Ogólnopolski ranking weteranów
Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.
Poz. | #Z | Zawodnik Rok urodz. |
Miejscowość Woj. (#LO) |
R4 | 1. 2. |
3. 4. |
5. |
Pty | KGW | kobiety - kategoria 40-49 lat |
||
1 | 1932 |
KLUJ Dominika 1982 |
Komorniki WLP (116) |
637 2 |
250 1 182 6 |
205 3-4 |
205 3-4 |
|
|
842 |
1262 |
|
2 | 1912 |
SZCZEŚNIAK Joanna 1982 |
Komorniki WLP (117) |
621 3 |
230 2 205 3-4 |
186 5-6 |
190 5 |
|
|
811 |
1123 |
|
3 | 1839 |
JASIŃSKA Marzena 1981 |
Olecko WMZ (177) |
480 6 |
|
230 2 250 1 |
230 2 |
|
|
710 |
915 |
|
4 | 1571 |
KUKLA Sabina 1980 |
Pszczyna ŚLS (396) |
646 1 |
230 2 |
186 5-6 230 2 |
|
|
|
646 |
1037 |
|
5 | 2005 |
NAMYSŁ-ŚWIERTA Magdalena 1978 |
Liszki MŁP (392) |
547 4 |
205 3-4 |
156 9-10 186 5-6 |
|
|
|
547 |
963 |
|
6 | 2036 |
OŁUB-WALASEK Alicja 1983 |
Warszawa MAZ (105) |
546 5 |
186 5-6 190 5 |
170 7-8 |
|
|
|
546 |
1052 |
|
7 | 1897 |
PONCYLIUSZ Monika 1979 |
Piaseczno MAZ (318) |
306 12 |
|
156 9-10 150 11 |
174 7 |
|
|
480 |
812 |
|
8 | 1858 |
SYPIAŃSKA Izabella 1980 |
Łódź ŁDZ (466) |
455 7 |
|
250 1 205 3-4 |
|
|
|
455 |
795 |
|
9 | 1311 |
SAWECKA Małgorzata 1976 |
Warszawa MAZ (508) |
205 14 |
|
205 3-4 |
205 3-4 |
|
|
410 |
410 |
|
10 | 1758 |
ROŻEK Sylwia 1979 |
Rączna MŁP (391) |
375 8 |
|
170 7-8 205 3-4 |
|
|
|
375 |
717 |
|
11 | 1519 |
MIKA Małgorzata 1980 |
Reda POM (337) |
361 9 |
205 3-4 |
156 9-10 |
|
|
|
361 |
509 |
|
12 | 1867 |
ŁUKASIK Anna 1976 |
Warszawa MAZ (321) |
356 10 |
186 5-6 |
170 7-8 |
|
|
|
356 |
356 |
|
13 | 2122 |
ŻUK Marta 1984 |
Tarnowskie Góry ŚLS (338) |
170 17 |
|
170 7-8 |
182 6 |
|
|
352 |
886 |
|
14 | 1942 |
STAROSTA Anna 1979 |
Reda POM (65) |
320 11 |
170 7-8 |
150 11 |
|
|
|
320 |
320 |
|
15 | 195 |
MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita 1975 |
Olsztyn WMZ (581) |
|
|
|
250 1 |
|
|
250 |
250 |
|
16 | 1824 |
KIJOK Emilia 1981 |
Zielona Góra LBU (70) |
250 13 |
250 1 |
|
|
|
|
250 |
500 |
|
17 | 1835 |
KMIECIK Karin 1976 |
Szczecin ZPM (350) |
205 15 |
205 3-4 |
|
|
|
|
205 |
205 |
|
18 | 1598 |
OSUCH Ewa 1981 |
Kielce ŚWI (62) |
186 16 |
|
186 5-6 |
|
|
|
186 |
577 |
|
19 | 2071 |
SZEWCZYK-JASIŃSKA Magdalena 1979 |
Słupsk POM (40) |
170 18 |
170 7-8 |
|
|
|
|
170 |
370 |
|
20 | 1552 |
SZATANIK Marta 1978 |
Węgierska Górka ŚLS (536) |
156 19 |
|
156 9-10 |
|
|
|
156 |
156 |
kobiety - kategoria 50-59 lat |
1 | 8 |
KAZBERUK Elżbieta 1968 |
Wrocław DŚL (3) |
900 1 |
225 1 225 1 |
225 1 225 1 |
|
|
|
900 |
1350 |
|
2 | 1589 |
BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974 |
Strzelin DŚL (137) |
599 4 |
207 2 207 2 |
185 3-4 |
225 1 |
|
|
824 |
1234 |
|
3 | 13 |
PALUCH Dorota 1961 |
Jastrzębie-Zdrój ŚLS (252) |
599 3 |
185 3-4 |
207 2 207 2 |
185 3-4 |
|
|
784 |
937 |
|
4 | 9 |
BIELAK Katarzyna 1966 |
Radom MAZ (349) |
538 6 |
185 3-4 |
168 5-6 185 3-4 |
168 5-6 |
|
|
706 |
859 |
|
5 | 1 |
KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 |
Świętochłowice ŚLS (78) |
642 2 |
168 5-6 168 5-6 |
153 7-8 153 7-8 |
153 7-8 |
|
|
642 |
1355 |
|
6 | 5 |
ŚLUSARCZYK Izabella 1968 |
Chorzów ŚLS (294) |
474 8 |
168 5-6 153 7-8 |
153 7-8 |
141 9-10 |
|
|
615 |
1076 |
|
7 | 1717 |
OGOŃSKA Iwona 1973 |
Zabrze ŚLS (308) |
442 9 |
133 11-12 |
141 9-10 168 5-6 |
168 5-6 |
|
|
610 |
1143 |
|
8 | 17 |
NOWACKA Dorota 1966 |
Kraków MŁP (390) |
555 5 |
185 3-4 |
185 3-4 185 3-4 |
|
|
|
555 |
947 |
|
9 | 16 |
MICHLIK Aleksandra 1968 |
Zielona Góra LBU (101) |
474 7 |
153 7-8 153 7-8 |
168 5-6 |
|
|
|
474 |
607 |
|
10 | 1414 |
BĄK Teresa 1967 |
Wrocław DŚL (5) |
427 10 |
133 11-12 |
153 7-8 141 9-10 |
|
|
|
427 |
715 |
|
11 | 1317 |
RYBAK Agnieszka 1968 |
Jarzębia Łąka MAZ (447) |
282 13 |
141 9-10 |
141 9-10 |
141 9-10 |
|
|
423 |
564 |
|
12 | 2133 |
IDCZAK Monika 1972 |
Lisiec DŚL (400) |
269 14 |
128 13 |
141 9-10 |
153 7-8 |
|
|
422 |
546 |
|
13 | 179 |
ZDUNEK Małgorzata 1971 |
Warszawa MAZ (515) |
168 15 |
|
168 5-6 |
207 2 |
|
|
375 |
560 |
|
14 | 1465 |
POLANOWSKA Ewa 1966 |
Mirostowice Dolne LBU (276) |
353 11 |
185 3-4 168 5-6 |
|
|
|
|
353 |
521 |
|
15 | 3 |
ROSIK Iwona 1971 |
Szczecin ZPM (204) |
294 12 |
153 7-8 141 9-10 |
|
|
|
|
294 |
589 |
|
16 | 196 |
NIEDŹWIECKA Alicja 1970 |
Orneta WMZ (557) |
|
|
|
185 3-4 |
|
|
185 |
370 |
|
17 | 1772 |
WOŁOSZCZUK Liliana 1966 |
Szczecin ZPM (167) |
141 16 |
141 9-10 |
|
|
|
|
141 |
141 |
|
18 | 2065 |
LUTZ Marianne 1967 |
Kiel (GER) (198) |
141 17 |
141 9-10 |
|
|
|
|
141 |
141 |
|
19 | 2094 |
CZERKAWSKA Katarzyna 1971 |
Świdnik LLS (178) |
133 18 |
133 11-12 |
|
|
|
|
133 |
133 |
|
2070 |
GRABAS Małgorzata 1966 |
Malczyce DŚL (39) |
133 18 |
133 11-12 |
|
|
|
|
133 |
133 |
kobiety - kategoria 60-64 lata |
|
1 | 14 |
SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 |
Kraków MŁP (205) |
736 1 |
200 1 184 2 |
200 1 152 5 |
|
|
|
736 |
1104 |
|
2 | 15 |
ZBOROWSKA Alina 1964 |
Jastrzębie-Zdrój ŚLS (1) |
528 5 |
164 3-4 |
164 3-4 200 1 |
200 1 |
|
|
728 |
912 |
|
3 | 1855 |
RUDNIK Małgorzata 1964 |
Tłuszcz MAZ (309) |
642 2 |
164 3-4 164 3-4 |
146 6 168 3 |
160 4 |
|
|
656 |
802 |
|
4 | 6 |
KAMAN Halina 1961 |
Ostrów Wielkopolski WLP (274) |
632 3 |
184 2 149 5-6 |
139 7 160 4 |
152 5 |
|
|
645 |
1260 |
|
5 | 7 |
KASPRZAK Regina 1964 |
Jelenia Góra DŚL (31) |
536 4 |
200 1 |
152 5 184 2 |
|
|
|
536 |
536 |
|
6 | 212 |
LEWANDOWSKA Iwona 1964 |
Łódź ŁDZ (485) |
184 6 |
|
184 2 |
168 3 |
|
|
352 |
680 |
|
7 | 11 |
OSIŃSKA Anna 1963 |
Siedlce MAZ (481) |
164 7 |
|
164 3-4 |
184 2 |
|
|
348 |
548 |
kobiety - kategoria 65-69 lat |
1 | 18 |
PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 |
Kraków MŁP (176) |
501 2 |
136 7-8 |
175 2 190 1 |
175 2 |
|
|
676 |
676 |
|
2 | 20 |
ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 |
Kraków MŁP (15) |
579 1 |
146 6 136 7-8 |
145 5 152 4 |
152 4 |
|
|
595 |
1035 |
|
3 | 23 |
SIEWERT Halina 1957 |
Siemianowice Śląskie ŚLS (60) |
487 3 |
152 5 |
160 3 175 2 |
|
|
|
487 |
662 |
|
4 | 21 |
KIERSZNICKA Halina 1956 |
Szczecin ZPM (166) |
473 4 |
164 3-4 149 5-6 |
160 3 |
|
|
|
473 |
473 |
|
5 | 227 |
MARUSZCZAK Anna 1955 |
Lublin LLS (413) |
190 5 |
|
190 1 |
|
|
|
190 |
564 |
|
6 | 229 |
GREGORCZYK Teresa 1956 |
Warszawa MAZ (482) |
|
|
|
160 3 |
|
|
160 |
320 |
kobiety - kategoria 70-74 lata |
1 | 24 |
WOLNY Grażyna 1951 |
Ruda Śląska ŚLS (75) |
525 2 |
180 1 180 1 |
165 2 |
190 1 |
|
|
715 |
1045 |
|
2 | 235 |
GRZEJDA Grażyna 1951 |
Warszawa MAZ (263) |
613 1 |
165 2 148 3-4 |
152 4 148 3-4 |
145 5 |
|
|
613 |
1050 |
|
3 | 1507 |
BEYGA Krystyna 1952 |
Lipinki Łużyckie LBU (278) |
409 3 |
144 4 134 5-6 |
131 6 |
|
|
|
409 |
540 |
|
4 | 26 |
WRÓBEL Małgorzata 1950 |
Jeleśnia ŚLS (387) |
296 4 |
148 3-4 |
148 3-4 |
|
|
|
296 |
595 |
|
5 | 25 |
BROMBOSZCZ Barbara 1951 |
Jaszkowa Dolna DŚL (273) |
271 5 |
134 5-6 |
137 5 |
|
|
|
271 |
408 |
|
6 | 1595 |
MŁYNARCZYK Ewa 1951 |
Bytom ŚLS (407) |
250 6 |
125 7 |
125 7 |
|
|
|
250 |
375 |
kobiety - kategoria 75-79 lat |
1 | 236 |
SKRZYPICKA Alicja 1948 |
Lubin DŚL (30) |
180 1 |
|
180 1 |
|
|
|
180 |
540 |
kobiety - kategoria 80-84 lata |
1 | 2017 |
BUTRYM Mirosława 1942 |
Swarzędz WLP (170) |
316 1 |
151 3 165 2 |
|
|
|
|
316 |
316 |
mężczyźni - kategoria 40-49 lat |
1 | 55 |
ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 |
Białystok PDL (188) |
784 1 |
230 2 250 1 |
152 9-12 152 9-12 |
186 5-6 |
|
|
818 |
1473 |
|
2 | 406 |
KOZIARSKI Jacek 1976 |
Biała Rawska ŁDZ (181) |
775 2 |
170 7-8 170 7-8 |
230 2 205 3-4 |
170 7-8 |
|
|
775 |
1497 |
|
3 | 1305 |
STOPIŃSKI Paweł 1976 |
Skierniewice ŁDZ (102) |
748 3 |
205 3-4 186 5-6 |
205 3-4 152 9-12 |
152 9-12 |
|
|
748 |
1350 |
|
4 | 2044 |
JABŁOŃSKI Filip 1983 |
Jastrzębie-Zdrój ŚLS (56) |
697 4 |
186 5-6 205 3-4 |
170 7-8 136 13-16 |
170 7-8 |
|
|
731 |
1283 |
|
5 | 1817 |
KOWALSKI Wojciech 1982 |
Gdańsk POM (87) |
480 8 |
250 1 |
230 2 |
205 3-4 |
|
|
685 |
935 |
|
6 | 248 |
LACH Marcin 1977 |
Świecie nad Osą KPM (68) |
484 7 |
205 3-4 186 5-6 |
93 25-26 |
186 5-6 |
|
|
670 |
1192 |
|
7 | 36 |
CICHOCKI Aleksander 1976 |
Kwidzyn POM (247) |
425 13 |
152 9-12 |
87 27-30 186 5-6 |
205 3-4 |
|
|
630 |
1046 |
|
8 | 1441 |
RAKOWICZ Maciej 1978 |
Laskowice KPM (57) |
628 5 |
136 13-16 170 7-8 |
152 9-12 170 7-8 |
93 25-26 |
|
|
628 |
1061 |
|
9 | 1527 |
RUSZCZYŃSKI Krzysztof 1981 |
Maków Mazowiecki MAZ (183) |
438 12 |
170 7-8 116 17-22 |
152 9-12 |
152 9-12 |
|
|
590 |
1006 |
|
10 | 1980 |
SOBAŃSKI Jarosław 1979 |
Kłodawa WLP (368) |
440 11 |
136 13-16 |
152 9-12 152 9-12 |
112 17-24 |
|
|
552 |
688 |
|
11 | 28 |
CHWOJKO Marcin 1975 |
Białystok PDL (191) |
504 6 |
120 17-20 136 13-16 |
136 13-16 112 17-24 |
152 9-12 |
|
|
544 |
1016 |
|
12 | 1825 |
KOŚCIUK Grzegorz 1977 |
Lębork POM (317) |
408 15 |
120 17-20 152 9-12 |
136 13-16 |
112 17-24 |
|
|
520 |
690 |
|
13 | 249 |
FLAUMENHAFT Jacek 1976 |
Tyczyn PKR (494) |
250 27 |
|
250 1 |
250 1 |
|
|
500 |
705 |
|
14 | 1951 |
KOSTYK Krystian 1979 |
Czempin WLP (73) |
384 16 |
136 13-16 136 13-16 |
112 17-24 |
112 17-24 |
|
|
496 |
587 |
|
15 | 1297 |
MICHALSKI Piotr 1978 |
Sochocin MAZ (397) |
474 9 |
136 13-16 |
186 5-6 152 9-12 |
|
|
|
474 |
663 |
|
16 | 2105 |
PRAŻMO Bartosz 1979 |
Kiełczów DŚL (229) |
416 14 |
97 23-26 116 17-22 |
112 17-24 91 25-28 |
136 13-16 |
|
|
461 |
874 |
|
17 | 2035 |
PAPUGA Dawid 1983 |
Łowicz ŁDZ (104) |
340 22 |
0 nkl. 116 17-22 |
112 17-24 112 17-24 |
112 17-24 |
|
|
452 |
860 |
|
18 | 1996 |
ŁAŻEWSKI Kamil 1981 |
Sochaczew MAZ (112) |
448 10 |
152 9-12 |
205 3-4 91 25-28 |
|
|
|
448 |
957 |
|
19 | 376 |
JANUSZEWSKI Sławomir 1975 |
Chojnice POM (307) |
383 17 |
83 27-34 91 25-28 |
136 13-16 73 35-42 |
|
|
|
383 |
569 |
|
20 | 1468 |
KRUPA Robert 1976 |
Poznań WLP (113) |
359 18 |
97 23-26 100 23-24 |
77 31-38 85 29-30 |
87 27-30 |
|
|
369 |
622 |
|
21 | 42 |
GÓRSKI Przemysław 1978 |
Kwidzyn POM (405) |
224 31 |
|
112 17-24 112 17-24 |
136 13-16 |
|
|
360 |
512 |
|
22 | 1816 |
LEMIESZKA Andrzej 1976 |
Kuźnica Żelichowska WLP (139) |
355 19 |
152 9-12 91 25-28 |
112 17-24 |
|
|
|
355 |
435 |
|
23 | 1610 |
BLUSZCZ Tomasz 1976 |
Ruda Śląska ŚLS (74) |
352 20 |
83 27-34 80 29-36 |
77 31-38 112 17-24 |
77 31-38 |
|
|
352 |
678 |
|
24 | 1853 |
MACHAŁ Grzegorz 1982 |
Gliwice ŚLS (344) |
344 21 |
97 23-26 91 25-28 |
77 31-38 79 31-34 |
|
|
|
344 |
587 |
|
25 | 1764 |
PACIA Bartłomiej 1976 |
Dąbrowa Górnicza ŚLS (310) |
186 40 |
186 5-6 |
|
152 9-12 |
|
|
338 |
450 |
|
26 | 1568 |
STEUER Dariusz 1981 |
Gliwice ŚLS (448) |
321 23 |
230 2 |
91 25-28 |
|
|
|
321 |
661 |
|
27 | 2147 |
BEREZIUK Piotr 1984 |
Strzelin DŚL (445) |
317 24 |
205 3-4 |
112 17-24 |
|
|
|
317 |
317 |
|
28 | 1931 |
ŚMIGIELSKI Adam 1979 |
Krosno WLP (115) |
233 30 |
83 27-34 |
77 31-38 73 35-42 |
71 39-41 |
|
|
304 |
420 |
|
29 | 2103 |
RODEWALD Tomasz 1984 |
Warlubie KPM (217) |
224 32 |
80 29-36 |
71 39-41 73 35-42 |
77 31-38 |
|
|
301 |
381 |
|
30 | 1459 |
TRĄBIŃSKI Marek 1975 |
Łęknica LBU (151) |
289 25 |
136 13-16 80 29-36 |
73 35-42 |
|
|
|
289 |
354 |
|
31 | 2112 |
JANUSZKO Przemysław 1979 |
Hornówek MAZ (281) |
157 44 |
80 29-36 |
77 31-38 |
112 17-24 |
|
|
269 |
334 |
|
32 | 2047 |
TOMICKI Jarosław 1980 |
Gliwice ŚLS (541) |
250 26 |
|
250 1 |
|
|
|
250 |
399 |
|
33 | 2123 |
KOWALCZYK Marcin 1976 |
Gliwice ŚLS (345) |
248 28 |
136 13-16 |
112 17-24 |
|
|
|
248 |
302 |
|
34 | 2118 |
SZUPIEŃKO Robert 1975 |
Olecko WMZ (292) |
166 43 |
|
87 27-30 79 31-34 |
77 31-38 |
|
|
243 |
498 |
|
35 | 2029 |
SROCZYŃSKI Kamil 1983 |
Zielona Góra LBU (326) |
236 29 |
120 17-20 116 17-22 |
|
|
|
|
236 |
236 |
|
36 | 2198 |
ZABROCKI Bartosz 1984 |
Gniew POM (585) |
|
|
|
230 2 |
|
|
230 |
230 |
|
37 | 1469 |
MROZIŃSKI Maciej 1979 |
Plewiska WLP (114) |
150 49 |
|
77 31-38 73 35-42 |
77 31-38 |
|
|
227 |
363 |
|
38 | 2068 |
LONGOSZ Jacek 1975 |
Wrocław DŚL (8) |
221 33 |
80 29-36 |
77 31-38 64 43-51 |
|
|
|
221 |
292 |
|
39 | 2086 |
JABŁOŃSKI Daniel 1980 |
Kłodzko DŚL (147) |
211 34 |
120 17-20 91 25-28 |
|
|
|
|
211 |
282 |
|
40 | 2173 |
SZOTEK Karol 1981 |
Gliwice ŚLS (542) |
205 35 |
|
205 3-4 |
|
|
|
205 |
292 |
|
41 | 2104 |
KASZUBA Grzegorz 1984 |
Maków Mazowiecki MAZ (184) |
87 65 |
|
87 27-30 |
112 17-24 |
|
|
199 |
315 |
|
42 | 2141 |
KUBILAS Andrzej 1975 |
Strzelce Opolskie OPO (425) |
189 36 |
116 17-22 |
73 35-42 |
|
|
|
189 |
243 |
|
43 | 242 |
ZALEWSKI Krzysztof 1975 |
Warszawa MAZ (323) |
187 37 |
108 21-22 |
0 nkl. 79 31-34 |
|
|
|
187 |
187 |
|
44 | 1600 |
SOBEL Artur 1981 |
Bielsko-Biała ŚLS (518) |
186 38 |
|
186 5-6 |
|
|
|
186 |
686 |
|
45 | 275 |
PRZESMYCKI Przemysław 1976 |
Łódź ŁDZ (513) |
186 39 |
|
186 5-6 |
|
|
|
186 |
186 |
|
46 | 1424 |
NOWAK Marcin 1979 |
Nekielka WLP (12) |
83 68 |
83 27-34 |
|
87 27-30 |
|
|
170 |
282 |
|
47 | 40 |
MYSZEWSKI Adrian 1975 |
Mysłowice ŚLS (523) |
170 41 |
|
170 7-8 |
|
|
|
170 |
464 |
|
48 | 1327 |
ŚWIERCZYŃSKI Daniel 1979 |
Brzeziny ŁDZ (487) |
170 42 |
|
170 7-8 |
|
|
|
170 |
458 |
|
49 | 2113 |
DURAJCZYK Tomasz 1979 |
Wałbrzych DŚL (286) |
152 45 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
152 |
|
2114 |
LISIECKI Paweł 1984 |
Wałbrzych DŚL (288) |
152 45 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
264 |
||
51 | 1323 |
WROŃSKI Piotr 1978 |
Rzgów ŁDZ (180) |
152 47 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
335 |
|
52 | 2085 |
ŁĄCKI Marek 1984 |
Kołobrzeg ZPM (146) |
152 48 |
152 9-12 |
|
|
|
|
152 |
152 |
|
53 | 2124 |
OGŁAZA Robert 1978 |
Gliwice ŚLS (346) |
147 50 |
83 27-34 |
64 43-51 |
|
|
|
147 |
201 |
|
54 | 2158 |
STUSIŃSKI Marek 1978 |
Izabelin MAZ (479) |
71 78 |
|
71 39-41 |
71 39-41 |
|
|
142 |
293 |
|
55 | 2200 |
DŁUGIŃSKI Zenon 1978 |
Kawkowo WMZ (589) |
|
|
|
136 13-16 |
|
|
136 |
136 |
|
1947 |
WIKIRA Jarosław 1977 |
Kętrzyn WMZ (590) |
|
|
|
136 13-16 |
|
|
136 |
272 |
||
57 | 2174 |
SOKOŁOWSKI Mirosław 1976 |
Gliwice ŚLS (545) |
136 51 |
|
136 13-16 |
|
|
|
136 |
282 |
|
1737 |
STROF Łukasz 1978 |
Gliwice ŚLS (544) |
136 51 |
|
136 13-16 |
|
|
|
136 |
272 |
||
37 |
ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 |
Rybnik ŚLS (520) |
136 51 |
|
136 13-16 |
|
|
|
136 |
536 |
||
60 | 2159 |
ELCESER Arkadiusz 1984 |
Tyczyn PKR (495) |
136 54 |
|
136 13-16 |
|
|
|
136 |
375 |
|
61 | 480 |
PIEŚLA Tomasz 1977 |
Boguszów-Gorce DŚL (432) |
116 55 |
116 17-22 |
|
|
|
|
116 |
116 |
|
62 | 1332 |
KOZIKOWSKI Adam 1975 |
Tczew POM (563) |
|
|
|
112 17-24 |
|
|
112 |
228 |
|
2197 |
LASKOWSKI Piotr 1983 |
Wrocław DŚL (584) |
|
|
|
112 17-24 |
|
|
112 |
243 |
||
64 | 1381 |
TOMSIA Sławomir 1979 |
Olkusz MŁP (301) |
112 56 |
|
112 17-24 |
|
|
|
112 |
260 |
|
1763 |
WALOTEK Krzysztof 1975 |
Olkusz MŁP (303) |
112 56 |
|
112 17-24 |
|
|
|
112 |
189 |
||
66 | 2000 |
GĘDEK Jacek 1982 |
Skierniewice ŁDZ (490) |
112 58 |
|
112 17-24 |
|
|
|
112 |
112 |
|
2162 |
PLACEK Wojciech 1984 |
Święte Nowaki ŁDZ (512) |
112 58 |
|
112 17-24 |
|
|
|
112 |
112 |
||
68 | 1461 |
MARACZ Bartłomiej 1977 |
Łęknica LBU (150) |
108 60 |
108 21-22 |
|
|
|
|
108 |
108 |
|
69 | 2138 |
ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975 |
Siechnice DŚL (411) |
100 61 |
100 23-24 |
|
|
|
|
100 |
171 |
|
70 | 1918 |
ŁAZOWSKI Krzysztof 1981 |
Białogard ZPM (126) |
97 62 |
97 23-26 |
|
|
|
|
97 |
97 |
|
71 | 2203 |
SAJNAJ Grzegorz 1983 |
Ludwin LLS (594) |
|
|
|
93 25-26 |
|
|
93 |
349 |
|
72 | 2156 |
UCZCIWEK Piotr 1979 |
Łowicz ŁDZ (474) |
93 63 |
|
93 25-26 |
|
|
|
93 |
247 |
|
73 | 2167 |
MARKEWKA Robert 1982 |
Mikołów ŚLS (531) |
91 64 |
|
91 25-28 |
|
|
|
91 |
207 |
|
74 | 1687 |
KLIMECKI Rafał 1975 |
Ostróda WMZ (566) |
|
|
|
87 27-30 |
|
|
87 |
87 |
|
263 |
WAWRZYNIAK Przemysław 1978 |
Olsztyn WMZ (599) |
|
|
|
87 27-30 |
|
|
87 |
187 |
||
76 | 1961 |
MARCINIAK Zbigniew 1982 |
Łódź ŁDZ (332) |
87 65 |
|
87 27-30 |
|
|
|
87 |
87 |
|
77 | 2151 |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984 |
Żabno MŁP (456) |
85 67 |
|
85 29-30 |
|
|
|
85 |
150 |
|
78 | 1915 |
BEDNARSKI Tomasz 1975 |
Szczecin ZPM (201) |
83 69 |
83 27-34 |
|
|
|
|
83 |
83 |
|
79 | 1923 |
KUCHARZÓW Marcin 1975 |
Białogard ZPM (128) |
83 70 |
83 27-34 |
|
|
|
|
83 |
83 |
|
80 | 2125 |
KORZYSTKA Arkadiusz 1983 |
Jaworzyna Śląska DŚL (361) |
80 71 |
80 29-36 |
|
|
|
|
80 |
151 |
|
2136 |
PYRZYK Tomasz 1980 |
Dąbie ŚLS (408) |
80 71 |
80 29-36 |
|
|
|
|
80 |
80 |
||
581 |
ZALEWSKI Andrzej 1975 |
Szczawno-Zdrój DŚL (419) |
80 71 |
80 29-36 |
|
|
|
|
80 |
80 |
||
83 | 2178 |
ŻOŁĄDEK Paweł 1983 |
Siemianowice Śląskie ŚLS (549) |
79 74 |
|
79 31-34 |
|
|
|
79 |
310 |
|
84 | 2182 |
CHRZĄSZCZ Maciej 1975 |
Orneta WMZ (559) |
|
|
|
77 31-38 |
|
|
77 |
77 |
|
2199 |
DAU Łukasz 1984 |
Gniew POM (586) |
|
|
|
77 31-38 |
|
|
77 |
77 |
||
355 |
GROMKO Artur 1975 |
Ostróda WMZ (600) |
|
|
|
77 31-38 |
|
|
77 |
77 |
||
2202 |
KUKAWSKI Grzegorz 1984 |
Szczytno WMZ (593) |
|
|
|
77 31-38 |
|
|
77 |
157 |
||
88 | 1374 |
KOWALCZYK Piotr 1979 |
Moszczenica ŁDZ (319) |
77 75 |
|
77 31-38 |
|
|
|
77 |
204 |
|
89 | 1806 |
NATKANIEC Michał 1980 |
Olkusz MŁP (304) |
73 76 |
|
73 35-42 |
|
|
|
73 |
135 |
|
2166 |
ZIĘTY Krzysztof 1976 |
Mikołów ŚLS (530) |
73 76 |
|
73 35-42 |
|
|
|
73 |
208 |
||
91 | 2184 |
BUCZYŃSKI Krzysztof 1977 |
Orneta WMZ (561) |
|
|
|
71 39-41 |
|
|
71 |
71 |
|
92 | 1724 |
ŁUCZAK Michał 1976 |
Skoki WLP (514) |
71 78 |
|
71 39-41 |
|
|
|
71 |
162 |
|
93 | 1422 |
BALIK Robert 1976 |
Olkusz MŁP (302) |
64 80 |
|
64 43-51 |
|
|
|
64 |
64 |
|
2168 |
DŁUGAJ Rafał 1978 |
Trzebinia MŁP (534) |
64 80 |
|
64 43-51 |
|
|
|
64 |
386 |
||
2165 |
KIRSTE Sebastian 1976 |
Krauschwitz (GER) (526) |
64 80 |
|
64 43-51 |
|
|
|
64 |
141 |
||
1605 |
KOZŁOWSKI Jarosław 1975 |
Gliwice ŚLS (527) |
64 80 |
|
64 43-51 |
|
|
|
64 |
118 |
||
1472 |
KWODAWSKI Bartosz 1980 |
Gliwice ŚLS (543) |
64 80 |
|
64 43-51 |
|
|
|
64 |
213 |
||
1680 |
MAREK Piotr 1975 |
Głogoczów MŁP (468) |
64 80 |
|
64 43-51 |
|
|
|
64 |
64 |
||
2170 |
PIETRASZKO Piotr 1977 |
Wieprz ŚLS (535) |
64 80 |
|
64 43-51 |
|
|
|
64 |
64 |
||
100 | 1813 |
MIKULICZ Adam 1980 |
Legnica DŚL (210) |
0 87 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 50-59 lat |
1 | 54 |
TEBECIO Wojciech 1974 |
Skarszewy POM (163) |
860 1 |
225 1 225 1 |
225 1 185 3-4 |
225 1 |
|
|
900 |
1455 |
|
2 | 41 |
SZURGOT Piotr 1971 |
Starogard Gdański POM (162) |
612 3 |
153 7-8 137 9-12 |
137 9-12 185 3-4 |
185 3-4 |
|
|
660 |
1087 |
|
3 | 85 |
JASKULSKI Grzegorz 1965 |
Ziębice DŚL (232) |
627 2 |
153 7-8 153 7-8 |
153 7-8 168 5-6 |
101 17-24 |
|
|
627 |
1086 |
|
4 | 34 |
SOBKÓW Zbigniew 1969 |
Strzelin DŚL (231) |
537 5 |
207 2 123 13-16 |
70 33-34 137 9-12 |
123 13-16 |
|
|
590 |
1113 |
|
5 | 247 |
BERKA Ryszard 1972 |
Nakło nad Notecią KPM (24) |
550 4 |
137 9-12 123 13-16 |
153 7-8 137 9-12 |
78 25-32 |
|
|
550 |
628 |
|
6 | 57 |
ZIELIŃSKI Artur 1966 |
Warszawa MAZ (322) |
512 6 |
137 9-12 137 9-12 |
137 9-12 101 17-24 |
137 9-12 |
|
|
548 |
1010 |
|
7 | 30 |
STRZAŁKA Marek 1969 |
Kraków MŁP (259) |
506 7 |
168 5-6 137 9-12 |
78 25-32 123 13-16 |
101 17-24 |
|
|
529 |
840 |
|
8 | 1823 |
BORSZOWSKI Paweł 1972 |
Wrocław DŚL (136) |
392 13 |
168 5-6 123 13-16 |
101 17-24 |
123 13-16 |
|
|
515 |
717 |
|
9 | 238 |
WOJEWÓDKA Michał 1974 |
Grudziądz KPM (215) |
455 8 |
68 33-38 101 17-24 |
185 3-4 101 17-24 |
101 17-24 |
|
|
488 |
763 |
|
10 | 27 |
REUCKI Adam 1972 |
Białystok PDL (192) |
398 12 |
101 17-24 78 25-32 |
66 37-40 153 7-8 |
153 7-8 |
|
|
485 |
919 |
|
11 | 1547 |
BUŚKO Przemysław 1971 |
Rosko WLP (193) |
380 14 |
78 25-32 101 17-24 |
78 25-32 123 13-16 |
153 7-8 |
|
|
455 |
759 |
|
12 | 255 |
PIOTROWSKI Krzysztof 1969 |
Toruń KPM (266) |
285 22 |
207 2 |
78 25-32 |
168 5-6 |
|
|
453 |
828 |
|
13 | 413 |
KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 |
Łączyno POM (45) |
453 9 |
137 9-12 78 25-32 |
137 9-12 101 17-24 |
67 37-38 |
|
|
453 |
942 |
|
14 | 594 |
BREŃSKI Remigiusz 1968 |
Toruń KPM (272) |
436 10 |
123 13-16 67 33-40 |
78 25-32 168 5-6 |
64 39-42 |
|
|
436 |
644 |
|
15 | 1491 |
SASIAK Rafał 1970 |
Katowice ŚLS (251) |
417 11 |
123 13-16 123 13-16 |
70 33-34 101 17-24 |
69 33-36 |
|
|
417 |
740 |
|
16 | 43 |
ŚWIDER Dariusz 1974 |
Kwidzyn POM (245) |
207 33 |
|
207 2 |
207 2 |
|
|
414 |
789 |
|
17 | 1905 |
KOSTĘPSKI Robert 1973 |
Ruda Śląska ŚLS (79) |
346 18 |
123 13-16 44 55-70 |
101 17-24 78 25-32 |
69 33-36 |
|
|
371 |
709 |
|
18 | 268 |
REGULSKI Mariusz 1969 |
Warszawa MAZ (165) |
269 24 |
101 17-24 |
168 5-6 |
101 17-24 |
|
|
370 |
661 |
|
19 | 239 |
PIŃSKI Krzysztof 1969 |
Nowa Wieś Lęborska POM (293) |
370 15 |
185 3-4 |
185 3-4 |
|
|
|
370 |
595 |
|
20 | 343 |
FRIEBE Janusz 1970 |
Pszczyna ŚLS (389) |
369 16 |
168 5-6 |
123 13-16 78 25-32 |
|
|
|
369 |
593 |
|
21 | 493 |
PUDLIS Cezary 1974 |
Strzelin DŚL (233) |
355 17 |
101 17-24 |
101 17-24 153 7-8 |
|
|
|
355 |
456 |
|
22 | 251 |
GRZELAK Ryszard 1972 |
Elbląg WMZ (471) |
168 50 |
|
168 5-6 |
185 3-4 |
|
|
353 |
746 |
|
23 | 627 |
KLASSA Michał 1967 |
Nowa Wieś Lęborska POM (324) |
246 26 |
101 17-24 |
78 25-32 67 35-38 |
78 25-32 |
|
|
324 |
425 |
|
24 | 46 |
ZAWADZKI Roman 1973 |
Lubań DŚL (221) |
245 27 |
78 25-32 101 17-24 |
66 37-40 |
78 25-32 |
|
|
323 |
476 |
|
25 | 60 |
STOKŁOSA Jacek 1967 |
Świnna ŚLS (122) |
322 19 |
185 3-4 |
137 9-12 |
|
|
|
322 |
400 |
|
26 | 495 |
RECHENEK Andrzej 1972 |
Gdańsk POM (436) |
168 51 |
67 33-40 |
101 17-24 |
137 9-12 |
|
|
305 |
442 |
|
27 | 496 |
REJZE Robert 1969 |
Łódź ŁDZ (370) |
202 36 |
|
101 17-24 101 17-24 |
101 17-24 |
|
|
303 |
464 |
|
28 | 75 |
ADAMCZUK Andrzej 1967 |
Siekierczyn DŚL (331) |
234 28 |
101 17-24 67 33-40 |
66 37-40 |
69 33-36 |
|
|
303 |
369 |
|
29 | 1862 |
KOZŁOWSKI Jacek 1971 |
Markowice WLP (186) |
292 20 |
68 33-38 55 47-54 |
68 35-36 101 17-24 |
47 51-66 |
|
|
292 |
467 |
|
30 | 253 |
SAWOCH Artur 1972 |
Gorzów Wielkopolski LBU (316) |
290 21 |
137 9-12 153 7-8 |
|
|
|
|
290 |
475 |
|
31 | 1836 |
LIBERACKI Artur 1974 |
Białystok PDL (189) |
256 25 |
78 25-32 67 33-40 |
49 49-64 62 39-46 |
78 25-32 |
|
|
285 |
517 |
|
32 | 319 |
CIEMIENGA Marek 1974 |
Borucin ŚLS (417) |
205 34 |
78 25-32 |
60 41-48 67 35-38 |
78 25-32 |
|
|
283 |
443 |
|
33 | 643 |
BARUCH Dariusz 1965 |
Białystok PDL (190) |
281 23 |
62 41-44 63 41-42 |
78 25-32 78 25-32 |
|
|
|
281 |
323 |
|
34 | 1404 |
HANKUS Artur 1971 |
Raszówka DŚL (208) |
156 54 |
78 25-32 |
78 25-32 |
123 13-16 |
|
|
279 |
480 |
|
35 | 386 |
KACZMAREK Mariusz 1973 |
Wrocław DŚL (96) |
198 39 |
78 25-32 60 43-46 |
60 41-48 |
78 25-32 |
|
|
276 |
276 |
|
36 | 579 |
WRZOSEK Andrzej 1972 |
Rawa Mazowiecka ŁDZ (507) |
193 40 |
|
123 13-16 70 33-34 |
78 25-32 |
|
|
271 |
271 |
|
37 | 1559 |
LAURITSEN Michael 1966 |
Gdańsk POM (88) |
179 45 |
101 17-24 |
78 25-32 |
78 25-32 |
|
|
257 |
257 |
|
38 | 39 |
KAMIŃSKI Krzysztof 1972 |
Płońsk MAZ (311) |
223 30 |
78 25-32 44 55-70 |
49 49-64 52 47-59 |
64 39-42 |
|
|
243 |
488 |
|
39 | 29 |
BARAN Robert 1972 |
Lubartów LLS (501) |
101 87 |
|
101 17-24 |
137 9-12 |
|
|
238 |
375 |
|
40 | 600 |
POTRYKUS Wojciech 1959 |
Lębork POM (335) |
101 89 |
101 17-24 |
|
137 9-12 |
|
|
238 |
339 |
|
41 | 539 |
ŚWIRK Robert 1969 |
Trzebinia MŁP (533) |
225 29 |
|
225 1 |
|
|
|
225 |
471 |
|
42 | 250 |
WARDZYŃSKI Marian 1973 |
Biała Podlaska LLS (467) |
123 69 |
|
123 13-16 |
101 17-24 |
|
|
224 |
292 |
|
43 | 532 |
SZKLANY Krystian 1973 |
Lubań DŚL (220) |
169 49 |
46 53-68 55 47-54 |
68 35-36 |
47 51-66 |
|
|
216 |
269 |
|
44 | 2106 |
URBANIAK Andrzej 1972 |
Kiełczów DŚL (230) |
214 31 |
46 53-68 67 33-40 |
49 49-64 52 47-59 |
|
|
|
214 |
256 |
|
45 | 375 |
JANOWICZ Piotr 1973 |
Gdańsk POM (437) |
138 59 |
78 25-32 |
60 41-48 |
69 33-36 |
|
|
207 |
289 |
|
46 | 1400 |
ROGALSKI Marek 1965 |
Raszówka DŚL (207) |
143 55 |
65 39-40 78 25-32 |
|
64 39-42 |
|
|
207 |
320 |
|
47 | 47 |
SZOŁTYSEK Artur 1971 |
Żory ŚLS (519) |
207 32 |
|
207 2 |
|
|
|
207 |
617 |
|
48 | 592 |
WIECZERZAK Jacek 1966 |
Bydgoszcz KPM (69) |
205 35 |
68 33-38 |
137 9-12 |
|
|
|
205 |
205 |
|
49 | 428 |
ŁATYŃSKI Wojciech 1969 |
Chełm LLS (299) |
202 37 |
101 17-24 |
101 17-24 |
|
|
|
202 |
267 |
|
50 | 2023 |
CERAZY Józef 1970 |
Legnica DŚL (209) |
202 38 |
101 17-24 101 17-24 |
|
|
|
|
202 |
280 |
|
51 | 2135 |
OKUNIEWICZ Artur 1973 |
Olszyna DŚL (403) |
138 59 |
78 25-32 |
60 41-48 |
58 43-50 |
|
|
196 |
196 |
|
52 | 571 |
WOJDA Leszek 1973 |
Olsztyn WMZ (111) |
68 97 |
68 33-38 |
|
123 13-16 |
|
|
191 |
191 |
|
53 | 1778 |
DRABOT Kazimierz 1967 |
Ostrołęka MAZ (22) |
191 41 |
46 53-68 44 55-70 |
49 49-64 52 47-59 |
|
|
|
191 |
191 |
|
54 | 81 |
KĘPKA Jacek 1968 |
Kwidzyn POM (246) |
127 66 |
78 25-32 |
49 49-64 |
58 43-50 |
|
|
185 |
256 |
|
55 | 74 |
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 |
Kościelisko MŁP (314) |
185 42 |
62 41-44 |
123 13-16 |
|
|
|
185 |
308 |
|
56 | 1792 |
ZAWADZKI Marcin 1973 |
Kłodawa LBU (450) |
185 43 |
185 3-4 |
|
|
|
|
185 |
185 |
|
57 | 2027 |
CEMBROWICZ Tomasz 1968 |
Ostroróg WLP (194) |
185 44 |
185 3-4 |
|
|
|
|
185 |
185 |
|
58 | 2132 |
KAMIŃSKI Czesław 1972 |
Kraków MŁP (398) |
136 64 |
35 71-73 |
49 49-64 52 47-59 |
47 51-66 |
|
|
183 |
183 |
|
59 | 1913 |
BARSZCZ Krzysztof 1972 |
Lubartów LLS (364) |
123 69 |
|
123 13-16 |
58 43-50 |
|
|
181 |
282 |
|
60 | 1493 |
NIESZPOREK Tomasz 1973 |
Siewierz ŚLS (329) |
122 72 |
78 25-32 44 55-70 |
|
58 43-50 |
|
|
180 |
258 |
|
61 | 324 |
CYBIŃSKI Krzysztof 1971 |
Borówiec WLP (134) |
178 46 |
68 33-38 44 55-70 |
66 37-40 |
|
|
|
178 |
178 |
|
62 | 1405 |
LASZUK Czesław 1966 |
Legnica DŚL (212) |
119 73 |
67 33-40 |
52 47-59 |
58 43-50 |
|
|
177 |
297 |
|
63 | 45 |
ZAKRZEWSKI Rafał 1974 |
Wałbrzych DŚL (399) |
171 47 |
101 17-24 |
70 33-34 |
|
|
|
171 |
326 |
|
64 | 615 |
JĘDRZEJEWSKI Bohdan 1965 |
Świerkówiec KPM (313) |
169 48 |
68 33-38 |
101 17-24 |
|
|
|
169 |
169 |
|
65 | 261 |
UNRUH Marek 1971 |
Olsztyn WMZ (573) |
|
|
|
168 5-6 |
|
|
168 |
305 |
|
66 | 1466 |
KOWALCZYK Piotr 1972 |
Nawojów Łużycki DŚL (402) |
168 52 |
168 5-6 |
|
|
|
|
168 |
305 |
|
67 | 2107 |
DOBROWOLSKI Mirosław 1969 |
Strzelin DŚL (234) |
162 53 |
56 45-52 44 55-70 |
62 39-46 |
|
|
|
162 |
162 |
|
68 | 2155 |
STYCZYŃSKI Artur 1969 |
Warszawa MAZ (473) |
78 96 |
|
78 25-32 |
67 37-38 |
|
|
145 |
145 |
|
69 | 1458 |
SZAŁĘGA Jacek 1969 |
Łęknica LBU (152) |
142 56 |
46 53-68 44 55-70 |
52 47-59 |
|
|
|
142 |
195 |
|
70 | 1312 |
GREGORCZYK Leszek 1968 |
Gdańsk POM (427) |
93 92 |
44 55-70 |
49 49-64 |
47 51-66 |
|
|
140 |
140 |
|
71 | 80 |
BALAWAJDER Jacek 1968 |
Pszów ŚLS (463) |
140 57 |
|
78 25-32 62 39-46 |
|
|
|
140 |
232 |
|
72 | 1495 |
GAJEWSKI Adam 1973 |
Jeleśnia ŚLS (438) |
140 58 |
78 25-32 |
62 39-46 |
|
|
|
140 |
253 |
|
73 | 1490 |
PRASELSKI Grzegorz 1974 |
Korzeniew WLP (421) |
138 59 |
78 25-32 |
60 41-48 |
|
|
|
138 |
305 |
|
74 | 1907 |
RUPA Robert 1965 |
Wadowice MŁP (366) |
137 62 |
|
137 9-12 |
|
|
|
137 |
281 |
|
75 | 593 |
KLECZKOWSKI Adam 1967 |
Lublin LLS (415) |
137 63 |
137 9-12 |
|
|
|
|
137 |
274 |
|
76 | 70 |
BALAWAJDER Bogusław 1967 |
Wodzisław Śląski ŚLS (462) |
127 65 |
|
49 49-64 78 25-32 |
|
|
|
127 |
185 |
|
77 | 1358 |
STRZEJA Andrzej 1971 |
Strzelce Opolskie OPO (422) |
125 67 |
63 41-42 |
62 39-46 |
|
|
|
125 |
191 |
|
78 | 526 |
SUCHECKI Wacław 1968 |
Gliwice ŚLS (524) |
123 68 |
|
123 13-16 |
|
|
|
123 |
476 |
|
79 | 1949 |
TYMEJCZYK Bogusław 1968 |
Stargard ZPM (55) |
123 71 |
123 13-16 |
|
|
|
|
123 |
123 |
|
80 | 1406 |
MOŻEJKO Piotr 1967 |
Legnica DŚL (211) |
117 74 |
62 41-44 55 47-54 |
|
|
|
|
117 |
230 |
|
81 | 1837 |
CZUB Zdzisław 1968 |
Kużnica Czeszycka DŚL (268) |
116 75 |
56 45-52 60 43-46 |
|
|
|
|
116 |
237 |
|
82 | 605 |
STOKLAS Hubert 1965 |
Warszawa MAZ (348) |
115 76 |
55 47-54 |
60 41-48 |
|
|
|
115 |
115 |
|
83 | 1791 |
DONIGIEWICZ Ireneusz 1972 |
Słubice LBU (156) |
113 77 |
46 53-68 67 33-40 |
|
|
|
|
113 |
113 |
|
84 | 1845 |
KORZYŃSKI Marek 1965 |
Strzelin DŚL (509) |
112 78 |
|
60 41-48 52 47-59 |
|
|
|
112 |
112 |
|
85 | 48 |
GOCH Krzysztof 1971 |
Zamość LLS (383) |
111 79 |
44 55-70 |
67 35-38 |
|
|
|
111 |
278 |
|
86 | 1456 |
BRZOZOWSKI Andrzej 1966 |
Zielona Góra LBU (320) |
111 80 |
56 45-52 55 47-54 |
|
|
|
|
111 |
111 |
|
87 | 1860 |
WIZNER Dariusz 1967 |
Bielsko-Biała ŚLS (18) |
108 81 |
46 53-68 |
62 39-46 |
|
|
|
108 |
190 |
|
88 | 1386 |
BREŃSKI Jacek 1970 |
Zielonka WMZ (489) |
49 116 |
|
49 49-64 |
58 43-50 |
|
|
107 |
172 |
|
89 | 1539 |
WNĘK Sławomir 1969 |
Strzelin DŚL (235) |
107 82 |
55 47-54 |
52 47-59 |
|
|
|
107 |
107 |
|
90 | 2088 |
KOWALSKI Adam 1973 |
Polkowice DŚL (148) |
106 83 |
46 53-68 60 43-46 |
|
|
|
|
106 |
106 |
|
91 | 2129 |
KŁUSEK Jacek 1965 |
Gniechowice DŚL (380) |
104 84 |
44 55-70 |
60 41-48 |
|
|
|
104 |
146 |
|
92 | 2201 |
MALINOWSKI Tomasz 1972 |
Gdynia POM (591) |
|
|
|
101 17-24 |
|
|
101 |
159 |
|
267 |
MOLENDA Adam 1970 |
Warszawa MAZ (570) |
|
|
|
101 17-24 |
|
|
101 |
249 |
||
94 | 2176 |
SZAFARCZYK Marek 1971 |
Ruda Śląska ŚLS (547) |
101 85 |
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
325 |
|
1899 |
ŚCIESZKA Janusz 1966 |
Bielsko-Biała ŚLS (19) |
101 85 |
|
101 17-24 |
|
|
|
101 |
232 |
||
96 | 489 |
PORĘBA Sylwester 1972 |
Boguszów-Gorce DŚL (339) |
101 88 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
179 |
|
97 | 2015 |
SZMAGLIŃSKI Dariusz 1973 |
Kołobrzeg ZPM (358) |
101 90 |
101 17-24 |
|
|
|
|
101 |
101 |
|
98 | 1938 |
GÓRA Jarosław 1970 |
Czarna Dąbrowa POM (171) |
49 116 |
|
49 49-64 |
47 51-66 |
|
|
96 |
154 |
|
523 |
STĘPIEŃ Krzysztof 1970 |
Strzeniówka MAZ (493) |
49 116 |
|
49 49-64 |
47 51-66 |
|
|
96 |
167 |
||
100 | 1879 |
NOWAK Zbigniew 1967 |
Poraj ŚLS (394) |
96 91 |
44 55-70 |
52 47-59 |
|
|
|
96 |
188 |
|
101 | 87 |
KALISZEWSKI Jacek 1965 |
Rogóźno KPM (539) |
52 112 |
|
52 47-59 |
40 67 |
|
|
92 |
92 |
|
102 | 1790 |
ŁOWIECKI Przemysław 1970 |
Słubice LBU (158) |
90 93 |
46 53-68 44 55-70 |
|
|
|
|
90 |
90 |
|
103 | 52 |
KASPERSKI Adam 1974 |
Chorzów ŚLS (505) |
78 94 |
|
78 25-32 |
|
|
|
78 |
280 |
|
1844 |
SASIAK Mariusz 1972 |
Katowice ŚLS (529) |
78 94 |
|
78 25-32 |
|
|
|
78 |
181 |
||
105 | 64 |
PASIECZNY Jan 1967 |
Kraków MŁP (334) |
67 98 |
|
67 35-38 |
|
|
|
67 |
133 |
|
106 | 1703 |
NOWACKI Jacek 1971 |
Warszawa MAZ (410) |
67 99 |
67 33-40 |
|
|
|
|
67 |
133 |
|
107 | 533 |
SZUPLAK Marek 1973 |
Słubice LBU (161) |
65 100 |
65 39-40 |
|
|
|
|
65 |
65 |
|
108 | 1558 |
SIKORSKI Karol 1971 |
Rumia POM (554) |
|
|
|
64 39-42 |
|
|
64 |
64 |
|
109 | 1596 |
MIGDAŁ Eugeniusz 1973 |
Katowice ŚLS (255) |
62 101 |
|
62 39-46 |
|
|
|
62 |
170 |
|
1486 |
ZYGMUNT Marcin 1970 |
Pszczyna ŚLS (517) |
62 101 |
|
62 39-46 |
|
|
|
62 |
104 |
||
111 | 1939 |
PANKIEWICZ Tomasz 1967 |
Słupsk POM (99) |
62 103 |
62 41-44 |
|
|
|
|
62 |
120 |
|
112 | 2126 |
KASPEROWICZ Artur 1972 |
Jaworzyna Śląska DŚL (362) |
60 104 |
60 43-46 |
|
|
|
|
60 |
110 |
|
113 | 1685 |
FERENC Piotr 1974 |
Iława WMZ (565) |
|
|
|
58 43-50 |
|
|
58 |
58 |
|
2093 |
RUCIŃSKI Michał 1972 |
Miastko POM (175) |
|
|
|
58 43-50 |
|
|
58 |
123 |
||
115 | 1779 |
FĄFEREK Adam 1967 |
Czarnków WLP (279) |
56 105 |
56 45-52 |
|
|
|
|
56 |
56 |
|
116 | 2025 |
KUPCZYK Sylwester 1966 |
Kępice POM (98) |
56 106 |
56 45-52 |
|
|
|
|
56 |
56 |
|
117 | 1890 |
FRANC Dariusz 1965 |
Świebodzin LBU (325) |
56 107 |
56 45-52 |
|
|
|
|
56 |
56 |
|
118 | 1990 |
CZERKAWSKI Artur 1966 |
Świdnik LLS (106) |
56 108 |
56 45-52 |
|
|
|
|
56 |
56 |
|
119 | 2100 |
KAROLAK Sławomir 1965 |
Szczecin ZPM (200) |
56 109 |
56 45-52 |
|
|
|
|
56 |
56 |
|
120 | 358 |
GRZEBIELUCHA Tomasz 1969 |
Zielona Góra LBU (440) |
55 110 |
55 47-54 |
|
|
|
|
55 |
97 |
|
1880 |
GRZYBOWSKI Michał 1970 |
Masłońskie ŚLS (395) |
55 110 |
55 47-54 |
|
|
|
|
55 |
137 |
||
122 | 2175 |
BACIK Jerzy 1971 |
Gliwice ŚLS (546) |
52 112 |
|
52 47-59 |
|
|
|
52 |
144 |
|
1895 |
NAŁÓDKA Dariusz 1969 |
Kraków MŁP (528) |
52 112 |
|
52 47-59 |
|
|
|
52 |
144 |
||
2150 |
ŚCIESZKA Mirosław 1969 |
Bielsko-Biała ŚLS (453) |
52 112 |
|
52 47-59 |
|
|
|
52 |
195 |
||
125 | 1873 |
CZUJ Władysław 1972 |
Leosin ŁDZ (484) |
49 116 |
|
49 49-64 |
|
|
|
49 |
49 |
|
341 |
FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 |
Łódź ŁDZ (486) |
49 116 |
|
49 49-64 |
|
|
|
49 |
49 |
||
2160 |
KOZIOŁ Ryszard 1969 |
Kaznów LLS (503) |
49 116 |
|
49 49-64 |
|
|
|
49 |
49 |
||
2154 |
PAPIS Ryszard 1966 |
Warszawa MAZ (469) |
49 116 |
|
49 49-64 |
|
|
|
49 |
49 |
||
82 |
WILK Andrzej 1966 |
Stobierna PKR (511) |
49 116 |
|
49 49-64 |
|
|
|
49 |
49 |
||
130 | 2185 |
DZIKOWSKI Andrzej 1972 |
Orneta WMZ (562) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
112 |
|
2181 |
GAŁĄZKA Bogdan 1973 |
Orneta WMZ (558) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
105 |
||
2183 |
GROMEK Andrzej 1974 |
Orneta WMZ (560) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
105 |
||
2205 |
JASUDOWICZ Tomasz 1970 |
Orneta WMZ (596) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
105 |
||
2208 |
ŁUGOWSKI Krzysztof 1974 |
Bartąg WMZ (598) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
47 |
||
1557 |
PRZYBOROWSKI Jarosław 1968 |
Rumia POM (592) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
165 |
||
2187 |
SOBIESKI Krzysztof 1971 |
Olsztyn WMZ (572) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
105 |
||
2207 |
ZABOROWSKI Robert 1972 |
Morąg WMZ (597) |
|
|
|
47 51-66 |
|
|
47 |
47 |
||
138 | 367 |
HAZIK Jakub 1971 |
Okocim MŁP (120) |
46 124 |
46 53-68 |
|
|
|
|
46 |
46 |
|
139 | 669 |
CUDNY Krzysztof 1967 |
Warszawa MAZ (49) |
46 125 |
46 53-68 |
|
|
|
|
46 |
46 |
|
140 | 1788 |
POLAK Ireneusz 1968 |
Słubice LBU (159) |
46 126 |
46 53-68 |
|
|
|
|
46 |
46 |
|
141 | 2097 |
BAŁACHOWSKI Tomasz 1966 |
Chojna ZPM (187) |
46 127 |
46 53-68 |
|
|
|
|
46 |
46 |
|
1603 |
BŁASZCZAK Roman 1970 |
Gorzów Wielkopolski LBU (297) |
46 127 |
46 53-68 |
|
|
|
|
46 |
46 |
||
2102 |
RADULEWICZ Tomasz 1974 |
Miłoradzice DŚL (214) |
46 127 |
46 53-68 |
|
|
|
|
46 |
78 |
||
144 | 632 |
FILAR Krzysztof 1968 |
Zaręba DŚL (401) |
44 130 |
44 55-70 |
|
|
|
|
44 |
44 |
|
2115 |
OSTASIEWICZ Robert 1967 |
Bolków DŚL (289) |
44 130 |
44 55-70 |
|
|
|
|
44 |
44 |
||
67 |
RACHAŃSKI Artur 1968 |
Tomaszów Lubelski LLS (418) |
44 130 |
44 55-70 |
|
|
|
|
44 |
218 |
||
147 | 1826 |
KUBACKI Adam 1972 |
Krępa Słupska ZPM (100) |
38 133 |
38 69 |
|
|
|
|
38 |
38 |
|
148 | 1773 |
SOLIŁO Marian 1968 |
Piechowice DŚL (412) |
35 134 |
35 71-73 |
|
|
|
|
35 |
35 |
|
2143 |
ZAWADA Wojciech 1972 |
Krzetów DŚL (433) |
35 134 |
35 71-73 |
|
|
|
|
35 |
35 |
||
150 | 705 |
GOLA Krzysztof 1965 |
Bilcza ŚWI (569) |
|
|
|
0 nkl. |
|
|
0 |
|
|
754 |
KORGUL Jerzy 1965 |
Kwidzyn POM (406) |
|
|
|
0 nkl. |
|
|
0 |
65 |
||
152 | 1964 |
KACPRZYK Janusz 1969 |
Sulechów LBU (250) |
0 136 |
0 nkl. 0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
|
153 | 1877 |
WASIELEWSKI Tomasz 1972 |
Gorzów Wielkopolski LBU (298) |
0 137 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 60-64 lata |
1 | 1401 |
GOLIŃSKI Leszek 1960 |
Lubin DŚL (206) |
584 3 |
200 1 184 2 |
200 1 |
164 3-4 |
|
|
748 |
1061 |
|
2 | 1802 |
MAŁKUS Paweł 1960 |
Lisiec Wielki WLP (340) |
662 1 |
164 3-4 149 5-6 |
200 1 149 5-6 |
149 5-6 |
|
|
662 |
811 |
|
3 | 1812 |
PLACEK Krzysztof 1964 |
Skierniewice ŁDZ (103) |
598 2 |
136 7-8 149 5-6 |
149 5-6 164 3-4 |
122 9-12 |
|
|
598 |
1155 |
|
4 | 93 |
MADEJ Bogusław 1955 |
Węgierska Górka ŚLS (121) |
570 4 |
149 5-6 136 7-8 |
136 7-8 149 5-6 |
136 7-8 |
|
|
570 |
1161 |
|
5 | 595 |
PIECHNIK Roman 1964 |
Lublin LLS (315) |
364 9 |
200 1 |
164 3-4 |
184 2 |
|
|
548 |
1148 |
|
6 | 914 |
WIELGUS Stefan 1961 |
Radom MAZ (149) |
532 5 |
184 2 164 3-4 |
184 2 |
|
|
|
532 |
668 |
|
7 | 1906 |
KASENDRA Jan 1960 |
Kępno WLP (435) |
366 8 |
122 9-12 |
122 9-12 122 9-12 |
149 5-6 |
|
|
515 |
724 |
|
8 | 597 |
SKOWROŃSKI Dariusz 1964 |
Warszawa MAZ (365) |
258 24 |
122 9-12 |
136 7-8 |
200 1 |
|
|
458 |
744 |
|
9 | 653 |
BORKOWSKI Marek 1960 |
Nowy Sącz MŁP (118) |
324 15 |
109 13-16 |
93 17-22 122 9-12 |
122 9-12 |
|
|
446 |
675 |
|
10 | 1946 |
PAWLICKI Jan 1961 |
Biesowice POM (97) |
258 23 |
109 13-16 |
149 5-6 |
164 3-4 |
|
|
422 |
558 |
|
11 | 65 |
DURKA Tadeusz 1960 |
Bielsko-Biała ŚLS (138) |
422 6 |
164 3-4 136 7-8 |
122 9-12 |
|
|
|
422 |
571 |
|
12 | 1407 |
BULZAK Jan 1964 |
Świniarsko MŁP (119) |
324 16 |
93 17-22 |
122 9-12 109 13-16 |
90 17-24 |
|
|
414 |
645 |
|
13 | 1453 |
MICHALEC Kazimierz 1960 |
Gorlice MŁP (66) |
375 7 |
64 29-36 109 13-16 |
93 17-22 109 13-16 |
90 17-24 |
|
|
401 |
632 |
|
14 | 89 |
MALARCZYK Andrzej 1961 |
Kwidzyn POM (243) |
245 27 |
136 7-8 |
109 13-16 |
122 9-12 |
|
|
367 |
476 |
|
15 | 938 |
ŻYLIŃSKI Kazimierz 1963 |
Burdeniszki PDL (242) |
256 25 |
93 17-22 90 17-24 |
73 25-28 |
109 13-16 |
|
|
365 |
501 |
|
16 | 1926 |
MARASZKIEWICZ Ryszard 1962 |
Ruda Śląska ŚLS (80) |
356 10 |
93 17-22 90 17-24 |
80 23-24 93 19-20 |
75 25-26 |
|
|
356 |
684 |
|
17 | 84 |
KOZIEŁ Krzysztof 1963 |
Sadowie ŚLS (328) |
334 12 |
80 23-24 90 17-24 |
64 29-36 100 17-18 |
62 31-38 |
|
|
334 |
575 |
|
18 | 88 |
MAKOWSKI Tomasz 1964 |
Bystrzyca Kłodzka DŚL (63) |
334 11 |
122 9-12 90 17-24 |
122 9-12 |
|
|
|
334 |
456 |
|
19 | 66 |
FOMIN Yuriy 1961 |
Mysłowice ŚLS (404) |
328 13 |
164 3-4 |
164 3-4 |
|
|
|
328 |
641 |
|
20 | 1989 |
WOJDYŁA Tadeusz 1962 |
Brzostek PKR (265) |
327 14 |
73 25-28 90 17-24 |
93 17-22 71 25-30 |
62 31-38 |
|
|
327 |
641 |
|
21 | 91 |
WYMIATAŁ Robert 1961 |
Police ZPM (203) |
308 17 |
93 17-22 122 9-12 |
93 17-22 |
|
|
|
308 |
308 |
|
22 | 58 |
NOWAKOWSKI Witold 1962 |
Ustroń ŚLS (472) |
306 18 |
|
122 9-12 184 2 |
|
|
|
306 |
654 |
|
23 | 473 |
PALIWODA Zdzisław 1964 |
Olsztyn WMZ (510) |
164 36 |
|
164 3-4 |
136 7-8 |
|
|
300 |
585 |
|
24 | 72 |
JURGOŃSKI Tomasz 1960 |
Zielona Góra LBU (141) |
291 19 |
73 25-28 109 13-16 |
109 13-16 |
|
|
|
291 |
355 |
|
25 | 1428 |
STASIKOWSKI Sławomir 1960 |
Lublin LLS (37) |
290 20 |
93 17-22 62 31-38 |
64 29-36 71 25-30 |
62 31-38 |
|
|
290 |
576 |
|
26 | 1814 |
WINIARSKI Henryk 1964 |
Legnica DŚL (213) |
217 31 |
64 29-36 70 27-30 |
83 21-24 |
70 27-30 |
|
|
287 |
287 |
|
27 | 2069 |
GÓRALIK Jarosław 1962 |
Bielsko-Biała ŚLS (20) |
285 21 |
149 5-6 |
136 7-8 |
|
|
|
285 |
421 |
|
28 | 720 |
IWUĆ Stefan 1960 |
Łęknica LBU (154) |
270 22 |
80 23-24 90 17-24 |
100 17-18 |
|
|
|
270 |
334 |
|
29 | 925 |
WOLIŃSKI Zenon 1961 |
Mędrzechów MŁP (457) |
245 26 |
|
109 13-16 136 7-8 |
|
|
|
245 |
447 |
|
30 | 1777 |
STEFAŃCZYK Bogusław 1963 |
Aleksandrów Łódzki ŁDZ (61) |
238 28 |
75 25-26 |
80 23-24 83 21-24 |
|
|
|
238 |
308 |
|
31 | 598 |
WIDYŃSKI Janusz 1963 |
Wandzin LLS (502) |
109 48 |
|
109 13-16 |
122 9-12 |
|
|
231 |
340 |
|
32 | 621 |
SOBCZAK Krzysztof 1961 |
Limanowa MŁP (54) |
231 29 |
122 9-12 |
109 13-16 |
|
|
|
231 |
314 |
|
33 | 2128 |
JUSZKO Adam 1964 |
Pabianice ŁDZ (379) |
231 30 |
122 9-12 |
109 13-16 |
|
|
|
231 |
231 |
|
34 | 611 |
RYBACZEK Marek 1963 |
Lębork POM (336) |
109 51 |
109 13-16 |
|
109 13-16 |
|
|
218 |
382 |
|
35 | 2019 |
PIANKOWSKI Sławomir 1962 |
Stężyca POM (46) |
146 39 |
73 25-28 |
73 25-28 |
70 27-30 |
|
|
216 |
293 |
|
36 | 741 |
KĘPA Adam 1964 |
Duchnów MAZ (36) |
122 46 |
|
122 9-12 |
90 17-24 |
|
|
212 |
212 |
|
37 | 612 |
MASZKIEWICZ Maciej 1962 |
Wrocław DŚL (4) |
201 32 |
57 39-41 |
73 25-28 71 25-30 |
|
|
|
201 |
335 |
|
38 | 1314 |
CABANEK Andrzej 1962 |
Grudziądz KPM (444) |
133 42 |
62 31-38 |
71 25-30 |
62 31-38 |
|
|
195 |
262 |
|
39 | 676 |
DOBRZYŃSKI Jarosław 1964 |
Płaska PDL (240) |
123 45 |
64 29-36 |
59 37 |
70 27-30 |
|
|
193 |
328 |
|
40 | 599 |
CIESIELSKI Robert 1962 |
Łódź ŁDZ (373) |
192 33 |
57 39-41 |
64 29-36 71 25-30 |
|
|
|
192 |
326 |
|
41 | 1804 |
MORALEWICZ Ireneusz 1962 |
Goleniów ZPM (21) |
186 34 |
122 9-12 |
64 29-36 |
|
|
|
186 |
282 |
|
42 | 1450 |
CZUPRYNA Andrzej 1964 |
Bolesław MŁP (458) |
176 35 |
|
93 17-22 83 21-24 |
|
|
|
176 |
369 |
|
43 | 2127 |
TYRKA Andrzej 1963 |
Świerki DŚL (377) |
161 37 |
90 17-24 |
71 25-30 |
|
|
|
161 |
161 |
|
44 | 2145 |
NAWROT Jan 1961 |
Olecko WMZ (441) |
93 53 |
|
93 19-20 |
62 31-38 |
|
|
155 |
398 |
|
45 | 1832 |
MASIUKIEWICZ Władysław 1961 |
Kotuń WLP (256) |
93 55 |
93 17-22 |
|
62 31-38 |
|
|
155 |
251 |
|
46 | 1970 |
KLABIŃSKI Robert 1964 |
Poznań WLP (353) |
154 38 |
64 29-36 90 17-24 |
|
|
|
|
154 |
154 |
|
47 | 1722 |
ZDANOWSKI Paweł 1961 |
Łódź ŁDZ (386) |
143 40 |
70 27-30 |
73 25-28 |
|
|
|
143 |
143 |
|
48 | 1397 |
WAGNER Waldemar 1963 |
Szczecinek ZPM (131) |
134 41 |
64 29-36 70 27-30 |
|
|
|
|
134 |
134 |
|
49 | 1721 |
KOZULSKI Piotr 1961 |
Łódź ŁDZ (385) |
126 43 |
62 31-38 |
64 29-36 |
|
|
|
126 |
126 |
|
50 | 1566 |
SADKO Krzysztof 1960 |
Żary LBU (277) |
126 44 |
64 29-36 62 31-38 |
|
|
|
|
126 |
199 |
|
51 | 1916 |
DZIDA Henryk 1964 |
Białogard ZPM (125) |
122 47 |
122 9-12 |
|
|
|
|
122 |
122 |
|
52 | 626 |
GUMIŃSKI Grzegorz 1964 |
Morąg WMZ (602) |
|
|
|
109 13-16 |
|
|
109 |
415 |
|
86 |
JAŚKIEWICZ Jacek 1960 |
Radom MAZ (588) |
|
|
|
109 13-16 |
|
|
109 |
192 |
||
54 | 2142 |
ŚLEMP Jerzy 1961 |
Borek Strzeliński DŚL (431) |
109 49 |
109 13-16 |
|
|
|
|
109 |
340 |
|
2146 |
ŻARCZYŃSKI Robert 1964 |
Jelenia Góra DŚL (443) |
109 49 |
109 13-16 |
|
|
|
|
109 |
109 |
||
56 | 786 |
LUTEREK Janusz 1962 |
Biskupiec WMZ (199) |
109 52 |
109 13-16 |
|
|
|
|
109 |
109 |
|
57 | 616 |
MOROZ Artur 1963 |
Radom MAZ (496) |
93 54 |
|
93 17-22 |
|
|
|
93 |
93 |
|
58 | 642 |
BARTYCHA Dariusz 1962 |
Tuławki WMZ (571) |
|
|
|
90 17-24 |
|
|
90 |
305 |
|
625 |
GÓRALCZYK Janusz 1963 |
Olsztyn WMZ (575) |
|
|
|
90 17-24 |
|
|
90 |
221 |
||
710 |
GROCHOWSKI Leszek 1962 |
Jeziorany WMZ (604) |
|
|
|
90 17-24 |
|
|
90 |
90 |
||
2204 |
SAMOLIŃSKI Krzysztof 1963 |
Iława WMZ (595) |
|
|
|
90 17-24 |
|
|
90 |
90 |
||
1929 |
URBAŃCZYK Mieczysław 1960 |
Tczew POM (275) |
|
|
|
90 17-24 |
|
|
90 |
167 |
||
63 | 90 |
MIREK Krzysztof 1961 |
Kozy ŚLS (124) |
83 56 |
|
83 21-24 |
|
|
|
83 |
192 |
|
64 | 1608 |
KORCZAK Tomasz 1962 |
Płock MAZ (553) |
|
|
|
75 25-26 |
|
|
75 |
244 |
|
65 | 2137 |
SYLWESTRZAK Grzegorz 1961 |
Bogatynia DŚL (409) |
75 57 |
75 25-26 |
|
|
|
|
75 |
75 |
|
66 | 1887 |
DZIDUSZKO Zbigniew 1960 |
Żary LBU (347) |
73 58 |
73 25-28 |
|
|
|
|
73 |
73 |
|
67 | 756 |
KOSEWSKI Witold 1961 |
Dąbrówno WMZ (363) |
|
|
|
70 27-30 |
|
|
70 |
150 |
|
68 | 1492 |
STEUER Rudolf 1960 |
Ligota Łabędzka ŚLS (449) |
70 59 |
70 27-30 |
|
|
|
|
70 |
233 |
|
69 | 1640 |
DEJRYNG Dariusz 1964 |
Świecie KPM (470) |
64 60 |
|
64 29-36 |
|
|
|
64 |
131 |
|
61 |
MELLER Kazimierz 1960 |
Płąchawy KPM (216) |
64 60 |
|
64 29-36 |
|
|
|
64 |
195 |
||
808 |
MILCZAREK Waldemar 1964 |
Płońsk MAZ (492) |
64 60 |
|
64 29-36 |
|
|
|
64 |
64 |
||
72 | 1798 |
WATRACZ Janusz 1960 |
Mielec PKR (11) |
64 63 |
64 29-36 |
|
|
|
|
64 |
64 |
|
73 | 73 |
WODNIAK Ireneusz 1963 |
Krapkowice OPO (14) |
64 64 |
64 29-36 |
|
|
|
|
64 |
64 |
|
74 | 714 |
HATAŁA Bohdan 1961 |
Iława WMZ (577) |
|
|
|
62 31-38 |
|
|
62 |
129 |
|
1536 |
TECA Rajmund 1964 |
Borkowo POM (551) |
|
|
|
62 31-38 |
|
|
62 |
158 |
||
76 | 1868 |
JAŚKIEWICZ Czesław 1963 |
Nowa Ruda DŚL (371) |
62 65 |
62 31-38 |
|
|
|
|
62 |
62 |
|
2144 |
KLUSKA Janusz 1962 |
Ogorzelec DŚL (439) |
62 65 |
62 31-38 |
|
|
|
|
62 |
62 |
||
1480 |
MARTYSZEWSKI Janusz 1962 |
Strzegom DŚL (143) |
62 65 |
62 31-38 |
|
|
|
|
62 |
126 |
||
2131 |
MOTYKA Jerzy 1961 |
Kłodzko DŚL (388) |
62 65 |
62 31-38 |
|
|
|
|
62 |
62 |
||
80 | 1767 |
GRĄDEK Krzysztof 1963 |
Działoszyce ŚWI (574) |
|
|
|
58 39-40 |
|
|
58 |
186 |
|
2191 |
JAWORSKI Edward 1960 |
Iława WMZ (578) |
|
|
|
58 39-40 |
|
|
58 |
58 |
||
82 | 1849 |
KURPIEL Krzysztof 1960 |
Jelenia Góra DŚL (442) |
57 69 |
57 39-41 |
|
|
|
|
57 |
57 |
mężczyźni - kategoria 65-69 lat |
1 | 951 |
JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 |
Olsztyn WMZ (241) |
629 1 |
142 5-6 156 3-4 |
156 3-4 175 2 |
175 2 |
|
|
662 |
1237 |
|
2 | 116 |
OKUNIEWICZ Tomasz 1958 |
Warszawa MAZ (446) |
487 3 |
156 3-4 |
175 2 156 3-4 |
129 7-8 |
|
|
616 |
1063 |
|
3 | 1308 |
SADOWSKI Zdzisław 1956 |
Czarna Białostocka PDL (333) |
509 2 |
156 3-4 129 7-8 |
95 17-18 129 7-8 |
92 17-20 |
|
|
509 |
978 |
|
4 | 103 |
WOLNY Marek 1955 |
Katowice ŚLS (76) |
440 4 |
66 25-32 104 13-16 |
80 21-24 190 1 |
129 7-8 |
|
|
503 |
759 |
|
5 | 1008 |
OSTROWSKI Zbigniew 1957 |
Plemięta KPM (223) |
336 11 |
116 9-12 116 9-12 |
104 13-16 |
156 3-4 |
|
|
492 |
634 |
|
6 | 71 |
LEWCZUK Mirosław 1959 |
Świętochłowice ŚLS (123) |
420 5 |
95 17-18 89 19-20 |
80 21-24 156 3-4 |
142 5-6 |
|
|
482 |
937 |
|
7 | 101 |
ZBYLUT Władysław 1956 |
Koszalin ZPM (238) |
396 6 |
104 13-16 104 13-16 |
89 19-20 99 15-17 |
142 5-6 |
|
|
449 |
727 |
|
8 | 1006 |
ORŁÓW Janusz 1957 |
Krasnopol PDL (282) |
315 13 |
104 13-16 95 17-18 |
116 9-12 |
116 9-12 |
|
|
431 |
526 |
|
9 | 114 |
KRAWCZYK Andrzej 1956 |
Szczecinek ZPM (130) |
327 12 |
116 9-12 95 17-18 |
116 9-12 |
104 13-16 |
|
|
431 |
578 |
|
10 | 999 |
LISIECKI Zbigniew 1956 |
Stęszewice WLP (343) |
350 9 |
175 2 175 2 |
|
74 23-26 |
|
|
424 |
424 |
|
11 | 1840 |
KAPELAŃSKI Adam 1959 |
Pabianice ŁDZ (378) |
387 7 |
116 9-12 |
129 7-8 142 5-6 |
|
|
|
387 |
579 |
|
12 | 2120 |
WĄCZEK Roman 1959 |
Gorzów Wielkopolski LBU (296) |
380 8 |
190 1 190 1 |
|
|
|
|
380 |
380 |
|
13 | 942 |
PĘDA Leszek 1957 |
Warszawa MAZ (81) |
288 17 |
80 21-24 104 13-16 |
104 13-16 |
65 27-32 |
|
|
353 |
605 |
|
14 | 1901 |
GRUSZKA Zbigniew 1958 |
Grodziec OPO (197) |
342 10 |
80 21-24 80 21-24 |
66 25-32 116 9-12 |
65 27-32 |
|
|
342 |
695 |
|
15 | 1395 |
KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 |
Żukowo POM (488) |
142 37 |
|
142 5-6 |
190 1 |
|
|
332 |
592 |
|
16 | 2018 |
LONZER Mirosław 1955 |
Poznań WLP (330) |
195 26 |
129 7-8 |
66 25-32 |
116 9-12 |
|
|
311 |
519 |
|
17 | 100 |
TADEJEWSKI Henryk 1955 |
Ostróda WMZ (264) |
298 15 |
66 25-32 67 25-31 |
66 25-32 99 15-17 |
74 23-26 |
|
|
306 |
606 |
|
18 | 1893 |
ŁAZARZ Ryszard 1955 |
Tarnów MŁP (38) |
306 14 |
66 25-32 67 25-31 |
66 25-32 107 13-14 |
|
|
|
306 |
499 |
|
19 | 112 |
BRACH Zbigniew 1955 |
Szczecinek ZPM (257) |
232 21 |
67 25-31 |
66 25-32 99 15-17 |
65 27-32 |
|
|
297 |
446 |
|
20 | 1375 |
DYNIAK Ryszard 1958 |
Piotrków Trybunalski ŁDZ (434) |
289 16 |
80 21-24 |
80 21-24 129 7-8 |
|
|
|
289 |
352 |
|
21 | 95 |
ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 |
Świebodzice DŚL (352) |
284 18 |
142 5-6 142 5-6 |
|
|
|
|
284 |
426 |
|
22 | 102 |
DĘBSKI Jerzy 1956 |
Wrocław DŚL (28) |
271 19 |
129 7-8 142 5-6 |
|
|
|
|
271 |
400 |
|
23 | 1984 |
ŚWIST Jan 1958 |
Zamośc LLS (384) |
262 20 |
80 21-24 |
66 25-32 116 9-12 |
|
|
|
262 |
586 |
|
24 | 1549 |
CIEPLIŃSKI Tadeusz 1956 |
Gdynia POM (283) |
175 28 |
95 17-18 |
80 21-24 |
83 21-22 |
|
|
258 |
344 |
|
25 | 97 |
PYZIK Marek 1958 |
Kielce ŚWI (285) |
155 32 |
89 19-20 |
66 25-32 |
92 17-20 |
|
|
247 |
514 |
|
26 | 1010 |
PIETRZNIAK Zbigniew 1956 |
Pruszcz Gdański POM (357) |
116 47 |
116 9-12 |
|
116 9-12 |
|
|
232 |
361 |
|
27 | 979 |
HARMATA Leszek 1957 |
Rogóźno KPM (540) |
116 42 |
|
116 9-12 |
104 13-16 |
|
|
220 |
584 |
|
28 | 99 |
RYGIEL Wiesław 1958 |
Kraków MŁP (491) |
116 44 |
|
116 9-12 |
104 13-16 |
|
|
220 |
440 |
|
29 | 110 |
CHORZĘPA Jan 1955 |
Żmigród DŚL (270) |
220 22 |
104 13-16 116 9-12 |
|
|
|
|
220 |
303 |
|
30 | 76 |
NOWOTNY Ryszard 1959 |
Racibórz ŚLS (430) |
211 23 |
104 13-16 |
107 13-14 |
|
|
|
211 |
381 |
|
31 | 629 |
PYCHYŃSKI Sławomir 1959 |
Wieluń ŁDZ (429) |
211 24 |
116 9-12 |
95 17-18 |
|
|
|
211 |
367 |
|
32 | 614 |
TOMCZAK Janusz 1959 |
Opalenica WLP (133) |
209 25 |
80 21-24 |
129 7-8 |
|
|
|
209 |
209 |
|
33 | 900 |
TRZPIOŁA Stanisław 1959 |
Siedlce MAZ (498) |
104 48 |
|
104 13-16 |
104 13-16 |
|
|
208 |
208 |
|
34 | 1705 |
NOWAK Paweł 1959 |
Skarżysko-Kamienna ŚWI (135) |
132 40 |
66 25-32 |
66 25-32 |
74 23-26 |
|
|
206 |
304 |
|
35 | 946 |
SKROCKI Dariusz 1957 |
Kwidzyn POM (248) |
89 51 |
|
89 19-20 |
116 9-12 |
|
|
205 |
334 |
|
36 | 56 |
MOLĘDA Jan 1959 |
Radom MAZ (42) |
104 48 |
|
104 13-16 |
92 17-20 |
|
|
196 |
386 |
|
37 | 604 |
MARUSZCZAK Jarosław 1959 |
Lublin LLS (414) |
190 27 |
|
190 1 |
|
|
|
190 |
469 |
|
38 | 1941 |
GOŁYŚ Janusz 1957 |
Maków Mazowiecki MAZ (182) |
116 46 |
116 9-12 |
|
65 27-32 |
|
|
181 |
181 |
|
39 | 740 |
KASTRAU Zenon 1959 |
Ostróda WMZ (601) |
|
|
|
156 3-4 |
|
|
156 |
454 |
|
40 | 2130 |
KOZACZEK Grzegorz 1958 |
Oświęcim MŁP (381) |
156 29 |
|
156 3-4 |
|
|
|
156 |
156 |
|
41 | 1789 |
MARCINIAK Mieczysław 1959 |
Słubice LBU (160) |
156 30 |
89 19-20 67 25-31 |
|
|
|
|
156 |
156 |
|
42 | 1914 |
BIESEL Franz 1958 |
Anklam (GER) (109) |
156 31 |
156 3-4 |
|
|
|
|
156 |
156 |
|
43 | 1460 |
MIKOŁAJCZUK Leszek 1959 |
Żary LBU (153) |
155 33 |
66 25-32 89 19-20 |
|
|
|
|
155 |
229 |
|
44 | 1815 |
PYRZ Stanisław 1958 |
Kuźnica Żelichowska WLP (140) |
147 34 |
80 21-24 67 25-31 |
|
|
|
|
147 |
251 |
|
45 | 1774 |
FIGLEWICZ Jan 1956 |
Jawor DŚL (142) |
146 35 |
66 25-32 80 21-24 |
|
|
|
|
146 |
229 |
|
46 | 858 |
SEKYRA Andrzej 1955 |
Opole OPO (306) |
142 36 |
|
142 5-6 |
|
|
|
142 |
142 |
|
47 | 941 |
KIEŁBIK Jerzy 1957 |
Nadarzyn MAZ (506) |
142 37 |
|
142 5-6 |
|
|
|
142 |
142 |
|
48 | 953 |
SZOJDA Jerzy 1955 |
Reda POM (262) |
133 39 |
66 25-32 67 25-31 |
|
|
|
|
133 |
206 |
|
49 | 94 |
JÓZALA Waldemar 1957 |
Wieluń ŁDZ (428) |
129 41 |
129 7-8 |
|
|
|
|
129 |
304 |
|
50 | 77 |
WÓJTOWICZ Wojciech 1959 |
Tarnów MŁP (455) |
116 42 |
|
116 9-12 |
|
|
|
116 |
116 |
|
51 | 1334 |
ŁOSICKI Jan 1957 |
Bilcza ŚWI (258) |
116 44 |
|
116 9-12 |
|
|
|
116 |
324 |
|
52 | 1917 |
PŁUCIENNIK Edward 1956 |
Białogard ZPM (129) |
104 50 |
104 13-16 |
|
|
|
|
104 |
104 |
|
53 | 2193 |
MISZKA Stefan 1956 |
Zabrze ŚLS (580) |
|
|
|
92 17-20 |
|
|
92 |
92 |
|
54 | 2192 |
GUTOWSKI Wojciech 1959 |
Iława WMZ (579) |
|
|
|
83 21-22 |
|
|
83 |
83 |
|
55 | 105 |
TYLSKI Krzysztof 1958 |
Warszawa MAZ (587) |
|
|
|
74 23-26 |
|
|
74 |
232 |
|
56 | 897 |
TOBOREK Wiesław 1957 |
Oława DŚL (29) |
67 52 |
67 25-31 |
|
|
|
|
67 |
67 |
|
57 | 1362 |
MALINOWSKI Tadeusz 1956 |
Międzyrzecz LBU (342) |
66 53 |
66 25-32 |
|
|
|
|
66 |
66 |
|
58 | 1889 |
CZAJOR Mariusz 1958 |
Sopot POM (605) |
|
|
|
65 27-32 |
|
|
65 |
65 |
|
59 | 2209 |
NEGOWSKI Ryszard 1955 |
Nowa Wieś Lęborska POM (603) |
|
|
|
0 nkl. |
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 70-74 lata |
1 | 1587 |
KLEMENDORF Jan 1954 |
Ostrołęka MAZ (23) |
720 1 |
180 1 180 1 |
180 1 180 1 |
|
|
|
720 |
885 |
|
2 | 120 |
PRUSIŃSKI Henryk 1953 |
Olsztyn WMZ (356) |
660 2 |
165 2 165 2 |
165 2 165 2 |
134 5-6 |
|
|
660 |
1210 |
|
3 | 939 |
MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 |
Grudziądz KPM (227) |
566 3 |
122 7-8 148 3-4 |
148 3-4 148 3-4 |
165 2 |
|
|
609 |
989 |
|
4 | 123 |
WOLNY Michał 1952 |
Ruda Śląska ŚLS (77) |
406 4 |
110 9-12 148 3-4 |
148 3-4 |
180 1 |
|
|
586 |
946 |
|
5 | 137 |
CYWIŃSKI Roman 1953 |
Grudziądz KPM (226) |
378 6 |
110 9-12 134 5-6 |
134 5-6 |
110 9-12 |
|
|
488 |
653 |
|
6 | 119 |
ŻUKOWSKI Janusz 1953 |
Szczecin ZPM (110) |
270 14 |
148 3-4 |
122 7-8 |
148 3-4 |
|
|
418 |
566 |
|
7 | 974 |
DOBRZELECKI Bogusław 1954 |
Gdynia POM (261) |
301 11 |
90 17-18 110 9-12 |
101 13-14 |
110 9-12 |
|
|
411 |
750 |
|
8 | 1046 |
ŻOCHOWSKI Stefan 1953 |
Ciechanów MAZ (312) |
392 5 |
148 3-4 122 7-8 |
122 7-8 |
|
|
|
392 |
660 |
|
9 | 130 |
PAWŁOWSKI Roman 1950 |
Kęty MŁP (64) |
361 8 |
81 19-22 92 15-18 |
87 17-20 101 13-14 |
110 9-12 |
|
|
390 |
745 |
|
10 | 1776 |
WÓJCIK Wiesław 1953 |
Lublin LLS (34) |
360 9 |
70 23-25 110 9-12 |
87 17-20 93 15-17 |
92 15-18 |
|
|
382 |
788 |
|
11 | 1420 |
KURC Andrzej 1950 |
Rumia POM (16) |
270 15 |
122 7-8 |
148 3-4 |
101 13-14 |
|
|
371 |
603 |
|
12 | 106 |
NOSSOL Józef 1954 |
Walce OPO (13) |
370 7 |
81 19-22 92 15-18 |
87 17-20 110 9-12 |
|
|
|
370 |
570 |
|
13 | 1617 |
RYBAK Franciszek 1950 |
Laskowice KPM (58) |
277 13 |
98 13-16 92 15-18 |
87 17-20 |
92 15-18 |
|
|
369 |
672 |
|
14 | 96 |
GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 |
Olsztyn WMZ (355) |
220 19 |
110 9-12 |
110 9-12 |
134 5-6 |
|
|
354 |
777 |
|
15 | 124 |
TOKARSKI Jerzy 1953 |
Bielsko-Biała ŚLS (374) |
330 10 |
110 9-12 |
110 9-12 110 9-12 |
|
|
|
330 |
515 |
|
16 | 1056 |
SADOWSKI Stanisław 1950 |
Legionowo MAZ (82) |
208 22 |
98 13-16 |
110 9-12 |
110 9-12 |
|
|
318 |
428 |
|
17 | 122 |
WLEKLIŃSKI Marek 1951 |
Bydgoszcz KPM (107) |
277 12 |
81 19-22 101 13-14 |
95 15-16 |
|
|
|
277 |
277 |
|
18 | 133 |
MAGDOŃ Stanisław 1952 |
Dębica PKR (341) |
268 16 |
134 5-6 |
134 5-6 |
|
|
|
268 |
268 |
|
19 | 1049 |
GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 |
Siedlce MAZ (497) |
134 28 |
|
134 5-6 |
122 7-8 |
|
|
256 |
256 |
|
20 | 125 |
ROZWADOWSKI Adam 1953 |
Zamość LLS (382) |
256 17 |
134 5-6 |
122 7-8 |
|
|
|
256 |
648 |
|
21 | 2074 |
WAGNER Mieczyław 1951 |
Czempin WLP (72) |
232 18 |
110 9-12 122 7-8 |
|
|
|
|
232 |
232 |
|
22 | 1387 |
BAŁAUSZKO Ryszard 1953 |
Warszawa MAZ (477) |
101 31 |
|
101 13-14 |
122 7-8 |
|
|
223 |
310 |
|
23 | 1047 |
OSTROWSKI Wiesław 1952 |
Okonin KPM (224) |
214 20 |
92 15-18 |
122 7-8 |
|
|
|
214 |
348 |
|
24 | 132 |
SIEDLACZEK Andrzej 1952 |
Ustroń ŚLS (145) |
211 21 |
|
110 9-12 101 13-14 |
|
|
|
211 |
399 |
|
25 | 1794 |
MARCHALEWICZ Wacław 1951 |
Jelenia Góra DŚL (269) |
208 23 |
98 13-16 110 9-12 |
|
|
|
|
208 |
208 |
|
26 | 126 |
URBAŃSKI Adam 1950 |
Tymbark MŁP (53) |
200 24 |
90 17-18 |
110 9-12 |
|
|
|
200 |
301 |
|
27 | 1058 |
OMIELAŃCZUK Ryszard 1953 |
Strzelce Opolskie OPO (423) |
194 25 |
101 13-14 |
93 15-17 |
|
|
|
194 |
269 |
|
28 | 131 |
PITALA Stanisław 1952 |
Mszana Dolna MŁP (52) |
191 26 |
98 13-16 |
93 15-17 |
|
|
|
191 |
390 |
|
29 | 1115 |
PŁOTEK Krzysztof 1950 |
Bytów POM (172) |
95 32 |
|
95 15-16 |
92 15-18 |
|
|
187 |
297 |
|
30 | 2157 |
STUSIŃSKI Zbigniew 1954 |
Izabelin MAZ (480) |
78 34 |
|
78 21-22 |
101 13-14 |
|
|
179 |
346 |
|
31 | 1116 |
PŁOTEK Wiesław 1952 |
Bytów POM (173) |
78 34 |
|
78 21-22 |
92 15-18 |
|
|
170 |
280 |
|
32 | 1050 |
SMÓŁKA Mirosław 1951 |
Olsztyn WMZ (582) |
|
|
|
148 3-4 |
|
|
148 |
148 |
|
33 | 135 |
SIÓDMOK Zbigniew 1950 |
Bojanów ŚLS (521) |
134 27 |
|
134 5-6 |
|
|
|
134 |
363 |
|
34 | 1505 |
GRYCZAN Andrzej 1954 |
Witnica LBU (280) |
134 29 |
134 5-6 |
|
|
|
|
134 |
462 |
|
35 | 129 |
PIETRZYK Andrzej 1952 |
Skoczów ŚLS (532) |
110 30 |
|
110 9-12 |
|
|
|
110 |
197 |
|
36 | 1797 |
TURECKI Józef 1952 |
Mielec PKR (10) |
81 33 |
81 19-22 |
|
|
|
|
81 |
179 |
|
37 | 2111 |
DAHM Wojciech 1951 |
Gniewkowo KPM (260) |
70 36 |
70 23-25 |
|
|
|
|
70 |
70 |
|
38 | 2119 |
MERGIES Wojciech 1950 |
Wrocław DŚL (295) |
0 37 |
0 nkl. |
|
|
|
|
0 |
|
mężczyźni - kategoria 75-79 lat |
1 | 1134 |
WOJNARSKI Janusz 1949 |
Gostynin MAZ (84) |
568 1 |
118 7 170 1 |
140 3-4 140 3-4 |
140 3-4 |
|
|
590 |
1078 |
|
2 | 1541 |
KRAKIEWICZ Bogdan 1949 |
Lublin LLS (41) |
497 2 |
113 8 127 5-6 |
101 11-12 156 2 |
140 3-4 |
|
|
536 |
999 |
|
3 | 1421 |
TUSZER Franciszek 1949 |
Rumia POM (17) |
367 5 |
127 5-6 113 8 |
127 5-6 |
156 2 |
|
|
523 |
896 |
|
4 | 1310 |
TRUDNOWSKI Janusz 1949 |
Elbląg WMZ (168) |
488 3 |
127 5-6 140 3-4 |
94 13-15 127 5-6 |
116 7-8 |
|
|
510 |
807 |
|
5 | 121 |
ŻYWOTEK Sylwester 1949 |
Łódź ŁDZ (354) |
480 4 |
140 3-4 106 9-10 |
127 5-6 107 9 |
|
|
|
480 |
753 |
|
6 | 141 |
OLBIŃSKI Janusz 1948 |
Łódź ŁDZ (483) |
256 13 |
|
116 7-8 140 3-4 |
170 1 |
|
|
426 |
746 |
|
7 | 1139 |
RENKEL Edmund 1947 |
Grudziądz KPM (228) |
262 11 |
156 2 |
106 9-10 |
127 5-6 |
|
|
389 |
529 |
|
8 | 1572 |
RYBAK Henryk 1949 |
Laskowice KPM (59) |
258 12 |
118 7 |
140 3-4 |
127 5-6 |
|
|
385 |
768 |
|
9 | 152 |
SCHREIBER Jerzy 1948 |
Żywiec ŚLS (376) |
326 6 |
156 2 |
170 1 |
|
|
|
326 |
591 |
|
10 | 1150 |
FLESZAR Zygmunt 1947 |
Ostróda WMZ (25) |
222 16 |
106 9-10 |
116 7-8 |
101 11-12 |
|
|
323 |
516 |
|
11 | 140 |
KURZAK Bronisław 1947 |
Kielce ŚWI (284) |
310 7 |
140 3-4 |
170 1 |
|
|
|
310 |
636 |
|
12 | 2061 |
JANKOWSKI Roman 1946 |
Czempin WLP (71) |
310 8 |
170 1 140 3-4 |
|
|
|
|
310 |
466 |
|
13 | 1103 |
MARCZEWSKI Kazimierz 1948 |
Bolesławiec DŚL (253) |
306 9 |
106 9-10 106 9-10 |
94 13-15 |
|
|
|
306 |
595 |
|
14 | 1132 |
WEISS Juliusz 1949 |
Złotoria KPM (236) |
298 10 |
102 11 102 11 |
94 13-15 |
|
|
|
298 |
298 |
|
15 | 1148 |
PIOTROWSKI Tadeusz 1945 |
Białystok PDL (465) |
156 17 |
|
156 2 |
106 9-10 |
|
|
262 |
365 |
|
16 | 1016 |
ROZIŃSKI Aleksander 1949 |
Gubin LBU (35) |
245 14 |
127 5-6 |
118 7 |
|
|
|
245 |
372 |
|
17 | 1048 |
HOŁDA Marian 1949 |
Oleśnica DŚL (6) |
228 15 |
|
101 11-12 127 5-6 |
|
|
|
228 |
471 |
|
18 | 1144 |
TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 |
Leśna Podlaska LLS (478) |
106 19 |
|
106 9-10 |
116 7-8 |
|
|
222 |
222 |
|
19 | 143 |
HAJDUSIANEK Stanisław 1946 |
Bielsko-Biała ŚLS (375) |
113 18 |
|
113 8 |
|
|
|
113 |
314 |
|
20 | 1141 |
PUU Aarne 1948 |
Kraków MŁP (522) |
|
|
|
106 9-10 |
|
|
106 |
378 |
|
21 | 1299 |
BOLISZEWSKI Mariusz 1948 |
Stawiguda WMZ (556) |
|
|
|
101 11-12 |
|
|
101 |
101 |
mężczyźni - kategoria 80-84 lata |
1 | 154 |
BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 |
Brzeg Dolny DŚL (267) |
560 1 |
147 2 119 5-6 |
147 2 147 2 |
160 1 |
|
|
601 |
970 |
|
2 | 1187 |
PAWLAK Leon 1944 |
Ośnica MAZ (85) |
510 2 |
131 3-4 147 2 |
111 7 121 5 |
147 2 |
|
|
546 |
1137 |
|
3 | 155 |
ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 |
Łowicz ŁDZ (51) |
481 3 |
131 3-4 100 9-10 |
119 5-6 131 3-4 |
131 3-4 |
|
|
512 |
995 |
|
4 | 145 |
GÓRECKI Eugeniusz 1944 |
Gdańsk POM (9) |
363 7 |
121 5 111 7 |
131 3-4 |
131 3-4 |
|
|
494 |
641 |
|
5 | 153 |
GLURA Henryk 1941 |
Bydgoszcz KPM (108) |
480 4 |
160 1 160 1 |
160 1 |
|
|
|
480 |
480 |
|
6 | 1147 |
KRAJEWSKI Tadeusz 1944 |
Ostróda WMZ (426) |
356 8 |
106 8 |
119 5-6 131 3-4 |
121 5 |
|
|
477 |
704 |
|
7 | 158 |
SAJDAK Marek 1943 |
Gliwice ŚLS (47) |
444 5 |
116 6 119 5-6 |
100 9-10 109 7-8 |
|
|
|
444 |
660 |
|
8 | 1061 |
BIADUŃ Antoni 1944 |
Zabrze ŚLS (219) |
422 6 |
131 3-4 |
131 3-4 160 1 |
|
|
|
422 |
700 |
|
9 | 156 |
MALARZ Janusz 1941 |
Tarnobrzeg PKR (169) |
347 9 |
131 3-4 |
100 9-10 116 6 |
|
|
|
347 |
625 |
|
10 | 1207 |
STASIEŁOWICZ Romuald 1942 |
Drezdenko LBU (327) |
317 10 |
111 7 100 9-10 |
106 8 |
|
|
|
317 |
635 |
|
11 | 159 |
BUKOWSKI Jan 1941 |
Bystra ŚLS (359) |
301 11 |
96 11 |
96 11 109 7-8 |
|
|
|
301 |
301 |
|
12 | 1209 |
PIŃSKI Mariusz 1942 |
Gdańsk POM (567) |
|
|
|
116 6 |
|
|
116 |
225 |
|
13 | 1143 |
DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 |
Gdańsk POM (568) |
|
|
|
109 7-8 |
|
|
109 |
225 |
|
160 |
GĘSICKI Marian 1942 |
Działdowo WMZ (26) |
|
|
|
109 7-8 |
|
|
109 |
351 |
mężczyźni - kategoria od 85 lat |
|
1 | 167 |
HNYDA Adam 1938 |
Piekary Śląskie ŚLS (218) |
600 1 |
150 1 150 1 |
150 1 150 1 |
150 1 |
|
|
600 |
1200 |
|
2 | 168 |
RETERSKI Michał 1938 |
Działdowo WMZ (83) |
510 2 |
120 4 126 3 |
126 3 138 2 |
138 2 |
|
|
528 |
1014 |
|
3 | 169 |
DOJKA Lech 1935 |
Gdynia POM (179) |
468 3 |
114 5 120 4 |
114 5 120 4 |
120 4 |
|
|
474 |
934 |
|
4 | 1838 |
KĘDRA Franciszek 1936 |
Lubin DŚL (271) |
414 4 |
138 2 138 2 |
138 2 |
|
|
|
414 |
690 |
|
5 | 1264 |
GROMADZKI Zbigniew 1936 |
Gdynia POM (564) |
|
|
|
126 3 |
|
|
126 |
470 |
|
6 | 1344 |
SAWCZAK Jerzy 1939 |
Głogów DŚL (33) |
126 5 |
|
126 3 |
|
|
|
126 |
240 |
|
7 | 1447 |
WITEK Aleksander 1937 |
Płock MAZ (86) |
126 6 |
126 3 |
|
|
|
|
126 |
126 |
|
8 | 174 |
CZEKAJ Teofil 1937 |
Lublin LLS (500) |
120 7 |
|
120 4 |
|
|
|
120 |
352 |