Polski Związek Tenisa Stołowego

Klasyfikacja klubowa wg ilość licencji zawodniczych

# klub wojew. suma sen. (S) młodz. (M) dzieci i 1-sza (D) niestow. (N)
1 Energa Klub Tenisa Stołowego Toruń KPM 149 34 94 21 0
2 UKS Teniga Szczecin ZPM 70 0 43 27 0
3 Klub Sportowy Bronowianka Kraków MŁP 69 11 54 4 0
4 MUKS Bocian Słońsk-Kołczyn LBU 66 13 35 18 0
5 Zielonogórski Klub Sportowy Zielona Góra LBU 63 25 35 3 0
6 KTS Nowy Dwór Mazowiecki MAZ 61 33 25 3 0
7 UKS Płomień Limanowa MŁP 59 9 44 6 0
8 Klub Tenisa Stołowego Gliwice ŚLS 58 36 21 1 0
9 LUKS Orzeł Rynarzewo KPM 56 0 33 23 0
10 KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego Wrocław DŚL 55 14 33 8 0
  Uczniowski Klub Sportowy Dojlidy Białystok PDL 55 16 36 3 0
  UKS Huragan Sosnowiec ŚLS 55 3 24 28 0
13 KSTS Krosno PKR 52 25 23 4 0
14 Klub Sportowy Dekorglass Działdowo WMZ 51 14 29 8 0
15 Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki MAZ 50 18 31 1 0
  MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS 50 12 27 11 0
17 UKS Orlęta Bilcza ŚWI 48 28 5 15 0
18 KU AZS Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów PKR 47 20 27 0 0
  MKS Skarbek Tarnowskie Góry ŚLS 47 25 22 0 0
  MKS Wolavia Wołów DŚL 47 15 25 7 0
21 Morski Robotniczy Klub Sportowy Gdańsk POM 46 10 28 8 0
22 Klub Sportowy Gwiazda Bydgoszcz KPM 45 16 22 7 0
  UKS TS Ósemka Białystok PDL 45 5 38 2 0
24 KS Nowa Era Toruń KPM 44 8 33 3 0
  SKTS Rataje 50 Poznań WLP 44 18 12 14 0
26 Akademia Tenisa Stołowego Małe Trójmiasto Rumia POM 43 30 10 3 0
  MKS Emdek Bydgoszcz KPM 43 17 16 10 0
28 KS Polonia Śmigiel WLP 42 11 26 5 0
  Ludowy Klub Sportowy Odra Głoska DŚL 42 18 17 7 0
  UKS Lupus Kabaty Warszawa MAZ 42 24 18 0 0
  UKS Maków ŁDZ 42 17 15 10 0
32 KS Spójnia Warszawa MAZ 41 14 27 0 0
  LKS Polonia Wilczkowice MŁP 41 19 12 10 0
  UKS Rokicie Szczytniki MŁP 41 5 28 8 0
35 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Start Nadarzyn MAZ 40 12 15 13 0
  UKS Zalew Stepnica ZPM 40 13 20 7 0
37 Gorzowski Klub Sportowy Gorzovia Gorzów Wielkopolski LBU 39 19 20 0 0
  KS Mysław Mysłowice ŚLS 39 8 26 5 0
  Miejski Ludowy Klub Sportowy Ostródzianka Ostróda WMZ 39 13 18 8 0
40 KS Gorce Nowy Targ MŁP 38 10 23 5 0
  KTS Koszalinianin Koszalin ZPM 38 14 21 3 0
  LKS Lesznianka Leszna Górna ŚLS 38 13 19 6 0
  LKS Orzeł Wysocko Wielkie WLP 38 16 21 1 0
  Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Chełmno KPM 38 10 27 1 0
  MTS Kwidzyn POM 38 8 21 9 0
  ULKS Moszczenica ŁDZ 38 9 27 2 0
47 KS AZS UWM Olsztyn WMZ 37 17 16 4 0
48 Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego Olimpia-Unia Grudziądz KPM 36 23 13 0 0
  KTS Jelenia Góra DŚL 36 28 8 0 0
50 AKS Mikołów ŚLS 35 10 25 0 0
  KTS Wicher Lisiec Wielki WLP 35 9 25 1 0
  Luboński Klub Tenisa Stołowego Luboń WLP 35 17 18 0 0
  UKS Gryf Gdów MŁP 35 7 16 12 0
  UKS Return Piaseczno MAZ 35 12 23 0 0
  UKTS Olimpia Lubsko LBU 35 8 15 12 0
56 KS Kłodawka LBU 34 20 8 6 0
  Park Rekreacyjno-Sportowy Fairplayce Poznań WLP 34 27 7 0 0
  UATS Batimex Pruszków MAZ 34 29 4 1 0
  UKS Olimpia Gniew POM 34 8 14 12 0
  ULKS Ślęża Wiry DŚL 34 17 16 1 0
61 EKS Mlexer Elbląg WMZ 33 12 18 3 0
  KTS MOKSiR Zawadzkie OPO 33 7 26 0 0
  LZS Kąkolówka PKR 33 6 18 9 0
  LZS Żywocice OPO 33 18 14 1 0
  UKS Energia Siewierz ŚLS 33 7 21 5 0
66 KS Sokół Serock MAZ 32 8 22 2 0
  KTS Krościenko Wyżne PKR 32 8 21 3 0
  LUKS Pełcz Górki Noteckie LBU 32 8 12 12 0
  MKS Jedynka Łódź ŁDZ 32 10 12 10 0
  MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka ŁDZ 32 5 21 6 0
  MOKS Słoneczny Stok Białystok PDL 32 12 7 13 0
  SRS Łomna MAZ 32 30 2 0 0
73 Uczniowski Klub Sportowy przy SP Olesno MŁP 31 25 6 0 0
  UKS Lider Milicz DŚL 31 1 14 16 0
  UKS Słowian Mrowino WLP 31 12 16 3 0
76 KS AZS Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańsk POM 30 25 5 0 0
  KS Podwawelski Kraków MŁP 30 27 3 0 0
  KS Spektrum Słopnice MŁP 30 22 8 0 0
  Uczniowski Klub Sportowy Piast SP1 Ostrzeszów WLP 30 15 9 6 0
  UKS Radunia Tąpadła DŚL 30 7 15 8 0
  UKS Żaczek Fajsławice LLS 30 9 18 3 0
82 Fundacja Talent Cieszyn ŚLS 29 16 12 1 0
  GKTS Gdańsk POM 29 9 18 2 0
  Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego Jastrzębie-Zdrój ŚLS 29 19 10 0 0
  Klub Sportowy Tenis Maxi Plast Ząbki MAZ 29 14 15 0 0
  KS Ogniwo Chełm LLS 29 10 7 12 0
  MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie KPM 29 11 15 3 0
  UKS Champion Police ZPM 29 23 6 0 0
  UKS Magnum Koźmice Wielkie MŁP 29 19 10 0 0
90 ATS Bingo Ropczyce PKR 28 4 21 3 0
  IKTS Broń Radom MAZ 28 11 17 0 0
  MKS Lewart AGS Lubartów LLS 28 7 19 2 0
  SLKS Olimpijczyk Jeżewo MAZ 28 0 17 11 0
  UKS Alfa Gostynin MAZ 28 7 19 2 0
  UKS Chrobry Międzyzdroje ZPM 28 10 17 1 0
  UKS Daniszyn WLP 28 19 9 0 0
  UKS Pionier GOKiS Kleszczewo WLP 28 7 14 7 0
  UKS Żaki Taczanów WLP 28 12 10 6 0
99 Klub Sportowy Orlicz 1924 Suchedniów ŚWI 27 11 14 2 0
  KTS Kozienice MAZ 27 20 7 0 0
  KU AZS Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Częstochowa ŚLS 27 13 14 0 0
  LKS Kłos Olkusz MŁP 27 18 9 0 0
  LUKS Skrzyszów MŁP 27 17 10 0 0
  MGLKS Odra Oława DŚL 27 10 17 0 0
  STS Gmina Strzelce Opolskie OPO 27 11 16 0 0
  UKS Top Solec Kujawski KPM 27 15 12 0 0
  UKS Witniczanin Witnica LBU 27 17 10 0 0
108 Akademicki Związek Sportowy Kraków MŁP 26 0 12 14 0
  KS AZS AWF Wrocław DŚL 26 9 9 8 0
  KS Campeones Wąchock ŚWI 26 18 7 1 0
  LUKS Fala Trzebiatów ZPM 26 11 11 4 0
  MKS Rokita Brzeg Dolny DŚL 26 10 7 9 0
  SKTS Dwójka Kraśnik LLS 26 1 17 8 0
  STS Rebel Łaskarzew MAZ 26 0 18 8 0
  UKS Gim-Tim 5 Stalowa Wola PKR 26 14 12 0 0
116 CKS Helios Czempiń WLP 25 11 10 4 0
  IKRTS Józefów MAZ 25 12 13 0 0
  IKTS Noteć Inowrocław KPM 25 7 18 0 0
  KTS Pirania Radzymin MAZ 25 25 0 0 0
  Międzyszkolny Klub Sportowy Centrum Kraków MŁP 25 11 14 0 0
121 GLKS GOK Rogóźno KPM 24 22 2 0 0
  Griffins Spin Szczecin ZPM 24 20 4 0 0
  GUKS Sokół Jerzmanowa DŚL 24 10 14 0 0
  Klub Sportowy Polonia Kielce ŚWI 24 21 3 0 0
  KRS TKKF Sportowiec Częstochowa ŚLS 24 4 15 5 0
  KS ATS Stargard ZPM 24 14 7 3 0
  KTS Victoria Spytkowice MŁP 24 14 9 1 0
  MLUKS Nadwiślanin Płock MAZ 24 12 12 0 0
  SKT Sanok PKR 24 18 5 1 0
  TKS Granit Strzelin DŚL 24 14 9 1 0
  UKS Dynamo Gózd LLS 24 0 20 4 0
  UKS MOSiR Dukla PKR 24 4 15 5 0
  ULKS Ciechów DŚL 24 19 5 0 0
134 GLKS Cis Cekcyn KPM 23 20 3 0 0
  LKS Stomil Bełchatów ŁDZ 23 10 11 2 0
  LUKS Kusy Laskowice KPM 23 3 19 1 0
  LUKS Mańkowice OPO 23 8 13 2 0
  LUKS Straszyn POM 23 8 9 6 0
  LZS Orion Branda Bukowice DŚL 23 23 0 0 0
  MKS Pogoń Siedlce MAZ 23 9 13 1 0
  MKS Radość Gorlice MŁP 23 17 6 0 0
  MLKS Czarni Olecko WMZ 23 0 16 7 0
  MLKS Victoria Jelcz-Laskowice DŚL 23 22 1 0 0
  UKS Lis Sierakowice POM 23 0 22 1 0
  UKS Nałęcz Ostroróg WLP 23 20 3 0 0
  UKS Spartakus Otyń LBU 23 2 17 4 0
  ULKS Victoria Jedlińsk MAZ 23 14 3 6 0
  UMLKS Radomsko ŁDZ 23 7 16 0 0
149 LITS Meble Anders Żywiec ŚLS 22 14 7 1 0
  LZS Tęcza Pisarzowice DŚL 22 11 6 5 0
  Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom ŚLS 22 11 10 1 0
  TTS Trzemeszno WLP 22 13 9 0 0
  UKS Czternastka Poznań WLP 22 0 22 0 0
  UKS SP Korzeniów PKR 22 0 13 9 0
  ULKS Kazanów MAZ 22 20 2 0 0
  ULKS Tęcza Budki Piaseckie MAZ 22 18 4 0 0
  UMKS Księżak Łowicz ŁDZ 22 16 5 1 0
158 GUKS Gorzkowice ŁDZ 21 10 11 0 0
  KS Ajde Oleśnica DŚL 21 21 0 0 0
  KS Start Nowy Sącz MŁP 21 7 12 2 0
  LKS Strażak Mikołów ŚLS 21 21 0 0 0
  LUKS Strażak Niżna Łąka PKR 21 15 6 0 0
  MKS Tarnovia Tarnów MŁP 21 0 17 4 0
  SL Salos Szczecin ZPM 21 5 16 0 0
  TG Sokół Gniewkowo KPM 21 12 9 0 0
  UKS Bobry Bobrowniki LLS 21 3 16 2 0
  UKS Iskra Łasko ZPM 21 0 18 3 0
  UKS Optimum Lubasz WLP 21 8 13 0 0
  UKSTS Kiełczów DŚL 21 19 2 0 0
  UKSTS Sparta Lubań DŚL 21 10 11 0 0
  UKTS Sokół Orzesze ŚLS 21 13 8 0 0
172 Klub Sportowy Dąbcze WLP 20 13 7 0 0
  Klub Tenisa Stołowego Tarnobrzeg PKR 20 8 10 2 0
  LKS Wielkopolska Komorniki WLP 20 17 3 0 0
  MKS Tajfun Kuźnia Raciborska ŚLS 20 14 6 0 0
  STS Słubice LBU 20 19 1 0 0
  UKS Chrobry Gizałki WLP 20 12 5 3 0
  UKS OSiR Brodnica KPM 20 12 8 0 0
179 GKTS Wiązowna MAZ 19 7 7 5 0
  Klub Sportowy Darz Bór Karnieszewice ZPM 19 18 1 0 0
  Klub Sportowy Gotyk Toruń KPM 19 14 5 0 0
  KS Golden Masters Korczyna PKR 19 17 2 0 0
  KTS Kołobrzeg ZPM 19 15 4 0 0
  KTS Skarżysko-Kamienna ŚWI 19 19 0 0 0
  KU AZS Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości Łomża PDL 19 16 3 0 0
  LUKS Sobolik Sobolów MŁP 19 11 8 0 0
  Miejski Klub Tenisa Stołowego Sparta Złotów WLP 19 11 8 0 0
  MUKS Roztocze Szczebrzeszyn LLS 19 8 10 1 0
  UKS GOKiS Kąty Wrocławskie DŚL 19 11 8 0 0
190 Akademia Tenisa Stołowego Akanza Lublin LLS 18 17 1 0 0
  IKS Kuźnia Stare Babice MAZ 18 17 1 0 0
  IKS Spin Bożejowice DŚL 18 14 4 0 0
  KS Pogoń Mogilno KPM 18 16 2 0 0
  KS Sygnał Lublin LLS 18 10 8 0 0
  KTS Wijewo WLP 18 8 9 1 0
  LKS Błękitni Niechłód WLP 18 18 0 0 0
  LKS Spółdzielca Kobylin WLP 18 9 9 0 0
  MGOK Gorzów Śląski OPO 18 11 6 1 0
  MKS TS Warta Oborniki WLP 18 2 9 7 0
  MOKSiR Czchów MŁP 18 1 17 0 0
  MOSM Tychy ŚLS 18 0 14 4 0
  MUKS Gąbin MAZ 18 18 0 0 0
  PKS Piast Poniec WLP 18 18 0 0 0
  Stowarzyszenie Fiber Nowogród Bobrzański LBU 18 14 2 2 0
  Technik Świdwin ZPM 18 10 8 0 0
  UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza ŚLS 18 8 10 0 0
  UKS Szaniec Świecie nad Osą KPM 18 11 7 0 0
  UKS Zarabie Myślenice MŁP 18 15 3 0 0
209 AKS Strzegom DŚL 17 17 0 0 0
  GOKSiR Pruszcz KPM 17 15 2 0 0
  Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne Luzino POM 17 14 3 0 0
  KS Górnik Polkowice DŚL 17 8 9 0 0
  KTS Wolbromek DŚL 17 15 2 0 0
  LKS Brzostowianka Brzostek PKR 17 17 0 0 0
  LKTS Zenit Międzybórz DŚL 17 12 5 0 0
  LUKS GOKSiT Suchowola PDL 17 0 16 1 0
  LZS SKS Raszówka DŚL 17 15 2 0 0
  MLUKS Wakmet Bodzanów OPO 17 14 3 0 0
  PUKS Arka Łętownia PKR 17 8 9 0 0
  TTS Skarszewy POM 17 15 2 0 0
  UKS Jordan Zakliczyn MŁP 17 6 10 1 0
  ULKTS Pszczyna ŚLS 17 17 0 0 0
223 DKTS Topspin Dzierżoniów DŚL 16 8 8 0 0
  KS Elta Łódź ŁDZ 16 6 10 0 0
  KS Energetyk Łódź ŁDZ 16 8 8 0 0
  KS Krotosz Krotoszyn WLP 16 16 0 0 0
  KS Nadarzyn MAZ 16 5 11 0 0
  KTS Perła Połczyn-Zdrój ZPM 16 2 10 4 0
  LKS Gołuchów WLP 16 8 8 0 0
  LKS Ryś Laski MAZ 16 14 2 0 0
  LKS Strażak Bratkówka PKR 16 10 6 0 0
  LKS Wilki Wilcza ŚLS 16 15 1 0 0
  LUKS Radość Porzecze ŚWI 16 3 9 4 0
  LZS Zakrzów OPO 16 8 8 0 0
  MKS Skawa Wadowice MŁP 16 11 5 0 0
  MUKS Jedynka Pszów ŚLS 16 8 8 0 0
  UKS Dziesiątka Nowa Sól LBU 16 16 0 0 0
  UKS Ikar Mierzęcice ŚLS 16 14 1 1 0
  UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa MAZ 16 0 16 0 0
  ULKS Ruch Pniów ŚLS 16 7 9 0 0
  ŻSTS Żagań LBU 16 14 2 0 0
242 Fundacja Centrum Inicjatyw Sportowych Kraków MŁP 15 11 4 0 0
  GKTS Krajna Złotów WLP 15 5 9 1 0
  KS CKFiS Bełżyce LLS 15 13 2 0 0
  KS Legion Skierniewice ŁDZ 15 9 6 0 0
  KS Pogoń Wschowa LBU 15 9 5 1 0
  KS Polonia Środa Wielkopolska WLP 15 8 7 0 0
  KS Puma Puszcza Mariańska MAZ 15 15 0 0 0
  KS Spin Częstochowa ŚLS 15 6 9 0 0
  LKS Burza Drzeczkowo WLP 15 15 0 0 0
  LKS Orzeł Lizawice DŚL 15 15 0 0 0
  LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski WLP 15 9 6 0 0
  LKS Victoria Nidek MŁP 15 11 4 0 0
  Ludowy Zespół Sportowy Włosień DŚL 15 14 1 0 0
  LZS Błękitni Krzewie Wielkie DŚL 15 15 0 0 0
  LZSTS Zaręba DŚL 15 13 2 0 0
  RKS Cukrownik Chybie ŚLS 15 3 11 1 0
  SL Kalina Salos Lublin LLS 15 0 15 0 0
  STS Brynica OPO 15 0 14 1 0
  STS Dębno ZPM 15 12 3 0 0
  UKS Feniks Pyskowice ŚLS 15 14 1 0 0
  UKS Junior Miastko POM 15 10 5 0 0
  UKS Krzemień Ustrzyki Dolne PKR 15 6 9 0 0
  UKS Przeźmierowo WLP 15 12 3 0 0
  UKS Wisła ŚLS 15 7 7 1 0
  ULKS Lachowice MŁP 15 15 0 0 0
267 AZS PWSZ Nysa OPO 14 7 7 0 0
  GLKS Orlęta Czacz WLP 14 2 6 6 0
  GUKS Byczyna OPO 14 11 3 0 0
  KS Feniks Jaworznia ŚWI 14 0 14 0 0
  KTS Kalisz WLP 14 14 0 0 0
  KTS Lędziny ŚLS 14 14 0 0 0
  KU AZS SGH Warszawa MAZ 14 13 0 1 0
  LKS Gorzyce Małe WLP 14 13 1 0 0
  LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie DŚL 14 14 0 0 0
  LZS Mędrzechów MŁP 14 14 0 0 0
  LZS Olszowa WLP 14 2 12 0 0
  LZS Orły Temidy 1989 Domaradz PKR 14 8 6 0 0
  MLKS Nurt Przemyśl PKR 14 3 9 2 0
  MLKS Sudety Międzylesie DŚL 14 7 7 0 0
  TG Sokół Brzesko MŁP 14 4 10 0 0
  TKS Kamieńsk ŁDZ 14 14 0 0 0
  UKS Ludwikowice DŚL 14 14 0 0 0
  UKS Optima Zamość LLS 14 0 14 0 0
  UKS Prus Żary LBU 14 14 0 0 0
  UKS Sokół Żabno MŁP 14 5 9 0 0
  UKS WDK Paterek KPM 14 13 1 0 0
  ULKS Macovia Maków Mazowiecki MAZ 14 13 1 0 0
289 AZS Włocławek KPM 13 13 0 0 0
  GKS Myśliwiec Gostycyn KPM 13 11 2 0 0
  GKTS Giżycko WMZ 13 0 11 2 0
  KTS Kujawy Borowe WLP 13 12 1 0 0
  LKS Naprzód Świbie ŚLS 13 13 0 0 0
  LKS Proszowa DŚL 13 12 1 0 0
  LUKS Abc Żak Pisanica WMZ 13 0 7 6 0
  LUKS Lipie MŁP 13 9 4 0 0
  LZS Odra Kąty Opolskie OPO 13 12 1 0 0
  MKS Pułtusk MAZ 13 12 1 0 0
  MLUKS Brzeziny ŁDZ 13 6 7 0 0
  PKS Porta Kraków MŁP 13 8 5 0 0
  SMS Włodawa LLS 13 4 9 0 0
  UKS ATS Tyczyn PKR 13 12 1 0 0
  UKS Grot Michał Werbkowice LLS 13 13 0 0 0
  UKS Impuls Kłodzko DŚL 13 10 3 0 0
  UKS Iskra Iskrzynia PKR 13 12 1 0 0
  UKS Orzeł Prusice DŚL 13 13 0 0 0
  UKS Sanniki MAZ 13 13 0 0 0
  UKS Sokolik Niemodlin OPO 13 2 11 0 0
  UKS Sucha Koszalińska ZPM 13 2 8 3 0
  UKS TS Płomień Dobrzyniewo Duże PDL 13 0 13 0 0
  WKSN Świt Wrocław DŚL 13 13 0 0 0
312 3STS Starogard Gdański POM 12 8 3 1 0
  GKS Gwarek Ornontowice ŚLS 12 12 0 0 0
  Gminny Międzyszkokny Klub Sportowy Strzelec Frysztak PKR 12 10 2 0 0
  KS Backhand Andrychów MŁP 12 11 1 0 0
  KS Beniaminek 03 Starogard Gdański POM 12 6 6 0 0
  KS Bojanów ŚLS 12 11 1 0 0
  KS Nagórzany PKR 12 12 0 0 0
  KTS Gryf Szczecinek ZPM 12 10 2 0 0
  KTS Topspin Kurów LLS 12 12 0 0 0
  KTS Wola Komborska PKR 12 12 0 0 0
  KU AZS Politechnika Lubelska Lublin LLS 12 11 1 0 0
  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego Rzeszów PKR 12 12 0 0 0
  KUKS Remus Kościerzyna POM 12 12 0 0 0
  LKS Błyskawica Leśniówka PKR 12 8 4 0 0
  LKS Strażak Sośnica PKR 12 12 0 0 0
  LKS Turze Pole PKR 12 11 1 0 0
  Ludowy Zespół Sportowy Płomień Makowice DŚL 12 10 2 0 0
  LUKS Węgierska Górka ŚLS 12 9 3 0 0
  LZS Sparta Grębocice DŚL 12 11 1 0 0
  MKS Spójnia Ośno Lubuskie LBU 12 12 0 0 0
  MLKS Piast Kruszwica KPM 12 11 1 0 0
  OKS Olesno OPO 12 6 6 0 0
  SKS Luks Nysa OPO 12 7 5 0 0
  SKS Unia Kalety ŚLS 12 10 2 0 0
  STS Żernica ŚLS 12 11 1 0 0
  UKS Czarni Pieszcz ZPM 12 7 5 0 0
  UKS Fortem Pawęzów MŁP 12 9 3 0 0
  UKS GOK Zduny ŁDZ 12 9 3 0 0
  UKS Grot Mała Wieś MAZ 12 11 1 0 0
  UKS Remik Stary Folwark PDL 12 0 10 2 0
  UKS Remus Miechucino POM 12 0 6 6 0
  UKS Teja Łęknica LBU 12 12 0 0 0
  UKS Wiking Rychnowy POM 12 10 2 0 0
  ULKS Kusy Łobudzice ŁDZ 12 9 3 0 0
  Wołczyńska Akademia Sportu OPO 12 7 5 0 0
  ZTS Ząbkowice Śląskie DŚL 12 12 0 0 0
348 BOSiR ULKS Barcin KPM 11 0 7 4 0
  Dżentelmeni Poznań WLP 11 10 1 0 0
  GLKS Gruta Mełno KPM 11 11 0 0 0
  GOKSiR Dobromierz DŚL 11 8 3 0 0
  GZLZS Lubawa WMZ 11 8 3 0 0
  ISS Start Wejherowo POM 11 11 0 0 0
  KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski WLP 11 11 0 0 0
  Klub Sportowy Tenisa Stołowego Warmia Lidzbark Warmiński WMZ 11 6 5 0 0
  Klub Sportowy Zryw Chrząstowice OPO 11 10 1 0 0
  KS Gildia Tenisa Stołowego Wiry WLP 11 8 3 0 0
  KS Jofrakuda Świebodzin LBU 11 11 0 0 0
  KS Lechia Ołdrzychowice Kłodzkie DŚL 11 7 4 0 0
  KS Top Spin Miłków DŚL 11 11 0 0 0
  LKS Grom Złota Dama Poczesna ŚLS 11 6 5 0 0
  LKS Wisła Rząska MŁP 11 11 0 0 0
  LUKS Burza Rogi PKR 11 11 0 0 0
  LZS Start Czelatyce PKR 11 10 1 0 0
  LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie WLP 11 9 2 0 0
  TS Ciechanów MAZ 11 11 0 0 0
  UKS Maraton Moskurnia WLP 11 7 4 0 0
  UKS Olimp Łęki Dukielskie PKR 11 5 5 1 0
  UKS Trzynastka Szczecin ZPM 11 11 0 0 0
  ULKS Vis Wiskitki MAZ 11 8 3 0 0
  Visonex LUKS Top Wierzbięcin ZPM 11 8 3 0 0
  ŻTMS Baszta KPM 11 7 4 0 0
373 GKS Góral Górno ŚWI 10 9 1 0 0
  GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski PKR 10 10 0 0 0
  GLKS Orlęta Krosnowice DŚL 10 1 8 1 0
  GUKS Sparta Szczytno MAZ 10 10 0 0 0
  Integracyjny Klub Sportowy Start Zduńska Wola ŁDZ 10 8 1 1 0
  Klub Sportowy Stella Gniezno WLP 10 5 5 0 0
  KS GOK Trzydnik Duży LLS 10 9 1 0 0
  KS Heksa Niedrzwica Duża LLS 10 5 5 0 0
  KS Naprzód Borucin ŚLS 10 7 3 0 0
  KTS Grześkowiak Kórnik WLP 10 10 0 0 0
  KTS Legnica DŚL 10 10 0 0 0
  KTS Rembertów MAZ 10 4 5 1 0
  LKS Omega Kleszczów ŁDZ 10 5 5 0 0
  LKS Sokół Dąbrówka Wielkopolska LBU 10 10 0 0 0
  LUKS Kłos Wola Skromowska LLS 10 0 10 0 0
  LZS Jastrzębie KPM 10 7 3 0 0
  LZS Noteć Dziembowo WLP 10 10 0 0 0
  LZS Tur Turze Rogi LLS 10 8 2 0 0
  MKS Alit Ożarów ŚWI 10 10 0 0 0
  MKS STS Lubartów LLS 10 10 0 0 0
  MMKS Kędzierzyn-Koźle OPO 10 0 10 0 0
  MUKS Piłeczka Pisz WMZ 10 7 3 0 0
  SKS Junior Łucka LLS 10 0 10 0 0
  SSL Wielmożanka Wielmoża MŁP 10 9 1 0 0
  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Smolno Wielkie LBU 10 10 0 0 0
  STS Połczyn-Zdrój ZPM 10 7 3 0 0
  Szczeciński Klub Sportowy Szczecin ZPM 10 1 8 1 0
  UKS 5 Brzeg Dolny DŚL 10 10 0 0 0
  UKS Komorów MAZ 10 0 10 0 0
  UKS Miasto Soli Wieliczka MŁP 10 0 10 0 0
  UKS Tęcza Łupawa POM 10 9 1 0 0
  UKS Tymianka Stary Gózd MAZ 10 7 3 0 0
405 GKS Fala Nowy Duninów MAZ 9 9 0 0 0
  GLKS Jaworzyna Śląska DŚL 9 9 0 0 0
  GUKS Orzeł Siedlin MAZ 9 8 1 0 0
  HoReCup AICR Warszawa MAZ 9 9 0 0 0
  Klub Sportowy Topspin Pionki MAZ 9 9 0 0 0
  Klub Tenisa Stołowego Sandomierz ŚWI 9 7 2 0 0
  KS Kijowianka Kije LBU 9 9 0 0 0
  KS Sokół Zwierzyniec LLS 9 8 1 0 0
  KS Zjednoczeni Bulkowo MAZ 9 9 0 0 0
  KWTS Gwiazda Bukowiec KPM 9 9 0 0 0
  LKS Biała Rawska ŁDZ 9 9 0 0 0
  LKS Jutrzenka Bychlew ŁDZ 9 9 0 0 0
  LKS Orawa Jabłonka MŁP 9 8 1 0 0
  LKS Uran Łukowica MŁP 9 3 0 0 6
  LUKS MGOKSiR Korfantów OPO 9 6 3 0 0
  LUKS Pionier Średnia Wieś PKR 9 8 1 0 0
  LZS Święci Radostów DŚL 9 9 0 0 0
  MKS Flota Świnoujście ZPM 9 9 0 0 0
  MKS Nysa Kłodzko DŚL 9 6 2 1 0
  MLUKS MOSiR Grajewo PDL 9 7 2 0 0
  PKS Kolping Jarosław PKR 9 0 9 0 0
  PKS Michał Krostkowo WLP 9 9 0 0 0
  PTG Sokół Tarnów MŁP 9 9 0 0 0
  Stowarzyszenie Głobikowa PKR 9 9 0 0 0
  STS Czapla Czaplinek ZPM 9 9 0 0 0
  TG Sokół Brwinów MAZ 9 9 0 0 0
  TKS Opoka Trzebinia MŁP 9 9 0 0 0
  Top Bolesławiec DŚL 9 9 0 0 0
  UKS Orlik Gdynia POM 9 0 8 1 0
  UKS Prosna Grabów WLP 9 5 4 0 0
  UKS Strzemyk Grudziądz KPM 9 0 9 0 0
  UKS Żacy Okonek WLP 9 9 0 0 0
  ULKS Pławniowice ŚLS 9 6 3 0 0
  WZSN Start Wrocław DŚL 9 9 0 0 0
  ZTTS Złocieniec ZPM 9 9 0 0 0
440 BSTS Bystrzyca Kłodzka DŚL 8 8 0 0 0
  GKS Czarni Czarny Dunajec MŁP 8 8 0 0 0
  GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska POM 8 8 0 0 0
  GLKS Lot Konopiska ŚLS 8 8 0 0 0
  Grodziskie Stowarzyszenie 13 Grodzisk Mazowiecki MAZ 8 8 0 0 0
  IKS AWF Warszawa MAZ 8 8 0 0 0
  KS Koronowo KPM 8 5 3 0 0
  KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski LLS 8 8 0 0 0
  KS Szczawa Szczawa MŁP 8 8 0 0 0
  KS Tenis Stołowy Chojnice POM 8 8 0 0 0
  KS TTT Tajfun Tychy ŚLS 8 8 0 0 0
  KSR TKKF Gronicek Jeleśnia ŚLS 8 7 1 0 0
  KTS Jeziorak Międzychód WLP 8 6 2 0 0
  KTS Lew Głubczyce OPO 8 7 1 0 0
  KTS Tajfun Wielka Nieszawka KPM 8 0 8 0 0
  LKS Granit Koczała POM 8 7 1 0 0
  LKS Lotos Jabłonna MAZ 8 0 8 0 0
  LKS Mewa Resko ZPM 8 6 2 0 0
  LKS Wel Lidzbark WMZ 8 0 8 0 0
  LKS Zgoda Byczyna Jaworzno ŚLS 8 8 0 0 0
  LUKS Fala Piotrawin LLS 8 5 3 0 0
  LUKS Kowala MAZ 8 8 0 0 0
  LZS Roszki WLP 8 6 2 0 0
  LZS Sady Wierzchowice DŚL 8 8 0 0 0
  LZS Trzebnica DŚL 8 8 0 0 0
  LZS Victoria Chróścice OPO 8 5 3 0 0
  MKS Debrzno POM 8 8 0 0 0
  MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki MAZ 8 7 1 0 0
  MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie ŚLS 8 6 2 0 0
  MKS Tęcza Krosno Odrzańskie LBU 8 8 0 0 0
  MOSiR Łaziska Górne ŚLS 8 8 0 0 0
  Ognisko TKKF Top Spin Kraków MŁP 8 8 0 0 0
  PKS Bartek Dębowiec PKR 8 7 1 0 0
  SKC Wojcieszyce LBU 8 8 0 0 0
  SKF MKTS Opalenica WLP 8 8 0 0 0
  SKTS Sokółka PDL 8 8 0 0 0
  STS Borkowo POM 8 8 0 0 0
  STS Zgoda Janik ŚWI 8 4 4 0 0
  UKS Baczyński Biała Podlaska LLS 8 8 0 0 0
  UKS DYSTANS Niedźwiada LLS 8 1 6 1 0
  UKS Metalka Nowy Targ MŁP 8 4 4 0 0
  UKS Olimpijczyk Pakosław WLP 8 6 2 0 0
  UKS Orły Zakopane MŁP 8 8 0 0 0
  UKS SP1 Leżajsk PKR 8 6 2 0 0
  UKS Team Tenis 2005 Białogard ZPM 8 8 0 0 0
  UKS Warta Kostrzyn nad Odrą LBU 8 8 0 0 0
  UKS Wieża Połchowo POM 8 8 0 0 0
  UKS Żak Gierałtowiec DŚL 8 7 1 0 0
  UKST Victoria Chojna ZPM 8 7 1 0 0
  ULKS Dzierzkowice LLS 8 8 0 0 0
  ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce DŚL 8 8 0 0 0
  ULKS ŻOK Żmigród DŚL 8 8 0 0 0
  UMKTS Lob Dęblin LLS 8 8 0 0 0
  WKS MOSiR Syców DŚL 8 8 0 0 0
  WKS Sochaczew MAZ 8 8 0 0 0
495 Akademicki Uczniowski Klub Sportowy Trefl Zamość LLS 7 7 0 0 0
  ATS Ligota Łabędzka ŚLS 7 7 0 0 0
  CST Czarne POM 7 7 0 0 0
  GKTS Astoria Wadowice Górne PKR 7 7 0 0 0
  GLKS Drużbice ŁDZ 7 7 0 0 0
  GLKS Szczerców ŁDZ 7 7 0 0 0
  GOK Charsznica MŁP 7 0 2 5 0
  GOKSiBP Dobrodzień OPO 7 7 0 0 0
  GULKS Żak Iskra Kotuń MAZ 7 7 0 0 0
  GZSN Start Gorzów Wielkopolski LBU 7 7 0 0 0
  Klub Tenisa Stołowego Jończyk Parkiety Wiśniowa MŁP 7 6 1 0 0
  KS AZS Wratislavia Wrocław DŚL 7 7 0 0 0
  KS Ogniwo Rogoźna Żory ŚLS 7 7 0 0 0
  KS Rackets Bogatynia DŚL 7 7 0 0 0
  KS Sparta Nasielsk MAZ 7 7 0 0 0
  KS Turbacz Mszana Dolna MŁP 7 6 1 0 0
  KS Viret CMC Zawiercie ŚLS 7 5 2 0 0
  KS Wicher Gwiździny WMZ 7 0 6 1 0
  KSTS Forhend Muszyna MŁP 7 7 0 0 0
  KTS Brzozów PKR 7 7 0 0 0
  KTS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle OPO 7 0 7 0 0
  KU AZS Politechnika Warszawska Warszawa MAZ 7 7 0 0 0
  LKS Echo Biesowice POM 7 7 0 0 0
  LKS Kańczuga PKR 7 7 0 0 0
  LKS Młodość Rudno ŚLS 7 7 0 0 0
  LKS Parnas Stara Wieś PKR 7 7 0 0 0
  LUKS Hutnik Huta-Dąbrowa LLS 7 0 0 7 0
  LZS Zorza Mozów LBU 7 7 0 0 0
  Łochowski Klub Sportowy Łochów MAZ 7 7 0 0 0
  Miejski Ludowy Klub Sportowy Budowlani Lubsko LBU 7 6 1 0 0
  MKS Halniak Maków Podhalański MŁP 7 7 0 0 0
  MLUKS Mlux Piotrków Trybunalski ŁDZ 7 7 0 0 0
  MLUKS Postomia Sulęcin-Kołczyn LBU 7 7 0 0 0
  MUKS Czerwionka ŚLS 7 6 1 0 0
  MUKS Włókniarz Pabianice ŁDZ 7 7 0 0 0
  niestowarzyszony woj. wielkopolskie WLP 7 0 0 0 7
  RTS Sokół Radomsko ŁDZ 7 7 0 0 0
  STLA Szczecinek ZPM 7 7 0 0 0
  STS Jordan Wola Mała PKR 7 7 0 0 0
  TG Sokół Dynów PKR 7 5 2 0 0
  TPTS Aquarius Rzeszów PKR 7 7 0 0 0
  TUKS Leo Trąbki Małe POM 7 7 0 0 0
  UKS Białobrzegi PDL 7 5 2 0 0
  UKS GOSDiM Turawa OPO 7 7 0 0 0
  UKS Jedynka Bytów POM 7 7 0 0 0
  UKS Lotnik Olesno OPO 7 7 0 0 0
  UKS Maraton Pisarzowice DŚL 7 6 1 0 0
  UKS Niemce LLS 7 7 0 0 0
  UKS Promień Krzywiń WLP 7 7 0 0 0
  UKS Quo Vadis Makoszowy ŚLS 7 6 1 0 0
  UKS Sęp Wilczyska MŁP 7 7 0 0 0
  UKS Skoczek Sopot POM 7 0 7 0 0
  UKS The Best Bestwinka ŚLS 7 0 5 2 0
  ULKS Tenis Węgrów MAZ 7 7 0 0 0
  ULKS Uczniak Szprotawa LBU 7 7 0 0 0
  UPKS Błękitni Leopoldów LLS 7 7 0 0 0
  WLKS Łobzonka Wyrzysk WLP 7 0 7 0 0
552 Akademia Tenisa Stołowego Warszawa MAZ 6 6 0 0 0
  AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice ŚLS 6 6 0 0 0
  Beskidzkie Integracyjne Stowarzyszenietenisa Stołowego Bielsko-Biała ŚLS 6 6 0 0 0
  CKiS Skawina MŁP 6 0 3 3 0
  GKS Górnik Grabownica PKR 6 6 0 0 0
  GUKS Lider Gaszowice ŚLS 6 5 1 0 0
  Klub Sportowy Łączy Nas Sport Jarosław PKR 6 6 0 0 0
  KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski ŚLS 6 6 0 0 0
  KS Cisowianka Drzewce LLS 6 6 0 0 0
  KS Jordan Kraków MŁP 6 6 0 0 0
  KS Sparta Nakło KPM 6 6 0 0 0
  KS Szówsko PKR 6 6 0 0 0
  KTS Grom Przyranie WLP 6 6 0 0 0
  Lęborski Klub Sportowy Pogoń Lębork POM 6 6 0 0 0
  LKS Bóbr Bobrowice LBU 6 6 0 0 0
  LKS Gwiazda Skrzyszów ŚLS 6 6 0 0 0
  LKS Pogórze ŚLS 6 6 0 0 0
  LKS Pogranicze Kuźnica PDL 6 6 0 0 0
  LKS Rój Żory ŚLS 6 6 0 0 0
  LKS Vocovia Wokowice MŁP 6 6 0 0 0
  LUKS Gryfice ZPM 6 5 1 0 0
  LZS Henryków DŚL 6 6 0 0 0
  MKS TS Mielec PKR 6 5 1 0 0
  MLKS Wola Sernicka LLS 6 6 0 0 0
  PKS Olimpijczyk Gilowice ŚLS 6 6 0 0 0
  PKS Tęcza Wrocław DŚL 6 6 0 0 0
  RLKTS Ochman Raszków WLP 6 6 0 0 0
  Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego Sochaczew MAZ 6 5 1 0 0
  Towarzystwo Sportowe Kontra Skowarcz POM 6 6 0 0 0
  UKS Cebulka Warzyce PKR 6 6 0 0 0
  UKS Dwójka Sosnowiec ŚLS 6 0 6 0 0
  UKS Gołdap Zdrój WMZ 6 0 6 0 0
  UKS Kępa Dębica PKR 6 6 0 0 0
  UKS Kosynier Sobowidz POM 6 0 6 0 0
  UKS Królewski Biecz MŁP 6 3 3 0 0
  UKS Radzevia Radzewo WLP 6 6 0 0 0
  UKS Wola Osowińska LLS 6 6 0 0 0
  UKS Wolej Ruda Śląska ŚLS 6 6 0 0 0
  ULKS Tajfun Ligota Łabędzka ŚLS 6 6 0 0 0
  ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja DŚL 6 6 0 0 0
592 GOK Ryjewo POM 5 5 0 0 0
  KS Olimpijczyk Łagów LBU 5 5 0 0 0
  KS Świt Działoszyce ŚWI 5 2 3 0 0
  KU AZS UZ Zielona Góra LBU 5 5 0 0 0
  LKS Błękitni Olbrachtów LBU 5 5 0 0 0
  LKS Orzeł Kozy ŚLS 5 5 0 0 0
  LKS Orzeł Wojnarowa MŁP 5 5 0 0 0
  MCKS Czeladź ŚLS 5 5 0 0 0
  MGTS Działoszyce ŚWI 5 4 1 0 0
  ŚKTS Świecie KPM 5 0 4 1 0
  TKKF Dobczyce MŁP 5 2 3 0 0
  UKS Cisek OPO 5 0 4 1 0
  UKS Golina Wielka WLP 5 5 0 0 0
605 Klub Sportowy Piotrkowice ŚWI 4 4 0 0 0
  KS Flisak Złotoria KPM 4 0 4 0 0
  KSTS Podmokle LBU 4 4 0 0 0
  LKS Jar Kielnarowa PKR 4 0 4 0 0
  LZS Kujakowice OPO 4 4 0 0 0
  MKS Czarni Połaniec ŚWI 4 0 4 0 0
  STS Gamaja Rogoźno WLP 4 0 4 0 0
  UKS Niedźwiada Dolna PKR 4 0 4 0 0
613 GUKS Prosna Wieruszów ŁDZ 2 0 2 0 0
  TG Sokół Zgierz ŁDZ 2 0 2 0 0
  UKS Juvenia Półczno POM 2 0 2 0 0
  UKS KOKiS Kolno PDL 2 0 2 0 0
617 niestowarzyszony woj. świętokrzyskie ŚWI 1 0 0 0 1
  UKS Wielopole PKR 1 0 1 0 0
  RAZEM 10375 5709 3876 776 14