16-19
206
18 53588 FEDEROWICZ Marcin 1980 126 IKS AWF Warszawa
MAZ
217
15
96
11-12


107
16-19
203
19 28440 CHEŁMICKI Jan 1958 221 START Zielona Góra
LBU




141
9-10
141
20 17254 MUSZYŃSKI Jarosław 1974 195 SZANSA-START Gdańsk
POM
92
19

92
13-14


92
21 55397 SZULC Patryk 1993 108 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
88
20

88
15-16


88

mężczyźni - klasa 8

1 18211 GRUDZIEŃ Piotr 1991 96 START Zielona Góra
LBU
589
2

192
1
161
3-4
255
1
608
2 8920 MAZURYK Paweł 1983 22 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
579
3
192
1
161
3-4
192
1
214
3-4
598
3 19026 JABŁOŃSKI Paweł 1987 206 KS BRONOWIANKA Kraków
MŁP
554
4

161
3-4
179
2
236
2
576
4 29678 OLCZAK Mariusz 1996 134 IKS AWF Warszawa
MAZ
537
5
179
2
119
11-12
144
5-6
214
3-4
537
5 47413 KOWALSKI Kamil 2004 73 KSN START Kalisz
WLP
473
8
144
5-6

134
7-8
195
5-8
473
6 44548 POŁUBOCZKO Maciej 1997 113 KSI START Szczecin
ZPM
447
9
134
7-8
144
5-6

195
5-8
473
7 51348 KOWALCZYK Krystian 1980 130 IKS AWF Warszawa
MAZ
483
7
144
5-6
134
7-8
144
5-6
176
9-10
464
8 13456 PIERONEK Grzegorz 1964 144 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
490
6
161
3-4

134
7-8
134
16-18
429
9 37212 MIROSŁAW Jakub 2000 152 WZSN START Wrocław
DŚL
250
15
125
9

125
9
176
9-10
426
10 32678 PIETRZAK Marek 1977 53 START Gorzów Wlkp.
LBU
437
10
134
7-8
134
7-8

154
11-15
422
11 55507 BARTOSIK Dominik 2006 164 START Skierniewice
ŁDZ
233
16

114
13-14
119
11-12
154
11-15
387
12 51430 WAWER Jacek 1977 104 START Zielona Góra
LBU
229
17
115
13
114
13-14

134
16-18
363
13 5914 KURASZ Zbigniew 1960 150 TOP Bolesławiec
DŚL
330
12
161
3-4


195
5-8
356
14 4612 SKRZYNECKI Marcin 1986 103 START Zielona Góra
LBU
595
1

179
2
161
3-4

340
15 40495 GONIOWSKI Piotr 1992 192 GMINA Strzelce Opol.
OPO
144
18

144
5-6

195
5-8
339
16 51405 SKWARCZYŃSKI Zbigniew 1947 35 ISS START Wejherowo
POM
125
19

125
9

154
11-15
279
17 53136 MORAWSKI Piotr 1981 176 RSSIRON START Radom
MAZ
274
13


123
10
154
11-15
277
18 5157 ARTYMIAK Dariusz 1961 32 ISS START Wejherowo
POM
123
20

123
10

154
11-15
277
19 51398 RYŃSKI Marek 1976 107 SSIRON START Bydgoszcz
KPM
119
23
119
11-12


134
16-18
253
20 53134 ZYCH Damian 1991 41 KSN START Warszawa
MAZ
407
11

119
11-12
119
11-12

238
21 51436 WÓJCIKOWSKI Jerzy 1954 111 KSI START Szczecin
ZPM
123
21
123
10



123
22 53104 PIECH Damian 2003 80 PSSON START Białystok
PDL
119
22
119
11-12



119
23 51305 DUDA Włodzimierz 1949 180 UKS JOLA Kraków
MŁP
266
14


115
13

115

mężczyźni - klasa 9

1 825 KONSTANTYN Paweł 1983 129 IKS AWF Warszawa
MAZ
784
1

224
2
240
1
268
3-4
732
2 26272 ŚCIGANY Dariusz 1993 7 START Katowice
ŚLS
776
2
240
1
240
1
224
2
244
5-8
724
3 1537 BIEDZIUK Antoni 1959 17 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
625
4
179
5-6
202
3-4

296
2
677
4 43496 ZIELIŃSKI Marcin 2005 142 BOGORIA Grodzisk Maz.
MAZ
671
3
224
2
167
7-8
179
5-6
244
5-8
647
5 31125 SOWA Dawid 1992 25 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
565
9

154
10
167
7-8
320
1
641
6 51288 BRYLAK Włodzimierz 1968 38 KSN START Warszawa
MAZ
614
5

202
3-4
144
13
268
3-4
614
7 45293 DUDEK Bogusław 1973 154 niestow. woj. KPM
KPM
593
7
202
3-4
179
5-6

212
9-12
593
8 3020 MĄKOSA Benedykt 1956 175 RSSIRON START Radom
MAZ
581
8

167
7-8
202
3-4
212
9-12
581
9 10165 MATEJEK Mariusz 1970 21 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
560
10
202
3-4
179
5-6
179
5-6
177
13-18
560
10 39119 GATNER Patryk 1999 95 START Zielona Góra
LBU
513
12
167
7-8
149
11-12
157
9
212
9-12
536
11 38563 CWENAR Robert 1997 84 GOKIS Kąty Wrocławskie
DŚL
613
6
167
7-8
157
9
202
3-4

526
12 51334 KICIŃSKI Ryszard 1954 158 KS ELTA Łódź
ŁDZ
513
13
147
12
143
13-14
154
10
212
9-12
513
13 46091 JAWORSKI Tomasz 1970 3 START Katowice
ŚLS
517
11
156
9-10
136
15-16
149
11-12
157
19-21
462
14 1013 MATLĄG Andrzej 1970 85 START Gorzów Wlkp.
LBU
179
17
179
5-6


244
5-8
423
15 15299 STRZAŁKA Marian 1952 224 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
167
18


167
7-8
177
13-18
344
16 35342 NIEMIEC Piotr 1964 102 START Zielona Góra
LBU
156
19
156
9-10


177
13-18
333
17 23887 WRZASK Zbigniew 1958 91 WZSN START Wrocław
DŚL
394
14
150
11


177
13-18
327
18 12096 ĆWIK Roman 1946 1 START Katowice
ŚLS
149
20

149
11-12

177
13-18
326
19 43520 ANDRZEJEWSKI Adam 1975 30 ISS START Wejherowo
POM
136
23

136
15-16

157
19-21
293
20 50072 KACA Kacper 2007 157 KS ELTA Łódź
ŁDZ
285
15
136
15-16

149
11-12

285
21 11869 STASICA Wiesław 1956 231 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS




244
5-8
244
22 14102 BORKOWSKI Wiaczesław 1954 69 KSN START Kalisz
WLP




177
13-18
177
23 50424 KOMADOWSKI Włodzimierz 1960 11 ICSIR START Lublin
LLS
189
16
0
nkl.


157
19-21
157
24 51410 STAWIECKI Jan 1962 110 KSI START Szczecin
ZPM
143
21
0
nkl.
143
13-14


143
25 41625 MATYS Albert 1961 54 START Gorzów Wlkp.
LBU
143
22
143
13-14



143

mężczyźni - klasa 10

1 1533 WŁODYKA Paweł 1983 26 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
970
1

300
1
300
1
400
1
1000
2 21307 WINNICKI Damian 1993 47 START Skierniewice
ŁDZ
895
2

280
2
280
2
305
5-8
865
3 50288 SPILASZEK Krystian 1982 135 IKS AWF Warszawa
MAZ
781
4
252
3-4
208
7-8
224
5-6
335
3-4
811
4 3792 BEDNAREK Krzysztof 1981 210 KS ELTA Łódź
ŁDZ
504
13

252
3-4
252
3-4
305
5-8
809
5 39436 MORUSIEWICZ Hubert 1996 101 START Zielona Góra
LBU
753
5
224
5-6

224
5-6
335
3-4
783
6 50412 STORONOWICZ Michał 1990 82 PSSON START Białystok
PDL
867
3
280
2
224
5-6
252
3-4

756
7 45434 ZĄBEK Stanisław 1981 202 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
737
6

224
5-6
208
7-8
305
5-8
737
8 25575 SPUREK Marcin 1996 155 IKS AWF Warszawa
MAZ
700
8
252
3-4
252
3-4
196
9

700
9 51302 DEMBOWSKI Krzysztof 1969 78 PSSON START Białystok
PDL
649
12
186
11-12
192
10
192
10
305
5-8
689
10 48953 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005 92 WZSN START Wrocław
DŚL
721
7
192
10
208
7-8
208
7-8
265
9-12
681
11 27154 MISZTAL Igor 1997 99 START Zielona Góra
LBU
700
9
300
1


370
2
670
12 51367 NETTER Grzegorz 1984 79 PSSON START Białystok
PDL
659
10
208
7-8

186
11-12
265
9-12
659
13 46012 ZUZIAK Wojciech 1956 169 EUROBESKIDY Łodygowice
ŚLS
186
18
0
nkl.

186
11-12
265
9-12
451
14 43521 MIKUTA Zdzisław 1958 34 ISS START Wejherowo
POM
180
21

180
13

265
9-12
445
15 35402 MARCINKIEWICZ Krzysztof 1958 55 START Gorzów Wlkp.
LBU
473
14
208
7-8


232
13-15
440
16 51280 ADASIEWICZ Radosław 1985 76 PSSON START Białystok
PDL
656
11
224
5-6
196
9


420
17 51315 GOŁĘBIEWSKI Paweł 1962 184 IKS ATAK Elbląg
WMZ
186
19

186
11-12

232
13-15
418
18 55186 RETFIŃSKI Józef 1941 63 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
22
178
13-14


232
13-15
410
19 28005 HYŻYK Leszek 1952 72 KSN START Kalisz
WLP
196
17
196
9



196
20 51349 KOWALCZYK Marcin 1969 168 ISS START Wejherowo
POM
186
19

186
11-12


186
21 26462 WASILEWSKI Rafał 1973 200 SZANSA-START Gdańsk
POM
441
15

176
14


176

mężczyźni - klasa 11

1 33272 MAKAJEW Maciej 1997 65 START Gorzów Wlkp.
LBU
600
12
300
1
300
1

400
1
1000
2 21688 FIRA Damian 1988 60 START Gorzów Wlkp.
LBU
980
1
280
2
252
3-4
300
1
335
3-4
915
3 8960 WAŁDOCH Krzysztof 1987 162 KS ELTA Łódź
ŁDZ
741
5
252
3-4
196
9
224
5-6
305
5-8
781
4 39394 DOBRZYŃSKI Piotr 2004 57 START Gorzów Wlkp.
LBU
765
3
196
9
208
7-8
252
3-4
305
5-8
765
5 45521 GAZDA Mateusz 1997 2 START Katowice
ŚLS
753
4
208
7-8
224
5-6
224
5-6
305
5-8
753
6 51354 KWIATKOWSKI Wiktor 1988 160 KS ELTA Łódź
ŁDZ
811
2
224
5-6

252
3-4
265
9-12
741
7 51304 DEMKOWICZ Paweł 1986 19 IKS JEZIORO Tarnobrzeg
PKR
655
9

186
11-12
204
8
305
5-8
695
8 41852 KUDERSKI Paweł 2004 58 START Gorzów Wlkp.
LBU
683
7
224
5-6
178
13-14
194
9-10
265
9-12
683
9 51422 SZPARGAŁA Ziemowit 1999 93 WZSN START Wrocław
DŚL
709
6

192
10
212
7
265
9-12
669
10 26609 CHYBIŃSKI Marek 1976 59 START Gorzów Wlkp.
LBU
622
10
252
3-4


370
2
622
11 4442 SADOWSKI Waldemar 1970 199 SZANSA-START Gdańsk
POM
615
11

280
2

335
3-4
615
12 51311 GĄSIENIEC Jacek 1997 148 TOP Bolesławiec
DŚL
677
8
186
11-12
186
11-12
186
11-12

558
13 51382 PAROL Grzegorz 1973 40 KSN START Warszawa
MAZ
252
16

252
3-4

265
9-12
517
14 28387 BAŁUSZEK Kamil 1993 163 TKS OPOKA Trzebinia
MŁP
504
13

224
5-6
280
2

504
15 55739 WACHOWIAK Sławomir 1999 208 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
19

178
13-14

232
13-15
410
16 55515 LISIECKI Przemysław 1979 165 BOSIR ULKS Barcin
KPM
378
15
192
10

186
11-12

378
17 52099 DANKOWSKI Przemysław 1997 61 START Gorzów Wlkp.
LBU
240
17
0
nkl.


232
13-15
232
18 51303 DEMCZUK Grzegorz 1989 183 IKS ATAK Elbląg
WMZ




232
13-15
232
19 51325 JĘDRAS Sławomir 1979 118 KSI START Szczecin
ZPM
208
18
0
nkl.
208
7-8


208
20 45436 KOCOŁ Bartłomiej 1988 201 UKS SP 1 Tarnów
MŁP
459
14


194
9-10

194
21 55188 PTASZNIK Wojciech 2004 66 START Gorzów Wlkp.
LBU
178
20
178
13-14



178