Polski Związek Tenisa Stołowego

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP P-ty
1 PAKUŁA Aleks (2009 #47314 LO 5686)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
292
1

130
1
130
2 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6238)
UKS LIS Sierakowice (POM)
244
7

121
2
121
3 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 1873)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
288
2

105
3-4
105
4 TOTON Kacper (2008 #43660 LO 8104)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
274
3

105
3-4
105
5 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 377)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
237
8

91
5-8
91
6 KUFEL Karol (2008 #44511 LO 6740)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
214
10

91
5-8
91
7 SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 529)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
206
14

91
5-8
91
8 WNĘK Krzysztof (2009 #44388 LO 6784)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
185
20

91
5-8
91
9 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 933)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
259
4

79
9-12
79
10 SMOTER Adam (2008 #47911 LO 6285)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
212
12

79
9-12
79
11 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 2979)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
201
16

79
9-12
79
12 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 3083)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
198
17

79
9-12
79
13 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 339)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
171
26

76
13-16
76
14 GAWLAS Mateusz (2009 #45186 LO 2267)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
150
34

76
13-16
76
15 RĘKAS Miłosz (2008 #45718 LO 7383)
KS GOTYK Toruń (KPM)
131
57
50
1
76
13-16
76
16 FABISIAK Tomasz (2009 #45760 LO 6281)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
74
180
47
2
76
13-16
76
17 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 8272)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
248
6

69
17-24
69
18 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 414)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
212
11

69
17-24
69
19 LIPOWSKI Michał (2008 #45717 LO 329)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
207
13

69
17-24
69
20 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 6432)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
193
19

69
17-24
69
21 MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 6196)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
183
21

69
17-24
69
22 SAWINA Maksymilian (2008 #46568 LO 1097)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
165
28

69
17-24
69
23 KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 1194)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
118
77
47
2
69
17-24
69
24 ŻYWORONEK Patryk (2009 #53923 LO 271)
ZKS Zielona Góra (LBU)
64
204
50
1
69
17-24
69
25 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 2980)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
234
9

66
25-32
66
26 BIELECKI Maciej (2008 #45701 LO 318)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
177
23

66
25-32
66
27 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 6414)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
167
27

66
25-32
66
28 NYKIEL Piotr (2008 #47593 LO 7213)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
160
32

66
25-32
66
29 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 5593)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
147
39
50
1
66
25-32
66
30 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 4382)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
124
67
42
4
66
25-32
66
31 SZARY Piotr (2009 #46674 LO 2272)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
101
115
50
1
66
25-32
66
32 KORZUS Julian (2010 #45726 LO 7377)
KS GOTYK Toruń (KPM)
101
116
44
3
66
25-32
66
33 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 13493)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
204
15

60
33-40
60
34 DOBOSZ Jakub (2010 #45752 LO 6280)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
177
24

60
33-40
60
35 GNIADEK Piotr (2008 #47452 LO 6180)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
163
30

60
33-40
60
36 PILCH Aleksander (2008 #49073 LO 10665)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
157
33
50
1
60
33-40
60
37 NADOLNY Jakub (2008 #51482 LO 2029)
WICHER Lisiec Wielki (WLP)
146
40
50
1
60
33-40
60
38 STANIOWSKI Stanisław (2008 #49202 LO 147)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
122
69
44
3
60
33-40
60
39 DURDA Michał (2008 #50152 LO 619)
KTS LEW Głubczyce (OPO)
105
107
50
1
60
33-40
60
40 TUREK Oliwier (2009 #47057 LO 1202)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
89
143
42
4
60
33-40
60
41 MALARZ Dawid (2008 #48966 LO 2621)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
194
18

57
41-48
57
42 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 10340)
MRKS Gdańsk (POM)
174
25

57
41-48
57
43 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6703)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
163
29

57
41-48
57
44 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 6413)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
163
31

57
41-48
57
45 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 2677)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
135
51
50
1
57
41-48
57
46 PAJORSKI Mateusz (2009 #49071 LO 1927)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
126
65
47
2
57
41-48
57
47 STEFANOWICZ Oleg (2009 #49831 LO 3540)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
89
145
39
5-6
57
41-48
57
48 CZAPUTA Piotr (2008 #51215 LO 2906)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
46
265
28
13-16
57
41-48
57
49 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 2530)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
180
22

53
49-56
53
50 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 2516)
LKTS Luboń (WLP)
150
35
44
3
53
49-56
53
51 SZCZEPANEK Jan (2008 #45325 LO 1334)
LZS Żywocice (OPO)
149
36
47
2
53
49-56
53
52 MARCZAK Cyprian (2009 #45795 LO 8918)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
149
37
50
1
53
49-56
53
53 NOSOROWSKI Michał (2008 #49013 LO 3080)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
137
45
42
4
53
49-56
53
54 FRĄCZEK Michał (2008 #46893 LO 8099)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
136
47
50
1
53
49-56
53
55 TURECKI Jakub (2011 #46010 LO 1931)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
85
150
33
9-12
53
49-56
53
56 ZAPAŚNIK Mateusz (2008 #53891 LO 5674)
IKRTS Józefów (MAZ)
41
278
38
5-8
53
49-56
53
57 CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 3067)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
145
41
50
1
50
57-64
50
58 ZIEMBA Bartosz (2009 #47063 LO 8222)
GKTS Giżycko (WMZ)
137
46
47
2
50
57-64
50
59 BURAKOWSKI Konrad (2009 #46630 LO 5362)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
122
70
50
1

50
60 KOWALCZYK Antoni (2008 #46776 LO 3587)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
118
75
50
1
50
57-64
50
61 PAPUGA Miłosz (2008 #42416 LO 9534)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
117
79
50
1
50
57-64
50
62 GRYCUK Szymon (2009 #50361 LO 3071)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
114
83
44
3
50
57-64
50
63 KOT Szymon (2008 #42986 LO 3125)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
110
94
39
5-6
50
57-64
50
64 GBIORCZYK Adam (2009 #52917 LO 9342)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
105
109
50
1
50
57-64
50
65 MAJKOWSKI Dominik (2008 #49224 LO 3907)
UKS JUVENIA Półczno (POM)
75
178
50
1
50
57-64
50
66 KOPER Łukasz (2008 #50852 LO 6921)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
147
38
47
2

47
67 CIESIELSKI Maciej (2008 #48766 LO 6824)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
143
42
47
2

47
68 FORNAL Adrian (2008 #47118 LO 3206)
UKS MOSIR Dukla (PKR)
143
43
47
2

47
69 KOŁACZ Jacek (2008 #44856 LO 4844)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
139
44
47
2

47
70 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 9003)
UKS Białobrzegi (PDL)
136
49
47
2

47
71 HEINKE Tymoteusz (2008 #46824 LO 2620)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
134
54
47
2

47
72 KWAPIŚ Adam (2009 #46989 LO 8305)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
112
89
47
2

47
73 RĘKAS Maciej (2008 #45719 LO 7382)
KS GOTYK Toruń (KPM)
111
92
47
2

47
74 MOSKWIAK Marek (2008 #48849 LO 736)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
106
104
47
2

47
75 KWIECIŃSKI Hubert (2011 #49233 LO 2027)
WICHER Lisiec Wielki (WLP)
90
138
47
2

47
76 GARDYNIK Oliwier (2009 #51039 LO 879)
MRKS Gdańsk (POM)
85
149
47
2

47
77 ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 4395)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
132
55
44
3

44
78 BURAKOWSKI Patryk (2009 #46631 LO 5364)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
128
60
44
3

44
79 PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 336)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
128
61
44
3

44
80 MUSIAŁ Sebastian (2010 #49064 LO 36)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
124
68
44
3

44
81 BOBER Wiktor (2010 #49592 LO 9340)
ORLICZ 1924 Suchedniów (ŚWI)
114
85
44
3

44
82 MECH Bartosz (2009 #45408 LO 9260)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
113
86
44
3

44
83 SUKURENKO Karol (2010 #50662 LO 1473)
KTS Kołobrzeg (ZPM)
105
108
44
3

44
84 LIPOWICZ Kacper (2008 #51480 LO 2693)
UKS Olesno (MŁP)
27
341
44
3

44
85 ORSZULAK Kamil (2009 #46823 LO 2269)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
6
555
44
3

44
86 KALINOWSKI Przemysław (2009 #47029 LO 1730)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

44
3

44
87 MENCEL Tomasz (2009 #45784 LO 4861)
OKS Olesno (OPO)
120
73
43
3-4

43
88 GOLATA Jan (2009 #50664 LO 166)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
84
155
43
3-4

43
89 SOBOTNICKI Igor (2008 #51263 LO 744)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
69
190
43
3-4

43
90 SZCZUROWSKI Adam (2009 #56744 LO 11524)
KŁODNICA Kędzierzyn-K. (OPO)

43
3-4

43
91 RYNKOWSKI Aleksander (2008 #48714 LO 875)
MRKS Gdańsk (POM)
135
52
42
4

42
92 JAROS Hubert (2008 #43815 LO 3892)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
120
74
42
4

42
93 STANIOWSKI Dawid (2010 #49203 LO 146)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
111
91
42
4

42
94 KEMPKA Iwo (2009 #45713 LO 324)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
109
95
42
4

42
95 SŁABKOWSKI Jakub (2008 #47648 LO 7912)
LZS Jastrzębie (KPM)
108
99
42
4

42
96 KOMOROWICZ Kamil (2010 #51026 LO 6826)
KS POLONIA Kielce (ŚWI)
99
119
42
4

42
97 KONDEK Szymon (2008 #48629 LO 8344)
CKIS Skawina (MŁP)
90
139
42
4

42
98 MIELCAREK Franciszek (2008 #50860 LO 1795)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)
90
140
42
4

42
99 ANTONOWICZ Mikołaj (2008 #45867 LO 2397)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
89
144
42
4

42
100 DĘBOWSKI Fabian (2008 #52714 LO 6704)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
60
224
42
4

42
101 MRÓZ Szymon (2011 #48720 LO 1731)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

42
4

42
102 REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 1349)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
136
48
40
5

40
103 KUTA Błażej (2008 #48952 LO 762)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
127
64
40
5

40
104 KULA Marcel (2008 #51695 LO 968)
UKS TECHNIK Świdwin (ZPM)
117
78
40
5

40
105 TRYBAŁA Szymon (2008 #42688 LO 149)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
115
81
40
5

40
106 GNIZA Paweł (2008 #51103 LO 4442)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
104
110
40
5

40
107 BENIAK Mateusz (2008 #50071 LO 8966)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
102
113
40
5

40
108 PIRÓG Paweł (2008 #47943 LO 7164)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
99
118
40
5

40
109 CZEKAŁA Mateusz (2008 #49929 LO 7587)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
98
120
40
5

40
110 KUKLA Karol (2009 #47592 LO 7211)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
97
123
40
5

40
111 HORBEJCZUK Oskar (2009 #50685 LO 8261)
WITNICZANIN Witnica (LBU)
85
152
40
5

40
112 KŁĘBEK Krystian (2008 #54901 LO 6629)
ŚWIT Działoszyce (ŚWI)

40
5

40
113 LEPICH David (2011 #49398 LO 1329)
LZS Żywocice (OPO)
130
58
39
5-6

39
114 TWORKOWSKI Dawid (2008 #50741 LO 5417)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
114
82
39
5-6

39
115 ZIELIŃSKI Alan (2008 #45674 LO 8270)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
112
88
39
6

39
116 KAJZER Maciej (2008 #49139 LO 74)
KS Dąbcze (WLP)
109
96
39
6

39
117 POST Wiktor (2010 #51042 LO 878)
MRKS Gdańsk (POM)
109
97
39
6

39
118 OLIŃSKI Aleksander (2008 #48529 LO 2983)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
107
102
39
6

39
119 CZAJKA Dawid (2008 #46305 LO 1483)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
97
125
39
6

39
120 KRAWCZYK Leon (2011 #51734 LO 298)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
92
135
39
5-6

39
121 MARDUŁA Mateusz (2008 #49714 LO 6191)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
82
160
39
6

39
122 DZIKOŃSKI Dominik (2010 #49434 LO 8326)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
82
161
39
5-6

39
123 KOPER Szymon (2011 #51074 LO 6922)
TRZYNASTKA Szczecin (ZPM)
80
163
39
6

39
124 SZYMIK Jakub (2009 #45591 LO 1203)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
72
184
39
5-6

39
125 KUŹMA Jakub (2009 #49015 LO 7149)
UKS ATS Białystok (PDL)
65
199
39
5-6

39
126 RZADKIEWICZ Antoni (2008 #52246 LO 1095)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
46
261
39
6

39
127 BŁASZCZYK Maciej (2010 #51525 LO 239)
ZKS Zielona Góra (LBU)

39
6

39
  PISZCZEK Norbert (2009 #51935 LO 4746)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)

39
6

39
  ZAJĄC Szymon (2008 #57126 LO 11937)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

39
6

39
130 SUŁEK Bartosz (2009 #48390 LO 2514)
LKTS Luboń (WLP)
127
62
38
7

38
131 KACZOROWSKI Leon (2009 #44990 LO 3625)
MTS Kwidzyn (POM)
116
80
38
7

38
132 KUTA Michał (2009 #50566 LO 763)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
97
121
38
7

38
133 HAJDUK Łukasz (2008 #41872 LO 8274)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
97
122
38
7

38
134 KANIOWSKI Konrad (2010 #47304 LO 3893)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
80
164
38
7

38
135 WICHLIŃSKI Franciszek (2009 #51102 LO 6748)
LUKS Chełmno (KPM)
64
207
38
7

38
136 KLINOWSKI Marek (2009 #47810 LO 5492)
KS Nadarzyn (MAZ)
41
277
38
5-8

38
137 PIENIĘŻNY Jakub (2008 #52451 LO 9360)
SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)
38
292
38
7

38
138 KLINOWSKI Paweł (2008 #47811 LO 5493)
KS Nadarzyn (MAZ)
36
295
38
5-8

38
139 PIENIĄŻEK Maciej (2010 #49333 LO 3144)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
28
336
38
7

38
140 WIŚNIEWSKI Mateusz (2010 #52109 LO 5001)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
11
463
38
7

38
141 SKRZECZKOWSKI Antoni (2010 #53592 LO 7221)
MAZOVIA Mińsk Mazow. (MAZ)

38
5-8

38
  STODULSKI Dawid (2008 #55665 LO 9904)
UKS METEOR Wąchock (ŚWI)

38
7

38
  WAWRUSZCZAK Łukasz (2009 #49487 LO 2563)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)

38
7

38
144 JURCZYK Kacper (2008 #44943 LO 4608)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
112
90
37
7-8

37
145 TWORKOWSKI Szymon (2011 #50742 LO 5418)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
96
126
37
7-8

37
146 KORZENIEWSKI Andrzej (2009 #47033 LO 5071)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
84
156
37
7-8

37
147 KEMPKA Krzysztof (2010 #45714 LO 325)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
77
170
37
7-8

37
148 SIER Bartosz (2009 #53672 LO 4614)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
66
197
37
7-8

37
149 ZAJĄC Mikołaj (2009 #48424 LO 2274)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
60
227
37
7-8

37
150 SOKOŁOWSKI Adam (2011 #50655 LO 3088)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
42
275
37
7-8

37
151 CESARZ Franciszek (2008 #49623 LO 4563)
UKS ENERGIA Siewierz (ŚLS)
25
346
37
7-8

37
152 GURBISZ Antoni (2009 #48887 LO 10466)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
78
167
36
8

36
153 WŚCIUBIAK Hubert (2009 #47302 LO 3901)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
75
175
36
8

36
154 JAROS Ksawier (2009 #49721 LO 9769)
KS STELLA Gniezno (WLP)
72
186
36
8

36
155 SOWA Sebastian (2009 #46795 LO 7713)
ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
63
213
36
8

36
156 LITWIN Patryk (2008 #49732 LO 10212)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
62
217
36
8

36
157 DRĄG Wiktor (2009 #53192 LO 5899)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
54
238
36
8

36
158 PIESZAK Adam (2010 #50933 LO 5955)
KS FLISAK Złotoria (KPM)
46
263
36
8

36
159 NAGEL Nikodem (2010 #52062 LO 5229)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
13
438
36
8

36
160 KARCZEWSKI Piotr (2009 #55304 LO 8447)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

36
8

36
  KOZAK Szymon (2010 #52136 LO 6542)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)

36
8

36
  STAŃCZYK Antoni (2010 #53520 LO 1472)
KTS Kołobrzeg (ZPM)

36
8

36
163 RUDOLF Wiktor (2009 #47310 LO 6746)
LUKS Chełmno (KPM)
92
137
35
9

35
164 ŁOŻYŃSKI Karol (2008 #53609 LO 3852)
GKTS Gdańsk (POM)
59
228
35
9

35
165 ADAMIAK Krzysztof (2008 #54061 LO 745)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
13
435
35
9

35
166 PIASECKI Jonatan (2011 #53165 LO 1732)
KS OGNIWO Chełm (LLS)

35
9

35
  WALEŃSKI Michał (2008 #54454 LO 3484)
UKS LIDER Milicz (DŚL)

35
9

35
  ŻARNOWIECKI Dominik (2009 #52843 LO 10220)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)

35
9

35
169 KARKOCHA Grzegorz (2008 #50939 LO 10467)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
67
196
34
10

34
170 LINKOWSKI Filip (2010 #51106 LO 743)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
48
250
34
10

34
171 OLECHNOWICZ Maciej (2009 #49688 LO 1620)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
40
284
34
10

34
172 KUNA Jakub (2010 #50592 LO 9115)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)
17
399
34
9-10

34
173 CYRANKIEWICZ Olaf (2012 #54463 LO 3591)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)

34
10

34
  KUCHARSKI Franciszek (2009 #54456 LO 3486)
UKS LIDER Milicz (DŚL)

34
10

34
  MAJEWSKI Jakub (2008 #58112 LO 12967)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

34
9-10

34
176 WIECZOREK Piotr (2009 #47380 LO 5153)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
135
50
33
9-12

33
177 KANOWNIK Kajetan (2008 #46963 LO 4969)
MOKSIR Czchów (MŁP)
121
71
33
9-12

33
178 MARKIEWICZ Michał (2008 #47942 LO 7160)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
109
98
33
9-12

33
179 SPAŁEK Olivier (2008 #45461 LO 4616)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
108
100
33
9-12

33
180 ŚWIĘCKI Kacper (2008 #47940 LO 9893)
UKS Gołdap (WMZ)
107
103
33
9-12

33
181 SIEKIERA Dawid (2009 #51139 LO 1332)
LZS Żywocice (OPO)
106
105
33
9-12

33
182 JĘCEK Dawid (2008 #50217 LO 8137)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
102
114
33
9-12

33
183 KOŁTUN Szymon (2008 #48087 LO 297)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
97
124
33
9-12

33
184 PRAJSNAR Nataniel (2008 #50858 LO 5506)
KSTS Krosno (PKR)
85
147
33
9-12

33
185 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #43038 LO 4464)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
85
153
33
9-12

33
186 PIOTRKOWSKI Rafał (2010 #49765 LO 335)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
83
158
33
9-12

33
187 ZDANUCZYK Mateusz (2009 #53529 LO 10514)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
71
187
33
9-12

33
188 BALIŃSKI Filip (2009 #49140 LO 71)
KS Dąbcze (WLP)
65
201
33
9-12

33
189 PARUCH Wiktor (2010 #46816 LO 10368)
KTS Gliwice (ŚLS)
64
205
33
9-12

33
190 CIOSMAK Maciej (2009 #50966 LO 3123)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)
64
208
33
9-12

33
191 JUSTYŃSKI Maciej (2010 #51153 LO 3074)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
62
218
33
9-12

33
192 ZAJUL Maciej (2008 #51276 LO 3548)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
60
223
33
9-12

33
193 WILIŃSKI Antoni (2010 #50147 LO 1950)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
59
230
33
9-12

33
194 BARAN Marcel (2009 #52004 LO 2971)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
48
248
33
9-12

33
195 MOSIEJ Piotr (2009 #53965 LO 3079)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
47
257
33
9-12

33
196 GIERASIMIUK Adam (2008 #49128 LO 32)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
45
269
33
9-12

33
197 RYŻEWSKI Maciej (2010 #46731 LO 10484)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)
33
308
33
9-12

33
198 STACHOWIAK Kajetan (2009 #48873 LO 5075)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
33
309
33
9-12

33
199 KUROS Antoni (2010 #52015 LO 6188)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
28
334
33
9-12

33
200 SZWARC Jan (2008 #53522 LO 9791)
MOSM Tychy (ŚLS)
21
375
33
9-12

33
201 SKRZYPCZAK Maciej (2009 #46412 LO 4348)
KTS Wijewo (WLP)
17
401
33
9-12

33
202 STACHOWIAK Jan (2008 #53900 LO 1875)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
11
463
33
9-12

33
203 CEGLIŃSKI Mikołaj (2008 #53901 LO 1858)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
6
542
33
9-12

33
204 CIECIURA Kacper (2009 #54143 LO 28)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

33
9-12

33
  GULAN Feliks (2009 #53927 LO 10571)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)

33
9-12

33
  HUBKA Jakub (2011 #49490 LO 3356)
LZS Kąkolówka (PKR)

33
9-12

33
  IWANIUCH Wiktor (2010 #52183 LO 7247)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

33
9-12

33
  KULIK Iwo (2009 #50399 LO 6283)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

33
9-12

33
  MRÓZEK Filip (2009 #50786 LO 3360)
LZS Kąkolówka (PKR)

33
9-12

33
  ORSZULAK Mateusz (2011 #49311 LO 2270)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

33
9-12

33
211 BOGUSZ Krzysztof (2009 #46647 LO 3220)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
78
168
32
11

32
212 WYDERSKI Grzegorz (2009 #55694 LO 9982)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)

32
11

32
  ZAWADZKI Patryk (2008 #51703 LO 4734)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

32
11

32
214 KRUKOWSKI Franciszek (2008 #47311 LO 6747)
LUKS Chełmno (KPM)
84
154
31
11-12

31
215 BOŁĄDŹ Krzysztof (2008 #43453 LO 7371)
KS GOTYK Toruń (KPM)
72
185
31
11-12

31
216 KRZYŻANOWSKI Szymon (2010 #47256 LO 2544)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
69
191
31
12

31
217 WNUK Dawid (2008 #52266 LO 8999)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)
63
215
31
12

31
218 GREGORCZYK Michał (2010 #50514 LO 884)
MRKS Gdańsk (POM)
31
321
31
11-12

31
219 KRAUZE Jakub (2008 #53782 LO 6707)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
29
332
31
11-12

31
220 NOWACZYK Piotr (2008 #53934 LO 881)
MRKS Gdańsk (POM)
26
344
31
11-12

31
221 GROCHOLSKI Miłosz (2013 #53823 LO 935)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)

31
12

31
  ULAŃSKI Krzysztof (2009 #51607 LO 2175)
STLA Szczecinek (ZPM)

31
11-12

31
223 HERMAN Mateusz (2009 #48852 LO 740)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
43
272
30
13

30
224 HERMAN Miłosz (2009 #48853 LO 739)
GORZOVIA Gorzów Wlkp. (LBU)
63
214
29
14

29
225 PIOTROWSKI Lucjan (2010 #54104 LO 5591)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
20
377
29
13-14

29
226 MODRZEJEWSKI Wiktor (2009 #54092 LO 6712)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
8
505
29
13-14

29
227 PLONDER Maciej (2011 #51179 LO 9116)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)

29
13-14

29
  ZACHARA Antoni (2011 #53656 LO 3225)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

29
13-14

29
229 GŁUSZKIEWICZ Jan (2010 #44992 LO 3621)
MTS Kwidzyn (POM)
112
87
28
13-16

28
230 ROCHON Grzegorz (2010 #49770 LO 337)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
94
129
28
13-16

28
231 PIONTEK Aleksander (2009 #50215 LO 8135)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
75
177
28
13-16

28
232 MAZURKIEWICZ Miłosz (2009 #47298 LO 9132)
UKS SP1 Leżajsk (PKR)
68
192
28
13-16

28
233 GĄSIOR Cezary (2010 #51184 LO 3619)
MTS Kwidzyn (POM)
65
202
28
13-16

28
234 PRUSINOWSKI Aleks (2010 #53773 LO 10688)
UKS KOKIS Kolno (PDL)
64
206
28
13-16

28
235 GOLEŃ Paweł (2009 #45966 LO 5505)
KSTS Krosno (PKR)
64
210
28
13-16

28
236 KUROWSKI Maksymilian (2008 #49418 LO 1864)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
64
211
28
13-16

28
237 NIEĆ Tomasz (2008 #52059 LO 4972)
MOKSIR Czchów (MŁP)
63
212
28
13-16

28
238 TREDER Adam (2010 #48450 LO 3855)
GKTS Gdańsk (POM)
61
220
28
13-16

28
239 KLAG Franciszek (2009 #47454 LO 6182)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
46
264
28
13-16

28
240 STACHOWIAK Adam (2011 #48883 LO 5074)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)
45
268
28
13-16

28
241 URBANOWICZ Oskar (2008 #52871 LO 9792)
MOSM Tychy (ŚLS)
41
276
28
13-16

28
242 GRZEGOREK Igor (2010 #50875 LO 6332)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
41
281
28
13-16

28
243 KOŁODZIEJ Szymon (2009 #47634 LO 5626)
LUKS ORZEŁ Rynarzewo (KPM)
40
285
28
13-16

28
244 OCHALIK Konrad (2008 #51048 LO 7163)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
39
286
28
13-16

28
245 MILCZARSKI Igor (2009 #50723 LO 2409)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
35
300
28
13-16

28
246 LUNKOWSKI Adrian (2010 #50832 LO 9259)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
33
310
28
13-16

28
247 DOMAGAŁA Mateusz (2010 #46331 LO 2322)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)
32
318
28
13-16

28
248 KRYMSKI Artur (2008 #46881 LO 8328)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
28
334
28
13-16

28
249 STĘPIEŃ Michał (2008 #52088 LO 2415)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
25
347
28
13-16

28
250 DANIELEWICZ Jan (2010 #48092 LO 5097)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
25
348
28
13-16

28
251 SZYNKIEWICZ Michał (2010 #50657 LO 3090)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
24
349
28
13-16

28
252 KEMPA Olaf (2008 #52663 LO 7513)
ŚKTS Świecie (KPM)
23
358
28
13-16

28
253 CIBOROWSKI Szymon (2010 #51279 LO 7209)
UKS KĘPA Dębica (PKR)
23
362
28
13-16

28
254 RUSOK Tobiasz (2009 #45662 LO 2118)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
23
363
28
13-16

28
255 ROZWADOWSKI Marcin (2009 #53645 LO 1488)
KŁOS Wola Skromowska (LLS)
20
385
28
13-16

28
256 KOŁTONOWSKI Oliwier (2008 #49751 LO 9088)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
18
392
28
13-16

28
257 MARJANEK Nataniel (2009 #49564 LO 6309)
UKS TOP Solec Kujawski (KPM)
17
400
28
13-16

28
258 ROLA Filip (2009 #49586 LO 2735)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
17
405
28
13-16

28
259 MADEJ Franciszek (2011 #45710 LO 330)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
12
441
28
13-16

28
260 CZYSZCZOŃ Robert (2009 #49716 LO 6179)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
11
463
28
13-16

28
261 WĘŻYK Mateusz (2009 #46411 LO 7787)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
10
485
28
13-16

28
262 BAJON Albert (2010 #53789 LO 6634)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
7
519
28
13-16

28
  DĘBSKI Gracjan (2010 #52137 LO 6539)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)
7
519
28
13-16

28
264 BRZOZOWSKI Kacper (2008 #56097 LO 10807)
UKS MOS Opole (OPO)

28
13-16

28
  CHUTKOWSKI Cezary (2008 #56010 LO 10654)
UKS KOKIS Kolno (PDL)

28
13-16

28
  DROST Konrad (2009 #51168 LO 12326)
LZS Żywocice (OPO)
28
338
28
13-16

28
  FRANCZAK Oskar (2009 #52389 LO 2628)
UKS OPTIMA Zamość (LLS)

28
13-16

28
  HANDKE Jakub (2009 #55185 LO 8079)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

28
13-16

28
  KOSPIN Mateusz (2008 #55818 LO 10341)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)

28
13-16

28
  KOZŁOWSKI Szymon (2010 #52801 LO 6673)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

28
13-16

28
  KUBAS Mikołaj (2011 #50139 LO 2738)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)

28
13-16

28
  LESIEWICZ Mateusz (2009 #53524 LO 3603)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

28
13-16

28
  SOPRYCH Jakub (2008 #54552 LO 4116)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

28
13-16

28
  ŚWIECIEWSKI Leon (2008 #55432 LO 8973)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)

28
13-16

28
  ZYCH Bartosz (2008 #53339 LO 8037)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)

28
13-16

28
276 CZARNOGRECKI Wiktor (2011 #47255 LO 2529)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
46
267
27
15

27
277 JARECKI Tomasz (2009 #58113 LO 12968)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

26
15-16

26
  OGORZAŁEK Cezary (2011 #52383 LO 11279)
PERŁA Połczyn-Zdrój (ZPM)

26
15-16

26
  PAJĄK Tymoteusz (2008 #54083 LO 12295)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

26
15-16

26
  TABERSKI Kacper (2009 #54790 LO 5909)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

26
16

26
  ZWOLSKI Dominik (2012 #49251 LO 5614)
WOLAVIA Wołów (DŚL)

26
15-16

26
282 IWANICKI Milan (2009 #56645 LO 11420)
UKS LIDER Milicz (DŚL)

25
17

25
  SKUPIEŃ Fabian (2009 #55715 LO 10047)
ULKS UCZNIAK Szprotawa (LBU)

25
17

25
284 SIMSON Marcin (2008 #50022 LO 8921)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
9
492
24
17-18

24
285 GUMOWSKI Jakub (2009 #57782 LO 12546)
UKS TECHNIK Świdwin (ZPM)

24
17-18

24
286 ENGLOT Mateusz (2008 #47556 LO 5316)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)
85
148
23
17-19

23
287 CZECH Michał (2010 #49547 LO 2751)
STS Brynica (OPO)
83
157
23
17-20

23
288 SEWIELSKI Kacper (2008 #50158 LO 4129)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)
79
165
23
17-20

23
289 GIERACH Patryk (2010 #46987 LO 8304)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
53
242
23
17-20

23
290 PARKOŁA Bartosz (2010 #47259 LO 2561)
BOCIAN Słońsk-Kołczyn (LBU)
51
244
23
18

23
291 KUREK Alan (2008 #50724 LO 2408)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
35
299
23
17-20

23
292 KORBEŃ Wojciech (2009 #51136 LO 2207)
UKS Maków (ŁDZ)
30
328
23
17-20

23
293 PRONIEWSKI Alan (2012 #49573 LO 2969)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
17
403
23
17-20

23
294 ZAJDA Mikołaj (2011 #53143 LO 2992)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
15
418
23
17-20

23
295 STAŃKO Bartosz (2010 #51615 LO 2777)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
14
427
23
17-19

23
296 MROCZEK Oskar (2010 #46750 LO 7781)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)
10
484
23
17-20

23
297 SZAFRAN Iwo (2009 #51488 LO 2033)
WICHER Lisiec Wielki (WLP)
9
493
23
17-20

23
298 MATYJA Marcel (2009 #48395 LO 4447)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
7
519
23
17-20

23
299 KOZŁOWSKI Jakub (2008 #47564 LO 5441)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
7
533
23
17-20

23
300 ARENDARSKI Krystian (2008 #54876 LO 6484)
PAŁAC M. SYRENA W-wa (MAZ)

23
17-20

23
  BUJNOWSKI Michał (2010 #54411 LO 3064)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

23
17-20

23
  CIBOROWSKI Bartosz (2011 #53034 LO 10516)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

23
17-20

23
  DĄBROWSKI Szymon (2008 #55922 LO 10519)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

23
17-20

23
  GALLUS Michał (2009 #54783 LO 5786)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)

23
17-20

23
  MATKOWSKI Piotr (2011 #52635 LO 5106)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

23
17-20

23
  NASUTO Alex (2009 #55907 LO 10477)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)

23
17-20

23
  ODOLCZYK Oliwier (2011 #53898 LO 7782)
MUKS START Nadarzyn (MAZ)

23
17-20

23
  PIRÓG Jakub (2008 #55682 LO 9938)
SKT Sanok (PKR)

23
17-19

23
  SZCZEPANEK Paweł (2010 #57603 LO 12325)
LZS Żywocice (OPO)

23
17-20

23
  SZNAJDER Aleksander (2009 #53822 LO 9363)
SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

23
18

23
311 RYCHTER Grzegorz (2009 #54791 LO 5910)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

22
19

22
  UGOREK Kamil (2010 #56252 LO 10983)
UKS LIDER Milicz (DŚL)

22
19

22
313 ANTOSZCZYK Adam (2008 #51058 LO 6699)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
51
243
21
19-20

21
314 BASANDOWSKI Paweł (2009 #55424 LO 8908)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

21
19-20

21
  BORZĘCKI Wiktor (2009 #55434 LO 8990)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)

21
17-22

21
  CIELOSZYK Jan (2010 #51520 LO 244)
ZKS Zielona Góra (LBU)

21
20

21
  FARION Michał (2008 #53338 LO 8030)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)

21
17-22

21
  GOZDAL Jakub (2011 #55028 LO 7428)
MKS STS Lubartów (LLS)

21
17-22

21
  KUCZYŃSKI Kacper (2010 #55437 LO 8993)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)

21
17-22

21
  MULARCZYK Szymon (2010 #53821 LO 9359)
SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)

21
20

21
  PAPROCKI Andrzej (2010 #55435 LO 8991)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)

21
17-22

21
  STĘPNICKI Filip (2011 #54612 LO 4735)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)

21
17-22

21
323 PILCH Mikołaj (2011 #49492 LO 10666)
niestow. woj. MŁP (MŁP)
70
188
20
17-24

20
324 MARCHEWKA Rafał (2009 #45737 LO 1924)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
54
237
20
17-24

20
325 FORMELA Dawid (2008 #52429 LO 10095)
UKS REMUS Miechucino (POM)
46
262
20
17-24

20
326 MALINOWSKI Tobiasz (2009 #45197 LO 370)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
41
279
20
17-24

20
327 MARDOSZ Maciej (2010 #48742 LO 3997)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
38
289
20
17-24

20
328 BOBAK Mikołaj (2008 #48992 LO 7129)
VICTORIA Spytkowice (MŁP)
38
291
20
17-24

20
329 PISARZOWSKI Konrad (2008 #45199 LO 374)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
37
294
20
17-24

20
330 BULIŃSKI Sebastian (2008 #51684 LO 3453)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
32
313
20
17-24

20
331 BIERNACKI Wiktor (2009 #49059 LO 9083)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
31
323
20
17-24

20
332 RYBAK Maciej (2010 #49755 LO 9093)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
31
324
20
17-24

20
333 KRAS Nikodem (2008 #52061 LO 5225)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
30
327
20
17-24

20
334 NALEŻNIAK Mateusz (2009 #52922 LO 6396)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
23
358
20
17-24

20
335 OBAL Daniel (2009 #52049 LO 2368)
MKS TARNOVIA Tarnów (MŁP)
22
371
20
17-24

20
336 GWIAZDA Filip (2008 #53819 LO 2661)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
20
381
20
17-24

20
337 LIGMANOWSKI Jakub (2008 #49752 LO 9089)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
18
392
20
17-24

20
338 HOŁDA Mateusz (2010 #48672 LO 2133)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
18
395
20
17-24

20
  SZYDŁO Maciej (2009 #52921 LO 6397)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
18
395
20
17-24

20
340 JUREK Wojciech (2010 #49063 LO 1612)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
17
402
20
17-24

20
341 GRAL Marcel (2010 #54260 LO 3623)
MTS Kwidzyn (POM)
14
424
20
17-24

20
342 BAŁAGA Mateusz (2008 #50516 LO 885)
MRKS Gdańsk (POM)
11
471
20
17-24

20
343 GUROK Oktawian (2008 #51036 LO 2054)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
8
508
20
17-24

20
344 ROSIŃSKI Tytus (2010 #52241 LO 1093)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
6
542
20
17-24

20
345 KOSTRZEWA Kacper (2009 #52057 LO 4970)
MOKSIR Czchów (MŁP)
4
585
20
17-24

20
346 AFRYKAŃSKI Wojciech (2011 #48013 LO 1541)
KS GOTYK Toruń (KPM)

20
17-24

20
  BARTOŁD Szymon (2008 #57804 LO 12575)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

20
17-24

20
  CYPEK Filip (2010 #46722 LO 2433)
SIEM. Siemianowice Ś. (ŚLS)

20
17-24

20
  FILIPEK Jeremiasz (2009 #57805 LO 12576)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

20
17-24

20
  GACEK Maksymilian (2010 #51258 LO 2266)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)

20
17-24

20
  KAŁUŻNY Tomasz (2010 #49062 LO 46)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

20
17-24

20
  KOSIUR Alan (2008 #56676 LO 11451)
UKS LIS Sierakowice (POM)

20
17-24

20
  LEWANDOWSKI Tymon (2010 #54009 LO 3861)
GKTS Gdańsk (POM)

20
17-24

20
  MACIĄG Marian (2009 #47032 LO 12577)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

20
17-24

20
  MARCHELUK Szymon (2012 #56754 LO 11535)
MTS Kwidzyn (POM)

20
17-24

20
  PAWŁOWSKI Oskar (2008 #56164 LO 10892)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)

20
17-24

20
  PIOTROWSKI Bartosz (2008 #54834 LO 6234)
UKS LIS Sierakowice (POM)

20
17-24

20
  SADOWSKI Daniel (2012 #49890 LO 6251)
UKS LIS Sierakowice (POM)

20
17-24

20
  SAULEWICZ Jan (2011 #51744 LO 9655)
MLKS CZARNI Olecko (WMZ)

20
17-24

20
  SZARMACH Antoni (2013 #53812 LO 9314)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

20
17-24

20
  SZCZEPAŃSKI Fabian (2012 #49763 LO 356)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

20
17-24

20
  WALASEK Michał (2012 #49769 LO 357)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

20
17-24

20
363 GŁÓD Mikołaj (2010 #51783 LO 5317)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)
34
303
19
20-22

19
364 HERNER Nikodem (2011 #53926 LO 167)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)
31
320
19
21

19
365 JURCZAK Franciszek (2010 #54819 LO 6135)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

19
20-22

19
  WANIELISTA Miłosz (2009 #55683 LO 9939)
SKT Sanok (PKR)

19
20-22

19
367 CZUŁEK Bartosz (2008 #49006 LO 9531)
UMKS KSIĘŻAK Łowicz (ŁDZ)
50
245
18
21-23

18
368 OTULAK Sebastian (2010 #53877 LO 5906)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
24
349
18
22

18
369 MARCZAK Andrzej (2011 #52471 LO 2981)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
15
422
18
21-23

18
370 CANDER Kacper (2010 #54401 LO 2965)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)

18
21-23

18
  DZIADOSZ Mateusz (2009 #55466 LO 9144)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

18
21-22

18
  KOPKO Michał (2008 #55772 LO 10225)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

18
21-22

18
  OLBRACHT Filip (2010 #57878 LO 12656)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

18
21-22

18
  PODHORODECKI Sebastian (2011 #55460 LO 9113)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)

18
21-22

18
375 ŚNIEŻEK Patryk (2008 #51968 LO 6144)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
57
232
17
23

17
376 SZCZEPANIAK Krzysztof (2008 #47345 LO 9294)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
19
389
17
21-24

17
377 KACZMAREK Igor (2008 #49647 LO 3181)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)
10
479
17
21-24

17
378 BUGANIK Marcel (2010 #51523 LO 242)
ZKS Zielona Góra (LBU)
7
519
17
23

17
  ROBAK Marcel (2009 #51481 LO 2031)
WICHER Lisiec Wielki (WLP)
7
519
17
21-24

17
380 PIOTROWSKA Dominik (2010 #53138 LO 4469)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
5
573
17
21-24

17
381 CZERNY Piotr (2008 #54293 LO 1852)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

17
21-24

17
  DZIESZKO Adam (2010 #50532 LO 10480)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)

17
21-24

17
  GROSZKIEWICZ Bartłomiej (2008 #55833 LO 10372)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

17
21-24

17
  LASMAN Szymon (2010 #54154 LO 295)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

17
21-24

17
  MARCHEL Filip (2009 #55908 LO 10478)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)

17
21-24

17
  MICHNO Mateusz (2009 #53968 LO 4670)
VICTORIA Chróścice (OPO)

17
21-24

17
  NAPIERAJ Wiktor (2009 #54784 LO 5787)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)

17
21-24

17
  SAWICKI Krzysztof (2012 #55909 LO 10488)
LUKS GOKSIT Suchowola (PDL)

17
21-24

17
  SZMITOWICZ Antoni (2009 #54153 LO 294)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

17
21-24

17
  WARSZAWSKI Szymon (2008 #54892 LO 6572)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

17
21-24

17
391 KUNOWSKI Adam (2009 #55421 LO 8905)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

16
23-24

16
  RAKOWSKI Oliwier (2010 #56511 LO 11271)
PERŁA Połczyn-Zdrój (ZPM)

16
23-24

16
393 MILCZAREK Krystian (2008 #52252 LO 8047)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
65
200
15
24-25

15
394 JURCZAK Maciej (2008 #51970 LO 6141)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
60
225
15
24

15
395 BŁASZCZYK Natan (2010 #46988 LO 8302)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
38
287
15
24-25

15
396 PROŚNIEWSKI Adam (2010 #50562 LO 7115)
WOLAVIA Wołów (DŚL)
17
404
15
23-26

15
397 CIELOSZYK Antoni (2012 #51521 LO 8531)
ZKS Zielona Góra (LBU)

15
24

15
  MIKICIUK Mikołaj (2020 #57268 LO 12120)
TOP Bolesławiec (DŚL)

15
23-26

15
  SEBASTIAN Marcin (2008 #55754 LO 10152)
LZS TĘCZA Pisarzowice (DŚL)

15
23-26

15
  ZAWADA Przemysław (2009 #58238 LO 13113)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

15
23-26

15
401 PIOCH Marcin (2010 #55273 LO 8383)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)

14
25

14
402 GIERLA Krzysztof (2009 #53994 LO 6541)
KRZEMIEŃ Ustrzyki Dolne (PKR)

13
25-26

13
  HUBKA Piotr (2009 #50784 LO 3357)
LZS Kąkolówka (PKR)

13
25-26

13
  KRYSIAK Aleksander (2009 #56518 LO 11278)
PERŁA Połczyn-Zdrój (ZPM)

13
25-26

13
  RYNKIEWICZ Mieszko (2013 #54477 LO 3776)
START Zduńska Wola (ŁDZ)

13
26

13
  TABISZEWSKI Szymon (2011 #54385 LO 2821)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)

13
25-26

13
407 ZIELONY Wiktor (2010 #49886 LO 7514)
ŚKTS Świecie (KPM)
11
471
12
25-29

12
408 KUBAS Igor (2008 #50135 LO 2737)
GKTS KRAJNA Złotów (WLP)
5
572
12
25-28

12
409 KARKOSZKA Jakub (2011 #49290 LO 1670)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
5
573
12
25-28

12
410 OKULICZ-KOZARYN Ksawery (2008 #53949 LO 9293)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
3
588
12
25-28

12
411 BRYK Alan (2010 #53935 LO 10298)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

12
25-28

12
  DOLNY Konrad (2009 #54782 LO 5785)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)

12
25-28

12
  FĄFARA Jakub (2012 #55024 LO 7391)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

12
25-29

12
  GARNEK Fabian (2009 #54541 LO 4105)
Mańkowice-Piątkowice (OPO)

12
25-28

12
  KOWALSKI Krystian (2010 #52984 LO 10297)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

12
25-28

12
  KRZYŻAŃSKI Wojciech (2012 #53475 LO 1570)
KS GOTYK Toruń (KPM)

12
25-29

12
  KUCHTA Michał (2008 #57998 LO 12791)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)

12
25-28

12
  ŁOPATOWSKI Aleksander (2010 #54019 LO 7380)
KS GOTYK Toruń (KPM)

12
25-29

12
  MOCZKO Xavery (2009 #57794 LO 12564)
STS Brynica (OPO)

12
25-28

12
  NAPIERAJ Oliwier (2009 #55688 LO 9946)
MGOK Gorzów Śląski (OPO)

12
25-28

12
  PANKOWSKI Jakub (2013 #54097 LO 4944)
LUKS Chełmno (KPM)

12
25-29

12
  ZADROŻNY Miłosz (2010 #53603 LO 10184)
CIA Łaskarzew (MAZ)

12
25-28

12
  ŻAK Antoni (2012 #51493 LO 10186)
CIA Łaskarzew (MAZ)

12
25-28

12
424 KNEVELS Daniel (2008 #48542 LO 3025)
KTS Gliwice (ŚLS)
46
260
11
25-32

11
425 WINTER Marcel (2010 #53015 LO 4776)
KSTS Krosno (PKR)
44
270
11
27-30

11
426 RESZKA Adam (2009 #49841 LO 7165)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
31
322
11
25-32

11
427 MATYASIK Mikołaj (2009 #47944 LO 7161)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
29
333
11
25-32

11
428 PISARZOWSKI Witold (2010 #47767 LO 375)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
28
337
11
25-32

11
429 CIERNIAK Konrad (2008 #52214 LO 3406)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
27
342
11
25-32

11
430 RATKA Andrzej (2011 #51167 LO 378)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
16
415
11
25-32

11
431 DYWAN Artur (2010 #54262 LO 3618)
MTS Kwidzyn (POM)
14
424
11
25-32

11
432 KRAKOWSKI Sebastian (2008 #48302 LO 5224)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
13
437
11
25-32

11
433 SALETNIK Jakub (2008 #51687 LO 3460)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
13
439
11
25-32

11
434 KACZMARCZYK Karol (2011 #50855 LO 4994)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
9
497
11
25-32

11
435 PILCH Michał (2010 #52704 LO 9025)
UKS Wisła (ŚLS)
8
508
11
25-32

11
436 KUSEK Bartłomiej (2011 #52583 LO 2056)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
6
551
11
25-32

11
437 ARENDT Mikołaj (2010 #51180 LO 9114)
UKS Sucha Koszalińska (ZPM)

11
27-28

11
  BEDNARSKI Bartosz (2013 #51815 LO 2820)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)

11
27-28

11
  BOBER Mateusz (2009 #50792 LO 3355)
LZS Kąkolówka (PKR)

11
27-30

11
  BUTOWSKI Aleksander (2008 #54835 LO 6235)
UKS LIS Sierakowice (POM)

11
25-32

11
  GUZOWSKI Hubert (2011 #51176 LO 1345)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)

11
25-32

11
  HANC Antoni (2009 #51175 LO 1346)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)

11
25-32

11
  HONKOWICZ Kacper (2009 #54592 LO 4552)
MKS RADOŚĆ Gorlice (MŁP)

11
25-32

11
  JAKIEŁA Bartosz (2010 #54820 LO 6136)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

11
27-30

11
  KUCIŃSKI Franciszek (2010 #56756 LO 11537)
MTS Kwidzyn (POM)

11
25-32

11
  KUCIŃSKI Jan (2011 #56757 LO 11538)
MTS Kwidzyn (POM)

11
25-32

11
  KUWIK Hubert (2008 #52016 LO 10513)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

11
25-32

11
  ŁOZIŃSKI Patryk (2009 #54908 LO 6717)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)

11
25-32

11
  PAKURA Maciej (2010 #54502 LO 3862)
GKTS Gdańsk (POM)

11
25-32

11
  SIBIGA Michał (2009 #54379 LO 2769)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

11
27-30

11
  SZAŁAJKO Piotr (2009 #57005 LO 11793)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)

11
27-28

11
  SZOSTAK Adam (2010 #51759 LO 44)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

11
25-32

11
  URBAN Tymoteusz (2010 #53684 LO 380)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)

11
25-32

11
  WILK Anatol (2011 #51163 LO 5597)
WOLAVIA Wołów (DŚL)

11
27-28

11
  ŻARŁOK Oskar (2009 #54266 LO 3635)
MTS Kwidzyn (POM)

11
25-32

11
456 MIESZAŁA Jakub (2009 #49316 LO 445)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
8
508
9
29-32

9
457 SOKOŁOWSKI Marcel (2011 #54287 LO 1783)
ORZEŁ Wysocko Wielkie (WLP)

9
29-32

9
  SZYMAŃSKI Igor (2010 #52983 LO 10296)
KS SOKÓŁ Serock (MAZ)

9
29-32

9
459 OCHWAT Grzegorz (2008 #51714 LO 4613)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
75
174
8
29-33

8
460 KIEPURA Tymoteusz (2008 #51712 LO 4611)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
47
256
8
29-33

8
461 GAWDYN Bartłomiej (2008 #56096 LO 10806)
UKS MOS Opole (OPO)

8
29-33

8
  KSIĘŻYK Krystian (2009 #53969 LO 4666)
VICTORIA Chróścice (OPO)

8
29-33

8
  WERNER Antoni (2008 #56713 LO 11490)
UKS MOS Opole (OPO)

8
29-33

8
464 UTYLSKI Kornel (2008 #45918 LO 9594)
MKS CENTRUM Kraków (MŁP)
47
258
7
33-40

7
465 NOWAK Szymon (2008 #51967 LO 6143)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
44
270
7
31-38

7
466 GAJ Krystian (2008 #49172 LO 3993)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
32
315
7
33-40

7
467 OLEKSA Kacper (2008 #52354 LO 3458)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
16
411
7
33-40

7
468 PŁAWIŃSKI Natan (2008 #51686 LO 3459)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
15
420
7
33-40

7
469 SKRZYPCZAK Robert (2010 #49383 LO 4349)
KTS Wijewo (WLP)
9
498
7
33-40

7
470 KULWAS Karol (2009 #51633 LO 443)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)
8
508
7
33-40

7
471 DYGAS Dawid (2009 #49697 LO 3725)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
7
517
7
33-40

7
472 NOWICKI Konstanty (2009 #52286 LO 9292)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
5
561
7
33-40

7
473 ŻÓŁTEK Daniel (2009 #52416 LO 6200)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
3
588
7
33-40

7
474 BŁASZCZYK Emmanuel (2010 #54185 LO 458)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)

7
33-40

7
  DREWICZ Piotr (2011 #54052 LO 8193)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)

7
33-40

7
  KARWASIŃSKI Dominik (2009 #54140 LO 1920)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

7
33-40

7
  KOWALCZYK Bartosz (2011 #47456 LO 6185)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

7
33-40

7
  KROCHMAL Antoni (2010 #55685 LO 9941)
SKT Sanok (PKR)

7
31-38

7
  MASŁYK Karol (2008 #55409 LO 8819)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

7
31-38

7
  MRÓZEK Jakub (2012 #50766 LO 3370)
LZS Kąkolówka (PKR)

7
31-38

7
  NÓŻYŃSKI Maksymilian (2010 #54062 LO 5107)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

7
33-40

7
  PIĘKOŚ Gabriel (2009 #54702 LO 5314)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)

7
31-38

7
  PYTKO Krystian (2011 #54082 LO 8102)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)

7
31-38

7
  STEFAŃSKI Jakub (2009 #54822 LO 6138)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

7
31-38

7
  WARCHOŁ Krzysztof (2008 #55686 LO 9942)
SKT Sanok (PKR)

7
31-38

7
  ZIMOWSKI Mateusz (2010 #50004 LO 9297)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)

7
33-40

7
  ŻWAWIAK Marcin (2011 #54188 LO 461)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)

7
33-40

7
488 KOCH Mateusz (2008 #50629 LO 6393)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
16
414
6
33-48

6
489 VYNARSKIY Valerii (2009 #52935 LO 382)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)
14
434
6
33-48

6
490 JENDRUSZ Kamil (2008 #51240 LO 647)
AKS Mikołów (ŚLS)
12
444
6
33-48

6
491 LEDWOŃ Kacper (2008 #52920 LO 6394)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
12
452
6
33-48

6
492 GRUCZA Oskar (2009 #50844 LO 3478)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
10
477
6
33-48

6
493 MEŁECH Bartosz (2009 #50129 LO 649)
AKS Mikołów (ŚLS)
10
486
6
33-48

6
494 PILCH Paweł (2008 #52702 LO 9026)
UKS Wisła (ŚLS)
8
508
6
33-48

6
  WRZECIONO Stanisław (2008 #52703 LO 9028)
UKS Wisła (ŚLS)
8
508
6
33-48

6
496 LISOK Marcin (2009 #50843 LO 3477)
ULKS Pławniowice (ŚLS)
6
551
6
33-48

6
497 ANTONETS Dmytro (2010 #54176 LO 359)
KS MYSŁAW Mysłowice (ŚLS)

6
33-48

6
  BRACHACZEK Tymoteusz (2011 #51982 LO 2115)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)

6
33-48

6
  GUZEK Aleksander (2010 #54700 LO 5312)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)

6
39-41

6
  JENDZURA Szymon (2011 #54394 LO 2918)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)

6
33-48

6
  ŁYP Marcin (2009 #56086 LO 10786)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

6
33-48

6
  MARCINKOWSKI Dominik (2010 #51071 LO 45)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

6
33-48

6
  MICHTA Jan (2010 #48878 LO 3126)
UKS HURAGAN Sosnowiec (ŚLS)

6
33-48

6
  PASIEKA Jeremi (2010 #51785 LO 5320)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)

6
39-41

6
  SKRZĘTA Dominik (2009 #54701 LO 5313)
STRAŻAK Bratkówka (PKR)

6
39-41

6
  SZAFRANEK Antoni (2008 #56084 LO 10782)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)

6
33-48

6
507 TOMKOWSKI Dawid (2011 #52054 LO 4975)
MOKSIR Czchów (MŁP)
24
352
5
41-48

5
508 GĄSIOROWSKI Adam (2008 #52353 LO 3456)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
20
380
5
41-48

5
509 ZIĘBA Jakub (2010 #53003 LO 3819)
TKKF Dobczyce (MŁP)
18
397
5
41-48

5
510 GUZIK Jakub (2008 #51685 LO 3457)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)
15
423
5
41-48

5
511 PAWELEC Tomasz (2008 #49173 LO 4911)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
10
489
5
41-48

5
512 MATYJA Bolesław (2009 #53077 LO 4446)
PRS FAIRPLAYCE Poznań (WLP)
9
496
5
41-48

5
513 PIECH Jan (2008 #52058 LO 4973)
MOKSIR Czchów (MŁP)
9
499
5
49-56

5
514 UBIK Jarosław (2008 #54025 LO 3744)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
7
517
5
41-48

5
515 STACHEL Bartłomiej (2009 #46009 LO 4002)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)
4
585
5
49-56

5
516 JĘDRZEJOWSKI Ksawery (2009 #52107 LO 4992)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
3
595
5
49-56

5
517 ADAMCZAK Jakub (2008 #57946 LO 12732)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

5
41-48

5
  FILIPIAK Patryk (2013 #52082 LO 3188)
UKS CHROBRY Gizałki (WLP)

5
49-56

5
  FILODA Karol (2012 #54189 LO 462)
UKS OPTIMUM Lubasz (WLP)

5
41-48

5
  GŁOWIAK Krzysztof (2008 #55853 LO 10408)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

5
41-48

5
  KAZMIERCZAK Bartosz (2009 #58126 LO 12982)
GLKS ORLĘTA Czacz (WLP)

5
49-56

5
  KMIECIAK Filip (2011 #58139 LO 12998)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)

5
41-48

5
  KUBERA Adrian (2009 #53987 LO 4995)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)

5
41-48

5
  MAŁOTA Rafał (2009 #54985 LO 7237)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)

5
49-56

5
  MĄDRY Jan (2009 #54281 LO 1674)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)

5
49-56

5
  NÓŻYŃSKI Nikodem (2010 #54063 LO 5108)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

5
41-48

5
  PATTOCY Patryk (2008 #54640 LO 4978)
MOKSIR Czchów (MŁP)

5
49-56

5
  PIS Artur (2010 #52050 LO 10497)
LUKS Skrzyszów (MŁP)

5
49-56

5
  SŁABOSZ Kajetan (2009 #54298 LO 1934)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

5
49-56

5
  STACHEL Artur (2011 #47269 LO 4001)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

5
49-56

5
  STROJNY Hubert (2011 #54664 LO 5115)
PIONIER Kleszczewo (WLP)

5
41-48

5
  WOŹNIAK Maurycy (2012 #51667 LO 8200)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)

5
49-56

5
  WOŹNIAK Tymosz (2011 #51190 LO 9773)
KS STELLA Gniezno (WLP)

5
41-48

5
534 SARWIŃSKI Sebastian (2009 #54865 LO 6391)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)

4
49-64

4
  STOCZEK Błażej (2012 #52181 LO 8346)
CKIS Skawina (MŁP)

4
57-58

4
  STRÓJWĄS Jakub (2008 #54986 LO 7238)
SOLNE MIASTO Wieliczka (MŁP)

4
57-58

4