Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 2 KW 1. GPP KW 2. GPP KW 3. GPP P-ty
1 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 3499)
UKS Lis Sierakowice (POM)
235
2

105
3-4

130
1

121
2
356
2 ŻYWORONEK Patryk (2009 #53923 LO 496)
ZKS Zielona Góra (LBU)
251
1

130
1

121
2

91
5-8
342
3 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 1847)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
158
10

79
9-12

79
9-12

130
1
288
4 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 2434)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
182
6

91
5-8

91
5-8

105
3-4
287
5 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 239)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
226
3

121
2

105
3-4

50
zwoln.
276
6 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 344)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
196
5

105
3-4

91
5-8

79
9-12
275
7 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 334)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
182
7

91
5-8

91
5-8

91
5-8
273
8 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7274)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
196
4

91
5-8

105
3-4

76
13-16
272
9 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 671)
TKS Granit Strzelin (DŚL)
152
12

76
13-16

76
13-16

105
3-4
257
10 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 219)
Energa KTS Toruń (KPM)
170
8

79
9-12

91
5-8

79
9-12
249
11 ŁĄCKI Piotr (2010 #49820 LO 214)
Energa KTS Toruń (KPM)
148
14
50
1
69
17-24

79
9-12

91
5-8
239
12 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 229)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
158
11

79
9-12

79
9-12

79
9-12
237
13 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 3252)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
148
15

79
9-12

69
17-24

76
13-16
224
14 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 1433)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
145
16

69
17-24

76
13-16

76
13-16
221
15 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 230)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
152
13

76
13-16

76
13-16

69
17-24
221
16 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 2148)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
138
17

69
17-24

69
17-24

76
13-16
214
17 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 6938)
LKS Odra Głoska (DŚL)
116
39
50
1

50
1
66
25-32
50
1
91
5-8
207
18 BRYK Alan (2010 #53935 LO 506)
ZKS Zielona Góra (LBU)
126
29
50
1
60
33-40
47
2
66
25-32

79
9-12
205
19 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 1832)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
136
18

60
33-40

76
13-16

69
17-24
205
20 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 7705)
GKTS Giżycko (WMZ)
135
21
50
1
66
25-32

69
17-24

69
17-24
204
21 WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 4677)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
135
23
40
5
69
17-24

66
25-32

69
17-24
204
22 GULAN Feliks (2009 #53927 LO 3623)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
135
24
47
2
69
17-24

66
25-32

69
17-24
204
23 KULIK Iwo (2009 #50399 LO 235)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)
132
26
44
3
66
25-32

66
25-32

69
17-24
201
24 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 346)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
135
19
47
2
66
25-32

69
17-24

66
25-32
201
25 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 5104)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
135
22
44
3
66
25-32

69
17-24

66
25-32
201
26 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 635)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
129
27

69
17-24

60
33-40

69
17-24
198
27 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 340)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
126
32
50
1
66
25-32

60
33-40

69
17-24
195
28 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 760)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
126
31

66
25-32

60
33-40

66
25-32
192
29 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 3248)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
126
33

76
13-16

50
zwoln.

66
25-32
192
30 KRZYŻANOWSKI Jakub (2010 #48016 LO 2361)
KS Gotyk Toruń (KPM)
135
20
47
2
66
25-32

69
17-24

57
41-48
192
31 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 3254)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
122
35

53
49-56
50
1
69
17-24
44
3
66
25-32
188
32 DUBINIAK Patryk (2009 #47489 LO 3622)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
135
25
50
1
69
17-24

66
25-32

53
49-56
188
33 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 3619)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
126
30

66
25-32

60
33-40

60
33-40
186
34 TOMASZEWSKI Kacper (2009 #45595 LO 3253)
UKTS Sokół Orzesze (ŚLS)
126
34

76
13-16

50
zwoln.
50
1
60
33-40
186
35 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 5953)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
126
28
36
8
60
33-40
38
7
66
25-32

57
41-48
183
36 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 6383)
UKS Kępa Dębica (PKR)
116
40
44
3
50
57-64
44
3
66
25-32
42
4
66
25-32
182
37 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 51)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
122
36

53
49-56
50
1
69
17-24
50
1
60
33-40
182
38 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 2905)
LUKS Chełmno (KPM)
113
46

60
33-40
50
1
53
49-56
50
1
66
25-32
179
39 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 3621)
UKS Return Piaseczno (MAZ)
117
38
42
4
57
41-48
50
1
60
33-40
50
1
60
33-40
177
40 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 1230)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
114
43
44
3
57
41-48
50
1
57
41-48
44
3
60
33-40
174
41 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 3446)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
107
52

60
33-40
47
2

47
2
66
25-32
173
42 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 639)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
114
41

57
41-48
50
1
57
41-48
50
1
57
41-48
171
43 SZCZUROWSKI Adam (2009 #56744 LO 3271)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
110
47

53
49-56
50
1
57
41-48
50
1
60
33-40
170
44 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 4216)
Warmia Lidzbark Warm. (WMZ)
170
9

91
5-8

79
9-12


170
45 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 3129)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
122
37

69
17-24

53
49-56
47
2

169
46 BŁASZCZYK Maciej (2010 #51525 LO 470)
ZKS Zielona Góra (LBU)
110
48

57
41-48
50
1
53
49-56
50
1
57
41-48
167
47 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 1755)
Siemacha Kraków (MŁP)
113
45
33
9-12
53
49-56
33
9-12
60
33-40
33
9-12
53
49-56
166
48 DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 7757)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
106
53
50
1
53
49-56
50
1
53
49-56
44
3
57
41-48
163
49 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 2415)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
103
55
44
3
53
49-56
47
2
50
57-64
36
8
57
41-48
160
50 KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 4166)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
107
50
47
2

50
1
60
33-40
50
1
53
49-56
160
51 CIECIURA Kacper (2009 #54143 LO 43)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
114
42
50
1
57
41-48
44
3
57
41-48
44
3

158
52 LEPICH David (2011 #49398 LO 5683)
LZS Żywocice (OPO)
110
49
50
1
60
33-40
50
1

47
2

157
53 GROCHOLSKI Miłosz (2013 #53823 LO 1014)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
113
44
44
3
53
49-56
47
2
60
33-40
44
3

157
54 KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 1596)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
97
62
47
2

47
2
50
57-64
50
1
57
41-48
154
55 KUCHARSKI Franciszek (2009 #54456 LO 3700)
UKS Lider Milicz (DŚL)
100
58
47
2

44
3
53
49-56
47
2
53
49-56
153
56 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 2223)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
100
59
50
1
50
57-64
50
1

50
1
53
49-56
153
57 IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 7759)
MLKS Nurt Przemyśl (PKR)
100
60
47
2
60
33-40
40
WZTS

47
2
53
49-56
153
58 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 5256)
MRKS Gdańsk (POM)
94
68
47
2

47
2

50
1
57
41-48
151
59 HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 1086)
LZS Kąkolówka (PKR)
90
72
40
5

42
4
50
57-64
50
1
60
33-40
150
60 GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 2224)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
97
63
47
2
50
57-64
47
2

47
2
53
49-56
150
61 PYTKO Krystian (2011 #54082 LO 5601)
ATS Bingo Ropczyce (PKR)
95
65
38
7

47
2
57
41-48
39
6
50
57-64
145
62 MOSIEJ Piotr (2009 #53965 LO 1843)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
101
56
39
5-6
57
41-48
44
3

44
3

145
63 GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 333)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
95
66
42
4

39
5-6
53
49-56
47
2

142
64 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 8764)
UKS Orlik Gdynia (POM)
95
67
42
4

44
3
53
49-56
47
2

142
65 NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 2073)
UKS Jordan Zakliczyn (MŁP)
86
82
42
4

44
3

40
5
53
49-56
139
66 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 6326)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
89
75
42
4

47
2

47
2
50
57-64
139
67 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 2419)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
92
70
39
6

40
5
53
49-56
47
2

139
68 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 3422)
Słonecz. Stok Białystok (PDL)
86
84
47
2

39
5-6

50
1
50
57-64
136
69 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 1856)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
89
74
42
4

47
2

47
2

136
70 KUTA Michał (2009 #50566 LO 2477)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
97
64
50
1
50
57-64
47
2

39
5-6

136
71 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 4035)
MTS Kwidzyn (POM)
84
90
44
3

40
5

44
3
50
57-64
134
72 SOBIEGRAJ Marek (2010 #51920 LO 8342)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
94
69
44
3
50
57-64
44
3

40
5

134
73 ŻMUDA Leon (2010 #51518 LO 495)
ZKS Zielona Góra (LBU)
86
81
42
4

44
3

47
2

133
74 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 5950)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
82
93
38
7

44
3

50
1
50
57-64
132
75 SŁAWIŃSKI Ignacy (2012 #55406 LO 8098)
KS Sokół Serock (MAZ)
85
86
38
5-8

47
2

47
2

132
76 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 6677)
OKS Olesno (OPO)
88
77
44
3

44
3

44
3

132
77 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 6354)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
92
71
42
4


50
57-64
40
5

132
78 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 3865)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
84
88
40
5

44
3

47
2

131
79 GLANERT Olaf (2012 #55060 LO 575)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
89
76
42
4

47
2

42
4

131
80 ŁYP Marcin (2009 #56086 LO 5109)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
70
143
33
9-12

37
7-8

39
5-6
60
33-40
130
81 ZDANUCZYK Mateusz (2009 #53529 LO 3036)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
86
83
44
3

42
4

42
4

128
82 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 4430)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
89
73
39
6

47
2
50
57-64
39
6

128
83 STAŃCZYK Antoni (2010 #53520 LO 759)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
82
94
40
5

42
4

44
3

126
84 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 5686)
LZS Żywocice (OPO)
84
89
42
4

42
4

42
4

126
85 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 3112)
LKTS Luboń (WLP)
88
78
50
1
50
57-64
38
7

38
7

126
86 MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 8393)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
83
92
44
3

39
6

42
4

125
87 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 7504)
KTS Gliwice (ŚLS)
86
80
39
5-6

47
2

39
5-6

125
88 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 4199)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
82
96
40
5

42
4

42
4

124
89 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 3442)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
83
91
44
3

39
6

40
5

123
90 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 3994)
LKS Omega Kleszczów (ŁDZ)
85
87
47
2

38
7

38
7

123
91 PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 1436)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
78
108
38
7

40
5

44
3

122
92 OŻGA Damian (2009 #59428 LO 2496)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
80
100
38
5-8

42
4

42
4

122
93 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 1751)
Siemacha Kraków (MŁP)
80
102
47
2

33
9-12

42
4

122
94 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 8132)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
82
95
40
5

42
4

40
5

122
95 KUROS Antoni (2010 #52015 LO 2426)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
74
128
38
7

36
8

44
3

118
96 SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 3501)
UKS Lis Sierakowice (POM)
78
112
40
5

38
7

40
5

118
97 SZOSTAK Adam (2010 #51759 LO 300)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
85
85
28
13-16

33
9-12
57
41-48
33
9-12

118
98 FRONCZAK Witold (2009 #54473 LO 6302)
KTS Nowy Dwór Maz. (MAZ)
67
150
23
17-20

44
3

44
3
50
57-64
117
99 GREGORCZYK Michał (2010 #50514 LO 5257)
MRKS Gdańsk (POM)
78
109
39
6

39
6

38
7

116
100 KOWALIK Remigiusz (2009 #51156 LO 6646)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
75
121
33
9-12

42
4

40
5

115
101 SZAFRAN Iwo (2009 #51488 LO 4181)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
76
117
34
9-10

42
4

39
6

115
102 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 6296)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
76
118
37
7-8

39
5-6

39
5-6

115
103 LASMAN Szymon (2010 #54154 LO 1598)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
76
119
37
7-8

39
5-6

39
5-6

115
104 MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 298)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
78
111
39
5-6

39
5-6

37
7-8

115
105 PIOCH Filip (2010 #57265 LO 1541)
Tajfun Ostrów Wlkp. (WLP)
74
129
40
5

34
9-10

40
5

114
106 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4673)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
75
123
36
8

39
6

39
6

114
107 HYZ Jakub (2010 #52320 LO 8526)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
77
114
38
5-8

39
5-6

37
7-8

114
108 SZCZEPAŃSKI Fabian (2012 #49763 LO 4446)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
78
106
28
13-16

36
8
50
57-64
36
8

114
109 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 3444)
MLUKS Dwójka Rawa Maz. (ŁDZ)
78
107
36
8

42
4

36
8

114
110 BARAN Marcel (2009 #52004 LO 1672)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
71
138
38
7

33
9-12

42
4

113
111 SZUSTKOWSKI Aleksander (2009 #54832 LO 7792)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
80
99
38
5-8

42
4

33
9-12

113
112 KĘDZIERSKI Grzegorz (2009 #49160 LO 6223)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
80
103
47
2

33
9-12

33
9-12

113
113 GURZYŃSKI Adam (2009 #58076 LO 3849)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
72
130
34
10

38
7

40
5

112
114 WAWRUSZCZAK Łukasz (2009 #49487 LO 4283)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
69
145
36
8

33
9-12

42
4

111
115 GRAL Marcel (2010 #54260 LO 4037)
MTS Kwidzyn (POM)
72
132
36
8

36
8

39
6

111
116 SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 1853)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
74
127
37
7-8

37
7-8

37
7-8

111
117 KUNA Jakub (2010 #50592 LO 7259)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
77
113
38
7

39
6

34
9-10

111
118 OLBRACHT Filip (2010 #57878 LO 3225)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
77
115
39
6

38
7

34
9-10

111
119 WANIELISTA Miłosz (2009 #55683 LO 4472)
SKT Sanok (PKR)
78
110
39
6

39
6

33
9-12

111
120 MIKICIUK Mikołaj (2020 #57268 LO 139)
IKS Spin Bożejowice (DŚL)
72
133
36
8

36
8

38
7

110
121 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 7740)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
77
116
44
3

33
9-12

33
9-12

110
122 WRONA Krzysztof (2010 #45529 LO 2506)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
81
97
42
4

39
5-6

29
13-15

110
123 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 4374)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
70
140
32
11

38
7

39
6

109
124 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 7236)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
71
135
33
9-12

38
5-8

38
5-8

109
125 SZCZEPANEK Paweł (2010 #57603 LO 5689)
LZS Żywocice (OPO)
76
120
39
5-6

37
7-8

33
9-12

109
126 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 4033)
MTS Kwidzyn (POM)
66
152
31
12

35
9

42
4

108
127 BIELIŃSKI Maurycy (2010 #53306 LO 3595)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
66
160
33
9-12

33
9-12

42
4

108
128 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 1874)
UKS Top Solec Kujawski (KPM)
70
144
35
9

35
9

38
7

108
129 PIASECKI Jonatan (2011 #53165 LO 3132)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
71
137
38
5-8

33
9-12

37
7-8

108
130 ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 1693)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
75
125
42
4

33
9-12

33
9-12

108
131 PRZYBYSZ Przemysław (2012 #51618 LO 2831)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
75
126
42
4

33
9-12

33
9-12

108
132 ZORNIG Jakub (2010 #49189 LO 9424)
STS Dębno (ZPM)
57
196


50
1
57
41-48
50
1
50
57-64
107
133 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 419)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
70
142
33
9-12

37
7-8

37
7-8

107
134 PILCH Michał (2010 #52704 LO 1805)
Lesznianka Leszna G. (ŚLS)
79
104
37
7-8

42
4

28
13-16

107
135 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 4039)
MTS Kwidzyn (POM)
107
51
50
1
50
57-64
50
1
57
41-48


107
136 STEFAŃSKI Aleksy (2010 #55382 LO 6653)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
67
151
28
13-16

39
6

38
7

105
137 STAŃKO Bartosz (2010 #51615 LO 2833)
PUKS Arka Łętownia (PKR)
68
147
28
13-16

40
5

36
8

104
138 FORMELA Oliwier (2011 #50384 LO 7896)
UKS Remus Miechucino (POM)
68
149
34
10

34
10

36
8

104
139 CZECH Michał (2010 #49547 LO 3664)
STS Brynica (OPO)
66
157
33
9-12

33
9-12

37
7-8

103
140 KOZŁOWSKI Szymon (2010 #52801 LO 2992)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)
70
141
33
9-12

37
7-8

33
9-12

103
141 KUŹMA Jakub (2009 #49015 LO 1840)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
103
54
50
1
53
49-56
50
1
50
57-64


103
142 FLAUMENHAFT Wojciech (2013 #50011 LO 4875)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
69
146
36
8

33
9-12

33
9-12

102
143 ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 341)
MKS Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
101
57
37
7-8
57
41-48
44
3



101
144 ZIELONY Wiktor (2010 #49886 LO 6963)
ŚKTS Świecie (KPM)
64
165
28
13-16

36
8

36
8

100
145 BIERNAT Michał (2010 #53939 LO 568)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
65
164
31
11-12

34
10

34
10

99
146 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 5114)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)
66
153
33
9-12

33
9-12

33
9-12

99
147 FILIPEK Jeremiasz (2009 #57805 LO 5949)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
66
154
33
9-12

33
9-12

33
9-12

99
  WALASEK Michał (2012 #49769 LO 4447)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
66
154
33
9-12

33
9-12

33
9-12

99
149 CANDER Kacper (2010 #54401 LO 1674)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
66
158
33
9-12

33
9-12

33
9-12

99
150 MANDOK Marcel (2010 #50213 LO 4862)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
66
160
33
9-12

33
9-12

33
9-12

99
151 OBAL Daniel (2009 #52049 LO 3284)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
71
136
33
9-12

38
7

28
13-16

99
152 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 2908)
LUKS Chełmno (KPM)
99
61
44
3
57
41-48
42
4



99
153 BUJNOWSKI Michał (2010 #54411 LO 1826)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
61
183
33
9-12

28
13-16

37
7-8

98
154 PODHORODECKI Sebastian (2011 #55460 LO 7256)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
62
175
31
11-12

31
11-12

36
8

98
155 PIOTROWSKI Lucjan (2010 #54104 LO 4373)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
64
166
29
13-14

35
9

34
10

98
156 ŻÓŁTEK Daniel (2009 #52416 LO 2436)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
70
139
28
13-16

42
4

28
13-16

98
157 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 5952)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
50
237
42
4
50
57-64


47
2

97
158 ROBAK Marcel (2009 #51481 LO 4176)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
61
191
38
7

23
17-20

36
8

97
159 WOŹNIAK Maurycy (2012 #51667 LO 6786)
MKS TS Warta Oborniki (WLP)
63
170
29
13-14

34
9-10

34
9-10

97
160 BABIAK Filip (2010 #48277 LO 8871)
Fiber Nowogród Bobrz. (LBU)
64
167
31
12

33
9-12

33
9-12

97
161 MICHALSKI Tymon (2011 #59198 LO 1775)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
56
207
28
13-16

28
13-16

39
6

95
162 WITUCH Damian (2010 #50607 LO 3140)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
66
160
33
9-12

33
9-12

29
13-15

95
163 MIAZGA Maksymilian (2009 #59790 LO 7547)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
56
203
23
17-20

33
9-12

38
5-8

94
164 KOPROWSKI Miłosz (2009 #48755 LO 4520)
Topspin Dzierżoniów (DŚL)
58
195
26
15-16

32
11

36
8

94
165 SKRZECZKOWSKI Antoni (2010 #53592 LO 9607)
MKS Mazovia Mińsk Maz. (MAZ)
61
176
23
17-20

38
5-8

33
9-12

94
166 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 4439)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
61
177
28
13-16

33
9-12

33
9-12

94
167 SOKOŁOWSKI Fabian (2012 #51794 LO 1236)
LUKS Abc Żak Pisanica (WMZ)
61
187
33
9-12

28
13-16

33
9-12

94
168 TARKOWSKI Mikołaj (2010 #55965 LO 6537)
IKTS Broń Radom (MAZ)
61
192
38
5-8

23
17-20

33
9-12

94
169 COFAŁ Jakub (2009 #54563 LO 5318)
MKTS Sparta Złotów (WLP)
63
169
23
17-20

40
5

31
11-12

94
170 MODRZEJEWSKI Wojciech (2012 #54091 LO 3224)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
63
171
29
13-14

34
9-10

31
11-12

94
171 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 919)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
66
159
33
9-12

33
9-12

28
13-16

94
172 HONKOWICZ Kacper (2009 #54592 LO 1125)
MKS Radość Gorlice (MŁP)
60
194
50
1
60
33-40


33
9-12

93
173 MILDE Dawid (2011 #54786 LO 8380)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)
53
222
33
9-12

20
17-24

39
5-6

92
174 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 9188)
SL Salos Szczecin (ZPM)
44
258


44
3

47
2

91
175 MRUK Patryk (2010 #53053 LO 2232)
MGLKS Odra Oława (DŚL)
56
202
17
21-24

39
6

35
9

91
176 WYDERSKI Grzegorz (2009 #55694 LO 7753)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
63
173
35
9

28
13-16

28
13-16

91
177 MICHNO Mateusz (2009 #53968 LO 5200)
LZS Victoria Chróścice (OPO)
57
201
37
7-8

20
17-24

33
9-12

90
178 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 876)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
51
231
23
17-20

28
13-16

38
7

89
179 SZYDŁO Maciej (2009 #52921 LO 2325)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
61
178
28
13-16

33
9-12

28
13-16

89
180 KARWASIŃSKI Dominik (2009 #54140 LO 631)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
61
179
28
13-16

33
9-12

28
13-16

89
181 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 700)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
61
181
33
9-12

28
13-16

28
13-16

89
182 MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 1683)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
61
182
33
9-12

28
13-16

28
13-16

89
183 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 6720)
TTS Trzemeszno (WLP)
44
258


44
3

44
3

88
184 CYRANKIEWICZ Olaf (2012 #54463 LO 1639)
ATS Lublin (LLS)
44
263
44
3



44
3

88
185 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 4478)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
80
101
40
5

40
5

8
31-33

88
186 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 4434)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
87
79
47
2

40
5



87
187 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 3387)
KS Polonia Kielce (ŚWI)
42
267
42
4



44
3

86
188 RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 422)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
53
220
20
17-24

33
9-12

33
9-12

86
189 PLONDER Maciej (2011 #51179 LO 7255)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
55
217
34
9-10

21
19-20

31
11-12

86
190 ŁOZIŃSKI Patryk (2009 #54908 LO 1478)
Meble Anders Żywiec (ŚLS)
66
156
33
9-12

33
9-12

20
17-24

86
191 GABRISCH Tomasz (2010 #54255 LO 5682)
LZS Żywocice (OPO)
57
198
29
13-15

28
13-16

28
13-16

85
  SUCHANEK Antoni (2011 #59779 LO 7260)
LZS Żywocice (OPO)
57
198
29
13-15

28
13-16

28
13-16

85
193 ZAJĄC Jakub (2010 #59577 LO 4422)
KS Świt Działoszyce (ŚWI)
42
265


42
4

42
4

84
194 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 2626)
UKS Maków (ŁDZ)
51
232
28
13-16

23
17-20

33
9-12

84
195 PAKURA Maciej (2010 #54502 LO 163)
GKTS Gdańsk (POM)
53
221
27
15

26
15-16

31
11-12

84
196 PIECOWSKI Szymon (2011 #47418 LO 7508)
KTS Gliwice (ŚLS)
56
204
28
13-16

28
13-16

28
13-16

84
197 DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 6287)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
56
205
28
13-16

28
13-16

28
13-16

84
198 DYMIŃSKI Kacper (2009 #47234 LO 3178)
Energa KTS Toruń (KPM)
56
207
28
13-16

28
13-16

28
13-16

84
199 BOBER Mateusz (2009 #50792 LO 1085)
LZS Kąkolówka (PKR)
61
184
33
9-12

28
13-16

23
17-20

84
200 TREDER Adam (2010 #48450 LO 169)
GKTS Gdańsk (POM)
64
168
32
11

32
11

20
17-24

84
201 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 3131)
KS Ogniwo Chełm (LLS)
44
258


44
3

39
5-6

83
202 BARTON Hubert (2009 #54946 LO 4968)
Tajfun Wielka Nieszawka (KPM)
48
244
20
17-24

28
13-16

35
9

83
203 MILCZARSKI Miłosz (2010 #52092 LO 7237)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
50
234
17
21-24

33
9-12

33
9-12

83
204 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 7741)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
55
214
27
15

28
13-16

28
13-16

83
205 HUBKA Piotr (2009 #50784 LO 1087)
LZS Kąkolówka (PKR)
55
216
33
9-12

22
19

28
13-16

83
206 MĄDRY Jan (2009 #54281 LO 2555)
UKS Piast Ostrzeszów (WLP)
60
193
34
9-10

26
15-16

23
17-20

83
207 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 4483)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
75
124
39
6

36
8

8
31-33

83
208 MUCHA Mateusz (2010 #48874 LO 9836)
UKS Spartakus Otyń (LBU)
38
285


38
7

44
3

82
209 KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 299)
Sportowiec Częstochowa (ŚLS)
61
185
33
9-12

28
13-16

20
17-24

81
210 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 926)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
61
186
33
9-12

28
13-16

20
17-24

81
211 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 8892)
UKS Czarni Pieszcz (ZPM)
40
269


40
5

40
5

80
212 GŁÓD Mikołaj (2010 #51783 LO 4904)
LKS Strażak Bratkówka (PKR)
42
266
33
9-12

9
27-34

38
7

80
213 POST Wiktor (2010 #51042 LO 5265)
MRKS Gdańsk (POM)
80
98
38
7

42
4



80
214 JĘDRZEJEWSKI Oliwier (2012 #56165 LO 576)
Olimpia Unia Grudziądz (KPM)
48
244
20
17-24

28
13-16

31
11-12

79
215 PANKOWSKI Jakub (2013 #54097 LO 2912)
LUKS Chełmno (KPM)
51
226
20
17-24

31
11-12

28
13-16

79
216 ZAGÓRSKI Marcin (2009 #55724 LO 3203)
Energa KTS Toruń (KPM)
51
227
20
17-24

31
11-12

28
13-16

79
217 ZADROŻNY Miłosz (2010 #53603 LO 7985)
CIA Łaskarzew (MAZ)
51
233
28
13-16

23
17-20

28
13-16

79
218 JUCHA Jakub (2011 #53184 LO 6164)
Politechnika Rzeszów (PKR)
56
207
28
13-16

28
13-16

23
17-20

79
219 PISZCZEK Norbert (2009 #51935 LO 8346)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
79
105
39
5-6

40
5



79
220 KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 2423)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
45
255
17
21-24

28
13-16

33
9-12

78
221 WILK Anatol (2011 #51163 LO 4380)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
46
250
23
18

23
17-20

32
11

78
222 KUROWSKI Miłosz (2011 #59994 LO 9398)
KS Campeones Wąchock (ŚWI)
39
280


39
6

38
7

77
223 STACHEL Artur (2011 #47269 LO 925)
UKS Rokicie Szczytniki (MŁP)
56
206
28
13-16

28
13-16

20
17-24

76
224 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 5852)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
56
211
36
8

20
17-24

20
17-24

76
225 KUROWSKI Bartosz (2011 #59995 LO 9399)
KS Campeones Wąchock (ŚWI)
36
292


36
8

39
6

75
  SZYMANOWSKI Kryspin (2011 #57823 LO 9663)
UKS Iskra Łasko (ZPM)
36
292


36
8

39
6

75
227 OTULAK Sebastian (2010 #53877 LO 9838)
UKS Spartakus Otyń (LBU)
39
280


39
6

36
8

75
228 ZIELNIK Aleksander (2010 #55250 LO 4874)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
47
249
22
19

25
17

28
13-16

75
229 OPERACZ Kuba (2010 #58784 LO 1612)
KS AZS AWF Wrocław (DŚL)
75
122
35
9

40
5



75
230 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 1687)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
46
251
23
17-19

23
17-20

28
13-16

74
231 RADZISZEWSKI Antoni (2010 #50579 LO 5951)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
51
228
23
17-20

28
13-16

23
17-20

74
232 MRÓZEK Filip (2009 #50786 LO 1090)
LZS Kąkolówka (PKR)
33
309


33
9-12

40
5

73
233 MATONIA Filip (2009 #47223 LO 5102)
UKS Huragan Sosnowiec (ŚLS)
40
275
20
17-24

20
17-24

33
9-12

73
234 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 1836)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
33
309


33
9-12

39
5-6

72
235 BUGANIK Marcel (2010 #51523 LO 471)
ZKS Zielona Góra (LBU)
44
262
25
17

19
21

28
13-16

72
236 HANDKE Jakub (2009 #55185 LO 6312)
KS Polonia Śmigiel (WLP)
72
131
36
8

36
8



72
237 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 4864)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
72
134
39
5-6

33
9-12



72
238 MOKANEK Marcel (2010 #59258 LO 8756)
SL Salos Szczecin (ZPM)
55
218
34
9-10

21
19-20

16
23-24

71
239 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 4435)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
28
362
28
13-16



42
4

70
240 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 5733)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
32
328
32
11



38
7

70
241 WOŁEK Jeremiasz (2010 #56711 LO 4870)
UKS MOS Opole (OPO)
33
321
33
9-12



37
7-8

70
242 KARCZEWSKI Piotr (2009 #55304 LO 2469)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
37
288


37
7-8

33
9-12

70
243 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 3851)
KS Gwiazda Bydgoszcz (KPM)
39
282
39
6



31
11-12

70
244 ŻYŁA Jakub (2010 #59592 LO 4561)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)
34
301


34
10

35
9

69
245 NOWAK Juliusz (2011 #52976 LO 9837)
UKS Spartakus Otyń (LBU)
36
292


36
8

33
9-12

69
246 STROJNY Hubert (2011 #54664 LO 8397)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
43
264
26
15-16

17
21-24

26
15-16

69
247 SAWICKI Krzysztof (2012 #55909 LO 6298)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
49
239
28
13-16

21
17-22

20
17-24

69
248 SZMITOWICZ Antoni (2009 #54153 LO 1603)
UKS Sokolik Niemodlin (OPO)
49
241
29
13-15

20
17-24

20
17-24

69
249 PIS Artur (2010 #52050 LO 4811)
LUKS Skrzyszów (MŁP)
35
299
12
25-28

23
17-20

33
9-12

68
250 MACIEJEWSKI Bartosz (2010 #53876 LO 1872)
UKS Top Solec Kujawski (KPM)
40
271
12
25-30

28
13-16

28
13-16

68
251 SZCZUTKOWSKI Kacper (2012 #54084 LO 2907)
LUKS Chełmno (KPM)
48
247
28
13-16

20
17-24

20
17-24

68
252 SIER Bartosz (2009 #53672 LO 5186)
KTS MOKSiR Zawadzkie (OPO)
68
148
29
WZTS

39
5-6



68
253 WRÓBLEWSKI Franciszek (2009 #51089 LO 7623)
Lupus Kabaty Warszawa (MAZ)
56
207
28
13-16

28
13-16

11
25-32

67
254 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 9369)
KSTS Krosno (PKR)
38
285


38
7

28
13-16

66
255 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (2009 #52107 LO 4672)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
46
252
23
17-20

23
17-20

20
17-24

66
256 KOBA Krzysztof (2009 #49161 LO 6225)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
66
163
38
5-8

28
13-16



66
257 ZACHARA Antoni (2011 #53656 LO 6359)
GOKiS Kąty Wrocławskie (DŚL)
34
307
21
19-20

13
25-26

31
12

65
258 SOKOŁOWSKI Marcel (2011 #54287 LO 1200)
Orzeł Wysocko Wielkie (WLP)
52
224
23
17-20

29
13-14

12
25-28

64
259 ZIELIŃSKI Stanisław (2012 #55174 LO 2227)
Orlicz 1924 Suchedniów (ŚWI)
31
329


31
12

32
11

63
260 MULARCZYK Szymon (2010 #53821 LO 3084)
GUKS Sokół Jerzmanowa (DŚL)
34
301


34
10

29
14

63
261 BOCHOWICZ Oliwier (2009 #45546 LO 3880)
UKS Impuls Kłodzko (DŚL)
63
172
34
10

29
13-14



63
262 NALEŻNIAK Mateusz (2009 #52922 LO 2318)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
20
437


20
17-24

42
4

62
263 ROLA Filip (2009 #49586 LO 2533)
GKTS Krajna Złotów (WLP)
62
174
31
11-12

31
11-12



62
264 ODOLCZYK Oliwier (2011 #53898 LO 8236)
UATS Batimex Pruszków (MAZ)
23
412
23
17-20



38
5-8

61
265 STARCZYŃSKI Bartek (2012 #54538 LO 6638)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
28
348


28
13-16

33
9-12

61
266 KUSEK Bartłomiej (2011 #52583 LO 4401)
TTS Polonia Bytom (ŚLS)
28
368
28
13-16



33
9-12

61
267 PRUSINOWSKI Aleks (2010 #53773 LO 11574)
UKS KOKiS Kolno (PDL)
33
309


33
9-12

28
13-16

61
268 WIJAS Hubert (2009 #59126 LO 8141)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
33
318
26
16

7
34

28
13-16

61
269 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 7039)
KS Nadarzyn (MAZ)
33
319
33
9-12



28
13-16

61
270 KOWALCZYK Filip (2010 #52090 LO 7233)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
33
321
33
9-12



28
13-16

61
271 PRZYBYSZ Maksymilian (2009 #54069 LO 2000)
GKTS Wiązowna (MAZ)
44
261
6
33-48

38
5-8

17
21-24

61
272 TOPOLSKI Tomasz (2010 #52553 LO 5371)
UKS Remik Stary Folwark (PDL)
49
240
28
13-16

21
17-22

12
25-29

61
273 KILJAŃSKI Kacper (2010 #56824 LO 2692)
UKS Dynamo Gózd (LLS)
61
180
28
13-16

33
9-12



61
274 KOBA Rafał (2010 #49158 LO 6226)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
61
187
33
9-12

28
13-16



61
  PARADOWSKI Wiktor (2010 #59427 LO 2495)
SL Kalina Salos Lublin (LLS)
61
187
33
9-12

28
13-16



61
  PIEKUTOWSKI Bartosz (2011 #59172 LO 1848)
UKS TS Ósemka Białystok (PDL)
61
187
33
9-12

28
13-16



61
277 JARECKI Tomasz (2009 #58113 LO 8749)
SL Salos Szczecin (ZPM)
34
301


34
9-10

26
15-16

60
278 URBAN Tymoteusz (2010 #53684 LO 425)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
40
274
20
17-24

20
17-24

20
17-24

60
279 WÓJCIK Patryk (2012 #52485 LO 2909)
LUKS Chełmno (KPM)
20
437


20
17-24

39
6

59
280 ŻARŁOK Oskar (2009 #54266 LO 4046)
MTS Kwidzyn (POM)
31
329


31
12

28
13-16

59
281 VYNARSKIY Valerii (2009 #52935 LO 426)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
31
334
11
25-32

20
17-24

28
13-16

59
282 WINTER Marcel (2010 #53015 LO 9381)
KSTS Krosno (PKR)
36
292


36
8

23
17-20

59
283 WARULIK Filip (2009 #47050 LO 2636)
UKS Maków (ŁDZ)
51
229
23
17-19

28
13-16

8
31-33

59
284 GÓŹDŹ Jakub (2010 #59016 LO 4336)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)
29
342


29
13-14

29
13-14

58
285 SKIBIŃSKI Kamil (2012 #55365 LO 6230)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
28
348


28
13-16

29
13-15

57
286 GRABOWSKI Miłosz (2009 #59447 LO 2784)
KTS Nowy Dwór Maz. (MAZ)
34
304
6
33-48

28
13-16

23
17-20

57
287 ŻWAWIAK Marcin (2011 #54188 LO 3740)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
57
197
26
15-16

31
11-12



57
288 DZIADOSZ Mateusz (2009 #55466 LO 5893)
KS Górnik Polkowice (DŚL)
57
200
31
12

26
15-16



57
289 TARAKAN Michał (2014 #52282 LO 713)
3STS Starogard Gdański (POM)
21
424


21
19-20

35
9

56
290 CIURYŁO Bartosz (2011 #55361 LO 6215)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
23
390


23
17-20

33
9-12

56
  JOCEK Wiktor (2012 #59708 LO 6214)
SKTS Dwójka Kraśnik (LLS)
23
390


23
17-20

33
9-12

56
292 PASZKIEWICZ Błażej (2011 #52145 LO 9781)
LZS Włosień (DŚL)
26
374


26
15-16

30
13

56
293 BOGUCKI Szymon (2013 #55814 LO 1666)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
28
348


28
13-16

28
13-16

56
294 SAWICKI Adrian (2010 #55910 LO 6297)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
28
370
28
13-16



28
13-16

56
295 LEOŃCZYK Miłosz (2009 #54331 LO 384)
UKS Champion Police (ZPM)
55
212
26
15-16

29
13-14



55
  POLITOWICZ Mikołaj (2011 #56584 LO 166)
GKTS Gdańsk (POM)
55
212
26
16

29
14



55
297 WISZNIEWSKI Maciek (2009 #59643 LO 5038)
Technik Świdwin (ZPM)
55
215
29
13-14

26
15-16



55
298 WÓJCIK Filip (2009 #56377 LO 9382)
KSTS Krosno (PKR)
21
424


21
20

33
9-12

54
299 ZAJDA Miłosz (2014 #58243 LO 1670)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
26
377
19
20-22

7
37

28
13-16

54
300 KOPANIA Piotr (2010 #48276 LO 8873)
Fiber Nowogród Bobrz. (LBU)
34
306
18
22

16
23-24

20
17-24

54
301 MOLIŃSKI Jakub (2011 #50921 LO 4196)
MKS Rokita Brzeg Dolny (DŚL)
54
219
25
17

29
13-14



54
302 GARNEK Marcel (2010 #54540 LO 6629)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
33
309


33
9-12

20
17-24

53
  ŻMIEJKO Paweł (2012 #56132 LO 11636)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)
33
309


33
9-12

20
17-24

53
304 NASUTO Alex (2009 #55907 LO 6294)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
33
320
33
9-12



20
17-24

53
305 PAWLAK Filip (2011 #59199 LO 1777)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
36
297
28
13-16

8
32-33

17
21-24

53
306 IWANICKI Milan (2009 #56645 LO 3699)
UKS Lider Milicz (DŚL)
53
223
38
7

15
24



53
307 NÓŻYŃSKI Maksymilian (2010 #54062 LO 8394)
Pionier GOKiS Kleszczewo (WLP)
23
390


23
17-20

29
13-14

52
308 MAJEROWICZ Michał (2009 #53020 LO 6721)
TTS Trzemeszno (WLP)
29
342


29
13-14

23
17-20

52
309 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 6488)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
32
325
12
25-30

20
17-24

20
17-24

52
310 WASILEWSKI Nikodem (2009 #57834 LO 9666)
UKS Iskra Łasko (ZPM)
13
487


13
25-26

38
7

51
311 WAWRZYNIAK Mikołaj (2009 #58649 LO 5377)
Polonia Środa Wlkp. (WLP)
17
473
17
21-24



34
9-10

51
312 NIEDBAŁA Sebastian (2010 #47257 LO 10912)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
18
452


18
22

33
9-12

51
313 KUCIŃSKI Jan (2011 #56757 LO 9973)
MTS Kwidzyn (POM)
23
390


23
18

28
13-16

51
314 JULICKI Oliwier (2012 #56207 LO 6642)
EKS Mlexer Elbląg (WMZ)
23
413
23
17-20



28
13-16

51
315 SZERER Kacper (2014 #54752 LO 4365)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
28
359
17
21-24

11
27-30

23
17-20

51
316 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 2266)
S. Siemianowice Śl. (ŚLS)
31
333
11
25-32

20
17-24

20
17-24

51
317 WIECHECKI Tomasz (2010 #57098 LO 2366)
KS Gotyk Toruń (KPM)
31
336
31
11-12



20
17-24

51
318 MRÓZEK Jakub (2012 #50766 LO 1091)
LZS Kąkolówka (PKR)
34
308
25
17

9
27-34

17
21-24

51
319 ROSIŃSKI Tytus (2010 #52241 LO 3195)
Energa KTS Toruń (KPM)
51
225
12
25-30

39
6



51
320 SZARMACH Antoni (2013 #53812 LO 5219)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
51
230
23
17-20

28
13-16



51
321 LEWANDOWSKI Tymon (2010 #54009 LO 160)
GKTS Gdańsk (POM)
30
337


30
13

20
17-24

50
322 SYKTUS Maciej (2011 #54032 LO 896)
UKS Płomień Limanowa (MŁP)
30
338
12
25-28

18
21-23

20
17-24

50
323 HERNER Nikodem (2011 #53926 LO 5734)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
30
339
19
21

11
27-28

20
17-24

50
324 TOCZYSKI Kacper (2011 #54825 LO 7793)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
50
234
17
21-24

33
9-12



50
325 ZBOROWSKI Maksymilian (2010 #59211 LO 5046)
Technik Świdwin (ZPM)
50
236
24
17-18

26
15-16



50
326 ŻMIEJKO Filip (2013 #56133 LO 11637)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)
21
424


21
17-22

28
13-16

49
327 MADEJ Jan (2012 #52811 LO 7853)
UKS SP Korzeniów (PKR)
36
296
18
21-22

18
21-22

13
26

49
328 NOWICKI Konstanty (2009 #52286 LO 6740)
UKS Słowian Mrowino (WLP)
40
272
17
21-24

23
17-20

9
29-32

49
329 PIOTROWSKI Tomasz (2010 #56989 LO 6883)
KS Spójnia Warszawa (MAZ)
45
257
28
13-16

17
21-24

4
49-64

49
330 KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 2530)
GKTS Krajna Złotów (WLP)
49
238
23
17-20

26
15-16



49
331 CZUCZAK Olivier (2013 #55419 LO 2139)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
49
242
31
11-12

18
21-22



49
332 BRZANA Antoni (2010 #54375 LO 3661)
STS Brynica (OPO)
20
437


20
17-24

28
13-16

48
  REINERT Maciej (2011 #50884 LO 4866)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
20
437


20
17-24

28
13-16

48
334 RAKOWSKI Oliwier (2010 #56511 LO 8270)
Perła Połczyn-Zdrój (ZPM)
24
389
24
17-18



24
17-18

48
335 CEBULA Łukasz (2009 #54376 LO 3662)
STS Brynica (OPO)
28
348


28
13-16

20
17-24

48
336 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 5862)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
28
364
28
13-16



20
17-24

48
337 ARENDT Mikołaj (2010 #51180 LO 7258)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
37
290
21
19-20

16
23-24

11
27-28

48
338 ŁUKASIK Aleksander (2010 #53133 LO 8010)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
48
243
15
23-26

33
9-12



48
339 ULATOWSKI Kacper (2009 #59379 LO 1948)
KS Spin Częstochowa (ŚLS)
48
244
20
17-24

28
13-16



48
340 ULAŃSKI Krzysztof (2009 #51607 LO 9543)
STLA Szczecinek (ZPM)
47
248


47
2



47
341 KWAŚNICKI Jakub (2013 #55093 LO 558)
UKS MOSiR Dukla (PKR)
23
390


23
18

23
17-20

46
  ŁĘT Norbert (2010 #50828 LO 5210)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)
23
390


23
17-20

23
17-20

46
343 LEMIESZEK Igor (2009 #57203 LO 7787)
MKS Pogoń Siedlce (MAZ)
23
409
6
33-48

17
21-24

23
17-20

46
344 DRAPIEWSKI Oskar (2010 #55357 LO 3101)
LKTS Luboń (WLP)
29
344
12
25-28

17
21-24

17
21-24

46
345 BŁASZCZYK Emmanuel (2010 #54185 LO 3721)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
29
345
17
21-24

12
25-28

17
21-24

46
346 KUBERA Adrian (2009 #53987 LO 4674)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
46
253
23
17-20

23
17-20



46
347 FOTTA Krzysztof (2010 #53759 LO 8760)
UKS Orlik Gdynia (POM)
46
254
29
14

17
21-24



46
348 KALISZUK Hubert (2009 #58863 LO 5258)
MRKS Gdańsk (POM)
17
459


17
21-24

28
13-16

45
349 RUJNER Szymon (2011 #57124 LO 5861)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
25
380
12
25-30

13
25-27

20
17-24

45
350 BUŃKO Arkadiusz (2010 #55932 LO 8182)
IKRTS Józefów (MAZ)
28
348


28
13-16

17
21-24

45
351 SUKIENNIK Bartosz (2010 #54323 LO 2634)
UKS Maków (ŁDZ)
28
361
19
20-22

9
29-31

17
21-24

45
352 CICHOR Jaromir (2010 #54341 LO 7227)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
45
256
17
21-24

28
13-16



45
353 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 2553)
UKS Piast Ostrzeszów (WLP)
21
432
9
29-32

12
25-28

23
17-20

44
354 MADEJ Mikołaj (2011 #52810 LO 7854)
UKS SP Korzeniów (PKR)
27
373
9
27-34

18
21-22

17
21-24

44
355 MODRZEJEWSKI Wiktor (2009 #54092 LO 3223)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)





42
4

42
356 NIEWIADOMSKI Stanisław (2011 #59007 LO 4347)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)
18
452


18
21-22

24
17-18

42
357 BIOLIK Kacper (2009 #53235 LO 2296)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
22
421
11
25-32

11
25-32

20
17-24

42
358 TWAROWSKI Emil (2012 #55345 LO 491)
ZKS Zielona Góra (LBU)
22
423
22
19



20
17-24

42
359 HOŁUBOWICZ Filip (2010 #52552 LO 5364)
UKS Remik Stary Folwark (PDL)
21
424


21
17-22

20
17-24

41
  NIEDBAŁA Patryk (2010 #47258 LO 10911)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
21
424


21
19-20

20
17-24

41
361 SKRZĘTA Dominik (2009 #54701 LO 4910)
LKS Strażak Bratkówka (PKR)
32
327
23
18

9
27-34

9
29-32

41
362 FLASZA Hubert (2009 #51455 LO 45)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
41
268
33
9-12

8
32-33



41
363 KASPRZAK Tomasz (2012 #57064 LO 5117)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)
17
459


17
21-24

23
17-20

40
364 SZELEJEWSKI Andrzej (2010 #52743 LO 7551)
Tenis Maxi Plast Ząbki (MAZ)
17
473
17
21-24



23
17-20

40
365 GIEMZA Antoni (2011 #53631 LO 4859)
STS Gmina Strzelce Op. (OPO)
20
437


20
17-24

20
17-24

40
366 CYPEK Filip (2010 #46722 LO 2265)
S. Siemianowice Śl. (ŚLS)
20
445
20
17-24



20
17-24

40
367 BUKOLT Julian (2010 #55144 LO 3172)
Energa KTS Toruń (KPM)
20
448
20
17-24



20
17-24

40
368 JAROSZ Leon (2011 #56134 LO 11631)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)
28
348


28
13-16

12
25-29

40
369 HAWRYLAK Jakub (2010 #51277 LO 8003)
Gim-Tim 5 Stalowa Wola (PKR)
33
317
18
21-22

15
23-26

7
33-40

40
370 DRĄG Wiktor (2009 #53192 LO 9830)
UKS Spartakus Otyń (LBU)
40
269


40
5



40
371 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 1374)
MUKS Jedynka Pszów (ŚLS)
40
273
20
17-24

20
17-24



40
372 PRZYBYLSKI Marceli (2010 #50840 LO 1877)
UKS Top Solec Kujawski (KPM)
40
275
20
17-24

20
17-24



40
  UTYLSKI Ignacy (2013 #56370 LO 1443)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
40
275
20
17-24

20
17-24



40
  WIKA Jakub (2011 #55982 LO 6498)
MKS Emdek Bydgoszcz (KPM)
40
275
20
17-24

20
17-24



40
375 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 4443)
Dekorglass Działdowo (WMZ)
40
279
40
5





40
376 SZKWAREK Marcin (2009 #56223 LO 11488)
ZKS Zielona Góra (LBU)





39
6

39
377 WOŹNIAK Oliwier (2013 #52074 LO 3489)
UKS Lis Sierakowice (POM)
11
505


11
25-32

28
13-16

39
378 WRÓBEL Kamil (2011 #54915 LO 8351)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)
39
283
39
5-6





39
379 FLIS Antoni (2012 #55375 LO 996)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
39
284
39
6





39
380 ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof (2011 #53232 LO 6539)
IKTS Broń Radom (MAZ)





38
5-8

38
381 GÓŹDŹ Adam (2010 #59015 LO 4335)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)
9
528


9
29-30

29
13-14

38
382 MARDUŁA Michał (2011 #52018 LO 2431)
KS Gorce Nowy Targ (MŁP)
18
452


18
21-23

20
17-24

38
383 JĘDRZEJEWSKI Szymon (2010 #52091 LO 7230)
UKS Alfa Gostynin (MAZ)
38
287
38
5-8





38
384 KOLASA Wojciech (2011 #59003 LO 4340)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)
11
505


11
27-28

26
15-16

37
385 GÓRKA Cyprian (2010 #59013 LO 4334)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)
16
476


16
23-24

21
19-20

37
386 KUCIŃSKI Franciszek (2010 #56756 LO 9972)
MTS Kwidzyn (POM)
17
459


17
21-24

20
17-24

37
  ŚWIETLIŃSKI Tristan (2011 #60855 LO 11553)
MRKS Gdańsk (POM)
17
459


17
21-24

20
17-24

37
388 TOMKOWSKI Dawid (2011 #52054 LO 1822)
MOKSiR Czchów (MŁP)
17
471
17
21-24



20
17-24

37
389 CIBOROWSKI Szymon (2010 #51279 LO 6380)
UKS Kępa Dębica (PKR)
28
348


28
13-16

9
29-32

37
390 JURCZAK Franciszek (2010 #54819 LO 5764)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
28
367
28
13-16



9
29-32

37
391 BIELECKI Szymon (2012 #55931 LO 8524)
Heksa Niedrzwica Duża (LLS)
37
288


37
7-8



37
392 ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 4384)
MKS Wolavia Wołów (DŚL)
37
291
26
15-16

11
27-30



37
393 UTNIK Radosław (2010 #60965 LO 11724)
MKS Czarni Połaniec (ŚWI)





36
8

36
394 GAWŁOS Wiktor (2011 #58319 LO 1768)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
12
495


12
25-28

23
17-20

35
  SOBCZYK Igor (2013 #58244 LO 1669)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
12
495


12
25-28

23
17-20

35
  TRZEPAŃSKI Szymon (2012 #57063 LO 5121)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)
12
495


12
25-28

23
17-20

35
397 GAJEWSKI Michał (2009 #57255 LO 8268)
Perła Połczyn-Zdrój (ZPM)
17
473
17
23



18
21-22

35
398 WESOŁOWSKI Ksawery (2011 #55246 LO 8139)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
28
359
17
23

11
27-28

7
33

35
399 JARZĄBEK Jakub (2011 #59455 LO 2813)
LUKS Radość Porzecze (ŚWI)
35
298


35
9



35
400 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 4088)
UKS Kosynier Sobowidz (POM)
35
300
35
9





35
401 BRACHA Mikołaj (2013 #60426 LO 10812)
UKS Orlęta Bilcza (ŚWI)





34
10

34
  ROGOWSKI Franciszek (2009 #59956 LO 9192)
GKTS Gdańsk (POM)





34
10

34
403 OBERDA Michał (2009 #54975 LO 6536)
IKTS Broń Radom (MAZ)
11
524
11
25-32



23
17-20

34
404 RYNKIEWICZ Mieszko (2013 #54477 LO 1226)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)
17
459


17
21-24

17
21-24

34
405 FABER Sebastian (2009 #60572 LO 11136)
MKS Skawa Wadowice (MŁP)
23
390


23
17-20

11
25-32

34
  MICHAŁUSZKO Aleks (2009 #56268 LO 10250)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
23
390


23
18

11
25-32

34
407 LAZARENKA Marat (2009 #56271 LO 7744)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
23
416
23
18



11
25-32

34
408 SZYMAŃSKI Igor (2010 #52983 LO 8101)
KS Sokół Serock (MAZ)
28
369
28
13-16



6
33-48

34
409 GĄDEK Szymon (2011 #55377 LO 1001)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
34
305
17
21-24

17
23



34
410 KRUKOWSKI Szymon (2010 #56303 LO 2993)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)





33
9-12

33
  KRULIK Jakub (2010 #61175 LO 12016)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)





33
9-12

33
  PIEĆKO Maciej (2010 #58936 LO 3018)
UKS Dojlidy Białystok (PDL)





33
9-12

33
413 DRAJEM Mateusz (2013 #55022 LO 3146)
Energa KTS Toruń (KPM)
13
487


13
25-27

20
17-24

33
  GARNEK Fabian (2009 #54541 LO 6628)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
13
487


13
25-27

20
17-24

33
  GŁÓWKA Marcin (2010 #59213 LO 7400)
MMKS Kędzierzyn-Koźle (OPO)
13
487


13
25-27

20
17-24

33
416 SZYMON Kościółek (2011 #58928 LO 3732)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
16
478
7
37-40

9
29-32

17
21-24

33
417 PTAK Igor (2013 #54175 LO 405)
KS Mysław Mysłowice (ŚLS)
22
421
11
25-32

11
25-32

11
25-32

33
418 BŁASZCZYK Jakub (2013 #60106 LO 9955)
ZKS Zielona Góra (LBU)
33
309


33
9-12



33
  CITKO Piotr (2010 #56135 LO 11629)
Płomień Dobrzyniewo D. (PDL)
33
309


33
9-12



33
  GORCZYCZEWSKI Piotr (2010 #51598 LO 4836)
LKS Wel Lidzbark (WMZ)
33
309


33
9-12



33
421 MARZĘDA Grzegorz (2010 #56082 LO 2480)
Lewart AGS Lubartów (LLS)
33
321
33
9-12





33
422 BUZOWSKI Piotr (2011 #56034 LO 3277)
MKS Tarnovia Tarnów (MŁP)
12
502
12
25-28



20
17-24

32
423 SOMMER Franciszek (2009 #59876 LO 8433)
Krzemień Ustrzyki Dolne (PKR)
15
481


15
23-26

17
21-24

32
424 GŁODEK Oliwier (2009 #59735 LO 6627)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
20
437


20
17-24

12
25-30

32
425 WIJAS Cezary (2009 #59127 LO 8140)
UKS Witniczanin Witnica (LBU)
21
433
14
25

7
35-36

11
25-32

32
426 MIZIA Jan (2009 #56941 LO 1803)
Lesznianka Leszna G. (ŚLS)
26
376
6
33-48

20
17-24

6
33-48

32
427 PINDA Oskar (2010 #59606 LO 4636)
KS Feniks Jaworznia (ŚWI)
32
324


32
11



32
428 JURKIEWICZ Michał (2010 #57221 LO 1432)
KS Nowa Era Toruń (KPM)
32
326
12
25-30

20
17-24



32
429 FILODA Karol (2012 #54189 LO 3722)
UKS Optimum Lubasz (WLP)





31
11-12

31
430 IWANOWSKI Tomasz (2011 #60852 LO 11550)
MRKS Gdańsk (POM)
11
505


11
25-32

20
17-24

31
  SIERZPUTOWSKI Adam (2012 #59898 LO 8577)
MRKS Gdańsk (POM)
11
505


11
25-32

20
17-24

31
432 KOZIK Wojciech (2010 #56174 LO 8738)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
20
437


20
17-24

11
25-32

31
433 BRAŃSKI Mateusz (2009 #48802 LO 1030)
UKS TS Sparta Lubań (DŚL)
31
329


31
12



31
  KUNOWSKI Adam (2009 #55421 LO 2146)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
31
329


31
11-12



31
435 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 6690)
KTS Wijewo (WLP)
31
335
31
11-12





31
436 WALCZAK Alan (2011 #57906 LO 4183)
Wicher Lisiec Wielki (WLP)
7
555


7
33-40

23
17-20

30
437 KARAŚ Paweł (2011 #49510 LO 4266)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
10
527


10
29

20
17-24

30
438 BRZEZIECKI Jan (2014 #59322 LO 1225)
IKS Start Zduńska Wola (ŁDZ)
23
390


23
17-20

7
34-36

30
439 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 7746)
Gorzovia Gorzów Wlkp. (LBU)
30
340
30
13





30
440 WICHROWSKI Maciej (2010 #56586 LO 170)
GKTS Gdańsk (POM)
30
341
30
13





30
441 KUCZYŃSKI Piotr (2012 #56175 LO 5436)
UKS Żaki Taczanów (WLP)





29
13-14

29
442 LEŚNIEWSKI Nikodem (2011 #57353 LO 3221)
UKS Zalew Stepnica (ZPM)
8
548


8
31-32

21
19-20

29
443 LISIAK Filip (2011 #57062 LO 5118)
LKS Stomil Bełchatów (ŁDZ)
12
495


12
25-28

17
21-24

29
444 WRÓBEL Błażej (2013 #55964 LO 6530)
IKTS Broń Radom (MAZ)
23
409
6
33-48

17
21-24

6
33-48

29
445 ZIMOWSKI Mateusz (2010 #50004 LO 6745)
UKS Słowian Mrowino (WLP)
24
388
12
25-28

12
25-28

5
41-48

29
446 SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 6691)
KTS Wijewo (WLP)
29
346
29
13-14





29
447 SKIBA Marcel (2012 #57183 LO 3703)
UKS Lider Milicz (DŚL)
29
347
29
13-14





29
448 KOZŁOWSKI Krzysztof (2012 #55271 LO 234)
Bogoria Grodzisk Maz. (MAZ)





28
13-16

28
  TYSZKOWSKI Kajetan (2012 #55490 LO 5213)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)





28
13-16

28
  WĘGRZYNOWSKI Alan (2010 #51597 LO 4842)
LKS Wel Lidzbark (WMZ)





28
13-16

28
451 BURKIEWICZ Sebastian (2013 #59567 LO 4248)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
8
548


8
31-32

20
17-24

28
452 FIEDOROWICZ Szymon (2009 #55591 LO 2098)
MLKS Czarni Olecko (WMZ)
28
348


28
13-16



28
  KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 4273)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
28
348


28
13-16



28
  LEGIERSKI Krystian (2010 #55443 LO 10072)
UKS Wisła (ŚLS)
28
348


28
13-16



28
  WOJTASIK Mateusz (2009 #56106 LO 9843)
UKS Spartakus Otyń (LBU)
28
348


28
13-16



28
456 ROZWADOWSKI Marcin (2009 #53645 LO 4021)
Kłos Wola Skromowska (LLS)
28
363
28
13-16





28
457 KUCZYŃSKI Kacper (2010 #55437 LO 4565)
SKS Junior Łucka (LLS)
28
365
28
13-16





28
458 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 633)
UKS Gryf Gdów (MŁP)
28
366
28
13-16





28
459 MYSIAK Wojciech (2010 #55436 LO 4566)
SKS Junior Łucka (LLS)
28
370
28
13-16





28
  ZAPART Franciszek (2009 #52031 LO 6715)
MKS Jedynka Łódź (ŁDZ)
28
370
28
13-16





28
461 LEWANDOWSKI Wiktor (2010 #52000 LO 4275)
Bocian Słońsk-Kołczyn (LBU)
16
476


16
23-24

11
25-32

27
462 FRONTCZAK Jakub (2009 #61279 LO 12150)
SKTS Rataje 50 Poznań (WLP)





26
15-16

26
  ZAJFERT Piotr (2012 #60082 LO 9891)
LZS Tęcza Pisarzowice (DŚL)





26
15-16

26
  ZALEWSKI Antoni (2011 #60406 LO 10717)
LKS Odra Głoska (DŚL)





26
15-16

26
465 MARCOL Michał (2009 #55582 LO 2314)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
6
573


6
33-48

20
17-24

26
466 ŻELAZNOWSKI Kacper (2009 #52362 LO 7292)
PKS Kolping Jarosław (PKR)
15
481


15
23-26

11
27-28

26
467 KULWAS Karol (2009 #51633 LO 3725)
UKS Optimum Lubasz (WLP)
17
470
17
21-24



9
29-32

26
468 SARWIŃSKI Sebastian (2009 #54865 LO 2323)
Skarbek Tarnowskie Góry (ŚLS)
20
447
20
17-24



6
33-48

26
469 ŻAK Antoni (2012 #51493 LO 7986)
CIA Łaskarzew (MAZ)
22
420
11
25-32

11
25-32

4
49-64

26
470 RYBARCZYK Olaf (2009 #59116 LO 9975)
MTS Kwidzyn (POM)
26
374


26
15-16



26
471 DIDUCH Bartosz (2010 #52167 LO 381)
UKS Champion Police (ZPM)
26
378
26
15-16





26
472 TAUROGIŃSKI Oskar (2014 #60313 LO 10488)
Pełcz Górki Noteckie (LBU)
5
596


5
41-46

20
17-24

25
473 NOWAKOWSKI Aleksander (2011 #59008 LO 4348)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)
9
528


9
29-30

16
23-24

25
474 FEDORYNIEC Wojciech (2012 #55518 LO 714)
3STS Starogard Gdański (POM)
25
379


25
17



25
475 SZOT Radosław (2011 #57125 LO 5864)
LUKS Kusy Laskowice (KPM)
25
380
12
25-30

13
25-27



25
476 SERAFINOWICZ Jakub (2011 #54246 LO 4311)
MLKS Sudety Międzylesie (DŚL)
25
382
17
21-24

8
31-34



25
477 DYWAN Artur (2010 #54262 LO 4031)
MTS Kwidzyn (POM)
25
383
25
17





25
478 FIGACZ Patryk (2010 #55926 LO 2695)
UKS Dynamo Gózd (LLS)
25
384
25
17





25
479 PODOLSKI Robert (2011 #59009 LO 4349)
UKS Teniga Szczecin (ZPM)
11
505


11
27-28

13
25-26

24
480 ŁYSAKOWSKI Mateusz (2011 #55233 LO 2629)
UKS Maków (ŁDZ)
17
459


17
21-24

7
34-36

24
  OŻGA Patryk (2010 #47351 LO 9477)
WLKS Łobzonka Wyrzysk (WLP)
17
459


17
21-24

7
33-40

24
482 MISZTAL Szymon (2010 #58857 LO 5321)
MKTS Sparta Złotów (WLP)
19
449
7
37-40

12
25-28

5
41-48

24
483 OGORZAŁEK Cezary (2011 #52383 LO 9504)
STS Połczyn-Zdrój (ZPM)
24
385


24
17-18



24
  WIŚNIEWSKI Paweł (2011 #55420 LO 2157)
Koszalinianin Koszalin (ZPM)
24
385


24
17-18



24
485 MROTEK Adrian (2011 #59189 LO 2532)
GKTS Krajna Złotów (WLP)
24
387
7
33-36

17
21-24



24
486 LEWANDOWSKI Gabriel (2012 #55746 LO 9179)
LZS Tęcza Pisarzowice (DŚL)





23
17-20

23
  NOWAKOWSKI Niko (2010 #60454 LO 10898)
IKS Spin Bożejowice (DŚL)





23
17-20

23
  ORŁOWSKI Michał (2014 #55497 LO 5217)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)





23
17-20

23
  SADOWSKI Antoni (2013 #58766 LO 5218)
Ostródzianka Ostróda (WMZ)





23
17-20

23
  TOMKOWICZ Igor (2012 #54107 LO 5985)
ULKS Ciechów (DŚL)